The Defiant Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ, de mégis három... Ugyanaz, de mégsem... Az emberek nagyravágyósága miatt a világ, amiben élünk megváltozott. Minden csupán tőlünk függ. Hol, hogyan, kivel és miként élünk. Tapasztald meg egyazon világ három arcát és tedd a helyére a dolgokat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
Üdv a defiant universe különös világában! Ha tetszik, amit látsz, rajta... regisztálj és légy részese egy cseppet sem hétköznapi történetnek!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
staff

Legutóbbi témák
» Második randi, avagy a strandon
Országút Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm by Dylan Branfort

» Albérletben...
Országút Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 1:46 pm by Robert Garfield

» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
Országút Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am by Dylan Branfort

» Képet, neked, szeretettel!
Országút Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:38 am by Amelia Bright

» Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
Országút Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am by Marcie Owanfell

» Branfort kúria
Országút Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am by Dylan Branfort

» Phoenix Rose
Országút Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:00 am by Marcie Owanfell

» Katrina White
Országút Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:50 pm by Katrina White

» Noel Jackobs készülget
Országút Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:32 am by Noel Jackobs

» Erdei utak
Országút Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:54 am by Marcie Owanfell

frpg toplista
Országút 2zid75e
~ frpg toplista ~
Kérlek, segíts nekünk minden nap egy kattintással, hogy egyre előrébb kerülhessünk a szerepezős fórumok toplistáján.
Top posters
Admin
Országút Vote_lcapOrszágút Voting_barOrszágút Vote_rcap 
Dylan Branfort
Országút Vote_lcapOrszágút Voting_barOrszágút Vote_rcap 
Amelia Bright
Országút Vote_lcapOrszágút Voting_barOrszágút Vote_rcap 
Marcie Owanfell
Országút Vote_lcapOrszágút Voting_barOrszágút Vote_rcap 
Rei Minh
Országút Vote_lcapOrszágút Voting_barOrszágút Vote_rcap 
Ciel D. Blackall
Országút Vote_lcapOrszágút Voting_barOrszágút Vote_rcap 
Robert Garfield
Országút Vote_lcapOrszágút Voting_barOrszágút Vote_rcap 
Joyce Romain
Országút Vote_lcapOrszágút Voting_barOrszágút Vote_rcap 
Dylan Prince Rosso
Országút Vote_lcapOrszágút Voting_barOrszágút Vote_rcap 
Svetlana Rimmer
Országút Vote_lcapOrszágút Voting_barOrszágút Vote_rcap 
kiemelt
Országút A>
anniversary
oldalnyitás napja: 2013.05.21.

 

 Országút

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin

Admin


Posts : 210
Join date : 2013. Apr. 30.

Országút Empty
TémanyitásTárgy: Országút   Országút Icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 7:13 am

Vissza az elejére Go down
https://defiantuniv.hungarianforum.com
Alina Raven Mitchell

Alina Raven Mitchell


Posts : 14
Join date : 2013. May. 21.
Age : 31
Play by : Phoebe Tonkin

Országút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Országút   Országút Icon_minitimeVas. Jún. 16, 2013 11:15 pm

Dylan & Alina


Már alig érzékeltem hol vagyok. A külvilág ingerei kezdtek eltompulni. Tudtam, hogy kórházba kéne mennem, de minden egyes porcikám tiltakozott ez ellen. Egyik világban sem biztonságos olyan helyekre járnom, ahol szükségük van az adataimra. Nem tudtam felmérni, hogy mennyi ideje is sétálok, vagy hogy milyen messze kerültem a kapuktól. Csak remélni mertem, hogy a lerázó akcióm sikerrel járt és egy ügynök sem követ már. Nem éreztem mást, csak azt a szúró, zsibbadó, fájdalmas érzést, ami a sérülésemmel jár. Még mindig alig hittem el, hogy rám lőttek és el is találtak. Próbáltam egy szorító kötéssel enyhíteni a fájdalmon és megállítani a vérzést, de nem sikerült olyan jól,  mint ahogy azt akartam. Féltem, csak idő kérdése, hogy elájuljak.
A bőrdzsekim elhagytam valahol, le kellett vennem ahhoz, hogy elláthassam magam, már amennyire ezt valóban ellátásnak hívhatjuk.
Az út mellett próbáltam haladni. Egyre inkább dülöngéltem, éreztem, ahogy fogy az erőm. Hihetetlen, hogy olyan közel voltam némi bizonyítékhoz, és ennyire gyorsan fordult át a helyzet jóból rosszba. Dühös voltam magamra, amiért hagytam kicsúszni a kezeim közül egy ilyen lehetőséget.
Nehézkesen ugyan, de elővettem a mobilom a zsebemből és tárcsáztam is egy régi Bétán lakó ismerősöm. Kicsengett. Reménykedtem, hogy másodperceken belül meghallom az ismerős hangot és megnyugodhatok.
-Tedd le! Auu..-szólt bele a telefonba Adam. Furcsa volt a hangja, és az is, amit mondott. A háttérből a telefonba szűrődő baljós hangom sem utaltak jóra.
-Adam! Adam, mi folyik ott? -kérdeztem, de már hiába...nem jött válasz. Kinyomtam a telefont és jobbnak láttam elhajítani. A végén nagyobb pácba kerülök, mint amiben vagyok.
-Oké...nyugi Alina, minden oké...csak menj tovább...-mondogattam magamnak, de kicsit sem segített. Tettem még néhány erőltetett lépést, majd feladtam, és tompán érzékelve csak saját helyzetváltozásom a földre kerültem. Minden erőmet össze kellett szednem ahhoz, hogy fel tudjak állni. A pisztolyom kiesett a táskámból, ezt gyorsan visszatuszkoltam, és mintha mi sem történt volna indultam tovább, miközben a bal kezemet ért lőtt sebem szorítottam a másik kezemmel.
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Országút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Országút   Országút Icon_minitimeHétf. Jún. 17, 2013 1:51 am

Csak ki akartam szakadni a világból.
Éppen magányra vágytam, mert a haverok agymenésétől tele volt a hócipőm. Amióta tudják, hogy Ameliával járok, állandóan ez a téma. Nem szívesen viszem a kicsi lányt ezeknek a hülyéknek a közelébe, és értem már Marciet is, miért nem kedvel velük lenni. Ha én gyerekes vagyok, ezek a fiúk pisisek, esküszöm. Állandóan azért rágják a fülem, hogy fektessem meg a csajt, mit csináljak vele és hogyan... Mielőtt kitört volna belőlem az agresszió, inkább ott hagytam őket, röhögjenek csak magukban, engem hagyjanak békén.
Bevágtam a deszkát a garázsba, és kitoltam a motorom. Levegőre van szükségem, meg hogy kiszellőztessem a fejem. Ezek mégiscsak olyan dolgok, amit nem a csajokkal fogok megvitatni. Kell a magány, a levegő, a nyugalom. Cél nélkül indulok el, ki a városból... A lehető legrövidebb idő alatt akarok kijutni a nyüzsgésből, ezért ráállok a főútra, és a kontinens belseje felé indulok. Nincs kedvem most a tengerhez. 
Szelem a kilométereket (megtehetem, tele a tank), és élvezem, hogy egyedül vagyok az úton. Kieresztem a lóerőt, repesztek, ahogy a városban sosem lehetne. Bár apám nem nagyon díjazza ezt, elengedem a kormányt, vagy éppen felkapom az első kereket. Tudjátok, merészebb vagyok, mint amilyen ügyes. Vigyáznom kell a gépre, mert a fenntartása az én költségem. Ha esek, nekem kell javíttatni.
Lassanként kitombolom magam, lehiggadok, és már-már azon vagyok, visszafordulok, amikor meglátok egy alakot a távolban. Fogalmam nincs, hogyan szúrom ki, hiszen nem tűnik nagyobbnak, mint egy babszem. Talán megcsillant valami rajta: napszemüveg, óra, ékszer...? Lassítok. Számtalan figyelmeztetés jut eszembe, amit a szüleim rágtak a fejembe: Tartózkodjam az idegenektől! Ne bízzak meg senkiben! És a legfontosabb: Soha, semmilyen körülmények között ne szálljak ne idegen autójába, és én se vegyek fel senkit! 
Az ismeretlenhez közelebb érve azonban elfelejtem ezeket a tanításokat, figyelmeztetéseket. Rögtön látom, hogy bajban van, hiszen kissé tántorogva lépked. Rögtön az jut eszembe, honnan jöhet, hisz a legközelebbi település is túl messze van. Elhajtok mellette, és mögötte fordulok meg. Nem kerüli el a figyelmem, hogy szorongatja a bal kezét. Lassan gurulok mellé, csak alapjáraton zúg a motor, az egyensúlyom mégsem nehéz megtartani, jó kis gép ez. 
- Jó napot!- köszönök neki és próbálom felmérni, veszélyes lehet-e rám nézve ez a nő. A bal keze piszkosnak tűnik, és csak abból jövök rá, hogy vér, hogy közelebb érve meglátom a színét. - Maga vérzik! Segíthetek? -Ösztönösen állítom le a motort, ugrom le róla, nyúlok az elsősegély dobozért.- Van nálam kötszer...
Vissza az elejére Go down
Alina Raven Mitchell

Alina Raven Mitchell


Posts : 14
Join date : 2013. May. 21.
Age : 31
Play by : Phoebe Tonkin

Országút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Országút   Országút Icon_minitimeHétf. Jún. 17, 2013 2:34 am

Dylan & Alina


Egyre gyengébbnek és gyengébbnek éreztem magam. A golyó mélyen a vállamba fúródott, nem tudtam mennyi esély van arra, hogy kórház nélkül megoldjam a dolgot, főleg úgy, hogy a telefonhívás alapján Adamre sem számíthatok. Na igen...Adam. Aggódtam érte, sosem csinált ilyeneket és most úgy tűnt nagy a baj. Sosem akartam veszélybe sodorni, mégis, most úgy tűnt megtettem. Sosem szabadott volna megismerkednie velem, barátságot kötni meg főleg nem. Számtalanszor megfogadtam már, hogy nem kötök szorosabb ismeretségeket, tekintve, hogy milyen bajba sodorhatom az embereket.
Ám, ezen már képtelen voltam gondolkodni. A kötés, amit gyorsan, menekülés közben kreáltam kezdett egyre kevésbé tartani, átázott...éreztem, ahogy néhány vércsepp már a bakancsomra is rácsöppen. Őszintén? Adamet akartam, mert ő volt az egyetlen, aki ebben a világban pontosan tudta ki és mi vagyok, orvos és ott segít, ahol csak tud. Persze Bétán is voltak haveroknak nevezhető emberek, de azok csak felszínes ismeretségek voltak, ahol azt hitték, hogy Raven vagyok, a modell, nem a lázadó, vagy épp Alina Mitchell, akinek a létezéséről kezdtem egyre jobban megfeledkezni.
Vettem egy mély levegőt, hogy ezzel is könnyítsek magamon, de nem sikerült. A nagyobb mozdulat következtében még erőteljesebben fájt a sérülés. Az ilyen pillanatok voltak azok, amikben kételkedni kezdtem abban, hogy a forradalom, amire áhítozom egyáltalán lehetséges. A világ igazságtalan, én viszont igazságot akartam. A kizsákmányolás végét...és tessék...amikor kezemben van egy ütőkártya, a túlerő miatt elveszítem. Tényleg nagyobb hangsúlyt kéne fektetnem emberek toborzására, csak nem tudtam, hogy tegyem ezt feltűnés nélkül.
Csak tompán  érzékeltem, hogy egy motor állt meg mellettem. A köszönésre csak haloványan odapillantottam és biccentettem, nem erőltettem a beszédet.
-Jól vagyok...-vetettem oda alig hallhatóan, és csak ekkor vettem észre, hogy az illető, aki megállt egy fiatal srác. Nem gondoltam róla, hogy ügynök, vagy bármi hasonló lenne, de nem kockáztathattam. Tettem még néhány lépést, de hiába.
-Vagy mégsem...-tettem hozzá erőtlenül, mikor a lábaim úgy döntöttek elég volt a sétából, egész testem a földre zuhant. Másodpercekig csak feküdtem, aztán félig ülő pozícióba tornásztam magam.
-Boldogulok! -makacskodtam, pedig tényleg nem voltam abban az állapotban, hogy választhassak. Már csak abban reménykedtem, hogy nem ismeri fel az arcomat, ugyanis egy civilnek (aki nem ügynök, vagy nincs köze a hatósághoz) elég nehézkes lenne megmagyarázni, miért is lőttek rá egy elismert modellre. Persze a modellkedés csak véletlenül jött, de gondoltam nem árt Bétán is kialakítani egy személyiséget, és miért ne lehetnék itt épp modell, ha már a másik két világban úgy sem lehet normális életem. Gammán a forradalom miatt, Alphán pedig bujkálnom kell. Nem arról van szó, itt is megtalálnak, de talán itt voltak a legkevésbé ráállva a keresésemre, és különben is, untam, hogy mindig kerüljem a feltűnést. A modellkedés egész gyors és jövedelmező munka volt, 3 különböző világban 3 élethez szükség van némi pénzre.
-A golyó...ki...ki kell szedni a golyót...-suttogtam a srácra pillantva. Nem tudtam, hogy elfut e vagy sem, de ha esetleg nem, jobbnak láttam elmondani mi a helyzet, ugyanis ez még mindig jobb, mint a kórház.
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Országút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Országút   Országút Icon_minitimeHétf. Jún. 17, 2013 6:36 am

Egyedül akartam lenni, mert a "heverok" rendesen felhúzták az agyam. Valamelyik meglátott Ameliával, és most folyton azzal csesztetnek, mikor döntöm őt a hátára. Nem akarom őket beavatni a magánéletembe. Régen sem tettem, most sem fogom. Pedig régen nem is számított. Sajnos, előfordult, hogy velük mentem csajozni. És az volt a cél, hogy csajozzak. És előfordult, hogy nem egyedül ébredtem, hol nálam, hol egy idegen helyen... többnyire idegen helyen. Sosem mentem vissza. sosem voltam szerelmes, csak a kaland kellett, és a visszavágás, hogy bebizonyítsam, én sem vagyok senki. vajon nem ástam el így magam nagyon mélyre? 
Száguldok a város határán túl, élvezve, hogy itt nincsenek szabályok, nincs veszély, forgalom. Messzire kihajtok, és alig akad, akivel találkoznék, bár nem erre figyelek. A gondolataim néha elragadnak, így a környezet is kiesik, nem figyelek jól. Csoda, hogy nem megyek neki semminek. Már-már megfordulnék, amikor észreveszek valakit a nagy semmiben. És győz a kíváncsiságom.
Tisztes távolságban vagyok tőle, ha ez valami csel, simán megpattanok. De közelebb érve jól látom, hogy sérült, a keze vérzik. Ösztöneim arra buzdítanak, segítsek neki. Megállítom a motort, lepattanok róla, és az elsősegély dobozért nyúlok, amit az ülés alatt tartok. A nő közben összerogy, pedig egy pillanattal ezelőtt mintha még azt mondta volna, hogy jól van. 
- Hát persze...- morcogom az orrom alatt- Milyen lenne, ha nem lenne jól? 
Bénázok az üléssel, így mire mellé érek, már ülő helyzetbe tornázta magát. Mintha nem akarná, hogy segítsek, kezdetben elutasító velem, de engem már nem ráz le. Ezt elfelejtheti. A sebe köti le a figyelmem, amin szedett-vetett kötés virít, átázva, véresen, piszkosan.
-Mi történt magával? - kérdezem, de nem látom a szemét, mert a haja az arcába hullik. Óvatosan kezdem lefejteni róla azt a vackot, amit kötés gyanánt a karján visel, (már ha hagyja), és éppen akkor döbbenek rá, milyen sérüléssel állok szemben, amikor kimondja: "golyó"...
Ledöbbenek. Sokkolódom. Soha nem láttam még élőben golyó ütötte sebet. Egyetlen lyuk van a válla közelében, tehát a golyónak valahol benne kell lennie a karjában, és ez gyomorforgató gondolat. 
- Kiszedni? Úgy érti, én?- meg vagyok döbbenve. Nem tetszik az ötlet. Eszközöm sincs hozzá.- Nézze, hölgyem... - kezdem neki magyarázni- Le tudom fertőtleníteni, és be tudom kötni....- Közben fertőtlenítős vatta van már a kezemben, amivel óvatosan kezdem tisztogatni a seb szélét, belülről kifelé. - Ez most csípni fogja- megtartom a karját, és félénken nyúlok hozzá. Koncentrálok, én is összeszorítom a fogam, mintha nekem fájna. Kurvára csíphet, így felkészülök rá, hogy ellenkezni vagy sikítozni fog. De talán már érzi, hogy nem akarom bántani. 
Megint csak a mostra figyelek, hogy ezen a dolgon legyünk túl, és minden másról ráérek később gondolkodni. Kórház, rendőrség... (mert ha rálőttek, meg fogják kérdezni, ki tette és milyen körülmények között...) De most a karja a legfontosabb. Azaz, hogy tiszta legyen a sebe, és a kötés rajta. Én nem tudom kiszedni azt a golyót... Túl mélyen van.
Vissza az elejére Go down
Alina Raven Mitchell

Alina Raven Mitchell


Posts : 14
Join date : 2013. May. 21.
Age : 31
Play by : Phoebe Tonkin

Országút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Országút   Országút Icon_minitimeHétf. Jún. 17, 2013 7:29 am

Dylan & Alina


Nem válaszoltam a szinte költői kérdésre. Nem akartam felesleges kérdésekre pazarolni az energiáim, inkább az agytekervényeimnek hagytam, hogy gőzerővel dolgozzanak, ugyanis valami nagyon jó mesét kellett kitalálnom annak érdekében, hogy ezt megússzam a hatóság kezébe kerülése nélkül. Tudtam, hogy az első gondolata a mentők és a rendőrség, de ebben a helyzetben nem hagyhattam neki, hogy bárkit is hívjon. Nem mondom, sok ez egy fiatal srácnak, de az élet kemény, és ideje rájönnie mennyire, még ha normál esetben nem is kéne így lennie.
-Meglőttek...-jelentettem ki, de ez valószínűleg egyértelművé vált számára, mikor azt mondtam, hogy egy golyó van a kezembe, és az sok más módon nem kerülhetett oda. Szörnyen éreztem magam, nem csak fizikailag, de lelkileg is, hiszen nem akartam senkit belekeverni ebbe az egészbe. Egyáltalán nem is kellett volna megállnia.
-Igen, úgy...-pillantottam rá határozottan, és szabad kezemmel kisöpörtem a hajam az arcomból, hogy a srác is láthassa azt, és ne zavarja a szemem a sok barna hajtincs.
Leszedte a kötésem. A sebre pillantottam, ami már sokkal rosszabbul nézett ki, mint akkor, amikor kaptam. Kezdtem egyre inkább azt érezni, hogy jobb lenne kórházba menni, de ezt a gondolatot nagyon gyorsan kivertem a fejemből, tekintve, hogy akkor sokkal nagyobb bajba sodornám saját magam, ha ez nem lenne így is épp elég.
-Az nem elég! -csattantam fel, de aztán annyira elfáradtam, hogy a fejem is alig bírtam tartani. Már abban is kételkedtem, hogy a srác tényleg itt van, vagy csak hallucinálok.
-Akkor csináld...-suttogtam halkan, mert tényleg nem tudtam hangosabban mondani. A fertőtlenítő hozzám ért. Iszonyatosan csípett. Jobb kezemet ökölbe szorítottam, és a szám is összezártam. Összeszorított fogakkal tűrtem a fájdalmat, már hozzászoktam, de arról nem volt szó, hogy ennyire fájdalmas lesz ez így.
-A táskámban...van benne...egy fémcsipesz és egy olló...ki kell szedned a golyót...kérlek...-néztem rá kérlelően, majd a táskám felé biccentettem. Most már az sem érdekelt, hogy megláthatja a pisztolyom a táskámban, csak azt akartam, hogy segítsen, mert ez volt az egyetlen módja annak, hogy megússzam.
-Auu...-nyögtem fel, és a vállamhoz kaptam. Rettenetesen fájt.
-Nem mehetek kórházba, érted? Segítened kell! -jelentettem ki határozottan.
-De ha nem, akkor menj innen...-adtam neki másik alternatívát is elfúló hangon. Nem tudtam mit teszek, ha fogja magát és elmegy, de még mindig jobb lett volna a kórháznál. Nem tudhatják meg ki vagyok, és a kérdezősködés soha nem vezet jóra, főleg nem az én helyzetemben.
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Országút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Országút   Országút Icon_minitimeKedd Jún. 18, 2013 2:24 am

Az ember sokszor látja filmeken, hogy egy laikus belecsöppen egy számára idegen helyzetbe, és hőssé válik. Mindig elnagyoltnak és hihetetlennek találtam a sztorit, bár szó, ami szó, néha én is beleképzeltem magam, hogy egyszer megmentem valaki életét. Nem az elismerés, vagy a hírnév miatt. Maga az érzés, hogy fontos vagyok, hiányzott. 
Amikor a mocimmal szeltem a kilométereket, ez meg sem fordult a fejemben, és még akkor sem, amikor észrevettem, hogy milyen sérülése van annak a fiatal nőnek, akivel összehozott a sors. Bármennyire volt furcsa a helyzet, azonnal tudtam, hogy segítenem kell.
Naivan közelítettem meg a témát, és a lehető legkézenfekvőbb gondolatok jutottak eszembe: kórház, rendőrség. Ezt a nőt meglőtték, ellátásra szorul, és valószínűleg védelemre is, hiszen aki meglőtte, nem csak a karját akarta megsebezni (gondolom én). 
Akkor ijeszt rám, amikor határozottan közli, azt akarja, én szedjem ki a golyót. Az fordul meg a fejemben, sokk hatása alatt beszél, fogalma sincs, mit mondott az előbb. Vagy a hatóság elől menekül, és ezért nem akarja, hogy kórházba vigyem. Dolgozni kezd bennem az adrenalin, de nem hagyom magára. Igyekszem rá hatással lenni, hátha észérvekkel meg tudom győzni, hogy igazából nem énrám van szüksége, hanem szakszerű segítségre.
- Azt hiszem, erre képtelen vagyok- vallom be neki. Basszus mekkora béna vagyok! Nesze neked bátorság, hősiesség. Elmondom neki, mit tudok csinálni, aztán elkezdem... Fertőtlenítem a sebet, de láthatóan még ez is fájdalmat okoz neki, hiszen ökölbe szorítja a kezét, és a száját is úgy szorítja, csak egy fehér vonalat látok belőle. Elismerésem, hogy nem ordít. 
Azonban a dolog ezzel nem ér véget. Újra megkér, hogy vegyem ki a golyót a kezéből. Kér? Nem. Szinte könyörög. Van valami a szemében, aminek nem tudok ellenállni. Igazából most nézem meg először jobban az arcát, és halványan, de ismerősnek tűnik. Elhessegettem a gondolatot, hogy láthattam valahol, hiszen hol láthattam volna? Kizárt. Biztos csak hasonlít valakire. 
Totojázom. Mert ártani nem akarok neki, és félek, segíteni nem tudok. Mi lesz, ha elcseszek valamit, és csak rosszabb lesz a helyzet? Elveti  minden más segítség ötletét, neki az kell, hogy itt és most, az országút szélén "operáljam" ki belőle a golyót. Eszemben sincs magára hagyni. 
- Oké..- bólintok neki, és a táskája után nyúlok, amiben megtalálhatom a megfelelő eszközöket. Nem tudom, mi jött rám. Megőrültem, biztos! De már semmivel nem foglalkozom. Csak azt csinálom, amit mondott.
-Maga csinált már ilyet? Én csak filmen láttam, de ... A filmek mindig hazudnak...- próbálok tőle valamilyen infót szerezni, hogyan is cselekedjek, és közben a táskájában kutatok. Naná, hogy megtalálom a fegyvert. Nem teszem szóvá. Most még ez is hidegen hagy. 
- Oké, itt van a csipesz, meg az olló- emelem fel diadalmasan az eszközöket, olyan eufóriával, mintha ezzel máris megmentettem volna az életét.- Mondja, mit és hogy csináljak!
Közben leveszem az ingem, és a karja alá teszem. Pár dolog megfordul a fejemben, de közben ki vagyok élezve a fiatal nő szavaira. Ő biztosan tapasztaltabb, mint én, tekintve, hogy nekem csak filmélményeim vannak, neki meg...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Országút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Országút   Országút Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Országút
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Országút

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Defiant Universe :: Beta Verse • Los Angeles :: • A határon túl-
Ugrás: