The Defiant Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ, de mégis három... Ugyanaz, de mégsem... Az emberek nagyravágyósága miatt a világ, amiben élünk megváltozott. Minden csupán tőlünk függ. Hol, hogyan, kivel és miként élünk. Tapasztald meg egyazon világ három arcát és tedd a helyére a dolgokat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
Üdv a defiant universe különös világában! Ha tetszik, amit látsz, rajta... regisztálj és légy részese egy cseppet sem hétköznapi történetnek!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
staff

Legutóbbi témák
» Második randi, avagy a strandon
Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm by Dylan Branfort

» Albérletben...
Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 1:46 pm by Robert Garfield

» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am by Dylan Branfort

» Képet, neked, szeretettel!
Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:38 am by Amelia Bright

» Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am by Marcie Owanfell

» Branfort kúria
Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am by Dylan Branfort

» Phoenix Rose
Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:00 am by Marcie Owanfell

» Katrina White
Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:50 pm by Katrina White

» Noel Jackobs készülget
Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:32 am by Noel Jackobs

» Erdei utak
Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:54 am by Marcie Owanfell

frpg toplista
Branfort kúria  - Page 3 2zid75e
~ frpg toplista ~
Kérlek, segíts nekünk minden nap egy kattintással, hogy egyre előrébb kerülhessünk a szerepezős fórumok toplistáján.
Top posters
Admin
Branfort kúria  - Page 3 Vote_lcapBranfort kúria  - Page 3 Voting_barBranfort kúria  - Page 3 Vote_rcap 
Dylan Branfort
Branfort kúria  - Page 3 Vote_lcapBranfort kúria  - Page 3 Voting_barBranfort kúria  - Page 3 Vote_rcap 
Amelia Bright
Branfort kúria  - Page 3 Vote_lcapBranfort kúria  - Page 3 Voting_barBranfort kúria  - Page 3 Vote_rcap 
Marcie Owanfell
Branfort kúria  - Page 3 Vote_lcapBranfort kúria  - Page 3 Voting_barBranfort kúria  - Page 3 Vote_rcap 
Rei Minh
Branfort kúria  - Page 3 Vote_lcapBranfort kúria  - Page 3 Voting_barBranfort kúria  - Page 3 Vote_rcap 
Ciel D. Blackall
Branfort kúria  - Page 3 Vote_lcapBranfort kúria  - Page 3 Voting_barBranfort kúria  - Page 3 Vote_rcap 
Robert Garfield
Branfort kúria  - Page 3 Vote_lcapBranfort kúria  - Page 3 Voting_barBranfort kúria  - Page 3 Vote_rcap 
Joyce Romain
Branfort kúria  - Page 3 Vote_lcapBranfort kúria  - Page 3 Voting_barBranfort kúria  - Page 3 Vote_rcap 
Dylan Prince Rosso
Branfort kúria  - Page 3 Vote_lcapBranfort kúria  - Page 3 Voting_barBranfort kúria  - Page 3 Vote_rcap 
Svetlana Rimmer
Branfort kúria  - Page 3 Vote_lcapBranfort kúria  - Page 3 Voting_barBranfort kúria  - Page 3 Vote_rcap 
kiemelt
Branfort kúria  - Page 3 A>
anniversary
oldalnyitás napja: 2013.05.21.

 

 Branfort kúria

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 6:00 am

Egyre merészebbek vagyunk a medencében. Közösen ugrunk, Marcie szaltózik is. Nem csak a partról, a kezemből is, és a sikerre való tekintettel kissé megölelgetjük egymást. A dolog annyira ösztönös és annyira kellemes, tulajdonképpen nem is jönnék nagyon zavarba, ha nem éppen róla agyaltam volna percekkel azelőtt.
Sosem akarnám becsapni. Nem szeretnék hamis érzéseket kelteni benne, és azt sem szeretném, ha ő sebezne meg engem. És, ha mindent figyelembe veszünk, utóbbinak van nagyobb esélye, hiszen ő csak átmenetileg van nálunk. Kézenfekvő tehát a megoldás, hogy "csak" a barátja leszek. Az viszont szívesen vagyok. És ha már ilyen, minden hülyeségre kapható.
Nos, hogy zavaromat leplezzem, gyorsan víz alá bújnék, ezért azt javaslom, álljon a nyakamba. Már lapulok is a víz alá, alig hallva Marcie fenyegetését. Nem gondolnám, hogy szükség lesz a lábaimat futóeszközként használni, de az ember sose tudhatja. Meglátjuk. Lemerülök, ő pedig a nyakamba áll, és lassan állok fel. Bámulatosan egyensúlyoz, nekem alig van dolgom vele, viszonylag nagy terpeszben állok, így én is jól ki vagyok biztosítva.
- Nem vagy nehéz, bírlak még...- mondom neki, de fogalmam sincs, mire készül, így váratlanul ér, amikor az egyik vállamról eltűnik a lába.- Mit... mit csinálsz?- kérdem tőle kissé ijedten, mert azt hiszem, dől, azaz esik, és önkéntelenül tartok vissza. Így maradunk egyensúlyban, és akkor felfogom, hogy piruettezik. Kár, hogy nem látom.
- Marcie, ugorj!- kiáltok rá, amikor úgy érzem, nem tudom tovább tartani. Hogy ne legyen túl nagy a becsapódás, leereszkedem magam is a medence aljára. Marcie rugaszkodása miatt a vállam kicsit zsibog, de komolyabb bajom nincsen.
- Félelmetes vagy, tudod? - kérdezem tőle nevetve. Most nekem kéne trükköznöm valamit, mert azt mégsem hagyhatom, hogy egy lány felülmúljon! (Csak egyenlőre teljesen tanácstalan vagyok.) Passzív maradok tehát, és arra várok, Marcie adjon ötletet, most mit csináljunk.
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 1:26 am


Can't hold us

Sok mindenért hálás vagyok az apámnak, azért is, hogy sokáig jártatott balettre, és különböző sporttal kapcsolatos versenyekre. Mindig is vonzott ez a dolog, s talán, ha nem tűnt volna el most tornász lennék, aki az olimpiai éremért versenyezne. Igen, mindig is ez volt a vágyam, de az apám megtalálása fontosabb szerepet tölt be az életembe. Nem azt mondom, hogy nála nincs fontosabb, mert biztos lesz majd, de jelen pillanatban ő a fontos. Persze, útközben majd valakibe, valahogy beleszeretek és akkor nála nem lesz fontosabb, esetleg segít nekem megtalálni az apámat, vagy családot alapítanék vele. De ezek még olyan távoli tervek, mint Plútó a Földhöz viszonyítva, több millió fényévre van tőlünk, és ez a dolog is.
Inkább viselkedek úgy most, mint egy gyerek, tekintetbe véve, hogy a víz mindig is megbolondított, de úgy látom Dylan sem épp felnőttes, nem is baj. Sóhajtok, majd kissé hitetlenkedve felállok a vállára, tetszik, ahogy a hajamba fúj a szél, hozzáér a bőrömhöz és libabőrössé váll.
- Majd szólj, ha nem bírsz… - sóhajtok, majd nem is gondolkodva sokat felemelem a lábamat, megállva egy lábon a vállán. Ezt még valamikor a vékony tartórúdon próbáltam ki, órákig kellett így állnom. Hasznát vettem. – Meglátod, nem nagydolog. – kuncogtam és egyenesen álltam rajta. Éreztem, hogy kezd megingani alattam, s mikor szólt, hogy ugorjak meg sem fordult a fejembe, hogy nem kéne, csak gyors leugrottam róla. Furcsa érzés volt megszáradt bőrrel újból a vízhez érni, de tetszett. Feljöttem a felszínre és a vizes hajamat eltúrtam a szememből.
- Pedig ez még nem volt semmi. A tanárom órákig álltatott fél lábon, úgy, hogy magamhoz húztam a lábamat különböző módokon. Ez semmiség. – kuncogtam, majd közelebb menve hozzá kiigazítottam az arcából a vizes fürtöket. – Na, és most mit csinálunk? Víz alatti tánc, esetleg fáról való medencébe ugrás? Hm…? – húztam fel játékosan a szemöldökömet.
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 2:36 am

Marcie egyre bátrabb, én is egyre merészebb vagyok az ötletekkel kapcsolatban, de arra álmomban sem gondoltam, hogy majd egy lábon áll a vállamon. Sajnálom, hogy nem látom a mutatványát, biztosan nagyon szép. Amikor úgy érzem, dőlünk, illetve már nem tudom jól egyensúlyban tartani, szólok neki, hogy ugorjon le, és magam is a víz alá bukom.
Amikor feljövök a víz alól, nevetve nézek rá, ő pedig lefitymálja, amit csinált. Biztos vagyok benne, hogy többre is képes, eszméletlen izmos és formás az alakja, biztos voltam benne, hogy sportolt valamit. Közelebb lép, és a hajamat kihúzza az arcomból. Megint átfut rajtam egy furcsa borzongás. Talán a szél teszi?
Ujjai után saját magam túrok a hajamba, hátracsapva azt, és már azon gondolkodom, mivel is üssük agyon az időt a továbbiakban. Az ajánlatain gondolkodom. Nem tudok jól táncolni, és azt hiszem, most nem is lenne túl szerencsés, de a fáról való vízbe ugrálás sem hoz lázba.
- Nem tudom...- vonom meg a vállam. - Mi lenne, ha kifeküdnénk a napra, csak egy kicsit? Aztán kitaláljuk még, hogyan szórakozhatunk...
Mosoly van az arcomon, de ez most nem teljesen őszinte. Valami nagyon zavar, és ettől nem tudok szabadulni, időre van szükségem, menekülnék... Magam sem tudom, mit akarok, össze vagyok zavarodva. Kitolom magam a vízből, és könnyedén hátraszólok, hogy hozok naptejet, de ahogy beérek a házba, beleverem a fejem a falba. Nem véletlenül.
-Te hülye barom!- kiáltom magamra, és még néhányszor a falhoz döntögetem a homlokom.
Amire nem számítok, hogy anyám már otthon van, és most a konyhából érdeklődve néz rám.
- Mégis mit jelentsen ez?


A hozzászólást Dylan Branfort összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 19, 2013 5:58 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 8:35 am


Can't hold us

Sosem éreztem magamat gyávának és nem ezek lesznek azok a napok, mikor azzá fogok válni. Mintha nem lennének félelmeim, és lehet, hogy ez ténylegesen így van. Kevés dolog van amire én azt mondom, hogy fú, ez most félelmetes volt. Valahogy nem tudok megijedni semmitől sem, még egy jól megrendezett, vérfagyasztó horror filmtől sem jön rám a nem alvás, mint egyes embereknél.
Miért is lenne ez a tornánál probléma? Dehogy az, és ez teljesen megfelelő a számomra, mert legalább nem jár azon a fejem, hogy mindjárt le fogok esni, eltöröm a lábamat, és megannyi negatív gondolat, ami egy ember fejében járhat ilyenkor.
Minden olyan remeknek tűnt, nem kellett aggódnom semmiért, és ezek a játékok amiket Dylan kitalált, egyszerűen megmosolyogtatja az embert, bár nem tudom mit hinnének az emberek, ha meglátnának minket kintről. Két ostoba gyerek, akik be akarnak kerülni a kórházba különböző csonttörésekkel.
- A napozás remekül hangzik, úgy is olyan fakó vagyok… - kuncogtam, majd nem várva semmire felültem a medence szélére, felhúztam az egyik lábamat, fejem alá tettem a kezemet és a napon sütettem a hasamat, szó szerint. Majd néztem, ahogy bemegy a lakásba, és a hirtelen Te hülye barom mondatra felkaptam a fejemet, és utána indultam. Nem tudtam mi történt, épp beléptem a konyhába, mikor megláttam Dylan anyukáját ott. Mosolyogva léptem oda hozzá, és néztem rajta végig. Csinosan öltözött fel ma is, mint mindig.
- Szia. Mikor értél haza? Segítsek esetleg valamiben? – kérdeztem mosolyogva, majd válaszát sem várva az asztalon lévő bevásárló zacskókból kipakoltam a dolgokat, amiket vett.
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 6:14 am

Ugrabugrálunk, és akrobatikázunk egy kicsit, és tulajdonképpen minden kappol, csak... Néha kicsit elkalandozok, és hiába próbálom megfelelő irányba terelni a gondolataim, ha a testi közelség más reakciókat hoz ki belőlem.
Inkább azt javaslom, napozzunk, és meg bemenekülök a házba naptejért, és naná, hogy hogy a feszültséget le kell vezetnem valahogy, így néhányszor a falba verem a fejem. Persze, el is szólom magam, de nem számítok rá, hogy bárki is hallaná, hisz úgy tudom, üres a ház.
Ennek ellenére anyám tűnik fel a semmiből, aki bambán néz rám (bocs, anya), látszik, hogy nem érti a helyzetet, és magyarázatot kér. Pillanatra a nevem sem tudnám megmondani, aztán csak legyintek, és valami hülye kifogást keresek.
- Csak elfelejtettem, hogy fel kéne hívnom Darylt- mondom neki. Jobb lenne most mihamarabb megszabadulni tőle, mert a kérdései elől nincs menekvés, de ekkor megjelenik Marcie, és kedvesen lefoglalja anyámat azzal, hogy segít neki kipakolni. (És még kérditek, miért szeretem ezt a lányt?!)
Míg ők pakolásznak, és csendben felhúzom a belem a szobámba, és magamra húzom az ajtót. Totál elfelejtettem, hogy tegnap anyámmal megbeszéltük, ma ebédidőben hazajön, hogy adjon be valami kaját. Valami értekezlete lesz, és hiába ajánlottam fel neki, hogy majd én bevásárolok, leintett. (Biztos tudta, hogy elfelejteném.)
Kamuból a kezem ügyébe teszem a telefont, és közben hallgatózom, anyám mikor megy már el. Örülök, hogy nem hamarabb ért haza, mert szívbajt kapott volna a mutatványainktól, és örülök, hogy nem később, mert ha nem tudom magam visszafogni...
Kopognak az ajtón. Gyorsan a fülemre teszem a telómat, majd kiszólok. Az ajtónak viszont háttat fordítok.
-Bújj be!
És közben a kagylóba is lázasan magyarázok:
-Ez nem neked szólt, Haver!- nevetek, aztán folytatom- Na jól van, akkor holnap a parkban! Szeva!- és megbontom az amúgy sem létező vonalat.
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 8:31 am


Can't hold us

Sajnos a gyereknapnak hamar vége lesz, s mire kettőt pislogok, már odabent segítek Dylan anyjának elpakolni a vett élelmiszereket, miközben Dylan itt hagyva minket felment valamilyen ürüggyel. Nem emlékszem pontosan miért is ment el, de az biztos, hogy fontos dolga akadhatott. Nem mondok semmit, hisz minek is szólnám meg érte? Nagyfiú már, tudja, mit csinál, ráadásul még a testvére sem vagyok, hogy beleüssem az orromat. Nem is az én dolgom, ő se szokta megkérdezni kivel beszélek a telefonon, akkor én miért tenném?
Sóhajtva köszönök el az elfoglalt anyukától, aki épp csak meghozta a kaját már tovább is áll egy fontos tárgyalás miatt. Nem baj, már megszoktam, hogy mindenki ennyire elfoglalt, de hálás vagyok az égnek, hogy Dylan mindig tud szakítani rám időt, és megpróbál velem ökörködni. Csak egy dolgot sajnálok, mégpedig azt, hogy nem tudtuk lefényképezni ezeket a bohóckodásokat, amiket véghezvittünk az előbb a medencébe, no, majd máskor.
Gyors bepillantok a hűtőbe, mert hiába van az, hogy fogyókúrázom, mert nem szeretnék elhízni és amúgy is, egy felfedező legyen vékonyka, hogy könnyen elférjen minden apró kis helyen. Mondjuk, lehet rám férne egy pár plusz kiló de lényegtelen, a reggelivel sem voltam kibékülve.
Sóhajtva keresem meg a hozzávalókat a híres, díjnyertes lasagném elkészítéséhez, majd mikor rájövök, hogy nem találom az egyik hozzávalót égen, földön kezdem keresését. Hamar meg is találom, és mindent elkészítve, mosolyogva rakom be a sütőbe, majd megigazítva jobban a kötényemet, amit azért vettem fel, hogy nehogy megégjek, felmegyek Dylan szobájába. Kopogok, majd mikor hallom a hangját belépek. Látom, hogy még mindig telefonál, ezért megvárom míg befejezi. Az ajtófélfának dőltem.
- Csak szólni akartam, hogy nem soká kész az ebéd, anyukád pedig elhagyta a fedélzetet. Apud pedig holnap reggel érkezik meg a reptérre, elé majd ki kéne menni. – újságolom el a híreket, amiket az anyja közölt itt velem kutyafuttában. Sóhajtok, majd sarkon fordulva leindulok a konyhába, hogy megnézzem a készülő ebédet.
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 12:36 am

Megzavar engem Marcie közelsége. Nem úgy, mint reggel, a szobámban, tánc közben... Bár akkor is belebolondultam az illatába. Kéne egy nagy pofon, vagy egy lány, aki után futhatok, és aki elvonja a figyelmemet arról, aki itt van az orrom előtt. Túl kézenfekvő lenne Marcie-nak udvarolni, de mint tudjuk, nem akarom megsebezni magam. Abból elég volt egyszer...
Fura, időnként mennyire helyére tudom tenni a dolgokat, máskor mennyire nem. Nincs bajom azzal, hogy megölel, vagy ad egy puszit... és mégis van bajom vele. A fenébe már! Haragszom magamra, hogy ennyire puhány vagyok, vagy csak kiéhezett egy kis szeretetre, mit tudom én... A fene sem gondolta, hogy egyszer majd én is így fogok érezni.
Most menekülök, szidom magam, anyám rajtakap, nekem meg nincs kedvem felfedni a valót... Kitalálok valamit, és nagyon is tartok tőle, a dologra még vissza fog térni. Amikor a szobámból hallgatózom, azt hiszem, ő jön felfelé a lépcsőn, és ezért játszom el a telefonhívást, de szerencsére Marcie az. Most nem tudtam volna "jó anyámmal" szembe nézni (lelkizni vele).
Így is kissé hülyén érzem magam, nem kenyerem a hazudozás, félek, hogy lerí rólam, kamu volt az egész, de anyám nem olyan szemfüles, mint a barátom, Marcie. Közli, hogy készíti az ebédet, és hogy apám elé majd ki kell menni a reptérre, de az a holnap gondja, nekem meg mára is megvan a kis keresztem, úgyhogy a holnapival még nem foglalkozom.
- Oké, köszi. Nemsokára lemegyek...- nézek rá, kissé féloldalra döntöm a fejem, és nem mozdulok. Nem kérem, hogy jöjjön be, mert egyedül szeretnék most maradni, ő meg éppen sarkon is fordul és már robog is lefelé. Túl jól ismeri már a gesztusaimat.
Újra becsukom az ajtót, kissé neki dőlök, de túl nagy most bennem a feszültség, és ezt olyan módon vezetem le, ahogy időnként szoktam... Beteszek valami zenét (30SM), előhalászom a naplómat, és körmölni kezdek. Pár perc alatt 4 oldalt írok tele a macskakaparásommal, ember legyen a talpán, aki a torzított írásomon kiismeri magát, de a naplóm sincs könnyen hozzáférhető helyen. Túl személyes. csak magamnak szól. És senki nem tudja, hogy ezt csinálom.
Megkönnyebbülök. A naplót visszadugom a rejtekhelyére, lecsillapítom a szívdobogásomat, a légzésemet, kántálok egyet Jared Letoval ("nem, nem kérek bocsánatot!"), és aztán kikapcsolom a lejátszót. Magamra kapok egy pólót, egy türcsit a derekamra csavarok, és viszem magammal a naptejet is... (A fene sem tudja, folytatjuk-e, ahol abbahagytuk...) Kilépek a szobámból és ahogy lefelé haladok, mennyei illatok csapják meg az orromat. Valami olaszos kaja készül, érezni a levegőben az oregano illatát. Bekukkantok a sütőbe, és csorogni kezd a nyálam.
- Ennek eszméletlen illata van...
Ismét Marciera nézek, most már lényegesen higgadtabban, mint korábban. Igyekszem nem arra figyelni, milyen a köténykéjében. Felveszem a jó fiú szerepet, és most csak annyit kérdezek:
- Mikor ehetünk majd?
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 2:12 am


Can't hold us

Nem vagyok egy konyhatündér, meg őszintén nem is szeretnék az lenni. Nem szeretek órákat eltölteni a konyhában, kaját csinálva, persze vannak olyanok akiket ez lázba hoz, de én, szerencsémre, nem azon személyek közé tartozok, akiket ez annyira lekötne. Hamarabb megyek szőlőskertbe fára mászni, hogy leszedjem a gyümölcsöket róla, mintsem kavargatni egy krémet valamilyen sütihez. Míg fára mászok történik velem valami, mozgok és egyben tapasztalatokat gyűjtök, ha netalántán leesnék a fáról, míg főzés közben csak az ujjamat égethetem meg. Nem mintha nem lenne mindkettő veszélyes, mert egy rossz mozdulat és mindkét dologgal meg lehet járni.
A lasagne nagyon érdekes sülési folyamatát néztem a sütőben, miközben az asztalon ülve lógattam a lábamat. Arcomat hol eltemettem a kezembe, hol csak néztem a semmibe. Megbánthattam valamivel mikor odakint voltunk? Nem értem miért is viselkedik ilyen furán Dylan, és ez nem tetszett. Tisztázni szeretném, hogy mi is ennek a kiváltó oka, de hát van kivel? Bezárkózik a szobába, mint egy két éves, aki nem kaptam meg a karácsonyra kért beszélő babáját, ami még kakil is. No, mindegy. Nem az én dolgom, csak kicsit aggaszt, hogy tettem valamit, nem értem.
Majd, nem is tudom mennyi idő elteltével, hallom, hogy a lépcső nyöszörög, fürge léptek, és egy férfi hang, aki az étel illatáról beszél. Szomorúan mosolyogtam magam előtt, majd mikor megkérdezte, mikor is eszünk kicsit elnevettem magam. A férfiak és a telhetetlen gyomruk… Gondolhattam volna.
- Nem soká kész is van, már csak egy kicsit kell piruljon. – válaszoltam kérdésére, majd felálltam, kezembe vettem a konyharuhát és kinyitottam a lenti részt. Még nem volt jó, gyors be is csuktam majd felé fordultam.
- Dylan... ha valamit tettem, amivel megbántottalak, kérlek mondd el… nem szeretnék veled rosszba lenni. – kislányosnak éreztem magam, a padlót bámultam, és próbáltam rájönni, hogy mit is tettem. De nem jutott semmi az eszembe, amivel ezt kiérdemelhettem volna. Félve néztem fel rá, talán attól féltem, hogy valami undort látok a szemében? Mérges lenne? Mit tettem? Nagyot nyeltem és az ajkamba haraptam. – Kérlek, áruld már el mit követtem el… nem jó ez, hogy egyszer csak ott hagysz, és nem mondasz semmit.
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 1:04 pm

Amikor belemerülök az írásba, megszűnik számomra a külvilág. Nem írok bármikor, nem írok minden nap, nem írok megszokásból, csak akkor, ha valami nagy öröm, nagy bánat ért vagy mélyenszántó gondolatokat akarok kiszabadítani az agyamból, érzéseket a szívemből, bánatot a lelkemből... Szóval, nem túl gyakran, na. Most viszont eljött az ideje. Jobb, mint dühödten verni a fejem vagy az öklöm, megijesztve anyám, Marcie-t...
Az írás örömöt okoz, megkönnyebbülést. Gimi utolsó évében kezdtem el, amikor azt a feladatot kaptuk, hogy írjuk le, mi és ki változtatott rajtunk ezalatt a négy év alatt, míg a gimiben össze voltunk zárva. Először sokat szenvedtem  vele, aztán filmszerűen gondoltam el, majd elkezdtem írni... És magam is meglepődtem, milyen sok oldalt írtam hirtelen tele, pedig a sztoriban még sehol sem tartottam. Rájöttem, hogy szeretek írni.
Már most is örömérzet van bennem. Gondtalanul megyek le a lépcsőn a konyhába, ahonnan finom illatok terjengenek. Olaszos fűszerek és paradicsom illata, és amikor Marcie a sütőt nyitja, arra tippelek, rakott tésztát készített. Észreveszem azt a szomorkás mosolyt, mikor még a pulton ült, és arra gondolok, ez azért van, mert sürgetésnek érzi a szavaimat.
- Hidd el, tudok várni, nem a türelmetlenségemről vagyok híres!- mondom neki félszegen, kissé mosolyogva.
Közelebb lépnék, hogy megcsiklandozzam, megnevettessem, de szavaival megállít, és még az arcomról is lefagy a mosoly. Nem teljesen értem (vagy nem akarom érteni). Játszom a hülyét, talán így a legjobb.
- Tessék?  Nem értelek, nem bántottál meg...- aztán, hogy ő újra szajkózza a kérdését, elszégyellem magam. De pont azért, mert a mielőbb odafönt tisztáztam a dolgokat, nem fogom most még jobban összezavarni, felzaklatni...
- Nem követtél el semmit- mondom neki, és közelebb lépek, mert úgy érzem, ha most nem ezt tenném, az önmagam meghazudtolása volna. A keze után nyúlok, és ha engedi, gyengéden megszorítom- Én voltam hülye. Benned nincs semmi hiba. Kérlek, ne haragudj, ha megbántottalak, nem szándékos volt, esküszöm!
És tudom, hogy most kell elhülyülni az egészet, különben elgyengülnék, és elmondanám, milyen gondolataim voltak vele kapcsolatban. Tuti nem örülne, és máris elköltözne, én meg... Nem akarom, hogy elveszítsem az egyik legjobb barátomat!!!! Ezért térdre vetem magam, és elnagyolt mozdulatokkal esedezem neki, kissé elváltoztatott hangon:
- Királynőm, bocsáss meg hű alattvalódnak! Ígérem, soha többé nem hagyom magára, hacsak kegyed nem küld el!- Úgy nézek rá, mint egy kivert kutya, hogy megessen rajtam a szíve. és egyben a mosolyára számítok. Hogy azt mondja majd, mekkora barom vagyok, és közben hátravetett fejjel nevet... Ja, túl könnyű volna így...


A hozzászólást Dylan Branfort összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 27, 2013 2:17 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 12:55 am


Can't hold us

Szeretnék végre újból otthon lenni apa társaságában, csak az a legnagyobb gond, hogy nem akarom itt hagyni Dylant. Nem értem honnan jött ez a ragaszkodás felé, de nem tudok mit tenni, nem akarom elhagyni, olyan érzés lenne, mintha elveszíteném magam mellől megint azt a személyt, akihez nagyon ragaszkodok. De az sehogy sem lesz jó, bár… lassan le kéne tennem arról, hogy apa elő fog kerülni és inkább arra gondolok, hogy mosolyogva élvezzem az élet által nyújtott örömöket, amik… néha bizony nehéz fülig érő ajkakkal elviselni, de hát próbálkozni kell, mert akkor minden jobbá válik. Legalábbis reménykedem benne, ezzel bátorítom magamat, hogy az elveszett dolgok is előkerülnek akkor, mikor a leginkább nem számítunk arra, hogy meglesz. Remélem apával is ez lesz, és egyszer csak előkerül, mintha eltűnt volna a köd a szürke szamár körül, és minden napos lett, újból boldog lehetek vele, mert szeret, én pedig viszont szeretem. De ez mind gyerekes képzelgés, mert nem fog semmi sem lenni, hiába is várok. Apát végképp elnyelte az emlékek tengere, és már csak a képeken fog visszamosolyogni rám. Még is itt van ez a tökéletes barát számomra, aki nem is tudom, milyen okokból elég furán kezd el viselkedni, ami kissé meg is lep. Sóhajtva ülök az asztalon és szuggerálom annak a sütőnek, hogy legyen hamarabb kész a kaja, amikor is megjelenik az említett személy. Mosolyogva érdekelődik a kaja után, de az még mindig nincs kész, szavaira kissé elmosolyodom.
- Akkor még is miről? Arról, hogy te vagy a legbongyoribb ember az egész városban? – kérdeztem kuncogva, miközben egyik tincsemet tekertem az ujjam köré, reménykedve abban, hogy göndör lesz. De tévedtem, mert elengedve kiegyenesedett, és nem maradt meg olyan szépen, ahogy szerettem volna. Kicsit meglepődök, hogy annak ellenére, hogy megkérdezem mi a baja velem nem mond semmit, olyan mintha a szemembe hazudna erről az egész dologról, és ez egyáltalán nem tetszik nekem. Olyan fura ezt tőle látni, nem vártam volna. Felhúzott szemöldökkel néztem rá.
- Igen, én meg az angol királynő vagyok fiatalabb kiadásban és szőkén. – vicceltem el a dolgot, majd inkább vállat vonva álltam fel és igazítottam meg a kötényemet. Kissé meglepett a következő tette, nevetve néztem, ahogy letérdel és elkezd egy hülye hangon beszélni.
- Állj már fel kérlek szépen! Nem vagyok a királynőd. Csak nem szeretem, ha ilyen vagy. – mosolyogva húztam fel, és a vállánál kicsit megigazítottam a felsőjét, amit idő közben felvett magára. – Na, elmondod min gondolkodtál? – ajkamba harapva néztem rá.
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 3:54 am

Ahogy megyek lefelé a lépcsőn, a készülő ételre teszek valami megjegyzést, és azt hiszem, Marcit ez kedvetleníti el egy pillanatra. Eszemben sincs megbántani, túl sok van már a számlámon, akaratlanul és védekezem, bár valahogy biztosan kimosakodnék...
- Ezen még sosem gondolkodtam- mondom neki őszintén, és megvonom a vállam. Számomra nem szokatlan, hogy göndör a hajam, volt már időm hozzászokni ennyi év alatt, bár csak a gimi óta hagyom megnőni, addig gyakorta nyírattam rövidre. Ez most tényleg akkora kuriózum? - Neked adjam?- kérdem nevetve, amikor azt látom, csavargatni kezdi a haját.
- A tieddel sincs semmi gáz, Szöszi... - Nekem tetszik a haja. Hosszú és fényes. Hullámos.
Valamit zagyválok arról, hogy nincs bajom vele, mert ő ezt hiszi. Nem nagyon hisz nekem, én meg elbohóckodom az egészet, mert az igazsággal szembenézni nehezebb nekem, és azt hiszem, neki sem lenne egyszerű. A barátságunkat meg nem akarom kockára tenni. De akárhogy hülyülök (még akkor is, ha elneveti magát), nem akarja abbahagyni a témát.
- Jaj, dehogynem szereted...- cukkolom- Pont ezt az idiótát szereted bennem- De azért felállok, és hagyom, hogy megigazgassa rajtam a pólóm. (Vajon valóban félre volt csúszva?)
Nem tűnik fel, milyen szavakat használok. Kimondom, amit gondolok, ahogy gondolom.
-Ha elmondanám, min gondolkodtam, meg kellene öljelek- súgom neki titokzatosan, elcsépelt módon használva egy csontig rágott mondatot, aztán csak úgy, megpuszilom.
Ahogy ajkaim elhagyják az arcát, két érzés nyomaszt egyszerre: mekkora idióta vagyok, hogy kockára teszek mindent és... ennél sokkal többet akarok! Úgy érzem, nagyon sok függ attól, hogyan reagálja most ezt le. Egy pillanatra, talán nem is tudatosan megállok tőle, néhány centire...  Megszűnik a külvilág, csőlátásom van, minden érzékemmel csak őt érzékelem. Ha most megcsókolna...
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 4:34 am


Can't hold us

Mindig is szerettem az olyan fiúkat, embereket, akiknek göndör hajuk volt. Valahogy van valami abban a göndör fürtökben, ami olyan jóképűvé teszi a viselőit. Ez a szexepiljük, egyszerűen elvarázsol az olyan ember, akinek ilyen haja van. Sóhajtva ültem a konyhában, miközben azt szuggeráltam a sütőnek, hogy gyorsabban végezzen a kaja elkészítésével. De nem hallgatott rám, inkább csak tovább váratott magára, még akkor is mikor lejött az éhenkórász. Nevettem azon, hogy meglepett a bodriságán. Ajánlatára még nagyobb vigyor lett az arcomon.
- Igen, kérlek. Én nem szeretem a hajamat, nem olyan göndör, mint a tiéd. – sóhajtva közlöm vele, majd mikor szöszinek hív, akkor keményen boxolok a vállába, de szerintem nekem jobban fájt, mint neki.
De mikor letérdel elém, és kissé furán kezd el viselkedni már arcomra fagyott a vigyor, és csak nagy szemekkel néztem arra, hogy mit is művel ebben a szent percben.  
- Neeem, nem szeretem. – rázom meg szőke fejemet. – Az tény, hogy szeretem a burádat. – mosolyogva bólintottam és igazítottam meg a felsőjét, ami igen is el volt csúszva a vállánál.
- Istenem milyen béna szöveggel jössz elő, ez komolyan rád vall Dylan Branfort. – kuncogva nézem az arcát, a göndör fürtjeit lesve, ahogy beszél. Kissé meglepődök mikor puszit ad az arcomra, kissé el is pirulok, de zavartságom még jobban nő, mikor megáll előttem és nem mozdul. Ajkamba harapva nézek a szemébe, túl közel van hozzám… Kissé közelebb húzódtam hozzá, és lágy puszit leheltem ajkaira, de hamar el is húzódtam tőle. Fenébe, mit tettem? Ajkamba haraptam, és sóhajtva túrtam bele a hajamba a padlót bámulva.



Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 6:34 am

Hihetetlen, a hajamról beszélünk... Viccesen felajánlom, hogy legyen az övé, engem az egész lobonc hidegen hagy (bár utólag bevallom, valóban van némi vonzereje, ezt észrevettem). De nekem tetszik az ő haja is, mert csillogó és puha...
Belém boxol, talán a becenév miatt, amit rá aggattam, pedig hozzászokhatott volna, hogy mindig kitalálok valamit. A változatosság gyönyörködtet. Imádom ugratni, és már tudhatná, ha valamire így reagál, annál inkább fogom ezt csinálni. Valahogy szeretem kihozni a sodrából, mert akkor olyan mókás dolgokra ragadtatja el magát. (És erre én is)
Most éppen levetem magam elé a földre, mert volt valami, amiről el akartam terelni a figyelmét. Most nem járok sok sikerrel, és ennek köze lehet ahhoz is, ahogy hozzám ér. "Szeretem a burádat"- jutnak el hozzám szavai, szeretném tudni ennek az igazi értelmét, de még mindig hülyülök, ócska dumát nyomok, meg akarom nevettetni, de akkor...
Igazgatja a pólóm, és ebben van egyfajta érzékenység, érzékiség... Kerülgethetem a szót, és ha meg sem fogalmazom, azért az agyamban ott virít, vörösen, nagy, ló betűkkel: ez a mozdulat SZEXI, ahogy Marcie is az, és hiába nem akarok rá így gondolni, egyre gyakrabban gondolok rá "úgy"...
Gyors puszit nyomok az arcára, meggondolatlanul, és a mozdulat akkor lassul le, áll le teljesen, amikor csak néhány centire vagyok tőle. Érzékelem, hogy elpirult. Mintha kályhát gyújtottak volna alám, és ebben a pillanatban a sütő is pattan egyet, de nem mozdulok, és összeakad a pillantásunk, filmekben látni ilyet, és tudom, elveszek, ha most megcsókol...
Megteszi. Nem egészen úgy, ahogy a filmekben szokás. Ez a csók nem sóvárgó és nem szenvedélyes, inkább szégyenérzettel tölt el, miután vége van, annyira légies. Egy régi emlék jut eszembe, amikor megjátszottam egy lánynak, hogy mennyire odavagyok érte, és addig fixíroztam a száját, míg ő meg nem csókolt. Az volt ilyen. Az a lány szűz volt, és csak azért csókolt meg, mert én kizsaroltam. (Nem csak a száját adta nekem.) Most éppen így érzem magam. Mint aki kiharcolta magának, hogy megcsókolják.
Rögtön el is húzódik tőlem, és ahogy az ajkába harap, az jut eszembe, basszus, ezt nem akarta. Még ennyit sem akart. Én vagyok a hibás az egészért, és most még ő is szarul érzi majd magát. Amilyen gyorsan csak bírom, én is ellököm magam a pulttól, és azon agyalok, hogy ebből hogyan másszak ki.
Csak éppen semmi nem jut eszembe.
- Valamit... a szobámban felejtettem...- és aztán már minden jön magától- legközelebb az eszem vesztem el. - Ez legalább közel jár a valósághoz, és még nevetni is képes vagyok rajta (magamon). - Szólnál, ha jöhetek enni?
Mosolyt varázsolok az arcomra. Kissé görcsös, kicsit fáj, de ha tovább maradok, elrontok mindent. És otthagyom. Megint magára hagyom, hogy amikor magam után bevágom az ajtót, megcibáljam a saját fürtjeimet. Ezt nem hiszem el! Hogyan teszem ezt jóvá?
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 7:23 am


Can't hold us

Annyira jó volt játszani vele kint a medencében, felszabadultnak éreztem magam, szinte szabad voltam… Nem csak szinte, hanem teljesen szabad és annyira megnyugtató volt, hogy vele lehettem. Sose hittem volna azt, hogy ennyire ragaszkodni fogok valakihez, aki nem az apám, de… még is ragaszkodok hozzá és nem szeretném sose elhagyni őt. Mintha örökké magához láncolt volna ezzel a medencés üggyel.
Egyre jobban tetszik nekem, és hiába próbálkozok azzal, hogy nem közeledek hozzá ez nem megy nekem. Minden egyes alkalommal jobban tetszik nekem ő, és tudom, legalábbis érzem, hogy lehetséges, hogy már van neki valakije, de akkor is. Nem mehetek el úgy innen, hogy nem tudom meg mi is van köztünk.
A göndör fürtök mindig is levettek a lábamról, olyan jó beletúrni egy göndör hajba, de… szeretném megérteni azt, hogy mi van vele, velem.
Sóhajtva néztem, ahogy próbál bohóckodni, és nem tudok nem nevetni azon, hogy ilyenekkel próbálkozik felvidítani. Szeretem, hogy ilyen bolondos és kócos. Nem tudom megállni, nem akarom azt, hogy elveszítsem, de mikor olyan közel kerül hozzám, hogy már nem tudom türtőztetni magam lágy csókot lehelek ajkaira. Lehet kissé fura, meg erőltetetnek érzi ezt az egészet, de én nem akartam semmi olyat tenni, amivel megbántom vagy rossz gondolatokat keltek benne. Meglep, mikor ellép tőlem és pár makogó szó után elmegy a szobájába. Levágom a köpenyemet a padlóra, és utána robogok, fel a lépcsőn. Az egész ház drámától fog csengeni, de nem baj, tisztázni szeretném ezt az egészet. Sóhajtva kopogok be a szobába, és várom, hogy szóljon vissza. De nem bírok várni, ezért gyors benyitok és meglátom, ahogy a haját tépi. Gyors odamegyek hozzá és megfogom a kezét.
- Dylan, kérlek ne tegyél semmit magaddal. – sóhajtva kérem meg, és ha megengedi akkor lehúzom a kezét, hogy ne tépje göndör fürtjeit. – Ami az előbb történt odalent… nos, nem mertem olyan csókot adni, mint amilyen a filmekbe szoktak lenni. Nem tudom, hogy te mit érzel irántam Dylan, én kedvellek téged. – sóhajtva túrok bele a hajamba, és csak nézem, de zavarba jövök ezért gyorsan lesütöm a szememet. Ajkamba harapok.
- Sajnálom Dylan. – sóhajtva mondom ki ezeket a szavakat, majd megfordulva kimegyek a szobájából, becsukva magam mögött az ajtót, majd nagy levegőt véve veszem az irányt a saját szobámba, és ülök le az ajtóm tövébe. Átölelem a lábamat és nem türtőztetem magam, engedem, hogy patakokban csorogjanak le a könnyeim, eltoltam sok mindent… Fenébe.

Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 4:54 am

Hirtelen nagyon nyomorultul érzem magam. Okkal féltem hát, tudat alatt mindig sejtettem, hogy ez bekövetkezhet. Volt egy gyenge pillanatom, és azt hiszem, Marcie félre értett, vagy ... Nem, nem, egyedül én vagyok a hibás. Elmenekülök a tettem következményei elől, bár most is bohóckodok egy kicsit. Biztosan túl átlátszó, mert utánam jön.
Kopog, de meg sem várja válaszom, benyit. A fal mellett ülök, kezem a hajamban, most egy más módját választottam önmagam büntetéséül. Odalép, a kezemért nyúl, és kihúzza azt a hajamból. Felsóhajtok, túlságosan haragszom most magamra, hogy normális tudjak vele lenni, félek, még az egészet jobban elrontom, ezért inkább nem szólok semmit.
Ő pedig elmondja, amit akar... És talán ez ment meg engem, minket, a barátságunkat. Kedvel. Még mindig kedvel, ezek után is kedvel... de csak kedvel. Nem tudom, örüljek-e vagy sírjak. A hajába túr, kissé mintha zavarban lenne, de nem mondok semmit. Mert mit is érzek? Most kimondhatnám, de nincs fél órája, hogy bebizonyítottam magamnak, nem lenne értelme.
- Én is- bólintok röviden, nyögöm halkan, de ez a legaljasabb válasz. Hiszen ezt bármire mondhattam volna.
Sóhajtva mondja, hogy sajnálja, és egy pillanatig nem kapcsolok, mire is mondja ezt. Sajnálja, hogy megcsókolt? sajnálja, hogy kedvel? Sajnálja, hogy nem érez irántam többet vagy azt sajnálja, hogy én nem? Törhetem rajta a fejem, ha akarom, hiszen most ő hagy magamra. Puhán teszi be maga mögött az ajtót, és hallom, ahogy a saját szobájának ajtaját is becsukja. Újra előveszem a naplót, és százszor írom bele: Kedvel. Kedvel. Kedvel... Aztán hatalmas betűkkel firkálom alá: FELEJTSD EL!
Nem sokkal később arra eszmélek, hogy erőteljes illatok terjengenek a házban... Futva megyek le a lépcsőn, zárom el a gázt, és veszem ki a sütőből a pirosra sült tésztát. Egy villát dugok bele, hogy felmérjem, mekkora a kár, de szerencsére nem túl nagy. A tészta alja ugyan odakozmált, de a javát meg lehet enni. Mentem, ami menthető...
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Okt. 10, 2013 3:14 am


Can't hold us

Most látom csak igazán azt, hogy nem kellett volna megcsókolnom őt, most mindent elrontottam, az egész barátságunkat kockára tettem csak azért, hogy megérintsem ajkait. Mindig is tudtam, hogy az embereket a kíváncsiságuk fogja egyszer a sírba vinni és láss csodát! Micsoda fordulat, már meg is történt a legrosszabb dolog, elvesztettem a legjobb barátomat… vagy mégsem? Kizárt dolog, hogy egy puszi miatt hisztizne, hiszen nem is érez irántam semmit. Elvégre otthagyott, és most sem jön utánam. Miért ilyen nehéz nőnek lenni? Vagy a barátzónában maradt lánynak?
A szobámba érve viszont semmire nem akartam figyelni, én meg a zeném kell ahhoz, hogy megtudjam mi is megy végbe a szívembe. Mert most hiába dobog, és epekedik utána meg kell fékezni… túl gyenge vagyok ahhoz, hogy rákérdezzek, érez e irántam valamit. Az nem én lennék.
Gyors be is kapcsoltam az mp3 lejátszómat, amin egy F.O.B szám következik sorra, felhangosítva pedig elkezdek rá táncolni. Bele is feledkezem, nem foglalkozok semmivel és senkivel, főleg nem azzal, hogy odalent hagytuk a sütőben a tésztát. Fenébe, a tészta!

Magamat jól seggbe rúgva a képzeletembe, futok le a konyhába de mire odaérek Dylan már rég villával a kezében eszeget belőle. Sóhajtva egyet veszek én is el a csorgatóból egy villát, majd mellé ülve szúrok bele.
- Az alja eléggé odakozmált… - állapítom meg a villám hegyével dörzsölgetve az alját, de hát nem fog ez egykönnyen lejönni. Majd beáztatom előtte, és akkor volt nincs odaégés.
Jól megfújva a villámon lévő részt teszem számba, majd elégedetten hümmögök. Még mindig istenien jó az apám féle lasagne, ennek örömére pedig mosolyogva néztem rá Dylanra.
- Annyira nem lett rossz, szerinted milyen lett? – kérdeztem meg tőle kedvesen, miközben már bele is szúrtam újból a villámat. Megpróbálok úgy tenni mintha mi sem történt volna az előbb, de remélem ő sem fogja felhozni. De ha felhozza akkor legalább megtárgyaljuk a kapcsolatunkat, és ha csak barátként tekint rám akkor az maradok, vagy tovább állok…
Ha meg valami oknál fogva szeretne engem, akkor együtt elkezdhetnénk a közös utunkat, ami lehet csak szezonális de lehet, hogy egy életig fog tartani.

Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 11, 2013 1:17 am

Nagyon jól tudom, hogy a határainkat feszegettem odalent... Ki tudja, mióta van közöttünk egyfajta feszültség, és hiába bolondozunk egymással, időnként nagyon is a felszínre tör, mintha igazságot akarna szolgáltatni magának. És mert az a csók, amit kaptam, nem egészen olyan lett, mint amilyenre vágytam, átestem a ló túloldalára, és már nem akartam az egészet. Az egész elcseszett lenne, mert Marcie nem úgy gondolt rám. Bár tetszem neki, hiszen akkor meg sem csókolt volna.
Nem, az egész dolog nem jó vágányon van, szeretném az egészet meg nem történtté tenni, de ez képtelenség, az idő kerekét még senki nem forgatta vissza. Hiába menekülök el, ő utánam jön, és a beszélgetésünk sem igazán eredményes. Vagy egyikünk sem igazán bátor, hogy az érzelmekről beszélgessünk, vagy valójában nincs semmi, amiről beszélgetni kéne, csak én spiráztam túl magam, talán túlságosan kiéhezett vagyok, vagy hormontúltengéses, vagy a f*szom tudja.
Levezetem a feszültségeimet, mindegy, mennyire fáj a mellkasom, dobol a szívem vagy zúg a vérem. Ezeknek semmi jelentősége nincs, ha a vonzalom nem kölcsönös, nem engedhetem meg magamnak, hogy őrületbe kergessem magam, őt, mindkettőnket. Csak azt tudom, hogy Marcie tabu. Csoda, hogy még beszél velem, talán még a barátja is lehetek. Vagy inkább testvére, azt hiszem, a lányok leginkább így szeretik azokat a fiúkat, akikbe nem szerelmesek...Mindegy. Leszek a testvére...
Kis idő múlva a konyhában a lasagne fölött találkozunk ismét. Úgy beszél, mintha semmi nem történt volna, és egy villával csatlakozik hozzám. Hát, hagyjuk akkor a kettőnk ügyét, tömjünk meg a hasunkat, legalább valami élvezete legyen a percnek.
- Á, csak az alja kapott le. Még csak nem is szenes...- próbálok vigyorogni. - De ezt a tepsit valószínűleg ki kell hajítani...- csóválom lemondóan a fejem. Mindegy. Van belőle másik. Kár vesződni vele.
Marcie hangja nyugodt és kedves, és a mozdulatai is kiegyensúlyozottak, nyoma sincs benne annak, hogy félne vagy tartana tőlem. Ó, bárcsak megölelhetném!
- Igen, azaz nem... Vagyis egyáltalán nem rossz, sőt!- mondom zavartan, és beletúrok a hajamba, mert most teljesen idiótának érzem magam- Nagyon finom, tényleg!
És hogy bizonyítsam a szavaimat, gyorsan lapátolom magamba a tésztát, nem foglalkozom vele, mennyire forró. Kicsit meg is égeti a nyelvem. Fájjon csak. Megérdemlem.
A tészta nagy részét megesszük. A maradékot kimentem egy tányérra és lefedve a pultra teszem. (Melegen semmit nem teszünk a hűtőbe, anyám erre nagyon hárklis.)
- Volna kedved bemenni a központba? Amíg el nem kezdődik a mozi, szétnézhetünk az üzletekben, csavaroghatunk, vagy... Kitalálunk ott valamit... Nos? - Kérdőn nézek rá. Semmi kedvem itthon maradni.
Lenyűgöz a nyugalma, és ezt megint jelnek veszem. Én reagáltam túl, gondoltam többre. Elmosolyodom, mert abban biztos vagyok, a barátja ugyanolyan szívesen vagyok, mint korábban. Ha neki erre van szüksége, hát így lesz. Ezután én is igyekszem úgy nézni rá, mintha a kishúgom vagy a barátom lenne. Talán menni fog. Mennie kell.
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 3:13 am


Can't hold us

Megváltoztak a dolgok, de a változás nem feltétlenül rossz, ahogy ez sem az, csak furcsa. Még nem szoktam bele abba a tudatba, hogy megcsókoltam a legjobb barátomat… kicsit megbántva érzem magam, hogy csak úgy otthagyott, mint eb a szarát. Ha valamit érezne irántam akkor visszacsókolt volna, vagy valami, nem?
Legalábbis számomra ez lett volna a reális megoldás, de helyette felment a szobájába és a haját kezdte el tépni (?), megint non sens az egész, de én nem ítélkezhetek senki felett.
Azt csinál, amit akar én nekem pedig meg kell értenem, hogy a göndör szex isten sosem fog irántam érzéseket táplálni… Fáj? Hogyne fájna, hisz sose éreztem még senki iránt ilyen érzéseket, mint most… meg vagyok bántva, talán még jobban fáj ez, mint az, hogy apa eltűnt. Megint elvesztettem valakit, de inkább mosolygok, nem akarom mutatni mennyire megviselt ez a dolog…

- Majd veszek anyudnak egy másikat, nehogy észrevegye a hiányt… ha már megsütöttem az alját a tepsijének. – csicsergem mosolyogva, majd mint aki jól végezte dolgát kezdek a főztömből falatozni. Annyira nem rossz, de tény, hogy nem olyan jó mint az anyáé vagy az apáé. Hát ez van, én így tudtam megcsinálni, a reklamáció pedig nem nagyon fog izgatni…
- Hé, nyugi. Ha rossz akkor megmondhatod, nem fogom leharapni a fejedet érte. – vigyorgok rá, s valami késztetést érzek aziránt, hogy megfogjam a kezét. Mi a fene van velem? EZ.NEM.ÉN.VAGYOK.
Bárcsak visszatudnék menni az időben, hogy meg nem történté tegyem azt a lágy szájra puszit, ami mindent elrontott.
Két dolgot tehetek, vagy megbeszélem vele ezt az egészet, vagy úgy teszek mintha mi sem történt volna. Nem tudom mi a helyes döntés, de az biztos, hogy ez a semmilyen állapot se épp a legjobb.
Elmosolyodom, szívem pedig hálásan kalapál helyén, hogy a mozi kerül szóba nem pedig az előbb történtek. Hajamba túrok, ezzel hátradobva a rakoncátlan tincseket, majd szemébe nézek.
- Nekem lenne kedvem hozzá, úgy is régen jártam a plázában. Jól jönne egy mozis este, sós pattival, nagy adag kólával és egy kevés gumicukorral. Már most alig várom. – felvillanyoz az ötlet, egyenesen elnyeri a tetszésemet ez a dolog. – Akkor most felmegyek, elkészülök és majd találkozunk miután mindenki elkészült. Okés? – várom válaszát, majd miután megtette a villámat a mosogatógépbe rakom és felviharzok a szobámba, felvenni valami ruhát erre a randi, nem randi dologra.
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am

Később, csak sokkal később, már az Ameliával való kapcsolatomban szerezett tapasztalatok után döbbentem rá, mekkora lehetőséget hagytam ki akkor a konyhában. Ha Marci légies csókjára csókkal reagáltam volna, talán az egész kapcsolatunk másképp alakul. De én akkor úgy értelmeztem a jeleit, hogy nem akarja folytatni, csak engem nem akart megbántani, és ettől futamodtam meg. Ahogy mondani szokták, ez veszett fejsze nyele, visszaforgatni az idő kerekét már nem lehetséges, úgyhogy... ez a hajó már elment.
Mentem, ami menthető, nem akarom, hogy haragudjon rám, ezért úgy teszek, mintha semmi sem történt volna. Ugyanolyan jó barátja vagyok, mint aki a medencében voltam, akár a testvére, aki mindig meghallgatja, felvidítja, megnevetteti, ha éppen arra van szüksége.
- Nem számít, kérlek, ne csinálj belőle ügyet. Van még ugyanilyen három másik...- anyám tisztában vele, én milyen ügyetlen vagyok a konyhában. Még abban a serpenyőben is képes vagyok leégetni az ételt, ami elvileg erre alkalmatlan. De azért az utóbbi időben fejlődtem egy kicsit...
Falatozás közben a véleményem kérdezi, de látszólag nem hiszi el, amit mondok. Pedig csak félreértett. "Annyira nem lett rossz" mondta ő, és erre hogyan lehet jól válaszolni? Csoda, hogy én sem tudtam?
- Ha leharapod, se mondhatok mást: finom. Ízlik.- Tétova mozdulatot látok, mintha meg akart volna érinteni, de aztán mégsem teszi. Én sem engedek a készetésemnek, hogy megöleljem. Inkább degeszre eszem magam, és megégetem a szám.
Előadom neki a tervemet, ami tulajdonképpen nem lehetne új a számára, hiszen már beszéltünk róla, csak azóta ugye olyan sok minden történt (!), és örülök, hogy lelkesen fogadja. Megnyugtat. Oké, minden rendben lesz. Azaz minden rendben van.
Sorolja, hogy mi mindent szeretne, és ez a vidám lendülete átragad énrám is. A serpenyőt kidobom, a villákat elmosom (Marciét is kiveszem a mosogatógépből), aztán felcaplatok az emeletre, átöltözni.
Nekem könnyebb dolgom van, mint Marcienak. Csak egy nadrág, póló, egy cap, zokni, cipő. Menetre kész vagyok. Pénzt veszek magamhoz, és a motor kulcsait. Gondolom, Marcienak nem lesz kifogása, ha száguldozunk majd egy kicsit.
A lenti nappaliban várok a szőke ciklonomra, belebújok addig egy könyvbe, míg elkészül, de ahogy a lépteit meghallom a lépcsőn, elé megyek, ahogy szoktam, ha közös programunk van, hogy most is megcsodálhassam, milyen gyönyörű...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Branfort kúria  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Branfort kúria
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Dylan Branfort

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Defiant Universe :: Beta Verse • Los Angeles :: • Lakónegyed-
Ugrás: