The Defiant Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ, de mégis három... Ugyanaz, de mégsem... Az emberek nagyravágyósága miatt a világ, amiben élünk megváltozott. Minden csupán tőlünk függ. Hol, hogyan, kivel és miként élünk. Tapasztald meg egyazon világ három arcát és tedd a helyére a dolgokat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
Üdv a defiant universe különös világában! Ha tetszik, amit látsz, rajta... regisztálj és légy részese egy cseppet sem hétköznapi történetnek!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
staff

Legutóbbi témák
» Második randi, avagy a strandon
Rei Minh Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm by Dylan Branfort

» Albérletben...
Rei Minh Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 1:46 pm by Robert Garfield

» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
Rei Minh Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am by Dylan Branfort

» Képet, neked, szeretettel!
Rei Minh Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:38 am by Amelia Bright

» Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
Rei Minh Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am by Marcie Owanfell

» Branfort kúria
Rei Minh Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am by Dylan Branfort

» Phoenix Rose
Rei Minh Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:00 am by Marcie Owanfell

» Katrina White
Rei Minh Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:50 pm by Katrina White

» Noel Jackobs készülget
Rei Minh Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:32 am by Noel Jackobs

» Erdei utak
Rei Minh Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:54 am by Marcie Owanfell

frpg toplista
Rei Minh 2zid75e
~ frpg toplista ~
Kérlek, segíts nekünk minden nap egy kattintással, hogy egyre előrébb kerülhessünk a szerepezős fórumok toplistáján.
Top posters
Admin
Rei Minh Vote_lcapRei Minh Voting_barRei Minh Vote_rcap 
Dylan Branfort
Rei Minh Vote_lcapRei Minh Voting_barRei Minh Vote_rcap 
Amelia Bright
Rei Minh Vote_lcapRei Minh Voting_barRei Minh Vote_rcap 
Marcie Owanfell
Rei Minh Vote_lcapRei Minh Voting_barRei Minh Vote_rcap 
Rei Minh
Rei Minh Vote_lcapRei Minh Voting_barRei Minh Vote_rcap 
Ciel D. Blackall
Rei Minh Vote_lcapRei Minh Voting_barRei Minh Vote_rcap 
Robert Garfield
Rei Minh Vote_lcapRei Minh Voting_barRei Minh Vote_rcap 
Joyce Romain
Rei Minh Vote_lcapRei Minh Voting_barRei Minh Vote_rcap 
Dylan Prince Rosso
Rei Minh Vote_lcapRei Minh Voting_barRei Minh Vote_rcap 
Svetlana Rimmer
Rei Minh Vote_lcapRei Minh Voting_barRei Minh Vote_rcap 
kiemelt
Rei Minh A>
anniversary
oldalnyitás napja: 2013.05.21.

 

 Rei Minh

Go down 
SzerzőÜzenet
Rei Minh

Rei Minh


Posts : 32
Join date : 2013. May. 01.
Residence : { Alpha • Los Angeles }
Age : 30
Play by : { Goo Hara }

Rei Minh Empty
TémanyitásTárgy: Rei Minh   Rei Minh Icon_minitimeKedd Május 07, 2013 6:30 am


Rei Ha-neul Minh


“I am not pretty. I am not beautiful. I am as radiant as the sun.”

- - - - - - - - - - - -

teljes név:
Rei Ha-neul Minh
becenév:
Rei
születési idő, hely:
1993. november 24. ~ Alpha, San Francisco, USA
univerzum:
Alpha
csoport:
Alpha állampolgár
play by:
Goo Hara


- - - - - - - - - - - -


look what you've done, you think that you're the only one.

Barna szemem és hosszú, csakugyan barna hajam van, amit szeretek sokféleképpen variálva viselni. 164 cm magas termettemmel mondhatni egészen apróka vagyok a korosztályomhoz képest, de ez sosem zavart igazán. Büszke vagyok vékonyka alakomra és igyekszem formában tartani. Leginkább egyszerű, de/és divatos ruhákban látni engem. Nem igazán szeretek különösképp kitűnni a tömegből, úgyhogy ennek megfelelően alakítom a külsőm is. Kislányos arcom miatt gyakran még a 19 évemnél is fiatalabbnak néznek, ami egy idő után azért zavaró dolog. A bal térdem felett egy jó pár centis forradás húzódik, kiskorom óta, mikor is lecsúsztam egy hídról játék közben.



- - - - - - - - - - - -


Rescue me, show me who I am...
'cause I can't believe, this is how the story ends.

Nem tartom magam átlagosnak abban a tekintetben, mennyire is különbözöm azoktól, akiket ismerek. Általában csendes vagyok, de ha beindul a beszélőkém, hát állítólag le sem lehet lőni. Sokszor talán azért is nem beszélem ki magamból a dolgokat, mert tartok tőle, hogy nem lenne, olyan aki megértené az én álmodozó kis világomat. Viszont ez ellen is teszek, mégpedig úgy, hogy - bár nem verem nagy dobra, de - naplót írok. Lehet, hogy gyerekes dolog, de én akkor is szeretem. Nem igazán mondanám, hogy a társaság középpontja szoktam lenni. Nehezen barátkozom, de akit a szívembe zárok, azt nagyon. Sokan nem hinnék, de nekem tetszik a világ, amiben élek. Szeretem a technika újdonságait és könnyebb életet. Régebben csak a az imádott sci-fi-jeimben láthattam ilyet, azonban mostanra lassan már ugyanez fogad, ha kilépek az utcára vagy csak, ha kimegyek a konyhába. Sosem telik el nap, hogy ne hallgatnék zenét. Kedvenc állatom a delfin, színem a lila és igazi energiaital mániás vagyok.



- - - - - - - - - - - -


you're from a small town, you're gonna grow up fast
underneath these lights, down in Hollywood on the boulevard.

1993. november 24-én láttam meg a napvilágot az amerikai San Francisco-ban, egy laboraszisztens anya és újságíró apa gyermekeként. Szüleim egyetlen szem gyermeke vagyok még ma is, testvérek nélkül. Szokványosnak mondható gyermekkorom volt. Már amennyire egy ázsiai kislánynak lehet az USA-ban. Mikor még pici voltam, errefelé egyedülállóak számított a dolog. Én voltam az egyetlen mandulavágású szemmel rendelkező az oviban. Idővel kezdtem hozzászokni a gyerekek kérdéseihez... Miért van ilyen furcsa nevem? Miért öltözködöm másként, és a miértek sora egyre csak bővült és bővült. Mígnem felnőttünk annyira, hogy a kérdezgetés, a kíváncsiság, alább hagyjon. Barátaim lettek. Jó barátok. Úgy éreztem a korommal együtt az arcom is megváltozott, még ha nem is így történt. Én a régi voltam, de az idő változást hozott magával. A kicsi kis koreai kislány, aki büszkén szavalt az ünnepélyeken, énekkarban énekelt és jól tanult, lassacskán tinédzserré cseperedett. Divatosabban kezdtem öltözködni, érdekelni kezdtek a fiúk és többet maradtam ki otthonról. Mindez sem változtatott azonban azon, hogy többet beszéljek. Szerettem a számomra fontos dolgokat magamnak megtartani. Minden ilyen gondolatom és titkom tudójává rajtam kívül csupán a naplóm vált. Ott volt a legjobb barátnőm Michelle, akivel gyakorlatilag suli első osztálya óta össze voltunk nőve. Valahogy mégsem tudtam minden egyes kis szösszenettel hozzá rohanni, még ha szerettem is őt. A gimiben valamennyire rontottam a tanulmányi eredményemen, amit azért az érettségire sikerült kompenzálni. Tagja voltam a pompon csapatnak. Ez egy igazi álom megvalósulása volt kis korom óta. Anya szerint jót tett a dolog, jobban kinyíltam az emberek felé, jobban része voltam a közösségnek. Sosem okozott gondot a szereplés, de az önbizalom sosem tengett túl bennem. Valahogy mindenhez olyan kevésnek éreztem magam, mindemellett pedig, a fiúk sem igazán kerülgettek, szóval kezdtem azt hinni, hogy velem van a baj. Aztán időm sem volt ezen gondolkozni. A nagyokosok kifordították a világot a négy sarkából. A csapból is ez fojt akkoriban, bár nem is volt az olyan régen. Az egész mintha csak egy hosszabb pillanat lett volna. Átalakult az eddig megszokott környezet. Minden máshogy nézett ki, mást funkcionált. Még az ég sem volt többé már igazi szép kék. Bordó árnyalata lett, nemcsak a napkeltének, de a délutánnak és a déli napsütésnek is. Egyedül csak az éjszaka sötétje takarta ezt el. „Ne használd ezt, ne használd azt, itt van a sokkal korszerűbb és modern változata.” A végén már az is ciki volt, hogy kotyogóból főztük otthon a kávét. A legtöbb újításra az én unszolásomra került sor otthon. Apa szerint fiúnak készültem. Egyszerűen nem ment be a haja alá, hogy szerethetem a szalonnát, a körömpörköltet, a disznósajtot, amit szerinte csak a férfiak képesek megenni. Ahogy azt sem, hogy élvezhetem órákon át a tévében futó, űrben lövöldözős, futurisztikus, idegen fajoktól hemzsegő sorozatokat és filmeket. És azt sem, hogy járhatok folyton focimeccsre vagy izgulhatom végig a Forma 1-et. Furcsa lány vagyok, tele ellentmondással, de ez ellen, ha akarnék sem tudnék tenni.
Nemrég kezdtem az egyetemet, és hát meg kell vallani, nehéz. Mindig tudtam, hogy a bölcsészettudományi kar, az ami nekem való, úgyhogy esélyt sem adtam másnak, megcéloztam a hőn áhított helyet és most pedig szociológusnak készülök. Ami ebbe a az átalakult világban nem is árt, ha van. Mindemellett, dédelgetett álmom, hogy egy napon elismert írónőként tartsanak számon. Folyton írogatok, elképzelhetetlen, hogy egyszer ne süljön ki belőle valami igazán nagyszabású alkotás. Az informatika tanszéknek köszönhetem viszont a mostani legnagyobb felfordulást az életemben. A miénkkel közvetlen szomszédos épület volt az, amiből egy szép délelőtt megláttam kisétálni azt a fiút, akiért, nem tehetek róla, de most is oda vagyok. Hihetetlenül jó képű, egyszerűen sosem láttam még hozzá hasonlót. Michel buzgalmának és jó kapcsolatainak köszönhetően a nevét is tudtam. Dylan. A filmekben mindig olyan bénának tűnt, ha egy bátortalanabb lány egy irtó helyes és népszerű pasiért rajong. Magam sem értem, hogy álmodozhatok ilyesmiről, de eltökéltem, hogy egyszer megszólítom, és az a Rei leszek, aki mindig is akartam. Bátor leszek, és magabiztos és full kedves. Esélyt nem hagyva neki arra, hogy ne én legyek élete nagy szerelme.
Valahogy mindig ott motoszkált bennem, mi az amit az élet tartogat nekem. Valami nagy dolog részének kell lennem. Ehhez a gondolathoz pedig makacsul ragaszkodtam, keresve a jelet, hátha rájövök, mi is ez a nagy dolog. Mert hát túlságosan álmodozó vagyok. Na és? Egyszer úgyis meglátja a világ, hogy igazam van…
Vissza az elejére Go down
https://defiantuniv.hungarianforum.com/
 
Rei Minh
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Defiant Universe :: Karakterek :: • Akik már játszanak-
Ugrás: