The Defiant Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ, de mégis három... Ugyanaz, de mégsem... Az emberek nagyravágyósága miatt a világ, amiben élünk megváltozott. Minden csupán tőlünk függ. Hol, hogyan, kivel és miként élünk. Tapasztald meg egyazon világ három arcát és tedd a helyére a dolgokat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
Üdv a defiant universe különös világában! Ha tetszik, amit látsz, rajta... regisztálj és légy részese egy cseppet sem hétköznapi történetnek!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
staff

Legutóbbi témák
» Második randi, avagy a strandon
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm by Dylan Branfort

» Albérletben...
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 1:46 pm by Robert Garfield

» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am by Dylan Branfort

» Képet, neked, szeretettel!
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:38 am by Amelia Bright

» Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am by Marcie Owanfell

» Branfort kúria
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am by Dylan Branfort

» Phoenix Rose
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:00 am by Marcie Owanfell

» Katrina White
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:50 pm by Katrina White

» Noel Jackobs készülget
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:32 am by Noel Jackobs

» Erdei utak
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:54 am by Marcie Owanfell

frpg toplista
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 2zid75e
~ frpg toplista ~
Kérlek, segíts nekünk minden nap egy kattintással, hogy egyre előrébb kerülhessünk a szerepezős fórumok toplistáján.
Top posters
Admin
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Vote_lcapKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Voting_barKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Branfort
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Vote_lcapKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Voting_barKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Vote_rcap 
Amelia Bright
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Vote_lcapKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Voting_barKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Vote_rcap 
Marcie Owanfell
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Vote_lcapKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Voting_barKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Vote_rcap 
Rei Minh
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Vote_lcapKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Voting_barKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Vote_rcap 
Ciel D. Blackall
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Vote_lcapKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Voting_barKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Vote_rcap 
Robert Garfield
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Vote_lcapKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Voting_barKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Vote_rcap 
Joyce Romain
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Vote_lcapKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Voting_barKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Prince Rosso
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Vote_lcapKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Voting_barKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Vote_rcap 
Svetlana Rimmer
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Vote_lcapKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Voting_barKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Vote_rcap 
kiemelt
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 A>
anniversary
oldalnyitás napja: 2013.05.21.

 

 Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!

Go down 
+4
Marcie Owanfell
Svetlana Rimmer
Dylan Branfort
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Ciel D. Blackall

Ciel D. Blackall


Posts : 27
Join date : 2013. May. 22.
Residence : under your bed
Age : 32
Play by : ezra miller

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 12, 2013 10:49 am

Válasz:
Igazából még mindig van egy ilyen... Mondjuk úgy, hogy már elég régóta benne ülök egy olyan "fiókban", amiből ki akarok törni, csak éppenséggel nem megy. Nálam ilyen tapasztalathiány által félretett karakterek a 100%-ben hetero egyének, utoljára öt éve volt ilyenem, azóta pedig... Hát na.
A másik ilyen pedig a tipikusan domináns karakter, ilyenem sincs, mert nem tudom hitelesen kijátszani. És a főgonoszokat sem. És... a prostituáltakat sem. Úgyhogy mondjuk úgy, hogy túl egysíkúak a karaktereim és ezt szoktam meg, minden egyéb pedig, ami különbözik ettől, elég problémás lenne a számomra.

Kérdés:
Mi az, amit "túl soknak" titulálsz egy karakterben, ami azt eredményezi, hogy egyből nem szimpatikus, vagy elmegy tőle a kedved?
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 6:20 am

Válasz:
Túl sok... számomra nem létezik. Inkább az a bajom, ha az illető túl kevés.
Ha például nem pörgeti az eseményt, csak ül rajta, vagy ugyanazt írja le, amit én, csak más szavakkal, és egy hangyányit sem mozdítja előre a sztorit. Vagy kikerüli a kérdéseimet, egyszavas válaszokat ad rá, vagy semmi olyan dolgot nem tesz/mond, amit le lehetne reagálni.
Szerencsére ilyen játékosokból kevés van, és ha beléjük is akadok, igyekszem őket valamilyen módon isnspirálni. Egyszer csak megtörik az a jég!

Kérdés:
Mi késztet egy játékost arra, hogy minden előzmény, szó (és búcsú) nélkül lelépjen a játéktérről?
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 7:41 am

Válasz:
Remek kérdés. Nem szeretek csak úgy, se szó se beszéd nélkül eltűnni egy adott oldalról, de vannak olyan helyzetek, amikor valami miatt annyira el tud menni a kedvem az adott oldaltól, hogy jobbnak látom nem felmenni rá, és bármennyire is fáj, mert mondjuk szerettem az ottani karakteremet, elhagyom. Ez nem sokszor fordult még velem elő, kb. 2x de arra nyomós okom volt, később persze megkeresett az user, és megkérdezte mi történt, el is meséltem neki ő pedig megértette. Szóval szerintem ez 'problémától' is függ.
Kérdés:
A legtöbb ember nem szereti a meleg karakterek jelenlétét egy egy fórumon, esetleg még a szabályzatba is kiírják, hogy nem szívesen látják. Szerinted miért van ez így?
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 12:52 am

Válasz:
ez a kérdés nagyon megosztja az embereket. A Biblia is arról ír, hogy a homoszexualitás bűn, és ezzel a tézissel sokan egyetértenek. Egy-egy oldal talán azért tartózkodik a meleg karakterek jelenlététől, mert nem akarnak azonosulni vele. És mivel a legtöbb ember általánosít, elképzelhető, hogy olyat gondolnak, ami nem állja meg a helyét.
Az érzelmekkel önmagában azt hiszem, nem lenne baj. De ha szóba jön a szexualitás (és ki is van játszva), az eléggé zavarba hozó lehet. Főleg, hogy kiskorúak is látogat(hat)ják az oldalt. Bár a felgyorsult világunkban nem a szerepjátékozás a legveszélyesebb módja, hogy az ember ilyesmibe botoljon, a veszélye fenn áll.
Én bizonyos reagokat (azok megtekintését) titkosítanám, hogy csak azok láthassák, akik érdekeltek benne. Bizonyos oldalakon ez jól működik (18+ kategória vagy más fantázianéven), ennek betekintéséhez külön jelszó kéne, amit csak az admin osztogathat.
Az embernek így megvan a lehetősége, hogy kijátszon ilyen karaktereket, ha ahhoz van kedve, illetve normál kapcsolatban is (értem ezt: férfi és nő között) bátrabban írhatja le a fantáziáit, ha nem tart attól, hogy többen olvassák, mint szeretné.

Kérdés:
Ha már szexualitás: nyíltan mersz játszani a témában, vagy ezt jobb szereted "négyszemközt" intézni? (privát levelek, titkosított oldal...stb). (Válaszodat indokold is, kérlek!)
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 5:19 am

Válasz:
Számtalanszor játszottam már ilyes fajta játékot, és az esetek 90%-ban nem titkosított, vagy privát helyen volt lebonyolítva a játék. Igazából nem tudom melyik lenne jobb, mert aki el akarja olvasni az úgy is elolvassa, aki meg nem az nem. A társam és én, akivel ilyet játszottam azzal mindig kiírtuk a reagok elejére, hogy ez 18+-as, felnőtt tartalom, stb,stb. Innen már nem az én bajom, ha valaki elolvassa.
Játszottam olyan fórumon is, ahol az ilyen fajta játékok külön fórumrészben voltak, és csak akkor lehetett látni, ha az Admin betett téged a 18+ csoportba. Bárki bekerülhetett oda, olyanok is akik sose játszanának, de mondjuk szeretik olvasni (?). Ez embertől is függ, én személy szerint mindegyiket használom, de mint mondtam mindig kiírom, hogy ez most mi lesz így eldöntheti a személy, hogy elolvassa vagy nem.
Kérdés:
Nem szeretem, ha felmegyek chatre jönnek valakik és csak lepottyanok, mert annyira elfoglaltak egymással, te hogy vagy ezzel? Nem érzed kicsit furának ezt?
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 10:44 pm

Válasz:
A chat egy érdekes dolog. Ha kevesen vannak fent, (ketten, hárman), az a gyanúm, már kialakítottak egy témát, amiben jól elbeszélgetnek. Minek zavarnék?
Ha sokan vannak fent, azért nem megyek én is, mert a nem névre szóló sorok (és a gyors válaszok miatt) gyakran félreértések adódnak, és beszélgetni szeretek, de veszekedni nem.
Előfordult már, hogy chaten ismerősbe botlottam, és annyira örültem, hogy velem is elszaladt a ló, csak arra a személyre tudtam fókuszálni. (Megszűntek a többiek. Akkor a sok-sok chatelős között csak az ismerősöm létezett, csak vele kommunikáltam) Idő kellett, míg a beszélgetésünket áthelyeztük magán szférába...
És voltam a másik oldalon is: hanyagoltak el engem is "egymásra találók". Olyan érzést keltett, mintha hirtelen kívülálló lennék, és ez nem kellemes. De ilyenkor igyekszem más dolgokkal elfoglalni magam. És tudom, hogy kis idő múlva újra visszazökken minden a megszokott kerékvágásba.


Kérdés:
A magad részéről minek veszed, ha egy játszótárs, oldal... rád ír, mert napok, hetek, hónapok óta nem jelentkeztél?
Vissza az elejére Go down
Robert Garfield

Robert Garfield


Posts : 22
Join date : 2013. Jul. 02.
Residence : Los Angeles
Age : 33
Play by : Logan Lerman

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2013 2:09 pm

Válasz:
Sosem vettem zaklatásnak, ha rám írt valaki, mert hiányolta a reagomat. De jártam úgy, hogy írtam valakinek, kedves szóval tettem szóvá hiányérzetem, és leharapta a fejemet, mit képzelek én, neki más elfoglaltsága is van, nem csak a net, és a szerepjáték. Azóta óvatosabb vagyok, inkább megkérdezem azt az intervallumot, amit átlépve érdeklődhetek, meg ne sértsek bárkit is.
Részemről sosem baj, ha rám ír valaki. Sajnos, elég szétszórt vagyok, hogy elfelejtsem, tartozom valahová, és akkor jobb, ha rám szólnak. Mert mindig írok. Nem lépek le, nem zárok játékot szó nélkül.

Kérdés:
van-e jelenleg fagyott karaktered, akit szívesen keltenél újra életre?
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 24, 2013 5:48 am

Válasz:
Sajnos van egy pár ilyen karakter, akit szeretnék 'életre' kelteni, de ez már nem lehetséges. Itt nincs olyan karakterem, de máshol van. Az egyik legimádottabb karakterem jegelve van mivel az oldal hivatalosan is bemondta a fuccsot, s hiába próbálkoztam az adminoknál nem tettek érte semmit. Más oldalt, ahol megfelelő lenne a története még nem találtam. Sad
Kérdés:
Miért szeretnek az emberek 2-3 esetleg 4 (vagy annál több) multit is csinálni egy oldalra?
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 24, 2013 9:52 pm

Válasz:
Ha jó az oldal, fantáziadús, vagy olyan lehetőségeket rejt, amit nem lehet egy karival kijátszani, én is több karakterrel játszok. Volt rá példa, hogy saját ötletet is vittem, meghirdetett karit is megformáztam. Szerintem fantázia és teherbírás kérdése az egész. Bár bizonyos mennyiség felett elgondolkodtató, hol az user magánélete?

Kérdés:
A legtöbb játékos párkapcsolatot (is) keres a karijának. Általában ugyanazt a típust keresed mindenhol? (Avagy: van zsánered?)
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am

Válasz:
Nincsen zsánerem, általában a karaktertől függ és attól, hogy kire gondolok, mint pb. Vannak alkalmak mikor nem keresek párkapcsolatot, de még is történik valami. Bár a kapcsolatválasztás az általában pb függő is nálam, és ha beleszeretek a pb-be akkor egyből meghirdetem, vagy megkérem az ismerősömet hogy csinálja meg.
De összességében nincs kapcsolattípusom.
Kérdés:
Először a karaktert találod ki utána keresel hozzá pb-t vagy, ha találsz egy számodra megfelelő pb-t akkor írsz köré egy történetet?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Defiant Universe :: Kincsesláda :: • Extrák-
Ugrás: