The Defiant Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ, de mégis három... Ugyanaz, de mégsem... Az emberek nagyravágyósága miatt a világ, amiben élünk megváltozott. Minden csupán tőlünk függ. Hol, hogyan, kivel és miként élünk. Tapasztald meg egyazon világ három arcát és tedd a helyére a dolgokat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
Üdv a defiant universe különös világában! Ha tetszik, amit látsz, rajta... regisztálj és légy részese egy cseppet sem hétköznapi történetnek!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
staff

Legutóbbi témák
» Második randi, avagy a strandon
I'm in love with Judas, baby! Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm by Dylan Branfort

» Albérletben...
I'm in love with Judas, baby! Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 1:46 pm by Robert Garfield

» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
I'm in love with Judas, baby! Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am by Dylan Branfort

» Képet, neked, szeretettel!
I'm in love with Judas, baby! Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:38 am by Amelia Bright

» Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
I'm in love with Judas, baby! Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am by Marcie Owanfell

» Branfort kúria
I'm in love with Judas, baby! Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am by Dylan Branfort

» Phoenix Rose
I'm in love with Judas, baby! Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:00 am by Marcie Owanfell

» Katrina White
I'm in love with Judas, baby! Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:50 pm by Katrina White

» Noel Jackobs készülget
I'm in love with Judas, baby! Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:32 am by Noel Jackobs

» Erdei utak
I'm in love with Judas, baby! Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:54 am by Marcie Owanfell

frpg toplista
I'm in love with Judas, baby! 2zid75e
~ frpg toplista ~
Kérlek, segíts nekünk minden nap egy kattintással, hogy egyre előrébb kerülhessünk a szerepezős fórumok toplistáján.
Top posters
Admin
I'm in love with Judas, baby! Vote_lcapI'm in love with Judas, baby! Voting_barI'm in love with Judas, baby! Vote_rcap 
Dylan Branfort
I'm in love with Judas, baby! Vote_lcapI'm in love with Judas, baby! Voting_barI'm in love with Judas, baby! Vote_rcap 
Amelia Bright
I'm in love with Judas, baby! Vote_lcapI'm in love with Judas, baby! Voting_barI'm in love with Judas, baby! Vote_rcap 
Marcie Owanfell
I'm in love with Judas, baby! Vote_lcapI'm in love with Judas, baby! Voting_barI'm in love with Judas, baby! Vote_rcap 
Rei Minh
I'm in love with Judas, baby! Vote_lcapI'm in love with Judas, baby! Voting_barI'm in love with Judas, baby! Vote_rcap 
Ciel D. Blackall
I'm in love with Judas, baby! Vote_lcapI'm in love with Judas, baby! Voting_barI'm in love with Judas, baby! Vote_rcap 
Robert Garfield
I'm in love with Judas, baby! Vote_lcapI'm in love with Judas, baby! Voting_barI'm in love with Judas, baby! Vote_rcap 
Joyce Romain
I'm in love with Judas, baby! Vote_lcapI'm in love with Judas, baby! Voting_barI'm in love with Judas, baby! Vote_rcap 
Dylan Prince Rosso
I'm in love with Judas, baby! Vote_lcapI'm in love with Judas, baby! Voting_barI'm in love with Judas, baby! Vote_rcap 
Svetlana Rimmer
I'm in love with Judas, baby! Vote_lcapI'm in love with Judas, baby! Voting_barI'm in love with Judas, baby! Vote_rcap 
kiemelt
I'm in love with Judas, baby! A>
anniversary
oldalnyitás napja: 2013.05.21.

 

 I'm in love with Judas, baby!

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Judas Lefevre

Judas Lefevre


Posts : 3
Join date : 2013. Jul. 19.
Residence : a hátad mögött nézted már?
Age : 34
Play by : ashley purdy

I'm in love with Judas, baby! Empty
TémanyitásTárgy: I'm in love with Judas, baby!   I'm in love with Judas, baby! Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 8:19 am


Judas Christophe Lefevre


Middle fingers up, if you don't give a fuck!
I'm sick to death of swallowing, every single thing I'm fed.

- - - - - - - - - - - -

teljes név:
Judas Christophe Lefevre
becenév:
a Judas-t nem lehet becézni, téma lezárva.
születési idő, hely:
1990. 01. 01., Juneau, Alaszka
univerzum:
Alpha
csoport:
Alpha állampolgár
play by:
Ashley Purdy


- - - - - - - - - - - -


look what you've done, you think that you're the only one.


Hollófekete, pofátlanul egyenes haj, ami még az esőn sem hullámosodik. Mélyfekete szemek, amik a lelkedbe látnak. Szarkasztikus mosoly, ami sosem hervad le az ajkairól. Sápadt, jéghideg, márványra emlékeztető bőr. Tetoválások tömkelege, amik takarják a karjait, és nem csak. Kiálló bordák, kiálló kulcscsontok, mégsem nevezheted csontsoványnak. Fekete, szakadt farmer, valamilyen zenekar pólója, bőrdzseki, acélbetétes bakancs vagy vans tornacipő. Láncok és biztostűk tucatjai, amik díszítik ruházatát, ezen kívül szegecseket is vélhetsz felfedezni rajta, ha jobban szemügyre veszed. Egy fekete árny, aki csak elsuhan melletted és ennyit láttad... Mégis mindenhol ott van. Te pedig látod, és nem menekülhetsz.



- - - - - - - - - - - -


Rescue me, show me who I am...
'cause I can't believe, this is how the story ends.


Pofátlan. Arrogáns. Nagyképű. Egoista. Önfejű. Nikotinfüggő. Koffeinfüggő. Partiállat. Szétszórt. Komolytalan, vagy éppen halálosan komoly, kedvtől és időjárástól függően. Nyíltan felvállalja, hogy biszexuális. Imádja a macskákat - inkognitóban. Igazi kaméleon, az elegáns üzletembertől a drogdílerig bárki szerepébe bele tud illeszkedni. Kissé hirtelen haragú, de ezt könnyedén el tudja fojtani magában. Sokat káromkodik, de ezt is vissza tudja fogni... Már ha akarja, de nem igazán szokta. Ráadásul egyfolytában éhes. Egyfolytában álmos. Egyfolytában unatkozik... Szórakoztasd, az jó. És etesd. És simogasd. És szeresd. Akkor igazán jó társra találsz benne.




- - - - - - - - - - - -


you're from a small town, you're gonna grow up fast
underneath these lights, down in Hollywood on the boulevard.


A telefon már jó ideje csörgött, még a csukott fürdőszobaajtón át is hallottam, ahogy Oli Sykes az általam annyira jól ismert dal, az "Anti-Vist" szövegét üvölti, ami jelen pillanatban tökéletesen jellemezte a lelkiállapotomat. Middle fingers up, if you don't give a fuck. Mennyire találó erre a reggelre... Tekintve, hogy a fejem majdnem szétrobbant, hiába szedtem be vagy hét különböző fájdalomcsillapítót. Igaz, megesküdtem magamnak, hogy soha többé nem iszom, tudtam, hogy a ma este is ugyanúgy fog végződni, mint a tegnapi és azelőtti.
Lemondóan sóhajtottam, homlokom a zuhanykabin hideg csempéjének támasztva és hagytam, hogy a hideg víz eláztassa a hajam, végigfolyjon a hátamon és az egész testemen. Ha máshol nem is, a fürdőszobában legalább nyugtom volt mindentől és mindenkitől, és nem kellett arra gondolnom, hogy illene feltakarítani a tegnapi este után és kissé rendbe szedni az apartmanom, mielőtt a szüleim megérkeznek... Ugyanis nálunk az volt a szokás,  hogy évente egyszer, apám születésnapján, összeült az egész család és ünnepeltünk. Szerencsétlenségemre ez a nap pont ma volt, én pedig éreztem, hogy ezúttal nem leszek képes egész nap szórakoztatni az egész famíliát.
A telefon elhallgatott, amiért hálát adtam az egeknek, de ugyanabban a pillanatban valaki bekopogott az ajtón, majd elkezdett dörömbölni. Először azt hittem, ignorálni könnyebb lesz, mint kimenni és szembenézni az ajtón túl álló személlyel, de mivel neki esze ágában sem volt engem békén hagyni, csak elzártam a vizet és kimásztam a zuhany alól. Hanyagul tekertem a csípőmre a fekete törölközőt, így léptem ki a fürdőszoba ajtaján, amivel szemben ott állt Roxanne, a régi barátnőm, akivel tegnap este hazajöttem.
- Judas, gáz van, nem tudom felébreszteni a kiscsajt. - A szemöldököm az égbe szökött, de gondolatban már ezerszer a pokolba kívántam magam azért, mert beleegyeztem, hogy magunkkal hozzuk azt az ismeretlen lányt. Általában bíztam Roxanne ízlésében, nagyon jól válogatta meg a partnereinket, de ez a kis picsa, akinek még a nevét sem tudtuk, nem tartozott a legjobb döntései közé. Én, személy szerint, még abban sem voltam biztos, hogy van már tizennyolc éves... De tegnap este részeg voltam, azt hiszitek, érdekelt, kivel fekszem le? Ez érdekelt a legkevésbé.
- Basszus, mondtam, ne adj neki annyi piát. - Megvontam a vállam, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy alig másfél órával a Lefevre-família ünnepi ebédje előtt egy minden bizonnyal ájult, vagy legalábbis seggrészeg lány - aki nem biztos, hogy nagykorú - van az ágyamban, és fogalmam sincs, hogy kéne tőle megszabadulnom. Azt hiszem, az lenne a leglogikusabb, ha átkutatnám a táskáját, megkeresném benne a telefonját és felhívnám a szüleit, hogy vigyék haza, aztán elfelejteném ezt az egészet, mint minden egyéb alkalmi partnert, akivel Roxanne hozott össze.
- Nem az én hibám, hogy hullarészeg volt már akkor, amikor összeszedtük... - A szőkeség megvonta a vállát, majd hozzám lépett, kezei megpihentek a mellkasomon, körülrajzolták a tetoválásaim körvonalát, majd elindultak lefelé. Piszkosul kívántam őt, de tudtam, ez nem a legmegfelelőbb alkalom, hogy a családom nemsokára itt lesz, és nekem még össze kell takarítanom...
- Rox, kérlek. Tudod, hogy alig másfél órán belül idecsődül az egész famíliám, és nem fognak örülni, ha azért nem engedem be őket, mert pont a konyhapulton szexelünk. - Elvigyorodtam, de úgy tűnik, a lány megértette az allúziót, mert elhúzódott tőlem és elindult az elvesztett ruhái felkutatására. Hálás voltam neki azért, amiért megértette, mennyire fontos a számomra, hogy a családom az ún. "jobbik énemet" kapja meg, nem azt, aki a mindennapokban voltam... Mindenkinek jobb volt úgy, ha ez csak az én titkom volt.
- Feltakarítottam a lakásod nagy részét, amíg te zuhanyoztál, de a hálószobád neked kell rendbe hoznod. És cseréld ki az ágyneműt a vendégszobában, mert azt tegnap megtéptük. - Mire észbe kaptam, már teljes harci díszben parádézott; tekintete most az ágyamban fekvő lányon pihent. - Vele mit csinálunk?
- Öltöztesd fel, én addig átkutatom a táskáját, hátha megtalálom benne a lakcímét, aztán hívok nektek egy taxit, hazaviszed. A szüleinek azt mondod, az utcán találtál rá. Egyszerű, de nagyszerű. - A táska már a kezemben volt, és hosszas keresés után a cím is meglett. Roxanne kezébe nyomtam a kis papírfecnit, és még egy borítékot, amit az éjjeliszekrényem fiókjából vettem ki, majd kipakoltam mindkettejüket az ajtón túlra.
Egy órám maradt... Miért van már most egy olyan érzésem, hogy idén is étterembe megyünk?
Vissza az elejére Go down
Rei Minh

Rei Minh


Posts : 32
Join date : 2013. May. 01.
Residence : { Alpha • Los Angeles }
Age : 30
Play by : { Goo Hara }

I'm in love with Judas, baby! Empty
TémanyitásTárgy: Re: I'm in love with Judas, baby!   I'm in love with Judas, baby! Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 6:28 am



Kedves Judas!
Ohha, reszkess Alpha, valaki olyan érkezik, akihez hasonlót, még nem láttál!
Külső, jellem, megfelelő hosszúságú előtöri leírása pipa. Mellé egy dicséret kiosztva, hiszen nem mindennapi karakter a tiéd. Mindig van új a nap alatt, ma te is ilyen vagy errefelé.
Egy árva kötözködő szavam sincs, irány gyorsan avatart foglalni, aztán tombold ki magad, ahogy csak tetszik!
Vissza az elejére Go down
https://defiantuniv.hungarianforum.com/
 
I'm in love with Judas, baby!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bitches Love Cake
» Love Bites FRPG
» Snow Paradise ~ Love, snow, Switzerland.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Defiant Universe :: Karakterek :: • Akik már játszanak-
Ugrás: