The Defiant Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ, de mégis három... Ugyanaz, de mégsem... Az emberek nagyravágyósága miatt a világ, amiben élünk megváltozott. Minden csupán tőlünk függ. Hol, hogyan, kivel és miként élünk. Tapasztald meg egyazon világ három arcát és tedd a helyére a dolgokat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
Üdv a defiant universe különös világában! Ha tetszik, amit látsz, rajta... regisztálj és légy részese egy cseppet sem hétköznapi történetnek!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
staff

Legutóbbi témák
» Második randi, avagy a strandon
Városszéli sétány Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm by Dylan Branfort

» Albérletben...
Városszéli sétány Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 1:46 pm by Robert Garfield

» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
Városszéli sétány Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am by Dylan Branfort

» Képet, neked, szeretettel!
Városszéli sétány Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:38 am by Amelia Bright

» Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
Városszéli sétány Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am by Marcie Owanfell

» Branfort kúria
Városszéli sétány Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am by Dylan Branfort

» Phoenix Rose
Városszéli sétány Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:00 am by Marcie Owanfell

» Katrina White
Városszéli sétány Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:50 pm by Katrina White

» Noel Jackobs készülget
Városszéli sétány Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:32 am by Noel Jackobs

» Erdei utak
Városszéli sétány Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:54 am by Marcie Owanfell

frpg toplista
Városszéli sétány 2zid75e
~ frpg toplista ~
Kérlek, segíts nekünk minden nap egy kattintással, hogy egyre előrébb kerülhessünk a szerepezős fórumok toplistáján.
Top posters
Admin
Városszéli sétány Vote_lcapVárosszéli sétány Voting_barVárosszéli sétány Vote_rcap 
Dylan Branfort
Városszéli sétány Vote_lcapVárosszéli sétány Voting_barVárosszéli sétány Vote_rcap 
Amelia Bright
Városszéli sétány Vote_lcapVárosszéli sétány Voting_barVárosszéli sétány Vote_rcap 
Marcie Owanfell
Városszéli sétány Vote_lcapVárosszéli sétány Voting_barVárosszéli sétány Vote_rcap 
Rei Minh
Városszéli sétány Vote_lcapVárosszéli sétány Voting_barVárosszéli sétány Vote_rcap 
Ciel D. Blackall
Városszéli sétány Vote_lcapVárosszéli sétány Voting_barVárosszéli sétány Vote_rcap 
Robert Garfield
Városszéli sétány Vote_lcapVárosszéli sétány Voting_barVárosszéli sétány Vote_rcap 
Joyce Romain
Városszéli sétány Vote_lcapVárosszéli sétány Voting_barVárosszéli sétány Vote_rcap 
Dylan Prince Rosso
Városszéli sétány Vote_lcapVárosszéli sétány Voting_barVárosszéli sétány Vote_rcap 
Svetlana Rimmer
Városszéli sétány Vote_lcapVárosszéli sétány Voting_barVárosszéli sétány Vote_rcap 
kiemelt
Városszéli sétány A>
anniversary
oldalnyitás napja: 2013.05.21.

 

 Városszéli sétány

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin

Admin


Posts : 210
Join date : 2013. Apr. 30.

Városszéli sétány Empty
TémanyitásTárgy: Városszéli sétány   Városszéli sétány Icon_minitimeKedd Május 21, 2013 1:20 am

Vissza az elejére Go down
https://defiantuniv.hungarianforum.com
Song Eun Mi

Song Eun Mi


Posts : 7
Join date : 2013. Jun. 25.
Age : 32
Play by : Park Kyungri

Városszéli sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városszéli sétány   Városszéli sétány Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 7:35 am

SHE SAYS SHE'S NO
GOOD WITH WORDS BUT I'M WORSE WITH A JOKE STUCK ON MY TONGUE
I'M TWO QUARTERS AND A HEART DOWN AND I DON'T WANT TO FORGET HOW YOUR VOICE SOUNDS THESE WORDS ARE ALL I HAVE SO I RIDE THEM I NEED THEM JUST TO GET BY DANCE DANCE WE'RE FALLING APART TO HALF TIME DANCE DANCE AND THESE ARE THE LIVES YOU LOVE TO LEAD DANCE THIS IS THE WAY THEY'D LOVE IF THEY KNEW HOW MISERY LOVED ME YOU ALWAYS FOLD JUST BEFORE YOU'RE FOUND OUT DRINK UP IT'S LAST CALL LAST RESORT BUT ONLY THE FIRST MISTAKE AND I -----------------------------------------------

RUCI: igeo / WORDS: nem emlékszek



Nem lennék őszinte, ha azt mondanám, jó újra itthon lenni.

Hónapok teltek el, mióta legutóbb itt jártam, ebben a világban, ahonnan származok és most, hogy újra betettem ide a lábamat, azt kell hogy mondjam, egyáltalán nem hiányzott. Talán azért, mert egyszerűen nem tetszik a légkör, vagy ez az unott hangulat, de az is lehet, hogy csak egyszerűen elegem van már ebből a helyből, de a tény az, hogy ha választanom kellene a három világ közül, egyértelműen nem a Béta lenne a szerencsés. Ezen az sem változtat, hogy több mint tizennyolc év emléke köt ide, nem beszélve a családomról. Az alatt a tizenkét hónap alatt, amit arra használtam, hogy felfedezzem a többi világot, sikerült érzelmileg elhatárolnom magam a családomtól és a múltamtól.

Ahogy végigsétálok a kavicsokkal és nagyobb kövekkel beborított úton, semmit nem érzek már abból, ami egy évvel ezelőtt mindig a hatalmába kerített, bármikor meglátogattam ezt a helyet. Rengeteg emlékem fűződött a sétányhoz, általános iskolás korszakomnak a nyolcvan százalékát itt töltöttem el az akkori barátnőimmel, akikkel ma már nem is tartom a kapcsolatot. Minden második nap, pontban öt órakor, miután mindannyian elvégeztük tanulói kötelességeinket – már amikor megtörtént, természetesen –, ezen a sétányon gyűltünk össze négyen, beleszámolva ebbe magamat is. Volt, hogy az egész délutánunkat a parton rohangálva, különböző játékokkal szórakoztatva magunkat töltöttük el, közel nyolc hosszú éven át. Azelőtt bármikor idejöttem, hogy egy kicsit nosztalgiázhassak, akár középiskolásként, akár már nagykorúként, mindig éreztem valami kellemes sóvárgást a régi napok iránt, azt kívánva, bárcsak újra átélhetném azokat az éveket.

És most? Semmi. Hiába vándorol a tekintetem végig a hanyagul lebetonozott úton, hiába szívom be a tenger friss, sós illatát, az egész valahogy… más. Nem igazán tudom, mit szeretnék jobban; ha újra úgy érezhetném, nem veszett el a megannyi év emléke? Ha így lenne, akkor az kéretlenül is nosztalgiát lobbantana fel a szívemben, nehezebbé téve számomra azt, hogy újra itt hagyjam a szülővilágomat. Ugyanakkor ez az üresség sem definiálható éppenséggel a legjobb érzésnek a világon és valahol roppant módon bánt a gondolat, hogy a tapasztaltak szerint semmi nem köt már ide.

Mikor érzem, hogy a gondolataim kezdenek túlontúl összegubancolódni a fejemben, megrázom azt, és veszek egy mély levegőt, belélegezve a viszonylag frissnek és tisztának mondható levegőt. Hátrálok néhány lépést, hogy leülhessek az egyik legközelebbi megfelelő méretű szikladarabra, de nehezemre esik egy olyan egyedet találni, ami elég kényelmes is ahhoz, hogy ülőkének használjam. Miután sikerrel járok, rákönyökölök mindkét térdemre és az államat a tenyereimbe helyezve kezdem bámulni az előttem hömpölygő óceánt. Különösen élvezem, hogy rajtam kívül senkinek nem állt szándékában ma errefelé járni és remélem, hogy ez az elkövetkezendő néhány percben, amit még itt tervezek tölteni, így is fog maradni.

Rövidesen azonban bebizonyosodik, hogy az égiek tényleg nem hallgatják, pláne nem teljesítik senki kérését a földi világból, ugyanis egy nagyon is ember-alakú árnyék jelenik meg a perspektívámban és én az említett alak felé kapom a tekintetem. Távolról nem teljesen tudom kivenni a felém közeledő személy arcát, ám valami mégis azt súgja, hogy nem egy idegennel van dolgom. Türelmesen várom, míg közelebb jön és csak azután ismerem fel a már hónapok óta nem látott lányt.

- Mi Young?


CODE BY NICK AT SHINE


A hozzászólást Song Eun Mi összesen 13 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 30, 2013 12:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Nam Mi Young

Nam Mi Young


Posts : 13
Join date : 2013. Jun. 24.
Residence : itt - ott - amott
Age : 31
Play by : Ahn So Hee

Városszéli sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városszéli sétány   Városszéli sétány Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 10:03 am

Eun Mi & Mi Young

Az a személy, aki kitalálta azon mondást, ami úgy hangzik, hogy: Mindenütt jobb, de a legjobb otthon – az nem élte át azt a helyzetet, amiben én vagyok. És itt most nem arra gondolok, hogy nekem három hatalmas világban csak egy otthont mondhatok magaménak (némi túlzással). Hanem arra gondolok, hogy miért lenne jobb otthon, mint máshol? Hiszen otthon össze vagyok zárva azzal az ördögi nőszeméllyel, akit úgy a családon belüli viszonyok alapján, úgy kell neveznem, hogy a mostohaanyám. Szerintem a sátán tanítómestere jobban tükrözné a személyiségét. Komolyan mondom, nem tudom felfogni, hogy mi az, ami miatt az apám beleszeretett. Lefogadom, hogy neki is egy másik arcát mutatja, mint körülbelül mindenkinek: másképp viselkedik velem, mint az apámmal (igaz, ez érthető), de másképp viselkedik azzal az alsógatya – modell típusú szeretőjével, mint a jelenlegi férjével. Szívem szerint elmondanám mindenkinek, kikiabálnám a világnak, akár a Himalája csúcsáról is.
De nem lehet. Nem mondhatom el, mert az ügynökök rám szállnak és kinyírnak. Nem mondhatom el, mert apám összetörne. Nem mondhatom el, mert gyakorlatilag nincs kinek. Igaz, ismerek pár utazót, akikkel jóban is vagyok, de egyszerűen nem akarom őket a saját sötétebb gondolataimmal sulykolni őket. Mindenkinek megvannak a maga problémáik. Meg… minek álljunk le az ilyen komor gondolatoknál, ha annyi pozitív gondolattal is megtölthetjük a fejünket? Hiszen annyi szórakoztató kalandban és csínytevésben lehet részünk. Az emberek hajlamosak leragadni a szélmalomharcokkal felérő gondjaiknál. Én nem akarok beleesni ebbe a csapdába. Szóval: Don’t worry, be happy!
Fúh, de elmélyültem a gondolataimban. Honnan is kezdtem? Ja igen, otthon. Igazából nem is tudom, hogy miért jöttem haza. Talán mert rég voltam itthon? Vagy csak akartam látni apámat? Valószínű ez a gondolat motoszkált a fejemben, amikor átléptem az ide vezető kapun. Meg egy kicsi lenyugvás sem árt az embernek. Már jó ideje, inkább csak az Alpha és a Gamma között utazgatok, viszont a gyökereim ide húznak és azokat nem lehet olyan könnyen kiirtani.
Mikor beléptem a házunkba az üresség fogadott. Ezen nem lepődtem meg, lévén, hogy hétköznap van és apám munkaideje még nem járt le. Így csak ledobtam a cuccomat és indultam egy sétára. Kíváncsi vagyok, hogy mennyi minden változott itt az utolsó látogatásom óta.
Ahogy egyre messzebbre és messzebbre sétálok a háztól megállapítom, hogy szerencsére semmi új nincs a Nap alatt, se a mi világunk emberei sem az Alpha nem rontotta tovább a helyzetet. Mint egy kép, megállt az adott pillanatban mikor átléptem egy másik univerzumba.
Jó messzire elcsatangolok, hirtelen azon kapom magamat, hogy már a város határán vagyok a sétányon. Itt sincs egy árva lélek. Madarak csicseregnek, az óceán morajlik. Annak ellenére, hogy nem szeretek egyedül sétálni úgy, hogy a fülemben nem szól a zene, de most nem is bánom, hála annak, hogy a természet szolgáltatja a muzsikát.
Pár lépés múlva észreveszem, hogy még sem vagyok annyira egyedül. Egy személy ül az egyik sziklán. Gondolok egyet és már felé és veszem az irányt. Ahogy egyre közelebb érek hozzá Ő is felfigyel rám. A Nap a szemembe süt, így még nem tudom teljesen beazonosítani, hogy ismerős – e az illető, avagy sem.
Kilét – kérdés nem marad sokáig megválaszolatlan, hiszen felismerem őt, és a hallottak alapján Ő is engem. ~Ó, de jó végre a saját nevemet hallani!~ Nem kell fedőnévvel maszkot vonni magam elé.
-Eun Mi unnie?! - kiálltok fel és a közöttünk lévő távolságot futva letudom.- Jesszusom de rég láttuk egymást! Mikor is? - vigyorgok rá. Eun Mi is utazó és már párszor össze is futottunk a másik két világban is, annak ellenére, hogy mindketten innen származunk.
Körülnézek először, hogy megbizonyosodjak, hogy nincs itt senki, miután látom, hogy csak ketten vagyunk, tovább beszélek.
- Mi újság veled, mióta utoljára találkoztunk a Gammában?

Vissza az elejére Go down
Song Eun Mi

Song Eun Mi


Posts : 7
Join date : 2013. Jun. 25.
Age : 32
Play by : Park Kyungri

Városszéli sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városszéli sétány   Városszéli sétány Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 11:14 am

SHE SAYS SHE'S NO
GOOD WITH WORDS BUT I'M WORSE WITH A JOKE STUCK ON MY TONGUE
I'M TWO QUARTERS AND A HEART DOWN AND I DON'T WANT TO FORGET HOW YOUR VOICE SOUNDS THESE WORDS ARE ALL I HAVE SO I RIDE THEM I NEED THEM JUST TO GET BY DANCE DANCE WE'RE FALLING APART TO HALF TIME DANCE DANCE AND THESE ARE THE LIVES YOU LOVE TO LEAD DANCE THIS IS THE WAY THEY'D LOVE IF THEY KNEW HOW MISERY LOVED ME YOU ALWAYS FOLD JUST BEFORE YOU'RE FOUND OUT DRINK UP IT'S LAST CALL LAST RESORT BUT ONLY THE FIRST MISTAKE AND I -----------------------------------------------

RUCI: igeo / WORDS: nem emlékszek



A megannyi ember közül, akik rám találhattak és megzavarhatták a nyugalmamat, Mi Young számított az egyik legkellemesebb opciónak.  Éppen ezért amikor vidáman hozzám rohan, nem egy flegma és kedvtelen mosollyal fogadom, hanem egy széles, őszinte vigyorral. Felállok, hogy egy rövid időre a karjaimba vonhassam, és ha megengedi, adok neki egy meleg ölelést.

- Való igaz, azt hiszem, már legalább két hónap eltelt, mióta utoljára összefutottunk. Bevallom mondjuk, sokkal többnek tűnt – bólintok egyet, majd visszaülök a sziklára és megpaskolom a mellettem lévő kődarabot, remélve, hogy elég kényelmesnek bizonyul majd a barátnőm számára. Merthogy, Mi Young a barátnőm, nem igaz? Ha őszinte akarok lenni, mindig is gondjaim voltak a ’barát’ fogalmával. Mikor és mitől válik egy kedves ismerős baráttá? Mi számít? Az együtt töltött idő? Hogy mennyire számíthat az egyik a másikra? Bármikor próbáltam rájönni a válaszokra, mindig csak összezavarodtam. Személy szerint számomra az testesítheti meg a ’barátot’, akinek élvezem a társaságát és igen, töltöttünk már együtt legalább annyi időt, hogy ne lehessen azt mondani, ’nemrég ismertük meg egymást’. Jelen esetben, ha Mi Young-ot nézzük; lévén, hogy mind a ketten utazók vagyunk, már többször összeakadtunk a többi világban is, hiába hatalmas mind a három, a fajtánk valahogy vonzza egymást… ezenkívül, a jellememből kifolyólag elég fárasztó barátot találnom, tekintve, hogy a legtöbb embert unalmasnak és érdektelennek találom. Ez főleg Alpha és Beta lakóira igaz, mind a két világból annyira kifogyott az eredetiség, az intelligencia és az érdekesség, hogy egy magamfajta sokszor túlságos is közömbös ember nehezen talál gyöngyszemeket. Persze, ha valakinek ezt elmesélem, rögtön megkapom, hogy mivel én magam sem vagyok különlegesen érdekes, izgalmas vagy intelligens, ezért nem áll jogomban elvárni ezt másoktól sem. Ugyanakkor, nem tudok ezen változtatni, ha valaki vagy valami nem kelti fel az érdeklődésemet, akkor nem kelti fel, kész, pont. Nem tudom ráerőszakolni magam arra, hogy érdeklődést mutassak, ha az nem létezik, nem igaz?

- Hogy mi újság velem? Őszintén? Nem sok minden – nevetem el magam, majd az ujjaimmal végigsimítok a szél által össze-vissza kócolt hajamon. – Gamma imádnivaló hely, egészen mostanáig ott voltam, csak aztán… nem tudom, úgy éreztem, haza kell jönnöm, úgyhogy így tettem. – Vállat vonok. – De most hogy itt vagyok, inkább azt kérdezgetem magamtól, hogy mi a fenéért is jöttem vissza. – Nyelvemmel végigsimítok a felső ajkamon, majd egy széles mosollyal újra Mi Young felé fordulok.

- És veled mi van? Hogyhogy erre jársz? Csak nem honvágyad van? – kuncogok. – Úgy látszik, Beta már csak ilyen, valamiért mindig hazamágnesezi a gyermekeit. Igazából, be kell vallanom, amióta utazgatni kezdtem és pláne amióta felfedeztem Gammát, nem igazán fűlik a fogam az itteni élethez. Bár ha úgy vesszük, még mindig sokkal jobb errefelé, mint Alpha-ban, de az a világ legalább még tartogat újdonságokat. Néha azt kívánom, bárcsak lenne még néhány felfedezésre váló világ… Túlságosan is telhetetlen vagyok, igaz? – nevetek, majd egy kissé közelebb húzom a térdeimet a mellkasomhoz és átkarolom azokat.




CODE BY NICK AT SHINE
Vissza az elejére Go down
Nam Mi Young

Nam Mi Young


Posts : 13
Join date : 2013. Jun. 24.
Residence : itt - ott - amott
Age : 31
Play by : Ahn So Hee

Városszéli sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városszéli sétány   Városszéli sétány Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 12:32 pm

Eun Mi & Mi Young

A sors milyen furcsa fintora, hogy van egy személy, akivel bárhol, de tényleg bárhol összefuthatnék, és mégis a hely ahol az útjaink ismét kereszteződnek, az pont a saját világunk. Igaz, a három világ egyenként is hatalmas, így maguk a találkozások általában alapjáraton nagy meglepetések… leszámítva, ha az embernek nincs megbeszélt találkája. S tekintve, hogy én a spontanaitás híve vagyok az esetek döntő többségében a megbeszélt találkáim száma igen kevés.
Hozzá érve az ölelését viszonzom. Szeretem megölelni a barátaimat, plüsseimet, gyakorlatilag mindent, ami hagyja magát, és nem nézek ki közben totál lököttnek nagy nyilvánosság előtt. Az alapján, hogy Eun Mi élő az előbb felsoroltak között az első kategóriában foglal helyet.
- Mindössze két hónapja? - lepődök meg, miközben leülök az egyik mellette lévő kőre. - És még hogy az idő csak úgy repül! - kacagok. Nos, ha valakinek nem eléggé eseménydús az élete, akkor bizonyosan érezheti azt, hogy nem csinált semmit, pedig mennyi idő eltelt. Mivel, az enyém eléggé pörgősnek titulálható rám ez nem igaz. Két hónap alatt elég sok minden történt velem. Mellesleg az is közrejátszhatott abban, hogy észre sem vettem azt, hogy csupán nyolc hét telt el az utolsó Eun Mivel való találkozásom óta, hogy kis túlzással csak pár csepp időérzék szorult belém. Ez jelenleg nem is olyan nagy tragédia, hiszen nincs hova sietnem. Ezt szeretem abban, hogy utazó vagyok. De meddig folytathatom ezt az életstílust? Mert annak tudatában vagyok, hogy nem az örökkévalóságig. Mi lesz majd az, ami miatt úgy döntök, hogy abbahagyom az egészet? Ha letelepszek, akkor ebben a világban, vagy egy másikban fogom tenni? Mostanában egyre többször teszem fel magamnak ezeket a kérdéseket. És ahogyan most is, csak egy dolgot tudok válaszolni: Majd a jövőben minden kiderül. Addig viszont éljünk a jelennek!
- A Gamma, igen. Én is imádok ott lenni - bólintok miközben az óceánt bámulom. ~Milyen rég úsztam benne.~- Na, ezt a kérdést én is feltettem magamnak pár perccel ezelőtt - nevetek fel. - Én eddig az Alpha meg a Gamma között utazgattam, valahogy nem éreztem azt, hogy sokáig tudok egy helyen maradni. Hogy pontosan mi vett rá arra, hogy hazatérjek. A honvágy annyira nem szokott akadályozni a dolgokban. Viszont apámat rég láttam és Ő azért szokott hiányozni nekem… ez még mindig nem mondható el viszont a mostohámról… - forgatom a szemeimet. - Lehetséges. Az egy dolog, hogy vagyunk páran, akik csak úgy utazgathatnak három világ között, de valahonnan származunk, és az olykor hazahív -  nevetek fel. Miközben Eun Mi beszél folyamatosan bólogatok ezzel is jelezve az egyetértésemet. - Nyugi, én is teljesen így vagyok az egésszel. Az, hogy van lehetőségem elmenni innen jó messzire… eléggé megváltoztatta a gondolkodásmódomat. Régebben inkább Dél – Koreába akartam visszamenni, most meg vagy az Alphába vagy a Gammába. Mikor mihez van kedvem. Ja, de legalább ez a világ nem csapolja le a másik két világot, ellentétben az Alphával. Dehogy vagy telhetetlen! Néha én is azt kívánom, hogy bárcsak lenne még pár hely, ahova el lehet látogatni. Ki tudja? Lehet hogy vannak is, csak azok létezésére még nem derült fény- vonom meg a vállamat. - Amúgy te mikor jöttél vissza? - fordulok felé.
Vissza az elejére Go down
Song Eun Mi

Song Eun Mi


Posts : 7
Join date : 2013. Jun. 25.
Age : 32
Play by : Park Kyungri

Városszéli sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városszéli sétány   Városszéli sétány Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 9:30 am

SHE SAYS SHE'S NO
GOOD WITH WORDS BUT I'M WORSE WITH A JOKE STUCK ON MY TONGUE
I'M TWO QUARTERS AND A HEART DOWN AND I DON'T WANT TO FORGET HOW YOUR VOICE SOUNDS THESE WORDS ARE ALL I HAVE SO I RIDE THEM I NEED THEM JUST TO GET BY DANCE DANCE WE'RE FALLING APART TO HALF TIME DANCE DANCE AND THESE ARE THE LIVES YOU LOVE TO LEAD DANCE THIS IS THE WAY THEY'D LOVE IF THEY KNEW HOW MISERY LOVED ME YOU ALWAYS FOLD JUST BEFORE YOU'RE FOUND OUT DRINK UP IT'S LAST CALL LAST RESORT BUT ONLY THE FIRST MISTAKE AND I -----------------------------------------------

RUCI: igeo / WORDS: 503



Csendben hallgatom, amit mond, majd egyetértően bólintok. – Ugye? Nem tudom, hogy ez vajon azért van-e, mert halálra unjuk magunkat, vagy mert csak szimplán rossz az időérzékünk – nevetek, majd felszedek a földről egy arra szállingózó levelet és játszani kezdek vele. Próbálok ügyelni arra, hogy újdonsült játékszerem ne kösse le a figyelmemet annyira, hogy abból ne jusson Mi Young-nak, ugyanis velem sajnos túl sokszor fordul ez elő. Roppant könnyen elterelődik a figyelmem és bár képes vagyok egyszerre több dologra fókuszálni, gyakran feledkezek meg arról, hogy pontosan ezt kéne tennem ahelyett, hogy ignorálom a korábbi tevékenységemet.

Most azonban nem így történik, ugyanis Mi Young minden szavát tisztán hallom és ennek felettébb örülök. Letépek egy kis darabot a levélből és a fülem mögé simítok néhány zavaró hajtincset, mielőtt reagálnék a mondandójára.

- Gamma egy csodálatos hely, örülök, hogy ebben is egyetértünk – villantok egy félmosolyt a mellettem ülő lányra. - Én egy jó ideig hanyagoltam Alpha-t, amikor elkezdtem utazgatni, az volt az első világ, amit meglátogattam, és négy ott töltött hónap nekem bőven elég volt, sőt. Egyáltalán nem ragadott meg az egész túlfejlettség koncepció meg a nyüzsgés és egyebek. Csupán azért maradtam ott viszonylag ilyen sokáig, mert találkoztam néhány roppant kellemes emberrel és egyszerűen nem volt szívem ott hagyni őket. – Hagyom, hogy egy rövid sóhaj elhagyja az ajkaimat, hogy aztán újra mosolyra húzzam azokat. – Gamma ellenben… csodálatos. Tinédzserkoromban elképzelni nem tudtam volna magam internet, meg miegyéb nélkül, de abban a világban valahogy teljesen megfeledkeztem az egész technikáról és talán ez az, ami a legjobban tetszett benne. Nem beszélve persze a gyönyörűségéről – bólintok és félbehajtom a kezemben lévő kis levelet, próbálva kihozni belőle valami érdekes figurát, de nem igazán sikerül semmi esztétikust összehoznom.

- Hát, gondolom nem sok lehetőséged van találkozni az apukáddal anélkül, hogy a mostohádat is látnád, nem de? – kuncogok halkan. – Sikerült már találkozni velük? Vagy még csak nemrég jöttél vissza? – kérdezem, majd megunva az ujjaimmal babrálást, félredobom az agyongyűrt levelet és újra a mellkasomhoz húzom a térdeimet. – Akkor egy cipőben járunk. Bár én igazából soha nem akartam túlságosan Koreába visszamenni – nevetek. – Mivel alig voltam négy éves, amikor elköltöztünk onnan, így túl sok emlék nem köt oda. – Igazából, ha jobban belegondoltam, egyetlen emlék sem köt oda, hiszen alig emlékszek valamire, és azok sem számítottak valami egetrengetően fontosnak. Sőt, akkor még Koreában laktunk, amikor sikeresen és határtalan ügyességemet bemutatva nekibicajoztam a kerítésnek, miután két hétig hatalmas és pokolian ronda horzsolásokkal mászkáltam… szóval igen, mondhatjuk, hogy nem köt semmi különösen jó emlék a szülőhazámhoz.

- Akkor megnyugodtam. Valóban fantasztikus lenne, ha igazad lenne, de úgy gondolom, hogy ha létezne több világ is, akkor ez a hiperfejlett és minden-lében-kanál kormány már rájött volna – billentem oldalra a fejemet mosolyogva, majd enyhén csücsörítve emelem tekintetemet Mi Young-ra. – Oh, hogy én? Egészen pontosan… - Egy gyors pillantást vetek a karórámra. - … huszonhét órája érkeztem meg itt, de bevallom, abból tíz órát alvással töltöttem. – Halványan elmosolyodok. – Más körülmények között soha nem engedném meg magamnak, hogy ennyi időt elpazaroljak alvással, de világváltások után mindig annyira kimerültté válok, hogy egyszerűen lehetetlenség pihenés nélkül kibírnom – sóhajtok fel.





CODE BY NICK AT SHINE
Vissza az elejére Go down
Nam Mi Young

Nam Mi Young


Posts : 13
Join date : 2013. Jun. 24.
Residence : itt - ott - amott
Age : 31
Play by : Ahn So Hee

Városszéli sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városszéli sétány   Városszéli sétány Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 11:29 am

Eun Mi & Mi Young

- Ha megunom az adott helyet, akkor rendszerint le is lépek onnan olyan gyorsan, ahogyan lehet… Szóval nálam határozottan az utóbbi - mosolygok. Mindig is gyűlöltem megsaccolni, hogy valamihez viszonyítva mennyi idő telt el. Általában elég szépen mellé is lőttem akárhányszor mégis tippelnem kellett. Az iskola meg persze csak rontott rajta: a matekóra 45 percei felértek 120 órával, viszont a történelemórákat legrosszabb esetben 10 percnek éreztem. És ezután még csodálkozna bárki is, hogy az időérzék rég sikítva menekült el az agyamból? De még szerencse, hogy feltalálták azt a bizonyos szerkezetet, amit úgy neveznek hogy karóra. Anélkül meg lennék veszve. Viszont most, hogy már jó hosszú ideje van mobiltelefonom, így nem olyan nagy baj, ha esetleg otthon felejtem a kis svájci szerkezetet.
Miközben Eun Mit hallgatom kinyújtom a lábaimat, majd leteszem őket a homokba. Kis idő múlva pedig dobolni kezdek a cipőm talpával és úgy figyelek tovább a barátnémra.
- Uh, én most nagy hirtelen meg se tudnám mondani, hogy hova léptem át először - összeráncolom a homlokomat s próbálok visszaemlékezni. - Talán én is az Alphában landoltam, de mérget nem vennék rá. Az a technikai fejlettség nekem sem jött be nagyon. Azonban ahogy látom az itteni dolgokat, szépen lassan az itteniek is elérik azt a szintet. A nyüzsgés viszont annál inkább élvezem ott - ajkaim egy halvány vigyorra húzódnak, mikor felrémlenek bennem azok a kellemes emlékképeim amiket abban a világban szereztem. - Az emberek ott is csak emberek. Mindenhol vannak szerethető személyek, akik miatt megéri maradni még egy kicsit - mosolygok. Lehet egy világ a velejéig romlott, a technika fellegvára, vagy lehet egy hely, ami nyugodt, békés, kissé lemaradt fejlettséggel, de itt is - ott is ugyanolyan emberek laknak. Van aki kedves, van aki goromba, ki haspók, ki nem és így tovább…
- Na igen, a Gamma az egy kész Paradicsom! Véleményem szerint tök jó, hogy olyan kis csendes, nyugodt a technika nem vállal szerepet az emberek életében annyira. De nem hiszem, hogy hozzá tudnék szokni huzamosabb időre egy, a legalább az evilági kütyük nélküli élethez - beismerem, egy bizonyos szinten tényleg függök a különböző elektronikai berendezésektől. Azonban igyekszem ezt kordában tartani és nem akarok úgy járni, mint mások.
- Nem, nem igazán. Az a gáz, hogy nem tudom, hogy az a nő, mikor jön vissza ide. De ha ügyes vagyok, akkor el tudok intézni valami apa – lánya programot - kacsintok rá a lányra. - Úgy egy pár órája érkeztem vissza - hátradöntöm a fejemet, becsukom a szemeimet és élvezem, ahogyan a szél össze – vissza dobálja a tincseimet.
- Értem. Én viszont csak a gimnázium első éve után költöztem ide. Talán emiatt sem szívlelem ezt a helyet oly nagyon. Nekem viszont van pár sztorim onnan is. Viszont gyakorlatilag az összes ottani kapcsolatom megszűnt, pláne mióta utazgatok - ezt már kinyitott szemmel mondom, így közben látom a kék eget s a rajta elúszó bárányfelhőket. Valahogy odahaza, mármint Szöulban, nem nagyon nézegettem az eget. Állandóan tettem – vettem valamit, így nem lett volna sok idő rá, már ha eszembe jutott volna, hogy lehetne ezt is csinálni.
- Na ja. Nem tudom, hogy mi lehetne az a tényező, ami miatt egy robbantással nem az össze világra derülne fény. Vagy! Lehet, hogy rájöttek, de még csak a legfelsőbb körökben beszélnek róla… - vonom meg a vállamat és ismét az óceánra szegezem a tekintetemet.
- Akkor te sem vagy olyan rég óta hazai terepen - jelentem ki. - Azért az alvást nem hiszem, hogy különösen lehetne pazarolni. A testnek szüksége van alvásra, és tapasztalatból mondhatom, hogyha nem adjuk meg neki a kellő mennyiséget belőle, kamatostul megbosszulja - nevetek fel. - Talán pont emiatt is szeretek aludni - mikor befejezem a mondatomat, fogom magam és hátradőlök a sziklán, tarkómra téve a kezemet, hogy azt ne nyomja semmi. Pont mintha aludnék, azzal a különbséggel, hogy a szemeim nyitva vannak.
Vissza az elejére Go down
Song Eun Mi

Song Eun Mi


Posts : 7
Join date : 2013. Jun. 25.
Age : 32
Play by : Park Kyungri

Városszéli sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városszéli sétány   Városszéli sétány Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 10:10 am

SHE SAYS SHE'S NO
GOOD WITH WORDS BUT I'M WORSE WITH A JOKE STUCK ON MY TONGUE
I'M TWO QUARTERS AND A HEART DOWN AND I DON'T WANT TO FORGET HOW YOUR VOICE SOUNDS THESE WORDS ARE ALL I HAVE SO I RIDE THEM I NEED THEM JUST TO GET BY DANCE DANCE WE'RE FALLING APART TO HALF TIME DANCE DANCE AND THESE ARE THE LIVES YOU LOVE TO LEAD DANCE THIS IS THE WAY THEY'D LOVE IF THEY KNEW HOW MISERY LOVED ME YOU ALWAYS FOLD JUST BEFORE YOU'RE FOUND OUT DRINK UP IT'S LAST CALL LAST RESORT BUT ONLY THE FIRST MISTAKE AND I -----------------------------------------------

RUCI: igeo / WORDS: 600 valamennyi geurigo bocsánat hogy ilyen lassú voltam ; ;



- Azt hiszem igazad lehet, általában én is inkább odább állok abban a pillanatban, hogy unatkozni kezdek – mosolygok a barátnőmre. – Úgyhogy azt hiszem, nem is kell tovább szavakat fecsérelnem arra, mennyire is tetszett a Gamma, tekintve, hogy hónapokat töltöttem ott… És ha az előbbi megállapításomra támaszkodunk, akkor ez bizony többet mond minden szónál – bólintok, majd a szoknyám anyagával kezdek babrálni annak ellenére, hogy minden nap megígértetem magammal, nem fogom ezt csinálni soha. Valahogy sikerül mindig addig birizgálnom a ruháimat, hogy a végén tiszta gyűröttek lesznek, de olyan szinten, hogy azon már a vasaló sem segít. Kétségbeesetten próbálok leszokni róla, de mint látszik, nem nagyon sikerül…

- Igen, én is attól tartok, hogy ez a világ is lassan, de biztosan arrafelé halad, hogy minél jobban hasonlítson az Alpha-ra… - csücsörítek, majd finoman az alsó ajkamba harapok, ahogy körbenézek körülöttem. Elképzelem, hogy egy néhány éven belül ez a part már tele lesz robotokkal és egyéb szuperfejlett technikai cuccal, teljesen kiölve minden természeteset a környezetből, tönkretéve az egészet… Ha ez a közeljövőben bekövetkezik, akkor minden bizonnyal Gammába repülök és haza sem jövök onnan. Csak nehogy a végén az a világ is erre a sorsra jusson… hirtelen megrázom a fejem. Nem, erre az a legjobb, ha még csak nem is gondolok úgy, mint egy lehetséges végkifejletre.

- Hát, én körülbelül egy hónapig élveztem a nyüzsgést, utána már csak az agyamra ment – nevetek. – Az itteni nyüzsgéshez voltam hozzászokva és még ehhez képest fárasztó volt az, ami Alpha-ban van, talán ez egy másik ok, amiért Gamma után nem rögtön oda mentem vissza. – Bólintok egyet, megerősítve a szavaimat. – Minden bizonnyal sikítva rohantam volna vissza.

Elgondolkodva a szavain, teljesen igaza volt. Természetesen minden világban lehet találni olyan embereket, akikkel már az első találkozásnál megtalálod a közös hangot, vagy csak egyszerűen sokat jelentenek számodra. Igaz, én személy szerint egészen meg voltam lepődve, amikor az Alpha-ban ilyen emberekre találtam, igen, elég előítéletes voltam azzal a világgal kapcsolatban. De ha jobban belegondolok, Gammáról is azt hittem, hogy túlságosan is „visszamaradott” lesz a számomra és lásd, mi történt…

- Én is így voltam vele eredetileg. De aztán egész könnyen hozzászoktam az internet és a telefon hiányához, különösen élveztem azt, hogy senki nem zavart meg, miközben túráztam, vagy bármi egyebet csináltam – mondom elmélázva a Gammában töltött napjaimon. Visszaemlékezek a hegyekben töltött kellemes, néha fárasztó órákra, amikor annyira szeretek. Talán a túrázás a kedvenc időtöltésem, ha Gammában vagyok. Bár ahogy jobban belegondolok, ezen el tudnék vitatkozni magammal egy ideig.

- Ah, értem. Akkor, sok sikert, gondolom? – nevetek. – Remélem, összejön. Miért olyan szörnyű az a nő egyébként? Lehet, hogy már meséltél róla, ha igen, akkor elnézést, nem valami jó a memóriám – ráncolom a homlokomat, egy bocsánatkérő mosolyt villantva Mi Young-ra. – Ah igen, úgy máris más az egész. Hogyhogy elköltöztetek Koreából, ha szabad kérdeznem? Meg tudlak érteni, nekem is rengeteg kapcsolatom megszakadt, amióta utazgatok… bár igazából csak a szüleim érdekelnek igazán. Mindenképpen meg kell látogatnom őket, mielőtt visszamennék Gammába. Ha belegondolok, elég fárasztó tud lenni ez az állandó mászkálás… - kuncogok, majd finoman rácsapok a még mindig a szoknyámat babráló kezemre, mire az ösztönösen visszamászik az ölembe.

- Talán? Fogalmam sincs, mi folyik odafent és hogy őszinte legyek, annyira nem is érdekel. Biztos vagyok benne, hogy ha valamilyen úton-módon keletkeznek vagy felfedeznek még több világot, akkor tudni fogunk róla, elvégre protekciósok vagyunk – nevetek, majd bólintok egyet. – Igen, tudom, hogy a kevés alvás nem tesz jót a szervezetnek, de hiába… majd ha hatvan éves leszek, a testem biztos megbosszulja, amiért nem bántam vele rendesen, addig csak élvezem, hogy rengeteg időt szabadítok fel saját magamnak.




CODE BY NICK AT SHINE
Vissza az elejére Go down
Nam Mi Young

Nam Mi Young


Posts : 13
Join date : 2013. Jun. 24.
Residence : itt - ott - amott
Age : 31
Play by : Ahn So Hee

Városszéli sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városszéli sétány   Városszéli sétány Icon_minitimeKedd Júl. 09, 2013 8:20 am

Eun Mi & Mi Young

Nekem? Hogy igazam van? Naná! Nekem mindig igazam van! Csak néha a hamisság álcájába bújtatom. Ha – ha – ha. Na jó nem. Elismerem, hogy gyakran van igazam, de ugyanakkor tévedni is szoktam, szinte ugyanannyiszor. De hiszen csak ember vagyok én is. Valamint ahogy a mondás is tartja: Tévedni emberi dolog. És ezekben a világokba az emberi mozzanatok fogyó cikknek számítanak, így meg kell becsülni, még ha nem is olyan kellemes. Azért ez talán jobb, mint teljesen géppé válni.
- Bizony. Az bizony többet mond minden szónál - bólintok, miközben vigyorgok mint egy vadalma. Megtehetjük, hogy bármikor egy másik világba mehetünk, kényünk – kedvünk szerint. Így ezt figyelembe véve, megállapíthatjuk, hogy ha valaki sokat marad egy bizonyos helyen, akkor az a hely mindenképp rendelkezik valamivel, amivel a másik kettő nem. Ergo ott jobb, mint máshol. Akár még az otthonnál is.
- Ha az bekövetkezik, lehet, hogy én is hosszabb időre maradok a Gammában - fújok egy nagyot, s közben a lábamat lóbálom a sziklán ülve. Kusza tincseimet még mindig össze – vissza fújja szél, viszont már nem harcolok ellene, és hagyom, hogy arra dobálja, amerre csak akarja. - Utána már csak reménykedni tudunk, hogy minél később formálják teljesen ugyanolyanná a Gammát. Bár ott a nép megmozdulásai talán azt a folyamatot lassítják - merengek el az óceánt bámulva. Az ottani kormányok valamint nagyon elszúrhattak, mert az emberek megérezték, hogy van valami, amiről hallgatnak a nagykutyák. És, mint ahogy az ösztöneink diktálják, félnek az ismeretlen dolgoktól. És ennek hangot is adnak. S milyen Jól teszik! Ha már a főmuftik elbaltáztak valamit, akkor lássák be, hogy ezen a helyzeten már nem tudnak javítani. És amíg hagyják, hogy az Alpha romboljon, az emberek nem fogják elfelejteni. Az csak mellékes, hogy egy esetleges bejelentés után a pánik borítékolható. Oké, tényleg, nem ez a legjobb végkifejlett, de a folyamatos tüntetések sem. Aztán kitudja, lehet, hogy hamar lenyugodnának a kedélyek. Majd minden ki fog derülni élesben.
- Ismerős, a legelső napjaimkor az Alphában azt sem tudtam, hogy fiú vagyok, vagy lány! - nevetek fel, miközben összecsapom a két kezemet. - Nekem is nagyon furcsa volt, elsőre az a túlzott modernizáció. Szóval tervezel oda is átugrani valamikor? Úgy van, ahogy mondod, tényleg nagyon sokkoló tud lenni Gammából rögtön az Alphába menni - mondom miközben élvezem a Nap melegítő sugarait a bőrömön. Én is úgy gondolom, hogy kicsit nagy ugrás az az univerzumok közötti ugrás, ennek ellenére én gyakran így cselekszek. Főképp azért, mert úgy érzem az utolsó Gamma béli napjaimon, hogy túlságosan is lelassulok, emiatt szoktam az Alphát választani, következi állomásként. A két dolog annyira szélsőséges, hogy elméletileg az által beáll az egyensúly a lelkemben. Az már más kérdés, hogy nem mindig szokott így is alakulni a helyzet. Rendszerint inkább túlságosan felpörgök, és alig lehet leállítani.
- Hm… lehet, hogy egyszer kipróbálom azt, hogy egy itthon hagyom a telefonomat, meg az egyéb ilyen kütyüket. Maximum csak egy fényképezőgépet viszek a Gammába, mint elektronikai eszköz. Bár félek, hogy igen hamar sikítva ugranék haza a telefonomért - húzom a számat. - Emiatt irigyellek is, hogy úgy kibírod! Én biztos képtelen lennék rá - csóválom a fejem. Annyira a részemmé vált pár technikai csoda, hogy szinte rosszul vagyok nélkülük egy bizonyos idő után.
- - Köszi, valahogy úgy! Fortuna jóindulata igen jól jön olyankor - nevetek. - Én is remélem, jó lenne, ha most is összejönne. Hogy mi? Azt könnyebb lenne felsorolnom, hogy mi a jó benne! - hangosan felnevetek. Tény, ami tény van jó tulajdonsága, de csak egy: hogy apám mellette boldog. Nem több! -Biztos, hogy hisztiztem már róla, akinek lehet, annak kiöntöm a lelkemet - de nem olyan részletesen, mint neki. Nem mindenkinek mondhatom el, hogy mivel is foglalkozik az a drága jó asszony. - Minden embernek más arcát mutatja. Velem szabályszerűen úgy viselkedik, mint egy Disney mesében a gonosz mostoha! Apámmal viszont mézes – mázas. Az ittenieknek meg a tipikus, amerikai háziasszony képét mutatja, akinek az a legnagyobb gondja, hogy milyen pitét süssön a vásárra! Az már csak mellékes, hogy az Alphában meg még szeretője is van! - miközben beszéltem hevesen gesztikuláltam és igyekeztem nem ordibálni.
- A szüleim elváltak, és apa hozott magával ide. Nem sokkal az ideköltözésünk után meg már meg is ismerkedett a banyával, ha jól emlékszem - morgok. Zaklatott volt az az időszak, nem mindenre emlékszek kristály tisztán.
- Sajnos én sem tudom, pedig annyira szeretném megtudni, hogy ott mikről folynak a megbeszélések. Pontosan! V.I.P belépőnk van a többi esetleges univerzumba - kacsintok rá. - Igaz, amit mondasz! Ráérünk majd a koporsóban pihenni! - egy hirtelen mozdulattal talpra ugrok és nyújtózkodok. - Addig is a mienk az éjszaka, a nappal és a három világ! Éljen! - kiáltok.

//Semmi gond, és én is elnézést kérek, hogy késlekedtem//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Városszéli sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városszéli sétány   Városszéli sétány Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Városszéli sétány
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sétány
» Sétány

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Defiant Universe :: Beta Verse • Los Angeles :: • A határon túl-
Ugrás: