The Defiant Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ, de mégis három... Ugyanaz, de mégsem... Az emberek nagyravágyósága miatt a világ, amiben élünk megváltozott. Minden csupán tőlünk függ. Hol, hogyan, kivel és miként élünk. Tapasztald meg egyazon világ három arcát és tedd a helyére a dolgokat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
Üdv a defiant universe különös világában! Ha tetszik, amit látsz, rajta... regisztálj és légy részese egy cseppet sem hétköznapi történetnek!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
staff

Legutóbbi témák
» Második randi, avagy a strandon
ciel d. blackall Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm by Dylan Branfort

» Albérletben...
ciel d. blackall Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 1:46 pm by Robert Garfield

» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
ciel d. blackall Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am by Dylan Branfort

» Képet, neked, szeretettel!
ciel d. blackall Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:38 am by Amelia Bright

» Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
ciel d. blackall Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am by Marcie Owanfell

» Branfort kúria
ciel d. blackall Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am by Dylan Branfort

» Phoenix Rose
ciel d. blackall Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:00 am by Marcie Owanfell

» Katrina White
ciel d. blackall Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:50 pm by Katrina White

» Noel Jackobs készülget
ciel d. blackall Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:32 am by Noel Jackobs

» Erdei utak
ciel d. blackall Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:54 am by Marcie Owanfell

frpg toplista
ciel d. blackall 2zid75e
~ frpg toplista ~
Kérlek, segíts nekünk minden nap egy kattintással, hogy egyre előrébb kerülhessünk a szerepezős fórumok toplistáján.
Top posters
Admin
ciel d. blackall Vote_lcapciel d. blackall Voting_barciel d. blackall Vote_rcap 
Dylan Branfort
ciel d. blackall Vote_lcapciel d. blackall Voting_barciel d. blackall Vote_rcap 
Amelia Bright
ciel d. blackall Vote_lcapciel d. blackall Voting_barciel d. blackall Vote_rcap 
Marcie Owanfell
ciel d. blackall Vote_lcapciel d. blackall Voting_barciel d. blackall Vote_rcap 
Rei Minh
ciel d. blackall Vote_lcapciel d. blackall Voting_barciel d. blackall Vote_rcap 
Ciel D. Blackall
ciel d. blackall Vote_lcapciel d. blackall Voting_barciel d. blackall Vote_rcap 
Robert Garfield
ciel d. blackall Vote_lcapciel d. blackall Voting_barciel d. blackall Vote_rcap 
Joyce Romain
ciel d. blackall Vote_lcapciel d. blackall Voting_barciel d. blackall Vote_rcap 
Dylan Prince Rosso
ciel d. blackall Vote_lcapciel d. blackall Voting_barciel d. blackall Vote_rcap 
Svetlana Rimmer
ciel d. blackall Vote_lcapciel d. blackall Voting_barciel d. blackall Vote_rcap 
kiemelt
ciel d. blackall A>
anniversary
oldalnyitás napja: 2013.05.21.

 

 ciel d. blackall

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Ciel D. Blackall

Ciel D. Blackall


Posts : 27
Join date : 2013. May. 22.
Residence : under your bed
Age : 32
Play by : ezra miller

ciel d. blackall Empty
TémanyitásTárgy: ciel d. blackall   ciel d. blackall Icon_minitimeVas. Jún. 16, 2013 2:47 am


Ciel Desmond Blackall


Everybody wants to go to heaven but nobody wants to die. I can fear death no longer, I've died a thousand times.

- - - - - - - - - - - -

teljes név:
Ciel Desmond Blackall
becenév:
Ciel, Des
születési idő, hely:
Párizs, Franciaország, 1992. 02.13.
univerzum:
Alpha
csoport:
Utazó
play by:
Ezra Miller


- - - - - - - - - - - -


look what you've done, you think that you're the only one.


Nagyjából 176 centi magas vagyok, a hajam feketébe hajló sötétbarna, hasonlóan, mint a szemeim. Nem vagyok kifejezetten feltűnő jelenség, első pillantásra át is siklik fölöttem a tekintet, csak aztán veszed észre, hogy valahol a tömegben ott van az a sápadt, márványszerű, szinte hófehér bőrrel megáldott srác, és pont téged méreget a fekete hajának függönye mögül. Ami az öltözködésemet illeti, nagyrészt csak fekete és egyéb, sötét színű ruhákat hordok, néhány színes (legtöbbször sötétvörös) kiegészítővel. Amit viszont gondosan el szoktam rejteni a kíváncsi tekintetek elől, az az övem mellé rejtett kés, amit mindenhova magammal szoktam vinni. Ezen kívül van még néhány tetoválásom is, a csuklómon, az oldalamon, és... Mindegy, talán majd egyszer megmutatom, hol még.



- - - - - - - - - - - -


Rescue me, show me who I am...
'cause I can't believe, this is how the story ends.


Akárkit is kérdeznél meg arról, milyen vagyok, azt fogja mondani, tartsd távol magad tőlem és a kétes kis ügyleteimtől és a mocskos kis titkaimtól. Valószínűleg azt is meghallod még tőlük, hogy nálam nagyobb seggfejjel, nálam arrogánsabb, beképzeltebb ficsúrral még nem találkoztak... De ne hidd, hogy tényleg ennyire szörnyű vagyok. Igaz, az tény, hogy nagyon könnyen fel lehet engem húzni, és előbb harapok, csak utána kérdezek... De ez még nem csinál belőlem pszichopatát, igaz?
Bár ezt le szoktam tagadni, van bennem egy kis piromán hajlam, egy kicsikét mazochista is vagyok, és a humorom is elég sötét... Ezenkívül szeretem a vér látványát. Nagyon is. És nem riadok vissza semmitől sem, hogy megszerezzem, amit akarok.
Arrogáns, bunkó, beképzelt, önfejű... Ez vagyok én. De hát egy fejvadásznak ilyennek kell lennie, nem?



- - - - - - - - - - - -


you're from a small town, you're gonna grow up fast
underneath these lights, down in Hollywood on the boulevard.


Villogó fények, vakító reflektorok, a tömeg a banda nevét skandálta. Tényleg minden úgy volt, ahogy ezt megálmodtuk, amikor seggrészegen kapaszkodtunk a diszkó klotyójában a hideg WC-kagylóba, kiadva magunkból az előző néhány órányi alkoholt és füvet. Minden ugyanúgy volt.. És most, amikor alig pár perc választott el minket a színpadra lépéstől, ez az emlék visszatért. Lelki szemeim előtt megjelent a tizenhat éves énem, aki hangosan kurvaanyázott, miközben sápadt, véres ujjaival a fehér porcelánba kapaszkodott és könyörgött, hogy a szülei ne ébredjenek fel és ne jöjjenek be a fürdőszobába a résnyire nyitott ajtón. Nem jöttek be. Otthon se voltak.

A fülemben minduntalan ott visszhangzott a tömeg üvöltése, az a két szó, ami megváltoztatta az életem. BC Groan. Valaki meglökött, megbotlottam a cipőfűzőmben, a falba kapaszkodva próbáltam visszanyerni az egyensúlyom. Nem, nem, nem akarom, nem fog menni... Szinte rohantam a gardróbba, becsaptam magam után az ajtót és a fellépőcuccaink közé fészkelődtem, remegő kezeim a zsebeimben kutattak, majd miután ott nem találták meg azt, amit kerestek, hangosan káromkodva nyitottam ki az ajtót. Valaki ujjai a csuklómra kulcsolódtak, a fejemben tomboló viharban elvesztek a szavak, amik hozzám voltak intézve. Csak rohantam a folyosó sötétebb vége felé, botladozva, minduntalan félrelökve azokat, akik az utamba kerültek. Valaki a nevemet kiabálta, de nem tudtam vele törődni. Szükségem volt... mire is?
Újabb ajtó csapódott mögöttem, ezúttal az öltözőé, és ott, az asztalon, meg is találtam, amit kerestem. Az apró, átlátszó tasakokban ott volt a megváltás, amire most szükségem volt. Csak egy kicsike, tényleg apró mennyiség, és...
Gyenge voltam. Feladtam azt a harcot, amit már régóta vívtam magammal.

Kék, zöld, piros, fekete.
Az ujjaim minduntalan megcsúsztak a húrokon, a bandánk énekese egyre gyakrabban nézett rám úgy, mintha azt akarná mondani, takarodjak lefelé a színpadról. Lehet, hogy ezt kellett volna tennem? A rajongók kiáltásai értelmetlen zajjá keveredtek össze, ami bántotta a fülem. Haza akartam menni. Minél hamarabb. A színpad nem az én helyem volt.

Lila, sárga, rózsaszín, fehér.
A fények mintha egyre erősebbek lennének, szinte megvakulok, amikor feléjük nézek. Egy hosszabb pillanatra becsukom a szemeimet, kiesek a ritmusból, abbahagyom a játékot. Hirtelen csend lesz,  valaki megragadja a vállam, erősen megráz, valamit üvölt, majd kapok egy pofont is. Talán ez volt az a pont, amikor az euforikus fehér köd elszállt, helyére pedig a sötét, üres semmiség jött. Eldurrant az agyam. Csak úgy, minden ok nélkül. A szörnyeteg, amit eddig próbáltam visszatartani magamban, felébredt, és vérvörös szemei az én fekete szemeimen keresztül nézték a világot. Minden idegsejtem üvöltött, hogy meneküljek... De nem tettem semmit.

Fekete, kék, vörös, vörös, vörös, vérvörös...
A gitárom hangos reccsenéssel tört össze, amikor találkozott a színpad fekete kövével. A tömeg szörnyülködve kiáltott fel, valaki a rendőrséget emlegette. Ezernyi rémült tekintet szegeződött rám, amikor elkaptam az énekesünk torkát és összekulcsoltam rajta az ujjaimat, kiszorítva ezzel a tüdejéből az összes levegőt. Pár másodpercig újra csend volt, aztán valaki hátrahúzott, lefejtette az ujjaimat a srác torkáról. Meghallottam a saját hangom, ahogy azt üvölti, hogy a BC Groan-nak ezennel vége. De ez nem a vég volt. Csupán a kezdet.


Villogó fények, vakító reflektorok, a tömeg a banda nevét skandálta. Tényleg minden úgy volt, ahogy ezt megálmodtuk, amikor seggrészegen kapaszkodtunk a diszkó klotyójában a hideg WC-kagylóba, kiadva magunkból az előző néhány órányi alkoholt és füvet. Minden ugyanúgy volt... Majdnem minden.
Hátam a folyosó hideg csempéjének támasztottam, próbálva nem gondolni arra, ami történt legutóbb, amikor itt voltunk. Esélyt kaptunk, hogy újrakezdjük. Nem ronthattam el.
A lábaim szinte maguktól vittek fel a színpadra; ezernyi rémült tekintet kísért, amikor a gitárom után nyúltam és a nyakamba akasztottam azt. Ezernyi rémült tekintet... És mind emlékszik arra, ami két éve történt. De azóta megváltoztam. Mind megváltoztunk. Már nem az a BC Groan vagyunk, akik voltunk. Be kellett ezt bizonyítanunk.
Gyorsan keresztet vetettem, majd a húrok közé csaptam.
Kezdődjön a show.

Vissza az elejére Go down
Dylan Prince Rosso

Dylan Prince Rosso


Posts : 16
Join date : 2013. May. 06.
Residence : Los Angeles [Alpha]
Age : 31
Play by : Marco Reus

ciel d. blackall Empty
TémanyitásTárgy: Re: ciel d. blackall   ciel d. blackall Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 9:34 am



Kedves Ciel!
Azt a mindenit! Így elsőre ez az, ami eszembe jut ez előtörid olvasása után.
Wink
Ember, téged aztán rendesen magával ragadott valami, ami e világi ugyan, de mégis másikban érzed magad tőle.
Csak dicsérni tudom a fantáziádat és azt, ahogy fogalmazol.
Remélem hamarosan egy játékra is lesz alkalmunk.
Very Happy
El ne felejts avatart és fedőnevet (ha van) foglalni, aztán pedig nincs már más dolgod, csak játszani.
Vissza az elejére Go down
https://defiantuniv.hungarianforum.com/
 
ciel d. blackall
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ciel in wonderland

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Defiant Universe :: Karakterek :: • Akik már játszanak-
Ugrás: