The Defiant Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ, de mégis három... Ugyanaz, de mégsem... Az emberek nagyravágyósága miatt a világ, amiben élünk megváltozott. Minden csupán tőlünk függ. Hol, hogyan, kivel és miként élünk. Tapasztald meg egyazon világ három arcát és tedd a helyére a dolgokat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
Üdv a defiant universe különös világában! Ha tetszik, amit látsz, rajta... regisztálj és légy részese egy cseppet sem hétköznapi történetnek!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
staff

Legutóbbi témák
» Második randi, avagy a strandon
Nathaniel Armstrong  Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm by Dylan Branfort

» Albérletben...
Nathaniel Armstrong  Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 1:46 pm by Robert Garfield

» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
Nathaniel Armstrong  Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am by Dylan Branfort

» Képet, neked, szeretettel!
Nathaniel Armstrong  Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:38 am by Amelia Bright

» Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
Nathaniel Armstrong  Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am by Marcie Owanfell

» Branfort kúria
Nathaniel Armstrong  Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am by Dylan Branfort

» Phoenix Rose
Nathaniel Armstrong  Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:00 am by Marcie Owanfell

» Katrina White
Nathaniel Armstrong  Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:50 pm by Katrina White

» Noel Jackobs készülget
Nathaniel Armstrong  Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:32 am by Noel Jackobs

» Erdei utak
Nathaniel Armstrong  Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:54 am by Marcie Owanfell

frpg toplista
Nathaniel Armstrong  2zid75e
~ frpg toplista ~
Kérlek, segíts nekünk minden nap egy kattintással, hogy egyre előrébb kerülhessünk a szerepezős fórumok toplistáján.
Top posters
Admin
Nathaniel Armstrong  Vote_lcapNathaniel Armstrong  Voting_barNathaniel Armstrong  Vote_rcap 
Dylan Branfort
Nathaniel Armstrong  Vote_lcapNathaniel Armstrong  Voting_barNathaniel Armstrong  Vote_rcap 
Amelia Bright
Nathaniel Armstrong  Vote_lcapNathaniel Armstrong  Voting_barNathaniel Armstrong  Vote_rcap 
Marcie Owanfell
Nathaniel Armstrong  Vote_lcapNathaniel Armstrong  Voting_barNathaniel Armstrong  Vote_rcap 
Rei Minh
Nathaniel Armstrong  Vote_lcapNathaniel Armstrong  Voting_barNathaniel Armstrong  Vote_rcap 
Ciel D. Blackall
Nathaniel Armstrong  Vote_lcapNathaniel Armstrong  Voting_barNathaniel Armstrong  Vote_rcap 
Robert Garfield
Nathaniel Armstrong  Vote_lcapNathaniel Armstrong  Voting_barNathaniel Armstrong  Vote_rcap 
Joyce Romain
Nathaniel Armstrong  Vote_lcapNathaniel Armstrong  Voting_barNathaniel Armstrong  Vote_rcap 
Dylan Prince Rosso
Nathaniel Armstrong  Vote_lcapNathaniel Armstrong  Voting_barNathaniel Armstrong  Vote_rcap 
Svetlana Rimmer
Nathaniel Armstrong  Vote_lcapNathaniel Armstrong  Voting_barNathaniel Armstrong  Vote_rcap 
kiemelt
Nathaniel Armstrong  A>
anniversary
oldalnyitás napja: 2013.05.21.

 

 Nathaniel Armstrong

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nathaniel Armstrong

Nathaniel Armstrong


Posts : 4
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 41
Play by : Josh Kloss

Nathaniel Armstrong  Empty
TémanyitásTárgy: Nathaniel Armstrong    Nathaniel Armstrong  Icon_minitimeSzomb. Május 25, 2013 11:35 pm


Nathaniel Armstrong


Only know you love her when you let her go..

- - - - - - - - - - - -

teljes név:
Nathaniel Armstrong
becenév:
Nate, Armstrong atya
születési idő, hely:
1983.04.07. Gamma, L.A.
univerzum:
Gamma
csoport:
Gamma állampolgár (utazásra alkalmas génekkel)
play by:
Josh Kloss


- - - - - - - - - - - -


look what you've done, you think that you're the only one.

Papként Nate sokkal kevésbé tartja fontosnak a külsőségeket, mint társai. 182 cm-es magasságával nem számít sem magasnak, sem alacsonynak. Kiskora óta sportol, ami szinte tökéletes izomzattal ajándékozta őt meg. Sötétbarna, már már fekete hajának beállítását többnyire a szélre bízza, de van, hogy ha ideje megengedi némi zselét is használ. Férfias arcát többnyire borosta borítja, ami egyik legjobb barátja szerint igencsak vonzóvá teszi őt a nők körében, holott számára ennek semmi jelentősége, pusztán egyszerűségből nem borotválkozik olyan gyakran. Szemei acélkékek, szinte már szürkének mondhatók. Sűrűn látni papi reverendában, de ha épp nem a "munkaruháját" viseli, akkor is az egyszerűségre törekszik. Többnyire farmert, fekete nadrágot visel hozzá illő, többnyire fekete inggel. Nem viszi túlzásba az illatozást, de be kell vallani, a jó parfümök a gyengéi.



- - - - - - - - - - - -


Rescue me, show me who I am...
'cause I can't believe, this is how the story ends.


Nate nem szélsőséges egyén. Nincs kettős személyisége, ami valljuk be mostanában rengeteg embernél előfordul. Béketűrő ember, nehéz kihozni a sodrából, és gyűlöli az erőszakot. Mélyen vallásos , és elkötelezett Isten iránt. Az egyház döntéseivel és felépítésével nem ért egyet, de ez egyáltalán nem befolyásolta pályaválasztását vagy hitét, ő Istenben hisz, az emberekben, a becsületben és a lélekben. Nem szokott meghunyászkodni, de feleslegesen nem kezdeményez vitát vagy folyik bele. Magabiztos, mert világképe szinte megdönthetetlen, és tökéletesen ismeri önmagát. Jók a kommunikációs képességei, szeret segíteni másokon, ezt kötelességének érzi. Nem ítélkezik, nem botránkozik meg és nem néz le senkit. Úgy gondolja mindennek oka van, és szereti kideríteni ezt az okot. Előbb gondolkodik, aztán cselekszik, rettenetesen türelmes. Jó emberismerő, annál is inkább, mert papként emberekkel foglalkozik.
Amióta Gammán kitörtek a forradalmak, ő és legjobb barátja is a lázadók csapata mellé álltak, hiszen a saját szemükkel látták a kizsákmányolást. Nagy törés volt Nate hitében, mikor legjobb barátjától, aki utazó, megtudta a másik két világ létezését, de mára már helyreálltak benne a dolgok. Úgy gondolja, ha ezt túlélte a hite, akkor semmi baj nem lehet.
Annak ellenére, hogy Nate pap, és az emberek szerint jó ember, ő egyáltalán nem tartja magát annak. Sokszor esik kísértésbe, néha vágyik egy másik, szabadabb életre, de ezt az érzést mindig legyőzi, amiben sokat segít az, hogy teljesen elégedett az életével.
Egyetlen keresztje, a súly, ami örök béklyó lesz a lelkén az, hogy ölt már embert, és ezt soha nem fogja megbocsátani magának.



- - - - - - - - - - - -


you're from a small town, you're gonna grow up fast
underneath these lights, down in Hollywood on the boulevard.

Minden izmom megfeszült, aztán elernyedt. Hangos puffanással ért földet a kezemből kieső pisztoly. Megtettem. Nem volt más választásom, de akkor is...megöltem egy embert. Teljes önkívületben rogytam térdre. Matt próbált felhúzni, de semmi esélye nem volt, erősebb voltam nála, és most már a bűnöm súlya is lefelé húzott. Ujjaim görcsösen szorongatták a nyakamban lógó keresztet.
-Bocsáss meg...-suttogtam magam elé. Mintha Matt szavait hallottam volna, de a hangja távolinak tűnt, üresnek. Úgy éreztem, hogy egy szempillantás alatt megváltozott a levegő összetétele, sokkal sűrűbb lett, sokkal nyomottabb. Ahogy az égre pillantottam nem láttam mást, csak szürkén gomolygó felhőket. Olyan volt, mintha egyre közelebb és közelebb jönnének, elhozva számomra a végítéletet. Nem mozdultam. Libabőrös lett a karom. Nem a hidegtől, hanem a gyilkosságtól.
Nem hittem, hogy tényleg képes vagyok erre. Milyen könnyű is elvenni egy ember életét. A halál túl könnyű, túl hirtelen jön. Az ember észbe kap és nem marad belőle más, csak egy zacskónyi ruha a kórház kapujában álló szerettei kezében. Képtelen voltam feldolgozni, hogy most én ítélkeztem, én vettem el valaki életét. Nem lett volna hozzá jogom. Amit Isten ad, azt ő veszi el, nem más...nem én...
-Nate...nem a te hibád...-suttogta Matt, miközben a vállamra tette a kezét. Szinte meg sem éreztem. A szavak még mindig háttérzajként jutottak el hozzám, és az agyam képtelen volt feldolgozni őket. Vér...csak ennyit láttam. A szemem előtt újra és újra lejátszódott a jelenet. A férfi lőni készült, a pisztolya pedig Matt-et vette célba. Habozás nélkül lőttem, mielőtt ő tehette volna ugyanezt. Hibás vagyok...Talán helyesen cselekedtem, hogy nem hagytam meghalni a legjobb barátom, de akkor sem volt jogom megölni őt. Nem akartam megölni, csak megállítani. Lehet, hogy apa, férj...de gyermek biztosan. Egy gyermek, akit a szülei még látni akartak, élve...Én voltam az, aki megfosztotta ettől őket, Én voltam az, aki megölte a fiúkat.
Felnéztem. Néhány méterre tőlem ott volt a holttest, a bűnöm bizonyítéka. Tudtam, hogy sosem nyerhetek feloldozást. Meredten néztem a hullát. Abban reménykedtem, hogy felkel és elsétál, de legalább felnyög, vagy ad bármi jelet arra, hogy életben van. Megfordult a fejemben, hogy felhívom a rendőrséget. De mit mondhattam volna nekik? Hogy forradalmár vagyok, és megöltem a hatóság egy emberét? Nem tűnt túl meggyőzőnek, és gondolnom kellett a többiekre. Matt mindig azt mondta, hogy szükségük van rám. Nem hagyhattam őket cserben.
Képtelen voltam tovább gondolkodni. Az agyam leblokkolt a férfi testét nézve.
-Nate! Mennünk kell...-hallottam ismét Matt hangját, de még mindig rettenetesen tompán. Megfogta a karom és húzni kezdett. Haloványan fogtam csak fel a külvilág ingereit. Bezárkóztam.
-Nate! Állj fel! Mennünk kell! Fogd fel! -kiáltotta már sokkal határozottan a legjobb barátom. Ezt már tisztán hallottam. Az agyam mintha újra dolgozni kezdett volna. Mennünk kell. Hamarosan megérkeznek a társai, és nem találhatnak itt minket, ha valamit, akkor ezt biztosan tudtam.
A lázadóknak szükségük van ránk. Vezekelnem kell, vezekelni is fogok, de itt, most, nem volt helye önsajnálatnak vagy összeroppanásnak.
-A pisztoly...-mondtam kissé még kábultan, de Matt azonnal intézkedett. Elrakta a fegyvert, és segített feltápászkodni. Még egy utolsó pillantást vetettem a bűnre, ami azóta is súlyos teherként nehezedik a hátamra, majd eltűntem Matt-tel Gamma sűrű erdejében.

Vissza az elejére Go down
Rei Minh

Rei Minh


Posts : 32
Join date : 2013. May. 01.
Residence : { Alpha • Los Angeles }
Age : 30
Play by : { Goo Hara }

Nathaniel Armstrong  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nathaniel Armstrong    Nathaniel Armstrong  Icon_minitimeVas. Május 26, 2013 6:52 am


Kedves Nate!
Végre érkezett az első forradalmár a fórumra! Leginkább egy dél-amerikai sorozatba tudnálak beleképzelni, bár lehet egyedül vagyok ezzel.
Very Happy
Tetszik a vallásos vonal, és hogy ez összefonódik a forradalmárok eltökéltségével.
Tessék gyorsan avatart foglalni, és helyre tenni a világo(ka)t!
Vissza az elejére Go down
https://defiantuniv.hungarianforum.com/
 
Nathaniel Armstrong
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Defiant Universe :: Karakterek :: • Akik már játszanak-
Ugrás: