The Defiant Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ, de mégis három... Ugyanaz, de mégsem... Az emberek nagyravágyósága miatt a világ, amiben élünk megváltozott. Minden csupán tőlünk függ. Hol, hogyan, kivel és miként élünk. Tapasztald meg egyazon világ három arcát és tedd a helyére a dolgokat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
Üdv a defiant universe különös világában! Ha tetszik, amit látsz, rajta... regisztálj és légy részese egy cseppet sem hétköznapi történetnek!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
staff

Legutóbbi témák
» Második randi, avagy a strandon
bijou le geun  Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm by Dylan Branfort

» Albérletben...
bijou le geun  Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 1:46 pm by Robert Garfield

» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
bijou le geun  Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am by Dylan Branfort

» Képet, neked, szeretettel!
bijou le geun  Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:38 am by Amelia Bright

» Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
bijou le geun  Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am by Marcie Owanfell

» Branfort kúria
bijou le geun  Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am by Dylan Branfort

» Phoenix Rose
bijou le geun  Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:00 am by Marcie Owanfell

» Katrina White
bijou le geun  Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:50 pm by Katrina White

» Noel Jackobs készülget
bijou le geun  Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:32 am by Noel Jackobs

» Erdei utak
bijou le geun  Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:54 am by Marcie Owanfell

frpg toplista
bijou le geun  2zid75e
~ frpg toplista ~
Kérlek, segíts nekünk minden nap egy kattintással, hogy egyre előrébb kerülhessünk a szerepezős fórumok toplistáján.
Top posters
Admin
bijou le geun  Vote_lcapbijou le geun  Voting_barbijou le geun  Vote_rcap 
Dylan Branfort
bijou le geun  Vote_lcapbijou le geun  Voting_barbijou le geun  Vote_rcap 
Amelia Bright
bijou le geun  Vote_lcapbijou le geun  Voting_barbijou le geun  Vote_rcap 
Marcie Owanfell
bijou le geun  Vote_lcapbijou le geun  Voting_barbijou le geun  Vote_rcap 
Rei Minh
bijou le geun  Vote_lcapbijou le geun  Voting_barbijou le geun  Vote_rcap 
Ciel D. Blackall
bijou le geun  Vote_lcapbijou le geun  Voting_barbijou le geun  Vote_rcap 
Robert Garfield
bijou le geun  Vote_lcapbijou le geun  Voting_barbijou le geun  Vote_rcap 
Joyce Romain
bijou le geun  Vote_lcapbijou le geun  Voting_barbijou le geun  Vote_rcap 
Dylan Prince Rosso
bijou le geun  Vote_lcapbijou le geun  Voting_barbijou le geun  Vote_rcap 
Svetlana Rimmer
bijou le geun  Vote_lcapbijou le geun  Voting_barbijou le geun  Vote_rcap 
kiemelt
bijou le geun  A>
anniversary
oldalnyitás napja: 2013.05.21.

 

 bijou le geun

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Bijou le Geun

Bijou le Geun


Posts : 1
Join date : 2013. May. 22.
Play by : astrid b. frisbey

bijou le geun  Empty
TémanyitásTárgy: bijou le geun    bijou le geun  Icon_minitimeSzer. Május 22, 2013 1:41 am


Bijou le Geun


some kind of madness, has started to evolve.

- - - - - - - - - - - -

teljes név:
Bijou le Geun
becenév:
Bi, Bijou
születési idő, hely:
1991.03.09 - Franciaország, Marseille
univerzum:
Beta
csoport:
Utazó
play by:
Astrid- Berges Frisbey


- - - - - - - - - - - -


look what you've done, you think that you're the only one.

Százhetven centimmel kicsit magasabb vagyok az átlagos nőknél. Hosszú gesztenyebarna hajamat hajdani édesanyámtól örököltem, néha nagyon meggyűlik a bajom vele. Az esetek nagy részében az egyik oldalról a másikra pakolgatom, illetve ha nagyon gondolkozóban vagyok, akkor szeretem csavargatni a végét. Világos szemeimet szeretem valami sötétes sminkkel kiemelni, habár ez csak régen volt. Mostanában inkább hajlok a természetesség felé. Sokkal jobb meg nem is látom már értelmét annak, hogy lázadjak valami megfoghatatlan ellen. Egyedül a rúzs az ami állandó kellékem.Öltözködésben imádom a nadrágokat. Ruhát csak akkor láthatsz rajtam, ha valamilyen nívós ünnepélyen kell részt vennem vagy éppen csak olyan a kedvem. A magassarkúim viszont a legjobb barátaim. Imádom őket, egytől egyig. Hajlamos vagyok még nevet is adni nekik ,mint mindennek. Összességében próbálok nőies lenni, ami néha igen kényelmetlen számomra. Ezen kívül egy tetoválás található a csípőmön. Hogy mi, arra neked kell rájönnöd, de ha gondolod szívesen megmutatom.



- - - - - - - - - - - -


Rescue me, show me who I am...
'cause I can't believe, this is how the story ends.

Bolond, nagyszájú, meggondolatlan, felelőtlen, makacs, hisztis olykor pedig mély letargiába süllyedő gyermek. Valahogy így jellemeztek, amíg a Béta univerzum tagja voltam. Aztán egy csapásra megváltozott minden. Az egyetlen biztos pont az életemben, akit mindennél többre becsültem – habár lázadó viselkedésem pont az ellenkezőjét mutatta – eltűnt. Édesanyám volt az, aki mindig mindenben mellettem állt, eltűrte a hajnali kimaradásaimat, hogy a jegyeim romlanak és próbált nevelgetni. Aztán vége. Megkomolyodtam. Főleg, amikor megtudtam, hogy nem egyedül vagyunk, hogy vannak másik világok is és lehet köztük utazni. A nagy szám és a makacsságom persze megmaradt. Azért van ,amit nehezen lehet magunk mögött hagyni. Amióta utazó lettem magányos vagyok. Nem maradok egyik világban sem egy-két hónapnál tovább. Azt hiszem valamilyen szinten felnőttem. Kicsit higgadtabb vagyok és sokkal-de sokkal kíméletlenebb. Illetve megtanultam, hogyan kell mesterien átvágni az embereket és ezzel elérni a célomat. A csúf világ tett ilyenné.



- - - - - - - - - - - -


you're from a small town, you're gonna grow up fast
underneath these lights, down in Hollywood on the boulevard.

kÉlvezem, ahogy a szellő a hajamba kap. Azt már viszont kevésbé, hogy ezzel a lendülettel le is fújja a kalapot a fejemről. Sóhajtva lehunyom a szemem és bánatosan meredek az elrepülő szalmakalap után. Valamiért nagyon a szívemhez nőtt az a kiegészítő. Egyszerű volt és praktikus, mint minden ebben a világban. Amikor túlpörgök az Alpha vagy a Béta univerzumban, akkor ide menekülök. A Gamma tökéletesen megnyugtat, habár hosszabb idő után már az őrületbe kerget az idillikus képével együtt. Elfekszek a fűben és szótlanul bámulom az eget. A bárányfelhők lustán vándorolnak a kék égbolton, nem is kergeti őket semmi. Valahol a távolban egy ló nyerít fel. Oldalra pillantok, Árnyék a gyönyörűségem, nyugodtan legel. Megérezheti a pillantásom, mert érdeklődve kapja fel a fejét és fordul felém, mire elmosolyodok ő pedig vidáman prüszköl egyet.
Kicsit túlhajtottam magam az elmúlt napokban. Nem, még mindig, három év után sem adtam fel, hogy megtaláljam anyát. Egyszerűen nem tűnhetett el csak úgy. Biztos vagyok benne, hogy valamelyik világban rabul esett. A Béta kizárva, töviről hegyire átkutattam minden egyes kis falut,várost. Maradt hát a másik kettő. A gondolata, hogy már nem él mindig ott motoszkál az agyam hátsó részében, de próbálom elnyomni. A remény hal meg utoljára, tartja a mondás. Régebben hülyeségnek találtam, de most már kezdem érteni a lényegét.
Gondolataimból Árnyék ideges nyerítése ránt vissza a valóságba. Hirtelen felülök, aminek következtében egy pillanatra elhomályosodnak előttem a dolgok. Miután minden újfent tiszta és éles lesz a szemeim előtt körbepillantok. Sehol senki, ám mégis úgy érzem, hogy figyelnek. Feltápászkodok a földről, leporolom a farmerem és sietős léptekkel termek a lovam mellett. Egy pillanat alatt termek a nyeregben és gyors indulásra ösztökélem. Miközben a kényelmesnél kicsit gyorsabb tempóban lovagolok vissza a faluba, a tekintetem a tájat pásztázza. És akkor kiszúrom. Ott állnak, vagyis, hogy pontosítsak ülnek a lovon. Mind a ketten engem néznek. Egy fiú és egy lány. Nem először látom őket. Már többször összefutottam velük itt, a Gamma békés városaiban. Volt, hogy csak egy pillanatra akadt össze a tekintetünk, de a hideg kirázott tőlük.
- Gyorsabban Árnyék – suttogtam a ló füleibe, mintha értené és vágtára fogtam őt. Nem tudom mit akarnak, de nem is érdekel. Jelen pillanatban arra vágyom, hogy Jeffrey bácsi biztonságos házikójában legyek és egy csésze nyugtató teát ihassak. Ő az egyetlen ember, aki sosem kérdezi, hogy hol voltam, merre jártam. Amikor felbukkanok ebben az univerzumban, akkor mindig tárt karokkal fogad, mint egy régi ismerőst. Fogalmam sincs honnan ez a meleg szeretet, amit kapok tőle, de elképesztően jól esik. Nem kérdez soha, de tudom, hogy nála biztonságban lenne a titkom. Azonban még nem érzem magam elég bátornak ahhoz, hogy elmondjam neki. Inkább csak élvezem, hogy amikor bekopogtatok a kis tölgyfaajtón, akkor olyan, mintha hazajönnék. Nekem pedig ez bőven elég.

Vissza az elejére Go down
Dylan Prince Rosso

Dylan Prince Rosso


Posts : 16
Join date : 2013. May. 06.
Residence : Los Angeles [Alpha]
Age : 31
Play by : Marco Reus

bijou le geun  Empty
TémanyitásTárgy: Re: bijou le geun    bijou le geun  Icon_minitimeSzer. Május 22, 2013 10:58 pm


Kedves Bijou!
Egészen kis varázslatos jellemzést és előtörit kreáltál, gratula! Meg kell hagyni szépen fogalmazol, ügyelve az apró részletekre is. Olvasva a leírtakat, én is kíváncsi lettem édesanyád hol létére.
A származásodnak külön egy plusz pont.
Wink
Remélem hamarosan a játéktéren is találkozunk!
Irány avatart foglalni és meghódítani a játékteret!
Vissza az elejére Go down
https://defiantuniv.hungarianforum.com/
 
bijou le geun
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Defiant Universe :: Karakterek :: • Akik már játszanak-
Ugrás: