The Defiant Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ, de mégis három... Ugyanaz, de mégsem... Az emberek nagyravágyósága miatt a világ, amiben élünk megváltozott. Minden csupán tőlünk függ. Hol, hogyan, kivel és miként élünk. Tapasztald meg egyazon világ három arcát és tedd a helyére a dolgokat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
Üdv a defiant universe különös világában! Ha tetszik, amit látsz, rajta... regisztálj és légy részese egy cseppet sem hétköznapi történetnek!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
staff

Legutóbbi témák
» Második randi, avagy a strandon
Kapuk Alfába és Gammába Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm by Dylan Branfort

» Albérletben...
Kapuk Alfába és Gammába Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 1:46 pm by Robert Garfield

» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
Kapuk Alfába és Gammába Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am by Dylan Branfort

» Képet, neked, szeretettel!
Kapuk Alfába és Gammába Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:38 am by Amelia Bright

» Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
Kapuk Alfába és Gammába Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am by Marcie Owanfell

» Branfort kúria
Kapuk Alfába és Gammába Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am by Dylan Branfort

» Phoenix Rose
Kapuk Alfába és Gammába Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:00 am by Marcie Owanfell

» Katrina White
Kapuk Alfába és Gammába Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:50 pm by Katrina White

» Noel Jackobs készülget
Kapuk Alfába és Gammába Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:32 am by Noel Jackobs

» Erdei utak
Kapuk Alfába és Gammába Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:54 am by Marcie Owanfell

frpg toplista
Kapuk Alfába és Gammába 2zid75e
~ frpg toplista ~
Kérlek, segíts nekünk minden nap egy kattintással, hogy egyre előrébb kerülhessünk a szerepezős fórumok toplistáján.
Top posters
Admin
Kapuk Alfába és Gammába Vote_lcapKapuk Alfába és Gammába Voting_barKapuk Alfába és Gammába Vote_rcap 
Dylan Branfort
Kapuk Alfába és Gammába Vote_lcapKapuk Alfába és Gammába Voting_barKapuk Alfába és Gammába Vote_rcap 
Amelia Bright
Kapuk Alfába és Gammába Vote_lcapKapuk Alfába és Gammába Voting_barKapuk Alfába és Gammába Vote_rcap 
Marcie Owanfell
Kapuk Alfába és Gammába Vote_lcapKapuk Alfába és Gammába Voting_barKapuk Alfába és Gammába Vote_rcap 
Rei Minh
Kapuk Alfába és Gammába Vote_lcapKapuk Alfába és Gammába Voting_barKapuk Alfába és Gammába Vote_rcap 
Ciel D. Blackall
Kapuk Alfába és Gammába Vote_lcapKapuk Alfába és Gammába Voting_barKapuk Alfába és Gammába Vote_rcap 
Robert Garfield
Kapuk Alfába és Gammába Vote_lcapKapuk Alfába és Gammába Voting_barKapuk Alfába és Gammába Vote_rcap 
Joyce Romain
Kapuk Alfába és Gammába Vote_lcapKapuk Alfába és Gammába Voting_barKapuk Alfába és Gammába Vote_rcap 
Dylan Prince Rosso
Kapuk Alfába és Gammába Vote_lcapKapuk Alfába és Gammába Voting_barKapuk Alfába és Gammába Vote_rcap 
Svetlana Rimmer
Kapuk Alfába és Gammába Vote_lcapKapuk Alfába és Gammába Voting_barKapuk Alfába és Gammába Vote_rcap 
kiemelt
Kapuk Alfába és Gammába A>
anniversary
oldalnyitás napja: 2013.05.21.

 

 Kapuk Alfába és Gammába

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin

Admin


Posts : 210
Join date : 2013. Apr. 30.

Kapuk Alfába és Gammába Empty
TémanyitásTárgy: Kapuk Alfába és Gammába   Kapuk Alfába és Gammába Icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 7:14 am

Vissza az elejére Go down
https://defiantuniv.hungarianforum.com
Alina Raven Mitchell

Alina Raven Mitchell


Posts : 14
Join date : 2013. May. 21.
Age : 31
Play by : Phoebe Tonkin

Kapuk Alfába és Gammába Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapuk Alfába és Gammába   Kapuk Alfába és Gammába Icon_minitimeHétf. Május 27, 2013 9:04 am

Cassandra & Alina
Jó volt néhány napot teljesen egyedül Bétán tölteni. Persze, szinte minden napomat kvázi egyedül töltöm, állandó társak nélkül, de akkor is, ez egészen más volt. Olyan...normális. Ahogy álltam nem messze az Alphába vezető kaputól, elgondolkodtam. Talán itt kéne maradnom. Teljes személyiségcserét eszközölnöm, és boldogan élnem, amíg meg nem halok.
Nevetnem kellett ezektől a gondolatoktól, aztán inkább hányinger tört rám. A családom halott, Alpha vezetősége még mindig nem bukott meg, és még mindig én vagyok az, akinek bujkálnia kell, nem az ügynökök.
Ezzel a tudattal mégis hogy telepedhetnék le nyugodtan? Annyi ideje utazom, hogy erre valószínűleg képes sem lennék már. Be kell látnom, a nyugodt élet nem nekem való, feladatom van, célom, amit el kell érnem.
Egy szűk farmernadrágot, sötétzöld toppot és fekete bőrdzsekit viseltem, egy fekete magasabb sarkú csizmával kiegészítve. Sminkem egészen leheletnyi volt, hajam pedig enyhe hullámokban keretezte arcom. A ruhákat, amik eddig rajtam voltak, és egyéb cuccokat abban a hotelszobában hagytam, ahol megszálltam. Pénzem volt elég, és nem szerettem magammal hurcolni akármit is. Oké, egy bőrtáska azért volt nálam, amiben a pisztolyom is meglapult, de semmi egyéb.
Csend volt...de ezt gyorsan megtörte a mobilom csengése. Nem ismertem a számot, de azért felvettem.
-Igen? -szóltam bele a telefonba. A túlsó oldalról néhány másodperc csend után jött csak válasz.
-Ömm...Szia Raven!...-újabb szünet következett. -Josh vagyok, a tegnapelőtti buliról. Emlékszel rám? -a hangja kellemes volt, de néhány pillanatnak el kellett telnie ahhoz, hogy arcot is társíthassak hozzá.
-Igen, igen...persze. Helló Josh! -szóltam bele, miután pontosan felidéztem magamban az estén történteket.
-Arra gondoltam...hogy...esetleg...találkozhatnánk valamikor...-kedvesnek tűnt, de tudtam, hogy ennek semmi értelme.
-Talán...egyszer...de most, viszlát Josh! -szólaltam meg ismét, aztán megszakítottam a beszélgetést. Nem ezt érdemelte, de...nem is egy olyan lányt, mint én. Reméltem, hogy talál majd valakit Bétáról, aki kedves, titok és balhémentes, és szereti őt. Egy biztos, az a lány, nem én leszek.
Sóhajtottam, majd a táskámba csúsztattam a telefonom. Tudtam, hogy nem jó ötlet sokáig itt ácsorognom, hiszen nagy az esély arra, hogy ügynökökkel vagy utazókkal futok össze. Persze, az utazókkal semmi bajom nem volt többnyire, olyanok voltak, mint én, de ügynökkel most nem volt túl sok humorom összefutni. Nehezen értik meg, hogy hiába keresnek, biztosan nem vagyok hajlandó meghalni azelőtt, hogy megbuktatnám Alpha irányítását és megállítanám a kizsákmányolást, szóval ezt igencsak erőteljesen benézték. Sajnálom...vagy talán mégsem?
Vissza az elejére Go down
 
Kapuk Alfába és Gammába
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kapuk Bétába és Gammába
» Kapuk Alfába és Bétába [hegyek]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Defiant Universe :: Beta Verse • Los Angeles :: • A határon túl-
Ugrás: