The Defiant Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ, de mégis három... Ugyanaz, de mégsem... Az emberek nagyravágyósága miatt a világ, amiben élünk megváltozott. Minden csupán tőlünk függ. Hol, hogyan, kivel és miként élünk. Tapasztald meg egyazon világ három arcát és tedd a helyére a dolgokat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
Üdv a defiant universe különös világában! Ha tetszik, amit látsz, rajta... regisztálj és légy részese egy cseppet sem hétköznapi történetnek!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
staff

Legutóbbi témák
» Második randi, avagy a strandon
Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm by Dylan Branfort

» Albérletben...
Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 1:46 pm by Robert Garfield

» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am by Dylan Branfort

» Képet, neked, szeretettel!
Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:38 am by Amelia Bright

» Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am by Marcie Owanfell

» Branfort kúria
Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am by Dylan Branfort

» Phoenix Rose
Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:00 am by Marcie Owanfell

» Katrina White
Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:50 pm by Katrina White

» Noel Jackobs készülget
Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:32 am by Noel Jackobs

» Erdei utak
Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:54 am by Marcie Owanfell

frpg toplista
Második randi, avagy a strandon - Page 3 2zid75e
~ frpg toplista ~
Kérlek, segíts nekünk minden nap egy kattintással, hogy egyre előrébb kerülhessünk a szerepezős fórumok toplistáján.
Top posters
Admin
Második randi, avagy a strandon - Page 3 Vote_lcapMásodik randi, avagy a strandon - Page 3 Voting_barMásodik randi, avagy a strandon - Page 3 Vote_rcap 
Dylan Branfort
Második randi, avagy a strandon - Page 3 Vote_lcapMásodik randi, avagy a strandon - Page 3 Voting_barMásodik randi, avagy a strandon - Page 3 Vote_rcap 
Amelia Bright
Második randi, avagy a strandon - Page 3 Vote_lcapMásodik randi, avagy a strandon - Page 3 Voting_barMásodik randi, avagy a strandon - Page 3 Vote_rcap 
Marcie Owanfell
Második randi, avagy a strandon - Page 3 Vote_lcapMásodik randi, avagy a strandon - Page 3 Voting_barMásodik randi, avagy a strandon - Page 3 Vote_rcap 
Rei Minh
Második randi, avagy a strandon - Page 3 Vote_lcapMásodik randi, avagy a strandon - Page 3 Voting_barMásodik randi, avagy a strandon - Page 3 Vote_rcap 
Ciel D. Blackall
Második randi, avagy a strandon - Page 3 Vote_lcapMásodik randi, avagy a strandon - Page 3 Voting_barMásodik randi, avagy a strandon - Page 3 Vote_rcap 
Robert Garfield
Második randi, avagy a strandon - Page 3 Vote_lcapMásodik randi, avagy a strandon - Page 3 Voting_barMásodik randi, avagy a strandon - Page 3 Vote_rcap 
Joyce Romain
Második randi, avagy a strandon - Page 3 Vote_lcapMásodik randi, avagy a strandon - Page 3 Voting_barMásodik randi, avagy a strandon - Page 3 Vote_rcap 
Dylan Prince Rosso
Második randi, avagy a strandon - Page 3 Vote_lcapMásodik randi, avagy a strandon - Page 3 Voting_barMásodik randi, avagy a strandon - Page 3 Vote_rcap 
Svetlana Rimmer
Második randi, avagy a strandon - Page 3 Vote_lcapMásodik randi, avagy a strandon - Page 3 Voting_barMásodik randi, avagy a strandon - Page 3 Vote_rcap 
kiemelt
Második randi, avagy a strandon - Page 3 A>
anniversary
oldalnyitás napja: 2013.05.21.

 

 Második randi, avagy a strandon

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Második randi, avagy a strandon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 10:17 am

A barlangrendszer remek búvóhelynek tűnik számunkra. Tetszik az a helyzet, amibe kerülünk, mert közel kerülhetek hozzá. Nem mászom rá, de ölelésemben mégis van egyfajta birtoklási vágy. Tudom, hogy csak alig kezdődött a kapcsolatunk, de már ezalatt az idő alatt is kiderült, hogy nem csak futó kapcsolatot szeretnék vele. Talán ez is az egyik oka annak, hogy nem vagyok meggondolatlan. A hasára szórok puszikat, aztán kipróbáljuk a visszhangot (Igen, jól működik!), énekelek neki, kicsit vallva arról, hogy mit jelent ő nekem.
Ebben van némi bohóckodás is, remélem, ő is tudja. Hiszen lett volna lehetőségem rá, hogy behatóbban megismerjem, és akkor sem használtam ki, ill. nem éltem vissza a helyzettel. Furán néz rám, és elkomolyodik. A szemében mintha kérdés villanna, mennyire gondoltam én ezt komolyan? Visszakérdeznék: melyik részét? De a legfontosabbat mondom ki neki, hogy ne legyen oka félni tőlem.
- Sosem bántanálak, vagy tennék olyat, amit te magad nem akarsz...
Megint a közelében vagyok, és ha engedi, egészen közel is bújok hozzá. A kezem a derekára csúsztatom, lassan simítok rajta végig. A pillantása azonban megakaszt. Kezét a vállamra teszi, majd a tarkómra csúsztatja, és amikor az arcát dugja az enyémhez, tudom, mit szeretne. Gyengéden csókolom vissza, és ölelem szorosabban magamhoz. A csókom is elmélyül benne, nyelvemmel simítom végig a nyelvét. Örülök, hogy ő kezdeményez, és ebben a pillanatban nagyon boldognak érzem magam.
Lassan válok el tőle, apró puszikkal haladok a nyakán át a válla felé, és pár pillanatra odadöntöm a homlokom. Ha tudnám, most megállítanám az időt. Sikongó zsivaj töri meg az idillt. Felkapjuk a fejünket, mert mindenki befelé halad. nem sokkal később eljut hozzánk a hír, hogy esik az eső.
- Gyere!- mondom, hirtelen felindulásból, és már húzom is magammal Ameliát kifelé. Szétárad bennem az adrenalin, endorfin, ki tudja, micsoda még... De most a szabad ég alatt akarok lenni. A vízben, úgy is, hogy közben szakad ránk az ég.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Második randi, avagy a strandon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 8:49 am

Dylan & Amelia



Meglep amit mond. Na jó inkább az lep meg, hogy kimondja, bár volt már ilyen, hogy hasonlót mondott, de ez valahogy más volt. Akkor is hittem neki, most is hiszek, mert nincs okom kételkedni benne. Nem tett semmi olyat, ami ennek az ellenkezőjét mutatná, nem is mondott és mikor ott voltunk kettesben a szobámban, akkor sem történt semmi. Vagyis de történt csak nem az ami lehetett volna, ha egyikünk feje sem tiszta. Akkor pont neki volt az, ami bizonyítja amit mondott. Bólogatok olyan tudom fajta válaszként, ahelyett, hogy megszólalnék, mert nem akarom elrontani a pillanatot. Néha sokat tudok beszélni, de tudom, hogyan kell visszafogni magam, még ha nehezen is.
Ahogy közelebb kerül ölelésébe burkolózom, mintha valamiféle mentsvár lenne, vagy valami ilyesmi, de abba a pillanatban nem ezt érzem. Csak érezni akarom karjait körülöttem, elbújni a külvilág elől és csak vele lenni. Persze most semmi más nem is érdekelt, csak hozzá bújni és megcsókolni. Eddig ezen a téren nem nagyon kezdeményeztem, de most megtettem, én mozdultam először. De persze önbizalmat adott keze a derekamon, ahogy simogatott. Nagyon jó érzés volt ajkait az enyémeken érezni, ahogy nyelvét is, ezért voltam egy pillanatig csalódott voltam, de telt ajkai nyakamon és vállamon ezt elfeledtették velem. Szívesen így maradtam volna még egy ideig, de sajnos ennek a.pillanatnak is vége lett, mint ahogy a legtöbb ilyen pillanatnak vége van.
Az emberek sikongatva tódultak be a fedett részre, ahol mi is voltunk, de eleinte nem tudtuk mi a baj. Aztán eljutott hozzánk is az eső híre, de nem értem az embereket, hogy egy kis víz miatt miért kell elbújni. Ígyis, úgy is vizesek, akkor meg nem mindegy?!
-Hova megyünk most?-kérdezem Dylant, miután kihúz a fedett részből. Nem tudom mit szeretne most, merre szeretne menni, de az igazat mrgvallva örülök, hogy kirángatott onnan. Nem bírom a tömeget.úgysem.
szószám: passz °° megjegyzée: majdnem nem tudtam ma összehozni
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Második randi, avagy a strandon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 1:47 pm

Némiképp elbújva a tömeg és az idegenek szemei elől, van alkalmunk összebújni egy kis időre, amíg be nem özönlik az embertömeg a kültéri medencékből, mert eleredt az eső. Engem a hír inkább felvillanyoz, úgyhogy húzom magammal Ameliát, és ha csak nem állít le, kimegyek vele a szabad ég alá.
Kellemes, nyári zápor. Fogalmam sincs, az emberek mitől paráznak be egy kis víztől, amikor már amúgy is vizesek. Villámoknak nyoma sincs. Az égen is alig van felhő. Lehet, hogy 100 méterrel odébb nem is esik az eső.
De én ezt kihasználom. fejem az ég felé emelem, széttárom a karjaimat. Egy rövid időre még talán azt is elfelejtem, hogy Amelia ott van. aztán mögé állok, széthúzom a karjait. A haját kisöpröm az arcából. Számat a nyakára tapasztom, megpuszilom a füle alatti finom bőrt.
- Nézz felfelé, és koncentrálj az esőcseppekre!- súgom neki- Mire emlékeztet ez téged? Mi jut róla eszedbe?
Felfelé nézek én is, és a cseppeket követve egyre magasabbra kúszik a pillantásom. Szédítő a látvány, szinte kézzel fogható a magasság (és mégis elérhetetlen). Mintha repülnék felfelé.... Izgalmas, boldog érzés. Imádom ezt. Aztán a bugyborékokra fordítom a figyelmem. Ahogy egy-egy esőcsepp  bevágódik a vízbe, megfodrozva a víztükröt, visszacsapódva. Mintha kétfelől esne az eső.
Ameliát magam felé fordítom, átölelem, lábait a derekamra húzom, hogy át tudjon vele ölelni. A kezem a hátára csúsztatom, mélyebbre guggolok vele a vízben, hogy csak a fejünk látszódjon ki belőle, és orromat az orrához dörgölöm.
- Csodacsibe, hogy tetszik ez?
Esőtől nedves ajkára tapasztom a szám, finoman csókolgatom, miközben arcunkat az eső veri. Lassan haladok, forgok vele, a hátamnak keresek támaszt, aztán meggondolom magam, és újra forgatom, húzom, vonom. A számmal egy pillanatra sem engedem el.
Érzem, kettőnk között mennyire magas a hőmérséklet, miközben körülölel bennünket a hűvös víz. Fentről, az égi áldás még hidegebb, ettől válik az egész nagyon... erotikussá. Hallom a saját szívverésemet, és érzem Ameliáét, mindkettőnkké heves, gyors. A csókom nevetésbe fordul, ismét csak az orrom dörgölöm neki, a homlokom a homlokának támasztom, ujjaimmal simítom meg ajkait. El tudnék veszni benne, de megrezzen, és csak ekkor hallom meg a sípszót.
- Hé, ti! Mi a jó francot kerestek idekint? - nagyon mérges valaki. Az egyik vízőr. Dave. Régóta ismerem. Néhány éve dolgoztunk itt együtt. Rendes srác. Egyetemre jár.
- Bocsi, már itt sem vagyunk!- de lopok még egy csókot a Csibémtől. Szemtelenül pofátlan vagyok, a síp ismét megszólal, aztán Dave is:
- Dylan, húzd a segged befelé a barátnőddel együtt, ne élj vissza a helyzeteddel!- kiált rám, de a hangjából már a pajkosság csendül, nem a harag.
Csak azért, hogy Davidet ne hozzuk kellemetlen helyzetbe, szót fogadunk, fogadok. Ameliat húzom magammal, nem sokat tud tenni. Elmondom neki, honnan ismerem a srácot. Csak remélni merem, hogy Dave is befelé tart, és lesz alkalmam őket egymásnak bemutatni. Szerintem bírnák egymást.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Második randi, avagy a strandon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 20, 2013 2:35 am

Dylan & Amelia



Ahogy kiértünk a barlangszerűségből, egy-két esőcsepp koppant arcomon, majd folyt le, végig a nyakamon majd akadálytalanul egyre lejjebb. Éreztem rajta, mennyire hűvös, de ez pont jó volt, hiszen milyen lenne már egy zápor ami meleg?! Elég furcsa az biztos. Ahogy felpillantottam az égre néha felleltem a napot, egy-egy felhő mögött, így biztos voltam benne, hogy nem fog sokáig tartani, és ez egy kicsit el is szomorított. Szeretem az esőt, mert annyira meg tudja nyugtatni az embert, elfedni, és menedéket is adni. Egyszer valaki azt mondta, hogy esőben a legjobb sírni, mert akkor senki sem látja a könnyiet. Ha tudná, mennyire igaza volt... Nem egyszer tettem ezt én is, de most nem gondolok semmi lehangolóra, mert nem egyedül vagyok.
Dylan mikor mögém állt elmosolyodtam, tettei és szavai meg még inkább mosolygásra kérdeztek és egy pillanatig el is gondolkoztam, mert így hirtelen semmi sem ugrott be. Sok mindenkinek egyet jelent az eső a szomorúsággal, másoknak a repüléssel, nekem meg a szabadsággal.
-Nekem a szabadság jut róla eszembe. Ne kérdezd miért, mert ez olyan Amelia logika, megérthetetlen.-kuncogtam fel halkan, majd az esőcseppeket néztem, ahogy találkozik a vízzel. Lágyan fodrozódott a vízfelszín egy pillanatig, majd teljese elcsendesedett és össze olvadt a cseppekkel, tökéletes egyensúlyt alkotva.
Egy pillanatig meglepetség fut át arcomon, mikor Dylan maga felé fordít, de aztán lábaimat készségesen kulcsolom rá a derekára és ölelem át nyakát. Rámosolygok mikor lejjebb guggol a vízben és kicsit bepepirulok abba, hogy orrát az enyémhez dörgöli, de tetszik ez az apró gesztusa ugyanúgy, mint az összes többi ilyen.
-Nagyon tetszik!-mosolygok még mindig, mit akinek arcára ragadt a mosolya.
Nedves ajkaival közelít felém én meg viszonzom csókjat, mikor ajkaink egybe forrnak, szívem verésének üteme egy kicsit gyorsít. Forogni kezd velem én meg vizes hajába túrok, hagyom, hogy ujjaim elvesszenek benne, de a csókot semmi pénzért nem szakítanám meg.
Hallom gyors szívverésem, és Dylan-ét is érzem, ami miatt csak jobban érzem magam és örülök annak, hogy ezt vagyok képes kihozni belőle. A levegő köztünk elég forró a víz hideg és az eső is esik, ami csak még intimebbé teszi a pillanatot, de Ő felnevett ezzel nem rontva el semmit és én vele nevetek. Elmosolyodok mikor homlokát az enyémnek dönti és orrát az enyémhez dörgöli. Egyik pasim sem tette ezt soha, innen is látszik, hogy Dylan mennyire másabb, mint amilyenek ők voltak. Puszit nyomok ujjaira amelyikkel végig simít ajkamon, közben a mosolyom még mindig ott van. De aztán összerezzenek, mert meghallom a sípszót, ami már kitudja mióta szólhat.
A hangja mérges volt mikor megszólalalt és Dylan válaszolt neki, de persze ezt is elbohóckodta és lopott még egy csókot tőlem én meg megint elpirultam. Ilyenkor rosszabb vagyok, mint a szégyenlős kislányok. Az ember megint megszólalt már nem hallottam olyan mérgesnek a hangját, mint a legelső figyelmeztetésnél, de nem jókedvében mondta az biztos.
Dylan hallgatott rá és behúzott vissza, oda ahonnan kimentünk és elmesélte ki ez a srác és, hogy honnan ismeri. Nagyban bólogattam és mondtam, hogy értem, de kicsit megleprtt is voltam. Durva, hogy ennyi embert ismer, oké menő szívtipró volt a gimis éveiben, de akkor is. Én is sok embert ismerek, de nem futok velük nap, mint nap össze, szerencsére.
szószám: passz °° megjegyzés: nincsen semmi
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Második randi, avagy a strandon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 20, 2013 2:13 pm

Imádom a nyári záport. Gyerekkoromban is mindig kiálltam az udvarra, ha esett, a cseppek alá feküdtem, vagy csak felfelé tartottam a fejem, és néztem az ég felé. Ilyenkor mindig nevetni támad kedvem. Honnan jön ez az örömérzés? Az égből, ahonnan az eső?
Nem lomboz le, hogy esik, inkább felvillanyoz. Ameliát már húzom is kifelé, hogy együtt tapasztaljuk meg, milyen a mostani. Nem tiltakozik, kuncog mellettem, és amikor a kérdésemet meghallja, látom, hogy elgondolkodik.
- Szabadság... -bólintok. - Amelia logika? Megérthetetlen?- rázom a fejem. Pontosan értem. Magam felé fordítom, magamra húzom a lábait, hogy átöleljen, és elmerülök vele a vízben, csókokkal halmozom el, és közben eszméletlenül boldognak érzem magam. Örülök, hogy itt van, hogy tetszik neki ez az egész, hogy ilyen közvetlen velem, s hogy viszonozni hajlandó minden közeledésemet. Többet ér ez minden szerelmi vallomásnál.
Nevetni van kedvem, és elszakadok az ajkaitól, továbbra is hozzá dörgölődöm, orrom az orrának, homlokom a homlokának simítom. A sípszó az, ami elszakít a varázslatból, és egy régi haverom hangja. Bár először talán fel sem fogom, hogy ő az. Újabb csókot lopok, de rám pirít, és Ameliát magammal húzva, nevetgélve megyünk vissza a barlangba, "tető alá".
- Szívesen bemutatlak neki. Dave jó srác- adok egy puszit Ameliának, és húzom őt egyre beljebb, a beltéri medencék felé, mert korábban az volt a szokás, hogy eső esetén a kültéri vízőrök besegítenek a csúszdáknál, a kupola alatt. De Davenek nincs nyoma, hiába forgatom a fejem mindenfelé. Változtak volna a szabályok? Vagy talált még valakit odakint, akinek körmére kellett nézni? Minden megeshet.
- Nos, úgy látszik, más dolga akadt. Mihez lenne kedved most? Nem vagy éhes vagy szomjas? - Ha őszinte akarok lenni, én most Amelia csókjaira vagyok leginkább kiéhezve, de sem a hely, sem az idő nem alkalmas már, hogy az igényeimet szóba hozzam. Bizsereg az ajkamon az előbb kapott csókok íze, melege, és most ezekben az emlékekben fürdök. Aztán a fejemhez kapok.
- Mekkora barom vagyok!- nevetek fel- A cuccaink kint maradtak...
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Második randi, avagy a strandon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 21, 2013 6:12 pm

Dylan & Amelia



Az eső mindig is egy jó dolog volt, csak ezt sokan nem értik meg, mert ők ettőlvizesek lesznek, elázik a ruhájuk, a hajuk begöndörödik, és így tovább és így tovább. Oké ezt kég ha nappal az utcán van megértem, hiszen lehet fontos ügyben jár el az ember, vagy valami talalkozója van, vagy ilyenek. Na de amikor alapból vízben van akkor mi baja az esővel?! Komolyan néha annyira nehéz megérteni mások gondolkodásmódját, hogy az csak ne. Persze ezt mondom én, akinek körülbelül senki sem érti. Nem egyszer volt már, hogy magyaráztam és megkérdezték, hogy ez most, hogy jön ide, vagy, hogy ebből, hogyan jött le nekem ez. Ilyenkor néznek hülyének és magyaráznak el mindent hatszázszor.
-Igen az...legalábbis nagyon sokan nem értik, pedig szerintem nem olyan értelmetlen.-mondom Dylannek kicsit elgondolkozva. De Ő kiránt a gondolataimból mikor magához húz és lábaimat maga köré húzza. Kezem nedves hajába kerül ajkaimhoz meg puha ajkai, amiket bármikor bármeddig csókolnék, bár ezt nem fogom tudtára adni, a végén még elbízza magát. Egy idő után érezni lehetett, ahogy forrósodik köztünk a levegő, amit még a víz és az eső sem tudott lehűteni, de ez pont így volt jó. Dylan-el minden pillanatban boldog vagyok, még ha csak mellettem van akkor is, valahogy a bologság hormonjaim ilyenkor felpörögnek és igazán bolog leszek. Talán egyszer ezt majd mind megtudja, de most még megtartom a saját kis titkomnak, így berakom a többi közé.
Mikor nevetni kezd és nem tudom megállni, hogy ne tegyem és amúgyis jó kedvem van, főleg, hogy ég mindig hozzámér, hogy nem szakadt el tőlem. Persze én nem is akarom azt, de az a fránya síp közbeszól. Persze az a viziőr dolga, hogy bezavarja az esőben az embereker, csak még mindig nem tudtam felfogni, hogy ez miért van. Dylan be is húz engem a tetős rész alá, de azért ezt is elhülyéskedi, mint mindent, ami egy idő után zavaró lehet másoknak, de én örülök neki, hogy lehet vele hülyülni, de biztos, hogy komolyan is tudja venni a dolgokat, ha arról van szó.
-Oké, hiszek neked!-mosolyogtam a puszi miatt is, meg amiatt is, mert tényleg hittem neki. Eddig még semmirőlsem hazudott, mondjuk igaz,hogy huzamosabb ideje nem vagyunk együtt, de úgy érzem benne megbízhatok, nem fog hazudni nekem. Pontosan nem tudom mire fel, van ez az érzésem, de nem hiszem, hogy hamar elmúlik. Max ha hazugságon kapom, amúgy meg nem.
-Az megeshet. Igazából éhes nagyon nem vagyok, szomjas meg csak egy kicsit. Te?-éhes tényleg nem voltam, mert a reggelim, meg a vattacukor bőven elég lesz még egy ideig. Általában sokat eszek, de vannak olyan pillanataim, amikor épphogy eszek valamit mégse halok éhen.
-Úristen! Mondjuk a fa alá csak nem esik be annyira, ha meg mégis akkor azok már eláztak.-mosolygoo és elgondolkozom el ezen. -Bár lehet megkéne nézni, vagy nem tudom.-mondtam egy kis gondolkodási idő után.
szószám: passz °° megjegyzés: nem volt első órám
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Második randi, avagy a strandon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 21, 2013 7:46 pm

A tervem, hogy kint, az esőben fogunk úszkálni (vagy bármi mást csinálni), hamar füstbe megy, mert Dave, egykori vízőr barátom velünk sem kíméletes. Persze, csak a munkáját végzi, így bekerget bennünket tető alá. Aztán őt nem látni sehol, így az a szándékom, hogy bemutassam őket egymásnak Ameliával, szintén szertefoszlik.
Jó ideje vagyunk már a strandon, és rengeteget mozogtunk. Az igazság az, én egy kicsit megéheztem, de leginkább szomjas vagyok. Amelia azt mondja, ő csak inna, még nem éhes, úgyhogy nélküle én sem fogok enni. Bírom még. (Hős vagyok, hahaha)
Erről eszembe jut a pénztárca, erről a ruháink, és hogy azok bizony kint maradtak a szabad ég alatt.
- Ebben igazad van!- Na jó, egy fa alá cuccoltunk le, de fogalmam sincs, mennyit foghatott fel az esőből a fa lombja. - Szívesebben hoznám ide be, ha már ide kényszerültünk bejönni. Megvársz itt, vagy van kedved velem jönni?- megsimítom az arcát, olyan kis édes, ahogy figyel rám.
Nem várom el tőle, hogy kijöjjön velem újra az esőre, és gyorsan megjárom egyedül is. De azt sem szeretném, ha úgy érezné, magára hagyom, akár csak egy percre is. Ha velem jön, úgyis jó, ha nem, úgy is. Valószínűleg néhány percről lenne csak szó. Vele vagy nélküle, de a holmijainkat bemenekítem a fa alól. Szerencsére nagy gond nem lett, éppen csak az a törölköző lett egy kissé nedves, amivel a táskáinkat letakartam, és abba mindent belepakoltunk (utólag jutott csak eszembe). Mindegy, a pénz miatt úgyis ki kellett volna menni, nem nyekergek.
- Gyere, igyunk valamit- fogom meg ismét Amelia kezét, és elindulok vele a büfé felé.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Második randi, avagy a strandon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 22, 2013 9:42 pm

Dylan & Amelia



Az,hogy nem maradhatunk kint az esőben kicsit elszomorít, de azért el tudom vislni, csak az a baj,hogy ilyenkor mindenki a tető alatt van ésez zavara. Nagyjából bárhova lép az ember valaki ott van a közelében, ami addig nem rossz, míg Dylan van a közelemben, de mikor egy ismeretlen. Régen ezzel nem volt bajom, de most nagyon is. Valahogy zavar, hogy a személyes terembe bemászik valaki olyan, akit nem ismerek és nem is akarok. Dylan szívesen bemutatta volna a srácot, aki bezavart minket, de ő nm jött, ami miatt ez is füstbe ment.
Régóta voltunk itt az igaz, de mégsem voltam éhes egy kicsit sem, bár szomjas igen. Általában tényleg sokat eszek és mindig tudnék enni, de ez nem látszik meg rajtam, legalábbis annyira, hiszen azért kicsit híztam a méhkirálynős korszakom óta. Nem azért nem eszek, mert fogyni akarok, vagy ilyenek, csak néha nagyon nincs étvágyam, ami megesik mindenkivel néha.
-Szívesen veled megyek, addig se csak ücsörgök itt.-mosolyogtam rá és kezébe simult az arcom.
A cuccaink le voltak takarva a törölközőinkkel, vsgyis csak a táskák, de már a legelején mindent oda pakoltunk be. Vicces,hogy milyen kis rövid nyári zápornak gondolta mindenki, de már egy jóideje esik. Egy-két embert láttam, aki emiatt otthagyta a strandot, csak nem értem miért, hiszen nem cukorból vannak, hogy elolvadjanak egy kis esőtől. A cuccokat bepakoltuk a tető alá, hogy ne ázzanak meg jobban, bár szerintem semmi bajuk nem lett volna kint sem, de azért így is jó.
-Rendben menjünk!-mosolyogtam Dylanre és kezébe temettem a kezem. Lassan nyugodtan sétáltam mellette és mosoly ült az arcomon már megint, amíg el nem értünk a büféig.
szószám: passz °° megjegyzés: szerda van és így nincs suli és tudtam írni
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Második randi, avagy a strandon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2013 7:40 am

Érezhetően változik Amelia hangulata, ahogy visszamegyünk a tető alá. Sokan vagyunk, engem is zavar, hogy mindenütt emberekbe ütközünk, bár erre lehetett számítani. Jobban tetszett, amikor kettesben voltunk, csak ő meg én, az esőben, a vízben... Az jut eszembe, egyszer majd hozzánk is elhívom, bár csak egy medence az egész, azért lehet benne szórakozni...
Eszembe jut a kint felejtett holmi, és Amelia felajánlja, velem jön, hogy behozzuk azokat. Szerencsére, túl nagy kár semmiben nem esett, pedig a zápornak induló eső még kitart, nem akarja abbahagyni. Engem a dolog nem igazán zavar, ha vizes vagyok sem érzem rosszul magam. Csak a hideg zuhanyt nem szeretem (más értelemben).
Veszek magamhoz némi pénzt, aztán Ameliával kézen fogva baktatunk át a büféhez. Nem nézhetem állandóan, bár mindig nézném, de ez milyen már! Tiszta őrültnek tűnhetek, hogy nem tudok betelni vele. Vágytam valamire, nagyon-nagyon vágytam rá, és beteljesedett. Szerettem volna valakit, aki engem is szeretni tud, és most úgy érzem, ez a lány őszintén szeret engem. Lehet, hogy csak ennyi kell, hogy én is szeretni tudjak, önzetlenül?
Néhány hete még Marcieval voltam elkeveredve, de aztán kiderült, vele rossz nyomon járok, nem egyet akarunk. Örülök, hogy jól végződött a dolog kettőnk között, mert ha haragban lennénk, azt nem tudnám elviselni, de...
- Mit iszol, Csibe? - kérdem, hogy eltereljem a gondolataimat valamiről, aminek semmi helye itt és most. Minden érzésemet erre a lányra akarom kivetíteni, mert így helyes, és mert így lesz jó. Boldoggá tehetem vele őt és valószínűleg én is az leszek. Ha az elmúlt két napot veszem alapul, minden reményem megvan erre.
Megint mozdulnom kell, ölelésben kifejezni, amit most érzek. Hálás vagyok Ameliának, hogy itt van velem, hogy viszonozza, amit adok neki, és jól esik, hogy eközben mosolyogni látom. Hogy ránk ne szólhassanak, megint a homlokom döntöm neki, és az orrom dörgölöm az orrának. Aztán a fülébe súgom:
- Tudtad, hogy az eszkimók így csókolóznak?
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Második randi, avagy a strandon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Okt. 24, 2013 3:27 am

Dylan & Amelia



A holmijainkat bevittük a tető alá és szerencsére a fa elég jól védett, mert nem voltak elázva, csak a törölköző volt nedves amivel letakartuk őket. Annyira nem féltem attól, hogy teljesen eláznak, ha ott hagyjuk kint őket, de mondjuk mégis jobb volt biztosra menni. Igaz, hogy az eső még mindig esett, pedig azt hittem, hogy hamar el fog állni, de szerintem akkor sem lett volna ott bajuk. Ahogy nekem sem lett bajom az esőn, de az emberek szinte úgy menekültek el előle, mintha marná a bőrüket vagy ilyenek. De hiszen alapból vizesek voltak és nem is volt sokkal hidegebb, mint alapjáraton, de mindegy ők tudják, ha nekik így jó, hát legyen. A büféig én nem olvadtam el tőle, legalábbis, persze ez csak szerény véleményem nem kell emiatt megkövezni, vagy ilyenek.
-Én egy kis vízzel tökéletesen megelégszem.-mosolyogtam rá, ma már nagyon sokadjára. Azért csak vizet kértem, mert az üdítőket, csak igen különleges alkalmakkor iszom és az nem is veszi el az ember szomját, inkább csak még szomjasabb lesz tőle, de a víz...Nekem eddig mindig bevált és tényleg nem azt mondom, hogy sosem iszom mást, vagy ilyenek, csak azt szeretem leginkább. Oké ezzel az erővel kinyithatnám a számat is és akkor esőt vizet ihatnék, de az nem annyira finom. Egyszer kipróbáltam, de csak a vicc kedvéért, de nem szeretnék belőle rendszert csinálni az biztos.
Dylan ölelésébe burkolózom, mert annyira jó karjai közt lenni, ilyenkor valahogy megszűnik a külvilág és nem érdekel, hogy ki mit lát és mit nem. Mintha teljesen elfeledkeznék önmagamról, vagy nem is tudom, egyszerűen csak jó érzés. Felkuncogok, mikor orrát az enyémhez dörgöli és homlokát az enyémnek támasztja. Kicsit meglep amit mond, mert eddig erről még sosem hallottam.
-Ez komoly? Ez eddig valahogy kimaradt az életemből.-motyogom erre az eszkimós dologra, mert tényleg nem tudtam. Na minden nap tanul valami újat az ember az is biztos.
szószám: 304 °° megjegyzés: megkapta, a gépet, juhú
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Második randi, avagy a strandon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Okt. 24, 2013 9:44 pm

Bemenekítjük a holmijainkat a tető alá és aztán megcélozzuk a büfét. Amelia csak vizet kér, és azt hiszem igaza van, a szénsavas-cukros cuccok most nekem se esnének jól. Így kér szénsavmentes ásványvizet kérek, s veszek két kókuszgolyót. Egy-egy falat az egész, mégis laktató. Elrontani nem lehet vele semmit.
Amíg a rendelésre várunk, én megint hozzá bújok. Azt hiszem, nem vagyok ízléstelen, és nem keltünk közfelháborodást azzal, amit csinálunk, mert csak a homlokom és az orrom ér az arcához, és a kezem sem kalandozik rajta. Szeretem ezt a fajta érintést, tele van intimitással, kedvességgel, és mégsem túl direkt. Olyan... kedveskedős. Éppen, amilyen Ameliának kijár.
Megsúgom neki, hogy ezzel a gesztussal is tulajdonképpen csókolózom vele (eszkimóiul), amire azt mondja, ő ezt nem tudta.
-Nos, akkor valószínűleg még egy csomó másra is meg kell tanítsalak. Kemény diákévek elé nézel!- mondom nagyon komolyan, aztán elnevetem magam.
Szól a pultos, hogy készen van, mi meg leülünk egy asztalhoz Ameliával.
- Egyél kókuszgolyót is- mutatok az édesség felé. tudom, hogy azt mondta, nem éhes, én mégis akartam valamivel kedveskedni. És a súlyának sem fog ártani ez a néhány kalória. Sőt...

//Cuki a grimasz! Smile//


A hozzászólást Dylan Branfort összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 29, 2013 1:26 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Második randi, avagy a strandon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 11:57 pm

Dylan & Amelia



A cuccaink megmenekülnek az esőtől, ahogy nekik jó, csak a törölközőnk vizes, ami így is, úgyis az lenne, hiszen mi is vizesek vagyunk és abba törölköznénk. Persze oké nem kell, hogy még jobban megázzanak így örülök, is neki, hogy elvittük, csak az én logikámnak ez egy kicsit bonyolult volt, ahogy az emberek is. Mindenki úgy menekült, mintha égetné a bőrüket az eső, vagy valami ilyesmi, pedig szerintem elég kellemes volt. Oké értem én, ízlések és pofonok, de nekem ez akkor is érthetetlen, bár lehet régen én is ezt csináltam volna, mikor az volt az egyik legfontosabb, hogyan álla hajam. Ebből már kinőttem, vagy valami ilyesmi, a lényeg csak az, hogy megváltoztam.
A büfénél Dylan kéri ki a dolgokat én meg állok mellette és felnézek rá, mert kisebb vagyok sokkal, mint Ő így fordítva ez nem megoldható. Mikor felém mozdul hozzábújok és most nem tudom, hogy felkeltettük-e az emberek figyelmét vagy sem, de nem is érdekel, mert semmi olyat nem teszünk, amivel a környezetet zavarhatnánk. Csak eszkimó puszit váltunk és homloka az enyémnek van döntve. Semmi olyat nem csinálunk, amivel a környezetet zavarnánk, vagy ilyenek.
-Akkor már most kössem fel a nadrágom Tanár úr?-néztem rá nagy szemekkel, majd elnevettem magam én is, mikor szólt a pultos, hogy megvan a rendelésünk és leültünk egy asztalhoz.
-Öhm...rendben.-mondtam, majd lecsíptem egy kicsit az édességből. Sokak szerint így gusztustalan enni, de én kis falatokban eszek mindent, így ez sem kivétel. -Finom.-mosolyogtam Dylanre és ettem még egy falatot, majd ittam egy korty vizet is.
-Na most mesélj mit szeretnél ezek után csinálni, ha még mindig esik?-néztem rá kíváncsian, oldalra döntött fejjel.
szószám:  passz °° megjegyzés: épp nem volt családi program és köszönöm:3
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Második randi, avagy a strandon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 29, 2013 1:47 am

Ha tudnám, mi jár Amelia fejében, vitatkoznék vele. Nem kell ahhoz egymás szájában lenni, hogy az intim legyen. Néha egy öleléstől jobban zavarba tudok jönni, mintha csókolózó párt látok. Anyámék például rendszeresen bújnak össze, és akkor felesleges harmadiknak érzem magam, pedig mellettük nőttem fel. Na jó, ez az ölelés, amit most kap, valóban nem okoz közbotrányt. Hamar vége is van, hamarabb, mint szeretném, mert elkészült a rendelés. Fizetek, és leülünk egy asztalhoz. A kérdésére csak ezután válaszolok.
- Nos, nem tudom, mivel is járnék jobban...- megdörzsölöm az állam, és cinkosan kacsintok rá- Hagyd azt a nadrágot. A tanár bácsik a szoknyás lányokat részesítik előnyben...- szeretem elviccelni a dolgokat, és kapásból nem is tudnám megmondani, lenne-e olyan dolog, amire meg kéne tanítanom ezt a lányt. Pont olyan, amilyennek lennie kell. Természetes, őszinte, nyílt.
Kedvességből veszek kókuszgolyót. Nem az a nagyon krémes édesség, mégis laktató, nálam legalábbis bejön, hosszú időre elveszi az étvágyamat, és most nem kívánok enni. Nem kerüli el a figyelmemet, hogy Amelia csipeget.
- Figyelj, nem kell mindenben megfelelned nekem...- mondom nagyon komolyan, és a keze után nyúlok.- Ne edd meg, ha nem kívánod. Mondj nemet, ha valamit nem akarsz. Nem csak rólam van szó, hanem rólad is, ne mindig az legyen, amit én szeretnék...- Némi bánat van a hangomban. Párszor már fejemhez vágták, hogy mindig az van, amit én akarok! Én ennek itt és most elejét veszem, igyekszem megelőzni a bajt. Nem vagyok zsarnok, és senkin sem akarok uralkodni.
Ha sikerül tisztázni a dolgokat, és elpusztítottunk mindent, ami elénk volt rakva (még akkor is, ha nekem kell megenni mindkét golyót), tudom, hogy nem lehet közöttünk feszültség. Éppen azért akartam erről vele beszélgetni, hogy soha ne is legyen.
- Szeretném tudni, neked mihez van kedved- mondom neki kedvesen, miközben megsimítom az arcát. Kérhetne bármit. Azt hiszem, nem tud olyat kérni, amit jelenleg ne tudnék megtenni. Mielőtt válaszolna, lopok tőle egy csókot. Nem eszkimóiul...
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Második randi, avagy a strandon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 27, 2014 5:41 am

Dylan & Amelia



Dylan válaszán kibuggyan belőlem a nevetés, nem tehetek róla, viccesnek találom. Képes vagyok rajta bármikor, bármilyen helyzetben nevetni, ami néha biztos lehet rossz, de per pillanat, nagyon örülök ennek. Sosem szerettem, hogyha valaki túl komolyan vette a dolgokat Bármilyen apró kis megszólalást ejtett ki az ember, ami nekik nem tetszett, egyből oltári nagy balhét csaptak, miatta és te csak nézhettél, hogy most mi a sz*r van. Igen ezzel néha nagyon megjártam, mert elég hülye humorom van és sokan nem nagyon tudják értékelni én meg nem fogok véka alá rejteni, hogy milyen vagyok. Hiszen így kell elfogadni. Vagy megszoksz, vagy megszöksz. Persze vannak kivételes alkalmak, amikor változni kell egy kicsit, de sosem drasztikusan.
-Szóval a szoknyás lányokat...Hmm...Akkor lehet be kell újítanom egy párat, szoknya nálam fogyó eszköz, de a Tanár úrért bármit.-mosolyogtam rá és annyira furán hatott még mindig ez a tanár-diák dolog, de valamilyen szinten tetszett is. Fogalmam sincs mire akar megtanítani, de én állok elébe, elég rugalmas vagyok ezen a téren és bármiben benne vagyok, ha képes vagyok élvezni azt. És ha Dylan tanít biztos élvezni fogom.
-Nem azért eszem, így ha arra gondolsz. Hidd el semmit nem csinálnék azért, mert belém erőltetsz, vagy ilyenek, egyszerűen csak kicsi a szám és nem férne be rendesen.-fintorgok, mert egyszer már volt olyan, hogy egy egész kókuszgolyót benyomtam a szám és szinte kifolyt két oldalon, annyira nincs nagy szám. Pedig néha ha kinyitom és kiállok valamiért akkor elég nagynak tűnik.
Kérdésére nem teljesen figyelek, keze arcomon jobban elvonja a figyelmem, de azért persze hallottam, mit szeretne és épp válaszolnék, mikor megcsókol. Amikor ezt csinálja eszem vesztem, képtelen vagyok gondolkozni, vagy bármi máson gondolkozni, mint azon, hogy most itt vagyunk ketten és édes puha ajkai, az enyémeket érintik.
-Igazából, ha még nagyon esik sajnos semmit sem tudunk csinálni, de ha már elállt akkor sétálgathatnánk is. Bár engem így sem zavar az eső, csak na.-válaszoltam kérdésére, miután ajkaim újra szabadak lettek, de hiányoltam azt a rabságot, amint így tőle kaptam.
szószám:  322 °° megjegyzés: ez hiányzott
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Második randi, avagy a strandon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 27, 2014 6:11 am

Valahogy a tudomására szeretném hozni, hogy nem kell mindig azt tennie, amit én akarok, hogy nem kell mindig megfelelnie. engem frusztrálna az az érzet, hogy állandóan ezt kell csinálnom, megfelelni valakinek. Az szeretek lenni, aki vagyok, és akkor vagyok a leglazább, ha ezzel (és a hibáimmal) együtt fogadnak el.
- Jól áll neked a szoknya, Csibe-mondom neki, de aztán elvonja a figyelmem a pultos.
Leülünk és eszegetjük a kókuszgolyót. Ami azt is csipegeti, mintha mindent apróbb falatra akarna osztani. Nem kötekedni akarok vele, eszembe sincs, és meglehet, ő mindig mindent így eszik, ezt majd megszokom. De úgy tűnik, talán kár volt erőltetnem az édességet, és most éppen magamnak mondok ellent, ami... Nem éppen kellemes helyzetfelismerés.
Úgy vagyok vele, hogy azzal vagyok tisztában, amit kimondunk. Ha neki van baja velem, mondja el, és ha nekem lenne bajom vele, én is szóvá teszem. Ismerkedünk, elvégre, ugye? Bár néha úgy érzem, sokkal jobban ismerem, mint bárkit előzőleg az életemben. És még jobban akarom ismerni.
Mielőtt azonban megtudnám, mit is szeretne, és fizikai igényemnek adok hangot, és nem teketóriázom, szabad-e, kedves arcát a tenyerembe csúsztatom, és csókot lopok tőle. Kókuszízűt. Tér és idő, mintha megszűntek volna, arra a pillanatra még a világ is elcsendesedik, megszűnik a büfé zaja, a beszűrődő zsibongás. Csak ő van, a puha ajka, a csókja.
- Oké, sétáljunk, szerintem már nem esik... annyira- nézek rá, mosolyogva, és éhesen, mely érzet nem a gyomromból ered.
Én rövid úton betolom a kókuszgolyómat, nem sokat lacafacázok vele, talán nem is az édesség utáni vágy, hanem az hajt, hogy végre elszabaduljunk innen, és kézenfogva andaloghassunk Ameliával. A büfé után tehát az öltözőket célozzuk meg, és megbeszéljük, mikor találkozzunk, hogy aztán a nyakunkba kaphassuk a várost.

//Nekem is hiányzott! És máris tele vagyok ötlettel!//
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Második randi, avagy a strandon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 3:36 am

Dylan & Amelia



A szoknyás megjegyzésére elpirultam és lehajtottam a fejem zavaromban. Senki nem mondta még, hogy jól áll nekem a szoknya és egyik barátom se mondott ilyeneket, ezért is jöttem zavarba és egy pillanatig a hangomat sem találtam meg, pedig szerettem volna neki válaszolni.
-Köszönöm.-mondtam mikor már megtaláltam a hangomat, majd az ajkamba haraptam. Ezután a pultos persze elvonta a figyelmünket, így ezt a témát nem húztuk-vontuk tovább.
Én csipegetve ettem a kókuszgolyót, ami szemet szúrt Dylan-nek, de nem tehetek róla, hogy így szeretem. Túl kicsi a szám, pedig egybe sokkal jobban kijön az aromája, mint így, hogy szinte annyit eszek ami egy madár csőrébe belefér és még így is marad ott hely. Igen sokszor szólt már rám emiatt anyum is, de annyira nagyon nem érdekelt. Én így eszek, ha ez zavarja őt, ne nézze, vagy ne kényszerítsen arra, hogy velük együtt egyek, hiszen akkor nem zavarom. Egyszer még direkt csámcsogtam is, hogy jobban idegesítsem és végre elvonulhassak, de csak rám kiabált, így hagytam magam és kulturáltan ettem. Itt persze most nem fogok csámcsogni, mert nem szokásom és nem is akarom idegesíteni Dylan-t. Szavak helyett ajkait az enyémekre helyezte én meg kiélveztem a pillanatot, hogy semmi más nem fontos csak ő és én, hogy hihetetlen összhangban mozognak ajkaink, amiben senki sem tudna most megzavarni minket. Nincs semmi más most rajtunk kívül, még az sem lenne fontos, ha valaki fejbe dobna minket egy sült krumplival, vagyis engem nem érdekelne, maximum boldogan felkiáltanék, hogy INGYEN KRUMPLI.
-Oké, menjünk!-mosolyogtam rá, majd miután minden elpusztítottunk, el is mentünk öltözni. A pöttyös ruhámat nem volt nagy cucc felvenni, így igazán hamar kész lettem és Dylan se volt lassú, így hamar elmehettünk sétálni.
szószám: passz °° megjegyzés: szégyellem magam, megint eltűntem
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Második randi, avagy a strandon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm

Bár ez még csak a második randink, én nagyon jól érzem magam Ameliával, és minden vágyam, hogy ő ugyanilyen jól érezze magát. Annak ellenére, hogy az időjárással nincs túl nagy szerencsénk, mert ránk szakadt az ég, miközben éppen strandolni próbáltunk, jól feltaláljuk magunkat, és az esőben is egymásra találtunk (az ajkaink biztosan), és egyre-másra arra gondolok, igen, igen, igen.... ezt akarom, ez jó, ez finom!
A büfében kókuszízű csókot lopok tőle, és aztán gyorsan arra a megegyezésre jutunk, hogy elmegyünk sétálni, eleget áztunk a medencékben. Gyorsan kapkodom magamra a ruháim, és repülök a megbeszélt találkahely felé. Amelia is hamarosan megjelenik, a kis pöttyös rucijában, és ismét megdicsérem, milyen csinos.
Az utcákat nem kevés víz borítja, úgy tűnik, észre sem vettük, hogy közben volt egy komolyabb felhőszakadás is. Ötletem van, és már a kijáratot elhagyva leveszem a cipőimet, - bedugom őket a sporttáskámba- hogy mezítláb sétáljak ki a járdára, ahol jócskán áll a víz. Az eső halkan szemel, és szinte meleg.
- Gyere!- nyújtom a kezem Ameliának, és amikor közelebb ér, magamhoz ölelem, nevetgélve nézek az arcába, és így kérdezem- Nem riadsz meg egy kis víztől, ugye?
A kérdés viccesnek is hathat, hiszen strandról jövünk, ahol semmiféle félelmet nem mutatott. De ez természetes víz, kiszámíthatatlan. Megpuszilgatom, és ha levette a saját kis cipellőit, így kezdek sétálni vele. Mivel szoknyában van, nem venné jó néven, ha a hátamra kapnám, de az ötlet megfordul a fejemben. Amelia szokatlan dolgokat hoz ki belőlem.
A lábam mintha a régi volna... Fájdalomnak nyoma sincs. (Maximum tompa sajgás, de semmi elviselhetetlen) A nagylábujjam megint önálló életre kelt, azaz az eget kémleli, de így legalább nem dörgölődik a többihez. Klassz. És vicces.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Második randi, avagy a strandon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Második randi, avagy a strandon
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Az első randi (Dylan és Amelia)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Defiant Universe :: Speciális játékterek :: •Magánjátékok-
Ugrás: