The Defiant Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ, de mégis három... Ugyanaz, de mégsem... Az emberek nagyravágyósága miatt a világ, amiben élünk megváltozott. Minden csupán tőlünk függ. Hol, hogyan, kivel és miként élünk. Tapasztald meg egyazon világ három arcát és tedd a helyére a dolgokat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
Üdv a defiant universe különös világában! Ha tetszik, amit látsz, rajta... regisztálj és légy részese egy cseppet sem hétköznapi történetnek!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
staff

Legutóbbi témák
» Második randi, avagy a strandon
Derrick Miller Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm by Dylan Branfort

» Albérletben...
Derrick Miller Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 1:46 pm by Robert Garfield

» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
Derrick Miller Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am by Dylan Branfort

» Képet, neked, szeretettel!
Derrick Miller Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:38 am by Amelia Bright

» Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
Derrick Miller Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am by Marcie Owanfell

» Branfort kúria
Derrick Miller Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am by Dylan Branfort

» Phoenix Rose
Derrick Miller Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:00 am by Marcie Owanfell

» Katrina White
Derrick Miller Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:50 pm by Katrina White

» Noel Jackobs készülget
Derrick Miller Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:32 am by Noel Jackobs

» Erdei utak
Derrick Miller Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:54 am by Marcie Owanfell

frpg toplista
Derrick Miller 2zid75e
~ frpg toplista ~
Kérlek, segíts nekünk minden nap egy kattintással, hogy egyre előrébb kerülhessünk a szerepezős fórumok toplistáján.
Top posters
Admin
Derrick Miller Vote_lcapDerrick Miller Voting_barDerrick Miller Vote_rcap 
Dylan Branfort
Derrick Miller Vote_lcapDerrick Miller Voting_barDerrick Miller Vote_rcap 
Amelia Bright
Derrick Miller Vote_lcapDerrick Miller Voting_barDerrick Miller Vote_rcap 
Marcie Owanfell
Derrick Miller Vote_lcapDerrick Miller Voting_barDerrick Miller Vote_rcap 
Rei Minh
Derrick Miller Vote_lcapDerrick Miller Voting_barDerrick Miller Vote_rcap 
Ciel D. Blackall
Derrick Miller Vote_lcapDerrick Miller Voting_barDerrick Miller Vote_rcap 
Robert Garfield
Derrick Miller Vote_lcapDerrick Miller Voting_barDerrick Miller Vote_rcap 
Joyce Romain
Derrick Miller Vote_lcapDerrick Miller Voting_barDerrick Miller Vote_rcap 
Dylan Prince Rosso
Derrick Miller Vote_lcapDerrick Miller Voting_barDerrick Miller Vote_rcap 
Svetlana Rimmer
Derrick Miller Vote_lcapDerrick Miller Voting_barDerrick Miller Vote_rcap 
kiemelt
Derrick Miller A>
anniversary
oldalnyitás napja: 2013.05.21.

 

 Derrick Miller

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Derrick Miller

Derrick Miller


Posts : 2
Join date : 2013. May. 24.

Derrick Miller Empty
TémanyitásTárgy: Derrick Miller   Derrick Miller Icon_minitimePént. Május 24, 2013 2:32 am


Derrick Miller


Shut up!

- - - - - - - - - - - -

teljes név:
Derrick Miller
becenév:
Derrick
születési idő, hely:
1987.március.4., New York,USA
univerzum:
Gamma
csoport:
Gamma állampolgár
play by:
Norman Reedus


- - - - - - - - - - - -


look what you've done, you think that you're the only one.


185 cm körüli magassággal rendelkezem. Testalkatomat nem tudom, hogy írjam le, ki ilyennek, ki olyannak lát. Talán egy kicsit sportos, kicsit izmos, kicsit ilyen, kicsit olyan. Általában farmernadrágot viselek, valami kényelmes pólóval, de magánemberként, mikor nem sürget az idő, elviselem a kényelmesebb, otthoni cuccokat is. Igazából nem nagyon figyelem, hogy mit veszek fel, s hogyan nézek ki. Nem azok az idők vannak.  Hajam hol rövid, hol hosszabb a szokásosnál. Az arcomra jellemző vonás a borosta. Nem szeretem, ha teljesen meg vagyok borotválkozva. Kiegészítőket nem hordok, maximum egy órát. Kényelmetlen nekem bármifajta kiegészítő.



- - - - - - - - - - - -


Rescue me, show me who I am...
'cause I can't believe, this is how the story ends.


Nem szívesen vagyok társaságban, nem szeretek közel engedni magamhoz senkit. Hirtelen haragú vagyok, és könnyen összebalhézok mindenkivel. Általában békés, csendes, magamnak való ember vagyok. Ez abból adódik, hogy egyszer kétszer csúnyán megégettem magam, és mindezeket olyan emberektől kaptam, akiktől nem vártam volna. De hát olyan világot élünk, nem kellene ezen csodálkoznom.
Nem szívesen ismerkedem, mindenkivel megtartom a 3 lépés távolságot. Igyekszem beolvadni a környezetbe, nem szeretem, ha bárki is figyel. Már már a paranoia határát súrolom. Rövid, tömör, és lényegre törő vagyok.



- - - - - - - - - - - -


you're from a small town, you're gonna grow up fast
underneath these lights, down in Hollywood on the boulevard.


Kapcsolatot nem tarthatok mindenkivel huzamosabb ideig. Megtanultam. Ha valaki mellett sokáig maradok, akkor azzal történik valami. Legyen barát, egy ismeretlen személy, vagy egy szerettem. Sok ideig csak messziről figyeltem őt. Aztán kitaláltam ezt a hülye ürügyet, csak hogy válthassak vele néhány szót. Tudom, hogy fel fog ismerni, amit nem szabadna, de mit tegyek? Hiába, hogy férfi vagyok… nem telt el olyan sok idő az eltűnésem óta. Megfogott benne valami. Már akkor. A külső megfog, a belső megtart, a jó szex hozzáláncol, tartja a mondás. Soha nem történt köztünk semmi, de mindig is vágytam rá. Az elérhetetlen látszatát kelti, de tudom, hogy nem az. Sosem láttam őt egy férfi mellett, és soha nem jöttem rá, hogy ennek mi az oka.
Bátorságot vettem magamon, és végül odamentem hozzá. A szokásos, komótos lépteimmel igyekeztem hozzá, kabátomat a nyakamba húztam. Ez voltam én. Egy szürke egér.
- Elnézést, tudna nekem segíteni…? – kérdeztem meg tőle. Kívül úgy látszott, mintha teljesen nyugodt lennék, de belül úgy zakatolt a szívem, hogy azt hittem, hogy kiugrik a helyéről. Nem ijedt meg a hangomtól, csak szépen lassan megfordult és egyenesen a szemeimbe nézett. Olyan érzés volt, mintha belelátna a lelkembe, és tudná az összes rossz cselekedetem, hogy miket tettem. Megbántam, hogy idejöttem hozzá, nem kellett volna. Ez egy idióta ötlet volt tőlem.
Kíváncsisággal fürkészte az arcomat, miközben láttam rajta, hogy apró mosolyra húzza a száját.
-Csak… nem… Derrick? – kérdezte meg félve, bár a szíve mélyén tudta a választ. Igen, én voltam, ott voltam előtte, és teljesen elgyengülve éreztem magam. Kisebb korunkban is ugyan ez volt. Sosem bírtam sok ideig a közelében lenni, mert féltem, hogy hülyeséget fogok csinálni ebben az átkozott világban, és megbántom őt.

Biccentettem egyet felé, és egy pillanatra el is mosolyodtam. Itt vagyunk, ebben az elcseszett kis városban, Lincolnban, Nebraskában. Egy eldugott kis hely. Sosem gondoltam volna, hogy így fogom őt viszontlátni.
Szemeit nagyra nyitotta, hatalmasat vigyorgott, majd a nyakamba ugrott. Meglepettséget, kétségbeesést, és sok sok kérdést láttam a szemében, amit tudom, hogy úgy is fel fog tenni nekem hamarosan.
Lassan lehámoztam magamról. Annyira kis törékeny,olyan érzést kelt az emberben, hogy ha jön egy kis szellő, akkor akár el is fújhatja. Mindig mondtam neki, próbáljon többet enni, de sosem hallgatott rám.
- Lara, várj! - hátráltam egyet, hogy egyenesen a szemeibe tudjak nézni, és nyomatékosítsam a mondandómat. - Amit most mondok, jól jegyezd meg. Nem láttál, nem beszéltél velem. Olyan nyomon vagyok, hogy senki sem tudhatja meg, hogy erre jártam. Eltűntem a világ elöl egy kis időre. - Tényleg nem tudhatta meg senki, hogy jelenleg itt vagyok. Hozzá se szabadott volna idejönnöm, de az érzéseimen nem tudok uralkodni... 
Magányos ember vagyok, mégis olyan érzések dúlnak bennem, amiket nem tudok leküzdeni. 



"Olyan mintha minden eltűnne. Nincs múlt, nincs jövő, csak a pillanat"


Vissza az elejére Go down
Rei Minh

Rei Minh


Posts : 32
Join date : 2013. May. 01.
Residence : { Alpha • Los Angeles }
Age : 30
Play by : { Goo Hara }

Derrick Miller Empty
TémanyitásTárgy: Re: Derrick Miller   Derrick Miller Icon_minitimeVas. Jún. 16, 2013 8:42 am



Kedves Derrick!
Igazi rejtély vagy, meg kell, hogy mondjam. Kemény és titokzatos jellem, és mégis Lara valami egészen mást hoz ki belőled. ;] Kétlem, hogy a játékostársaid egy percre is unatkoznának melletted. :]
Irány gyorsan avatart foglalni és játékba kezdeni!
Vissza az elejére Go down
https://defiantuniv.hungarianforum.com/
 
Derrick Miller
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Defiant Universe :: Karakterek :: • Akik már játszanak-
Ugrás: