The Defiant Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ, de mégis három... Ugyanaz, de mégsem... Az emberek nagyravágyósága miatt a világ, amiben élünk megváltozott. Minden csupán tőlünk függ. Hol, hogyan, kivel és miként élünk. Tapasztald meg egyazon világ három arcát és tedd a helyére a dolgokat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
Üdv a defiant universe különös világában! Ha tetszik, amit látsz, rajta... regisztálj és légy részese egy cseppet sem hétköznapi történetnek!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
staff

Legutóbbi témák
» Második randi, avagy a strandon
Dylan Prince Rosso Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm by Dylan Branfort

» Albérletben...
Dylan Prince Rosso Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 1:46 pm by Robert Garfield

» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
Dylan Prince Rosso Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am by Dylan Branfort

» Képet, neked, szeretettel!
Dylan Prince Rosso Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:38 am by Amelia Bright

» Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
Dylan Prince Rosso Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am by Marcie Owanfell

» Branfort kúria
Dylan Prince Rosso Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am by Dylan Branfort

» Phoenix Rose
Dylan Prince Rosso Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:00 am by Marcie Owanfell

» Katrina White
Dylan Prince Rosso Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:50 pm by Katrina White

» Noel Jackobs készülget
Dylan Prince Rosso Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:32 am by Noel Jackobs

» Erdei utak
Dylan Prince Rosso Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:54 am by Marcie Owanfell

frpg toplista
Dylan Prince Rosso 2zid75e
~ frpg toplista ~
Kérlek, segíts nekünk minden nap egy kattintással, hogy egyre előrébb kerülhessünk a szerepezős fórumok toplistáján.
Top posters
Admin
Dylan Prince Rosso Vote_lcapDylan Prince Rosso Voting_barDylan Prince Rosso Vote_rcap 
Dylan Branfort
Dylan Prince Rosso Vote_lcapDylan Prince Rosso Voting_barDylan Prince Rosso Vote_rcap 
Amelia Bright
Dylan Prince Rosso Vote_lcapDylan Prince Rosso Voting_barDylan Prince Rosso Vote_rcap 
Marcie Owanfell
Dylan Prince Rosso Vote_lcapDylan Prince Rosso Voting_barDylan Prince Rosso Vote_rcap 
Rei Minh
Dylan Prince Rosso Vote_lcapDylan Prince Rosso Voting_barDylan Prince Rosso Vote_rcap 
Ciel D. Blackall
Dylan Prince Rosso Vote_lcapDylan Prince Rosso Voting_barDylan Prince Rosso Vote_rcap 
Robert Garfield
Dylan Prince Rosso Vote_lcapDylan Prince Rosso Voting_barDylan Prince Rosso Vote_rcap 
Joyce Romain
Dylan Prince Rosso Vote_lcapDylan Prince Rosso Voting_barDylan Prince Rosso Vote_rcap 
Dylan Prince Rosso
Dylan Prince Rosso Vote_lcapDylan Prince Rosso Voting_barDylan Prince Rosso Vote_rcap 
Svetlana Rimmer
Dylan Prince Rosso Vote_lcapDylan Prince Rosso Voting_barDylan Prince Rosso Vote_rcap 
kiemelt
Dylan Prince Rosso A>
anniversary
oldalnyitás napja: 2013.05.21.

 

 Dylan Prince Rosso

Go down 
SzerzőÜzenet
Dylan Prince Rosso

Dylan Prince Rosso


Posts : 16
Join date : 2013. May. 06.
Residence : Los Angeles [Alpha]
Age : 31
Play by : Marco Reus

Dylan Prince Rosso Empty
TémanyitásTárgy: Dylan Prince Rosso   Dylan Prince Rosso Icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 6:49 am


Dylan Prince Rosso


"To actually learn how to think. I think everyone in this country should learn to program a computer. Everyone should learn a computer language because it teaches you how to think."

- - - - - - - - - - - -

teljes név:
Dylan Prince Rosso
becenév:
Dylan
születési idő, hely:
1992. 10. 14. - Alpha, Washington
univerzum:
Alpha
csoport:
Alpha állampolgár
play by:
Marco Reus


- - - - - - - - - - - -


look what you've done, you think that you're the only one.

Rövid szőke hajam van és zöld szemem. Felül hosszabbra hagyott, oldal rövidebbre vágott frizurám már szinte a védjegyemmé vált. 181 cm-es magasságommal tökéletesem elégedett vagyok. Sportos alkatom igyekszem formában tartani. Sosem gondolkoztam azon mennyire is tartanak vonzónak mások, ennek ellenére mégis jól esik, ha már csak ezzel felkeltem a hölgyek érdeklődését. Általában sportos vagy divatos ruhákat viselek, helyzettől függően. Mióta a nevem egy kicsit is ismertebb lett futball témában, különösképp odafigyelek arra, hogy is mutatkozom. Focimeccsek alkalmával különös örömet okoz, hogy a csapat mezében viríthatok.



- - - - - - - - - - - -


Rescue me, show me who I am...
'cause I can't believe, this is how the story ends.

Alapjában véve úgy érzem nem vagyok sem önző, öntelt, sem törtető. Szeretek kedves és tisztelettudó lenni másokkal. Elvégre így neveltek a szüleim, az ő szavuk pedig számomra szent és sérthetetlen. Szeretek ugyanakkor poénkodni a haverokkal, barátokkal. Az élet unalmas lenne nevetés nélkül, szóval tegyünk a szürke mindennapok ellen. Személy szerint nekem nincs bajom a technikával, még ha abnormális is az, amilyen ütemben történt. Egyedül azt sajnálom, hogy nem vehettem benne részt és hogy az Audi E-tron nem lett tömeg autó. Valahogy nem hozzám illő módon, de szeretem az akvarisztikát és a vízi élőlényeket. ha tehetném egy igazi nagy cápát tartanék, de hát ez lehetetlen. Inkább maradok az otthoni "kis" 60 literes akváriumom jelenleg 7 lakójánál és a gőtémnél. Szeretek racionálisan gondolkozni. Édesapám kiskoromban folyton azzal viccelődött, hogy egy szuperszámítógépet csempésztek az agyamba születésemkor. Akkor inkább ijesztő volt, mint vicces, de hát ez van, ha az ember ért a programozáshoz, és a gépekhez. Szívem szerint ketté szakadnék, egyik felem a technika, másik a foci felé húz, együtt azonban többszörösen is teljes embert kívánnak... Társasági embernek tartom magam és könnyen barátkozom. Ha buli van, akkor pedig senkinek nem ajánlom, hogy kihagyjon belőle!



- - - - - - - - - - - -


you're from a small town, you're gonna grow up fast
underneath these lights, down in Hollywood on the boulevard.

Nos, hát, akkor hol is lenne érdemes kezdenem. Mondjuk a legelején. 1992. 10. 14-e volt az a nap, mikor megszülettem a big fővárosban Washingtonban. Akkoriban, nem sokkal az esküvőjük után ott éltek a szüleim, Leslie és Anne. Alig emlékszem Washingtonra, ami azt illeti, hiszen mindössze 4 éves voltam, mikor Los Angeles-be költöztünk. Nemcsak mi hárman, de anyai nagyszüleim is. Nekem már ez is nagy családnak számított, viszont évekkel később megérkezett az első öcsém, Peter, majd 15 éves koromban, anya ismét teherbe esett. Így született meg a másik tündéri kisöcsém, Ben. Szokványosnak annyira nem, inkább mozgalmasnak nevezhető gyermekkorom volt. Korán megmutatkozott az érdeklődésem a műszaki dolgok iránt. Míg más gyerekek a játszótérre mentek, vagy bringáztak, én inkább gépeket bütyköltem és bírtam működésre apával. Elképesztően jó érzés volt, egy elromlott kacatból működőképes ketyerét csinálni. Mintha valamit újra éltre keltenél. Először csak egyszerűbb szerkezetekhez nyúlhattam, de ahogy felnőttem, már comuterekkel is babrálhattam. Sosem szerettem különösképp a humán tárgyakat a suliban, némelyik csupán időpocsékolásnak tűnt számomra, semmi többnek. Azonban az informatika, a matematika, a fizika... mintha csak erre állt volna be az agyam. Ha nem is elsőre, de nagyon könnyen tanultam őket. Képletek, számolások, programkódok tömkelege fért a fejembe. Szerettem volna mindezt megosztani az öcsémmel, Peterrel is, de rá kellett jönnöm, bár tesók vagyunk, de teljesen más a mi világunk. Ő élt halt az autókért és az autóversenyekért. Eltökélt szándéka volt ezzel foglalkozni, ha felnövünk. Ben pedig még kicsi volt ahhoz, hogy komolyabb terveket, vagy egyáltalán bármilyet is szövögessen. Magamra maradtam tehát ezzel a lelkesedéssel, ami még inkább arra sarkallt, hogy tanuljak. Mindebből csupán két dolog zökkentett ki. Az egyik a foci... Nem létezik csodálatosabb sport. Egyszer kis srác koromban tagja voltam egy csapatnak, ahol azért elég jól ment a játék. Azonban utána csak kedvtelésből jártam focizni a haverokkal. Sosem gondoltam, hogy lehetőségem nyílik hivatásszerűen futballozni egy neves csapatban. Gimi utolsó évében történt, hogy egy sportrendezvényen, nosztalgiameccset játszottunk a régi kis csapatommal, ahol, ahogy csak a Nagy Könyvben meg van írva, lényegében felfedeztek. Troy Williams edző, a Los Angelesi csapat vezető edzője, különleges vendégként volt a meghívottak között a rendezvényen. Ma is emlékszem a szavaira, amit mondott nekem aznap. Nem volt szüksége új játékosokra a csapatának, de látván, hogy játszom egy egyszerű kis meccsen, mindenképp a játékosai között akart tudni. Kiváltképp jól jött az ajánlat, hiszen kezdtünk egyre szűkösebben megélni otthon, pláne, mert anya is elvesztette a munkahelyét. Rajtam volt tehát a sor, hogy tegyek valamit a családért. Mindezért pedig csak fociznom kellett, amit pedig egész véletlenül tudtam és szerettem is. Mindezzel csupán egy bökkenő volt, egy időre hanyagolnom kellett a minden informatikai dolgot, amivel azelőtt foglalkoztam. Időközben a nagy csapatban, a pályákon, a rangos meccseken beleszerettem a fociba, de elég rendesen. Alig volt időm mellette tanulni. Mondjuk lehetséges, hogy ez annak is köszönhető, hogy megnyílt előttem a világ. Rengeteg barátra tettem szert, a legjobb bulikban mind ott voltam. Akárhányszor viszont hazatértem, sosem felejtettem el honnan jöttem, és erre kimondottan büszke vagyok.
Jelenleg a los angelesi egyetem műszaki és informatikai karának hallgatója vagyok. Mára már jócskán sikerült egyensúlyt teremtenem a két szenvedélyem között és szeretném, ha ez így is maradna. Komolyabb kapcsolatom még nem mondhatnám, hogy lett volna. Nemcsak az idő miatt, de nem éreztem magam elég érettnek a dologhoz, vagy éppen nem igazán passzoltunk össze. Mostanra viszont szeretnék találni egy csodálatos lányt, akivel megoszthatom a kis életem, aki önmagamért szeret, nem azért, ahogy kinézek vagy azért, mert megalapoztam valamicske kis hírnevet. Még nem igazán tudom, mi lesz velem, ha lediplomázok, mérnökinformatika vagy foci... Olyan távol állnak egymástól, de mégis mindkettő úgy a szívemhez nőtt. Hosszú távra tehát nem tervezek, inkább csak hagyom a dolgokat, had alakuljanak, úgy, ahogy csak kell...

Vissza az elejére Go down
https://defiantuniv.hungarianforum.com/
 
Dylan Prince Rosso
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dylan Prince Rosso [és akik számítanak]
» Dylan Branfort
» Az első randi (Dylan és Amelia)
» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Defiant Universe :: Karakterek :: • Akik már játszanak-
Ugrás: