The Defiant Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ, de mégis három... Ugyanaz, de mégsem... Az emberek nagyravágyósága miatt a világ, amiben élünk megváltozott. Minden csupán tőlünk függ. Hol, hogyan, kivel és miként élünk. Tapasztald meg egyazon világ három arcát és tedd a helyére a dolgokat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
Üdv a defiant universe különös világában! Ha tetszik, amit látsz, rajta... regisztálj és légy részese egy cseppet sem hétköznapi történetnek!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
staff

Legutóbbi témák
» Második randi, avagy a strandon
Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm by Dylan Branfort

» Albérletben...
Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 1:46 pm by Robert Garfield

» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am by Dylan Branfort

» Képet, neked, szeretettel!
Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:38 am by Amelia Bright

» Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am by Marcie Owanfell

» Branfort kúria
Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am by Dylan Branfort

» Phoenix Rose
Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:00 am by Marcie Owanfell

» Katrina White
Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:50 pm by Katrina White

» Noel Jackobs készülget
Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:32 am by Noel Jackobs

» Erdei utak
Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:54 am by Marcie Owanfell

frpg toplista
Az első randi (Dylan és Amelia) 2zid75e
~ frpg toplista ~
Kérlek, segíts nekünk minden nap egy kattintással, hogy egyre előrébb kerülhessünk a szerepezős fórumok toplistáján.
Top posters
Admin
Az első randi (Dylan és Amelia) Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) Vote_rcap 
Dylan Branfort
Az első randi (Dylan és Amelia) Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) Vote_rcap 
Amelia Bright
Az első randi (Dylan és Amelia) Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) Vote_rcap 
Marcie Owanfell
Az első randi (Dylan és Amelia) Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) Vote_rcap 
Rei Minh
Az első randi (Dylan és Amelia) Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) Vote_rcap 
Ciel D. Blackall
Az első randi (Dylan és Amelia) Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) Vote_rcap 
Robert Garfield
Az első randi (Dylan és Amelia) Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) Vote_rcap 
Joyce Romain
Az első randi (Dylan és Amelia) Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) Vote_rcap 
Dylan Prince Rosso
Az első randi (Dylan és Amelia) Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) Vote_rcap 
Svetlana Rimmer
Az első randi (Dylan és Amelia) Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) Vote_rcap 
kiemelt
Az első randi (Dylan és Amelia) A>
anniversary
oldalnyitás napja: 2013.05.21.

 

 Az első randi (Dylan és Amelia)

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Admin

Admin


Posts : 210
Join date : 2013. Apr. 30.

Az első randi (Dylan és Amelia) Empty
TémanyitásTárgy: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimeKedd Jún. 18, 2013 11:22 am

***
Vissza az elejére Go down
https://defiantuniv.hungarianforum.com
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Az első randi (Dylan és Amelia) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimeKedd Jún. 18, 2013 11:28 am

Vizes hátsóval és fájós lábbal köszöntem el Ameliától, és azzal az ígérettel, hogy másnap négy körül érte megyek, hogy gyakorolhassuk a deszkázást (no meg valami mást). Hazafelé, amennyit csak lehetett, gurultam, pedig nem esett túl jól. Fájtak a lábujjaim. Meghatározhatatlanul szar érzés volt, de nem vettem le a cipőm, hogy szemügyre vegyem a sérülést. Nem akartam foglalkozni vele.
Sokkal inkább izgatott a dolog, hogy belebotlottam abba a lányba, akit valaha fel akartam szedni (Tényleg így volt? Vagy csak részeg bódulat volt?). Tudom, hogy akkor megcsókoltam, és szívesen mentem volna vele tovább, de akkor lepattintott, én meg repültem tovább. Biztos akadt valaki, aki nem mondott nemet, akkoriban nem nagyon válogattam a csajok között. 
Most viszont szabályosan érezni kezdtem valamit. Nem hiszem, hogy ez egyszerűen csak a testi vonzalom. Bár hónapok óta nem volt kapcsolatom, nem éreztem hiányát a szexnek. megoldottam magam, amire szükségem volt. Hogy ennek mi az oka, a tanulás, vagy egy lány megjelenésének a házunkban, nem igazán tudom. Tény, hogy amióta Marcie nálunk él, eszembe se jutott, hogy bárkit felvigyek oda. 
Most nem térek ki arra, milyen volt, amikor hazaértem, és Marcie észrevette, sántikálok. Az egész bonyodalom onnan indult ki. De a lényeg, hogy abból, amit Ameliának ígértem, majdnem semmi sem lett.
Anyám másnap - mivel a lábam rondán bedagadt és belilult- ragaszkodott hozzá, hogy orvoshoz menjünk, én meg megígértem, hogy elmegyek, de nem foglalkoztam vele. Aztán amikor ebédidőben hazaért, szabályszerűen összevesztünk, és addig nem szállt le rólam, amíg be nem ültem a kocsijába, és el nem hurcolt a rendelőbe. Persze, sokan voltak. Traumatológus, röntgen... egyéb nyalánkságok. Anyám sík ideg volt, hogy késik a munkahelyéről, én sík ideg voltam, hogy kések az első randimról. Kiadósat veszekedtünk, és elküldtem ...dolgozni. A traumatológust meg a pi...ba. 
Nem sokkal öt előtt érek a ház elé, ahol Amelia lakik. Csupán "csak" egy órát kések, de iszonyúan érzem magam. Soha nem szoktam késni! Vadul dobog a szívem, ahogy becsöngetek. Nem számítok semmi jóra.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Az első randi (Dylan és Amelia) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimeKedd Jún. 18, 2013 8:25 pm

Dylan & Amelia



A nap hátralévő rézében annyit mosolyogtam, mint még soha. Anyám még orvoshoz is akart vinni, mert szerinte beteg vagyok és vagy hatszor nézte meg, hogy van-e lázam. Persze nem volt bajok, sőt boldog voltam, ami már rég történt meg velem. Este barátnőm jó szokásához híven felhívott, de rólam nem esett szó, csak róla, mint mindig. Mondjuk ez engem sosem zavart, mert nem nagyon szeretek magamról beszélni és, amúgy is elég jó hallgatóság vagyok. Körülbelül egy óra beszélés után megunt és elköszönt, aminek kissé örültem, mert néha már az agyamra ment, de persze nagyon is szerettem, hogy ilyen, mert sokszor felvidított.
Este végig azon gondolkoztam, hogy ez az egész, hogy történhetett meg. Mikor régen elzavartam, nem hagytam neki, hogy több legyen, nem hittem volna, hogy itt fogunk kikötni. Már akkor is bejött nekem ez a srác, de nem akartam csak egy fruska lenni a sok közül, akivel együtt tölt egy estét, majd vége. Most ezzel nem arra utalok, hogy prűd vagyok, mert nekem is volt egyéjszakás kalandom részegen, de pont neki nem akartam kaland lenni. Úgy tűnik jóp tettem, hogy akkor nem hagytam magam, mert akkor most tuti nem itt tartanánk.
Valami óriási nagy kavart csinált a fejemben, mert nehezen megy a gondolkozás más dolgokról, mint Ő és izgulok a holnap miatt. Nem nagyon szoktam, pedig ilyet tenni. Sosem izgulok egy randi miatt, mert tudom, hogy kell viselkednem, majdnem minden kérdésre tettre tudom, hogy reagáljak, de persze mikor már itt van a srác, szétizgulom a fejem. Addig viszont tök nyugis vagyok, nem kapkodok, nem idegeskedem. Én hozzászoktam a késéshez is, hogyha nem több, mint negyed óra. Azután nem nagyon szoktam várni, de most mivel itthon kell lennem nem tudok mást tenni, csak reménykedem, hogy nem késik...sokat...
Reggel hozzám nem illően olyan kettő óra körül keltem ée azt hittem ott kapok agybajt. Soha életemben nem aludtam még ennyit, még akkor sem amikor hajnali négyig fent voltam. Azt hiszem most kijött rajtam, hogy sosem alszok rendesen, de hát ez van. Ami nem megy azt nem kell erőltetni. Majd alszom amikor tudok és nem akkor amikor muszáj, mert muszájból soha nem ment semmi rendesen.
Olyan egy óra alatt sikerült elkészülnöm, ami azt jelentette, hogy négykor már "hardi szíszben" voltam. Anyám és apám elmentek megünnepelni a házassági évfordulójukat, ami abból állt, hogy elmennek vacsizni, majd egy hotelben alszanak, hogy kettesben leyeneken. Nem, hogy engem kérnének meg, hogy menjek el, hanem inkább ők mennek el. Na mindegy ők tudják, nekem mindenhogy jó.
Tehét egyedül ücsörögtem otthon és néztem az időt olyan fél óráig, majd felment bennem a pumpa és nem érdekelt. Sokat késett ami miatt megharagudtam rá és már nem is érdekelt, hogy jön-e vagy sem. Inkább megetettem a macskát, pedig volt kajája, megfésültem is meg ilyenek. Igazából olyan 5 óra tájt már nagyon ideges voltam és szegény macska járt rosszul, mert eősebben fésültem, mint kellett volna. Amikor a csengőt meghallottam, szinte felpattantam az ágyamról, majd lenyugtattam magakat azzal, hogy most haragszom és ezt a tudtára is adom, így nyugodtan sétáltam el az ajtóog, majd nyitottam ki.
-Oh, szóval idetaláltál, mily meglepő.-azt hiszem elég bunkón kezdtem, de még volt egy-két dolog a tarsolyomban.
szószám: 511 °° megjegyzés: lesz ez még jobb is 
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Az első randi (Dylan és Amelia) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimeKedd Jún. 18, 2013 10:49 pm

Iszonyú mérges voltam, hogy egy apró sérülést így fel kell fújni. Anyám meg azért volt mérges, hogy délben még mindig nem indultam el a dokihoz, pedig megígértem. Így ő hurcolt el oda, és mindketten idegesek lettünk, ő a melóhelye miatt és a randim miatt, hiszen egyértelmű volt, hogy elkésünk. Most éreztem csak, mekkora hiba volt, hogy nem kértem el Amelia telefonszámát. Simán szólhattam volna neki, hogy késni fogok, ne aggódjon. De így...
Anyám elküldtem, hagyjon magamra, elvégre nagy fiú vagyok már ("Hogyne- mondta- látom is az eredményét!"), aztán valóban elrohant, mert az ebédszünete már jócskán véget ért, és nem akarta magát kirúgatni. Én a traumatológussal vitáztam egy csomót, aki azon morfondírozott, hogy hív nekem mentőt, mert egyedül nem enged haza. A lábam ugyan nem kell begipszelni, de pihentetni kell és felpolcolni, terhelni nem szabad. Na ja, és a Tetanuszt is kedvesen felajánlotta. Mondtam neki, ha megszúr, ő jár rosszabbul. Kicsit belé akadt a levegő, aztán elröhögtem magam. Mondtam neki, ne vegyen tőlem mindent komolyan, de a Tetanusz nem kell. Adja másnak. 
Fél ötkor szabadultam a rendelőből és azon agyaltam, kit kéne mozgósítani, hogy jöjjön értem. Egy randira mégsem mehetek mentővel... De nem jutott eszembe senki, akit szívesen beavattam volna a magánéletembe. Így hát, alaposan elkéstem. Felkészültem, hogy lesz némi harag Ameliában, vagy ha nem is harag, de csalódottság biztosan, de erre igyekeztem felkészülni. Reméltem, hogy a vonzalom, ami tegnap fellángolt, mára nem tűnt el teljesen...
Mégis ideges vagyok, amikor becsöngetek. Szia és csók helyett kissé mérgesen támad nekem. 
-Jaj, ne is mondd- kezdem, és huncut vigyorra húzom a szám- A szomszédotokban lakó nagylány elkapott, és addig nem hagyott békén, míg el nem hívtam fagyizni!
Nos, vagy beválik a humor, vagy nem. Egyenlőre nem közelítek hozzá. Egyrészt nem akarom, hogy észrevegye, még mindig sántikálok, másrészről emlékszem, hogy nyakleves vagy fenékbillentés is lehet osztályrészem, hiszen "rossz" voltam. Várakozó álláspontra helyezkedem, és próbálok olvasni a non verbális jelekből.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Az első randi (Dylan és Amelia) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 4:58 am

Dylan & Amelia



Későn keltem, ezért kevesebb időm volt arra, hogy összeszedjem magamat, vagyis felébredjek. Én reggel még fél órán keresztül kómás szoktam lenni, így mindent gyorsabban kellett összekészülnöm. Szerencsére volt már ebben gyakorlatom, de sokkal jobban szeretek nyugisan összekészülni, mint kapkodva. Sokkal jobb érzés az, mikor már eljön az idő, hovy indulni kell vagy ilyenek és tudod, hogy minden meg van és nem kell kapkodnod. De hát aki későn kell annak nem jár ez a kiváltság, mert az alapból késésben van.
A reggeli tevékenységeimet rendesen elvégeztem, csak most egyedül reggeliztem meg ilyenek, mivel a szüleim évforduló ünneplésen vannak. Sosem értettem, hogy tudják elviselni egymást, mert anya nagyon rossz személyiség, apa meg olyan, mint egy házikedvenc. Mondjuk én azt sem értem, hogy az évfordulókban mi olyan nagy szám. Bár lehet csak amiatt nem érzem ennek a fontosságát, mert nekem még ilyen nem volt, de lehet, hogy csak értelmetlen. Majd ha egyszer valakivel lesz évfordulóm, vagy akár hónap fordulóm, eldöntöm, hogy van-e értelme. Persze a romantikus alkatoknak ez biztos fotos, de ém valahogy nem érzem magam annak.
Amikor az öltözködésre került a sor, tanácstalan álltam a szekrényem előtt. Nem tudtam mit vegyek fel, de abban biztos voltam, hogy valami kényelmes kell. Előszedtem az egyik farmer hatású kék rövidnadrágom és hozzá egy bő szabású pólót. Elég meleg volt, azért is állapotban meg ennél a szettnél, plusz tudtam, hogy valami kényelmes is kell. A rövid nadrágban teljesen kényelmesen mozogtam így örültem annak, hogy ez eszembe jutott. A hajammal nem sokat csináltam, csak megfésültem és hagytam, hogy természetes göndörségében omoljon a vállaimra. Sminket igazából nem nagyon vittem fel, csak egy kis szempilla spirált, szemceruzát és egy kis szájfényt.
A sok várakozás után, alap, hogy dühösen nyitottam ajtót és csak jobban felhúztam magam a vicce hallatán. Most annyira nem voltam vevő a humorára, mint máskor.
-Akkor mit keresel itt? Miért nem vele vagy?-annyira nem tetszett, hogy ezt is elvicceli, bár az is lehet, hogy komolyan gondolta. Tényleg lakik egy csaj a szomszédunkba és az igazat megvallva szép is, szóval el tudom képzelni, hogy tényleg rámászott.
-Amúgy hol voltál? Legalább jelezhetted volna, hogy nem jösz vagy ilyenek. Legalább nem vártam volna feleslegesen!-nem tetszett, hoy megváratott és nagyon is érdekelt, hogy mi miatt nem jött, emiatt sem téptem már le a fejét, vagy üvöltöttem, csak bunkóztam. Bár ennek még bármi lehet a vége.
szószám: passz °° megjegyzés: nehezen megy a haragudás, de próbálkozom 
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Az első randi (Dylan és Amelia) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 11:18 am

Elcsesztem. Rohadtul elcsesztem, de ezen már semmit nem tudok változtatni. Hallgatni kellett volna anyámra, tenni, amit mondott, vagy az ebédszünetében eltűnni otthonról, mert így elcsesződött az egész délutánom. Természetesen a dokinak nem úgy öltözök ki, mint ahogy Ameliának tettem volna. Kissé laza vagyok, térdig érő farmer, póló és ing van rajtam. És apám csukája, ami totál gáz, de az enyémbe nem fér bele a lábam. Fejembe nyomtam egy baseball sapkát, és arcomat egy napszemüveggel álcáztam. Talán fel sem ismer senki...
Megúszom a mentőt, a gipszet... (az oltást nem), és emiatt fáj a seggem. Hát nem volt nekem elég a lábam? De legalább az most kevésbé fáj. Megígérek mindent, mint egy jó fiú, persze, pihenni fogok, polcolom a lábam, visszajövök kontrollra.... Csak engedjen már az utamra. Így is túl sokat kések.
Amelia nincs jó hangulatban, a humoromra nem vevő.
-Hát, azt hiszem, jobban járok. Bár azt mondta, most már az anyjáéknak is bemutat, hátha meg akarom kérni a kezét...- még nem adom fel teljesen. Nevetnie kellene, az a legjobb orvosság feszültség ellen!
-Hé, hát itt vagyok, eljöttem! Nem mondhattam volna, hogy nem jövök, ha egyszer elindultam!- maradok meg a szerepemben. - Nem vártál hiába!- csóválom a fejem.
Leveszem a sapkám, a napszemüvegem a fejemre tolom (most éppen ez fogja hátra a hajam). Kissé hülyén érzem magam. Minden, ami tegnap történt, csak álom lett volna? Nehezen hiszem el, hogy ennyire kihúztam a gyufát nála. Bár a késés miatt én is hárklis szoktam lenni, nem feltétlenül támadom le a partnerem. Maximum máskor nem hívom randira. 
Még mindig tisztes távolságban vagyok. Ugyan a vigyor nem fagyott le az arcomról, kissé hűvösebben viselkedem én is. Lehet, hogy valóban csak egy fallángolás volt a tegnapi nap, és nincs értelme magam belelovalni abba, hogy mit éreztem akkor. Jelen állás szerint úgy érzem, félreértettem mindent, talán Amelia sem vonzódik hozzám, hiszen akkor...
Na mindegy. Meglátjuk, mi lesz. Maximum okosabb lettem megint.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Az első randi (Dylan és Amelia) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 11:54 am

Dylan & Amelia



Szegény macskát egész nap nyúztam és már attól féltem, hogy meghal. Nem tudtam volna mit tegyek egy halott macskával, de persze feltaláltam volna magam. Egy aranyhalat sokkal könnyeb elrejteni, hogyha meghal, mert csak fogja az ember és bedobja a mosdóba éd kész, már az aranyhal mennyországban is van. De egy macskál lehetetlen lehúzni, vagy ilyenek, szóval törhettem volna az okos buksim. Na ezt a kijelentésem sokan megcáfolták volna...
Nem is értem, hogy voltam képes annyit ücsõögni mef járkálni aznap, mikor a fenekem fájt egy csöppet. Az esésemnek tegnap nem lett maradandó nyoma vagy ilyenek, csak ha úgy ültem le, vagy léptem megfájdult. Nem tudom mihez hasonlítani az érzést, de nagyjából olyan volt, mintha sok tűt szúrtak volna, abba az egy pontba. Igazából bárhol is volt sérülésem valaha is, nem zavart, nem fájlaltam hangosan, nem hisztiztem miatta, de most ezekre mind képes lettem volna. De jó kislány módjára befogtam, mert anyám is mindig ezt tanácsolja. Azt hiszem meg van az első tanácsa amit be is tartok.
A fájdalomróp megfeledkezve cseszem le szegnyt Dylant. Na jó, a fenéket szegény mert Ő késett, de azért nem fogok neki ugrani. Nem akarom azért elijeszteni sem. De azért a humora most nem tetszik. Máskor már nevetnék rajta, de azt hiszem ez nem az a pillanat, amikor nevetni kéne.
-Segítsek majd kiválasztani a gyűrűt?-azt hiszem nem egyértelmű hansúllyal sikerült mondanom, de még bennem sem állt össze, hogyan is gondolom. Most veheti viccnek is, de egy szarkasztikus beszólásnak is. Na majd meglátjuk mi lesz ebből.
-Akkor bizonyítsd be, hogy nem vártam hiába.-mondjuk a saját házamból nem sok helyre tudok menni, hogyha nem is akarok már vele beszélni a késés után. Mondjuk ott a lehetőség, hogy nek nyitok ajtót, de szerintem az túl szemét dolog lenne, így sosem tenném azt. Akkor még ott van az is, hogy elküldöm, de az igazat megvallva nem akarom, hogy elmennyen, így ezt nem fogom tenni. De kifogom belőle szedni, hogy mi miatt késett ennyit.
szószám: passz °° megjegyzés: a minőséget nézd el, késő van
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Az első randi (Dylan és Amelia) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimePént. Jún. 21, 2013 3:40 am

Számítottam rá, hogy nem veti magát lelkesen a nyakamba, amikor egy óra késéssel megérkezem. De igazán nem számítottam arra, hogy ennyire jeges lesz és ellenséges. A testtartása, a bájos arca most mind azt közvetítik, haragszik rám, és én ahhoz az eszközhöz nyúlok, ami tegnap olyan jól bevált: a humorhoz. 
Lehet, hogy mindent túl komolyan vesz, nem tudom, jelenleg azonban úgy tűnik, nem vevő rám. Én próbálkozom tovább, közvetítve csalódottságomat, de még mindig a nevettetés a fő célom. Érdekesen reagál, de én kapok az alkalmon, amikor már a szomszéd lány eljegyzési gyűrűjénél tartunk.
- Lennél olyan kedves, megtennéd?- mutatok lelkesedést- Igazán megkönnyíted a dolgom, ha az ízlésének megfelelő darabot sikerül választanom!- Az már más kérdés, hogy addig is velem volna. Talán nem elég ok ez az örömködésre, ha eddig ennyire elutasító volt?
Aztán újabb egérutat ad nekem. Lehetőséget biztosít, hogy bizonyítsak, nem várt rám hiába. Úgy teszek, mintha lázasan törném a fejem, mivel is örvendeztethetném meg. Emlékszem jól, tegnap milyen készségesen váltott velem csókot, bújt hozzám, így közelebb lépek, figyelve arra, hogy a lehető legkevésbé legyen feltűnő, hogy sántikálok.
- Bizonyíték?- kérdem tőle csendesen, amikor a közelébe érek, és végigsimítok a karján, vállától lefelé, hogy aztán a kezét a kezembe tudjam fogni. Remélem engedi, mert ha így lesz, kezét a vállamra húzom, sajátomat átvetem a derekán, és így húzom közelebb magamhoz, hogy aztán 10 cm közelségből nézhessek a szemébe, aztán fokozatosan csökkentve a távolságot, ha engedi, megcsókolhassam.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Az első randi (Dylan és Amelia) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimePént. Jún. 21, 2013 4:41 am

Dylan & Amelia



Azt hiszem elég hűvösen viselkedtem vele, de hát haragudtam. Nem vagyok egy hárklis ember, most viszont ez valahogy kijött belőlem. Sokat bunkóztam régen az emberekkel, de egy ideje ezt a szokásom elhagytam. Talán most pont emiatt voltam most ilyen gonosz Dylanel. Azt hiszem egy kissé felfújtam a dolgot, de nem szeretem ha valaki késik, amikor én nem. Jó persze itt van az a tény, hogy én itthon vártam, így most már tuti, hogy felfújtam a dolgot.
Na jó lehet, hogy jó viccet mondott és alap hangulatomban már jót szórakoznék rajta, de most valahogy mégsem megy. Persze egy halvány félmosoly már az ajkaimon van, de ez még nem az igazi. Talán ha egy kicsit jobban töri magát még meg is javulhat a kedvem. Mondjuk ezt még ebben a pillanatban elképzelhetetlennek tartom, de Dylan eddig is sok mindent képes volt elérni velem szemben, szóval nrm vetem el ennek az esélyét.
-Persze segítek.-elég szarkasztikusra sikeredett, de hát most ez van. -Hát nem tudom, hogy milyen ízlése van, de majd megpróbálom nem a legrondábatt kiválasztani.-na és erről a mondatról megint nem tudtam eldönteni, hogy vicces lett-e vagy sem, mert nem annak hangzott, mégis halványan mosolyogtam.
Nem tudom, honnan jött, hogy ennyire semmibe veszem a késést és bizonyítékot kérek tőle, de valahogy nem tudtam haragudni rá. Olyan aranyosan nézett ki és a mosolya nem volt semmi, hogy nem ment a haragudás. Majd talán egyszer kihúzza rendesen a gyufát és lesz rendes indokom rá, de ez most így nem az igazi. Kicsit összevontam a szemöldököm és úgy figyeltem, ahogy közeledik, mert valami fura volt benne, csak nem tudtam kitalálni, hogy mi.
-Igen bizonyítékot.-mondtam halkan, miközben elvesztem érintésében. Hagytam, hogy keze végigcsússzon a karomon, mert igazából nagyon is élveztem, még akkor is, hogyha próbáltam ezt takarni. Hagytam, hogy kezem mozgassa, amerre szeretné, majd a másikat is ugyanabba a pozícióba helyeztem, hogy ne csak az egyik kezem alatt érezhessem a testét. Zöld szemeibe bámultam, eleinte nem tudtam mit szeretne, de lassan összeállt bennem a kép és ajkaimba haraptam. Lehet, hogy eddig még kicsit haragudtam rá, de most már tényleg nem megy ez. Megbabonázott ez a srác, pedig ezt eddig senkinek sem hagytam.
szószám: passz °° megjegyzés: lesz ez jobb is 
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Az első randi (Dylan és Amelia) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimePént. Jún. 21, 2013 6:20 am

Utálok késni. utálom, ha megváratnak. Most mégis ebben a kínos cipőben topogok. Ha nem lenne számomra fontos a lány, talán az egészet hagytam volna a csudába. De fontos. tegnap azzá vált, legalábbis úgy éreztem. Öröm volt vele lenni, érinteni, csókolózni vele. Akkor tűz égett közöttünk, most mintha egy jégcsappal beszélgetnék, aki nehezen olvad fel.
Halvány reményem van, hogy felenged, mert a hülye humoromra halványan, de reagál, aztán feldob egy mentő övet, és bizonyíthatok. Utóbbiba belekapaszkodom, a szomszéd lány eljegyzési gyűrűje már cseppet sem érdekel.
Közelebb lépek hozzá, és a karjaimba vonom, és örülök, hogy ő is ölel. A szemeimbe néz, nem csapja el a fejét, és halvány mosolyt is látni vélek az ajkai körül. Az ajkaiba harap, ez az egyetlen jel, hogy nem akarja, hogy megcsókoljam, így csak tovább nézem az ajkait.
-Eper fagyit ettem... Akarod megkóstolni te is? Itt van még az íze a számban- suttogom neki, és nyitott szemmel közelítek hozzá... még, még, még...
Ha hagyja, ha engedi, hogy megérintsem az ajkait, gyengéden teszem. Olyan óvatosan csókolom meg, ahogy még sosem tettem senkivel. És ha engedi, ha hagyja, és ha magával húz a szenvedélye, akkor odaadóbb leszek, mint bármikor. 
Úgy érzem, fontos lehet még nekem ez a lány, hisz fontos most is. Vele akarok lenni, csókcsatákat akarok vívni, nevetgélni és játszani vele, bolondozni, ugrálni... Ja, utóbbit nem lehet. Akkor sokkal többet az előzőekből. Belefúrom a jobb kezem a hajába, miközben a ballal még mindig a derekát ölelem.
- Mennyi bizonyíték kell még? - kérdezem, és a vállához dugom a fejem. Mélyen beszívom mámorító illatát.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Az első randi (Dylan és Amelia) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimePént. Jún. 21, 2013 7:31 am

Dylan & Amelia



Az egész délutánom idegeskedéssel ment el, pedig úgy tűnik semmi okom nem volt rá. Rendben van, hogy késett, vagyis nem, de elviselhető az egész. Én sem örülnék annak, hogyha egyszer késnék és valaki nagyon csúnyán lecseszne. Anyám szerint úgy bánjunk mással, ahogy akarjuk, hogy velünk is bánjanak. Ezért is hagyom annyiban a témát, nem cseszegetem tovább és i kább átsiklom a szomszéd csajos témán. Nem akarok arról a csajról beszélni, mert abból a lányból minden kinézek már, hiszen többet volt használva, mint egy forgalmas ház kulcslyuka.
Figyeltem, ahogy közeledik, majd hagytam magam. Kezeim nyaka köré kerültek és azt hiszem csillogó szemekkel néztem szemeibe. Annyira lefoglalt a látványa, hogy rendesen fel sem fogtam a szavait. Persze értettem meg minden, de a látványa elvarázsolt.
-Az eper fimon...-ennyit tudtam kinyögni még mindig elvarázsolva voltam, pedig ezt nem sokan képesek kihozni belőlem, maximum pár pillanatig. De én már tegnap óta el vagyok varázsolva, egy-két pillanat kihagyással.
Amint ajkait megéreztem az enyémen, puhán viszonoztam az érintést, miközben kezem önálló életre kelt és ujjaim selymes hajába szántottak. Megtehettem volna, hogy abbahagyom a csókot, de annyira jó volt, hogy képtelen voltam rá. Egy hirtelen ötlettől vezérelve puhán alsó ajkába haraptam, reméltem nem veszi rossz néven.
Ez a srác annyi mindent felforgatott az életemben egy nap alatt, hogy azt mind el sem tudom mondani. Nem hittem volna, hogy valaha leszek még újra boldog, de tegnap nagyon is az voltam és most megint kezdem úgy érezni, hogy élek. Ujjaimmal tarkóját cirógattam, miközben lomhán mosolyogtam.
-Hát...talán még egy kevés nem jönne rosszul. Biztos nem rontana a helyzeteden.-motyogtam halkan, majd apró puszit nomtam az arcára. Ekkor valami viszont kizökkentett ebből a jó pillanatból.
-Hogy van a lábad?-lehet ezzel most elrontok mindent, de tegnap este még ezen is rágódtam. Tudni akarom, hogy van, mert még mindig kissé bűntudatom van miatta, hiszen kissé hibás vagyok én is, legalább is azt hiszem.
szószám: passz °° megjegyzés: -
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Az első randi (Dylan és Amelia) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimePént. Jún. 21, 2013 12:08 pm

Késtem. Majdnem elrontok mindent, már az első napon, bár önhibámon kívül. Azaz van hozzá némi közöm, mert ha jó fiú vagyok, és betartom, amit anyámnak ígértem, már délelőtt túl lettem volna a dolgon. De tudtam én, hogy hazajön ebédidőben, és leellenőriz? Csak magamat okolhatom...
Kezdetben úgy tűnik, a humorommal nem érek célt. Nem is nagyon vagyok humoros, most sem értem, tegnap min nevettünk annyit. De nagyon klassz volt. Feldobott. Próbálkozom hát hősiesen, hátha ismétlődik a tegnapi varázs, Amelia ugyanolyan nyitott rám ...és talán nem felejtett el szeretni. 
Az eper... A tegnapi szájfény íze jut eszembe, és most is végignézek rajta, milyen szép. Leginkább azt kedvelem benne, hogy szolid sminket használ, kiemelve a természetes szépségét, bár korábban - emlékeim szerint- mintha több festéket használt volna. Mindegy, nekem így jobban tetszik. 
Nem áll ellen, amikor lassan közelítek hozzá, és a szájrágcsálást is abbahagyja, így kezdetben bátortalanul, de megcsókolom újra, és egyre inkább belemerítkezem, mígnem meg nem harapja az alsó ajkamat. Jelzés lenne, elég volt? Nem vagyok benne biztos.
Csókolnám újra, hiszen már éppen kezdtünk belemelegedni, visszahozva a tegnapi érzést, élményt, feledtetve mai ballépésemet. Válasza mosolyt csal arcomra, és már adnám a következő bizonyítékot jelentő csókot, amikor felhozza a lábamat.
- Jobban lenne felpolcolva, de szarom le- mondom neki elfúló hangon, a csókját akarom, most azonnal, és ha nem tehetem meg, megőrülök! Kit érdekel most a lábam? Az sem érdekelne, ha nem volna! Az sem érdekel, hogy csúnyán beszélek, pedig jó anyám arra tanít, legalább a "kislányok" előtt ne használjak ilyen szavakat, mert sosem lesz normális barátnőm. Nem hisz nekem, amikor azt állítom, ez már olyan hétköznapi szó, mint az alma, vagy a ló... (nem fejezem be, mert kiakadna).
Amelia megbabonázott tegnap, és megbabonáz ma is, és ha kell, órákig képes vagyok az ajtajukban állni, ha közben ölelhetem vagy csókolhatom. A seggem amúgy is jobban fáj, de ha nem mozgok, azt sem érzem. Vajon jó helyre adták azt az injekciót? Zsibbad az egész lábam. Kár, hogy a jobb. Így most mindkét oldalon van valami gáz... Ciki vagyok. Be nem vallanám.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Az első randi (Dylan és Amelia) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimePént. Jún. 21, 2013 12:40 pm

Dylan & Amelia



Ha az ember elkésik az első randiról, sokat elárul a személyiségéről. Persze vannak olyan dolgok, amikor az ember nem önszántából késik, hanem, mert valami közbejött, de olyankor illik értesíteni a másik félt. Nem akarok házsártos lenni, mint az anyám, ezért is hagyom abba Dylan lecseszését, na meg azért is, mert ha egyszer én fogok késni, nem akarok így járni. Tudom milyen is vagyok, mikor teljesen felmegy bennem a pumpa és szerintem mindketten jobban járunk, ha erre nem derül fény, mert a végén még elijesztem szegényt.
Ha valaki a humorával oldja a feszültséget, az is sok dolgot elárul róla, de legfőképp azt, hogy van, vagy nincs humora. Ha végig gondolom a tegnapot Dylannek van humora, de ezt most annyira nem tudtam értékelni. Végül viszont kihozta belőlem, hogy megmosolyogjam a dolgot. Totál hülyén érzem most magam emiatt. Persze nem amiatt, hogy mosolygok, hanem amiatt, hogy nem rég még lecsesztem, aztán most itt mosolygok. Igazából most kiröhöghetném szépen magamat és Ő is engem, mert megérdemlem, de nem teszi, amitől megnyugszik a kicsi lelkem.
Csókja nem lep meg, hiszen tudtam, hogy erre a lépésre szánta el magát, csak az ér meglepetésül, hogy milyen bátortalanul kezdi. Puhán csókolom és mikor kezdünk belemelegedni, fogaim közé veszem alsó ajkát. Nem rossz indulatból teszem, vagy mert fájdalmat akarok neki okozni, csak így szét tudom választani ajkait. Ez egy elég fontos tényező, amire a későbbiekben szükségem lesz. Vagyis remélem, hogy erre még szükségem lesz és lesz még több csókunk.
-Hé, ne beszélj így a lábadról az egy fontos testrészed.-mondtam neki nyugodtan. Egy pillanatig sem zavart, hogy, hogyan beszél, mert szeritem én tudnék olyat mondani, hogy egy-két ember csak nézne. Tudom nem szép dolog, hisz nőből vagyok, de nekem ki dig valahogy a számra jön a csúnya beszéd. Mint mondjuk másoknak a szeretteik becézése vagy ilyenek. Persze társaságban visszafogom magam és tudok kulturált lenni, de néha azért ezzel jól ki lehet ereszteni a gőzt.
-Gyere polcoljuk fel a lábadat.-nem vártam meg a válaszát, lefejtettem karjaimat nyaka körül, majd egy szájra puszi kíséretében megfogtam az egyik kezét és behúztam a lakásba. Az ajtót lábbal csuktam be, ami elég furám néthetett ki, de hát most ez van. Akinek nem tetszik nem kell, hogy nézze.
szószám: passz °° megjegyzés: -
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Az első randi (Dylan és Amelia) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimePént. Jún. 21, 2013 1:03 pm

Végre ott tartunk, hogy enged a jég, végre megcsókolhatom... Erre mivel jön nekem? A sz@ros lábammal. Hát ki ne tojná le, hasonló helyzetben? Kissé csalódott vagyok, hogy megharap, és a lábam jobban érdekli, de aztán ezt sem bánom, mert behúz magával a lakásba. Nem érdekelnek az ajtócsukási technikái, az érdekel, hogy beljebb vagyok, és nem haragudhat rám olyan nagyon, ha már ápolni akar.
Fantáziám meglódul, elképzelem őt fehér köpenyben, azzal a furcsa micsodával a fején (fityula, vagy mi a szösz) és elégedetten veszem tudomásul, hogy a lány úgysem hagyna hidegen. Sőt... A ruháját képzeletben szűkebbre szabom és rövidebbre. Fehér harisnyát képzelek el (harisnyatartósat) és csipke melltartót, mely kikandikál, ahogy fölém hajol. Megőrültem! 
Elsöpröm szexista képzelgéseim, mert ez nem vezetne jó útra. Arra figyelek, merre vezet a házban. Rá bízom magam. Ha ápolni akar, ápolgasson, majd a doktor bácsi is kezet csókol neki, hogy jobb volt hozzám, mint én magamhoz. Anyám meg egyenesen imádni fogja. 
Hagyom, hogy vezessen, leültessen, a lábamat pakolgassa. Csak lehiggadna már, és ülne ide mellém, rám... Rám? Azt sem bánnám. De nem szólok semmit. Elvégre most az ápoltja vagyok, szót kell fogadnom. Új játék lebeg szemeim előtt. Élvezem.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Az első randi (Dylan és Amelia) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimePént. Jún. 21, 2013 1:26 pm

Dylan & Amelia



nem is értem hogy jutott eszembe az, hogy én fogom a lábát ápolni, amikor sosem volt és nem is lesz ápolói végzetségem. Viszont úgy éreztem, hogy ezt most muszáj tennem. Persze nem úgy muszáj, mert Ő kényszerít, ez inkább olyan belső kényszer, amit képtelen vagyok elmagyarázni. Sok ilyen belső kényszerem van, de a legtöbb az inkább pánik félelem, de most nem félel, vagyis ez egy jobb fajta kényszer. Egyáltalán van ilyen, vagy csak én vagyok ilyen agyament? Fogalmam sincs, de az biztos, hogy nem vagyok normális. Most csak abban reménykedem, hogy nem csinálok nagyobb bajt a lábával, mint ami van.
A kezénén fogva bevezetem a nappaliba. Hogy miért oda azt nem tudom, de szerintem az az oka ennek, hogy bazi nagy a kanapénk és ide közelebb van a fürdő hogyha kellene onnan valami vagy ilyenek. Bár nem hiszem, hogy használni kéne az elsősegély dobozt, mert az olyan lenne, mintha halálos ítéletet írnánk alá a lábára. Nem nagyon vagyok ezekben jó, ezért is mondom ezt. Mikor nekem valami sebem volt rohantam anyámhoz, de ha Ő nem ért rá, magamnak kellett ellátnom a sebem, aminek szörnyű következményei voltak. De szerintem Dylan lábán nem nagyon tudom elrontani a dolgokat. Maximum ha rálépek, de azzal most nagyon vigyázok, szóval véletlenül sem eshet ez meg.
-Doki látta már? És ha igen, mi volt? Mit mondott?-nem hinném, hogy nem vette észre senki, de abban biztos vagyok, hogy magától sosem ment volna el dokihoz. A férfiak ehhez túl büszkének tartják magukat és ha valami bajuk is van, addig nem mennek dokihoz, míg nem kényszerítik őket. Ezt apám kárán tanultam meg. Leültettem a kanapéra, majd a lábát pakolgattam, hogy jó legyen neki. Mivel nem panaszkodott úgy hagytam.
-Jézusom milyen szörnyű házigazda vagyok. Kérsz valamit inni, vagy ilyenek?-kérdeztem, mikor épp leültem a karfára. Nem tudom miért oda ültem, de valahogy szeretem azt a helyet, mert nem olyan besüppedős, min maga az egész kanapé.
szószám: passz °° megjegyzés: -
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Az első randi (Dylan és Amelia) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimePént. Jún. 21, 2013 1:42 pm

Bemegyünk a házba, és a lány kissé zavarban van, végül a nappaliba vezet. Jó nagy ülőalkalmatosságra lök, a lábamat is úgy rakosgatja, mintha játék volna, én meg rajta mulatok. Látszik, hogy gyakorlatlan, de szórakoztató az igyekezete. Én nem szólok semmit, játszom a halálos beteget, mert ezt úgy szeretik a lányok. Mármint ha fontosnak érezhetik magukat. hát én adok rá alkalmat, hogy kiélhesse magát.. rajtam. 
-A dokit ne is emlegesd, jól kiszúrt velem- húzom el a szám, kicsit hisztisen- Lehet, a fenekemre is kell majd gyógypuszi, ezt még átgondolom- kacsintok rá. Egyre inkább úgy érzem, vevő a játékra, de azért megérdemli, hogy némi használható információt is közöljek vele.
-Nos, a hüvelykujjam eltörött, de gipszelni nem kell. Viszont 4 hétig nem terhelhetem, nem deszkázhatok, és vissza kell mennem kontrollra. - Remélem, ennyi infótól még nem kap szívbajt, mert akkor huss az ötletemnek, és ápolhatom én őt. Nem esne nehezemre, de hogy mutatnék én abban a csipkés harisnyatartós izében? Amelia sokkal jobb ápolónő....Máris a kedvencem. A leányzó a kanapé karfájára ül, mintha csak félne tőlem. Csalódott vagyok, de nem adom fel a harcot. Kapóra jön a kérdése.
- Egy pohár vízzel életet mentenél, köszi...- abban reménykedem, hogy nem csak elém löki a kért folyadékot. És ha elég közel merészkedik, talán egy mozdulattal rá vehetem, hogy mellém üljön le. Ha másképp történne... Nos, vannak ötleteim. 
A kanapé kényelmes, süppedős, ellazítom magam benne. A lábam kényelmesen egy puffra pakolva. Van időm szétnézni, ezért a falon függő képekre esik pillantásom. Vannak közöttük fényképek is. talán a szülei: mosolygós pár, talán esküvői kép, bár a menyasszony nem hagyományos ruhában pózol. Viszont biztos vagyok benne, hogy Amelia rokona, olyan szembetűnő a hasonlóság.
- A szüleid vannak azon a képen?- mutatok a képre, ahogy megjelenik a szobában.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Az első randi (Dylan és Amelia) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimePént. Jún. 21, 2013 2:10 pm

Dylan & Amelia



Kissé zavarban vagyok, nem csak amiatt, hogy a lakásban vagyunk, hanem, mert most ápolónősködhetek. Persze ez nem lenne olyan rossz dolog, ha fogalmam sem lenne arról, hogy mit tegyek, vagy mit csinálok jól vagy rosszul. Plusz még ott van az a tény is, hogy csak kettesben vagyunk, addig amíg itt van. Máskor is jött már ide pasi, nem azt mondom, hogy nem, csak akkor vagy volt itthon más is, vagy jöhetett bármikor. Már nem mintha félnék Dylantől, csak....nem is tudom, hogy magyarázzam meg, mert lehetetlen.
-Én meg azt gondolom át, hogy kaphatsz-e oda gyógypuszit.-talán még ebbe bele is mennék, hogyha úgy kér rá. Jézusom, mikre gondolok. Tudom, hogy nem vagyok prűd csaj, de ez szeritem most még magamnál is kiverte a biztosítékot. Főleg, mert eltudom magamról képzelni, hogy megteszem.
-Hát ez, azért nem semmi és ezcsak a deszkád volt.-kissé sokkolt, hogy mi is van vele, de most már nem tudok mit tenni. Nem lesz attól jobb, hogy kiakadok vagy ilyenek, szóval maradok az ápolónősdiben. A kanapé karfáján sokkal jobban szerettem ülni, mint magán a kanapén, de sosem tudtam pontosan, hogy miért. Szerettem a süppedős kanapénk, de akkor is a karfa volt a legkényelmesebb rajta. De lehet csak szeretek kemény dolgokon ülni. Na basszus ez elég félreérthető gondolat lett.
-Rendben hozom.-ezzel fel is pattantam és megindultam a konyhába. Nem volt messze szóval nem kellett sokat sétálnom, emiatt is szerettem ezt a házat. Minden helység közel volt a nappalihoz, így nem kellett sokat rohangászni. Kinyitottam a konyhában a szekrényt, ahol a poharakat tartjuk és egy kicsit pipiskednem kellett, mert utoljára apu rakta el a poharakat. Ez azt jelentette, hogy az alsó polcon egy pohár sem, hanem minden a legtetején. Szerencsére apró termetemhez képest sikerült levennem egyet, amit megtöltöttem vízzel, majd visszamentem a nappaliba.
-Igen ők vannak. Pár éves már az a kép és ma ünneplik az évfordulójukat..-mondom, mikor Dylan mellé érek, de közben azért a fényképre is vetek egy pillantást. Az esküvőjük olyan volt, mint minden esküvő, csak anya ruhája tért el. Mindig is szeretett kitűnni a tömegből. Ezért is van most szőke, nagyon rövid haja, lila melírokkal.
-Jaj itt a víz, mielőtt elfelejtem.-nyújtom felé a poharat. Nem kell sokat nyúlnia egyikünknek sem, mert olyan közel voltam, hogyha lépek egy lépést előre belé ütközöm.
szószám: passz °° megjegyzés: -
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Az első randi (Dylan és Amelia) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimePént. Jún. 21, 2013 2:44 pm

Amelia kényelembe helyez. Engem. Meg a lábam. Bármennyire kapkodó, a végeredmény fenséges, tényleg kényelmesen ülök. Bár nem vagyok valami finnyás. Ha a konyhakőre ültetett volna, akkor sem lennék elégedetlen. 
A gyógypuszit csak azért hozom fel, mert tegnap készségesen ajánlotta fel segítségét. Akkor kihasználtam, és ok nélkül is igénybe vettem szolgálatait. Hát nem ott kezdődött az egész? Nem, nem gondolom komolyan, hogy a hátsóm csókolgassa, az egészet viccnek szánom, bár a fordított helyzetet könnyen el tudom képzelni. 
A lábamról beszélünk, és elképed, hogy a deszka ilyen kárt tett benne.
- Ja, csak a deszka. Jobb lett volna egy teherautó? - nézek rá félve. Talán csalódást okoztam neki, hogy ilyen törékeny vagyok? Vagy most mi a baj? - Legközelebb kifekszem a 66-os útra... 
Ugratom megint. Bár nem tudom, ez hova vezet, teljesen be vagyok kattanva. Ő messze ül tőlem. Amelia távolságot tart tőlem. Aha, értem. Ápolónő-beteg viszony. Hajaj. Míg vizet hoz nekem, én nézelődöm, és észreveszek egy képet a falon. Kiköpött mása Ameliának, talán egy pár évvel idősebb kiadásban. Ha ilyen lesz... x év múlva, nincs okom panaszra. Jó genetika. A nagyiról nincsen kép? Körbe nézek, de nem jutok sokra. 
Megérkezik a pohár vízzel, én meg két kézzel nyúlok utána. egyikkel a kis kezét fogom meg.
-Gyere, ülj ide, mellém.-Kérem tőle. Szokatlanul kedves a hangom. Olyannyira, hogy még engem is zavarba hoz, kapóra jön a pohár víz, amibe most mohón belekortyolok. 
Kellemes hideg, érzem, ahogy elárasztja a szám, a torkom, a nyelőcsövem, a gyomrom. Lehúzom az egészet, és Amelia kezét fogva leteszem az asztalra. Nem akarom elengedni már. remélem, hogy nem húzta ki a kezét az enyémből, vagy leült végre mellém. 
-Sajnálom, hogy elkéstem, komolyan- vallom be neki. Az én hibám volt, foghatom bármire, bárkire. - És még jobban sajnálom, hogy a deszkás óráinkat így halasztani kell....- Folytatom, és már mosoly játszik az ajkaim körül. Hisz ki kell használni a kínálkozó lehetőséget.- Lehetne arról szó, hogy a másik napirendi pontból vegyünk dupla órát? 
Nehezen tudom türtőztetni magam. Egész éjjel és egész délelőtt a csókjaira gondoltam, és amit eddig kaptam túl kevés volt, túl felületes. Finom volt és eperízű... De a harapás helyett más trükköket mutatok majd neki, hogyan vegyen rá legközelebb, hogy szétnyissam ajkaim... Felé fordulok, és megsimítom az arcát. Puha bőre van, szédítően tökéletes. Oda vagyok érte.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Az első randi (Dylan és Amelia) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimePént. Jún. 21, 2013 3:26 pm

Dylan & Amelia



A múltkor bevállt a gyógypuszis dolog, hiszen idáig jutottunk, hogy itt ülünk nálam, de azért a fenekét puszilgatni.... Elég furán nézne ki az biztos, bár senki nem látná... Na jó ilyet sosem fogok csinálni, még neki sem, mert elég...hát, hogy is mondjam. Nem tudom elmagyarázni, hogyan nézne ki, de mindenki el tudja képzelni.
-Ne értsd félre nem úgy értettem.-azt hiszem kissé félreértette szavaimat, pedig nem megbántani akartam, csak annyira hihetetlen nekem, hogy egy deszka ilyen sérülést tud okozni. Persze tudom veszélyes játék, de hát akkor is. Csak felborult és ennyi. -Isten ments attól!-nem tetszik, hogy ezzel viccelődik, mert szerintem ez túl komoly dolog ahhoz, hogy el lehessen viccelni. Bár lehrt csak a húgom miatt érint ez rosszul. Gyorsan elhesegetem ezeket a gondolatokat, vagyis próbálom, mert nem akarok most szomorú emlékekre gondolni.
Talán kicsit átvaltottam ápoló beteg viszonyra, mert nem mellé ültem le, vagy ilyenek. De én nem azért ültem oda, mer távolsáhot akartam tartani, csak azért, mert ott jobban szeretek ülni. Remélem nemgondolja, hovy tőle akarok távolabb lenni, mert az eszemben sincs, csak nekem túl puha a kanapé, ennyi az egész.
A pohár vizez hamar viszem neki, akkor is, hogyha meggyűlt a bajom a pohár leszedessel. A fene egye, hogy ilyen pici vagyok. Ha nagyobbra nőttem volna, könnyebb lenne az életem és nem nyújtózkodnék a nap 16 órájában.
Picit meglep, hogy mennyire kedvesen szól hozzám, meg az is, hogy nem csak a poharat fogja meg, hanem a kezemet is. Igazából nem tudok mit tenni, leülök mellé. Most már tényle hülyén venné ki magát, ha a karfára ülnék. Végig Dylant nézem miközben iszik és én magam jövök zavarba, hogy ennyire bámulom, pedig nem szokásom. Azt hiszem kissé vissza kéne fognom magam, vagy legalább is a tekintetem igen.
-Mindegy túléltem. Inkább én sajnálom, hogy neked estem.-itt nem a rossz értelemre gondolok, hanem arra, hogy lecsesztem. Most már szégyellem magam miatta. -Azt hiszem túl fogom élni.-tudtam, hogy valami mást is fog még mondani, főleg, hogy ott volt az a mosoly az arcán. -Ha a tanárúr úgy gondolja ez így fair, akkor nekem jó.-direkt hoztam fel ezt a tanár-diák dolgot, érdekel, hogy reagál rá.
Igazából semmi ellenvetésem nincs a duplázás ellen, mert az igazat megvallva, nagyon sokat gondoltam a csókjára. Rosszabb voltam, mint gy tini aki átélte élete legelső csókját és csak is arra tud gondolni. Öreg vagyok én már ehhez a sóvárgáshoz, de tegnap mégis ez volt. Tenyerébe hajtom a fejem, mikor megérzem arcomon és közelebb húzódom hozzá. Ekkor eszmélek csak rá, hogy a zenét ami egész nap szólt, bekapcsolva hagytam és kicsit hangosan elkezdett szólni a How ya doin'.
-Zavar? Mert ha igen kikapcsolhatom.-utaltam a zenére, ami a nappali egyik sarkában a hifiből szólt. Sosem értettem mire kell ez anyáméknak, mert én jobban elvagyok vele, mint ők.
szószám: passz °° megjegyzés: -
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Az első randi (Dylan és Amelia) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimePént. Jún. 21, 2013 4:06 pm

Ezzel a teherautóval túllőttem a célon, az érzékeny kis lelke ezt a húzást már nem viseli el. Pedig, mint más sokszor mondtam, bátrabb vagyok, mint amilyen okos. Tehát őérte oda is kifeküdnék, a 66-os útra, ha bizonyíthatok vele valamit. (A hülyeségemet? Leginkább.)
Lehet, hogy éppen ez az oka a távolságtartásának. Eszembe sem jut most a testvére, és ez is nagy bunkóság, azt tükrözi, mennyire önző vagyok, hogy csak az jár a fejemben, hogy ugyanúgy lehessünk, mint tegnap, összeölelkezve. 
Vizet kérek tőle, és ezzel alkalmat teremtek arra, hogy közelebb kerüljön hozzám. Az enyhe kényszer miatt leül mellém. Muszáj komolyra fordítanom a szót, bocsánatot kérve tőle, hogy csalódást okoztam (vagy valami mást). De nem lennék én, ha ebbe nem csempésznék egy kis szemtelenséget. Nagyon remélem, hogy tegnap óta nem változott meg az ízlése, és bejön neki a stílusom. 
A reakciója már sokkal jobban tetszik, hiszen láthatóan veszi a lapot, a megszólítása (Tanár Úr), kedvemre való, ezért egyre több bátorságot kapok, hogy tovább folytassam a játékom. Bár már nem az ápolásról szól... Fene bánja, ha a végeredmény ugyanaz. 
Érintésemre kedvezően reagál, belesimul arca a tenyerembe, közelebb bújik, én pedig az illatába veszek bele. Éppen úgy, mint tegnap. Hogy lehet valakinek ilyen finom illata? És most nem a szokványos pacsulifelhőről beszélek. A legtöbb lány nem tudja, hol a határ, annyi löttyöt locsol magára. 
Aztán mintha megint kifogást keresne, a zenére panaszkodik. Belé kapaszkodom, nehogy elmenjen megint.
- Amelia, lenyugodnál végre?- szólok rá, aztán egy puszit nyomok az arcára, hogy enyhítsem a szidásomat. Ismét megsimítom, de már nem állok meg az arcánál.. Tenyerem a tarkójára csúsztatom, kérdőn nézek rá, aztán finoman magam felé húzom, miközben én is közelítek felé. 
Megnedvesítem az ajkaim, és kissé szét is nyitom őket, hogy be tudjam majd szívni az alsó ajkát, nyelvemmel kényeztethessem, már ha engedi. A zene szól, nem igazán az én ízlésem, de hamar vége van, és akkor az Istenek nekem kedveznek, mert valami témába illő zene hangzik fel a hangszórókból.
https://www.youtube.com/watch?v=HqWlUiYwhwg
Belemosolygok a csókba, de nem hagyom abba, főleg akkor nem, ha viszonzást kapok ettől a csöppnyi lánytól. Tetszik nekem, hogy ilyen kicsi és törékeny... Olyan, akit védeni kell. Mesehősnek képzelem most magam, nem is tanárnak, hős lovagnak, aki megmentette szíve hölgyét a sárkány karmaiból, és most a megérdemelt csókjait élvezi... 
Ha a haverok tudnák, mi jár a fejemben emiatt a lány miatt, szétröhögnék az agyukat. Hát ezért nem mesélek én nekik Ameliáról. Arról fogalmam sincs, vajon imádott leányzóm kinevetne-e. De majd kiderül...
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Az első randi (Dylan és Amelia) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimePént. Jún. 21, 2013 4:47 pm

Dylan & Amelia



Hát a kamionos, meg a 66-os utas dolg nekem kissé sok volt azt hiszem. Nem szeretem ha valaki ilyen dolgokról beszél, bár egyszer nekem is voltak hasonló gondolataim. Persze más okokból, más körülmények között, de a végeredmény ugyanaz lett volna. Vagyis semmi. Mindenki rendben lenne, ígyis-úgyis. Viszont neki sosem hagynám, hogy a bolond feje után kifeküdjön az útra, nem akarok még valakit elveszíteni, aki fontos nekem. Igen Dylan fontos része lett az életemnek nagyon rövid idő alatt, ezért sem akarom már ilyen hamar elveszteni.
Furcsa, hogy ennyire komolyan kezdünk el beszélgetni, mikor kölcsönösen bocsánatot kérünk, de hamar rájövök, hogy ez csak átmeneti állapot. Talán pont ez fogott meg annyira benne, hogy bolondos egy srác, de azért komolyan is lehet vele beszélni, ha arról van szó. Igen furcsa párosítás ez egy emberben, de valakiben ez jól megfér és úgy tűnik Ő pont ilyen személy. Eleinte kicsit furcsán ülök mellette, de egy kis helyezkedés után felveszi a kanapé a hátsó felem formáját és máris sokkal kényelmesebb.
Láthatóan nem zavarta a tanár uras megszólalásom, aminek persze nagyon is örültem, mert nekem tetszik ez így. Akkor is, hogyha tanár-diák viszony nem elfogadott, plusz akkor sokkal idősebbnek lehet gondolni, de mi kettrn tudjuk, mi és, hogy van.
-Rendben lenyugszom.-motyogtam halkan, lehajtott fejjel. Tudom, hogy ezt most vegyem úgy, hogy rám lett szólva, de a puszija megmosolyogtatott. Igen képes vagyok néha túlpörögni, főleg, hogyha zavarban vagyok. Akár egy kicsit is. Az meg csak még inkább előhozza a pírt ag arcomon, ahogy hozzám ér. Az egész testemen libabőr keletkezik, ahogy keze az arcomról lecsúszik. Kérdő pillantására, csak egy aprót bólintok, miközben közeledek felé én is.
Amint ajkai közé kerül ajkaim, képtelen vagyok gondolkozni, elvesztem a fejem. Annyira jó érzés az egész vele, hogy képtelen vagyok gondolkozni, vagy valami. Mintha leblokkolna az agyam és csak élvezné ajkai puha érintését. Halványan érzékelem a zene változàst, tudom, hogy ez most elég jól passzol ide, emiatt sem aggódom tovább. Inkább engedek a kísértésnek és kezeim nyaka köré fonom. Egyik kezemmel a hajába túrok, majd a másikat levezetem mellkasára, ahol még kisebbnek tűnik, mint amilyen. Annyira utálom, hogy mindenki nagyobb nálam, mert így én egy kis semmirekellőnek érzem magam, hiszen simán elveszek egy csapat emberben. Bár ez nem teljesen igaz, mert ha kell simán arrébb lökök bárkit.
szószám: passz °° megjegyzés: -
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Az első randi (Dylan és Amelia) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimePént. Jún. 21, 2013 5:13 pm

Nem tudok sokáig komoly lenni, ha ez a lány van a közelemben. Arra érzek késztetést, hogy megnevettessem, bármi áron, ahogy tegnap, mert az annyira tetszett! Remekül elvagyunk egymással. Csak azon aggódom, miért van olyan távol tőlem. talán még mindig haragszik? 
Aztán érintenem kell. Túl nagy a kísértés, hogy ellen tudjak neki állni, megsimítom, és azzal megint elkezdődik a varázslat. Érzem, hogy a dolog neki is kedvére való, mégis zavartan viselkedik, rá kell szóljak, mint egy kislányra, és ez engem is megijeszt. Talán sokkal éretlenebb, mint ahogy először gondoltam. Sokkal óvatosabb kell lennem vele. Nem mintha máris le akartam volna teperni, de a korábbi életemben nem arról voltam híres, mint aki sokat totojázik. 
Ha lehiggad ő, megnyugszom én is. Ne akarom én most a málnásba kergetni a medvét. Haladjunk csak szépen lassan, kezdve az alapokkal. Gyakoroljuk csak azt a csókot, mindaddig, amíg meg nem érzem, többre vágyik már. Először tűnik fontosnak, mit akar tőlem egy lány. 
Finoman jelzem neki, mit szeretnék (megcsókolni őt), és veszi a lapot, még biccent is, ami nagyon édes, tekintve, hogy nem kérdeztem semmit. Lágyan csókolom, kapom be alsó ajkát, gyengéden szívom meg (és nem harapom!), engedem el, aztán csókolom meg újra, apró csókokkal halmozva el, majd egy hosszabb, szenvedélyesebbel, miközben a hajába túrok, a tarkójánál. 
Finom puha a haja, érzéki az ajka, eszméletlen az illata. Éppen valami csókról énekel egy nyálas fiú banda, de most ez is kedvemre való, felveszem a ritmust, amit a zene diktál, és önfeledten csókolgatom a kis királylányomat, tekintet nélkül, hol érem: ajkát, arcát, homlokát, szemét, fülét, nyakát... Mindenhol érinteni akarom. 
Keze a mellkasomra téved. Oda kapok, hogy ne vigye lejjebb. Semmit nem sietnék el. Meg kell tanítanom őt a türelemre, és hogy kiélvezze a pillanat varázsát. Meg kell tanítanom őt... és saját magam...  Istenem, utóbbi nehezebb lecke lesz!
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Az első randi (Dylan és Amelia) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimePént. Jún. 21, 2013 9:19 pm

Dylan & Amelia



Már el is felejtettem, hogy késett, már nem érdekelt, hogy ebből volt egy kis vita, már nem haragszom rá. Minden elfelejtődött, ami az egész nap történt, már tényleg nem érdekelt. Csak újra olyan boldog akartam lenni, mint tegnap, megint olyan jól akartam érezni magamat, és tudom, hogy Dylanel megint olyan jól leszek. Mondjuk ez alap, hiszen tegnap vele voltam.
Azért mindenről nem feledkeztem meg, mert a lábára még mindig figyeltem. Akárhogyan is varázsolt el, a lába még mindig egy fájó, de nagyon fontos tényező neki, amire most vigyázni kell. Az ápolósdit persze már elfelejthetem, de azt hiszem ezzel nincs is semmi probléma, mert így talán el lehet vonni a figyelmét a lábáról. Nem akarom, hogy azon járjun egyikünk feje is, így inkább összpontosítani próbálok.
Na ennek mondjuk nem lett olyan jó eredménye, hiszen zavarodottan kezdtem viselkedni, amivel eddig sokakat elijesztettem, de azért remélem ez nála nem fog bekövetkezni. Már csak az kéne, hogy elijesszem magamtól, amikor ennyire megmozgatja a fanzáziámat.
Tudom, hogy nem kérdezte csinálhatja-e amit szeretne, de neki nemmis kell, bármit tehet, ha nem tetszik legfeljebb rászólok. Bár erre nem hiszem, hogy sor fog kerülni, mert már elvesztem csókjában. Képtelen vagyok akár egy pillanatra is elszakadni most tőle, mert annyira jó érezni puha ajkait. Nem is tudom mire emlékeztetnek ajkai, bár szerintem annyira puha volt, mint a vattacukor. Atyám, de rég nem ettem már olyat. 
Ujjaim a hajába szántottak csók közben és bevallom, sokkal jobb haja volt, mint nekem. Bár lehet, hohlgy ez pont így jó, mert így legalább sokat piszkálgathatom. Ujjaim közé fogom tincseit, csak egy picit húzom meg, nem direkt, de mégis megtörténik. Remélem nem fogja leszedni a fejem miatta, legfeljebb bocsánatot kérek tőle.
Picit meglepett, hogy kezem után kapott, mikor levezettem mellkasára, de nem akartam rosszat.
Nem akartam lejjebb vinni a kezem, vagy ilyenek, szóval ettől nem kell félnie. Apró köröket rajzoltam mellkasára, ajkaimat, pedig elvettem ajkairól és megpusziltam. Nem azért, mert rossz lett volna a csók, csak, mert már zsibbadtak az ajkaim, szóval két pillanat után vissza is tértem mámorító csókjához.
szószám: passz °° megjegyzés: hát ez most elég szar lett 
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Az első randi (Dylan és Amelia) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimePént. Jún. 21, 2013 10:12 pm

Visszatalálunk oda, ahol tegnap abbahagytuk, egymást kényeztetjük. Tudva, most mennyi időnk van egymásra, hogy egyikőnk ruhája sem vizes, sokkal önfeledtebb tudok lenni. A rajongásom semmit nem csökkent, ugyanolyan hévvel és szenvedéllyel tudom birtokba venni édes ajkait. Inkább szándékosan fogom vissza magam, hogy aztán még jobb lehessen.
Fontos nekem, hogy ez a csöppnyi lány jól érezze magát velem, és ne érezze, hogy bármit is rá kényszerítenék. Halálom lenne, ha valamit elsietnék. Inkább kísérletezgetem vele, olyan módon, hogy hányféleképpen lehet és tudom megcsókolni őt, mert úgy tűnik, ez a fajta kedveskedés neki is tetszik, és bevallom, nekem is. Nagyon. Sokkal inkább, mint eddig valaha is. Korábban nem is tulajdonítottam nagy jelentőséget a csóknak. 
Egyetlen lány volt, akit kívántam így csókolni, de az már régen volt. Ő csúnyán elbánt velem, én meg azóta csak használtam a csajokat, nem nagyon foglalkoztam az érzésekkel. Úgy voltam vele, még egyszer senki nem fog rajtam átgázolni, kinevetni. Régi sztori, és már el is temettem magamban. Nem tudom, most mi zajlik bennem. Egyenlőre élvezem, hogy ilyen lányba botlottam, de az érzelmeim gyeplőjét nem engedtem szabadjára. Ha csapodár lennék (még mindig), máris szerelmet vallanék, hiszen szinte eufórikus vagyok az örömtől, amit ez a lány okoz nekem. De már racionálisabb vagyok, és nem hiszek a lila ködben... És be kell vallani, alig ismerem ezt a lányt. 
Csak annyit akarok vele tenni, amennyi neki jó. És csak annyit fogadok el, ami nekem elég. A mellkasomra csúsztatott keze, az apró körök, amiket oda rajzol... Átsiklanak ezen a határon. Nagyon izgalmas érzés, talán túlságosan is az, és nem akarom, hogy mocorogni kezdjen bennem újra az ördög. Ez a lány nem azt érdemli, hogy átvágtassak rajta, egy rovátka legyen az "ezt is meghúztam" kiskönyvben... Időben megállítom, és remélem, ezzel nem töröm meg az eddigi élménytengert. Egy pillanatra meglepettséget látok rajta, aztán a tekintete elhomályosul, és visszatér az ajkaimhoz, én pedig tovább kényeztetem. Mert ez csöppet sincs ellenemre. 
- Varázslatos vagy...- súgom neki, és magamhoz ölelem. Átkarolom a vállát, és a mellkasomra húzom a fejét, hogy az enyémet az övére hajthassam. Egyszerűen az is örömet okoz, hogy így ülhetünk egymás mellett. Nem érdekel, nem foglalkozom vele, mennyire lehet árulkodó, milyen hevesen ver a szívem. Talán  nem is baj, ha tudja. Vannak dolgok, amiket nem kell kimondani. És vannak, amiket még nem vagyok képes.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Az első randi (Dylan és Amelia) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitimePént. Jún. 21, 2013 10:56 pm

Dylan & Amelia



A tegnapi nap jól sikerült, minden apró kis hibájával együtt. Tökéletes sosem lehet semmi, mert az már nem lenne igaz, hiszen ami túl tökéletes az rosszul szokott elsülni. Persze most nem azt mondom, hogy sosem lehet semmi olyan, csak azt mondom, hogy a legtőbb dolog nem jó ha tökéletes. Volt már olyan pasim, akivel minden flottul ment, de aztán a varázs elmúlt. Hogy melyikünk részéről múlt el hamarabb azt nem tudom, de azt tudom, hogy én rosszul jártam.
Ezért is félek egy kicsit most ettől az egésztől ami köztünk van Dylanel, akármi is az. Nagyon fontos személy lett az életemben és most bármit megtennél érte, hogy jól érezze magát. Oh, hogy ez milyen elcsépelten hangzik, akár még gondolatban is, de, hogyha kimondanám tuti kinevetne. Vagy nem tudom. Talán nem nézne annyira idiótának, mint amilyennek én érzem magam. Majd egyszer kimondom ezeket a dolgokat és meglátjuk mi lesz.
Furcsa, hogy megállítja a kezemet és ezzel nagyon meg is lep, de nem tulajdonítok neki nagy jelentőséhet. Inkább hagyom, hogy az legyen amit Ő szeretne, mert szeretnék neki örömet okozni. Uh ez is nagyon elcsépelten hangzik. Szerintem még egy ideig jobb lesz, hogyha ajkain tartom az enyémeket, mert akkor ki fogom mondani ezeket. Nem szeretném ezt ilyen hamar elmondani, nem tudom milyen hatást keltene benne, így inkább csak ajkait kényeztetem. 
-Á nem vagyok az...-mondtam elpirulva, mikor a mellkasára hajtottam a fejem a nógatásra. Egyik kezem átvetem a derekén, úgy bújok közelebb hozzá. Annyira jó még csak itt így üldögélni is, hogy az elmondhatatlan. Azt hiszem totál oda vagyok ezért a srácért és talán hasonló hatást váltok ki belőle, hiszen szíve oly hevesen ver, mint az enyém. Oké lehet, hogy az én szívem alapjáraton is heves, de nem ennyire. Ezt a hatást Ő keltette bennem.
-Amúgy van B terved? Csak mert ugye deszkázni nem tudunk elmenni...-most nem tudom, hogy B tervnek szánta-e azt, hogy a csók leckéket vegyük, bár nála még ez is lehet, de mondjuk nem zavarna. Csak kissé nehéz lesz, majd megmagyarázni anyámnak másnap, hogy mitől van annyira megdagadva a szám.
szószám: passz °° megjegyzés: -
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az első randi (Dylan és Amelia) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az első randi (Dylan és Amelia)
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» amelia bright
» Második randi, avagy a strandon
» Dylan Branfort
» Dylan Prince Rosso
» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Defiant Universe :: Speciális játékterek :: •Magánjátékok-
Ugrás: