The Defiant Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ, de mégis három... Ugyanaz, de mégsem... Az emberek nagyravágyósága miatt a világ, amiben élünk megváltozott. Minden csupán tőlünk függ. Hol, hogyan, kivel és miként élünk. Tapasztald meg egyazon világ három arcát és tedd a helyére a dolgokat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
Üdv a defiant universe különös világában! Ha tetszik, amit látsz, rajta... regisztálj és légy részese egy cseppet sem hétköznapi történetnek!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
staff

Legutóbbi témák
» Második randi, avagy a strandon
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm by Dylan Branfort

» Albérletben...
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 1:46 pm by Robert Garfield

» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am by Dylan Branfort

» Képet, neked, szeretettel!
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:38 am by Amelia Bright

» Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am by Marcie Owanfell

» Branfort kúria
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am by Dylan Branfort

» Phoenix Rose
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:00 am by Marcie Owanfell

» Katrina White
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:50 pm by Katrina White

» Noel Jackobs készülget
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:32 am by Noel Jackobs

» Erdei utak
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:54 am by Marcie Owanfell

frpg toplista
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! 2zid75e
~ frpg toplista ~
Kérlek, segíts nekünk minden nap egy kattintással, hogy egyre előrébb kerülhessünk a szerepezős fórumok toplistáján.
Top posters
Admin
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Vote_lcapKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Voting_barKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Vote_rcap 
Dylan Branfort
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Vote_lcapKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Voting_barKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Vote_rcap 
Amelia Bright
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Vote_lcapKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Voting_barKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Vote_rcap 
Marcie Owanfell
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Vote_lcapKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Voting_barKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Vote_rcap 
Rei Minh
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Vote_lcapKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Voting_barKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Vote_rcap 
Ciel D. Blackall
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Vote_lcapKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Voting_barKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Vote_rcap 
Robert Garfield
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Vote_lcapKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Voting_barKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Vote_rcap 
Joyce Romain
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Vote_lcapKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Voting_barKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Vote_rcap 
Dylan Prince Rosso
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Vote_lcapKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Voting_barKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Vote_rcap 
Svetlana Rimmer
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Vote_lcapKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Voting_barKérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Vote_rcap 
kiemelt
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! A>
anniversary
oldalnyitás napja: 2013.05.21.

 

 Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!

Go down 
+4
Marcie Owanfell
Svetlana Rimmer
Dylan Branfort
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Admin

Admin


Posts : 210
Join date : 2013. Apr. 30.

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Empty
TémanyitásTárgy: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeSzer. Május 29, 2013 1:31 pm

Kérdezz - felelek
Ennek az egésznek csupán annyi a lényege, hogy válaszolsz az előtted feltett kérdésre, majd ha ezzel meg vagy, akkor rögtön abban a posztban, te is felteszel egy kérdést, amit majd a következő ember fog megválaszolni.
bom

Kezdeném is tehát...

Mit szeretsz legjobban a fórumos szerepjátékokban?
Vissza az elejére Go down
https://defiantuniv.hungarianforum.com
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeKedd Jún. 04, 2013 5:28 am

A válaszom:
Erre az időre elmenekülhetek a való világ elől.

A kérdésem:
Hány aktív karaktered van?
Vissza az elejére Go down
Svetlana Rimmer

Svetlana Rimmer


Posts : 15
Join date : 2013. May. 24.
Residence : ~ Utazó ~
Age : 35
Play by : ~ Hilary Duff ~

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeKedd Jún. 04, 2013 7:59 am

Válasz:
Egyetlen egy, és ezt szeretem is így Very Happy

Kérdés:
Mióta szerepjátszol?
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeKedd Jún. 04, 2013 8:35 am

Válasz:
egy éve szerepezek. ^^

Kérdés:
Milyen nemű karaktereket szoktál vinni?
Vissza az elejére Go down
Cynara Davis

Cynara Davis


Posts : 12
Join date : 2013. May. 23.
Residence : Gamma ;; Los Angeles/Khalana
Age : 30
Play by : Emilia Clarke

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeKedd Jún. 04, 2013 9:47 am


Válasz:
általában lány, sőt igazából szinte mindig lány karit vittem. szinte.
Smile

Kérdés:
Mi fogott meg legelőször és leginkább az oldalban?
Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeVas. Jún. 16, 2013 7:09 am

Válasz: 
- engem leginkább az oldal témája fogott meg. már túl sok volt a vámpíros, ilyen iskolás olyan iskolás oldalból, ez viszont más volt és tetszett. A keresett kari is megfogott, meg az a kari aki kereste. Meg a dizi, és az adminok is kedvesek, engem ezek vonzottak ide, meg a dizi *o*


Kérdés: 
- Milyen volt a legelső karakter amit megalkottál?
Vissza az elejére Go down
Svetlana Rimmer

Svetlana Rimmer


Posts : 15
Join date : 2013. May. 24.
Residence : ~ Utazó ~
Age : 35
Play by : ~ Hilary Duff ~

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 8:51 am

Válasz:
Húha, a dolog nagyon nagyon régen történt, kb. 10 évvel ezelőtt. A karakterem, Emily, egy különleges képességgel rendelkező lány, aki képes a vizen járni, így ezzel esőben repülni. Nem találta a helyét a világban, egészen addig, míg nem találkozott a szintén képességgel rendelkező tűzgyújtó fiúval, Danielel. Történetük persze love-story lett. ^^

Kérdés:
Milyen világban játszanál a legszívesebben? Ez akár lehet egy film, egy könyv alapja, vagy egy történelmi korszak. Akármi. Hol élnéd karaktered életét, ha bárhol lehetne?
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 11:28 am

Válasz:
- Attól függ, melyik karakterem szemével nézem a világot.
Mert pl. van egy lány, aki mintha a 18. századból lépett volna ki, és lelkületileg is leginkább oda való. Tiszta romantika és visszafogottság.
Azt hiszem, mindenkinek a változatosság kell. Hogy kicsit MÁS legyen, mint a jelen, amiben él. Korban, nemben, identitásban, a körülötte élők hozzáállásában, viszonyulásában. Magam részéről időnként azt domborítom, amiből a való életemben is sok van, és más karaktereim életébe azokat a dolgokat csempészem bele, ami velem sohasem történhetett volna meg.
Szóval ez egy igazán jó kérdés volt!

Kérdés:
Hogy gondolod: lehet életre szóló a kapcsolatod a karaktereddel?
Vissza az elejére Go down
Svetlana Rimmer

Svetlana Rimmer


Posts : 15
Join date : 2013. May. 24.
Residence : ~ Utazó ~
Age : 35
Play by : ~ Hilary Duff ~

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 10:38 pm

Válasz:
Az az igazság, hogy nekem a legtöbb karakterem nagyon a szívemhez nő. Egy olyan karakterem van, aki szerintem életem végéig ott fog bújkálni bennem, méghozzá Laura Wylee, akivel közel 8 éve játszom aktívan. A leányzó egy mágiahasználó síkvándor konkrétan, így bármiféle világba beilleszthető, és jó sok helyen járt már. Nagyon kidolgozott karakter, de volt is rá időm bőven. Ő az egyetlen karakterem, akiről biztosan elmondhatom, hogy soha nem fog elveszni.
A válaszom tehát igen, szerintem lehet életreszóló kapcsolat egy karakterrel. Smile

Kérdés:
Mit gondolsz, tényleg jól ki tud játszani valaki egy ellenkező nemű karaktert? Mi a véleményed erről?
Vissza az elejére Go down
Ciel D. Blackall

Ciel D. Blackall


Posts : 27
Join date : 2013. May. 22.
Residence : under your bed
Age : 32
Play by : ezra miller

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 10:43 pm

Válasz:
Őszintén? Hosszú gyakorlás után biztosan. A saját példámon mondhatom, hogy elég jól tudok a sajátommal ellenkező nemű karaktereket kijátszani, eddig még nem volt rám panasz Very Happy De találkoztam már olyannal is, hogy valaki szörnyen játszott ki ilyen karaktert, és... Nem is tudom. Nekem nehéz kezdeteim voltak, eleinte nagyon pocsékul ment, de könnyen bele lehet jönni, és mostanra már csak a sajátommal ellenkező nemű karaktereim vannak, haha Very Happy Egy kivétellel, de az nem számít.

Kérdés:
Mit gondolsz arról, hogy egyre több meleg karakter jelenik meg az oldalakon?
Vissza az elejére Go down
Svetlana Rimmer

Svetlana Rimmer


Posts : 15
Join date : 2013. May. 24.
Residence : ~ Utazó ~
Age : 35
Play by : ~ Hilary Duff ~

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 8:36 am

Válasz:
Az az igazság, hogy engem nem zavar, HA (és itt jön a lényeg számomra) indokolt, azaz beleillik a karakter előtörténetébe. Nem egyszer történt már meg velem, hogy egy másik játékos karaktere, aki közelebbi kapcsolatban állt az enyémmel, hirtelen a semmiből ilyen irányultságot vett, pusztán divatból. Egy ilyen helyzetben elutasítom a meleg karaktereket, hiszen nincsen rá magyarázat, hogy miért, csak az user rontotta el a karaktere kijátszását.
De van ellenpéldám is. Egy barátnőm egyik fiú karaktere meleg, de ezzel azért nincsen problémám, mert tökéletesen a sztorijába illik. Nehéz gyerekkora volt, és nem tudott beilleszkedni, később pedig még magén sem értette, miért a saját neméhez vonzódik, valamint a családja is elutasította ezt az életet, így rengeteg érdekes cselekményt szült a helyzet, és a karakter végül az önmegvalósítást tűzte ki céljául. Itt szerintem teljesen rendben van a szexuális irányultsága.
Lehet kicsit bonyolultan válaszoltam, de hát ha már felmerült a kérdés, ne legyen egy igen-nem válasz rá. Very Happy

Kérdés:
Mi volt eddigi szerepjátékos "karriered" legjobb pontja abból a szempontból, hogy a pillanat, amikor a legjobban benne érezted magad a karakteredbe, valóban a helyében voltál, szinte láttad amit lát, és érezted az illatokat, tudtad mi jár a fejében? Volt egyáltalán ilyen élményed?
Vissza az elejére Go down
Ciel D. Blackall

Ciel D. Blackall


Posts : 27
Join date : 2013. May. 22.
Residence : under your bed
Age : 32
Play by : ezra miller

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 8:45 am

Válasz:
Igen, volt velem ilyen... Az első komolyabb karakteremről és az első meleg srácról, akit kijátszottam, volt szó, Maxxie Wright-ról, talán hozzá kötődök a legjobban, mert benne van meg a legtöbb belőlem, userből. Sőt, a története is egész hasonló... Rajta kívül tudtam a legtöbbet kifejezni, és más ilyen karakterem eddig még nem volt. Sajnos vele már nem játszom, pedig három oldalon is próbálkoztam vele, de mindegyik meghalt sajnos... De próbálkozok tovább, és azt hiszem, tőle lesz a egnehezebb megválni, ha egyszer abbahagyom majd a szerepjátékozást.

Kérdés:
Mi alapján választod meg a karaktered arcát (playby)? A személységhez illeszted hozzá, az előtörténethez, vagy mindezektől függetlenül, csak mert tetszik?
Vissza az elejére Go down
Svetlana Rimmer

Svetlana Rimmer


Posts : 15
Join date : 2013. May. 24.
Residence : ~ Utazó ~
Age : 35
Play by : ~ Hilary Duff ~

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 9:16 am

Válasz:
Az az igazság, hogy nem vagyok a playby híve, azaz nem szeretem annyira, ha színészek/modellek/hírességek képe szerepel a karakter arca helyén. Mindig az az érzésem van, hogy ez a valaki már létezik, és én valami egyedit akarok létrehozni. Valójában én a digitális rajzok híve vagyok, az olyanoké, mint ez, vagy ez a kép. Valójában egy elég nagy gyűjteményem van az ilyen típusu képekből.
A képválasztásom pedig vegyes, van amikor egy képre nézek rá, és csak úgy dőlnek az ötletek egy karakterrel kapcsolatban, az előtörténete, személyisége, minden. Máskor pedig eszembe jut egy koncepció, vagy csak néhény személyiségjegy, és ebből összerakok egy karaktert a fejembe, és ahhoz keresek képet.
Ritkán csinálok olyat, hogy nincsen ötletem egy képhez, mégis karaktert indítok vele, csak azért, mert tetszik. Az ilyen karakterek általában hamar kikopnak nálam. Bár azt is el kell mondanom, hogy ritka az olyan eset, hogy egy jó képhez nincsen ötletem. Very Happy

Kérdés:
Melyik karaktered volt az, aki a leginkább különböző személyiséggel rendelkezett, mint Te magad? Milyen volt vele a játék? Meddig játszottad?
Vissza az elejére Go down
Ciel D. Blackall

Ciel D. Blackall


Posts : 27
Join date : 2013. May. 22.
Residence : under your bed
Age : 32
Play by : ezra miller

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 9:42 am

Válasz:
Volt egy ilyenem, egy hótthetero, hűséges feleség... Két napig bírtam XD Szóval ezt kifejtés nélkül hagynám, ha lehet Very Happy

Kérdés:
Mi az, amitől egy fórumon kiráz a hideg? Design, karakterek, ilyesmi tereken.
Vissza az elejére Go down
Svetlana Rimmer

Svetlana Rimmer


Posts : 15
Join date : 2013. May. 24.
Residence : ~ Utazó ~
Age : 35
Play by : ~ Hilary Duff ~

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 10:27 am

Hozzáfűzés az előttem szóló válaszhoz:
XDDD

Válasz:
Amitől nekem feláll a szőr a hátamon, az azok a fórumok, ahol a tápolás a lényeg. Értem ezt úgy, hogy mondjuk a karaktered akkor lesz erősebb, ha tárgyakat kap, és csak azok tudnak érvényesülni, akik tele vannak ilyen felesleges, valójában nem is szerepjátékos cuccokkal. Szerintem a szerepjáték azért szép, mert kreatív, ötletes időtöltés, és az lenne a cél, hogy ezt hozzuk ki a játékosokból, ergo ezt díjazzuk. Helyette néhány oldalon mindegy, hogy ki mit csinált, mert a végén egy kocka dönt. Na ettől kiráz a hideg. Szerintem ez a szerepjáték csúnya kifordítása.
Persze ezt is lehet kultúrált körülmények között csinálni, szerepjátékba foglalni egy ereklye megszerzését, de akkor már nem az eszetlen tápolásról van szó, hanem a játék jutalmazásáról, amivel viszot teljesen egyetértek.

Kérdés:
Életedben eddig csak fórumon szerepjátszottál? Ismersz esetleg nem fórum apalú RPG-t? Értem itt az asztali szerepjátékot, esetleg számítógépes MMORPG-ket. Foglalkoztatnak egyáltalán az ilyesmik? Kipróbálnád, ha még nem tetted?
Vissza az elejére Go down
Ciel D. Blackall

Ciel D. Blackall


Posts : 27
Join date : 2013. May. 22.
Residence : under your bed
Age : 32
Play by : ezra miller

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 8:58 pm

Válasz:
Hogy őszinte legyek, nagyon kevés fogalmam van arról, hogy mi az isten az az MMORPG. Ha ez az a League of Legends stílusú cucc, akkor köszönöm szépen, kihagyom :DSokkal élvezetesebbnek tartom a fórumokat, mert ott a kedvemre alakíthatom a világot (ofkorsz az oldal világán belül), hagyatkozhatok a fantáziámra és nem kell alkalmazkodnom semmihez. Az MMORPG-k nem szórakoztatnak, nem hiszem, hogy egyhamar bele tudnék jönni.

Kérdés:
Mi a véleményed a chaten kijátszott, erősen korhatáros játékokról?
Vissza az elejére Go down
Svetlana Rimmer

Svetlana Rimmer


Posts : 15
Join date : 2013. May. 24.
Residence : ~ Utazó ~
Age : 35
Play by : ~ Hilary Duff ~

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 10:56 pm

Hozzáfűzés:
Nem, nem feltétlen a Lol stílusú játékokra gondoltam, hanem a Guild Wars 2 vagy a LineAge típusúra. Bár igazából az asztali szerepjáték volt a fontosabb kérdés, mert én azokat szeretem igazán, és a fórumos RPG csak a második helyen van. Very Happy
Sokkal kreatívabb és sokkal több lehetőség van benne, a karaktered is jobban kijátszható, mert a világ azonnal reagál rá az állandó mesélő miatt.

Válasz:
Nekem nincsen bajom a 18+os játékokkal, de ez lehet csak azért van, mert 18 felett vagyok. Szerintem nincsen baj a dologgal, ha a játékosok előre, jól láthatóan jelzik, hogy mi folyik éppen, így az, aki nem akarja, nem olvassa. Ugyanez a véleményem a túl részletesen leírt vérengzős jelenetekről is. Szerintem a figyelmeztetést ugyanúgy meg lehet oldani chaten is, mint egy fórumos hozzászólásban a spoiler használatával.
Összegezve nincsen gondom vele, ha nem tolják az arcomba, vagy nem ér meglepetésként, hogy mi a játék témája, mert az fel van tüntetve valamilyen módon.

Kérdés:
Találkoztál-e már olyan játékossal, aki nem tudta elkülöníteni a karaktert a usertől? Pl. megsértődött a userre, mikor annak karaktere megbántotta az ő karakterét, vagy hasonló. Mi a véleményed az ilyen játékosokról?
Vissza az elejére Go down
Ciel D. Blackall

Ciel D. Blackall


Posts : 27
Join date : 2013. May. 22.
Residence : under your bed
Age : 32
Play by : ezra miller

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 6:57 pm

Válasz:
Találkoztam már ilyennel... Élő példának itt vagyok én, a kezdeteim voltak ilyenek... De aztán kinőttem ebből, külön tudom választani a karaktert az usertől... De ettől függetlenül nem állítom, hogy nem esik szar, ha valaki b@sztatja a karakteremet. Zavar a dolog, ha velem csinálják, mert... Oké, még ha az én karakterem is volt a balf@sz, akkor is rám az user ne sértődjön meg, mert az rontja:
1. a hangulatot - ha mi marakodunk, akkor az másokat is zavarhat (kivéve ha pm-ben tesszük, de akkor is szar lesz kettőnk között a hangulat bármikor máskor, pl. a chaten, ami viszont rontani ofgja a többiek hangulatát is)
2. a játékot - mert mégis ki szeretne olyannal játszani, akiről tudja, hogy legszívesebben kitekerné a nyakát? Azt hiszem, ehhez nem igazán van mit hozzáfűzni.
3. az oldal összképét - ezt csak akkor, ha tényleg elfajul a dolog, mert az ilyen meglátszik. Beszólások a chaten, játéktéren... Ez elijesztheti az új tagokat. Mert ki akarna egy olyan helyen játszani, ahol ok nélkül egymás torkának ugrálnak a tagok? És nem hiszem, hogy bárki venné a fáradtságot, hogy elmagyarázza szegény újoncnak, hogy XYZ-nek mi a baja ZYX-el.
Röviden összefoglalva, engem zavar a dolog, és igyekszem az ilyeneket elkerülni... Elővesz tőlük valami fura, paranoid hajlam. Surprised

Kérdés:
Képzelj el egy olyan szituációt, hogy valaki megcsinál egy keresett karaktert, akinek "hivatása", hogy a hirdető karakter "életének szerelme" legyen, aztán meg mindenkivel foglalkozik, csak éppen nem a hirdető karakterrel. A rosszabbik esetben még csalja is jobbra-balra. Magyarul a kérdés: mi a véleményed arról, ha valaki megcsinál egy keresett karaktert, aztán meg teljesen eltér a hirdetésben megírt dolgoktól?
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 3:39 am

Válasz:
A dologgal nincs baj, ha ezt a felek egymás között megbeszélik vagy ha a dolog átmeneti.
Egyfajta izgalmat okozhat, ha nem rögtön teljesülnek be a dolgok, hanem girbe-gurba út vezet el a célig. De jobb, ha ezt is megbeszélik, mielőtt valamelyik fél megsértődne.

Kérdés:
Könnyen tudsz lavírozni a karaktereid között? (Vagy egyesekhez jobban kell hangulat, ihlet, mint esetleg egy másikhoz?)
Vissza az elejére Go down
Ciel D. Blackall

Ciel D. Blackall


Posts : 27
Join date : 2013. May. 22.
Residence : under your bed
Age : 32
Play by : ezra miller

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 6:17 pm

Válasz:
Nekem ez elég könnyen jön, mivel a karaktereim eléggé hasonlítanak egymásra... Legalábbis személyiség tekintetében. Inkább azzal van a gond, hogy az adott karakter játékából áthangoljam magam egy másik karakter játékára. Ott egyből változik a szituáció, a játékostárs... Elég érthetően fejeztem ki magam így kora reggelről, ugye?

Kérdés:
Milyen számodra a tökéletesen megírt reag? Mik azok a kritériumok, amik alapján rámondod egy írásra, hogy "hú, ez kib@szott jó volt"?
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 10:25 am

Válasz:
Ha saját reagról van szó, ilyen sosem fordulhat elő. Magammal szemben túlzottan kritikus vagyok.
Ha másokéról, akkor vagyok elszállva tőle a legjobban, ha azonnal ingerem támad tőle írni.
Ha nem nekem szól, akkor várom a folytatást... Érzelmileg hat rám. Megérint. Belém mar. Sírok tőle vagy nevetek, azzal álmodok.

Kérdés:
Ha nem tetszik egy játék, és legszívesebben kiszállnál belőle, teszel előbb valamit, hogy megmentsd? (Vagy egyszerűen szó nélkül abbahagyod/udvariasan kiszállsz...?) Egyéb lehetőség?
Vissza az elejére Go down
Ciel D. Blackall

Ciel D. Blackall


Posts : 27
Join date : 2013. May. 22.
Residence : under your bed
Age : 32
Play by : ezra miller

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 10:45 am

Válasz:
Nem szokásom játékokat félbehagyni, sem angolosan távozni... Olyankor úgy irányítom a dolgokat, hogy nekem legyen a jó, és ilyenkor a másik karakter általában megjárja... De nem, sose szakítok felbe játékot, mert olyankor mindig én vagyok az antiszociális meg a balf@sz... Még mit nem.

Kérdés:
Mi alapján választod ki a játékostársaidat? Vannak valami kritériumaid, amik alapján választasz vagy csak úgy random?
Vissza az elejére Go down
Robert Garfield

Robert Garfield


Posts : 22
Join date : 2013. Jul. 02.
Residence : Los Angeles
Age : 33
Play by : Logan Lerman

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 11:01 am

Válasz:
Nyitott vagyok, szeretek ismerkedni, játszani. Nem zárkózom el senkitől. Általában csak azután olvasom el az illető karilapját, ha már megbeszéltük vagy elkezdtünk egy játékot, hogy ne befolyásoljon. Utána is inkább azért, hogy legyenek támpontjaim a karakterét illetően.
És előfordul, hogy figyelemmel követem valaki játékát, mert megtetszik a stílusa, vagy a chat-en történő beszélgetés kelti fel a figyelmemet. Akkor én kezdeményezek. (Amúgy hihetetlennek tűnik, de inkább bátortalannak vallom ebben a kérdésben magam. Mármint kezdeményezésben.)

Kérdés:
Előfordult már olyan veled, hogy a játék a pihenésed rovására ment? Vesztél már össze valakivel a játékra fordított idő miatt?
Vissza az elejére Go down
Ciel D. Blackall

Ciel D. Blackall


Posts : 27
Join date : 2013. May. 22.
Residence : under your bed
Age : 32
Play by : ezra miller

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 11:22 am

Válasz:
Anyával veszekszem folyton emiatt, szerinte a napi 14 óra a gép előtt túl sok... És lehet, hogy igaza is van, de mással nem igazán kaptam még össze emiatt. Nekem a játék egyfajta kikapcsolódás, pihenés, ezt mások miért nem tudják felfogni?

Kérdés:
Jobban szereted a saját ötletre alapuló oldalakat, vagy a feldolgozásokat? Miért?
Vissza az elejére Go down
Adrian Lancaster

Adrian Lancaster


Posts : 3
Join date : 2013. Jul. 07.
Residence : Los Angeles [Alpha]
Age : 72
Play by : Bruce Willis

Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitimePént. Júl. 12, 2013 6:40 am

Válasz:
A saját ötleten alapuló oldalak hangulatosabbak lehetnek, de sajnos a saját ötlet miatt kevesebb lehetőség is lehet a játékra, hiszen nagyon jól kidolgozottnak kell lennie ahhoz, hogy tömegeket mozgasson meg.
Ezzel szemben a feldolgozások, már meglévő kánonokat bemutató oldalak több felhasználót csalogathatnak magukhoz és több információ is elérhető róluk, viszont mindig ott az ember szájában a rossz íz, hogy ilyet már játszottam, miért újra?

Éppen ezért a saját ötleteket szeretem jobban, hiszen egy új világ új lehetőségeket hordoz magában, jobban megtornásztatja a fantáziámat.

Kérdés:
Volt már olyan karakterötleted, amit mindenképpen meg akartál csinálni, de féltél, hogy nem vagy elég tapasztalt a kijátszásához?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!   Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Defiant Universe :: Kincsesláda :: • Extrák-
Ugrás: