The Defiant Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ, de mégis három... Ugyanaz, de mégsem... Az emberek nagyravágyósága miatt a világ, amiben élünk megváltozott. Minden csupán tőlünk függ. Hol, hogyan, kivel és miként élünk. Tapasztald meg egyazon világ három arcát és tedd a helyére a dolgokat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
Üdv a defiant universe különös világában! Ha tetszik, amit látsz, rajta... regisztálj és légy részese egy cseppet sem hétköznapi történetnek!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
staff

Legutóbbi témák
» Második randi, avagy a strandon
haylin a. payton  Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm by Dylan Branfort

» Albérletben...
haylin a. payton  Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 1:46 pm by Robert Garfield

» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
haylin a. payton  Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am by Dylan Branfort

» Képet, neked, szeretettel!
haylin a. payton  Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:38 am by Amelia Bright

» Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
haylin a. payton  Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am by Marcie Owanfell

» Branfort kúria
haylin a. payton  Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am by Dylan Branfort

» Phoenix Rose
haylin a. payton  Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:00 am by Marcie Owanfell

» Katrina White
haylin a. payton  Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:50 pm by Katrina White

» Noel Jackobs készülget
haylin a. payton  Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:32 am by Noel Jackobs

» Erdei utak
haylin a. payton  Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:54 am by Marcie Owanfell

frpg toplista
haylin a. payton  2zid75e
~ frpg toplista ~
Kérlek, segíts nekünk minden nap egy kattintással, hogy egyre előrébb kerülhessünk a szerepezős fórumok toplistáján.
Top posters
Admin
haylin a. payton  Vote_lcaphaylin a. payton  Voting_barhaylin a. payton  Vote_rcap 
Dylan Branfort
haylin a. payton  Vote_lcaphaylin a. payton  Voting_barhaylin a. payton  Vote_rcap 
Amelia Bright
haylin a. payton  Vote_lcaphaylin a. payton  Voting_barhaylin a. payton  Vote_rcap 
Marcie Owanfell
haylin a. payton  Vote_lcaphaylin a. payton  Voting_barhaylin a. payton  Vote_rcap 
Rei Minh
haylin a. payton  Vote_lcaphaylin a. payton  Voting_barhaylin a. payton  Vote_rcap 
Ciel D. Blackall
haylin a. payton  Vote_lcaphaylin a. payton  Voting_barhaylin a. payton  Vote_rcap 
Robert Garfield
haylin a. payton  Vote_lcaphaylin a. payton  Voting_barhaylin a. payton  Vote_rcap 
Joyce Romain
haylin a. payton  Vote_lcaphaylin a. payton  Voting_barhaylin a. payton  Vote_rcap 
Dylan Prince Rosso
haylin a. payton  Vote_lcaphaylin a. payton  Voting_barhaylin a. payton  Vote_rcap 
Svetlana Rimmer
haylin a. payton  Vote_lcaphaylin a. payton  Voting_barhaylin a. payton  Vote_rcap 
kiemelt
haylin a. payton  A>
anniversary
oldalnyitás napja: 2013.05.21.

 

 haylin a. payton

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Haylin Payton

Haylin Payton


Posts : 1
Join date : 2013. Jul. 02.
Play by : Crystal Reed

haylin a. payton  Empty
TémanyitásTárgy: haylin a. payton    haylin a. payton  Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 2:43 am


Haylin Anastasia Payton


you can't fly without you fall

- - - - - - - - - - - -

teljes név:
Haylin Anastasia Payton
becenév:
Hayci, Lina
születési idő, hely:
1994. március 14., Los Angeles, California, USA
univerzum:
Beta
csoport:
Beta állampolgár
play by:
Crystal Reed


- - - - - - - - - - - -


look what you've done, you think that you're the only one.


Hosszú, hullámos, barna hajam szabadon omlik a vállamra, hiába túrok bele állaga megmarad. Barnán csillogó szememet ezúttal egy Gucci napszemüveg takarja. A tükör elé beállva teljesen meg vagyok elégedve magammal. Az a virágmintás ruha, mely tökéletesen tükrözi a stílusomat szépen passzol a vékony, 172 centiméteres testemre. A barna lapos talpú saru kiváló választás egy olyan magasságú lánynak, amilyen én is vagyok. Ugyan szeretem a magas sarkú cipőket és jól is állnak nekem, de nem igazán szeretek ezzel kitűnni a tömegből.



- - - - - - - - - - - -


Rescue me, show me who I am...
'cause I can't believe, this is how the story ends.


Mint már említettem nem szeretek kitűnni a tömegből, sokkal inkább visszahúzódó és szerény vagyok, mint kihivalkodó és ez a viselkedésemre is száz százalékig jellemző. Világ életemben szerettem a háttérben maradni és csendes megfigyelőként szemmel tartani a körülöttem zajló dolgokat. Ebből kifolyólag szerintem az is érthető miért nem keveredtem még bele rosszabb dolgokba és miért is kerülöm ezeket.
Az iskolában mindig kitűnő tanuló voltam és úgy is zártam a féléveket, év végeket, az egyetemre menetel sem volt akadály számomra az eszemből kiindulva.



- - - - - - - - - - - -


you're from a small town, you're gonna grow up fast
underneath these lights, down in Hollywood on the boulevard.


A Rodeo Drive, mint mindig most is tele van furcsábbnál furcsább alakokkal és ilyenkor mindig úgy érzem, hogy ezzel az átlagos külsőmmel más vagyok, mint Ők. Nem illek bele ebbe a közegbe. Mindenki más és más, eltér az átlagostól. Tetoválások, piercingek , fültágítók, színes a normálistól eltérő hajszín és minden más, amit csak tud magának kreálni az ember. Habár a barátaim és az ismerőseim jó része hozzám hasonló mégis idegenkedem ettől a várostól, pedig itt nőttem fel. Sokszor gondolkozom azon, hogy tovább kellene állni egy másik helyre, ahol jobban érzem magam, egy kis Európai országba, ahol még magasabb színvonalon is tanulhatok. Talán Bécs megfelelő is lenne számomra, de nem, valami mindig visszahúz. A család, a barátok és nehéz bevallani a távolságtartásom ellenére is, de Cammy a fő oka annak, hogy én még mindig itt vagyok és nem egy számomra megfelelőbb városban, országban. De miért is ragaszkodom ennyire hozzá, amikor alig ismerem? Amennyit tudok is róla csupa rossz dolog. Sosem állnék össze egy narkóssal, mert belevihet a rossz dolgaiba, amiket egész életemben kerültem. Amit 19 év alatt felépítettem könnyen elszállhat hála neki, összedőlne a precízen felépített, kifinomított vár. Mikor vele beszélek úgy érzem, mintha egy falat húznék magam köré és még csendesebb lennék, mint egyébként. Nem árultam el neki magamról semmit és nem is tervezem ezt a közeljövőben. Sok dolgot megszeretnék valósítani a jövőben. Híres pszichológus szeretnék lenni, akinél roham tempóban váltják magukat a mindenféle problémával küzdő páciensek. Férjet és családot szeretnék pár éven belül és ebbe az idilli képbe nem fér bele egy narkós, aki a drogoknak él, de mégis mással nem igazán tudok elképzelni semmit. Megbolondultam volna? Mi történt velem? Félek ha így folytatom a határozottságom is eltűnik majd, akárcsak a kámfor és építhetek fel megint, újból mindent magam körül. De akkor már nem leszek olyan erős, mint most. Semmi sem lesz a régi.
Gondolataim legelrejtettebb zugába bele merülve nem is veszem észre kinek megyek neki, kivel hoz össze a sors újból és újból, pedig hiába kerülöm Őt, hiába szeretném elfelejteni egyszerűen nem megy. Egyszer kell rám jó benyomást tennie – ami az Ő esetében egy hülye mosoly volt – onnantól nincs visszaút. Vége, beleszeretek, amit muszáj letagadnom.
Fejem lehajtom és úgy teszek, mintha nem ismerném meg a már sokszor említett fiút és megyek tovább. Hogy lehetek ilyen? Ezt senki sem érdemli meg, hogy kisemmizzék, mert a kisemmiző önző világa a tét!
- Már meg sem ismersz? – pont, mikor felgyorsulnak a lépteim hallom meg a hangot, amit nem akartam. Ugyan lett volna lelkiismeret furdalásom bőven ha nem állok meg vele beszélni pár percre, vagy ha nem köszönök neki, de távol kell tartanom magam tőle, mert még a végén annyira elcsavarja a fejem, hogy narkós leszek, akárcsak Ő. De nem, én ezt nem hagyhatom.
- Ja, de én csak.. – próbálok épeszű magyarázatot adni, de nem igen megy. Mit kellene ilyenkor mondania az embernek? Az igazat? Á, biztosan nem, mert abból még nagyobb baj lenne és talán Cammy is elfordulna tőlem az állandó tudálékosságom miatt. Á, kész agyrém vagyok.
- Te csak? – hangjában hallatszódik a kíváncsi él én, pedig nem merek ránézni, főként nem az arcára, pontosabban a szemére nem. Nem merek a szemébe nézni, mert akkor rögtön rájön az apró hazugságomra. Hazudni pedig bűn, egyszer teszed meg nem tudsz vele leállni és hazugságokat onnantól kezdve hazugságokra halmozol.
- Csak sietek haza, mert büntetésben vagyok. – mondom ki végül és rögtön elszégyellem magam. Ez még viccnek is rossz. Én meg a büntetés két külön dolog vagyunk. Nem hiszem, hogy valaha is tettem volna olyan dolgot, amely következményeket vont volna maga után. Ha meg igen annyi jó dolgot tettem mellette, hogy elfelejtődött.
- Akkor tényleg siess nehogy baj legyen. – mosolyog rám szelíden és késztetést érzek arra, hogy én is elmosolyodjam.

Vissza az elejére Go down
Dylan Prince Rosso

Dylan Prince Rosso


Posts : 16
Join date : 2013. May. 06.
Residence : Los Angeles [Alpha]
Age : 31
Play by : Marco Reus

haylin a. payton  Empty
TémanyitásTárgy: Re: haylin a. payton    haylin a. payton  Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 8:04 am



Kedves Haylin!
Angyali arcodhoz igencsak passzol kis szelíd jellemed. Valahol néhány ponton emlékeztetsz egy kicsit Rei-re. cyclops Nem lepődnék meg, ha valamilyen módon letámadna egy játék kéréssel az eltérő univerzumok ellenére is. Very Happy 
Már nagyon kíváncsi vagyok az előtöridben olvasottak folytatására, úgyhogy irány az avatarfoglaló, aztán pedig a nyomás játszani!
Vissza az elejére Go down
https://defiantuniv.hungarianforum.com/
 
haylin a. payton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Defiant Universe :: Karakterek :: • Akik már játszanak-
Ugrás: