The Defiant Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ, de mégis három... Ugyanaz, de mégsem... Az emberek nagyravágyósága miatt a világ, amiben élünk megváltozott. Minden csupán tőlünk függ. Hol, hogyan, kivel és miként élünk. Tapasztald meg egyazon világ három arcát és tedd a helyére a dolgokat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
Üdv a defiant universe különös világában! Ha tetszik, amit látsz, rajta... regisztálj és légy részese egy cseppet sem hétköznapi történetnek!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
staff

Legutóbbi témák
» Második randi, avagy a strandon
Branfort kúria  Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm by Dylan Branfort

» Albérletben...
Branfort kúria  Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 1:46 pm by Robert Garfield

» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
Branfort kúria  Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am by Dylan Branfort

» Képet, neked, szeretettel!
Branfort kúria  Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:38 am by Amelia Bright

» Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
Branfort kúria  Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am by Marcie Owanfell

» Branfort kúria
Branfort kúria  Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am by Dylan Branfort

» Phoenix Rose
Branfort kúria  Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:00 am by Marcie Owanfell

» Katrina White
Branfort kúria  Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:50 pm by Katrina White

» Noel Jackobs készülget
Branfort kúria  Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:32 am by Noel Jackobs

» Erdei utak
Branfort kúria  Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:54 am by Marcie Owanfell

frpg toplista
Branfort kúria  2zid75e
~ frpg toplista ~
Kérlek, segíts nekünk minden nap egy kattintással, hogy egyre előrébb kerülhessünk a szerepezős fórumok toplistáján.
Top posters
Admin
Branfort kúria  Vote_lcapBranfort kúria  Voting_barBranfort kúria  Vote_rcap 
Dylan Branfort
Branfort kúria  Vote_lcapBranfort kúria  Voting_barBranfort kúria  Vote_rcap 
Amelia Bright
Branfort kúria  Vote_lcapBranfort kúria  Voting_barBranfort kúria  Vote_rcap 
Marcie Owanfell
Branfort kúria  Vote_lcapBranfort kúria  Voting_barBranfort kúria  Vote_rcap 
Rei Minh
Branfort kúria  Vote_lcapBranfort kúria  Voting_barBranfort kúria  Vote_rcap 
Ciel D. Blackall
Branfort kúria  Vote_lcapBranfort kúria  Voting_barBranfort kúria  Vote_rcap 
Robert Garfield
Branfort kúria  Vote_lcapBranfort kúria  Voting_barBranfort kúria  Vote_rcap 
Joyce Romain
Branfort kúria  Vote_lcapBranfort kúria  Voting_barBranfort kúria  Vote_rcap 
Dylan Prince Rosso
Branfort kúria  Vote_lcapBranfort kúria  Voting_barBranfort kúria  Vote_rcap 
Svetlana Rimmer
Branfort kúria  Vote_lcapBranfort kúria  Voting_barBranfort kúria  Vote_rcap 
kiemelt
Branfort kúria  A>
anniversary
oldalnyitás napja: 2013.05.21.

 

 Branfort kúria

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  Empty
TémanyitásTárgy: Branfort kúria    Branfort kúria  Icon_minitimeCsüt. Jún. 06, 2013 4:39 am

***
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  Icon_minitimeCsüt. Jún. 06, 2013 4:58 am


Can't hold us

Bumm. Csak ennyi hallatszik, s hirtelen a hideg padlón kötök ki. Megint egy rossz rémálom kergetett ki az ágyamból. Mostanában csak ilyeneket látok, mikor becsukom a szememet. Annyira nem jó, nincs kihez fordulnom. Elvégre nem mehetek át Dylan szüleihez azzal a gondolattal, hogy rosszat álmodtam. Ilyenkor hiányzik apa a legjobban, hisz mindig magához ölelt és megnyugtatott, majd velem együtt aludt. Hiányzik, és muszáj visszakapnom őt. Csak akkor nyugszom meg, ha sikerül. Ha meg nem akkor szerintem itt fogok maradni Bétában, és megpróbálok boldog lenni. Anya és a testvérem már nem számít, főleg amióta közölték velem, hogy ők kifejezetten örülnek annak, hogy apa legalább 10 éve nem jött haza. Ez nekem nagyon nem esett jól, főleg nem a vérrokonaimtól… Rossz, hogy így gondolnak, de ez is csak a robottá válás miatt van így. Régen nem voltak ilyenek, mára már olyanok, mint valami gépek.
Gyors összehúzom magamat a padlón, térdemre helyezem az államat. Furcsa érzések terjengnek bennem, mintha valami elkezd a kezem közül kicsúszni, pedig nem szeretném. Mi van, ha anyáéknak tényleg igazuk van, s apa már rég egy másik világban van? Lehet, megnyugodnék, de míg nem látok valamit, ami ezt bizonyítja, addig én nem fogom feladni. Nem olyan fából faragtak.
Gyors pillantást vetek a telefonomra, meglátom, hogy még csak 10 óra. Nem mehetek át Dylanhez, mivel biztos vagyok abban, hogy az igazak álmát alussza. Legalább ő kitudja pihenni magát, ami remek, hisz sokat deszkázik ebben viszont elfárad. Talán nekem is vissza kéne térnem a tánchoz, míg itt vagyok. A szülei nem akarnak elengedni, félnek, hogy én is eltűnök, mint az apám. Nem értem miért vannak így vele, hisz nem is vagyok a tulajdon gyerekük. Mintha féltenének, vagy valami hasonló. Talán felkelthetném Dylant, de igazából nincs szívem hozzá. Pedig biztos nem harapná le a fejemet, max. meg mondaná azt, hogy hagyjam még aludni. Viszont egy próbát megérhet az, ha átmegyek hozzá. De még várok egy kicsit…
Röpke fél óra gondolkodás, lézengés után gyors feltápászkodom a földről és elindulok a jól ismert folyóson, egészen Dylan szobájához. Gyors bekopogok.
- Dylan, én vagyok az Marcie, bejöhetek? – kérdezem halkan, gyors magamra terítve a plédemet, mivel még hideg van a pizsamában levéshez.




Pizsi | Bocsi, ha felkeltettelek. ^^



Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  Icon_minitimeCsüt. Jún. 06, 2013 7:43 am

Az ágyamon fekszem. Semmi kedvem felkelni, és a ház is csendes. Gondolom, anyámék elmentek vásárolni. Hétvégén mindig ez a program: bevásárlás, főzés... Hál'Istennek, engem kihagynak belőle. A szombat az enyém.
Szeretek lustán és hanyagul elnyújtózni ilyenkor. Nem sürget az idő, nem vár a suli, a haverok is nagy valószínűséggel alszanak még, hiszen pénteken késő estig nyomjuk a zenét, tombolunk, deszkázunk vagy biliárdozunk.
Általában véve társas lény vagyok. Vannak barátaim, de egyikhez sem kötődöm igazán. nekem mindegy, kivel deszkázom, vagy kivel játszom, ha jó a hangulat. Szeretek nevetni és többnyire ezt az arcom ismerik, mert ezt mutatom meg másoknak. De a szüleim (és talán Marcie is) jól tudják, hogy igazából nem ilyen vagyok. Nem teljesen ilyen.
Én szeretem a csendet, és szeretem a magányt. Nem esek kétségbe, ha egyedül kell eltöltenem egy hetet, és nem találkozhatok senkivel. Gyorsan feltalálom magam még a szobámban is, elég ahhoz egy jó könyv, film vagy zene. Időnként jegyzetekre firkálok, de a papírra vetett gondolataimat mindig elégetem, nem kéne, hogy tudomást szerezzenek róla, milyen álmaim, vágyaim, gondolataim vannak. Néha ijesztőek, néha... sebezhetővé tesznek.
Még lusta vagyok, jó feküdni. Halkan szól a rádió, valamelyik zenecsatorna. Azért szeretem, mert délig nem dumálnak bele, csak a zene szól. Ilyenkor van lehetőség fantáziálni, elmélkedni. Ezt az idillt most kopogtatás zavarja meg. Az oldalamra fordulok, magamra csavarom a takaróm, mert hallom, hogy Marcie az.
-Gyere nyugodtan!- válaszolom, és mosolyra húzódik a szám. Mindig örülök ennek a csajnak. Az egyetlen nőnemű a korosztályából, akivel normálisan lehet dumálni.
Belibben, és most is elképesztően szexi. Még így, plédbe burkolózva is. Vajon tudja magáról, milyen szép? És vajon így jönne át hozzám, ha tudná, hogy néha... izé, gyakran... Khm, ez lényegtelen. Valami hidegre kell gondolni. Hideg, hideg, jég, jég... Fázom! Ez jó...
- Hello- köszönök neki aztán, és az ágyamra mutatok. - Idebújsz?
Ha már én fekszem, ő se álldogáljon. Aztán majd eldönti, akarja-e vagy sem. Nem nyúlnék hozzá. Milyen lenne már, ha rányomulnék a lányra, aki a házunkban él, lassan úgy, mintha a testvérem volna? De a döntést rá bízom. Elvégre lány, én meg fiú vagyok. És a lányok kiismerhetetlenek. Néha Marcie is.
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  Icon_minitimeCsüt. Jún. 06, 2013 8:13 am


Can't hold us

Sok mindent köszönhetek Dylannek és a szüleinek. Ha ők nem lennének, akkor biztos egy híd alatt, vagy egy ehhez hasonló helyen kéne az estéimet töltenem. Kissé lelkiismeret furdalásom van, ami miatt megengedik azt, hogy itt maradhassak. Nem értem miért teszik hisz, nem is vagyok a gyerekük vagy valami rokonunk. De tényleg, nagyon sokat köszönhetek nekik, és muszáj lesz valahogy meghálálnom.
Szerintem azért nem mernek elengedni, mert félnek, hogy ugyanúgy eltűnök, mint az apám anno. Most, hogy ha visszagondolok apa már mesélt róluk, és elmondta, hogy ők a legkedvesebb személyek, akikkel mostanában találkozott. Legalábbis akkor ezt mondta, és én biztos vagyok abban, hogy tényleg igazat mondott.
Imádom Dylant, mivel pont olyan mint én, csak annyi, hogy pasi változatban. A közös hangot már az első percekben megtaláltuk és nem volt köztünk semmiféle konfliktus. Talán ilyenkor látszik meg az, hogy nem vagyunk rokonok, és ezért nincs meg a testvérharc. De nem bánom, szerintem sokkal jobb az, hogy ilyen a kapcsolatunk. Én a bátyámmal is mindig úgy viselkedtem, mintha a barátom lenne, mert akkor nem versengtünk. Mindketten megkaptuk azt a figyelmet, amit meg kellett, egészen addig, míg be nem fejezte a sulit, és ki nem bontotta a szárnyait. Most, ha már feljött ez a bontogatós téma, rájöttem arra, hogy lassan el kéne kezdenem munka után nézni, hisz most nyár van. De mi történik akkor, ha beköszönt a suli? Nem szeretnék élősködő lenni a Branforték fején. Talán kéne keresnem magamnak egy lakást, amiben csak én lennék és akkor nem lennék a terhükre. Tényleg nem akarok zavarni, de tudom, hogy nem engednének el. S talán ezért szeretnék beszállni a rezsibe legalább. Hátha sikerülne… De nem fogják elfogadni, tudom… Legalábbis…
Mosolyogva mentem be a szobába, ami tele volt minden fiús cuccal. De tényleg, tetszett a szoba, jellemezte Dylant. Sok időt szoktam itt tölteni, de csak akkor, ha ő is itt van mert kicsit fura lenne az, ha egyedül tengetném itt az időt.
- Jó reggelt. Felkeltettelek? – húztam fel a szemöldökömet játékosan, majd az ágyához mentem és kibújva a plédemből mellé bújtam, majd a lábamra terítettem. Tovább hallgattam a rádióból kiszűrő hangokat, majd mikor kínossá kezdett válni a szituáció ránéztem.
- Ma milyen programod van? Esetleg csatlakozhatnék?
– tettem fel kissé félénken a kérdést, és felkönyököltem, hogy a bongyori arcába tudjak nézni. Szerettem nézni a haját, olyan aranyos volt és a kékeszöldes szeme is sokat segített rajta. Aranyos a kisfiús képével, a vonásaival. A vállába bokszoltam pajkosan, és vigyorogtam.
- Na, de… Igazából azért jöttem, mert rosszat álmodtam és nem akartam egyedül maradni… Ugye, nem zavarok? – néztem rá kiskutya szemekkel, és visszafeküdtem a párnára.





Pizsi | Bocsi, ha felkeltettelek. ^^



Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  Icon_minitimeCsüt. Jún. 06, 2013 8:42 am

Szombat reggeli magányos idill... Halk zene a rádióból, meleg ágynemű, csendes ház, halk kopogás... Marcie. A lány, aki nem rondít bele a képbe, hanem valahogy még szebbé varázsolja azt, ahogy belibben és rám mosolyog.
Gyakran jön be hozzám, és néha csak a társaság kedvéért. Nem kell beszélni ahhoz, hogy tudjam, milyen kedve van, látom rajta. Néha már abból is tudom, ahogy az ajtót kinyitja.
Szeretem, amikor itt van. Tetszik, ahogy a semmiről is órákig tud csacsogni. És megőrjít, amikor a némaságával olyan sok mindent közöl. Egyetlen pillantás, ajakbiggyesztés, sóhaj... Még egyetlen ilyen barátom sem volt. Bele lehet rángatni minden buliba, és ha éppen arra van szükségem, hogy csak ott legyen, képes rá, hogy hallgatva üljön mellettem. Mintha értené a gondjaim, anélkül, hogy beszélnék róla. Hálás vagyok a sorsnak, amiért az utamba sodorta.
- Nem, már nem aludtam- vigyorgok rá vissza, de nyakamig húzom a takarót. Az előbbi akcióm túl jól sikerült. Apró libabőr jelenik meg testemen. Fázom. Magam mellé hívom, és kibújik a takarójából. Valami szexi ruci van rajta. Azt nem értem, miért alszanak a lányok ilyesmiben? Vajon kényelmes? Mert ami szexi, az többnyire nem az...
- Hm? Tessék? Program?- nehéz úgy koncentrálni bármire is, ha egy ilyen szép és illatos lány fekszik be mellém. Oldalra fordul, ahogy én is, egymással most szembe vagyunk, és belém bokszol, talán, hogy magamhoz térjek, illetve válaszoljak már.
-Jaj, de türelmetlen valaki!- felé csattogok a fogaimmal, mintha el akarnám kapni. Nem nyúlok ki a takaróm alól, pedig szívesen megcsikizném. De most túl kevés ruha van rajta, és ha hozzá érek, félő, olyat tennék, amit később megbánnék. Még mindig nem válaszolok neki. Úgy érzem, nem ezért jött be hozzám. Ezt ráértünk volna megbeszélni később is, az ebédnél. És amúgy sem mentem volna el nélküle.
- Nem zavarsz- komolyodom el, amikor azt említi, rosszat álmodott- El akarod mesélni? - Elfelejtem az előbbi félelmeimet. Bal kezem kidugom a takaró alól, és egy tincset kihúzok a homlokából. Megsimítom az arcát. Csak néhány másodpercig tartom a tenyeremben az arcát, máris melegség jár át. Kedvelem ezt a lányt. - Ugye tudod, hogy itt nincs mitől félned? - Itt... Nálam, nálunk, a városban... Érti, hogy értem? És én tudom?
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  Icon_minitimePént. Jún. 07, 2013 7:09 am


Can't hold us

Biztonságban éreztem magam itt Bétában. Nem féltem attól, hogy esetleg betörnek a házba, és mindent elvisznek, nem érdekelt az, hogy mik lesznek a jövőbe, hanem a pillanatnak éltem, és annak, hogy mennyire jó az itteni idő. Mintha egy párhuzamos univerzumba kerültem volna, ahol minden boldog, fejlett és nem gépies. Szöges ellentéte az én kedves alfámnak, amit igazából szeretek… jobban mondva szerettem, mert most már nem vagyok ebben biztos. Nincs értelme, hogy ott maradjak, mert eddig mindig apa volt az, aki tartotta bennem a kalandvágyó érzékemet, de most, hogy ő nincs itt. Muszáj magamtól felfedeznem ezeket a helyeket.
De van egy nagy titkom, amit nem szívesen vallok be még magamnak sem. Nem akarom elhagyni ezt a helyet, mert úgy érzem, hogy megtaláltam a helyemet. Találtam egy szerető emberekből álló ’családot’ és egy nagyon helyes, kedves jó barátot. Igaz, hogy néha kiszámíthatatlan, és az is zavar, hogy Dylan és Lance nem képes megtalálni a közös hangot.
Mosolygok válaszára, és a puha ágyba vetem magam. Elsüllyedem, ami tetszik is, de hirtelen megijedek azon, hogy biztos elhíztam, s ezért süpped be velem az ágy. Kissé bosszúsan néztem rá, mikor nem figyelt. Nem értettem min járhat az esze, elvégre nem azért jöttem, hogy máson gondolkozzon. Azért jöttem, hogy beszélgessünk, és fel szeretném hívni magamra a figyelmét.
Gyors a hajához nyúlok, és meghúzom egy picit, de utána gyors összeborzolom. Tudom, hogy nem szereti azt, ha az amúgy is kócos fürtöket még jobban összekócolom. Tusé.
- Jaj, Dylan. Min jár az eszed? – kuncogtam, és tovább néztem a plafont. Épp az egyik kedvenc zeném ment a rádióban. Livin’ On A Prayer, az énekessel együtt dúdoltam, nem szerettem volna énekelni, hisz tisztában vagyok azzal, hogy nincs hangom. Viszont Dylant már hallottam a fürdőben dalolni.
- Tudom, hogy nem kell félnem semmitől. Mert itt vagytok ti, de nem is félelmetes volt az álmom. Inkább csak megijedtem attól, hogy megtörténhet. – nagyot nyeltem, és kissé elpirultam mikor az egyik tincsem az ujjai közt termett. Nem értettem gesztusát, de aranyos volt tőle, hogy megpróbált lenyugtatni. – Jól vagyok, csak muszáj volt átjönnöm valakihez beszélni… - gyors kihúztam arcomat a kezei közül és a párnába rejtettem, hasra feküdve. Lassan fordítottam oldalra, és néztem a szemébe.
- Akkor, mi a mai program? – kérdezem egy mosoly kíséretében, és gyors feljebb húzom a takaróm, mert fázom.






Pizsi | Bocsi, ha felkeltettelek. ^^



Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  Icon_minitimePént. Jún. 07, 2013 10:01 pm

A szombati lusta reggelbe Marcie lopódzik bele, mosolyt csalva arcomra. Kiakaszt, mennyire nem zavarja, hogy hatással van rám. Nem hiszem el, hogy nem tudja. Néha felmerül bennem, szándékosan csinálja, kíváncsi rá, meddig mehet el, mielőtt... Most is valami olyasmi van rajta, hogy... hű.... Szóval kénytelen vagyok valami hűsítő dologra gondolni. Kibújni a takaró alól most árulkodó lenne, hideg zuhany szóba sem jöhet. Marad a képzeletem.
Ő máris türelmetlenkedik, hogy nem válaszolok azonnal a kérdéseire, még belém is bokszol, meghúzza a hajam, aztán összeborzol. Miért mániájuk a csajoknak a hajamat borzolni? Nem igazán kedvelem ezt.
De aztán elkomolyodom, amikor azt mondja, valami rosszat álmodott. Most mégis megérintem. Ebben az érintésben azonban a féltés van és a megnyugtatás, nem szexuális jellegű, mint ahogy az előbb gondoltam rá. Fura nekem, hogy egy ilyen szexi csaj lakik a lakásban, elérhető közelségben, és nekem nem lehet hozzá semmi közöm. Tudatosan gyűröm le néha a vágyat, hogy férfiként közeledjek hozzá. félek, talán elrontanám a barátságunkat, amit kiépítettünk egymás között. Igazából ő az első nőnemű barátom. A csajok a suliban többnyire hülye libák, nem tudnak másról beszélni, csak a pasikról, ruhákról, sminkről meg csupa felesleges haszontalanságról. Unalmas mind, egytől egyig.
- Marcie...- szólok közbe, mert megint terelni akar. Nem zavar, hogy közben testhelyzetet változtat- Meséld el. Talán megkönnyebbülsz, ha elmondod, mi az, ami ennyire felkavart. - Visszahúzom a kezem a takaró alá, mert nem akarom, hogy elmenjen mellőlem.
Figyelem, ahogy a párnába fúrja a fejét, aztán újra oldalra fordul. Megint a programokkal jön, de engem már nem lehet eltántorítani. kiszedem belőle, mit álmodott, különben nem viszem sehova. Én is tudok makacs lenni, ha arról van szó.
- Nem, nincs buli... Most beszélgetünk. - Mondom neki határozottan, és belefúrom a tekintetem a szemeibe, hogy lássa, mennyire komolyan gondolom. Ismernie kell már annyira, hogy tudja, most hajthatatlan leszek. Szóval jobb, ha nekiáll beszélni!
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  Icon_minitimeVas. Jún. 09, 2013 2:04 am


Can't hold us

Kissé hívatlan vendégnek éreztem magam, elvégre csak úgy rátörtem Dylanre. Lehet, hogy még lett volna elintézni való dolga, én pedig elrontottam a napi rituáléját. De, ha ez így lenne, akkor Isten látja lelkem, hogy nem akartam megzavarni semmit sem. Tudom, hogy vannak a fiúknak szükségéleteik, amiket ki kell elégíteni és tényleg megértettem volna, ha nem jöhettem be.
De nem állt fent ez a veszély, mert vagy megcsinálta már a dolgát, vagy most nem kellett. Igazából nem is tudom, melyik lehetne a megfelelő következtetés erre.
Tudom, hogy sok ember szerint nem lehet barátság egy pasi és egy lány között, mert az egyik fél mindig többet fog érezni, aki gyakran a lány, de igazából én még nem gondolkodtam Dylanről úgy, mintha pasi lenne. Tudtam, hogy az, ebben nem is kételkedem, de nem tudom, hogy tudnék e úgy nézni rá, mint potenciális pasi jelölt. Fogalmam sincs igazából. Fura lenne az, ha megtetszene, inkább nem is gondolkodok ilyen dolgokon, csak összekavarom saját magamat is.
Kissé haragossá, szilárddá válik a hangja és tudom, hogy bármit is hozok, fel nem fogja abbahagyni a kérdezősködést. Látom szemében az elhatározást, és tudom, hogy innen nincs menekvés. Én és az a nagy szám! Annyira utálom ilyenkor, hogy ugyan olyan fecsegő vagyok, mint a papa.
- A papáról álmodtam… Azt álmodtam, hogy megtaláltam, és amikor már majdnem az ölébe zárt volna jöttek és elvitték tőlem. – túrtam idegesen a hajamba, és inkább elnéztem az arca fölött. Valamilyen elhatározásból úgy gondoltam, hogy inkább elmegyek, és nem zavarom tovább Dylant.
- Jobb, ha megyek. Nem akarok zavarni, csak… áh, nem is tudom miért jöttem hozzád. Sajnálom. – gyors kitakarom a lábamat, és már fel is álltam az ágyából. Gyors lehajoltam, hogy megigazítsam a cipellőmet, amibe be kell dugnom a lábam, majd elindultam az ajtó fele, hogy visszamenjek a szobámba.
- Még egyszer sajnálom, ne haragudj. – fordulok hátra.







Pizsi | Bocsi, ha felkeltettelek. ^^



Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  Icon_minitimeVas. Jún. 09, 2013 2:47 am

Lustálkodom, élvezem a takaróm melegét, amikor Marciet a szobámba engedem. eddig még soha nem fordult elő, hogy nemet mondtam volna neki. Ha azt akarom, hogy ne zavarjanak, bezárom az ajtót. Még egy táblát is csináltam: "Ne zavarj, tanulok!", de igazából mindenki tudja, hogy nem a tanulásról van akkor szó.
Bejön a szobámba, és befekszik mellém. Ezt már olyan természetességgel csinálja, mintha kezdettől fogva ismernénk egymást, tesók lennénk vagy nem is tudom, milyen régi barátok, pedig csak két hónapja toppant be az életünkbe. Az életembe.
Első perctől kezdve van köztünk szimpátia, és nem az apja miatt. Van ebben a lányban valami, ami megkülönbözteti a többiektől, akit ismerek. Valamiért másmilyen, és ha minden igaz, amit az apjáról tudok, tudni vélek, ez inkább csak megmagyarázhatatlanabbá teszi a dolgot. Hiszen ők egy másik világból jöttek. Világ? Dimenzió? Nem nagyon lehet erről beszélgetni senkivel, és igazából én sem akarok tudni róla. Olyan, mintha minden információval közelebb kerülnék valamihez, amitől távol akarok maradni. Ezért nem faggatom soha Marciet sem. Mesél, ha akar, de csak annyit, amennyit akar.
Ez a dolog azonban más. Rosszat álmodott, szüksége van rá, hogy elmondhassa, megnyugodhasson. Ebben számíthat rám.Ezért lep meg, hogy olyan gyorsan feladja.
- Hé, ne hülyéskedj...- kezdem, amikor először veti fel, mégis inkább elmegy.
Most bánom először, hogy annyira magam köré csavartam a takaróm, mert nem vagyok elég gyors, amikor kibújik az ágyból, hogy a lábbelijét felvegye, és nem érem el, hiába kapok utána.
Már az ajtónál van, amikor utol érem, egy szál alsóban, de most ez sem érdekel. Nekitámaszkodom az ajtónak, hogy ne tudjon kimenni, és magam felé fordítom.
-Hé-hé-hé...- Megfogom a kezét, és halkan beszélek hozzá- Most szépen visszamegyünk... - És ha hagyja, az ágy felé vezetem.
-Ülj ide vissza, és mondd el nekem részletesen, mi történt. - Elmondta már az álmát, de nem tudom, ez most múlt volt, jelen, vagy jövő... Kislány volt-e az álmában, vagy olyan, mint most? És milyennek látta az apját? Ha alkalmat ad rá, ezeket a kérdéseket teszem fel neki, miközben én törökülésben helyezkedem el az ágyamon, és magamra terítem a takaróm. Aztán újra a keze után nyúlok, belekulcsolom az ujjaim az övéibe, hogy érezze, nincs egyedül, és számíthat rám.
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  Icon_minitimeVas. Jún. 09, 2013 3:18 am


Can't hold us

Nem vagyok az a típus, aki megmutatja mindenkinek azt, hogy milyen sebezhető. Szeretek erősnek tűnni, hisz apa mindig azt mondta, ne adjam be senkinek sem a derekamat, mert bármit felhasználhatnak ellenem, én pedig nem akarom ezt.
Még is van valami ebben az egészben, mármint abban, hogy Dylannel ennyire nyíltan tudok beszélgetni mindenféle dolgokról. Szeretem benne azt, hogy nem kell megjátszanom előtte magam.
Az meg pluszpont, hogy minden hülyeségben benne van, pont úgy, mint én. Lehet vele viccelődni, lehet vele marháskodni, és ilyen dolgokat csinálni. Ez tényleg egy barátság kezdete, talán egy remek testvériségé.
Tudom, hogy mindent elmondhatok neki, mert bármilyen rossz is a helyzet segít abban, hogy megoldjam. De akkor sem merek mindent elmondani, meg vannak olyan dolgok, amiket magad kell, megoldjál, mert csak akkor tanulsz belőle. Igazából, nem is tudom, hogy miért jöttem azzal a problémámmal ide, hogy rosszat álmodtam. Mintha tudna rajta segíteni, nem is értem magam. Általában a bátyámhoz szoktam átmenni, mikor valami bajom van, de ő nincs itt, és szerintem már nem is érdekelné az, hogy mi van velem. Eléggé megváltozott, anyával az élen és ez nem tetszik. Vajon, ha megtalálnám apát, akkor sikerülne mindent a régi kerékvágásba terelnem? Bárhogy is legyen nem fogom feladni.
Kissé meglepődtem mikor Dylan elállta az utamat, de inkább nem ellenkeztem. Megfogtam a kinyújtott kezét és visszamentem az ágyhoz. Néztem, ahogy visszamászik, de most nem fekszik le. Gyors mellé ültem, összekuporodtam, az arcát néztem. Hallgatom a kérdéseit, és nézem az ujjainkat. Milyen régen fogta meg valaki a kezemet. Szinte el is felejtettem, utoljára apa fogta így a kezem, az is már több éve.
- Nagy voltam, kb. mint most… Apa remekül nézett ki, igaz volt szakálla meg minden ilyesmi, de akkor is. Nagyon örültem neki, de aztán bum. Eltűnt. – válaszolom üveges tekintettel, és visszagondolok az álmodottakra. Annyira távolinak tűnt, még is közeli volt az érzés.
- Elmondtam… Most már beszélhetnénk valami másról? – húzom fel a szemöldököm, majd a távirányító után kezdek el kutatni. Négykézlábra állva kezdtem el járkálni az ágyon, majd az egyik széléhez érve lenéztem. – Hol van a távirányító? – kérdezem játékosan, közben tovább keresgélem a kapcsolót.








Pizsi | Bocsi, ha felkeltettelek. ^^



Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  Icon_minitimeVas. Jún. 09, 2013 8:14 am

A szobám csak akkor tabu, ha be van zárva. És -Marcinak már mondtam- próbálkozni mindig szabad. Ha bekopog, és alkalmas rá a helyzet, úgyis be fogom engedni. Ha meg nincs bezárva, bármikor bejöhet. Most azért jött, mert rosszat álmodott, és kis zökkenőkkel, de azt is elmondja, mi volt az az álom, ami így felkavarta.
Az apja...
-Eltűnt vagy elvitték? - nem mindegy. Nekem nem lenne az. Bár egyik megoldás sem jó. Ha nagyon keresel valamit, valakit, és már a megoldás közelében vagy, elképesztően rossz érzés lehet egy szempillantás alatt elveszíteni...
Még most sem egészen vagyok benne biztos, véletlen-e, hogy éppen nekem mutatta meg azt a fényképet 2 hónapja, amikor először találkoztunk. Mennyi volt rá az esély, hogy ismerem az apját? New York hatalmas város.
Marcie azonban mintha meggondolná magát, nem akar az apjáról mesélni, majdnem magamra is hagy. Éppen csak, hogy utolérem, az ajtóból húzom vissza, és a kérdésemre is csak nehezen válaszol. És megint terelne.
- Hé... Én nem vagyok ellenség. - Mondom neki nyugodtan, és a kezét a tenyerembe veszem. Nagyon pici, puha keze van, élvezem megfogni, és most a puha párnácskákkal játszom a tenyerében. Finoman simogatok végig rajtuk., majd az ujjai felé húzom az ujjaim.
- Az álmaink gyakran a tudatalatti gondolatainkat tükrözik vissza. Te sokat foglalkozol apáddal... És talán- be sem vallod magadnak-, de attól félsz, hogy sosem találod meg, vagy ha ráakadsz, újra elveszítheted. Nem csoda, ha gyakran álmodsz vele... - A szemeibe nézek.
- Gondolkodtál már azon, mi legyen a következő lépés? Hogyan keresd tovább?- erről még nem beszélgetett velem. A szüleimmel biztosan, de engem abból a csevejből kizártak. Mintha titkolnának előlem valamit. Bosszantó dolog ez, de a szüleim döntését eddig még sosem vétóztam meg.
Zavar most, hogy megint le akar rázni. ráadásul olyan hülye indokkal, hogy hol az a nyüves távirányító.
-Hagyjad már Bon Jovit énekelni, hát nem eszméletlen hangja van?- és elkezdem én is nyikorogni a nótát, amit éppen nyom a DJ, hiszen ma Jon Bon Jovi napot tart:- "Wanted dead or alive"...- még léggitározok is, ha ez nem lenne elég.


A hozzászólást Dylan Branfort összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 10, 2013 5:58 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  Icon_minitimeHétf. Jún. 10, 2013 3:48 am


Can't hold us

Egyszer pillangókat kergettem a réten, mikor a szüleimmel és a testvéremmel elmentünk piknikezni. Szerintem akkor voltunk igazán egy család, s az óta nem nagyon csináltunk ilyen dolgokat. Akkor minden más volt, én se voltam ekkora, mint most. Nem érdekelt a világ nagy gondjai, nem tudtam mi az az android, vagy, hogy az Iphone5-t most dobták a piacra, és mindenkinek meg kell vegye. Merem állítani azt, hogy sokkal boldogabb voltam mikor kisebb voltam. Labdákon játszottam, kocsi gumin ugráltam, és a hajamat mindig két copfba hordtam a fejem tetején. Azt sem szabad elfelejteni, hogy egy hatalmas piros pöttyös masni volt rajtam, és állandóan járt a szám. Én voltam az utca csipegő totyogója, és mindenki tudta azt, ha én játszani indultam. Régi szép idők, milyen kár, hogy eltelt. Bárcsak újra átélhetném.
- Elvitték… - válaszoltam hangtalanul, majd zavartan túrtam a hajamba. Fura ilyen dolgokról beszélgetni, nem vagyok én hozzászokva ahhoz, hogy mindent elmondjak valakinek. Még Lancenek se mondtam, Ryan se tud mindent, de nem is szeretném. Elég, ha a szülei és én tudjuk, így is hatalmas veszélybe sodrom őket azzal, hogy itt élek. Bár reménykedem, hogy nem fog semmi gond lenni.
- Lehetséges, görcsös vagyok szerintem azért lehetett. De ma este megpróbálok ellazulni, hátha nem kergetnek ki az ágyból. Nézd, még egy lila foltot is szeretem a könyökömre. – mosolyogtam rá, majd megmutattam neki a foltomat. A zöld és a lila minden színében pompázott, nem volt nagy, de fájt, ha megnyomtam. Bár ez még mindig semmi ahhoz képest, mikor 8 éves koromban eltörtem a bokám. Az aztán fájt…
Fejet ráztam, nem szeretném tovább boncolni az apa témát. Majd, ha rájövök mit fogok csinálni, akkor megfogja tudni. Addig meg megpróbálom élvezni az életet.
Imádtam Bon Jovit, ezért gyors felhangosítottam és az ágyán kezdtem el táncolni rá. Emlékszem kiskoromban mindig jöttek anyáék, hogy megnézzék a balett, a hip hop, vagy bármilyen más táncom bemutatóját. Azt is meg kell említenem, hogy 16 éves koromtól szólóban nyomom, tánciskolába is jártam, de miután megelégeltem apa hiányát, abbahagytam. Hiányzik.
- Na, gyere már! Énekelj velem. – ugrottam le az ágyról, majd odatáncoltam hozzá és elkezdtem felhúzni. – Dylan nagyon nehéz vagy… gyere, kérlek. – kuncogtam, miközben megpróbáltam felállítani Bodrit.


Katt. ^^





Pizsi | Bocsi, ha felkeltettelek. ^^



Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  Icon_minitimeHétf. Jún. 10, 2013 6:26 am

Vannak dolgok, amiket sosem fogok megérteni. Itt vannak a lányok... elkezdenek valamit mondani, aztán az istenért sem képesek befejezni. Miért vágynak arra, hogy kiszedjük belőlük a válaszokat? Ha akarnak beszélni, beszéljenek, ha nem, inkább maradjanak csöndben! Nem szeretem ezeket az elkezdett és félbehagyott dolgokat...
Persze, vannak fájdalmas dolgok. Témák, amik kellemetlenül érintenek, vagy éppen sebeket tépnek fel. erről, ezekről én sem szívesen beszélnék. De én be is fogom a szám. Már kinőttem abból a korból, hogy nyafogjak, engem senki sem szeret, vagy mindenki csúfol.. szarok rá. Ha velem ilyenek az emberek, én is ilyen leszek, aztán kész. Nem érdekel a Biblia, amikor azt írja: "Ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel."Aki ezt leírta, nem tudta, mit beszél...
Kicsit zavar, hogy Marcie megint ezt csinálja, de az apja... Az apja tabu. Kb 9 éve láttam őt utoljára, mégsem fejtem el azt az időszakot, amikor nálunk lakott. Tudom, fura csend volt itthon. Kedves ember volt, és apáméknak sokat segített itthon, de nem felejtem el, hogy az volt az érzésem, valamiért nagyon szomorú. Gyakran ült a szobában, és csak bámult ki az ablakon, pedig véleményem szerint nem a tájat nézte. Ha ilyenkor szóltam hozzá, nem is mindig hallotta meg. Aztán ahogy jött, egyszer eltűnt, nem láttam többé, és hiába kérdeztem a szüleimet, ők úgy tettek, minta azt sem tudnák, miről beszélek.
Marciet a magam módján próbálom megnyugtatni, a kezét simogatom, és a tudatalattiról beszélek, mintha én olyan sokat tudnék róla. Lehet, jobban kellene figyelnem, mit tanítanak a suliban, és akkor hatékonyabban tudnék segíteni.
- Megütötted magad? Hol? - kapom fel a fejem, és amikor a könyökét mutatja, már magam is látom, hogy be van lilulva- Ezt hogyan szerezted? - kicsit aggódom érte. Törékeny csajszi. Nem csak testileg, lelkileg is, bármilyen erősnek és vagánynak is mutatja magát. Ez az álarc túl ismerős nekem...
- Majd kellően kifárasztalak, hogy jót aludj!- próbálom felvidítani.
Terelni akar, és én hagyom, látom, hogy esélyem sincs az apjáról beszélni. Felhangosítja Bon Jovit, ami a rádióból szól, aztán hív, hogy bohóckodjak vele. Először énekelünk, aztán táncolunk, léggitározok neki, csak hogy megnevettessem, aztán jön egy lírai szám.
- Gyere, Marcie, ne utasíts el...- nyújtom felé a kezem, és most egyáltalán nem zavar a hiányos öltözékünk. A sok hülyéskedésben kissé kimelegedtünk, ezért ha jön táncolni, csak lazán karolom át a derekát.

//A zene, amire táncolni hívlak:
https://www.youtube.com/watch?v=9BMwcO6_hyA//
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  Icon_minitimeKedd Jún. 11, 2013 8:39 am

Marcie Owanfell írta:

Can't hold us

A legeslegjobb dolog, ami egy emberrel történhet az az, hogy megtalálja azt a személyt, aki boldoggá tudja tenni őt. Legalábbis a mostani társadalom erről szól, meg a pénzről. Mindenki keresi azt, ahová tartozik, és hiába találja meg a helyét, lesznek olyan emberek, akik ezt kérdőre vonják. De azt nem értem, hogy az ilyen személyek milyen alapon ítélkeznek egy olyan emberen, akit lehet nem is ismernek. De most komolyan. Én nem szoktam ilyenekkel foglalkozni, meg van a magam baja, és remélem, hogy nagy ívben el fog kerülni a szerelem. Valahogy nem hiszem azt, hogy nekem szerelmesnek kéne lennem. Persze, hazudnék, ha azt állítnám nem szoktam megnézni egy jó pasit, nem gondolom azt, hogy járnék vele. Példának okáért itt van Dylan, aki a maga kisfiús vonásaival, és a széles mosolyával igazi nyeremény. Tetszik az benne, hogy mindennel viccelődik, és nem hisztizik sose. Vannak olyan ismerőseim, akik fiú létükre olyan hisztiket vágnak le, mint egy piros napokon lévő lány.
- A múltkor mikor leestem az ágyról. Elég kemény a padlótok, de tudod, hogy szokták mondani. Eb csont beforr. Az enyém is befog. – kuncogtam, majd leengedtem a karomat. – Láttad volna, mikor 6 évesen elestem a biciklivel milyen volt. Össze kellett varrni az államat is. Elég csúnya esés volt. – emlékeztem vissza az első két keréken való menésre, amikor apa elengedett, tudtam menni egy ideig, de megijedtem és akkorát pukkantam, amekkora voltam.
Kuncogva táncoltam vele, teli torokból énekeltem a már kívülről fújt szöveget. Imádtam Bon Jovit, olyan remek számai vannak, bár a személyes kedvencem mindig is a Livin on a prayer lesz. Az volt az egyik szám, amire táncoltam az első fellépésemen. Ilyen hatalmas göndör hajam van, és az a jellegzetes légy szemüvegem volt. Hasonlítottam Bon Jovira, bár sokkal alacsonyabb voltam. Ez valami szerep volt.
- Nem foglak elutasítani, egy jó táncot sose hagyok ki. – válaszoltam mosolyogva, majd kezébe csúsztattam kezemet közelebb lépve hozzá. Megvártam, míg a derekam köré teszi a kezét, majd elkezdtem lassan előre hátra haladni. Egyik kezem a kezében volt, míg a másik a tarkójánál pihent. Szerettem így táncolni, a lassú táncok voltak az egyik kedvenceim. Sok mindent elárult az emberek mozdulatai az ilyen táncok alkalmával. Nekem is megmutatta, hogy Dylan is érző, tudtam, hogy érez, csak azt hittem, hogy ő is a kemény pasik közé tartozik. Mosolyogva húzódtam el tőle, mikor vége lett a számnak és pukedliztem.
- Köszönöm szépen uram a táncot. – hajoltam meg előtte a nadrágom szélét megfogva, mintha az lenne a szoknyám, pont, mint a régi bálokon a hölgyek ruhája.

Katt. ^^





Pizsi | Bocsi, ha felkeltettelek. ^^



Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  Icon_minitimeKedd Jún. 11, 2013 12:42 pm

Miután megnézem a könyökét, énekelni és táncolni kezd, először az ágyamon, aztán a földön, rángatva engem is, hogy csináljam vele. Tetszik, ahogy mozog, igazán vicces, és húz magával, ezért nem mondok nemet. Ordítok én is (remélem, anyámék tényleg vásárolni vannak), üvölt Bon Jovi és Marcie is. Aztán léggitározok (a tánc nem megy olyan jól, mint a lánynak) és ugrálok egy kicsit, csak a látszat kedvéért (na, mégis táncoltam...)
A lírai számnál, a kezem nyújtom neki, és könnyedén mozgunk, olykor egymásra nevetve. Az egészben azonban van valami finomság. Kissé visszatartom a lélegzetem, élvezem, ahogy a keze a tarkómon pihen. Nincsenek most szexuális gondolataim, pedig az a mini csipkés hálóruha, ami a testét fedi, igencsak kihívó. Hüvelykujjammal megsimítom a kezét, a derekát normálisan fogom át, és nem akarok többet, mint amit a tánc nyújt. Jó ez így.
Amikor megköszöni a táncot, és pukkedlizik, elnevetem magam, és hasonlóképpen hozzá reagálok. Meghajtom magam, derékban, és mintha kalapot emelnék neki. Még a hangom is elváltoztatom kissé:
- Remélem, máskor is megtisztel, Hölgyem- aztán, ha a keze még a kezemben van, megcsókolom a kézfejét.
Lejjebb veszem a rádiót, és visszatérek egy másik témára, amit korábban már feszegetett.
-Ma este moziba akartam menni. Velem jössz?- majd ránézek, és meg sem várva a válaszát már mondom is- Naná, hogy velem jössz. Pattogatott kukoricát fogunk zabálni, és teleisszuk magunkat kólával... Kihagyhatatlan élmény! - A nadrágom kezdem keresni és belebújok valamelyik pólómba.
-De előbb reggelizzünk, mert kilyukad a gyomrom. Bundás kenyér, jöhet?- kérdezem tőle, de nagyjából már ismerem az ízlését. Már csak azt kellene megsúgnia, hányat kér. Amíg felöltözik, meg is csinálom.
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 7:32 am


Can't hold us

Utálom azt, hogy a lányok általában mindig csalódást kapnak az élettől. Nem akarok ilyen dolgokon keresztül menni, tudom, hogy nem vagyok, erős hiába is tartom annak magam. Nem bírnák ki egy ilyen dolgot, és talán azért nem merek szerelmes lenni. De, ha az igazat akarom mondani, gondolni, érezni akkor rá kell, jöjjek arra, hogy igen is érző lény vagyok, bármennyire hagyom is el ezeket az érzéseket. 
Nem foglalkozom ezekkel, jól leplezem azt, hogy nekem nincsenek ilyes fajta érzéseim, gondolataim. Az sem zavar, hogy Dylanhez ilyen közel állok, szinte érzem a lehelettét az arcomon, és azt is, hogy gyengéden ér hozzám. A normális lányoknak mondható egyedek ilyenkor már rég a fellegekben érzik magukat, de én nem tudok ennyire örülni ezeknek az apró dolgoknak.
Nem tudtam válaszolni a mozizásra, hisz természetesnek vette azt, hogy elkísérem. Mondjuk igaza is volt, mert nem volt kedvem itthon ülni egyedül, bár az is lehet, hogy megkeresem Lancet, és kitalálok vele is valami közös programot. Az a helyzet, hogy hiányzik a szőke feje, már rég láttam. Ideje lenne összefutni vele, hisz érdekel az, hogy mi van vele, neki sem a legkönnyebb most otthon. Bólintottam, majd gyors kiléptem a szobából és az én szobám fele vettem az irányt. Szét néztem a bőröndömből kipakolt ruhákon és elkezdtem válogatni. Fogalmam sincs, hogy mit szeretnék felvenni. Végül egy farmer rövidnadrágra esett a választásom, amihez egy pántos nonfiguratív színes mintás köldökig érő felsőt húztam. A tornacipőmet meg sem említem, mert az hétköznapos viselet, hajamat kontyba kötöttem a fejem tetején, lerobogtam a lépcsőn és leültem az asztalhoz.
- Na, és akkor mit nézünk a moziba?
– húztam fel a szemöldökömet, majd felálltam. Nem tudok egy helyben ülni, tányérokat, poharat és narancslevet vettem elő, hogy letegyem az asztalra. 






Pizsi | Bocsi, ha felkeltettelek. ^^



Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 8:13 am

Bon Jovira bolondozunk, aztán lassúzunk egyet. Marcie nagyon jó táncos, szinte ő vezet engem, ettől kicsit zavarban is vagyok, de azért élvezem a helyzetet. Kellemes a társasága, jó vele bohóckodni. A szám végén kipördül a kezemből, kölcsönösen köszöngetünk egymásnak, aztán az estére tereljük a szót. Beavatom, hogy moziba mennék, és hívom magammal. 
Igazából nem akarom magára hagyni. Ha egyedül van, képes búnak ereszteni a fejét, pedig én akkor szeretem a legjobban, amikor jó kedvű és nevet. Biztos azért van így, mert én is hasonló bohóc vagyok. Nem mutatom mindig ki, de én nem érzem magam főiskolásnak. Valahol megakadtam a gimis időszakomban, és arra vágyom, bár soha nem kéne felnőnöm. a felnőttek élete valahogy bonyolultnak és gyakran szomorúnak tűnik. Én abból nem kérek. Én vidám akarok maradni. 
Bárhogy lesz is, először enni kell, ha nem akarunk éhen halni. Amíg ő elmegy felöltözni, addig én megcsinálom a reggelit. És bár nem árulta el, mennyi bundás kenyeret kér, csinálok néhányat, nehogy éhen maradjunk.
Még nem vagyok mindennel kész, amikor leér, és rögtön ott folytatja, ahol abbahagytuk.
- Nem döntöttem konkrétan. Mi lenne, ha te választanál? - nézek rá mosolyogva. Most az ő szórakoztatása a legfontosabb. Úgyhogy akár akcióra rángat el, akár valami zenés filmre, nem fogok nemet mondani. 
Míg befejezem a sütést, ő megterít, és gyümölcslevet vesz elő a hűtőből. Együtt kezdünk el enni.
- Jó étvágyat, te Dance-lady!- kacsintok rá, célozva az előbbi teljesítményére. Imádom, ahogy táncol, ez tagadhatatlan. Remélem, nem vág hozzám semmit. Törékeny tányért vett elő.
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  Icon_minitimePént. Jún. 14, 2013 5:20 am


Can't hold us

Volt valami a reggelbe, ami teljesen elragadt magával, abban a percben tényleg nem tartottam semmit sem fontosnak. Ott volt Dylan, én és Bon Jovi, a többieket teljesen kizártam, legalább is én ilyen voltam. Nem akartam ezekkel a dolgokkal foglalkozni, fontosabb volt az, hogy Dylannel táncoljak. Nem szoktam így elkalandozni semmin, de most mintha muszáj lett volna az, hogy kettesben töltsek valakivel egy kis időt. 
Mióta az eszemet tudom sosem akartam azt, hogy egy fiú megszerezzen magának, nem tartottam szükségességét, hogy én most összejöjjek valakit. Az én életembe eddig csak egy férfinak volt hely, de mióta ismerem Dylant is… nos, azóta teljesen megváltozott a világ. 
Nem csak abban, hogy most már nem csak azt tartom szem előtt, hogy apámat megkeressem, hanem az is fontos, hogy barátokat szerezzek.  Sokat köszönhetek neki, a családjának, felnyitották a szememet, és most már tudom azt, hogy… nem élhetek annak az árnyékában, hogy egyszer, valamikor visszatér apa, mert lehet, hogy nem és akkor elfecséreltem az életemet erre.  Fontos dolgok is akadnak, bár apa is fontos, de a barátok is kellenek az életembe. 
- Nem akarok én választani, de ha azt szeretnéd, akkor el kell mondanom, hogy a múltkor láttam egy nagyon jó előzetest. A film címe pedig a Szemfényvesztők, egyszerűen zseniális film lehet. És a pasi is remekül néz ki benne, bár nem csak ez a fontos… - pirultam el egy kicsit. Szeretem az olyan férfiakat, akiknek van egy kis göndör hajuk, és a filmben szereplőnek az volt. Egyszerűen meg szerettem volna nézni ezt a filmet, nagyon.  A bundás kenyér illata egyszerűen kiábrándított Jesse Eisenberggel való flörtölésemből, ami nos… már négy szem közt folytatódott az agyamba. 
- Neked is. – válaszoltam halál pirosan, miközben elvettem egy kenyér darabot, és elkezdtem inni, az agyamba még mindig a főszereplő járt, pirosabb lettem, mint eddig. Hirtelen félre is nyeltem, gyors belekortyoltam a narancslevembe, de az is cigányútra szaladt, és elkezdtem köhögni. 







Pizsi | Bocsi, ha felkeltettelek. ^^



Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  Icon_minitimeVas. Jún. 16, 2013 4:11 am

Számomra már olyan természetes, hogy itt van... Szinte soha nem mondok neki nemet. Nem zárom ki a szobámból, az életemből, amibe olyan hirtelen csöppent bele. Talán mindig is egy ilyen emberre vágytam: barátra, testvérre... Mindig ott van, mindig lehet vele beszélni, bohóckodni, nevetni... Marcieban épp ez az életvidámság tetszik. Mindenen tud nevetni, mindenből viccet csinál. Jókedvet hozott ebbe a házba. Az életembe is, ami kissé el volt laposodva mostanában. 
Ez a szobámban való hülyülés is... Kezd már mindennapossá válni, hogy megnevettet valamivel, de a fene sem gondolta volna, amikor besunnyogott hozzám, hogy ez lesz? Jobb bele sem gondolni, mi lenne ha... STOP. Nem szabad! Nem lehet!
Belemerítkezem a reggeli készítésébe, és csak akkor veszem észre, hogy ott van, amikor megszólal. Máris az esti mozizásról beszélünk, és az, ahogy felvezeti a témát, nagyon édes. Mosolygok magamban. 
- Azt a bemutatót én is láttam. Felkeltette az érdeklődésemet, úgyhogy részemről oké.
Elé teszem a kenyeret, és magam is leülök az asztalhoz, jó étvágyat kívánva neki. meg sem lepődöm, hogy közben már megterített, gyümölcslevet is téve az asztalra. Mintha összeszokott házaspár lennénk, eskü...
-Mi a baj? - fura, hogy hirtelen elvörösödött. Nem mondtam semmi kellemetlent, vagy... A Dance ladyvel hoztam zavarba? Hiszen remekül táncol!
Jobban megijeszt, amikor a kenyértől fuldokolni kezd, és az sem segít, amikor narancslevet próbál meg rá inni. Felpattanok, hogy mögötte lehessek, és óvatosan a hátára csapok.
- Köhögd fel..., próbáld meg!- kissé hangosabb vagyok, mint kellene. Marcie nem süket, csak félrenyelt. Nyugi!
Rohadt nagy mázli, hogy nem esek kétségbe. Amikor megkaptam a robogót, kellett tenni elsősegély vizsgát is. Ott tanították, mit kell csinálni, ha az ember félrenyel. de basszus, élesben még sosem csináltam. Félek, hogy túl nagyot ütök. Ötöt kell ütni... Remélem, elég lesz...
-Jobban vagy?- nézek rá, egy pillanatra ott hagyva a hátát, az arcát keresve. Ha továbbra is fulladozik, nekem kell kipréselnem belőle azt a falatot... jaj!
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  Icon_minitimeVas. Jún. 16, 2013 4:51 am


Can't hold us

Az ember életében sok első titulust lehet kiosztani, és vannak olyan emberek, akik nem szeretnék ezeket az elsőket bezsebelni. Ismertem egy olyan lányt, aki tényleg nem vágyott arra, hogy legyen barátja, hogy csókolózzon, hogy elnyerje ezeket az első dolgokat. És még is boldog volt, egy ideig, de aztán látta, hogy mindenki milyen boldog a párja mellett, és azt mondta, hogy lemond erről, nem akar elsők nélkül élni. Így hát elkezdte belevetni magát az élet habos oldalába, és megszületett belőle az iskola legnagyobb barlangja. Pedig mindenki azt hitte, hogy sokra viszi, de nem így lett, elrontotta a jövőjét, és emlékszem mikor 10. lettünk akkor terhes lett. Abbahagyta a sulit. Én nem szeretnék így járni, elvégre nekem fontos az, hogy meglegyenek az elsők, de nem akarok semmit sem elhamarkodni. Ezért van az, hogy 18 évesen még sose csókolóztam senkivel, nem játszottam 10 percet a mennyországban sem, de majd eljön ezeknek is az ideje, meg a tökéletes személy… 
- Ennek nagyon örülök, akkor hívod te a többieket ugye? Nekem nincsenek meg a haverjaidnak a telefon számai. – vontam vállat, és még mindig pirosan ültem ott vele szembe. Sose éreztem magam még ilyen zavarba, tetszett az, ahogyan megmozgatta a fantáziámat a filmben szereplő férfi. Csak az a kár, hogy a való életben nem találok magamnak senkit, aki tényleg elnyerné a tetszésemet. Nem tudom, mi van velem. Szörnyű vagyok. 
Éreztem, ahogy a tüdőmből hiányzik a levegő, ahogy a piros vérsejtjeim várják az oxigént, és az agyamban is éreztem, hogy eleredt a pánik. Olyan fura volt, sose nyeltem még félre, és különösebben az sem segített, hogy megütötte a hátamat.  Rosszul éreztem magam, éreztem, hogy innen nincs kiút. Tovább köhögtem, próbáltam nem megfulladni, de az a darabka nem nagyon akart eltűnni a torkomból, és a narancslé sem segített túlságosan. 
Kérdésére fejet ráztam és éreztem azt, hogy kezd minden sötétebb lenni. Próbáltam köhögni, hisz nem akarok itt meghalni, egy bundás kenyértől. 






Pizsi | Bocsi, ha felkeltettelek. ^^



Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  Icon_minitimeVas. Jún. 16, 2013 5:17 am

Amikor az ágyamban az esti programról beszéltünk, és szóba jött a mozi, nem akartam hívni a haverokat. Bár még azt sem tudtam, mit fogunk nézni, azt már tudtam, hogy ha nem megyek egyedül, akkor csak Marcieval akarok. 
Amikor a haverokkal vagyok, általában a csajok a téma, és nem akarom Marciet (megint) kellemetlen helyzetbe hozni. Talán ő zárkózottabb annál, hogy végighallgassa a fiúk sztorizgatását (aminek java különben nem is igaz). Másrészről meg szívesebben vagyok vele kettesben, mint a fiúkkal nagy társaságban. Igazából egyik sem a barátom. Haverok vagyunk, együtt lógunk, deszkázunk... és ennyi.
- Nem, nem akartam hívni senkit, hacsak...- megfordul a fejemben, hogy valamelyik srác tetszik neki. Nem vettem ugyan észre, de megeshet. Marcie nem az a rámenős csaj, ezt már észrevettem. Tulajdonképpen az a fura, hogy velem ennyire jóban van. Mert jóban van... vagy már ez sem biztos? 
Nincs időm normálisan végigmondani, mert először vörösödni kezd, aztán köhécselni. Nem tudom, én hoztam-e zavarba, vagy valamelyik haveromra gondolt... És először nem is fogom fel, hogy baj lehet.
A köhögés és a vörösség azonban egyre rosszabb, nem segít, hogy inni próbál, és az sem, hogy megütögetem a hátát. Nem merek nagyot ütni, nehogy kárt tegyek benne, hisz olyan törékeny, és félek... Félek, hogy kárt tennék benne. 
Ötször ütök a lapockái közé, éppen úgy, ahogy a nagykönyvben meg van írva (csak talán nem elég erősen), és az ütögetés nem segít. Kénytelen vagyok felrántani a székről, mögé menni, átkarolni, és az ökleim a szegycsontja alá tenni...
-Bocs, Marcie, ez nem lesz kellemes- súgom neki, aztán becsukom a szemem, összpontosítok és aztán felfelé és hátrafelé rántom a kezem, hogy megpróbáljam kipréselni belőle azt a falatot. Imádkozom közben, hogy ne veszítse el az eszméletét. Mit tennék akkor? Nem akarom elveszíteni!
- Kérlek... kérlek...- fohászkodom. Kissé elengedem, csak az egyik kezemmel tartom, és ahogy előre görnyed, újra paskolni kezdem a hátát. Lázasan jár az agyam, mit teszek, ha ez sem jön össze. Hol a telefon? Mennyi idő alatt ér ide a mentő?
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  Icon_minitimeVas. Jún. 16, 2013 8:14 am


Can't hold us

Elindultam egy olyan küldetésbe, ami a végemet fogja jelenteni. Ez egy olyan dolog, ami nem fog valóra válni, nem fogok önfeledtül sétálni apával, most már biztos vagyok ebben. Legalábbis így gondolom, nem hiszem azt, hogy meglesz, ha meglenne, akkor apa már rég otthon lenne velünk és én sem lennék itt. Viszont részben jó az, hogy eltűnt, mert lehetőséget nyertem megismerni pár igen fontossá vált személyt.  Itt van Dylan és a szülei, akik nagyon kedvesek voltak velem, mindenben segítenek és ez egyszerűen tetszik nekem, igazán beilleszkedtem a családba, talán megtaláltam azt a helyet, ahol igazán jól lehetek. Most jól érzem magam, nem hallom azt, ahogy anya veszekedik apával, hogy már megint el fog menni, nem hallom azt, ahogy a bátyám noszogatja anyámat, hogy váljon már el apától. Itt minden olyan békés, és szeretetre méltó. Aztán itt van Lance is, akinek sokat köszönhetek, hisz remek barát lett, annyi mindent tudok róla, és még sem ítélem, vagy ehhez hasonló, hanem megpróbálok neki segíteni, őt is nagyon szeretem. Akkor itt van Cynara is, Gammából, akinek annyira örültem az erdei úton, sokat segített, és hálás vagyok neki, nekik, mindenkinek. Ha ők nem lettek volna, szerintem már rég elfelejtettem volna, hogy ki is vagyok, és hogy mennyire szeretek élni, mert tényleg. 
- Ha csak, mi? – húztam fel a szemöldökömet pajkosan, hisz nem értettem mire akart utalni. Mint mindenki tudja, nem vagyok az a pasizós típus, ha jönnie kell, akkor jönni fog és én nem kényszerítek senkit. -  Vagy mehetünk kettesben is, nekem úgy is megfelel. 
Éreztem, ahogy a légcsövem eldugul, ahogy a tüdőm kezd összeszűkülni, és ahogy próbálja Dylan megveregetni a hátamat. De az a hülye bundás kenyér egyáltalán nem akart megmozdulni, nem értem, hogy miért. Hallottam a hangját, de annyi erőm nem volt, hogy megrázzam a fejem. Éreztem, ahogy az agyam kezd lekapcsolni, a piros fények elaludtak a veszély teljesen elragadta a testemet. 
Megijedtem mikor felkapott, és a mellcsontomnál összefonta a kézfejét, és elkezdte húzni, hallottam már erről a módszerről. Aztán, mintha valami elkezdett volna előre húzni, a fejemet nehéznek éreztem, előre kezdtem el dőlni, és amikor éreztem az erős becsapódást megtörtént. Felköhögtem. A térdemre estem kissé megütve azt, felhorzsolva, de nem volt gond. Köhögtem, és éreztem, hogy a tüdőm megtöltődik levegővel,  kapkodtam a levegőt, már nagyon jól esett.
 
 






Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  Icon_minitimeVas. Jún. 16, 2013 8:10 pm

Lent vagyok a konyhában, csinálom a reggelit, ahogy megbeszéltük, amikor Marcie megjelenik. Az esti program kerül szóba, és valamiért szóba hozza a haverokat is. Ha valaki, ő nagyon jól tudja, mennyire felszínesek ezek a kapcsolataim, ezért kezdek gyanakodni, hogy valamelyik haverom tetszik neki, de nem tudom, hogy hozzam fel a témát. Nem akarok tolakodni a magánéletében, az érzéseiben, éppen elég baj neki, ami az apjával történt... És abba sem szívesen avat bele. Ez miért lenne más?
- Szóval egy konkrét haveromra gondolsz, vagy...- kérdőn nézek rá, mert én nem akartam mással menni csak egyedül (vagy maximum vele), és reggel, amikor mellém bújt, már egészen biztos voltam, hogy csak vele. - Egy szavadba kerül, és bármelyiket elhívom, ha ismerkedni szeretnél...- mondom neki finoman. 
Úgy érzem, neki is szüksége van barátra. Kis csalódottságot érzek, hogy ez a személy nem én vagyok, de az élet, mint tudjuk, nem tökéletes. És ott van Lance... Az a srác elég fura, nem is értem, Marcie mit eszik rajta. Hol van ő? Mi van vele? Már Marcie se nagyon emlegeti. Talán összevesztek? 
Az ezzel kapcsolatos kérdéseimet nincs időm feltenni neki, mert fuldokolni kezd. Be kell avatkozzam, mert félő, hogy az a falat bundás kenyér a légcsövébe szaladt. Tudom mit kell tennem, de óvatosan csinálom, hiszen Marcie törékeny csontozatú. Izmos, gondolom a sok tánc miatt, de a csontjai kifejezetten vékonyak. Hiába ütögetem a hátát, az nem elég, így a Heimlich-féle (ha jól emlékszem, így hívják) műfogással próbálkozom. Felkészítem rá, hogy nem túl kellemes, de muszáj megtennem... Nem húzhatom az időt. 
Teszem, amit kell, de nem vezet eredményre. Kezdek kétségbe esni. Fohászkodom, és valahonnan eszembe jut, hogy használjam ki a gravitációt... 
Csak fél kézzel tartom, és megijedek, ahogy elernyed a kezeim között, ennek ellenére újra paskolni kezdem a hátát, talán erősebben is, mint ahogy szeretném. Valami történik, mert köhögni kezd, de közben térdre esik, én mellé zuhanok, és csak most veszem észre, mennyire kifulladtam... Kapkodom én is a lélegzetem, ahogy ő. Gyorsan felhúzom magam, mellé térdelek, az arcába nézek... Aztán a homlokát a vállamra húzom, hogy meg tudjon támaszkodni és simogatni kezdem a hátát.
- Oké... Most már minden rendben lesz...- csitítom őt és magamat, mert még mindig nagyon vadul ver a szívem. Ha már nyugodtabban vesz levegőt, visszasegítem a székre, és a lábát is szemügyre veszem. Mintha megütötte volna. Ez is az én hibám.... Szégyellem magam, amiért ilyen béna vagyok.
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  Icon_minitimeHétf. Jún. 17, 2013 1:08 am


Can't hold us

Barátok. Annyi mindent takar ez a szó. Sok barátja van az embernek, vannak olyanok, akik csak egy bizonyos ideig vannak benne, van, akikkel örök életre szóló barátságok kötődnek, és vannak érdek barátságok is. Szerencsém az, hogy nekem általában örök életre szóló barátságaim vannak, nem szeretnék senkit sem elhanyagolni, hisz mindenkire szükségem van. Azt mondják, hogy az ellenségeket még közelebb kell tartani a barátoknál, de én a barátokat részesítem előnyben, és lehet furán hangzik, de én nem szoktam ellenséget szerezni magamnak. 
Lehet, sőt biztos vagyok benne, hogy akadnak olyan személyek, akiknek nem nyertem el a tetszését, de hát ez van. Én sem kedvelek mindenkit, ettől viszont nem viselkedek senkivel bunkón, mindenkivel megpróbálok rendes lenni. 
- Jaj, dehogy gondoltam semmi ilyesmire, de tényleg. – vetettem el a gondolatát. Egyáltalán nem tetszik egyik haverja sem, elvégre sose kezdtem el megnézni, hogy hogy néznek ki. Persze, megnéztem már párszor, észrevettem, hogy remek fenekük van, meg ilyenek, de akkor sem pécéztem ki magamnak, hogy meghódítsam őt. – Ismerem őket, de veled sokkal szívesebben mennék moziba. Kettesben is szép az élet.  – mosolyogtam rá aranyosan. 
A meglepően boldog hangulat után már minden megváltozott. Egyszerre öntötte el a szobát a pánik. Eluralkodott mindenkit ez az érzés, kétségbe voltam esve, és ezt Dylanen is éreztem. Még is örültem annak, amikor a padlón kötöttem ki és tudtam lélegezni. Kapkodtam a levegőt, egyszerűen a tüdőm nem tudott betelni vele.  Megijedtem mikor fáradtan elesett mellém, de hamar összekapta magát, és már magához is vont. Fejemet vállára hajtottam, és tovább lélegeztem. Soha többé nem fogok bundás kenyeret enni!! Lélegzem, és ez annyira jól esik, érzem, ahogy mindenem megtelik oxigénnel és kezd minden rendbe jönni. Fejemből a vér elkezd megint áramlani, így már nem fogok agyvérzést kapni. 
- Köszönöm… - ennyit tudtam kinyögni, annyira még nem voltam beszélő képes. Végül megnyugodtam, de nem csak én, hanem ő is. Segített visszaülni az asztalhoz, és már nagyon elfáradtam. Pedig, semmit nem csináltam még.  Ahogy visszaértem az asztalhoz, egyből a narancslé után nyúltam és kortyoltam belőle. 
- Tényleg nagyon köszönöm. – néztem rá, majd előre hajolva megpusziltam az arcán. Kedvelem őt, nagyon is. Aztán az elmémbe hasított. – Most már tudom, hogy milyen volt mikor a bátyámmal kivettük az aranyhalamat a vízből. Vicces volt. – mosolyodtam el, majd eltoltam magam elől a tányért. Már nem voltam éhes. 
 
 






Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  Icon_minitimeHétf. Jún. 17, 2013 2:17 am

Bármennyire is jól megvagyunk Marcieval, néha félreértjük egymást. Valószínűleg most is ez történhetett, mert amikor konkrétan rákérdezek, melyik srácot hívjam el moziba, kitérő választ ad. Kicsit értetlenkedve nézek rá. az előbb még azt kérte, hívjam a haverjaimat, most meg azt, kettesben menjünk. Hogy is van ez? 
Enni kezd, és nem firtatom a kérdést tovább, lévén, hogy elpirul... és aztán fullákolni kezd. Nincs időm azon agyalni, mi ez az egész, a legfontosabb, hogy ő jól legyen. Kezdetben mintha nem akarna segíteni semmi, aztán csak megoldódik a dolog, kiköhögi a félrenyelt falatot, én meg -leginkább lelkileg- kifulladva rogyok mellé. Megőrültem volna, ha baja esik, ez biztos. 
Gyorsan összeszedem magam, és őt is... Feltámogatom a székre, hogy meg tudja magát kényelmesen támasztani, én meg előtte maradok, és a térdét veszem szemügyre. Picit lehorzsolta, ahogy térdre esett. Nem tartottam elég jól, ügyetlen vagyok, korholom magam. Ő köszönget, én meg fájdalmasan nézek rá.
-Bocsánat, ne haragudj!
Legszívesebben fejbe verném magam, hogy ennyire béna voltam. Eszembe sem jut már, hogy esetleg valamitől megmentettem (a fulladástól), csak az jár a fejemben, hogy sérülést okoztam neki. Én. Az én hibám. Bár az a seb nem túl komoly, nem tűnik annak, azért kellemetlen lehet.
-Fertőtleníteni kell... -mondom sután, mert apró vércseppek máris megjelentek rajta- Tudod mozgatni? Nem fáj? 
Lassanként lecsitul a légzésszáma, iszik a narancsléből, és újra köszönetet mond, majd megpuszil. Mintha leforráztak volna. Egyszerre örülök ennek a puszinak, és érzem magam rosszul tőle. Mintha ő sajnálna engem. Biztos hülyének tart. 
Arra számítok, hogy a lábáról mond valamit, de ő az aranyhaláról mond valamit. Megkövülten hallgatom. Hirtelen nem is értem, miért mondja ezt, aztán rájövök, ő még mindig a fuldoklásról beszél.
- Vicces? - mintha egy másik világból jönne a hangom. Nem teljesen értem- Ez nem volt vicces, Marcie. Féltem, hogy megfulladsz. A halad túlélte?
Felállok mellőle, és visszaülök a helyemre. Mintha lassított felvétel lennék... Mi történik velem? Az étvágyam elment, az biztos. Egy falat se menne le a torkomon, de még a narancslé is olyan... Nem kívánom, na. Marcie is eltolta már maga elől a tányért. Nesze neked bundás kenyér.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Branfort kúria  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Branfort kúria
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Dylan Branfort

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Defiant Universe :: Beta Verse • Los Angeles :: • Lakónegyed-
Ugrás: