The Defiant Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ, de mégis három... Ugyanaz, de mégsem... Az emberek nagyravágyósága miatt a világ, amiben élünk megváltozott. Minden csupán tőlünk függ. Hol, hogyan, kivel és miként élünk. Tapasztald meg egyazon világ három arcát és tedd a helyére a dolgokat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
Üdv a defiant universe különös világában! Ha tetszik, amit látsz, rajta... regisztálj és légy részese egy cseppet sem hétköznapi történetnek!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
staff

Legutóbbi témák
» Második randi, avagy a strandon
Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm by Dylan Branfort

» Albérletben...
Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 1:46 pm by Robert Garfield

» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am by Dylan Branfort

» Képet, neked, szeretettel!
Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:38 am by Amelia Bright

» Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am by Marcie Owanfell

» Branfort kúria
Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am by Dylan Branfort

» Phoenix Rose
Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:00 am by Marcie Owanfell

» Katrina White
Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:50 pm by Katrina White

» Noel Jackobs készülget
Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:32 am by Noel Jackobs

» Erdei utak
Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:54 am by Marcie Owanfell

frpg toplista
Mozi & Pláza → Dylan and Marcie 2zid75e
~ frpg toplista ~
Kérlek, segíts nekünk minden nap egy kattintással, hogy egyre előrébb kerülhessünk a szerepezős fórumok toplistáján.
Top posters
Admin
Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Vote_lcapMozi & Pláza → Dylan and Marcie Voting_barMozi & Pláza → Dylan and Marcie Vote_rcap 
Dylan Branfort
Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Vote_lcapMozi & Pláza → Dylan and Marcie Voting_barMozi & Pláza → Dylan and Marcie Vote_rcap 
Amelia Bright
Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Vote_lcapMozi & Pláza → Dylan and Marcie Voting_barMozi & Pláza → Dylan and Marcie Vote_rcap 
Marcie Owanfell
Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Vote_lcapMozi & Pláza → Dylan and Marcie Voting_barMozi & Pláza → Dylan and Marcie Vote_rcap 
Rei Minh
Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Vote_lcapMozi & Pláza → Dylan and Marcie Voting_barMozi & Pláza → Dylan and Marcie Vote_rcap 
Ciel D. Blackall
Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Vote_lcapMozi & Pláza → Dylan and Marcie Voting_barMozi & Pláza → Dylan and Marcie Vote_rcap 
Robert Garfield
Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Vote_lcapMozi & Pláza → Dylan and Marcie Voting_barMozi & Pláza → Dylan and Marcie Vote_rcap 
Joyce Romain
Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Vote_lcapMozi & Pláza → Dylan and Marcie Voting_barMozi & Pláza → Dylan and Marcie Vote_rcap 
Dylan Prince Rosso
Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Vote_lcapMozi & Pláza → Dylan and Marcie Voting_barMozi & Pláza → Dylan and Marcie Vote_rcap 
Svetlana Rimmer
Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Vote_lcapMozi & Pláza → Dylan and Marcie Voting_barMozi & Pláza → Dylan and Marcie Vote_rcap 
kiemelt
Mozi & Pláza → Dylan and Marcie A>
anniversary
oldalnyitás napja: 2013.05.21.

 

 Mozi & Pláza → Dylan and Marcie

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Empty
TémanyitásTárgy: Mozi & Pláza → Dylan and Marcie   Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimeSzer. Okt. 16, 2013 7:29 am


Just one yesterday

Fogalmam sincs mi ütött belém, de valami miatt igent mondtam a mozira és a városba császkálásra. Talán ennyire el akarja terelni a tudatalattim a figyelmemet a csókról és ezzel próbálkozik. De nem fog sikerülni neki, mert bármennyire is próbálkozik nem tudja elérni a felejtést.
Próbálok nem gondolni erre az egészre, de ahogy az átmeneti szobámban lévő szekrény előtt állok csak az jár az eszembe, hogy szeretnék neki tetszeni. Mindent elszeretnék követni annak érdekében, hogy a szeme majd kiessen a helyéről mikor meglát… de ez nem fog megvalósulni. Ő nem gondol úgy rám, és ezt a szívem is tudhatja hisz egy könnycsepp gördül le az arcomon. Megrázva a fejemet űzöm ki fejemből a balgaságokat, majd nagy levegőt véve veszek ki egy felsőt meg egy farmert. Nem igazán nézem, hogy mik is azok, gyorsan rohanok be a fürdőbe és tusolok le. Majd felfrissülve, jól lemosva magamról a klórt, öltözök át a fehér felsőmbe majd kiengedve hajamat teszem fejemre a virágos fűzért. Még kissé vizes hajvéggel vettem fel a cipőmet, majd átvetve a táskámat a vállamon indulok le a nappaliban váró Dylanhez.

Mint mindig most is remekül néz ki a szokásos stílusával, a göndör fürtjeivel, amibe úgy beletúrnék minden egyes alkalommal. Sóhajtok, majd féloldalas mosollyal nézek fel rá.
- Na, mehetünk a városba? – kérdezem tőle, majd válasza után elindulok az ajtó fele, hogy megkezdjük a hosszú sétánkat egészen a plázáig.
Más emberek kézen fogva sétálnak a párjukkal, én pedig megrögzötten keresem az elveszett apámat, és még csak azt se tudom, hogy mi az igaz szerelem. Vagy milyen valakivel járni, tapasztalatlan vagyok ilyen téren.
- És milyen filmet is fogunk megnézni? Meglested a neten a műsort, vagy csak hasra ütöttél és eszedbe jutott az, hogy menjünk el arra? – kérdezem tőle.
Remélem hamar odaérünk a mozihoz, mert nem akarom még rosszabbul érezni magam… egyedül vagyok, mint a kisujjam.


Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi & Pláza → Dylan and Marcie   Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimeCsüt. Okt. 17, 2013 8:57 am

Magam sem értem, hogy lehet, hogy az egyik pillanatban nagyon is jól elvagyunk, a másikban sistereg közöttünk a feszültség. Az egésznek én vagyok az oka, a hülye fejem, hogy provokáltam, hogy kicsikartam belőle azt a... Rögtön megbánom. Mert úgy tűnik, ő az, aki nem akarta. Csak a kedvemben akart járni.
Valahogy túl tesszük magunkat rajta, még meg is ebédelünk, aztán eszembe jut, hogy mi volt a terv reggel, és ezzel hozakodom elő. Ő beleegyezik, és felszalad a szobájába készülődni. Én is valami hasonlót kell, hogy tegyek, a klórtól ragad a hajam, a bőröm... Felszaladok a szobámba a cuccaimért, és a lenti tusolót veszem birtokba, így amikor ő lefelé lépked a lépcsőn, már útra készen várom.
- Kisasszony- hajtom meg magam előtte, és a kezem nyújtom felé. Megint úgy, mintha semmi sem történt volna.
Klasszul néz ki. Tagadhatatlanul szexi, és arra gondolok, milyen szerencsés lesz az a pasi, akit Marcie kiszemel magának. Ebben a lányban sok minden megvan, amit én keresek. Csinos, okos, vicces. Ismét kupán vágom magam, és azon gondolkodom, a barátja vagyok, nem a pasija. Elismerő pillantással mérem végig, füttyentek. Semmi túlzás a gesztusaimban.
Úgy beszéljük meg, hogy gyalog megyünk, nem bánom, mert szép az idő, és Marcie mellett nem akarok deszkázni. Amúgy még a budira is deszkával mennék. Fura, és idegen, hogy nem érhetek hozzá, nem foghatom meg a kezét, vagy nem ölelhetem át a vállát. Legszívesebben ezt tenném, mert nekem ez tűnik természetesnek.
Mintha száz éve lett volna, valószínűleg ő is meg van kavarodva és ezért nem emlékszik rá, mert amikor megkérdezi, mit nézünk, megütközve nézek rá.
- Szemfényvesztők. Vagy már nem akarod megnézni? - ha kimondom, talán eszébe jut, erről áradozott reggel. - Vegyük meg a jegyet, aztán nézelődjünk, csavarogjunk... Belehallgathatunk valamelyik albumba, ha van kedved.
Beérünk a Plázába, és most a keze felé nyúlok. Véletlenül sem szeretném, ha elsodorna mellőle a tömeg, mert bizony sokan vannak. Valami rendezvény lehet? Túl sok az ember. Szokatlanul sok.
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi & Pláza → Dylan and Marcie   Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimeSzomb. Okt. 19, 2013 5:54 am


Just one yesterday

El is felejtettem, hogy mit akartunk megnézni. Annyi minden történt pár óra leforgása alatt, hogy a reggeli beszélgetésünk a szobájában már teljesen kiment a fejemből. Pedig, ha jól emlékszem ott beszéltük meg a mai programunkat. Csak hát akkor még nem tudtuk, hogy ennyire egymásba fogunk botlani egy kellemetlen percben. Legalábbis én úgy éreztem, hogy neki nagyon nem jött be ez a dolog. Majd, ha egyszer jó sokat iszok és nem tudok magamról szerelmet vallok, mint valami hülye filmben, bár ez a férfiak feladata szokott lenni. Ahogy a csók lebonyolítása is, de hát kettőnk közül én hordanám a nadrágot?
- Teljesen kiment a fejemből, hogy azt akartuk… de megakarom! Tudod, mennyire imádom a kártyatrükköket, és az egyik színész is helyes benne. – vigyorgok, s mikor megfogja a kezemet szívem hevesebben kezd el dobogni. Mi a fene történik ilyenkor? Illetéktelen pillangók kergetőznek az alhasamba.
Tágra nyílt szemekkel nézek szét a túlzsúfolt plázában és próbálok rájönni ennek az okára. Talán koncert lenne és nekünk nem szólt egyik jómadár barátja sem? Nem hiszem, ha meg valami csaj lépne fel, mini ruhában akkor is csörgött volna a mobilja. Sóhajtok, miközben próbálom tartani a lépést az engem húzó Dylan-nel.
- Dylan, te nem vagy kíváncsi arra, hogy miért van ennyi ember itt? – húzom fel kérdőn a szemöldökömet, miközben ágaskodva próbálok több látóteret biztosítani magamnak. Ilyenkor utálom a legjobban, hogy alacsony növésű vagyok és a körülöttem lévő emberek pedig zsiráfnagyságúak.

- Kérlek, kérlek nézzük meg mi történik! – gyermeki lelkesedéssel húzom a karját a másik irányba, ahol a többi ember hatalmas tömege áll és ujjong valamin. Tudni szeretném mi a boldogságukat kiváltó ok, hátha engemet is feldobnak.
Odaérve egyből ismerős zene üti meg a fülemet, Avicii mi más? Imádom őt, na meg remekül lehet táncolni is rájuk ami egy másik jó dolog.
- Nem látok, túl kicsi vagyok. Te mit látsz? – kérdezem az utolsó sorban állva és próbálva a nyakamat nyújtani, hogy lássak is valamit. De semmi, és még felállni sem tudok semmire mert hát mindent elfoglaltak a többiek. A fenébe.
Na, de mindegy is… ha nem látom, mi történik legalább a zenét hallom s nem is tudok a lábamnak parancsolni, egyből elkezd rá mozogni. Pörgök, forgok, a ritmus a véremben van és mindent elkövet annak érdekében, hogy minden testrészemet megmozgassam és a legjobbat hozzam ki magamból.

Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi & Pláza → Dylan and Marcie   Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimeSzomb. Okt. 19, 2013 9:16 am

Beérünk a Plázába, ahol szokatlan tömeg fogad, így megfogom Marcie kezét, el ne veszítsük egymást.
- Nocsak, melyik pasas tetszik? - nézek rá kérdőn. Pasasokról nem nagyon szoktunk beszélni. Lance volt az első, akiről beszélt. Kíváncsi vagyok az ízlésére. Igazából azt sem értem, az a fiú miért tetszik neki. De majd talán kibeszéljük őt is.
Lényegre törő vagyok, és határozott. Elhatároztuk, hogy mi moziba megyünk, és engem egy plázányi tömeg sem tud visszatartani, ha ezzel Marcie kedvében járhatok. Kivéve, ha... Sóhajtva nézek a lányra. Ő máris csábul. Csupa kíváncsiság, izgalom.
- Nem igazán- nem szeretem a tömeget. Megfojt. A mozival semmi bajom, rákészültem, de ezt a nyüzsit jelenleg a hátam közepére sem kívánom.
Aztán kérlelni kezd, hogy nézzük meg, legalább tudjuk meg, miről van szó, és rábólintok. Legyen az ő akarata szerint. A film úgyis később kezdődik, időnk, mint a tenger, mit veszthetünk? Különben is most én akarok Marcie kedvében járni. Bármit kérne, teljesíteném (ésszerű határok között).
- Na jól van- adom meg magam neki, és most ő húz engem. Nevetve megyek utána. Hihetetlen, pici lány, mekkora erővel képes húzni!
Szól a zene, nem kérdés, hogy mindenkit magával ragad, rugózik a láb, ugrál a tömeg. Semmit nem látni. A színpad túl alacsonyan van. Aztán arra panaszkodik, hogy nem lát semmit, és éppen azon gondolkodom, a nyakamba veszem, amikor táncolni kezd. Mozog keze, lába, talán még a fülcimpája is. Tiszta ritmus az egész lénye, és én elbűvölve figyelem.
Ő meg csak ropja... Öröm nézni, és tapsolok neki, füttyentek is, de meg se hallja, csak táncol. Viszont már nem csak én nézem... Megfordulnak néhányan, és mindannyian tapsolnak neki. Tényleg magával ragadó, amit csinál. És látszik, hogy profi, annyira összhangban van a zenével, videoklippekben sem látok tökéletesebb produkciót. Vigyorgok, mint egy idióta, földbe gyökerezett lábbal. Tapsolok, és közben azon gondolkodom, hogy lehet valakiben ennyi energia?
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi & Pláza → Dylan and Marcie   Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimeVas. Okt. 20, 2013 4:20 am


Just one yesterday

Mindig is szerettem azt, ha kikapcsolódás ként elmehettem a barátaimmal a plázába, vagy deszkázni esetleg a strandra fürödni. Mindig feltöltődtem az ilyen alkalmakkor, és elég volt ez a löket hosszú ideig. Bár mindig is szükségem lesz a barátaimra, akikkel mindent megtudok osztani, hülyeségtől kezdve komoly dolgokon át.
Ez alól még Dylan sem kivétel, szeretek vele hülyéskedni, de ha kell komolyabb dolgokról is lehet vele társalogni. Komolyabb. Mi számít egyáltalán annak? Az, hogy mikor találom meg az apámat? Nem hiszem… de olyan nehéz valamit is kisilabizálni ebből a dologból, túl kicsi vagyok ehhez a dologhoz. Beletört a bicskám, talán itt az ideje, hogy hazamenjek.
Tudnom kellene, hogy Dylan utálja a tömeget, iszonyodik tőle de valahogy nagyobb a kíváncsiságom a tömeg fele,  elfelejtve ezzel a filmet. Valahogy az már messzinek tűnik, mint az is ahogy ezelőtt másfél órával megcsókoltam őt és minden kisiklott. Most olyan, mintha minden kezdene visszamenni a régi kerékvágásba, de mindig ott lesz az az érzés, a tiltott gyümölcs feeling.

Egyből magával ragad a zene, már nem is a színpadon történő dolog érdekel, hanem az, hogy minél jobban mozogjak a zenére és próbáljak a legjobban teljesíteni. Bár a táncom alapja sosem az, hogy én akarok a legjobb lenni benne, hanem próbálok szívből táncolni. Egész nagy sikerrel.
Nem figyelek senkire, csak én vagyok és a zene meg a ritmus, ami mindenemnek az alapja. Mozgatom a lábamat, kezemmel egyetemben és közben betáncolom a szabad teret, ami a lábam elé kerül.  Észre sem veszem, ahogy az emberek ujjonganak körülöttem, tapsolnak és fütyörésznek, mint valami koncerten. Hirtelen viszont leáll a zene, abba marad minden és fennakadnak a lélegzetek. Megállok ott, ahol vagyok majd hátradobva a hajamat veszem észre a rengeteg szempárt, ami rám szegeződik. Elpirulok, és zavaromban inkább a padlót kezdem el bámulni, közelebb húzódva Dylanhez.
- Mi történik? – kérdezem tőle a fülébe suttogva, még mindig tekinteteket érezve magamon. Ez nem épp a legjobb érzés…
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi & Pláza → Dylan and Marcie   Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimeVas. Okt. 20, 2013 2:32 pm

Beérünk a Plázába, és nagy a tömeg. Késztetésem van rá, hogy megfogjam Marcie kezét, el ne sodródjon tőlem, és a mozi felé kezdek araszolni, de terveimet éppen a kicsi lány keresztezi, aki máris beindul, és arra kíváncsi, milyen rendezvény zajlik, amire ennyien kíváncsiak.
A zene ismerős, szinte biztos, hogy Marcie is erre indult be, mert annak ellenére, hogy nem látunk semmit, ő máris jól érzi magát. Már a nyakamba sem tudom venni, mert táncol. Kezdetben csak a lába jár, de magát megtagadni sosem tudja, így hamarosan olyan műsort lejt, hogy leesik az állam. Nem csak az enyém. Hamarosan eléggé sokan nézik őt ahhoz, hogy ő is észre vegye, és akkor kislányosan bújik hozzám, megkérdezve, mi is történt.
-Ó, semmi- legyintek, majd nevetve folytatom - Bolond vagy? Sikered van, nem hallod? Ez a taps neked szól...- bokszolok bele finoman a vállába, és arra kérem, folytassa- Ne hagyd abba, ne okozz csalódást a népnek!
Eltolom magamtól, és ritmusra csapom össze a tenyerem, hogy ezzel is ösztönözzem. Egy pár srác is noszogatni kezdi, és azt hiszem, ennyi éppen elég Marcienak, hogy újra mozogni kezdjen. egyre többen fordulnak felé, és én büszkén nézek körbe, ahogy a mosolygó, tapsoló srácokat nézem. Sokan kezdenek el táncolni, mozogni.
- Fel kéne menned a színpadra, hogy mindenki lásson!- mondja valaki, és én kérdőn nézek Marciera, vajon ő mit szól ehhez. Tudom, hogy nincs megilletődve a színpadtól, a fellépéstől, a táncolástól. Ez az ő terepe, mondhatnám, a szerelme.
- Menj! Menj, ha van kedved!- biztatom.
Most megint eltűnnek a gondjaink, jó barátok vagyunk. Úgy örülök a sikerének, mintha a sajátom lenne. Szeretem ilyen vidámnak és önfeledtnek látni. Támogatom, bármi legyen is a szándéka.
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi & Pláza → Dylan and Marcie   Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:55 am


Just one yesterday

El is feledkezem arról, hogy hol vagyok, mi vagyok és mit kéne csinálnom. De komolyan, az még oké lenne, ha otthon ülnék és úgy kapna el engem ez a tánc láz… de nem így lett, egy plázában vagyok ahol állítólag filmet jöttünk nézni Dylan-nel.
Teljesen kimegy a fejemből a Szemfényvesztők remek sztorija, és az is, hogy az egyik kedvenc színészem is részt vesz ebben a kártyákkal, trükkökkel megpakolt filmben.
Előfordul az ilyen, s az még jobban meglep mikor meglátom a rengeteg embert, akik nagy szemeket meresztve nézik a teljesítésemet. Teljesen megrémülök, egyáltalán nem tudom, hogy miért olyan meglepő ha egy fiatal lány beindul a zenére és elkezd táncolni. Elvégre a mai világban mindenki táncol, nem?
Próbálok elbújni a kíváncsi tekintetek elől, ezért használom Dylan biztonságot adó hátát rejtekhelynek.
- De ne szóljon nekem… - sóhajtok hátradobva a szememből a hajszálakat, és nézem a körülöttem lévő embereket próbálva megtartani az egyensúlyomat a bokszolás után. - Nem okozom, nézd még a fentiek is abbahagyták…
Fenébe. Komolyan ennyire magamra tudtam volna vonni a figyelmét az embereknek? Ennyire… nem is tudom, szerintem nincs ilyen nagy tehetségem a tánchoz, csak hobbiból űzöm.
- Nem, dehogy kell felmennem a színpadra! Inkább nézzék a többieket. – nem vagyok az elemembe, nem szeretnék senkinek sem csalódást okozni, de ha most felmennék a színpadra, akkor tuti beleakadnék a lábamba, és orra esnék. Nevetség tárgyává válnék.
- Dylan én oda fel nem megyek! Gyere te is velem, táncolj… kérlek. – néztem rá kiskutya szemekkel és reménykedtem abban, hogy nem fog cserbenhagyni és feljön velem.
Nem hiszem, hogy egyedül menni fog és amúgy is kéne valaki tartsa bennem a lelket, ez pedig most Dylanre kéne szálljon. De ha nem akar jönni, akkor én sem megyek fel és inkább menjünk a moziba, az úgy is sokkal jobb. Sötét és nincs ennyi személy itt, ez már tuti, rossz választás volt, hogy idejöttünk… egyből a mozihoz kellett volna mennünk.
- Dylan… menjünk inkább a mozihoz. – nézek rá sóhajtva, a felsőm alját gyűrögetve miközben a tekintetektől égő arccal nézek zavartan körbe.


Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi & Pláza → Dylan and Marcie   Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 10:15 am

Addig nincs baj, amíg Marcie elvan magának. Mert amikor észreveszi, hogy mások is élvezik a műsort, amit lejt, szégyenlős kislánnyá válik. Ezzel ugyancsak meglep, úgy tudtam, imád táncolni, szerepelni, és színpad sem idegen tőle. Oké, ez egy másik közeg, nem a saját csapatában van, nem az ismerősei között... Bár itt vagyok én (és menedékként ki is használ), mégsem vagyok elég jó ahhoz, hogy bizalmat nyerjen belőlem.
Hiába próbálom kinyitni a szemét, az a taps neki szólt, és ezeknek az embereknek nagyon is tetszett, amit csinált, ő mintha most ébredt volna a száz éves Csipkerózsika álomból, úgy tesz, mintha nem értene semmit. Furcsán nézek rá, mert nem értem most őt, de erőszakot nem fogok tenni rajta.
Buta kifogásokat hoz, és még mindig hozzám bújik, aztán kissé ellentmondásba keveredik magával.
- Hey, Baby, te is tudod, hogy nekem két bal lábam van. Ráadásul fából. Mindkettő.- Nézhet rám akárhogy, annál nagyobb égést nem látna a föld egész életében, mint amit én produkálnék.
Szeretném, ha ő jól érezné magát, és bármi mást kérne, azt hiszem, azonnal teljesíteném, de a tánc... nem az én műfajom. Szembe fordítom magammal, és úgy nézek rá. Látom, ahogy gyűrögeti a felsőjét, és nem értem, miért van zavarban. Az álla alá dugom az ujjaimat és úgy emelem fel a fejét, hogy rám figyeljen.
- Ha táncolni van kedved, táncolj! Mozi lesz holnap is, holnapután is. Menj..., menj fel arra a színpadra, és én leszek a leglelkesebb rajongód az első sorban...
Ha kell, kézen fogva húzom oda. Tudom, hogy csak egy hajszál választja el, hogy felmenjen a színpadra, és kitörjön belőle az az ösztön lény, amit annyira csodálok benne, de erről neki kell döntenie. Ha még mindig a filmet akarja megnézni, hát veszünk jegyet. Csak azt akarom, hogy ő érezze magát jól.
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi & Pláza → Dylan and Marcie   Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 11:32 am


Just one yesterday

Védtelen kislánynak érzem magam mikor az a sok szempár szegeződik rám és buzdítanak arra, hogy toljam fel a fenekemet arra a színpadra. Zavarban vagyok, ezt nem tagadom, sőt nem is akarom tagadni. Tudtam eddig is, hogy tudok táncolni, hasznosak voltak a balett órák és a hipp hopp edzések, amikre a barátaimmal jártam, de akkor sem egyedül táncoltam… hanem többen, egyszerre, így kevés volt az esélye annak, hogy meglátják bennem a hibát. Nem vagyok tökéletes, és félek, hogy nem sikerülne kielégíteni a közönség igényeit, én nem vagyok ebben profi.
Dylan szavaira kissé nevetni kezdek, valamelyest sikerül elfújnia a lámpalázamat, de még nem eléggé annak érdekében, hogy fel is menjek arra az átkozott emelvényre.
- Annyira nem nyomod rosszul Big D! Naa, gyere legalább fel a szélére, hogy ne érezzem magam szerencsétlenül. – nézek kiskutya szemekkel rá, de amilyen gyorsan jött ez a lelkesedés olyan gyorsan is száll el minden bátorságom.
Azon töprengek, mi van, ha valakinek nem fog tetszeni a táncom, esetleg bekiabál, hogy húú de béna és ezzel teljesen megalázna engem.
A többiek pedig mindig egy ember után megy, s ha valaki azt mondja szar, akkor lőttek az egésznek. Nem merek kockáztatni, s ezért kezdem el zavaromban óvódás módjára piszkálgatni a felsőm alját, és a padlót bámulni, ami eléggé piszkos.
Meglepődök azon, hogy Dylan egyből maga felé fordít és az állam alá nyúlva köti össze a tekintetünket. Próbál lelket önteni belém, és ez még jobban megnyugtat. Tudni azt, hogy van valaki a közönség sorain belül, aki ennyire megbízik benned és meri vállalni nyíltan azt, hogy neki bizony tetszik, amit csinálsz… ritka az ilyen ember. Komolyan mondom ezért valami hatalmas ajándékot fog tőlem kapni.
- Felmegyek… de csak akkor, ha feljössz velem oda és onnan tapsolsz nekem. Megnyugtatna a jelenléted, és mernék az lenni, aki igazából vagyok. Melletted tudok igazán önmagam lenni Dylan. – nézek rá kedvesen, majd megfogva a kezét elkezdek a színpad fele menve az elém varázsolt úton, miközben az emberek elégedett füttyentését és tapsát hallom magam körül. Ez mind nekem szólna?



Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi & Pláza → Dylan and Marcie   Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimeVas. Okt. 27, 2013 6:34 am

Marcie annyira ösztönös, hogy az imádnivaló. Ha zenét hall, mindig táncolni kezd. Most is ez történik. Hiába terveztük el, hogy moziba megyünk, a zenétől bepörög, és máris arra húz, és perceken belül már jár keze-lába. Mégis csodálkozik, hogy megnézik őt. Én meg mintha a falnak beszélnék, mert nem igazán hiszi el, hogy jól csinálja (sem nekem, sem a többieknek). Pedig én érzem.. tudom!... , hogy legszívesebben táncolna, mindegy, mennyien látják.
Az alkuja nem tetszik. Én tudvalevő béna vagyok. Lassúzni is csak azért tudok, mert LASSÚ, és mert nem okoz problémát csoszogni. Mert nálam a lassúzás ezzel jelent egyet. De hagyjuk. Lelkesen támogatom Marciet, mert szeretem, de a színpadra nem akarok felmenni. Azt mondja, nem vagyok rossz, de én ismerem a képességeimet.
Csakhogy erőt gyűjthessen belőlem, és tudja, hogy nem a levegőbe beszélek, amikor a képességeitől olvadozok, komolyan beszélek hozzá, és ezt pont az a gesztus erősíti meg, amikor az álla alá nyúlok, hogy a szemeimbe nézzen.
Megint alkudozik, hogy menjek fel vele a színpadra, és azt hiszem, hízeleg is, mert olyan dolgokat mond, ami veszettül jól esik, és én anélkül bólintok az ajánlatára, hogy végiggondolnám. Már nevetve húz a színpad felé (előttünk szinte szétválik a tömeg), amikor visszajátszom, mit is mondott. "Megnyugtatna a jelenléted, és mernék az lenni, aki igazából vagyok. Melletted tudok igazán önmagam lenni..."
Ettől kissé zavarba jövök. Leblokkol az agyam, nem is tudok gondolkodni, így gond nélkül cipel fel a színpadra. Mintha szamár lennék, kötélen... És máris folytatódik a zene, legalábbis eljut az agyamig, látom, hogy Marcie nekilendül, én meg, ahogy ígértem, tapsolni kezdek, és füttyentek... És aztán annyira elkap az a hév, az energia, vagy nem tudom, micsoda, hogy én is mozogni kezdek...

Mozi & Pláza → Dylan and Marcie 1d-harry-styles-79
(ne röhögd magad halálra!)
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi & Pláza → Dylan and Marcie   Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimeVas. Okt. 27, 2013 7:59 am


Make me wanna die

Ismerős dolgok kezdenek a hatalmába venni, ahogy felérek a színpadra. Mintha mindent eltakarna a sötétség és csak két dolog lenne még rajtam kívül fontos. A zene és Dylan, ahogy próbál belém lelket önteni. Szegénynek mindig ilyenekben kell segítenie, amiért hálás is vagyok neki és legszívesebben meghálálnám neki, de azt a sok kedvességet nem lehet… túl kevés vagyok én ahhoz, hogy azt a szeretetet visszaadjam amit ő ad nekem. Én sajnos nem csak testvérként szeretem.
Nagy gombóc kerül a torkomba, mikor elkezdődik a zene. Ezt szeretem, sokszor táncoltam már erre a zenére, ezért nem volt új számomra. Lágy mozdulatokkal kezdtem neki a táncnak, majd ahogy a zene egyre jobban gyorsult úgy haladtam vele én is.
Viszont szemem sarkából mikor megláttam Dylant elfogott a mosolygás, és a szívem két ütemmel gyorsabban kezdett el dobogni. Nem azért, mert fáradnék vagy valami, hanem azért, mert táncol, talán miattam.

Némi reményt ébreszt bennem a dolog, de megrázva szőke hajzuhatagomat, mintha pont beleillene a táncomba folytatom tovább, és koncentrálok inkább a sorozatra. Váltakoznak a számok, talán kettő is lement mióta táncolok de még nem hagytam abba, ha rákezdek nehezen állok le, de én sem vagyok gép ezért előbb utóbb kezd elfogyni a szuflám, és csak a lelkesedésem tart ki a végsőkig.
Még letáncolom az utolsó számot, ami Jason Derulo új száma, név szerint a Talk Dirty. A végén pedig nagy meglepetésemre, ahogy forgatom a lábamat és mozgatom a testemet a földre érve spárgázom és itt ér véget a táncom. Mindez persze gyorsan történik, másodpercnyi szinte ez a mozgássor, de még is lélegzetelállító.
Kifáradva, nagy levegőt véve dobom hátra hajamat melyről még a virágos kis fonott koronám is lerepült, majd felpattanva a földről hajolok meg a tomboló közönségnek és fordulok Dylanhez.
- Remek voltál. – kuncogva nézek rá, és szorosan ölelem magamhoz beszívva az illatát. Megnyugtat, hogy itt van.

// nem röhögtem magam halálra... najó, de. :'D
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi & Pláza → Dylan and Marcie   Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimeVas. Okt. 27, 2013 2:50 pm

Elfeledve a mozit, és azt is, amit az előbb mondott nekem, feljutunk a színpadra, és ahogy mozogni kezd, átragad rám a szenvedélye. Néhányan még feljönnek, bátorságot kapva Marcietól. Eddig miért nem táncolt idefent senki? És odalent? Most szinte mindenki mozog...
Bármennyire vagyok béna, igyekszem én is mozogni. A magam módján, de táncolok. Azon imádkozom, senki ne lásson a haverok közül, különben közröhej tárgya leszek. Tisztában vagyok a képességeimmel. Köztudottan antifenomén vagyok, ami a táncot illeti. De Marcie csodálatos, és nem hagyhatom egyedül. Egy barátnak ez a dolga, nem?
Lelkesít, hogy mindenhonnan tapsot és sikongatást hallok, bár tudom, hogy nem nekem szól. Produkálom most már én is magam, kicsit rájátszva a dologra, az sem számít, ha dilisnek tűnök. Tekergetem a csípőm, utánozva Marciet. Biztos, hogy nekem nem áll olyan jól, mint neki, de semmi gáz. Jól érzem magam. Vigyorgok, mint egy jól lakott napközis. Én magam sem hiszem el, hogy ezt csinálom!
Ki tudja, mennyi idő telik így el, én nem számolom, amikor arra leszek figyelmes, hogy erősödik a tapsvihar. Marciera pillantok, éppen spárgázik, aztán felpattan és meghajol, a taps pedig ovációba fordul. Marcie hozzám lép, én levegőért kapkodok, ő vigyorog. Megölel. Nem tudok mást tenni, átölelem én is, nedves bőrét érzem a tenyerem alatt, ahogy a derekára kulcsolom a kezem. Érzem, hogy dobol a szíve a mellkasomnak feszülve. Fura érzés, és legszívesebben belefúrnám az orrom a hajába, de... Észhez térek.
Mintha a lámpát oltották volna fel, és ezzel véget is ér az álom. Elengedem a derekát, mert az érintés túl intimnek tűnik, pláne ennyi ember előtt, és ezt nem tehetem. Inkább a keze után nyúlok.
- Ha valaki remek volt, az te voltál- mondom neki, aztán megpuszilom a kezét, és megkérdezem- Van még kedved a mozihoz?
Nem tudnék most kettesben lenni és komolyabban beszélgetni vele. Inkább kapaszkodó kell, valami, ami eltereli ismét a figyelmem. Kezdek megőrülni. Akarok vele lenni, és mégsem. Túl sok veszélyt jelent rám nézve ennek a lánynak a közelsége, mégsem lennék képes teljesen elszakadni tőle. Ha eddig képes voltam uralkodni magamon, ezután is sikerülni fog. Tudom, hogy képes vagyok rá.

Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi & Pláza → Dylan and Marcie   Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 6:05 am


Make me wanna die

Fogalmam sincs micsoda szentlélek vitt rá arra, hogy én ma rátegyem erre a színpadra a lábamat. Igazából nem mintha bánnám, mert ez most igazán jól jött. Legalább sikerült kiadnom magamból a felgyülemlett idegességet, szorongást és nem értést afelé, hogy mi is van köztem meg Dylan közt. Komplikált egy ügy, az egyszer biztos és nem is fog csak úgy megoldódni magától.
Még is, ahogy táncolok mindent elfelejtek, mintha egy másik univerzumba kerültem volna ahol alig pár dolog létezik, s ezek közül az egyik a boldogság, ami létfontosságú az életembe. Azt se veszem észre, hogy jóformán az egész plázát táncra lendítettem és még Dylan is elkezdett ritmusra mozogni, ami tőle igen nagydolog. Még sose láttam igazán, szívből táncolni de, ami késik az egyáltalán nem múlik és még láthatom párszor. Ha nem más majd az esküvőjén táncolva a feleségével a nász táncot. Azon majd fogok tapsolni neki, mert ezt teszik a barátok… nem?
- Nem is igaz… de az tény, hogy odalent az emberek elégettek most pár kalóriát. – mosolygom rá kedvesen, és hüvelykujjammal a kézfejét kezdem el simogatni, aminek következtében kettős érzések kezdenek el terjengeni bennem. Egyrészt azért, mert ezt most nem szabadna… én pedig nem akarok semmi bántót csinálni, másrészt mert olyan jó a bőrének tapintása, keze melege és még kérek effektust idéz elő belőlem. Rámosolygok, majd szabad kezemmel megint hátradobom szőke loknijaimat, mivel eltűnt fejemről a kis virágos koronácska.
- Persze, mehetünk. Alig bírok állni a lábamon, és most jól esne egy kis pihenés. – mosolygok rá, de valami fura kezdi el a gyomromat forgatni.
Mintha azt érezném, hogy nem akar velem kettesben lenni inkább bedug egy filmre, ahol többen vannak és nem lehet beszélgetni mert mindenki rád szól, hogy hogy képzeled ezt a dolgot.
- Akkor menjünk.., vár ránk a Szemfényvesztők… és Dave Franco. – vigyorgok rá elterelve figyelmemet az előbbi aggodalmamtól, majd egy kedves fiú segítségével sikerül lemásznom a lépcső nélküli színpadról. Hálásan mosolygok rá, majd megvárom míg Dylan is lemászik és folytatódik tovább a műsor, miközben én megindulok a mozi fele, hogy megvegyük a jegyünket a filmre.
- Milyen édességet vegyünk? Gumicukrot… popcornt vagy csokit? És milyen üdítőt kérjünk? – folytatom tovább a hétköznapinak tűnő társalgást.


Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi & Pláza → Dylan and Marcie   Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 11:54 pm

Jónéhány percet a színpadon töltünk. Marcie van a középpontban, mindenki lenyűgözve és ámulattal figyeli, ahogy tekergeti magát. Én képtelen vagyok ilyen mozdulatokra. De Marcie vonzereje olyan erős, hogy hamarosan kisebb csoport táncol már a színpadon, így amikor mi lelépünk, a buli folytatódik.
Egy pillanatra megint a karjaim között tartom, közvetlenül érzem felhevültségét, örömét, ziháló lélegzetét. Simítás a kézfejemen, mint egy köszönet... Vészcsengő a fejemben, villanyfény az agyamban, és a pillanatnak vége, a barátja vagyok, a lakótársa... Neki egy srác segít lemenni a színpadról, én egyedül mászok le. Hogy most miért nem a lépcsőt használtuk? Hát tudom én?
- Hova lett a hajdíszed? Megkeressük?- nem vettem észre, mikor repült le a fejéről. De ha kéri, felkutatom érte az egész Plázát.
De aztán megállapodunk, hogy az egész jó muri volt, és legalább mozgásra késztettünk (inkább ő) néhány embert. Mi viszont elosonunk a mozi irányába.
-Elfáradtál? Gyere, karolj belém, majd tartalak- ajánlom fel segítőkészen, nem szeretném, ha összeesne, vagy ilyesmi. Én is átnyalábolom. Nem is lesz rossz az a mozi. Ülünk, pihenünk, higgadunk. Mindegyik kell.
Dave Franco nevének említésére észrevétlenül forgatom a szemem. Ki a franc az? Még csak a nevét sem hallottam ezelőtt soha. Vajon mi van benne, ami miatt Marcieből ezt a reakciót váltja ki? Ez is valami őrület a csajoknál, kibe nem tudnak szerelmesek lenni. Szerelmesek, na persze. Hülyeség az egész. Egy szerep, egy cuki pofa... Elég ennyi? Franc, franc, franc! Dühös vagyok, de aztán az egész elpárolog. Ha ilyen hülyeségek miatt idegesítem magam, én magam is hülye vagyok.
- Nekem mindegy, Marcie. Mindenevő vagyok. És mindenivó. - Ha filmet nézek, amúgy sem az számít, mit tömök éppen a számba. Nagy valószínűséggel a fűrészport is megenném, fel se tűnne...- Legyen mindhárom. És kóla. Neked?
Ha már mindennel feltankoltunk, bemegyünk a moziba. Lényegesen hűvösebb van a légkondicionálónak köszönhetően, mint az előbb, a tömegben.
- Fázol? Odaadjam az ingem, belebújsz? - kérdem, mert érzésem szerint az imént Marciet kirázta a hideg. Megborzongott, az bizonyos.
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi & Pláza → Dylan and Marcie   Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimeKedd Okt. 29, 2013 7:38 am


Make me wanna die

Örülök annak, hogy Dylannel eljöttünk moziba, még akkor is ha tettük ezt a kicsi kitérőt a színpadra, és táncra perdültünk. Az sem igazán zavar, hogy a virágos díszem elhagyta a helyét és már máshol pompázik, talán egy kukába vagy egy szerencsés szöszke kislány fejecskéjén virít, megmosolyogtatva a körülötte lévő embereket.
Emlékszem arra, hogy apa is mindig ilyen koronákat csinált nekem mikor sírni kezdtem, vagy duzzogtam. Már rendesen ismert, hisz az ő véréből vagyok, talán Anne néni is ilyen gyerek volt, akit meg kellett valamivel vigasztalni és a papának már volt benne rutinja. Sose fogom megtudni most már.
- Szerintem már egy kislány fejét diszíti, majd készítek magamnak másikat. Veszek hozzá szebb virágokat… - mosolyogtam rá kedvesen, és igazán tetszett az, hogy felajánlotta a keresésére indulást.
De nem kell, nem fogok ragaszkodni holmi kiegészítőkhöz, mikor egy lány legjobb, és legcsodálatosabb pompázója a férfi nem egyik képviselője. Bár nem szabad tárgyiasítani senkit, azt meg kell hagyni, hogy a párok remekül néznek ki együtt. Én is szeretnék magamnak valakit.
- Kicsit, rég nem csináltam már meg a spárgát… kicsit kifáradtam, meg mintha meghúzódott volna az egyik ín a combomnál. – sóhajtok, majd mosolyogva karolok a kezébe és indulunk el a mozi fele.
Egyszerűen imádom a filmekben szereplő igen helye színészeket, akik még nem járnak a 30-as éveik elején, bár közülük is van pár, akivel igazán meg vagyok elégedve. Bár nem fogok őrült fangirl módjára csorgatni a nyálamat rá, de azt meg kell jegyezni, hogy remek az alakja…
- Szerintem… én szőlős fantát kérek, az most jót fog tenni. – mosolygok rá, nem tudom miért, de nem tudom abbahagyni a mosolygást, ha vele vagyok. Arról nem is beszélve, hogy hiába lakok lassan féléve itt még mindig hatalmas pillangók vannak a hasamba, mikor vele járkálok valamerre.
Ahogy beérünk a moziba megcsap a hideg, libabőrös leszek és a fogaim is elkezdenek összekoccanni. De aztán megérkezik Sir Dylan a gondoskodó, és egyből az ingjét ajánlja fel nekem.
- De akkor te fogsz fázni. – húzom el a számat, majd leülve a megfelelő székre várom, hogy leüljön mellém. Közben bepakoltam az üdítőt a tartóba, az édességeket pedig szépen az ölembe. – De azért nagyon rendes volt tőled Big D. – kacsintottam rá.


Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi & Pláza → Dylan and Marcie   Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimeKedd Okt. 29, 2013 1:28 pm

Nagy hevességében, vagy valamelyik mozdulatsornál Marcie elhagyta a fejére rakott virágkoszorúját. Ez csak akkor tűnik fel, amikor kettesben álldogálunk, nem sokkal a spárgája után. Felajánlom neki, hogy keressük meg, de nem igazán számít neki, inkább a másik ötletem ragadja meg. Konkrétan az eredeti terv, hogy menjünk moziba.
Még mindig piheg, talán kifáradt, rá is kérdezek. Megrémít a gondolat, hogy megsérülhetett, bár nem sántikál. Felajánlom a karomat, és ő belém karol. Gond nélkül jutunk el a moziig, megbeszéljük, mit eszünk, mit iszunk, és beülünk a terembe. Még engem is megcsap a terem hűvössége, pedig lényegesen több ruhadarab van rajtam, mint Marcien. Most jöttünk egy tomboló tömegből, ráadásul hosszú perceken át folyamatosan mozgott, nem csoda, hogy fázik.
- Hé, ne hülyéskedj már, rajtam póló is van- nem érdekel, hogy elutasított, már veszem is le az ingem- Tessék belebújni!- mondom ellentmondást nem tűrően. Ha nagyon makacskodna, vannak még módszereim, nem szeretném azonban ezeket rajta alkalmazni. Megvárom, hogy belebújjon az ingembe, jobb, mint a semmi. És ha még ez sem lenne elég, átölelem a vállát (ha hagyja).
- Gyere közelebb, nekem szinte melegem van- ha így tesz, átdörzsölgetem a karját. Az ingem elég jól tartotta a testem melegét, talán ennyi elég, hogy megszűnjön a vacogása. Az jár a fejemben, rossz ötlet volt-e hideg üdítőt venni. Mit lehet venni itt a közelben, ami meleg?
-Hozzak neked forró csokit? - talán az is segítene. Belülről is átmelegítené. Bár lehetséges, túllihegem az egészet, és néhány percen belül alkalmazkodunk a klímához. Mindegy, az ingem csak maradjon rajta. Ártani nem árthat.
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi & Pláza → Dylan and Marcie   Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimeSzer. Okt. 30, 2013 7:20 am


Make me wanna die

Alig várom, hogy elkezdődjön a filmünk és színre lépjen a négy lovas, akik remek dolgokkal fognak minket elkápráztatni. Egyszerűen imádom a varázslatokat, s bár tudom, hogy ezek mind manipulált dolgok akkor is várom, hogy megjelenjenek előttem. Vannak furcsa dolgaim, s talán a varázslat utáni mániám az egyik ilyen, na meg a tánc, de az már hobbi is. Varázs trükköket azért nem tanulnék be, szeretem nézni de csak a színpad nézőtéri részén.
Dylan eközben a felsőjét is felajánlja annak érdekében, hogy ne kapjak egy jó kis tüdőgyulladást a performance-m után, de nem fogadom el. Nemet intek a fejemmel, de mikor előveszi az Atyai énjét egyből elmosolyodom, s mint egy óvodás veszem el tőle az inget és bújok bele. Egyből megüti az orromat az a tipikus Dylan illat, és most örülök annak, hogy egy ideig még érezhetem is. Ha meg át is karolna… nos, az már tényleg mennyei lenne, de hát aki a kicsit nem becsüli, az a nagyot nem érdemli.

- Most már sokkal jobb, köszönöm. – mosolygok rá mikor elkezdi dörzsölgetni a karomat. Fogalma sincs, de nekem nagyon jólesik ez a gondoskodás, amit tőle kapok. – Dylan köszönöm szépen, ezt az egészet, meg azt, hogy így vigyázol rám. – dicsérem meg az arcát nézve, tekintetét keresem de valamiért nem néz rám.
Kattog az agya, vajon min gondolkodhat? Kérdőn nézek rá, játékosan húzogatva a szemöldökömet, hogy rám figyeljen. Eközben a terembe bejön pár személy, s az egyiken meglátom a kis virágos fejdíszt.
- Nem kérek, köszi… de nézd csak! – intem magamhoz közelebb, majd ha így tesz akkor a vörös hajú lány fele mutatok, akin ott virít a virágkoszorú. – Rajta van a kis dísz, milyen jól megy a hajához. De azt meg kell mondjam, hogy azt terveztem rád beszélem amikor hazafele megyünk, de ennek lőttek. Pedig milyen jól állt volna a göndör fürtjeid közt… - kicsit ajkamba harapok, majd felpillantva a szerteágazó hajzuhatagra megakad tekintetem egy tincsét, amit az ujjam köré csavarok gyorsan.


Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi & Pláza → Dylan and Marcie   Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimePént. Nov. 01, 2013 1:12 pm

A mozi hőmérséklete bizony sokkal hűvösebb az iménti forró hangulathoz képest. Marcie amúgy sincs túlöltözve, ezért rá parancsolom az ingemet, amit először nem akar elfogadni. Végül hallgat rám, és kiegészítésképpen átkarolom, mert nem húzódik el. Dörzsölgetem a felkarját, hogy hamarabb átmelegedjen.
Ő megköszöni, én meg úgy érzem, most kell visszavonulni. vajon nem ezt akarja sugallni Marcie is? Nagyon diplomatikus tud lenni, és úgy hiszem, nem is akarna megbántani, vagy megsérteni, ezért egészen kifinomult módját választja az elhatárolódásnak. A köszönet éppen ilyen. Köszönöm, elég volt, ne többet... Rám néz, a perifériámon látom, de én ezt most nem tudom viszonozni. Talán kísértésbe esnék, hogy megcsókoljam, talán nem, kár erről gondolkodni. Most az számít, hogy lerázott.
Viszont nem szeretném, ha emiatt kényelmetlenül érezné magát. Talán ezért volt az a tekintet, amit futólag elkaptam. Vagy ezért bohóckodik már megint. Mintha nevetéssel mindent meg lehetne oldani. Talán.
Ki kell találnom valamit, és a forró csoki ötlete kapóra jön, hogy mozgolódjak egy kicsit, mintha csak a pénztárcámat keresném. De az ötletem negálja. Inkább arra hívja fel a figyelmem, hogy egy vörös lány az ő virágkoszorújával a fején tipegett be a moziba. kedvesen beszél a dologról, nem úgy, mintha irigykedne, és emiatt nagyon imponál nekem.
- Valóban jól áll a hajában...- bólintok rá, de nem igazán foglalkozom a lánnyal ezután. Azon kezdek nevetni, hogy én hogyan festettem volna hazafelé, ha Marcie megvalósítja a tervét. Már szinte örülök, hogy elhagytuk azt a díszt. Rajtam biztos ciki lett volna. Marcie a hajamat babrálja, de ez nem zavar. Számtalanszor mondta már, hogy szereti a hajamat, én meg vagyok olyan kedves, hogy megengedem neki, birizgálja kedvére.
- Jobban vagy már? Nem fázol?- kérdezem a kis csodabogaramtól.
Sötét lesz a teremben, ordítani kezd a zene. Reklámblokk, filmbemutatók, majd a film... Csendesen eszegetünk, iszunk, súgunk össze egy-egy érdekesebb jelenet kapcsán. Megnézem magamnak azt a színészt, akitől Marcie olvadozik, és nem értem az egészet, aztán úgy könyvelem el, csak féltékeny vagyok. Amúgy is pasiból vagyok, nem nőből, miért is tetszene egy színész nekem?
Aztán elkap a gépszíj, a film lendülete, eseményei. Már nem a színészre figyelek, hanem a sztorira, és nem csalódom, Marcie ötlete most is remeknek bizonyult. Tökéletes filmet választott a kikapcsolódáshoz. Feloldódtam.

//Mivel a filmet nem láttam, a részletekbe talán ne menjünk bele. De ha van egy részlet, ami a te szemszögedből fontos lehet, kijátszhatjuk. Ugorhatunk az időben is, ahogy neked tetszik, kisebbet-nagyobbat, igényed szerint. //
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi & Pláza → Dylan and Marcie   Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 5:39 am


Make me wanna die

A film olyan volt, mint amilyennek elképzeltem. Nem is értem a testvérem miért hurrogta le előre ezt a filmet, a színészgárda remek volt és a maga a történet is remekül megfogott. Legalábbis engem, mert világ életemben szerettem a varázslatot ebbe a filmbe meg azért volt pár belőle. Az egyik kedvenc jelenetem az marad mikor Isla Fishert bedobják a víztartóba lebilincselve és 1 perc áll a rendelkezésére, hogy kiszabadítsa magát vagy, ha nem sikerül, akkor piranhák érkeznek a nyakába, és kampec. A végén persze sikerül megmenekülnie és mindenki ámulva figyeli, ahogy a vörös nőnek semmi baja nem esett.
Egyszerűen szeretem a filmet, és reménykedem abban, hogy Dylan-nek is elnyerte a tetszését… Nem szeretném azt, ha rosszul érezné magát velem mert fontos az, hogy élvezze azt, amit együtt csinálunk.
Hálás vagyok neki, amiért ideadta az ingét és átkarolva melegít engem, olyan jól esik ez a kis törődés, szomjazom az ilyen figyelem után és reménykedem abban, hogy hamarosan meg is fogom találni azt a valakit, akit szerethetek és ő viszont szeret engem.
Dylan érzéseiről sajnos semennyit nem tudok, megkérdezni meg nem fogom… lépjen először a fiú, ha szeretne tőlem valamit. Legalábbis én ezen a véleményen vagyok, de ha ő nem lép, akkor azt jelenti, hogy nincs miről beszélnünk, nincs mi.

A film véget értével mindenki kimegy a teremből, hogy a következő vetítésre készítsék fel a terepet, mi pedig a másik kijáraton át távozunk. Az előbbi tömegből már semmi sincs, a pláza szinte kihalt csak a randizó tinédzserek sokasága van jelen, amin egyből elmosolyodom.
- Na és most merre menjünk? A filmet megnéztük… de nekem nincs kedvem hazamenni, neked? – nézek rá kérdőn, majd számhoz emelve a fantás üdítőmet iszok belőle várva a válaszát.
- Ha szeretnél hazamenni és a barátaiddal menni valamerre akkor mondd meg, nem fogok megharagudni, ha most inkább velük lennél. – mosolygok rá kedvesen. Hálás vagyok neki azért, hogy a mai napot velem töltötte, de biztos vagyok abban, hogy a továbbiakban nem akar velem lenni. Mintha zavarná az, hogy kettesben kell velem legyen és ez engem is nyugtalanná tesz. Vajon mit tettem?
Nagyot nyelek, majd elindulok a csúszós padlón, hogy a kukához érve kidobjam az üres zacskókat és a papírpoharamat is. Közben várom válaszát, ha azt mondja szeretne a barátaival bandázni éjjel akkor én megértem és majd elleszek otthon, ha pedig szeretne még valamit csinálni, akkor abban is benne vagyok.
- A mozit én választottam, ha van még kedved valamit csinálni, akkor most te választasz. – fordulok hátra a kukánál és nézek rá.


Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi & Pláza → Dylan and Marcie   Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:42 am

Látványos film, még azt is mondhatnám, izgalmas, bár lehet rá számítani, hogy egy-egy jelenetnek mi lesz a végkifejlete. Mindegy, a lényeg, hogy a színészről, aki Marcinak tetszik elterelődik a figyelmem. Leköt a film. Szinte mindent elpusztítunk, csak néhány korty üdítő lötyög a poharam alján, amikor feloltják a villanyt, kihörpintem azt is a szívószálam segítségével, aztán segítek Marcienak összeszedni a papírzacskókat, hogy ne hagyjunk mocskot magunk után.
Tulajdonképpen jól érzem magam. Lehiggadtam, vagy csak nem érzem azt a pattogó feszültséget a fejemben, mint a film kezdetén. Már arra sem emlékszem, az vajon mitől volt, de nem is akarom visszaidézni. Láthatóan Marcie is jó hangulatban van, és nem akarom elrontani.
Bármilyen rendezvény volt kora délután, annak már vége, a tömegnek nyoma sincs, a szokásos halk zene, és reklámok szólnak a hangosbemondón. Marcie kérdése pedig nem ér váratlanul. Én is ezen törtem a fejem.
- Semmi kedvem hazamenni...- csóválom meg a fejem. És amikor előjön a haverokkal, még jobban rázom a fejem- Hozzájuk még kevesebb kedvem van.A haverokkal nem nagyon tartom a kapcsolatot. amióta nem járok csajozós bulikba, fatökű lettem a szemükben, nem is félnek ezt a szemembe vágni, minden egyes alkalommal, amikor találkozunk. Először bosszantott, aztán velük röhögtem, de már unom. Unom a témát, unom a pajzán vicceket és sztorikat a nőkről, akiket állítólag megdöntöttek. Szégyellem magam, hogy valaha én is közéjük tartoztam. De ezt nem mondanám el Marcienak. Egyszerűen csak nem akarok velük lenni, és kész. Míg a fejemet töröm, mit is csinálhatnánk, ő kidobja a szemeteket a kukába, aztán érdeklődve néz rám.
- Induljunk el valamerre, aztán meglátjuk, mi lesz...- vonom fel a vállam. Fogalmam sincs. Automatikusan fogom meg a kezét, és indulok el vele, bele az éjszakába. Ahogy kiérünk az épóletből, megcsap a friss levegő illata. A szél, ami a hajamat borzolja, ihletet hoz magával, úgy ölel körbe, mint egy selyemsál.
- Oké, kitalálom, hogy hova menjünk, csak egyvalamiben segíts: csendes hely legyen vagy hangos? Magányra vágysz inkább vagy társaságra? - csilloghatnak a szemeim, mert több ötletem is lett hirtelen. Szinte ugrándozom. Érzem, hogy ficánkolok, nyughatatlan vagyok. Megint előtör belőlem a játékos kissrác, akit minden hülyeségre rá lehet venni.
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi & Pláza → Dylan and Marcie   Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 10:49 am


Make me wanna die

Hamar kikerülünk a vetítő teremből, és csak beszélgetni kezdünk. Felajánlom neki, hogy ha szeretne, akkor menjen a barátaival tovább az estébe, és tegye magáévá az első lányokat, akikkel szembetalálkozik. Hallottam már ezekről a sztorikról, amiket a barátai szoktak mesélni neki két pofával, de hát na… Nem szeretem ezeket a történeteket, mert olyankor mindig azt érzem, hogy a férfiak csak kihasználnak minket és sose fog létezni az egyenjogúság, és az igazszerelem.
De még is örülök annak, hogy velem marad, nem pedig a haverjaival járkál néhány lány szoknyája után.
Vannak barátaim itt, bár nem annyi mint amennyi otthon van New Yorkban, de az is több, mint a semmi. De a legkedvesebb barátom az nem más, mint Dylan, akivel bármit csinálhatok és megoszthatok vele akármit. Mindig itt van mellettem.
- Rendben, akkor menjünk tovább az éjszakába. – mosolygok rá kedvesen és egyenesen a kuka felé veszem az irányt, hogy a bent összeszedett zacskókat betegyem a tartójába.

Így legalább nem hagyunk magunk után szemetet, és mehetünk tovább arra, amerre ő szeretne.
Hamar ugyanazon a véleményen leszünk, ő sem és én sem akarunk hazamenni, hogy otthon lefürödve aludjunk és ehhez hasonlók, áh dehogy. Inkább maradunk a biztonságot nyújtó éjszakában, majd megindulva eszébe jut valami. Kérdőn pillantok rá, és nem értem merre szeretne menni.
- Nekem mindegy, hogy merre megyünk… de a mai sokaság után nem igazán van kedvem sok ember közé menni, kicsit tömegiszonyom van és nem szeretnék pánikba esni. – mosolyogtam rá kedvesen, és nem kicsit lepődök meg azon, hogy megint megfogja a kezemet. A szívem hangosabban kezd el dobolni, vajon ő is hallja mennyire veri a bordáimat? Nagyot nyelek, és csak nézek rá. – Rád bízom a döntést, vigyél amerre szeretnél.
.

Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi & Pláza → Dylan and Marcie   Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am

A mozinak vége, és azt hiszem, mindketten túl feldobottak vagyunk ahhoz, hogy hazamenjünk lustálkodni. Nekem a haverokhoz sincs kedvem, hiába hiszi Marcie. Egyáltalán eszembe sem jutottak az utóbbi időben. Állandóan csak cseszegetnek az elhatározásom miatt, hogy komolyodni szeretnék. Bakker, kinőttem már a tinikorból, nem szólhat minden csak a bulikról, meg a lányokról!
Igazi ötletem nincs, és Marcie sem túl határozott, így csak elindulunk. Fogom a kezét, ez így most nagyon természetesnek tűnik, és azt hiszem, neki sincs ellene kifogása, mert nem húzódik el. Megkérdezem azonban, mire vágyik jobban, társaságra, zenére, vagy inkább magányra, csendre, és úgy tűnik, inkább az utóbbi dolog érdekli. Mintha tömegből elég lett volna neki mára. Pedig, Istenemre mondom, nagyon élvezte azt a táncot! Ha nem így lett volna, én sem tudtam volna azt csinálni... Még most is ég a képem, milyen béna voltam. Tudom, hogy az vagyok, egyszerűen...Két bal láb az két bal láb, na. Minek magyarázzam?
Kellemes meleg az este, lágy szél fújdogál. Sétálunk a sugárúton, a filmről csevegünk, és közben gondolkodom, merre is mehetnénk. Mit lehet még ilyenkor csinálni, ami érdekes, de nincsenek ott sokan? A közelben van a vidámpark, de az egyik feltételnek sem felel meg. Mellette van a játékterem, de ott megint csak sokan lehetnek ilyenkor. Ha már csendes hely...
Az egyik utcán szó nélkül fordulok le vele balra. Nem tudom, Marcie ismeri-e ezt a helyet, mi anno a srácokkal fedeztük fel, teljesen véletlenül. Nem tudom, hogy ki és mikor csinálta, de a park közelében, az egyik fa koronája egy apró kis zugot rejt. Már a megközelítése is kalandos, hiszen csak egy másik fáról lehet megközelíteni, de nem túl bonyolult, ha ismered a trükköt. Marcienak nem okozhat gondot a fára mászás. Nem tétovázom sokat, a dolgot eldöntöttem.
A sétánkat felváltja a sietés. Akaratlanul szedem jobban a lábam, húzva magammal a lányt, és aztán már futok. Nem tudom, miért futok, talán szeretnék minél hamarabb ott lenni, és megmutatni Marcienak is a béke szigetét. Én így neveztem el. És bár nagyon régen jártam ott, remélem, még megvan.
- Gyere, ez tetszeni fog!- mosolygok rá, és futok vele tovább, el nem engedve a kezét. Megállok, és elakad a lélegzetem, amikor megközelítjük a helyet. Nem akarok hinni a szememnek. A fának, így a rejtet zugnak is, hűlt helye. Csak a fa csonkja maradt meg emlékként, hogy ott valaha egy fa állt. De nem csak ez járt így, hanem a közelben számos másik is. Miért vágták ki ezeket? És mikor? Ki tudja... Csalódott vagyok.
- Ezt nem hiszem el...- árulkodnak érzelmemről szavaim is.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi & Pláza → Dylan and Marcie   Mozi & Pláza → Dylan and Marcie Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pláza
» Marcie Owanfell ~ Unstoppable
» Dylan Branfort
» Dylan Prince Rosso
» Az első randi (Dylan és Amelia)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Defiant Universe :: Speciális játékterek :: •Magánjátékok-
Ugrás: