The Defiant Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ, de mégis három... Ugyanaz, de mégsem... Az emberek nagyravágyósága miatt a világ, amiben élünk megváltozott. Minden csupán tőlünk függ. Hol, hogyan, kivel és miként élünk. Tapasztald meg egyazon világ három arcát és tedd a helyére a dolgokat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
Üdv a defiant universe különös világában! Ha tetszik, amit látsz, rajta... regisztálj és légy részese egy cseppet sem hétköznapi történetnek!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
staff

Legutóbbi témák
» Második randi, avagy a strandon
Svetlana Rimmer tulajdona! Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm by Dylan Branfort

» Albérletben...
Svetlana Rimmer tulajdona! Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 1:46 pm by Robert Garfield

» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
Svetlana Rimmer tulajdona! Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am by Dylan Branfort

» Képet, neked, szeretettel!
Svetlana Rimmer tulajdona! Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:38 am by Amelia Bright

» Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
Svetlana Rimmer tulajdona! Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am by Marcie Owanfell

» Branfort kúria
Svetlana Rimmer tulajdona! Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am by Dylan Branfort

» Phoenix Rose
Svetlana Rimmer tulajdona! Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:00 am by Marcie Owanfell

» Katrina White
Svetlana Rimmer tulajdona! Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:50 pm by Katrina White

» Noel Jackobs készülget
Svetlana Rimmer tulajdona! Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:32 am by Noel Jackobs

» Erdei utak
Svetlana Rimmer tulajdona! Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:54 am by Marcie Owanfell

frpg toplista
Svetlana Rimmer tulajdona! 2zid75e
~ frpg toplista ~
Kérlek, segíts nekünk minden nap egy kattintással, hogy egyre előrébb kerülhessünk a szerepezős fórumok toplistáján.
Top posters
Admin
Svetlana Rimmer tulajdona! Vote_lcapSvetlana Rimmer tulajdona! Voting_barSvetlana Rimmer tulajdona! Vote_rcap 
Dylan Branfort
Svetlana Rimmer tulajdona! Vote_lcapSvetlana Rimmer tulajdona! Voting_barSvetlana Rimmer tulajdona! Vote_rcap 
Amelia Bright
Svetlana Rimmer tulajdona! Vote_lcapSvetlana Rimmer tulajdona! Voting_barSvetlana Rimmer tulajdona! Vote_rcap 
Marcie Owanfell
Svetlana Rimmer tulajdona! Vote_lcapSvetlana Rimmer tulajdona! Voting_barSvetlana Rimmer tulajdona! Vote_rcap 
Rei Minh
Svetlana Rimmer tulajdona! Vote_lcapSvetlana Rimmer tulajdona! Voting_barSvetlana Rimmer tulajdona! Vote_rcap 
Ciel D. Blackall
Svetlana Rimmer tulajdona! Vote_lcapSvetlana Rimmer tulajdona! Voting_barSvetlana Rimmer tulajdona! Vote_rcap 
Robert Garfield
Svetlana Rimmer tulajdona! Vote_lcapSvetlana Rimmer tulajdona! Voting_barSvetlana Rimmer tulajdona! Vote_rcap 
Joyce Romain
Svetlana Rimmer tulajdona! Vote_lcapSvetlana Rimmer tulajdona! Voting_barSvetlana Rimmer tulajdona! Vote_rcap 
Dylan Prince Rosso
Svetlana Rimmer tulajdona! Vote_lcapSvetlana Rimmer tulajdona! Voting_barSvetlana Rimmer tulajdona! Vote_rcap 
Svetlana Rimmer
Svetlana Rimmer tulajdona! Vote_lcapSvetlana Rimmer tulajdona! Voting_barSvetlana Rimmer tulajdona! Vote_rcap 
kiemelt
Svetlana Rimmer tulajdona! A>
anniversary
oldalnyitás napja: 2013.05.21.

 

 Svetlana Rimmer tulajdona!

Go down 
SzerzőÜzenet
Svetlana Rimmer

Svetlana Rimmer


Posts : 15
Join date : 2013. May. 24.
Residence : ~ Utazó ~
Age : 35
Play by : ~ Hilary Duff ~

Svetlana Rimmer tulajdona! Empty
TémanyitásTárgy: Svetlana Rimmer tulajdona!   Svetlana Rimmer tulajdona! Icon_minitimePént. Május 24, 2013 9:17 pm


2013. május 23.


Ilyen a világ? Merengés az univerzumok között...

- - - - - - - - - - - -

Be kell vallanom, én ilyennek látom. Mindig ilyennek láttam...
Oké, azért nem mindig, én is voltam fiatal és naiv. De aztán túl sokat vesztettem el. Azt hiszem, ez a világ nem akarja, hogy bárki itt éljen. Alpha univerzumban születtem. A technologia legújabb vívmányai megörjítették az embereket. Mindenki többet akart, egyre jobbat, egyre okosbbat, egyre szebbet. De ez nem meglepő. Az emberii faj kapzsi, mindent magának akar, mindent a sajátjának hisz. Valójában Gammában szeretek a legjobban lenni. A természet lágy öle olyan idegen volt nekem, míg rá nem jöttem képességeimre. Ki hitte volna, hogy valójában ez folyik a színfalak mögött? Hogy a kormány eltitkolja az emberiség elől azt, hogy létezik egy jobb világ, egy kevésbé szennyezett világ, ahol az emberek békében élnek, figyelnek a Földre. De mondtam. Az emberiség kapzsi. A kormány magának akarja az embereket. Jó, persze, nem lenne mindenki képes átjutni oda, de szerintem ha tudnák, megpróbálnák... Még az életük árán is. Mindenki egy ilyen világban akar élni. Alpha házainak holografikus ablakai Gammabeli tájakat vetítenek elénk úgy, hogy csak nem is tudunk róla.

Azt hiszem, valahol mindenki vágyik rá, hogy visszajusson a gyökereihez. Valahol mindenki szabad akar lenni, szárnyalni, mint a madarak. És amikor mezítlábas talpad először érinti a harmatos füvet, rájössz, hogy egy intelligens robot, egy hightech telefon, vagy egy holografikus videojáték semmit nem ér a szabadság érzéséhez képest. Nekem van választásom. De sajnálom azokat, akiknek nincsen. Én megtehetem, hogy Gamma gyönyörű tájain sétálok, majd visszajövök Alpha felhőkarcolóihoz és sugárhajtású metroihoz, de mások nem tehetik. Nem tudom, hányan élik még ezt az életet, és nem hiszem, hogy egyedül vagyok. Csak még nem találkoztam senki mással.

Néha szökevénynek érzem magam. Paranoiás vagyok, hogy valaki felfedez, és megfosztja tőlem a szabad vándorlás jogát. Hogy visszakényszerít Alpha benzigőzös városaiba, hogy bezárnak egy világba. Különösen hangzik, nem? Nekem egy világ már nem elég. Nekem mindegyik az otthonom, és közben egyik sem. Bárhová megyek, otthon vagyok, de közben mégsem. Ez vagyok én. Az Édes Szemfényvesztő, Svetlana Rimmer, az Utazó. Ha ezt valaki valaha elolvassa, talán egy lépéssel közelebb kerül ahhoz, hogy megértsen engem. És talán egy kicsit a világot is.
Vissza az elejére Go down
 
Svetlana Rimmer tulajdona!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Svetlana Rimmer élete

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Defiant Universe :: Kincsesláda :: • Kedves naplóm!-
Ugrás: