The Defiant Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ, de mégis három... Ugyanaz, de mégsem... Az emberek nagyravágyósága miatt a világ, amiben élünk megváltozott. Minden csupán tőlünk függ. Hol, hogyan, kivel és miként élünk. Tapasztald meg egyazon világ három arcát és tedd a helyére a dolgokat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
Üdv a defiant universe különös világában! Ha tetszik, amit látsz, rajta... regisztálj és légy részese egy cseppet sem hétköznapi történetnek!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
staff

Legutóbbi témák
» Második randi, avagy a strandon
Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm by Dylan Branfort

» Albérletben...
Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 1:46 pm by Robert Garfield

» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am by Dylan Branfort

» Képet, neked, szeretettel!
Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:38 am by Amelia Bright

» Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am by Marcie Owanfell

» Branfort kúria
Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am by Dylan Branfort

» Phoenix Rose
Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:00 am by Marcie Owanfell

» Katrina White
Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:50 pm by Katrina White

» Noel Jackobs készülget
Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:32 am by Noel Jackobs

» Erdei utak
Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:54 am by Marcie Owanfell

frpg toplista
Branfort kúria  - Page 2 2zid75e
~ frpg toplista ~
Kérlek, segíts nekünk minden nap egy kattintással, hogy egyre előrébb kerülhessünk a szerepezős fórumok toplistáján.
Top posters
Admin
Branfort kúria  - Page 2 Vote_lcapBranfort kúria  - Page 2 Voting_barBranfort kúria  - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Branfort
Branfort kúria  - Page 2 Vote_lcapBranfort kúria  - Page 2 Voting_barBranfort kúria  - Page 2 Vote_rcap 
Amelia Bright
Branfort kúria  - Page 2 Vote_lcapBranfort kúria  - Page 2 Voting_barBranfort kúria  - Page 2 Vote_rcap 
Marcie Owanfell
Branfort kúria  - Page 2 Vote_lcapBranfort kúria  - Page 2 Voting_barBranfort kúria  - Page 2 Vote_rcap 
Rei Minh
Branfort kúria  - Page 2 Vote_lcapBranfort kúria  - Page 2 Voting_barBranfort kúria  - Page 2 Vote_rcap 
Ciel D. Blackall
Branfort kúria  - Page 2 Vote_lcapBranfort kúria  - Page 2 Voting_barBranfort kúria  - Page 2 Vote_rcap 
Robert Garfield
Branfort kúria  - Page 2 Vote_lcapBranfort kúria  - Page 2 Voting_barBranfort kúria  - Page 2 Vote_rcap 
Joyce Romain
Branfort kúria  - Page 2 Vote_lcapBranfort kúria  - Page 2 Voting_barBranfort kúria  - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Prince Rosso
Branfort kúria  - Page 2 Vote_lcapBranfort kúria  - Page 2 Voting_barBranfort kúria  - Page 2 Vote_rcap 
Svetlana Rimmer
Branfort kúria  - Page 2 Vote_lcapBranfort kúria  - Page 2 Voting_barBranfort kúria  - Page 2 Vote_rcap 
kiemelt
Branfort kúria  - Page 2 A>
anniversary
oldalnyitás napja: 2013.05.21.

 

 Branfort kúria

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 17, 2013 3:11 am


Can't hold us

Eddig szerettem enni, főleg az egzotikus kaják terét akartam minél jobban felfedezni, de a mai incidens után nem hiszem, hogy szeretnék még egyszer egy ilyenben részt venni.  Azt is meg fogom gondolni, hogy mikor fogok én újból bundás kenyeret enni, ha meg enni fogok, akkor biztos olyan kicsi falatokat veszek a számba, hogy a fél fogamra sem lesz elég. Nem fog érdekelni, hogy kb. a 6x-a lesz az evési időm, mint egy normális embernek, de megijedtem az az igazság. És, ha nem lett volna Dylan meg a szaktudása már rég alulról szagolhatnám az ibolyát. 
Nagyon hálás vagyok azért, amit tett értem bongyori, mert ha ő nem lett volna akkor már rég nem élnék, és még kisebb lenne az esély arra, hogy megtaláljam az apámat. Sokat köszönhetek neki megint, s kissé meglepődve néztem rá mikor elkezdett bocsánatot kérni. De vajon miért teszi? Egyáltalán nincs miért kérnie, hisz ő a nap heroja, mert segített rajtam, megérdemel egy kitűntetést vagy valami ilyesmit. Tényleg, majd kell is neki vennem egyet, csak érjek ma el a városba. 
- Dylan… most miért kérsz bocsánatot? – húztam fel a szemöldökömet, mert tényleg nem értettem, hogy miért szabadkozik. Elvégre megmentette az életemet, ez a minimum, hogy puszit is adok neki. Megérdemli. Még mindig magasba emelt szemöldökkel néztem, ahogy a lábamat vizsgálja. 
- Nem nagy gond, már volt ennél sokkal rosszabb sérülésem is. – vigyorogtam rá, majd felemeltem a lábam, és behajlítottam, köröztem vele, hogy lássa semmi baja nincs az én vékonyka lábamnak. Na jó, csak annyi, hogy kissé felhorzsoltam, piros és vérzik is. – Semmi baja, amúgy is eb csont beforr! 
A narancslé sem olyan már mint mikor legelőször ittam belőle, már nem merek kortyolni, és a bundás kenyérből is elegem lett. Nem szeretném, ha megint megakadna a torkomon, és az sem érdekel, ha rosszul leszek, de az biztos, hogy én ma nem eszek semmit, ami nagyobb mint egy tic tac szem. 
- A halam volt vicces, de mindig visszatette bátyám mielőtt megfulladt volna. Akkor még nem értem el az akváriumot, és azért nem menthettem meg. – vontam vállat elkenődve, majd tovább néztem a tányért. Tényleg nem kell belőle a bundás kenyér, nincs hozzá gusztusom. 
- Akkor… hogy legyen? Mit fogunk csinálni? – térek vissza a csicsergő hangnemembe, majd elkezdek pakolászni, mosatlanok, ilyenek, narancslé vissza a hűtőbe.
 
 
 
 






Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 17, 2013 6:58 am

Marcie a beszélgetésünk közben majdnem megfullad, és csak nagy nehezen sikerül felköhögnie a félrenyelt falatot. Ráadásul közben térdre is esik, mert nem tartom elég szorosan, és a térdét is megüti.
- Hát a lábad miatt- Hogyhogy mi miatt? Ha elég jól tartom, biztonságosan megúszhatta volna az egészet. És ha nem faggatózom evés közben, félre sem nyelt volna... Jut eszembe. 
Ő viszont megköszöni, amit érte tettem, és ráadásként meg is puszil. Vigasztal ezzel is? Nem tudom. Zavarba hoz. 
Témát vált, váratlanul. Az aranyhaláról kezd beszélni, és hirtelen nem látom az összefüggést. És amikor azt állítja, a dolog vicces volt, én nem tartom annak. Ha ezt összefüggésbe hozta azzal, ami az előbb történt, csöppet sem vicces. Élet és halál... komoly dolgok. Nem értek vele egyet. 
-Szóval a bátyád szórakozott vele. Biztos nagyon intelligens fiú... - mondom neki gúnyosan, de aztán megbánom. A családja érzékeny téma. Akkor is, ha a bátyja éppen állatokat kínoz. Akkor is, ha csak egy egyszerű aranyhalról van szó...
Inkább leülök és befogom a szám. A térdét nem kell abajgatni, ő is alig foglalkozik vele. Igaz, hogy már nem eszünk, mindkettőnk étvágya elment, de még az asztal mellett ülünk. Aztán változik valami. Az aranyhal miatt lekonyult szája ismét felfelé görbül, és mintha mi sem történt volna, újra jókedvűen kérdez. Ezt csodálom a csajokban. A hangulatváltásaikat nem tudom követni!
- Este? Hát elmegyünk abba a moziba. De kukoricát már nem veszek neked, azt elfelejtheted!- igyekszem én is humorosabban válaszolni. Nem tudom, jó ötlet-e, hogy ezzel jövök, de próba, cseresznye. Ezt szokták mondani.- Addig meg lustálkodjunk itthon, vagy lógjunk a Plázában, valamelyik hangszerboltban...
Szeretem ezt csinálni. Vannak olyan üzletek, ahol minden vásárlási ígéret nélkül ki lehet próbálni hangszereket. Gyakran belógok, dobolok, szintizek vagy gitározok. Egyiket sem tudom kiemelkedően jól, de dallamokat könnyedén le tudok játszani. A ritmus meg... adja magát, nem?
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 17, 2013 7:30 am


Can't hold us

Emlékszem mikor kicsi voltam, akkor nem foglalkoztam a kinti világgal. A bátyám árnyékában voltam kb. egész életem alatt, és csak akkor éreztem magam biztonságban mikor apa itthon volt. Számomra apa jelentette a megnyugvást, imádtam vele lenni és őszintén szólva nem szerettem csak az anyámmal és a testvéremmel otthon lenni. Végül minden megoldódott, mert eljöttem otthonról, nem bírom azt ki, hogy ne szeressék az apámat, aki annyi mindent tett értünk. Anyáék csak a számítógépig látnak, és egyáltalán nem tetszik az, ahogy lemondtak az apámról. Ő a legeslegjobb férfi az egész világban és még sem szeretnének vele lenni. Hogy is van ez? Én imádom az apámat, és nagyon hiányzik, nincs ki a karjaiba vonjon, és szorosan magához öleljen. 
-Jaj, rá se ránts, én sem foglalkozok vele. Tényleg nem. – vontam vállat és tovább nézegettem a kezemet, a lábammal egyáltalán nem foglalkoztam.  Nem zavart a seb a lábamon, majd bemesélhetem azt, hogy deszkázás közben estem így el, miatta történt ez a dolog, nem kell mindenkinek azt megtudnia, hogy majdnem megfulladtam. Azt mondanák, hogy felelőtlen vagyok, és nem állom meg a lábamon a helyemet, és akkor megkeresnék a szüleimet. Majd rájönnének mindenre, ez nem jó így… 
- Intelligens, meg minden, most nagy mérnők a cégnél, de… akkoriban olyan fura volt, szórakozott volt a gyerek, és engem akart mindig felvidítani. De ezzel csak egy elszomorított, 4 éves voltam. – ajkamba haraptam, és elgondolkodtam. Mi lenne, ha most megint visszamennék Los Angelesbe? Minden visszatérne a régi kerékvágásba, és én megint robottá válnék, de ezt nem akarom. Szabad akarok lenni, nagyon szabad. 
- Majd megveszem én magamnak, erről nem kell gondoskodj, és hogy jutalmazzalak meg meghívlak egy fagyira, na mit szólsz? – mosolyogtam rá aranyosan, majd megérintettem a kézfejét. Tudom, hogy mire értette a kukoricás dolgot, de nem zavart, mindig is tudtam, hogy béna vagyok. – Arra megyünk, amerre szeretnéd, nekem teljesen mindegy. Bárhová megyek, de előtte át szeretnék öltözni, mert a mintás felsőmre jutott egy két érdekes dolog a reggeliből. A narancslétől meg ragad a hasam…  
Épp egy újabb kortyot akartam inni a narancslevemből, hisz abból sose elég, mikor hallottam a nappaliban megcsörrenő telefonomat. Bárhonnan felismerem a csengőhangomat, hisz Skrillex volt, nem mindenki szereti. Gyors odafutottam, nem törődtem a lábammal és elhúztam az ujjamat a képernyőn. A kijelzőn az AGRAUB név virított. Gyors felvettem. 
- Haló? Igen, itt Phoenix. Jó napot. – köszöntem bele illedelmesen, majd felindultam a szobámba, hogy ne hallja odalent Dylan, amit beszélek. Agraub az egyik ember, aki az elmúlt 5 évben látta a papámat, és csak akkor szokott hívni, ha tud valamit… Talán megtalálta?
 
 
 






Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 18, 2013 2:46 am

Nem sokkal azután, hogy majdnem megfulladt, már korábbi családi élményéről beszél, ami kapcsán szóba kerül a bátyja is. Nem tudom azt mondani, hogy ezek alapján nekem szimpatikus a bátyja, hiszen kínzott egy aranyhalat, de Marcie a védelmébe veszi.
- Rossz módot választott, hogy felvidítson- mondom neki egy vállrántás kíséretében. Fogalmam sincs, gyerekként nekem milyen alternatívák jutottak volna eszembe. Lehet, hogy én is dilinyós lettem volna? 
Visszatérünk egy vidámabb témára, a mi közös programunkra, és a mozizásra. Úgy tűnik, a dologtól nem ment el a kedve. Csak ugratom vele, hogy nem kap tőlem kukoricát, hiszen bármit megvennék neki, amit csak kíván... Húzom csak. De talán nem veszi a lapot.
- Jutalom? Fagyi? Hű!- csillan fel a szemem. A fagyi az egyik kedvenc édességem. Bármennyit és bármilyet képes vagyok belőle behabzsolni. Megérinti a kézfejemet, és ez most nagyon természetesnek tűnik. Őszinte érzéseket sugároz, és ez jól esik. Nem kapom el a kezem.
Aztán arról beszélünk, mit csináljunk addig, és a válaszával felhúz egy kicsit.
- Amit én akarok...- morgok. -Bakker, Marce, te mit akarsz? - Az átöltözésen kívül, persze. 
Nem akarok rákényszeríteni semmit, de mégiscsak róla van szó. Arról, hogy ő jól érezze magát. Tudom, hogy imád táncolni, szereti a zenét, ezért ajánlottam neki valami olyat, amiben mindketten ki tudjuk élni magunkat. A másik véglet a lustulás... Ki tudja, mennyire fárasztotta ki az előző kaland? 
Már kezdenék érvelni neki, amikor megszólal a telefonja, ő pedig felugrik, és szó nélkül otthagy. Távolodó lépteit és hangját hallom. Aha. Szóval most magamra hagy. Eltakarítom a konyha romjait. A bundás kenyeret nem dobom ki, majd valamelyik kutya megeszi. Elcsomagolom. Elmosogatok, eltörölgetek, és elpakolok. mintha nem is jártunk volna a konyhában.
Aztán felmegyek a szobámba, beteszek egy CD-t, felteszem a fülest, és végignyújtózom az ágyon. A plafont nézem. Marcie, és a fura dolgai. Hangulatváltozások. Titkos telefonok. Ha Lance kereste volna, őt nem magázná... Mit titkol? Talán jobb, ha nem tudom. Pár pillanat múlva már együtt énekelek Jared Letoval.


A hozzászólást Dylan Branfort összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 18, 2013 10:30 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 18, 2013 3:02 am


Can't hold us

Határozottnak látszok, de még én sem tudok mindenben dönteni. Vannak olyan helyzetek, amibe inkább másnak a gondolatára hagyatkoznék, hisz biztosabb ő abban, mintsem én az enyémbe. Nem tehetek róla, hogy ilyen vagyok, ez azért is van, mert kb. 2 évig engem is bekebelezett a robottá válás, és akkor mindent elvesztettem, ami egyszer megvolt. Most pedig minden megváltozott, szinte nem ismerek magamra. Fiúkat nézek, egy idegen családdal lakom, és egy olyan fiúval ápolok jó barátságot, aki két pofára falja a lányokat, szó szerint. 
Sose kedveltem az olyan fiúkat, akik a nőket valami díjnak használják, és csak gyűjtik őket, megdöntik és engedik az útjukra, tudom, hogy Dylan nem teljesen ilyen, de minden pasi disznó… és ezt senki sem változtathatja meg, egyszerűen tudjuk ezeket a dolgokat, viszont merünk álmodozni, hogy egyszer, talán még is. 
- Inkább lustuljunk, semmi kedvem nincs az utcára menni, egy ilyen meleg napon. Na, jó, akkor lenne, ha valami tusolás lenne odakint, esetleg Vizi pisztoly csata, vagy vízi csúszdázás a kertben. Ezek miatt kimennék az udvarra, de amúgy bebújnék a mélyhűtőbe. 
Nevettem ezen a dolgon, de nem tartott sokáig, hisz megzavarta a beszélgetést a telefonhívás. A szívem vadul kalapált, és alig vártam, hogy megtudjak valamit. Annyi kérdésem van, amit még senki nem válaszolt meg, szeretném megtudni ezeket, de ahhoz az kéne, hogy Agraub nyíltan válaszoljon, ne kétértelmű három szálas magyarázatokat adjon, de ezt nem teszi meg. 
-  Megtalálta…? Vagy valamit róla? – húzom fel a szemöldökömet, miközben becsukom az ajtót, és leülök az ágyamra. A válasz nemleges, tehát semmi hír, csak szerette volna tudni, hogy mi a helyzet. De nem értem, hogy akkor miért nem a rendes telefonjáról hív, megbeszéltük, hogy ezt csak akkor használja, mikor tud valamit az apámról, itt valami sántikál. 
Kb. fél óra beszélgetés után letettük a telefont, én pedig hátradőltem az ágyamon. Dylan!! Basszus, teljesen kiment a fejemből, hogy mi még akartunk csinálni valamit, esetleg kimehetnénk a kertbe locsolkodni. Gyors átöltözöm, felveszem a tengerész mintás kékes fehér csíkos dresszemet, felkötöm kontyba a hajamat, majd gyors átcsúszok Dylan szobájába. Kopogás nélkül megyek be, és állok meg az ajtó előtt. 
- Van kedved kimenni az udvarra és locsolkodni? Elég meleg van, és hát… elolvadok, meg unaloműzőnek is jó lenne. – kérdezem mosolyogva a kis Jared imitátortól, hátha lenne kedve kimenni. Imádom a 30 Seconds To Marsot, egyik kedvenc együttesem a Fall Out Boy után, egy csomó albumuk megvolt a régi házunkba. 
 
 






Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 18, 2013 10:49 am

Van egy kis kalandunk a konyhában, mely szerencsés véget ér, de a reggelinek annyi. Marcie sem eszik, nekem is elment az étvágyam. Aztán a programunk megbeszélése közben telefonhívást kap, és ekkor rólam megfeledkezik. Mintha ott sem lennék. Ugyan valamit elkezd mondani egy vizes programról, de nem várja meg a válaszom. 
Egyedül rakom rendbe a konyhát. Nem esik nehezemre, anyám idejekorán megtanított rá, hogy ez a minimum, amit megtehetek itthon, és tulajdonképpen nem is esik nehezemre. Korán rájöttem, hogy inkább magam után pakoljak el, tartsak rendet a szobámban, minthogy anyám tegye ugyanezt. Mert akkor semmit nem találok. Szóval... Velem nincs baja. "Rendes fiú" vagyok, ahogy a barátainknak mondani szokta. 
A szobámban ledobom magam az ágyra, és zenét kezdek bömböltetni (csak fülhallgatóval). Mert anyám nem kultiválja, ha ricsaj van otthon, és ők bármelyik pillanatban megérkezhetnek. Naná, hogy énekelni kezdek, a zene magával ragad. Kezdetben csak a ritmust verem az ágyon, a hasamon, ahogy a plafont nézem, aztán dúdolok, és a refrént követem, majd a jól ismert szövegeket együtt éneklem Letoval. Azt hiszem, nem túl hangosan. 
Mindenesetre jól beleélhettem magam, mert halálra ijeszt Marcie. Fürdődresszben áll az ágyam mellett, és fogalmam sincs, mikor állt oda. Mióta van a szobámban, mióta néz, hallgat. Ciki. Lekapom a fülest a fejemről és kissé pirulva nézek rá:
- Mondtál valamit? 
Vagyok akkora IQ bajnok, hogy rájöjjek, nem véletlenül öltözött fürdő ruhára. Az jut eszembe, amit a konyhában mondott, hogy locsolkodni akar, vagy mi a szösz. Szó se róla, dög hőség van odakint. Nem is lenne rossz ötlet csobbanni egyet.
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 5:23 am


Can't hold us

Nyár van. Ilyenkor a legtöbb ember a parton ül, a habokba mártózik és napozik, de csak árnyékban. Legszívesebben én is ezt csinálnám most, egy tengerparton ülve, elég hiányos öltözékben. Esetleg még azt is meg tudnám tenni, hogy melltartó nélkül napozzak, bár ezt csak hason fekve vinném véghez. Nem szeretném mutogatni magam, ez egyáltalán nem én lennék. Szeretem, hogy még senki nem látta azt, amit a fehérnemű szerencsémre elrejt. 
Sose szerettem azokat a lányokat, akik mindent megmutatnak a fiúknak, egyből széttárják a lábukat, és beengednek mindenkit. Én ezt sose tenném meg, és egyáltalán nem vagyok arra felkészülve, hogy valakivel megosszam a hálószoba titkaimat. Majd egyszer megfogom, hisz nem szeretnék szűzen meghalni, de míg nem találtam meg a megfelelő személyt, addig nem szeretnék illetéktelen embereket beengedni a málnásomba.
Apa is mindig azt mondta, hogy csak akkor tegyem meg, ha teljesen biztos vagyok abban, hogy nem fogom megbánni, és az a személy, akivel megtenném az tényleg fontos számomra. Ezt tanította nekem apa, ebben nőttem fel és nem szeretném elhagyni ezeket a szokásokat.
A reggeli életmentés után egyből elragadott a telefonhívás, tényleg fontos volt számomra az, hogy megtudjak valamit az apámról. De még mindig semmit nem tudok, a sötétben tapogatózok várva a megvilágosodást, hogy megkereshessem apát. Minden szülinapi kívánságom valóra válna ezzel.
De, nem kaptam híreket, és az elkeserítő telefonhívás után átmenve Dylanhez szintén süket fülekre találtam. Mi van ma mindenkivel? Egyszerűen… lényegtelen. Annyira egyedül érzem magam, bár tudom, hogy itt van nekem Dylan és Lance, még sem olyan, mintha egy jó barátnőm lenne itt. Szükségem van valakire, aki magához húz, megpuszil, megsimogatja az arcomat, és szeret. Én pedig viszont szerethetem, megcsókolhatom, és a karjaiba bújhatok, ami biztonságot fognak sugallni. Azt hiszem, pasit szeretnék…
- Igen mondtam, de mindegy hagyjuk. – vontam vállat elkenődve, majd az ajtó fele néztem. – Lent leszek, és valamit csinálok, nem tudom… - mondtam neki, majd kiléptem az ajtón. Lerobogtam a lépcsőn, közben a hajamat bekötöttem, majd egyenesen a kinti udvarra másztam ki.
Ott elővettem a vizicsúzdát, és leterítettem. Tettem rá egy kis sampont, hogy jobban csússzon, majd lelocsoltam vízzel és kipróbáltam. Nekifutva indultam meg, majd  a hasamra feküdve csúsztam végig, a műanyag végén pedig egy nagyobb mélyedésben megtöltöttem jó sok vízzel, amibe belecsúsztam. 
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 11:37 am

Magánélet. Nehéz volt elhinnem, megszoknom, hogy egy idegen lakik a házunkban, aki aztán oda teljesen beépül, olyan gyorsan lesz bizalmasom, mint eddig soha senki ezelőtt. Ráadásul egy lányról van szó! Mindenki tudja, a lányok többnyire mennyire hisztisek. 
Vannak helyzetek, amiben Marcie sem kivétel. Elkezd mondatokat, aztán félbehagyja őket, mintha nekem tudnom kéne vagy ki kéne találnom. Nem mindig vagyok vevő az ilyen játékokra. Én nem tudok úgy gondolkodni, mint egy lány. Nekem mondja meg, ha baja van velem, vagy akar valamit, a célozgatások egy része nem jut el hozzám. Nem is engedem, hogy egy lány így játsszon velem.
Most magamra hagyott, egy szó nélkül, még azt sem mondta, "bocs, ez fontos hívás", pedig totál megérteném. Aztán meg halálra van sértve, hogy bevonulok a szobámba. most miért pukkadt fel? Ha a fülemen szól a zene, ott üvölt, megszűnik a külvilág, ezt már ő is tudhatná. Ha dumálnak hozzám, semmit nem hallok belőle.
Lehet, hogy ő is mondott vagy kérdezett valamit, amikor én éppen Jared hangjában voltam elveszve, de eskü, nem tudom, mert nem is vettem észre, hogy a szobámban van. És amikor visszakérdezek, megharagudva fordít nekem hátat. Hát akkor csak menj...
Persze, a dolog nem ilyen egyszerű. Marciet nem veszem egy kalappal a többi csaj közé. Lehet, hogy néha úgy viselkedik, mint a hülye tyúkok általában, de többnyire nem, és én kedvelem. És nagyon nem szeretem, amikor feszkó van köztünk, úgyhogy most sem bírok ellenállni neki, és amikor elhúz, én fürdőgatyát veszek fel, hogy bármit csinál, én csatlakozni tudjak hozzá. 
Kis időbe telik, míg megtalálom azt a vacakot, hiszen nem jellemző rám, hogy csak úgy felvegyek ilyen ruhadarabokat. Évek óta nem volt rajtam szerintem fürdőgatya.  Még azon is gondolkodnom kellet, hol lehet. De aztán találtam valamit, ami megfelel a célnak, és mentem Marcie után.
Ő már javában csúszkál, amikor leérek, és egy alkalmas pillanatban én is nekifutok a csúszdának, amit alkotott. Valószínűleg rá fogok esni, nem valami nagy ez a tákolmány, de talán, ha sikerül megnevettetni, meg is bocsájt. Különben lehet, még a mozinak is lőttek. Így hát nekirugaszkodom, és futva vetődöm a csúszkára, hogy azon végigszánkázva éppen Marciera essek. 
-Ezt nagyon jól kitaláltad- mondom neki nevetve, pedig a helyzet, amibe kerültünk, kissé pikáns.
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 2:45 am


Can't hold us

Mostanában nem volt okom, ami miatt örüljek valaminek. De tényleg nem, hisz vegyük csak az elmúlt órákat. Majdnem meghaltam egy bundás kenyér miatt, és ha ez nem lenne elég még a térdemet is bevertem. De nem tulajdonítottam nekik nagydolgot, inkább próbáltam örülni a kisebbeknek. Viszont néha jobb lenne az, ha lenne minek örülnöm elvégre… Mindenkinek szüksége van az életében olyan személyekre, akik boldoggá, különlegessé teszik őket. Nekem is kéne egy ilyen ember, de jelen pillanatban senki sem olyan, aki megfelelne erre a feladatra. Pedig már próbálkoztak, otthon is, de nem kellettek. Nem találtam meg bennük azt a különlegességet, amit kerestem. 
18 éves leszek, és az a nagy helyzet, hogy még az első csókom sem volt meg. Elég gáznak lehetne ezt gondolni, tekintetbe véve azt, hogy a legtöbb korombeli már az első együttléten is túl van. De én valahogy nem érzem azt, hogy sietnem kellene, mert kimaradok valamiből, én inkább lassan szeretnék haladni mindennel, megfontoltan szeretnék cselekedni, és nem az alapján, hogy a mai társadalom mit vár el.  Bár, hazudnék, ha az állítanám, nem szeretném megtapasztalni azt, hogy milyen, amikor megcsókolnak. Szeretnék valakihez odabújni, aki gyengéden karol át és azt súgja a fülembe, hogy szeret. Én pedig viszont szerethetem, mert ez az élet rendje. Párt választunk, ha megfelel, akkor összekapcsoljuk az életünket, ha meg nem, nos, akkor… Nem szeretek ilyeneken gondolkodni, mindig elszomorodok, mert tudom, hogy sose találok magamnak megfelelő partnert.
Inkább gyors kirázom a fejemből ezeket a kósza gondolatokat, és nekifutok a csúszdámnak, egyenesen a nagy vizes részbe csúszok, és ott gondolkodik, mikor meghallom, hogy Dylan is lejött csúszkálni.  Nevetve terülök ki, és ahogy beér, egyből félig rám kerül. Csak nevetni tudok ezeken a dolgokon.
- Köszönöm, régen apával így hűsöltünk. – mondtam nevetve, majd vizes hajába túrtam, hogy azt összeborzoljam. Vigyorogva néztem rá, és sóhajtottam. – Mi hozott le? Azt hittem a szobádban maradsz… - kuncogva húztam az agyát, majd gyors hozzátettem. – Örülök, hogy lejöttél.
Szeretem a társaságát, mindig olyan jó vele lenni, mert mosolyt csal az arcomra, és most, hogy még vizes is vagyok minden sokkal szebb. Gyors feltápászkodtam, és megigazítva a fürdőruhám alsó részét megint a csúszda elejéhez mentem. Nekifutottam majd hason csúszva érkeztem meg a végére. Nevettem.
 
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 3:19 am

A konyhában Marcie magamra hagy, majd amikor ott végzek, a szobámba megyek, és a fülhallgatómon át hallgatom Leto-t. Van néhány száma, ami kifejezetten tetszik, némelyiket szoktam is énekelni, kizárólag akkor, ha rajtam kívül senki nem hallja. Kissé elmerengek, így későn veszem észre, hogy Marcie a szobámba libbent, és amilyen gyorsan jött, úgy tűnik el. 
-Pazar- húzom el a szám. Már megint megbántva érzi magát, pedig semmi rosszat nem tettem. 
Nem nehéz kitalálni, mi a terve, hiszen fürdőruciban volt, így én is megkeresem a sajátomat. Végül is az ötlet király. Napfürdőzünk, locsolkodunk, vizeskedünk. Nagy nehezen találom meg a fürdőnadrágom. Rém ciki, de nem igazán hordok ilyesmit. Térdig érő bermudákban szoktam bemenni a vízbe...
Lent már jó a hangulat, Marcie éppen előttem csúszik, és alig ér a végébe, én már utána is eredek. Naná, hogy rá esek. Én megdicsérem az ötletért, mert előre látom, ez jó móka lesz, ő meg nevetve közli, hogy bizony az apjával is így szokta. Kérdésére megvonom a vállam, aztán bólintok én is.
- Nehogy valami jóból kimaradjak- ugratom. Már nem érdekel más, csak hogy újra nevetni lássam. Elképesztő, milyen szép a mosolya. 
Félig rajta fekszem, de nem akarok leszállni. A hajamba túr, szétfröcsköli benne a vizet, és van ebben a pillanatban valami... Azt hiszem, szívesen adnék neki most egy puszit, de akkor biztos kupán csapna, így a hasára tapasztom a szám és úgy fújom rá a levegőt. Fingó hangot ad, irtó vicces, ettől elnevetem magam, és leborulok róla, kiterülve a vízben, szétterpesztett végtagokkal. 
Süt a nap, döglesztő a hőség, de a vízben így egészen kellemes, és amikor észreveszem, hogy Marcie meglógott mellőlem, utána lódulok én is. Hagyok neki némi előnyt, hogy előre szaladhasson, csúszhasson, aztán nekiveselkedem én is.
- Vigyázat, megyek!- rikkantom, de nem érdekel, reagál-e, szedi-e a virgácsait, hogy megmeneküljön az előbbi helyzetből. Nagyot fröcskölve csúszok utána, beterítve mindent, eláztatva a haját. Felpattanok, húzom magammal, kezet nyújtva neki, de most én szaladok előre. Ahogy becsúszom a kis medencébe, gyorsan a hátamra vetem magam, és úgy várakozom Marcie becsapódására, mintha csak az ölelő karjaimba futna. Remélem, nem siettem el a mozdulatot, és valóban útban van felém, mert szándékomban áll halálra csikizni. Ennyi kijár neki.
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 8:17 am


Can't hold us

Élveztem azt, hogy a víz a szemembe csap, hogy a levegő a hajamba tép. Rég éreztem magamat ilyen felszabadultnak, de élveztem ezt az egészet. Olyan jól éreztem magamat, annyi mindent elfelejtetett velem ez a kis pancsolás. De tényleg. Hirtelen nem akartam mást, csak itt maradni és megállítani az időt. Ez megfelelő perc lenne számomra, hogy végre élvezzem azt, hogy fiatal vagyok. De még mindig félek, bennem van a lelkiismeret-furdalás, hogy mi van, ha apa pont bajban van én pedig itt szórakozok. Annyira fura ilyenekbe belegondolni, félek egyben, de próbálok mosolyogni is, hisz nem eshet mindig felettünk az eső.
Mosolyogva vetődtem megint a vízbe és vártam, hogy a víz átjárja az egész testemet. Vártam már egy ilyen pillanatba, és őszintén szólva szívesen elmennék egy aquaparkba, mert legalább ott van csúszda. Világ életembe imádtam ezt, főleg mert szeretek a különböző helyeken csúszni. Lehet furcsán hangzik, de én igazán szeretem ezt. Nevetve néztem rá és vártam, hogy mit fog tenni. Hatalmas hahotázásba kezdtem mikor a száját a hasamra tette és elkezdte fújni a levegőt.
- Hé ez csiklandozz, hagyd abba! – szóltam rá nevetve és próbáltam kikerülni a kezei közül. Végül sikeresen kikerültem és megint a hasamra vetődve csúsztam végig, hogy beérjek a hűsítő vízbe. Nevetve fogtam meg a kezét, és próbáltam nem elesni a lábamba, mert nem akartam volna bokatöréssel bekerülni a kórházba, bár… Jobban meggondolva, ha jól néz ki a doktor, akkor még talán jó is lenne, de ez csak hülyeség. Nem bukom a doktorokra, bár vannak közöttük igen jóképűek is.
- Hé, várj meg! – kiáltottam utána, majd mikor láttam, hogy becsapódott utána szaladtam és én is vártam, hogy megérkezzek a vízbe. De meglepetésemre nem oda jutottam, hanem a karjaiba, ami kissé meg is lepett. Meg… még soha nem voltam közel egy férfihoz, jó, apához, de az nem ugyanolyan. Teljesen más. Elpirulva néztem fel rá, és próbáltam nem olyan dolgokat csinálni, amivel… nos akár valami rossz jelet adnék. Bár tény, hogy remek pasi… és, nos… mindegy. Sóhajtottam.
- Na, még mit szeretnél csinálni? –kuncogtam és néztem rá nagy szemekkel. Aztán eszembe jutott, hogy ő csiklandós és válaszát meg sem várva elkezdtem csiklandozni. Nevetve ültem fel a lábára és kezdtem el csikizni. Majd gyors léptekkel felálltam és elkezdtem futni, nehogy engem is megcsiklandozzon. A ház fele futottam, közben nevetve próbáltam kikerülni a faágakat, hogy meg ne botoljak benne. Nem lenne jó ha felhorzsolnám a lábamat.




[/justify]
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 9:49 am

Marcie vizes ötlete remek mókának ígérkezik, felváltva csúszkálunk a vízbe, közben fröcsköljük és csiklandozzuk egymást. Hülyülünk. És ez most kifejezetten tetszik, mert reggel kicsit megfagyott köztünk a levegő, ami viszont nem volt jó.
Nehéz megbirkóznom a gondolattal, hogy ilyen helyes lány lakik nálunk. Jóban vagyunk, sokat nevetünk, és mégis van közöttünk egy gát. Nincs gond azzal, ha dumálni kell, hülyülni vagy bohóckodni. Befekszik gond nélkül az ágyamba, és táncol velem összesimulva (mint ma reggel), de...
Ha tovább merészkednék, kockára tenném vajon a kapcsolatom vele? Elveszteném az eddig felépített bizalmát? Biztosan azt gondolná, én is csak egy hülye kölök vagyok a többi közül, aki kihasználja a kínálkozó lehetőséget.
Valami visszatart attól, hogy férfiként közeledjek hozzá. És nem tagadom, ebben az is benne van, hogy ő titkolózik előttem. Azok a telefonhívások... Amikor elvonul úgy, hogy meg is feledkezik rólam... Akaratlanul eszembe jut, miért van itt. És eszembe jut az is, mennyi időnk lehetne együtt, Vajon van értelme olyan dologba beleélni magam, ami eleve halálra van ítélve? Hiszen ahogy az apja továbbállt, ő is megteszi majd. Számítani fog, mit érzünk egymás iránt, ha a célja fontosabb? Aligha.
Bármennyire vonzó a helyzet, hogy amiket korábban játszva kihasználtam volna, hogy "csajozzak", nem csókolom meg, amikor csak pár centire van tőlem, nem gyűröm magam alá, amikor megtehetném... És nem mondom ki, mikre gondolok, amikor egyedül fekszem az ágyamban.
Felveszem inkább a szerepet, mint testvér, jó barát, tudomisén micsoda, és igyekszem mindent megtenni, hogy továbbra is jó kedve legyen, jól érezze magát. Csikizem, kergetem, fröcskölöm... és szaladok utána. Én vagyok most a gyorsabb, előre csúszom, és ő belezuttyan a karjaimba. kissé fájdalmasan érkezik, de így jártam.
- Ez nekem most tökéletesen megfelel- kacsintok rá, persze húzom, sosem élnék vissza a helyzettel. Szó szó, azért nem rossz érzés, amikor így hozzám simul. Röhögök megint, és ő csiklandozni kezd, a lábamra ül, kihasználja, hogy így nem tudok nagyon mocorogni. A kezeim azonban szabadok, kapnék utána, de már áll is fel és szalad. A ház felé? Miért? Máris megunta volna?
Gyorsítok a tempómon, és hátulról kapom el, átölelem a derekát, és felkapom.
-Ilyen könnyen nem szabadulsz!- és cipelem vissza az alkalmi csúszkánk felé. Ha kell, még a vállamra is kapom. Nem akarom, hogy máris abbahagyjuk a szórakozást.
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 10:22 am


Can't hold us

Mindig vágytam egy olyan személyre az életembe, akivel mindent megoszthatok. A legtöbb korombeli lánynak ilyen a legjobb barátnője, de nekem nincs ilyenem. Nekem a legeslegjobb barátom egy pasi, akinél már egy jó ideje lakom. Néha furán érzem magam, mert hát pasiból van, én meg lány… és hát az ellentétek vonzzák egymást. Hazudnék, ha azt mondanám nem képzeltem többet ebbe az egészbe, de tudom, hogy nem szabadna. Tudom, legalábbis érzem azt, hogy neki van valakije. Én pedig nem akarok senkinek sem a kapcsolatába belerondítani, ha maguktól szétmennek, akkor ez volt, ha meg nem akkor maradjanak boldogok örökké.
Viszont néha nagyon elkeseredem mikor a csókolózó párokat, és az ehhez hasonló embereket látom. Szeretnék már én is találni magamnak valakit, de hát nem akar megérkezni a bármilyen hajszínű herceg biciklin, vagy azon, amin akar jönni. Vágyom már arra, hogy valaki magához öleljen, megpusziljon, és azt súgja a fülembe, hogy szeret. De ez csak álom marad számomra, s most nem csak a pesszimistaság beszél belőlem. Ez egy tény… Fogalmam sincs, hogy mi lett Lancel, már egy jó ideje nem találkoztam vele, és az az igazság, hogy nagyon hiányzik… Lényegtelen.
Félek attól, hogy soha nem találok magamnak senkit, aki megfelelő lenne. Vagy aki elfogadna úgy, ahogy vagyok. Tudom, hogy ha találnék, valakit meg tudnék állapodni, s talán akkor már lemondanék arról, hogy megkeressem az apámat. De ez mind csak felvetés, telis tele lehetetlenséggel.
Nevetés zaja töltötte be az udvart, ami engem eléggé feltöltött. Már rég nem éreztem ennyire jól magam, és ez csak lendített a dolgokon. Kissé elpirultam mikor közel kerültem hozzá. Még nem sok pasihoz simultam ennyire hozzá. Ajkamba haraptam mikor kacsintott, majd gyors megráztam a fejemet. Nem, ezt nem szabad. Sóhajtottam és kuncogni kezdtem.
- Ennek nagyon örülök. – mosolyodtam el, majd csikizni kezdtem, amiből hatalmas nevetés kerekedett. Hirtelen pattantam fel és kezdtem el a ház fele futni, de még mielőtt elbújhattam volna az egyik oszlop mögé már fel is kapott. Sikítva hagytam, hogy felemeljen, majd a vállára tegyen.
- Ez nem ér! Te sokkal erősebb vagy. – mondtam nevetve, és játékosan elkezdtem ütögetni a hátát, nem túl erősen, nem akarom, hogy fájjon neki. A fejemet lehajtottam, puha bőréhez érintettem az ajkaimat majd egy kicsit megharaptam, reménykedve abban, hogy elenged és elfuthatok, hogy elbújva megijesszem a megfelelő pillanatban.
[/quote]
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 10:55 am

Azt mondják, nincsen fiú és lány között barátság, mert az egyik mindig többet akar. Igen, igaz lehet, mert én többet akarok, nagyon is többet akarok, de az agyamat még tudom irányítani, és azt mondom: NEM! Nem szabad! A legnagyobb hiba lenne kihasználni most a helyzetet, amikor elragad a hév, amikor csak egy egy másodperc kellene, hogy komolyabbra fordítsuk a kapcsolatunkat.
De Marcie bízik bennem. Bízik... Nos, valamennyire igen, hiszen megoszt velem dolgokat, sokat beszélgetünk, de nem mindenről. Neki is megvannak a titkai, és ott van Lance is, aki egy ideig legyeskedett körülötte, és úgy láttam, Marcienak is nagyon bejött, szóval... Maradok Marok Marcsánál, ő úgyis mindig kéznél van. Különben is megfogadtam, hogy jó fiú leszek.
Megcsikiz, és ott akar hagyni, ezt már nem hagyhatom, utána eredek, és felkapom, mert a ház felé szalad. Nem ér még abbahagyni! Én még játszani akarok! Felkapom, ő visongva nevet és látszólag tiltakozik, de nagyon jól tudom én, hogy ez a játék tetszik neki is. Váratlanul ér, hogy megharap, érzékeny területen kap belém, nem túl erősen, de felszisszenek, és lerakom, mielőtt elesnék vele.
- Igazi vadmacska vagy!- ugratom nevetve, és adok egy kis előnyt neki, hogy kedvére szaladhasson egy rejtekhely felé. És szaladok utána. Nem adok bele mindent, hagyom, hogy néha előnyre tegyen szert, aztán megcsipkedem, és tovább engedem, mert tetszik, ahogy visongva nevet. Így szaladgálunk, mint két kölyök, tőlünk hangos az udvar...
Nem vagyok igazán jó kondicióban, a deszkázás a lusták sportja, Marcie viszont remek táncos, és sokkal edzettebb, mint én, így hamarabb kifulladok. Látványosan megállok a medence szélén, háttal annak, és kiterjesztett karokkal zuhanok bele. Ez most nálam a vég.
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 11:34 am


Can't hold us

Annyi minden járt már a fejemben, akartam már pilóta lenni, akartam fodrász is lenne, de a legjobban… most boldog szeretnék lenni. De nem lehetek, mert a boldogságomat elvették tőlem. Annyi mindentől megfosztottak már az évek során, már voltam egyedül, tudom milyen annak lenni. Azt is tudom, hogy néha az embernek egyedül kell lennie, hogy megjöjjön az esze, hogy megérezze azt a jót, ami ez után következik. Várom már azt, hogy az én életembe is megérkezzen az a boldog befejezés, amire már rég óta vágyom, várok. Elgondolkodom néha azon, hogy mi lett volna akkor, ha nem indultam volna el sose. Akkor talán most nem érezném ilyen vacakul magam, annyi mindent gondoltam már, és nem is tudom, hogy mi lett volna. Már mindegy. Itt vagyok és megpróbálom kiélvezni azt, hogy boldog is lehetek. Ezt viszont csak Dylannek köszönhetem, remek srác.
Olyan boldog voltam, hogy el is felejtettem azt a dolgot, hogy a bokám a múltkor eléggé szétment. Mikor visszarakott a lábamra kicsit megcsuklottam, de ügyet sem vetve rá megpróbáltam megint futó helyzetbe kerülni. Kacagva futottam végig a házon, és próbáltam nem elesni a saját lábamba.
- Nem vagyok vadmacska! – kiabáltam vissza nevetve, majd próbáltam nem nevetni, amikor beleesett a vízbe. Utána mentem és egy fejessel ugrottam be mellé a vízbe. Szerettem a vízbe lenni, olyan jó érzés volt, ilyenkor halnak éreztem magam. Nevetve csaptam hátra a hajamat, mikor felértem a vízfelszínére. Odaúsztam Dylanhez és a hátára csimpaszkodtam, és az arcára adtam egy nagy puszit.
- Köszönöm Dylan. – mosolyodtam el és még egy puszit adtam neki. Hálás voltam neki mindenért, amit valaha tett értem, nagyon sokat segített nekem. Remélem, egyszer én is vissza tudom adni azt a sok jót, amit értem tettek ők. De tényleg, majd meg kell köszönnöm nekik egy nagyon rendes módon. Sóhajtottam. Vajon mikor tudok már valamit kezdeni az életemmel?
- Dylan…te elszoktál gondolkodni a jövőn?



Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 12:05 pm

Marcival játszani önfeledt bolondozás. Ilyenkor érzem, milyen jó lett volna, ha van egy testvérem. Vele biztosan ugyanilyen jól elszórakoztam volna. Sajnos, sokszor éreztem magam egyedül, és ezen az sem segített, hogy viszonylag sok haverom van. Haverok. Nem barátok, nem mind barát. Nem.
Amióta kirepültem a gimiből, egy pár dolgot másképp látok. A kapcsolataimat, az életemet. Tudom, hogy csak egy életem van, és arra vigyázni kell, és az sem mindegy, kinek osztogatom magam. Illetve az sem mindegy, hogyan fekszem le este, és hogyan kelek fel reggel. Vajon a tükörbe tudok nézni anélkül, hogy szemebe köpjem magam? A lányokra gondolok, akiket kihasználtam, akiket ágyba vittem csupán szórakozásból, és utólag nagyon szégyellem magam, de akkor ez volt a trend, ezt várták el tőlem, és én nem akartam kilógni a sorból. Ugyanolyan bunkó voltam, mint a többiek.
A haverokkal ezért találkozom ritkábban, és nem járok velük bulizni sem olyan gyakran, mint régen. Az én életem már nem csak a csajokról szól.
Ha lett volna egy olyan tesóm, mint Marcie, biztos hamarabb felnyitja a szemem. ha lett volna a családban egy lány, talán az ő szemével is láttam volna a dolgokat. Én sem szeretném, ha bárki ezt művelné Marcieval. Még magamtól sem tűröm el, pedig éjjelente álmodom néha róla. Máshogy, mint azzal a másikkal... A Marcies álmaim inkább erotikusabbak. Amaz pedig... Mintha az érzelmeimmel játszana. Marcie kézzel fogható... Az a barna lány pedig csak illúzió.
Lehet, hogy ennek így kell lennie. Marcie barátom, barátnőm, testvérem... És aztán egyszer elmegy, de sosem gondol majd rám haraggal. Én meg mindig úgy fogok rá emlékezni, mint az elérhetetlenre. Kis, titkos vágy. Képzelgéseim tárgya, idillje. Hülye kamaszkor, szédítő hormonok!
Inkább bolondozunk. Felkapom, megharap, leteszem, kergetem, aztán vízbe dőlök... és jön utánam. Belém csimpaszkodik, mintha kishugom lenne. Legalább úgy szeretem, mintha valóban az volna. Megpuszil, és felé fordulok, a szemeibe akarok nézni. Tudja vajon, hogy mit érzek iránta?
Valamit megköszön, és olyan komoly az arca, még a mosoly mögött is... És ha egy pillanatra meg is fordult a fejemben, hogy most megmondom neki, mennyire tetszik nekem... Hát most söpröm ki a fejemből. Ő nem úgy gondol rám. Ő nem úgy néz rám. Ő csak hálás, és semmiféle mögöttes érzelem nem rejtőzik a viselkedésében.
- Nincs... nincs mit- mondom zavartan, és egy pillanatra elszomorodom, de aztán fejbe kólintom magam, hogy térjek észhez. Sóhajt ő is, aztán komoly témára vált, és ezzel valóban beteszi a kaput a buta (és buja) gondolataimnak.
- Mostanában egyre gyakrabban.... Például már nem akarok bohóc lenni- mondom nevetve, és egy kis vizet fröcskölök az arcába, hogy amíg levegőért kapkod, én le tudjak bukni a víz alá, hogy újabb támadást indíthassak ellene. Nem ez a legjobb perc komoly dolgokról beszélni. Még elárulnám magam.

Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 12:33 pm


Can't hold us

Az igazság néha túlságosan fájdalmas, vannak dolgok, amiket nem szívesen mond ki az ember. A legtöbbször nem is akarok tudomást venni arról, hogy mi lakozik bennem. Tudom, hogy nem vagyok az a fajta, aki mindig magában tartja az érzéseit, szeretem elmondani mindenkinek a véleményemet, hisz ettől vagyok én kissé nagyszájú. De a legrosszabb dolog, ami történt velem még pedig az, hogy soha az életembe nem leszek képes arra, hogy bevalljam az érzéseimet. Soha nem tudtam elmondani azt, hogy mit érzek. A szüleimnek sem hangoztattam, az óvodában sem tudtam elmondani senkinek azt, hogy mennyire szeretem őket. A nagymamámnak se tudtam elmondani azt, hogy mennyire szeretem őt, és hogy… fontos a számomra. A legtöbb ember, aki számomra nagyon is fontos annak sose tudtam elmondani mennyire is az. Talán, ha elmondanám Dylannek, hogy nekem többet jelent, mint egy egyszerű barát, meg egy testvér, akkor mit tenne? Fogalmam sincs igazából.
Emlékszem arra, hogy a nagybátyám volt az a családtagom, akit ugyan úgy szerettem, mint az apámat. Bár a nagybátyám még mindig él, és szoktam is vele beszélgetni, de az a helyzet, hogy nem tudom elviselni a hiányát. Annyi mindent megbántam már az életemben, túlságosan nagyra vágytam ezért pofára estem, és elvesztettem mindenkit, aki fontos volt számomra. Miért történnek ilyen dolgok?
Sok dolgot megbántam, de azt az egyet nem, hogy megismertem Dylant. Nagyon örülök annak, hogy sikerült egy ilyen remek pasival megismerkednem. Tudom, hogy milyen volt régebben, nőfaló, aki két kézre ette a védtelen nőket, törte össze a szíveket, igazából… én nem akarom azt, hogy megbántsanak. A szívem már eltört, nem szeretném, ha még egyszer megtörténne ez. Sóhajtottam.
- Fontos vagy nekem, ugye tudod? – mosolyogtam rá és próbáltam nem elérzékenyülni. Néha furának érzem magam, de most remekül vagyok. Sok mindent megköszönök neki, és szeretem őt. Nagyon. De ezt nem lehet elé lökni, biztos csak kinevetne, azt pedig nagyon nem akarom.
Hirtelen eltűnt a víz alatt, én pedig nem tudtam, hogy merre is lehet. Sikítva ugrottam fel, ahogy megéreztem az újabb támadását. Nevetni kezdtem, majd vizes bongyori hajába túrtam.
- Ha nem lennél téged ki kéne találni. Mondták ezt már? – nevettem, majd a hátamra feküdtem és elkezdtem lebegni. Lábammal kétszer rúgtam vizet Dylan fele, majd talpra álltam. A vége fele úsztam, és gyors kimásztam, elfutottam egészen az utcán álló almafáig, ahol felmászva a fára leszedtem két szép almát. Mosolyogva futottam vissza az almákkal a kezembe, és leültem a medence szélébe.
- Szeretnél egy nagyon szép almát? – kérdeztem nevetve, és felé nyújtottam az almát. A sajátomba pedig beleharaptam, és összeszorítottam a szemem, eléggé savanyú volt. Fintorogtam egyet, és gyorsan kiköptem a markomba az almadarabot. PFúj.


Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 1:16 pm

Hányféleképp vágódtam be csajoknál? Legtöbbször hülye dumával, vagy egyszerűen csak bohóckodással. Vagy a deszkás trükkökkel. És némelyik libának elég volt az is, ha csak kacsintottam egyet. Tulajdonképpen biztos vagyok abban, hogy mindenkinek van egy korszaka, amikor tombolnak benne a hormonok és tudni akarja, mire képes, mennyire...
Én könnyen szereztem magamnak nőt, ha kellett. Az első, akit megszerettem, megszívatott, aztán én is gátlástalan lettem, és nem foglalkoztam senki érzelmeivel. Főleg, hogy a haverok is csak használták őket, azt mondták, a legtöbbjük másra sem jó... És ebben volt némi igazuk. a legtöbb lány túl könnyen adja magát. És ha már adja, miért ne használnám ki?
Aztán jött a suliváltás, új barátok, a lány az álomból a kék fürdőruhában... és Marcie, aki megváltoztatott. Már ne vagyok olyan szétszórt és féktelen, mint régen. Talán komolyodtam talán nem, de már nem is vágyom úgy arra az életre. Mintha más ember lettem volna akkor. És ne igazán én, pedig én voltam. Csak nem mindig józan. De erre nem foghatok mindent!
Marcie... tiltott gyümölcs. több szempontból is, és erre gyakran kell emlékeztetnem magam, mert nagy a kísértés, hogy a karjaimba vonjam, hisz a lehetőségem is meglenne rá. Néha ő is közeledik... Ha gondolkodom rajta, reális okokat is tudok felhozni, miért teszi ezt. És valószínűleg ez lehet az oka. a hála.
- Nem, nem tudom. - Rázom a fejem. Aztán mégis bólintok.- Oké, tudom. - Nem akarom, hogy beszéljen róla. Nem kenyerem, hogy hallgassam, miért kedvel. Mi vagyok én neki. Támasz. Segítség. Valaki, aki ismerte az apját, és emiatt ragaszkodik hozzám, mintha csak azzal, hogy az apja nálunk lakott, egy részét itt hagyta volna (nekem, bennem?). Alig emlékszem rá. Jó ember volt, szerettem, időnként játszott velem. De alig emlékszem rá. Régen volt.
Nem, a jövőről nem akarok beszélni. Hülyeséggel ütöm el a kérdést, és aztán megint bohóckodni kezdek. Pedig épp az imént mondtam, hogy nem akarok bohóc leni. ennyit az elhatározásaimról...
Átúszom a lábai között, megcsiklandozom a lábfejét, megfordulok a víz alatt, hogy szembe jöjjek fel vele, és a számba szívott vizet a feje fölött priccentem át. Válaszul kinevet, elrugaszkodik, képembe rúgja a vizet. Aztán kiszalad a vízből és fára mászik. Csak nézem. Bár érteném!
Hozza az almát, de mielőtt elvenném tőle, amit nekem ajánl, látom, hogy a sajátját is kiköpi.
- Savanyú? - nézek rá felvont szemöldökkel. - Add ide!
Elkérem tőle az almát, és nem csak az enyémet, hanem azt is, amibe beleharapott, és máris megint bohócot csinálok magamból. - Akkor jók lesznek labdának.- És elkezdem az almákat dobálni, egyik kézből a másikba. Nem nehéz trükk, még hárommal is menne. Nem téma, hogy egyikből hiányzik egy kis darab.
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:51 am


Can't hold us

Sose voltam az a fajta, aki nem szerette volna a különféle gyümölcsöket. Igazából nagyon is szerettem ezeket a dolgokat enni, bár nem látszik meg rajtam egy igazi zabagép vagyok. Szeretek enni, főleg azért, mert új ízeket fedezhetek fel. Szeretem a kaját, és néha elcsodálkozom azon, hogy milyen vékony is vagyok. A legtöbb nőnek az a legnagyobb baja, hogy egy kis gyümölcstől is plusz kiló megy rájuk, félnek ettől az egésztől. De én szeretném, ha egy kicsi rám is ragadna, nem csak a koszból, de hát ez van. Nem lehet minden tökéletes, elégedett vagyok az alakommal. Az életemmel már kevésbé, de annak örülök a legjobban, hogy még életben vagyok. Sajnos, az embernek csak egy élete van, és annak sem tudjuk, mikor van vége. Ez egy nagy bizonytalanság, és igazából egy olyan dolgot szeretnék magam után hagyni, ami sorsfordító, ami miatt mindenki büszke lesz rám, főleg azok, akik az én családomból származnak. A gyerekeim, unokáim, dédunokáim és az ükunokáim… És a többiek. Szeretném, ha boldogan emlékeznének rám vissza, mint ahogy Dylanre fognak majd a gyerekei és azoknak a gyerekei. Egy kész bohóc ez a srác, és mindenkit képes megnevetetni. Szeretem benne ezt az önfeledt boldogságot, és azt, hogy bármikor bármilyen helyzetben képes mindenkinek az arcára mosolyt csalni, szerintem remek apa lesz belőle. Hálás lehet meg szerencsés, az a nő akit majd elvesz. Remélem meg fogja érdemelni Dylant, mert Dylan megérdemli a boldogságot.
- Nagyon is. Soha nem ettem még ilyen savanyú almát… - nevettem majd átnyújtottam neki az almákat. Nevetve figyeltem, ahogy próbál ügyeskedni. Egy mozdulattal spricceltem rá a vizet, és vigyorogni kezdtem. – Úgy láttam, hogy szikráztál már ettől a hatalmas tehetségtől. – húztam a fejét nevetve, és még egyszer lefröcsköltem. Egyszerűen imádtam a társaságában tölteni minden egyes percemet. Felálltam, majd megtöröltem a fenekemről a port és egy bombaként csapódtam bele a vízbe.
- Gyere ugorjunk együtt, különböző pózokba, van hozzá kedved? – kérdeztem mosolyogva, és a széléhez menve megtámaszkodtam a két kezemen és elkezdtem kihúzni magamat a vízből. Megálltam a medence szélén, és elkezdtem erősebbre megkötni a fürdőruhámat.. Nem szeretném, ha olyan dolgok kerülnének a felszínre, amiket el szeretnék rejteni. Megigazítottam a hajamat, kontyba kötve a fejem tetejére elégedetten sóhajtottam fel, majd egy hátassal érkeztem a vízbe.
- Naaa… jössz kis félős medve? – néztem rá nagy szemekkel, kihívással a hangomba. Szerettem vele játszani, az mindig olyan jó volt.
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:40 am

Marcie fára mászik és almát csen onnan, de túl savanyúnak találja, így csak zsonglőrködésre jó. Azt sem hagyja túl sokáig, megtöri a "mutatványom", megint lefröcsköl, talán elege van már belőlem.
- Hű, Marcie, ha ettől a mutatványtól elalélsz, mit szólsz, ha megmutatom, mit tudok a buzogányommal? - Na, erre varrjon gombot! Muszáj valahogy visszavágnom neki.
Felpattan, és bombaként csapódik a vízbe, én pedig kihajítom az almákat a partra, pedig még lett volna tervem vele. Talán később. Marhuláshoz mindig akad megfelelő idő. Inkább ugrok én is, ahogy ő javasolja, eszement pózokba vágva magam a levegőben, azzal a céllal, hogy rám figyeljen, nevessen, és nem utolsósorban telefröcsköljem vízzel.
Az ötlet, hogy ugorjunk együtt, nem rossz. Bár így a csapkodásnak nem sok értelme lesz, valami terve biztos van. És ha neki nincs, majd lesz nekem.
-Mégis, mire gondolsz konkrétan? Akrobatikázzunk? - Lepedőn biztos jobb lennék, de ezt nem kötöm az orrára. Figyelem az instrukcióit, és annak megfelelően játszom. Aztán ha rám kerül a sor...
- Ugorjunk nekifutásból...- javasolom neki. Ha benne van, egy kis cselre vetemedem... Mert az ugrás pillanatában egészen rá vetődöm, hogy magammal tudjam húzni a víz alá... Le, egészen a medence fenekére. Szeretnék ott maradni egy kicsit vele. Kinyitom a szemem a víz alatt, figyelem, fel akar-e jutni a felszínre, vagy vette a lapot és lent marad.
A víz alatt csönd van. Mintha egy másik világba kerültem volna, és persze, mások a fények, a színek, az árnyak... Próbálok a levegőmmel spórolni, és figyelem Marciet. A haját, amit az előbb hiába rendezett okos kis kontyba, most szétterül a vízben. Olyan, mint egy sellő, csak az uszonyai hiányoznak. Kecses, formás...
- Nagyon szép vagy- mondom ki neki a víz alatt, persze, ebből semmit sem fog érteni, de nekem így a jó. Én kimondtam, neki meg nem kell tudnia, mi is volt pontosan. Bár ezzel is lehet hülyülni egy kicsit. Mennyit értesz abból, amit a víz alatt dumálok?
Újabb ötletem van, ezért az ujjammal a felfelé jelet mutatom, és megbeszélem vele.
-Akarsz szaltózni?
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 12:32 am


Can't hold us

Az alma savanyúsága nem rontotta el a kedvemet, sőt jobbá tette ezt az egészet, mert Dylan labdának használva zsonglőrködött vele, ami mosolygásra késztetett, nem tehettem mást hahotáztam rajta hisz nagyon nevetséges kinézete volt. Mint egy bohóc smink nélkül, de így legalább nem ijedtem meg tőle.
- Hogy te milyen őrült vagy, istenem… - nevettem nagyot a kérdésen. Hogy juthat eszébe ilyen frappáns kérdés? Hát az tény, hogy most már kvittek vagyunk és nem kell azon aggódnom, hogy mikor lép vissza, már megtette. Gyorsan szaladok ki a vízből, és megfogva a lábamat csapódok bele a vízbe. Érzem azt a tompa hangot, ahogy megérkezem a hűsítő vízbe. Egyszerűen mesés, ahogy a hajam megtelik a cseppektől, szeretem ezt az érzést. Felvetem, hogy mi lenne ha együtt ugornánk, ő pedig bele is egyezik, ami örömmel tölt el. Mindig is szerettem volna egy ilyen valakit az életembe, mint ő, most pedig megkaptam. Imádom.
- Nem rossz ötlet, nekem megfelel. Valami ilyesmire gondoltam én is. – mosolyogva válaszoltam kérdésére, és lelkileg elkezdtem felkészülni a közös ugrásra. Csak hallgattam mit mond, majd úgy tettem, ahogy mondta. Nekifutásból vetődtem a vízbe, és kissé meglepődtem mikor megéreztem őt, majd lassan nyitottam ki a szemem. Nem megyek fel, ott maradok lent és nézem ahogy a göndör fürtök kiegyenesednek a víztől, ami megmosolyogtat.
Általában az ilyen jelenetek valamilyen filmben vannak jelen, kissé filmszerűen is éreztem de nem igazán számított. Érzem, ahogy néz, én pedig akaratlanul is elpirulok, nem tehetek róla. Kissé ajkamba harapok, és nézem, ahogy az ő pirosló ajkai szétnyílnak és valamit kiejtenek rajta. Nem értem, de valamennyit kitudok venni az ajkáról. Elmosolyodom. Mikor a felfele jelet mutatja, akkor elrugaszkodva az aljától feltolom magamat a felszínre, hátracsapom kibomlott hajamat és megtörlöm az arcomat.
- Persze, én ne lennék benne egy ilyenbe? – kérdeztem kuncogva, majd a széléhez úszva felhúztam magamat megtámaszkodva a széléhez. Mindig így szállok ki, nem tehetek róla. Kuncogok, majd ránézek a még mindig vízben lévő Dylanhez.
- Na ezt figyeld. – mondom neki mosolyogva, majd egy hátra szaltóval érkezem meg a vízbe.
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 3:08 am

Kicsit szemtelenkednem kell vele, de vagyunk mi már olyan jó viszonyban, hogy ne értse félre, hanem röhögjön egy jót. Legalábbis viccnek szánom az egészet, mert hát (sokszor bemagyaráztam magamnak), én nem kellek neki, mint férfi. Azért tudatom vele, hogy bizony az vagyok!
Inkább az együtt ugrásokra koncentrálok már, ezt sem lehet akárkivel csinálni. A lányok nagy része óckodik ettől, a fiúk... Nos, a fiúk meg nincsenek itt. Nem mintha bánnám. Nem hiányzik egyik sem. Ugrálunk, kezdetben minden terv nélkül, aztán instrukciókat adva egymásnak, és egyszer-egyszer egész klassz formációt is sikerül bemutatni. Aztán egyszer a víz alá húzom, magammal, "bevallva" neki, mennyire tetszik. Mintha mondtam volna már neki, vagy csak akartam... Ebben most nem vagyok teljesen biztos.
Ha nem nálunk lenne, ha nem lenne az a srác az életében, akiért úgy odavan, ha nem keresné olyan elszántan az apját, ha nem félnék attól, hogy beleszeretek és aztán magamra hagy, talán szabadjára engedném az érzelmeimet. De Marcie tökéletes barát, még akkor is, ha időnként a titkolózásaival akaratlanul meg is bánt, és ezen nem akarok változtatni. És ha teljesen őszinte akarok lenni, valahol hiszek abban, hogy énrám is vár valaki... (Az a barna hajú lány az álomból?)
Gurgulázosomat mosollyal nyugtázza, mást sem lehet kivenni abból, ami a víz alatt történik, aztán felszínre lökjük magunkat, hogy újabb játékokat találjunk ki. Amikor a szaltót említem neki, ő már be is mutat egyet. Könnyedén ugrik, mintha mindig ezt csinálta volna, és ezért is nem tartok attól, hogy megrúg, ha én is ügyes leszek. Márpedig...
- Nos, én arra gondoltam, hogy ugorhatnál a vízben, a kezemből...- elmagyarázom neki, mire is gondolok. Összefűzöm a kezeimet, ő abban áll, a vállamba kapaszkodva, és számolás után "kidobom"... Tuti, hogy meg tudjuk csinálni. Vagy a nyakamba állhat, onnan ugorhat fejest... Tele vagyok ötlettel.
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 8:01 am


Can't hold us

A hülyéskedés szó teszi ki a szótáram legnagyobb részét, és talán furának tűnik, hogy egy 18 éves lány még ilyenekkel foglalkozik, de nem tehetek róla. Imádok a barátaimmal ilyen dolgokat művelni, ahogy azt is szeretem, hogy bármire rávehetem Dylant, mert nem fél megcsinálni semmilyen bugyuta ötletet.
Szeretem Dylanet, talán kicsit túlságosan is, de erről nem tehetek, elvégre… lányból vagyunk, mi meg akarva akaratlanul is beletudunk esni egyes személyekbe, akik aktívan részt vesznek az életünkbe. Hazudnék, ha azt merném mondani még soha nem gondoltam Dylanre, hogy soha nem képzeltem azt, hogy a puha ajkai az enyémen vannak, hogy… Sóhajtok, ez csak képzelgés, és sajnos nem sűrűn lesz belőle valami, amire azt mondanám, hogy kapcsolat. Talán arra lenne szükségem, hogy itt maradjak, valakivel egy párkapcsolatban, és ne keressem tovább az apámat, biztos erre lenne szükségem.
Inkább nem gondolok ilyenekre, gyorsan ugrok hátra szaltóval a vízbe, de mikor felérek már mást hallok Dylan szájából. Hogy álljak fel a kezére? Ilyet még nem csináltam, de mivel nem vagyok egy ijedős tyúk ezért gondolkodás nélkül egyezek bele.
- De megígéred, hogy nem lesz semmi bajom? – ajkamba haraptam, és a vállába kapaszkodva álltam fel a kezére. Nagy levegőt véve engedem, hogy kidobjon, megpördülök a levegőbe, majd nagy csobbanással érek a medence aljára. Kuncogva jöttem fel, és mentem közelebb hozzá.
- Ez pazar volt, egyszerűen nagyszerű. – mosolyogok rá, és megfogom a vállát. Elég közel kerülve ezzel hozzá.
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Branfort kúria  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 11:13 am

Van egy hülye film, valami olyasmi a címe, hogy "Mi kell a nőnek?", és arról szól, hogy egy pasi hallja a nők gondolatait. Akkor elgondolkodtam azon, mekkora baromság ez. Könnyebb lenne, nekünk, pasiknak, ha állandóan követnénk a nőink gondolatait? Nem, nem hiszem. Beleőrülnénk, azt hiszem. De ha csak hangyányit ismernék Marcie vívódásaiból, talán egészen másképp alakulna sorsom. Talán bátrabb lennék vele, talán kezdeményeznék. Nem tudom.
Így csak titokban ábrándozom róla, és inkább a jó fiúság felé hajlok, mert megfogadtam, hogy ostoba kalandokba nem hajtom a fejem, és olyan szekér után sem fogok futni soha, ami nem vesz fel. Márpedig Lance elég súlyos indok, hogy Marciet ilyen szekérnek lássam, és a titokzatos telefonok sem könnyítik meg a dolgom.
Maradok abban a szerepben, amit kaptam, jó barátként, és ebben valóban jól érzem magam (ha elfogadom, hogy nekem csak ennyi jár). Márpedig, saját jól felfogott érdekemben miért pisilnék széllel szembe? ami jó, az jó. Marcieval hülyéskedni és nevetni meg ilyen.
A medencében is jót hülyülünk, és ő elég bevállalós ahhoz, hogy kipróbáljunk minden ötletemet. A kezemből úgy ugrik szaltót, mintha mindig ezt csinálta volna, és magamon is csodálkozom, milyen erővel tudtam feldobni (és közben bajom sem esett, bár pöppet bennem volt a félsz, hogy netán orrba rúg véletlenül). Az ugrás azonban neki is kedvére való, és amikor közel jön hozzám, és a vállamra teszi a kezét, egyértelmű, hogy én is átfogom a derekát.
-Szuper voltál- mondom neki vidáman, nevetve. - Tanultad ezt valahol?
Akaratlanul simítok végig a hátán, gyengéden érintve őt a víz alatt, és amikor észreveszem, mit csinálok, kissé zavarba jövök.
-Ööö... Mi lenne, ha most tesztelnénk az egyensúly-érzékedet?- Már úszom is arrébb, és közben lázasan magyarázom:- Lebukom a víz alá, te a vállamra állsz, és én felállok veled...
Meg sem várom, hogy mondjon valamit, már bukom is le. Közben átkozom magam, amiért ilyen hülye voltam. Remélem, a dolog nem volt elég nyilvánvaló. talán megúszom, hogy nem kezd el kombinálni.
Szóval leguggolok a medence alján, várva, hogy felhúzza magát a nyakamba. Ügyes lány, megoldja. Maximum borulunk...
Vissza az elejére Go down
Marcie Owanfell

Marcie Owanfell


Posts : 72
Join date : 2013. May. 25.
Residence : Gamma
Age : 28
Play by : Chachi Gonzales

Branfort kúria  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 11:44 pm


Can't hold us

Emlékszem azokra a napokra, mikor apa azt tanította a bátyámnak, hogyan kell egy nővel bánni. Sose láttam apánál gyengédebb embert, vagy hasonlót is csak nagyon ritkán, és kevés személyben találtam ezt meg. Dylan is oda tartozik, azokhoz a kevés emberekhez, akik ennyire gyengéden tudnak bánni valakivel. Szeretem benne azt, hogy ennyire aranyos, és mindig vigyáz rám. Csak hát kicsit félrevezet, mert néha úgy érzem, mintha többet is akarna, amivel nem is lenne gond, mert talán én is érzek valamiket iránta, ami nem csupán barátság.
De az is lehet, hogy csak én képzelek bele hülyeségeket, és nincs mögötte semmi, bár csak lenne. De ez két emberen múlik, s mivel nem vagyok valami nyálas Edward holmi Alkonyatból, nem tudok belenézni a gondolataiba, így nem is tudom megmondani, hogy esetleg érezne e irántam többet, mint barátság? Bonyodalom ez az egész, és inkább nem akarok belemenni, majd a sors dönt, és megmutatja azt, ha szeretne tőlem valamit.
A medencés ötlet remeknek bizonyul, mivel hamar elkezdünk ugrándozni, hülyéskedünk, ahogy szoktunk. Ezek a dolgok teszik felejthetetlenné számomra azt, hogy van valaki, akire számíthatok. Sajnos Lance nem olyan akire tudnék, eltűnt, mint szürke szamár a ködben és sajnos nem találkozom már vele, pedig benne is megbíztam teljes mértékben.
Mosolyogva kapaszkodtam meg a vállába, és kissé meglepett az, hogy megfogta a derekamat, közelebb húzva magához. De hazudnék, ha azt mondanám nem tetszett, mert igen is tetszett. Ahogy puha ujjai végigszántották a hátamat, az valami mennyeinek hatott.
- Köszönöm… Igen, apa járatott balettra, meg gimnasztikára mikor kicsi voltam. – mosolyogva válaszolok, és elpirulva nézem, ahogy elenged, és már úszik is tovább. Némi csalódottság fog el, el se tudom képzelni, mit is gondolhattam. Hogy esetleg megcsókol? Kizárt.
- Rendben, megpróbálhatom…de ha nem sikerül remélem gyorsan tudsz futni. – kuncogtam, majd néztem, ahogy lebukik a víz alá, majd a lábamhoz ér. Félve álltam fel rá, és vártam, hogy felálljon. Mikor megtette, akkor kinyújtottam a két kezemet, egyensúlyba téve engem. Annyira nem volt vészes.
- Nem vagyok nehéz? – kérdeztem meg tőle gyorsan, mert ha nem akkor felemelem az egyik lábamat és megfogom a kezemmel, de ha azt mondja nehéz vagyok, akkor egy gyors szaltóval ugrok bele a vízbe.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Branfort kúria  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Branfort kúria    Branfort kúria  - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Branfort kúria
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Dylan Branfort

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Defiant Universe :: Beta Verse • Los Angeles :: • Lakónegyed-
Ugrás: