The Defiant Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ, de mégis három... Ugyanaz, de mégsem... Az emberek nagyravágyósága miatt a világ, amiben élünk megváltozott. Minden csupán tőlünk függ. Hol, hogyan, kivel és miként élünk. Tapasztald meg egyazon világ három arcát és tedd a helyére a dolgokat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
Üdv a defiant universe különös világában! Ha tetszik, amit látsz, rajta... regisztálj és légy részese egy cseppet sem hétköznapi történetnek!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
staff

Legutóbbi témák
» Második randi, avagy a strandon
Joyce Romain  Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm by Dylan Branfort

» Albérletben...
Joyce Romain  Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 1:46 pm by Robert Garfield

» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
Joyce Romain  Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am by Dylan Branfort

» Képet, neked, szeretettel!
Joyce Romain  Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:38 am by Amelia Bright

» Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
Joyce Romain  Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am by Marcie Owanfell

» Branfort kúria
Joyce Romain  Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am by Dylan Branfort

» Phoenix Rose
Joyce Romain  Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:00 am by Marcie Owanfell

» Katrina White
Joyce Romain  Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:50 pm by Katrina White

» Noel Jackobs készülget
Joyce Romain  Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:32 am by Noel Jackobs

» Erdei utak
Joyce Romain  Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:54 am by Marcie Owanfell

frpg toplista
Joyce Romain  2zid75e
~ frpg toplista ~
Kérlek, segíts nekünk minden nap egy kattintással, hogy egyre előrébb kerülhessünk a szerepezős fórumok toplistáján.
Top posters
Admin
Joyce Romain  Vote_lcapJoyce Romain  Voting_barJoyce Romain  Vote_rcap 
Dylan Branfort
Joyce Romain  Vote_lcapJoyce Romain  Voting_barJoyce Romain  Vote_rcap 
Amelia Bright
Joyce Romain  Vote_lcapJoyce Romain  Voting_barJoyce Romain  Vote_rcap 
Marcie Owanfell
Joyce Romain  Vote_lcapJoyce Romain  Voting_barJoyce Romain  Vote_rcap 
Rei Minh
Joyce Romain  Vote_lcapJoyce Romain  Voting_barJoyce Romain  Vote_rcap 
Ciel D. Blackall
Joyce Romain  Vote_lcapJoyce Romain  Voting_barJoyce Romain  Vote_rcap 
Robert Garfield
Joyce Romain  Vote_lcapJoyce Romain  Voting_barJoyce Romain  Vote_rcap 
Joyce Romain
Joyce Romain  Vote_lcapJoyce Romain  Voting_barJoyce Romain  Vote_rcap 
Dylan Prince Rosso
Joyce Romain  Vote_lcapJoyce Romain  Voting_barJoyce Romain  Vote_rcap 
Svetlana Rimmer
Joyce Romain  Vote_lcapJoyce Romain  Voting_barJoyce Romain  Vote_rcap 
kiemelt
Joyce Romain  A>
anniversary
oldalnyitás napja: 2013.05.21.

 

 Joyce Romain

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Joyce Romain

Joyce Romain


Posts : 16
Join date : 2013. May. 23.
Residence : Párizs, Gamma
Play by : Emmelie de Forest

Joyce Romain  Empty
TémanyitásTárgy: Joyce Romain    Joyce Romain  Icon_minitimePént. Május 24, 2013 12:55 am


Joyce Romain


The sky is red tonight, we're on the edge tonight, no shooting star to guide us

- - - - - - - - - - - -

teljes név:
Joyce Sara Romain
becenév:
Joyce
születési idő, hely:
1992. szept. 11., Besançon, La France; Gamma
univerzum:
Gamma
csoport:
Gamma állampolgár
play by:
Emmelie de Forest


- - - - - - - - - - - -


look what you've done, you think that you're the only one.

Nos, nézzük csak. Reggelente a tükörben ugyanazt az álmos arcot látom viszont, aki nagy, barna szemekkel pislog körbe, majd beletúr a szőkés, félhosszú hajába, hogy megzabolázza rakoncátlan tincseit. Termetem átlagos, mint súlyra, mind magasságra épp így jó. Öltözködésben az egyszerű darabokat kedvelem, a föld színeit, bár talán ezek kissé túlságosan is kiemelik sápadt bőrömet, de a kényelmes, csinos darabok közel állnak hozzám. A cipőt illetően bakancs, de leginkább azt szeretem, ha mezítláb lehetek. Smink csak annyi, amennyi szükséges, ahhoz, hogy a tekintetem kiemeljem, inkább a gyümölcsös illatú parfümöm az, amitől nem tudnék megválni.



- - - - - - - - - - - -


Rescue me, show me who I am...
'cause I can't believe, this is how the story ends.

A természetem meglehetősen jámbor, másmilyen nem is lehetne. A szüleim így neveltek, és mivel nap, mint nap gyerekekkel dolgozom, a munkám megköveteli. Türelemre is ők tanítottak, na meg, hogy ne vágjak mások szavába, ne könyököljek az asztalon, tiszteljem a környezetet, ne dobjam el a szemetet a parkban, ne üljek a hideg kőre vagy ne beszéljek teli szájjal. Tisztelem az időseket, és általában szót fogadtam, nem lázadtam kamaszként, nem szegtem szabályt. Jó kislány lett belőlem, ennek ellenére én is van, hogy egyszerűen kiborulok. Ha úgy érzem sokat várnak el tőlem, nagy rajtam a nyomás, legszívesebben csak egyedül lennék és arra várnék, a problémák majd megoldódnak, de sajnos ez nem lehetséges. Ijedős vagyok és sokszor bizalmatlan idegenekkel szemben, főleg olyanokkal, akik annyira nem illenek ebbe a környezetbe… Nem mondanám, hogy sokszor emelem fel a szavam, de nem félek visszavágni, ha arról van szó. A szenvedélyek nem jellemzőek rám, főleg a károsak nem, de ha a zenét, a rajzolást vagy a kalandkeresést annak vesszük, akkor gyógyíthatatlan vagyok. Imádom a csokoládét, ha bármivel le lehet kenyerezni, hát ezzel egész biztosan.



- - - - - - - - - - - -


you're from a small town, you're gonna grow up fast
underneath these lights, down in Hollywood on the boulevard.

A rám igazán jellemző mosollyal léptem ki az iskolából. Egy ideje már annak, hogy segédtanárként vagyok jelen az egyik általános iskolában. Persze, még tanulok az egyetemen, de engedélyezték, hogy itt végezzem a gyakorlatom. Valahogy mindig örülök, ha a gyerekekkel lehetek, sok örömet tudnak okozni, persze, bosszúságot is, nem is keveset, de ez már csak így van. Ezúttal is ajándékkal a táskámban távoztam, az elsősöknek igazán termékeny technika órájuk volt, így én is bezsebeltem egy-két papírvirágot a szivárvány minden színében pompázva. Idő közben, eleredt az eső is, a párizsi tavasz gyakran kiszámíthatatlan volt. Legalábbis számomra. Alig két éve, hogy ideköltöztem a szülővárosomból. Bár, hiányoznak a szüleim, és a nagyi főztje is, amikor még egy zacskó spagettit sem tudok megfőzni, de vártam is, hogy elkezdődjön a saját életem. Igaz, az egyetem előtt talán jót tett volna az utazás, szívesen bejártam volna stoppal Európát, sőt, Ázsia és Afrika egyes részei is vonzanak. Ám talán engedve a szülői nyomásnak, talán magamnak való bizonyításképp mégis a tanulás mellett döntöttem. Így kerültem ide, Párizsba.

És habár kifejezetten szeretem az esős időt, most valahogy inkább megszaporáztam a lépteimet hazafelé. A jókedvem is apadni látszott, sajnáltam, hogy ezúttal nem biciklivel jöttem az iskolába, így tovább tartott a hazafelé vezető út. Éppen annyi ideig, ameddig bőrig ázhattam. A nagy sietségben alig vettem észre az utamat elálló, széles vállú, magas alakot. Az arcába csak hunyorogva tudtam felpillantani az eső miatt, és már egyből rájöttem, hogy időnként látom erre felbukkanni. Kissé eltátott szájjal nézhettem rá, ugyanis azt sem vettem észre, hogy esernyőt nyitott, és a fejünk fölé tartotta. Valahogy olyan furcsa érzésem van ezzel a férfivel kapcsolatban, mintha… nem is tudom… nem ide tartozna. Tudom, ez elég furcsán hangzik, és minimum értelmetlen, de akkor is annyira idegen ebben a környezetben. Nem azért, mert valószínűleg nem francia, hanem mintha külföldi lenne. De nem az, aki átutazóban van errefelé, teljesen magabiztos kiállása azt súgja, ismerős errefelé, de a járókelők megbámulják, kirívó jelenség. Öltönyt visel, makulátlanul csillogó, fekete lakkcipővel, a vonásai túlságosan is zárkózottak. Nem mondom, hogy erre az emberek koszosak vagy bármi ilyesmi, és vannak visszahúzódó egyének is, igen, mint mindenhol, de ő valahogy
túl tiszta. Ennél már csak az előbukkanásának a körülményei különösebbek. Fél éve láthattam először, azóta pedig két-háromhavonta tűnik fel, és aztán többet nem. Ugyan különböző városrészeken láttam eddig, és tudom, Párizsban több millió ember él, elképzelhető lenne, hogy a találkozásaink csak véletlenek, ő is itt él, de ez legalább annyira valószínűtlen, mint az, hogy nekem közöm lenne az atomfizikához. Nem, ez tényleg elképzelhetetlen, bármikor látom, mindig figyel, magamon érzem a tekintetét, és a szája már szinte szólásra nyílik, mintha több méteres távolságból is eljuthatna hozzám az, amit mondani akar, és tudom, őrültség, de abban a pillanatban nem kételkedek ebben. De akkor hirtelen szem elől vesztem őt, hiába fordulok balra vagy jobbra, egyszerűen nem látom újból, csak hónapokkal később. De miért pont engem figyel? És honnan jött? De ami még jobban érdekel, hová megy?

- Eltévedt esetleg, uram? - kérdeztem tőle, miután erőt vettem magamon. Ő nem válaszolt, némán nézett rám, megfordult a fejemben, hogy esetleg nem ért franciául, így angolul folytattam. – Segíthetek?
Erre halvány mosoly jelenik meg az arcán, apró mozdulattal nemet int a fejével, de van egy olyan érzésem, hogy a legelső kérdésemet is kristálytisztán értette.

A főút túloldaláról ekkor heves kiabálás, és autók dudálása hangzott, így megfordultam, hogy láthassam, mi történik. Persze, semmi különös, egy autós majdnem összeütközött egy szabálytalanul közlekedő mopeddel, és kis híján elgázoltak néhány gyanútlan járókelőt. Bár, az ilyesmi elég ritka errefelé, valahogy az újbóli látogatónak tulajdonítottam a jelenséget. Ahogy elfordultam a dühös csoport felől, észrevettem, hogy az eső ismét a fejemen dobol. Visszafordultam volna az idegenhez, de addigra már nem volt ott, ahol az imént állt, esernyővel a kezében. Összezavarodva néztem körbe, mint minden alkalommal, de ezúttal is nyoma veszett. Talán ismét hónapokra eltűnt. Megráztam a fejem, minek következtében nedves tincseim az arcomba csapódtak, és futva folytattam az utamat hazáig.

Vissza az elejére Go down
http://chronica.hungarianforum.net
Rei Minh

Rei Minh


Posts : 32
Join date : 2013. May. 01.
Residence : { Alpha • Los Angeles }
Age : 30
Play by : { Goo Hara }

Joyce Romain  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joyce Romain    Joyce Romain  Icon_minitimeVas. Május 26, 2013 12:35 am


Kedves Joyce!
Először is, uhh, a szépséges Emmelie *.*
Kellemes kis jellemed van, a francia vonal igazán szépen tükröződik benne. Gammának szüksége van az ilyen emberekre mint te.
Smile
És ráadásul tanítónéni leszel *.*
Nagyon, de nagyon kíváncsi lettem a rejtélyesen felbukkanó alakra, akivel folyton összefutsz. Remélem hamarosan fény derül a kilétére.
Embarassed
Aztán ne felejts el avatart foglalni, mielőtt beleveted a játékba!
Vissza az elejére Go down
https://defiantuniv.hungarianforum.com/
 
Joyce Romain
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Defiant Universe :: Karakterek :: • Akik már játszanak-
Ugrás: