The Defiant Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ, de mégis három... Ugyanaz, de mégsem... Az emberek nagyravágyósága miatt a világ, amiben élünk megváltozott. Minden csupán tőlünk függ. Hol, hogyan, kivel és miként élünk. Tapasztald meg egyazon világ három arcát és tedd a helyére a dolgokat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
Üdv a defiant universe különös világában! Ha tetszik, amit látsz, rajta... regisztálj és légy részese egy cseppet sem hétköznapi történetnek!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
staff

Legutóbbi témák
» Második randi, avagy a strandon
Park - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm by Dylan Branfort

» Albérletben...
Park - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 1:46 pm by Robert Garfield

» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
Park - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am by Dylan Branfort

» Képet, neked, szeretettel!
Park - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:38 am by Amelia Bright

» Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
Park - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am by Marcie Owanfell

» Branfort kúria
Park - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am by Dylan Branfort

» Phoenix Rose
Park - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:00 am by Marcie Owanfell

» Katrina White
Park - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:50 pm by Katrina White

» Noel Jackobs készülget
Park - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:32 am by Noel Jackobs

» Erdei utak
Park - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:54 am by Marcie Owanfell

frpg toplista
Park - Page 2 2zid75e
~ frpg toplista ~
Kérlek, segíts nekünk minden nap egy kattintással, hogy egyre előrébb kerülhessünk a szerepezős fórumok toplistáján.
Top posters
Admin
Park - Page 2 Vote_lcapPark - Page 2 Voting_barPark - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Branfort
Park - Page 2 Vote_lcapPark - Page 2 Voting_barPark - Page 2 Vote_rcap 
Amelia Bright
Park - Page 2 Vote_lcapPark - Page 2 Voting_barPark - Page 2 Vote_rcap 
Marcie Owanfell
Park - Page 2 Vote_lcapPark - Page 2 Voting_barPark - Page 2 Vote_rcap 
Rei Minh
Park - Page 2 Vote_lcapPark - Page 2 Voting_barPark - Page 2 Vote_rcap 
Ciel D. Blackall
Park - Page 2 Vote_lcapPark - Page 2 Voting_barPark - Page 2 Vote_rcap 
Robert Garfield
Park - Page 2 Vote_lcapPark - Page 2 Voting_barPark - Page 2 Vote_rcap 
Joyce Romain
Park - Page 2 Vote_lcapPark - Page 2 Voting_barPark - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Prince Rosso
Park - Page 2 Vote_lcapPark - Page 2 Voting_barPark - Page 2 Vote_rcap 
Svetlana Rimmer
Park - Page 2 Vote_lcapPark - Page 2 Voting_barPark - Page 2 Vote_rcap 
kiemelt
Park - Page 2 A>
anniversary
oldalnyitás napja: 2013.05.21.

 

 Park

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 8:22 am

Dylan & Amelia



Nevetni kezdek, mikor kijelenti, hogy a tüllszoknyás ruhának nem tud ellenállni. Most azt kívánom, bár olyan lenne, de a macska jelmezek általában nem úgy néznek ki. Pedig milyen viccesen nézett volna ki. Ezen megint csak nevetni tudok, mert elképzeltem úgy.
-Sajnos nem tüllszoknyás, de ha akarod szerezhetek neked egy olyat. Biztos nagyon aranyosan állna.-most már próbáltam visszafogni a röhögésem, mert megfájdult volna a hasam, már így is annyit nevettem.
Áááá, nem kell túléltem. És amúgy is már egy éve volt ez, szerintem senki nem is emlékszik rá senki.-legyintettem, de kissé meglepett a reakciója. Senki nem reagált volna így, csak Ő tette ezt, aminek azért örültem, de azért akkor is meglepett.
Végig gondolva ezt az egészet, úgy éreztem, hoyg nem lesz semmi, mert biztos nem vállalná be az angyal jelmezt, pedig biztos vicces lenne. Bár azért én szívesen kipróbálnám a nyuszi jelmezt és szerintem venni is fogok magamnak egy olyat, mert most megjött a kedvem hozzá. Bár az biztos, hogy utcára nem fogom felvenni, elég volt egyszer végig játszani azt a hajcihőt, ami macska jelmez idején volt.
-Rendben, benne vagyok. És mit éneklünk? Ja, ha megsüketülsz tőlem, akkor előre bocsánatot kérek, mert akkor nem fogod hallani.-vicceltem el, de azért remélem nem fog bekövetkezni ez a megsüketülős dolog, mert abban már semmi vicces nem lenne. De azért azt is remélem, hogy az én halláson nem fog megsérülni, legfeljebb együtt leszünk halláskárosultak.
-Rendben én benne vagyok. Mennyi időmbe fog ez fájni?-persze nem zavar, hogy vele kell töltenem az időmet, mert így legalább nem unatkozom annyit és még jól is szórakozom. Dylan nagyon jól el tud szórakoztatni, már csak arra kéne rájönnöm, hogyan is csinálja ezt.
-Na ne beszélj így a deszkádról, te sem örülnél neki, ha rólad mondanák ezt. Na mesélj mid fáj, olyan nagyon.-nem voltam biztos abban, hogy komolyan gondolja-e, vagy sem, de ha már elkezdtem be is fogom fejezni. Amint közelebb lép elkalandozom zöld szemeiben, majd tekintetem lejjebb csúszik, de gyorsan visszaemelem és reménykedem, hogy nem vette észre. 
szószám: 323 °° megjegyzés: elég rövid lett, bocsi
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 8:49 am

Ezen a szoknyás dolgon kicsit elröhögünk. Nekem az jut eszembe, ő milyen csinos angyalka lehetett, milyen lehetett a ruhája. Most is olyan, mint egy angyal, kissé ugyan soványka, de a duci mennybéli lényeket úgysem kedvelem. Egyre biztosabb vagyok benne, hogy komolyan beszél, már csak brahiból is meg fogjuk csinálni ezt a beöltözős dolgot. Ha más nem, egymás szórakoztatására. 
Nem tudom, egy évvel ezelőtt mi miatt bújt macskajelmezbe, de az nem tetszik, hogy rosszat mondtak róla. Férfiasan kelek a védelmére, pedig az egésznek már nincs jelentősége, magam is tudom. Az viszont biztos, hogy bármikor megvédeném. Nincs túl nagy fizikai erőm, de puhánynak se mondanám magam. Egy-két trükköt amúgy is tudok. (És ugye, bátrabb vagyok, mint amilyen okos.)
Kitaláljuk, hogy milyen műsorszámmal dobjuk fel azt a napot, amikor majd beöltözünk.
- Csak találunk valamit, amit el tudunk majd énekelni!- lazáskodom el. Vannak dalok, amiket jól tudok nyomni, a hangom sem túl reszelős, de a nyálas számokért nem vagyok túlságosan oda. Remélem, Amelia nem Bieber rajongó, mert akkor végem van, mint a botnak.
Megbeszéljük, hogy megtanítom deszkázni, hogy aztán majd a közös gurulások is jobban menjenek majd.
-Csak rajtad múlik. Minél többet gyakorolsz, annál hamarabb közösködhetünk a deszkán...- Egy hónap, egy hét? Nem tudom. Kell néhány óra, míg az alapokat elsajátítja. Minden rajta múlik. Én készen állok, időm is van...
Az egésznek kezd olyan színezete lenni, mintha egyezséget kötnénk további találkozókra, anélkül, hogy erről konkrétan beszélnénk. Kevésbé zavarba ejtő így beszélgetni, és azt hiszem, felettébb kényelmes. Mindketten tehetünk úgy, mintha játék lenne az egész. Azt hiszem, nem bántódnék meg, ha visszatáncolna, és azt mondaná, csak játszott, viccelt... De valahol azt kívánom, bárcsak komolyan gondolná... 
A deszkám sérülése érzékenyen érinti. Észre sem veszi, hogy ugratom. A deszkának amúgy semmi baja, de már csak azért is játszom tovább. Lehet, hogy a határaimat feszegetem, de most jól esik flörtölni. A lány kedves, vicces és szép... És nem bánnám, ha engem puszilna (csókolna) meg. De ő még mindig a deszkám abajgatja.
- Nos, ha így áll a helyzet...- kérdőn nézek rá- te most a deszkám interjúvolod, vagy engem?- vonom fel a szemöldököm, hiszen egy pillanatra lejjebb csúszott a szeme. A deszkám tetszik neki?  Ó, mekkora játékos ez a lány!
Elismerően nézek rá. Most még jobban kívánom azt a csókot. A fenébe!
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 9:14 am

Dylan & Amelia



Igazából én komolyan gondoltam ezt az egész beöltözős dolgot, de, hogy Ő, hogy gondolja azt nem tudom. Mondom, hogy én szívesen megcsinálom ezt az egészet, addig amíg nem kell utcára lépnem vagy sok ember elé mennem, mert azt nem bírnám ki az biztos. Nem azért mert szégyenlős vagyok vagy ilyenek, hanem csak a rossz tapasztalatok miatt. Lehet nem kéne többet olyanokat fogadnom, hogy jelmezbe bújok és úgy rohangálok, főleg akkor nem, hogyha túl sokat mutatnak azok a ruhák, de valahogy sosem tudok az ilyen lehetőségekre nemet mondani, mert félek, hogy gyávának gondolnak. Na jó ez nem igaz teljesen, mert nem félek tőlük és a véleményüktől, mert azt hiszem inkább magamnak akarok ezekkel bizonyítani. Hogy mit azt nem tudom. Bár inkább csak a hecc kedvéért csinálom, mert elég vicces így évek múltán visszagondolni ezekre a dolgokra, főleg úgy, hogy nem az jár a fejedben, hogy milyen kár, hogy nem történt meg. Sokkal jobb úgy belegondolni, hogy igen megtettem és lehet, hogy mindenki hülyének nézett, de én jól szórakoztam. Már ezért megéri.
-Rendben. De valami jó pörgős legyen, amin nem alszom be.-mondtam mosolyogva és reméltem, hogy nem valami lassú számon gondolkozik. Nincs azokkal semmi bajom elhallgatom őket, de valahogy most nincs olyanhoz hangulatom és szerintem akkor sem lesz. Vajon mit szólna, ha közölném vele, hogy Justin Biebert akarok énekelni? Csak a vicc kedvéért tuti megkérdezem majd, akkor is ha utálom azt a gyereket.
-Akkor jó sok idő lesz. Főleg, hogy nagyon gáz vagyok benne.-mosolyodtam el és bevallom nem zavart a gondolat, hogy több időt töltsek vele. Komolyan gondoltam, hogy meg akarok tanulni deszkázni, csak abban nem voltam biztos, hogy mi az, az indok ami erre késztet. Talán, hogy jól éreztem magam ma deszkázás közben, vagy Dylan hatása az egész. Hát valahogy a másodikra tippelek, mert voltak már olyanok akik hívtak és mondták, hogy megtanítják, de mindig elutasítottam. Most nem akarok visszatáncolni és nem is fogok, kitartó leszek most.  
-Most csakis téged a deszkád ráér később is, mint, ahogy mondtad nem érez, de te igen. Szóval hol fáj?-nézek kérdőn gyönyörű zöld szemeibe és próbáltam nem elkalandozni róla, ami azt hiszem elég jól ment.
szószám: 349 °° megjegyzés: -
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 9:49 am

-Bealudni? Nem hagylak én bealudni!- Függetlenül a szám ritmusától, szerintem jól fogunk szórakozni. Azt hiszem, van még valahol egy karaoke felszerelésem, azzal jót szórakozhatnánk. Egész jó ötlet...
A deszkás témához érve kiderül, még a tanórák ellen sincs kifogása, Lassan ott tartunk, hogy konkrét randit beszélünk meg, és ez igen kedvemre való.
-Nem vagy te olyan béna, ahogy beállítottad magad- mondom neki őszintén- Ha így lenne, már az első méteren borultunk volna. Különben is... Jó tanárod leszek- húzom ki magam. Persze, nagy a szám... Még sosem tanítottam meg senkit semmire, és valószínűleg nem vagyok jó tanár, de az előbbi esetet tekintve Liával szórakozás lesz a tanulás, függetlenül attól, hányszor esünk majd el. Mert fogunk borulni, ez biztos. És ez sem riaszt el. 
Odaérünk a deszkához, és aggódik a sérülései miatt. megáll az eszem! Kezdek féltékeny lenni a saját deszkámra! Nézem a szemeit, huncutság van benne, én mégis elszánom magam, és próbára teszem. Nem fáj semmim, de ha már lehetőséget ad...
- Itt- mutatok a könyökömre, pedig láthatóan nincs ott semmi. Vajon megpuszilja, ahogy ígérte? Már a gondolattól is feljebb szökik a testhőmérsékletem.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 10:09 am

Dylan & Amelia



-Ennek örülök. Úgy elég egyhangú lenne a buli, de azért, majd rakd el a filceket, valahova ahol nem találod meg őket, ha mégis elalszom.-volt már olyan eset, hogy kidőltem egy bulin, mert az volt a 3. napja, hogy talpon voltam és reggel úgy keltem, hogy össze voltak firkálva. De még ha szépen csinálták volna egy szavam sem lett volna, de így azért idegesítő volt. Mondjuk ez csak a testem volt, de a hajamban kötött ki méz is és még tejszínhab is. Ha ezt én csináltam volna mással jót nevettem volna, de így, hogy velem történt az egész ne  volt olyan vicces. ezek után történt meg az, hogy a bulikon én maradok fent legtovább, mert nem szeretnék még egyszer így járni, de én vagyok olyan rendes, hogy másokkal nem csinálom meg ugyanazt. Inkább kitalálok sajátot, hiszen nem szép dolog a koppintás és abból arra lehet következtetni, hogy nincs semmi egyénisége az embernek, ami nem egy pozitív dolog. Hiszen mindenki attól valaki, hogy más az egyénisége, ezért sincs két teljesen ugyanolyan ember.
-Hát meglehet, de szerintem csak ezért nem borultunk, mert jók megy ez neked. Akkor szólíthatlak majd tanár úrnak?-csak viccnek szántam, eszemben sem volt úgy hívni, mert a tanároktól a hideg is kirázz. Nem voltam sosem rossz tanuló a suliban, de stéber sem, viszont tanulni és a tanárokat sosem szerettem. Valahogy nem illetünk össze, de talán most másmilyen lesz ez a tanát diák kapcsolat, hiszen eddig elég szórakoztató volt. Szerintem biztos lesz pár borulás, de ez egy pillanatig sem zavar, csak nem török össze, mint egy ropi.
-Oh te szegény.-mondom lekonyuló ajkakkal, majd a könyökéhez hajolok és megpuszilom. Ha már felajánlottam meg is teszem, mert nekem nem csak a szám nagy. Persze láttam, hogy nincs ott semmi, de akkor már menjünk bele a játékba. -Fáj még valahol?-kérdezem ártatlan tekintettel, de közben alsó ajkam beharapom és szemeibe nézek.
szószám: 305 °° megjegyzés: hát nem valami sok
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 10:44 am

- Micsoda? Úgy rakjam el, hogy aztán ne találjam meg? - csóválom a fejem értetlenül- Sokat kell ahhoz innom...- vakarom meg a fejem. Jaj, az úgy nem lesz jó buli. De mi baja a filcekkel? Ezt nem vágom. Sebaj. Ő biztos érti. Vagy attól fél, összefirkálnám? Nem vagyok én olyan elvetemült!- Az lesz a legjobb, ha mégsem alszol el!- próbálom elviccelni. 
Már a deszkázásról beszélünk, arról, hogy majd órákat adok neki, és úgy vélem, flörtölni kezd velem. 
-Nem, nem nevezhetsz tanár úrnak. -Hogyisne! Kizárná a lehetőségét, hogy közeledjek hozzá. Mert egy tanárnak nem lehet kapcsolata a diákjával. Én meg... Egyre inkább vágyom valami ilyesmire. Talán csak annak a régi csóknak az emléke kavarta fel bennem az állóvizet? Jó lenne megtudni...
A deszkához érve már tudom, hogy hatással van rám ez a lány. Kedves és vicces, és jól érzem magam vele. Ugratjuk egymást, megfeledkezve arról is, hogy koszosak és vizesek vagyunk. 
Az évődésünk közepette egyre bátrabbak leszünk. Kicsit provokálom, ő meg hagyja magát. Megpuszilja a könyököm. Eláll a lélegzetem. 
-És itt- mondom egészen halkan és az arcomra mutatok. A szemeit nézem. Gyönyörűek. Hű.... 
Melegem van, a szívverésem a fülemben hallom. Ha arcon puszil, vajon lesz még egy kérdés? Elképzelem, mit tennék, ha mégsem kérdezne semmit...
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 11:14 am

Dylan & Amelia



-Igen kérlek. Az engem nem zavar, ha iszol, sőt úgy csak még viccesebb. Főleg ha én is iszom veled.-mosolyogva és belegondoltam, hogy milyen is lenne, tök részegen ez az egész. Elég röhejes képet mutattunk, mert én kissé ittasan nehezen tudok egyenes maradni, vagy egyáltalám talpon maradni. Olyankor olyan, mintha az ember elvesztené az egyensúly érzékét és csak azt érzi, hogy a súly húzza minden irányba, mintha valami lisztes zsákok lennének rajta, vagy ilyenek. Legalább is én mindig ezt érzem, persze lehet vannak olyanok akik nem így éreznek. -Kezdem én is úgy érezni, hogy az lesz a legjobb, ha nem alszom be.-de tényleg nem tudhatom, hogy akkor mit csinálna velem, már nem mintha félnék tőle, csak fő az elővigyázatosság.
-Nem foglak. Nem tetszik a hangzása. Olyan mintha, vagy ezer évvel öregebb lennél, ami meg nem reális. Vagy annyival vagy öregebb nálam?-tátom el a számat, mintha valami nagy titokra derítettem volna fényt, pedig nincs így. Igazából nem is akarom tanár úrnak hívni, mert az egy túl hivatalos és bensőséges kapcsolat. Bár az utolsóval nem lenne semmi bajom, azért nem akarom a hivatalosat is ide kavarni.
Igazábóp vele sokkal jobban érzem magam, mint eddig bárki mással, mert Dylan képes megnevetettni, még ha épp rossz emlékeken járnak a gondolataim és mellette teljesen önmagam vagyok. Újra a régi bohókás én, akit annyira hiányol mindenki, de nekik nem sikerült előhozni ezt az énem. Hatással van rám ez a srác, ha akarom, ha nem, ezt el kell fogadnom.
Nem kérdeztem semmit, tudtam, hogy ott nem ütötte me magát, biztos voltam benne, hogy nem is fáj neki, de már belementem a játékba és folytatni is akarom. Lábujjhyegyre állva egy puszit nyomtam az arcára. A fene, hogy ilyen pici vagyok. Amint puha arcához értek ajkaim, elfelejtettem levegőt venni és azt hiszem a szívem ki akart ugrani a helyéről én én többet akartam. Amikor elszakadtam arcától, nagyon közel voltam hozzá és meg akartam kerdezni, hogy fáj-e még valamilye, de elvesztem szemeiben és egy szót sem tudtam kinyögni, csak szemem mozgott az ajkai és szemei között.
szószám: passz °° megjegyzés: nem jó telefonról írni  
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 11:36 am

Nem, nem akarom, hogy aludjon egy buliban, ahol együtt vagyunk. Az azt jelentené, hogy rohadt unalmas vagyok. Szívás a köbön. És ez mégsem azt jelenti, hogy nem nézném, ahogy alszik. Biztos vagyok benne, hogy akkor is gyönyörű. 
-Nem, inkább kihagyom az alkohol mámorát. Csak összezavarja a fejem. Olyan dolgokra késztet, amit sosem csinálnék meg józanul, és amit később nagyon megbánnék...- tapasztalatból beszélek. A gimis éveim egy részét ilyen bulikban töltöttem. Ővele is éppen azért kezdtem ki, mertem kikezdeni, mert nem voltam teljesen józan. Különben sose mertem volna a közelébe menni. 
- Ébren sokkal jobb dolgokat lehet csinálni- húzom megint. Vigyorgok, mint egy vadalma, az a tüllszoknya jut megint szembe, meg az ő nyuszijelmeze. Szétröhögjük az agyunkat, az már tuti. Megegyezünk abban, hogy nem fog tanár bácsinak hívni, akkor se, ha én oktatom majd a deszkázásra. Bár más indokot említ, erősen bólogatok. Az egyik tincsem az orrom alá húzom, mintha bajusz lenne, és elmélyítve a hangomat hozzáteszem.
- Kisasszony... Szólítson csak a keresztnevemen... Khm... Emlékszik még rá? Mert én nem..., tudja, ez korral jár... - de ezt nem tudom sokáig csinálni, csikiz a saját hajam, a hangom borzasztó így elmélyítve, és különben is.... Tök gáz vagyok. Közben ő is adja a szőke libát, és muszáj megint nevetnem.
Lemegyünk a deszkáért, és aztán mégsem azzal foglalkozik, hanem az én nem létező sérüléseimmel. Azokat gyógyítgatja gyengéd puszikkal. Istenem, milyen szerencséje van, hogy köztéren vagyunk! Mert amikor rám néz azokkal a csodás, barna szemeivel, szótlanul, és talán kihívóan is, az ajkaira tapasztva a szemem egészen halkan megkérdezem tőle:
- Megcsókolhatnálak? 
És már nem merek a szemeibe nézni, mert akkor vissza sem tudnám fogni magam.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 12:00 pm

Dylan & Amelia



-Rendben, de ha lenne akivel innál, rám számíthatsz.-kacsintottam rá. Ez nem volt szokásom, de azt hiszem egyszer mindent el kell kezdeni, szóval itt van ez is. Emlékszem egy-két dolgora amit részegen csinált, még úgy is, hogy nem midnig figyeltem őt a bulikban, de sokat beszéltek róla. Meg akkor ott volt az a csók is. Ha nem lettem volna egy kicsit sem józán simán bagytam volna neki, de pont azt napot választottam, arra, hog nem iszom magam az asztal alá. Már nem tudom, hogy ezzel jól jártam-e vagy sem. Elbizonytalanodtam. Hogy képes erre egyetlen srác ilyen rövid idő alatt? Nem töröm rajta a fejem inkább, mert megint csak megfájdul. -Teljesen igazad van.-hacsak belegondolok abba, hogy fogunk kinézni, elfog a röhögés és tudom, hogy nem fogok tudni nevetni. Vicces kis páros leszünk, főleg, hogy még énekelni is fogunk. Szerintem a szomszédokat, majd előre figyelmeztetni kell.
-Hát, hogy emlékeznék mikir nem arra figyeltem, hanem a vezetéknevére?! Vagy lehet, hogy az a keresztneve? Én már nem értek semmit.-mondtam vékony hangon, amibe belefájdult a torkom, de nem jgazán érdekelt, mert nevetni kezdtem. Olyan nevetségesen néztünk ki, ahogy Ő tanárbácsiskodott ém meg buta diákoskodtam. Szerintem ha valaki látott volna minket elkönyvelnek idiótáonak, ami talán nem is áll messze az igazságtól.
Szívesen mondanám, hogy meglepett a kérdése, de számítottam rá. Vagy ha Ő nem kérdez rá én tapadok ajkaira pillanatokon belül, akkor is, hogyha ezt az érzést rejtegetni akarom. Vágyom a csókjára és nem is kellett nekem több, viszont csak nagyon halkan tudtam bármit is kinyögni.
-Csináld.-mondtam és ajkairól felemelve a teki tetem a szemébe néztem és vártam, hogy végre csináljon valamit. A korábbi csókunkra is emlékszem, de azt hsiezm jó lenne felfrissíteni a memóriám. A szívem csak úgy zakatolt és alig vártam már, hogy történjen valami.
szószám: passz °° megjegyzés: nem jó telefonról írni  
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 12:22 pm

Az italozás egy ideje már nem az én asztalom. nem mondom, hogy soha nem iszom semmit, de a mértékkel vigyázom, nehogy hülyeségeket tegyek. Bár, amikor így felkínálkozik, hogy vele igyak, elgondolkodom. Az biztos vicces lenne... Ha már most is az... Felszabadultabb lennék? Ő az lenne? Ki mernénk mondani dolgokat, amiket most csaj fejben forgatunk? Határozottan érzek valamit. Van köztünk vonzalom, vibrálás, szikra... Erre mondják, hogy működik a kémia? 
Bohóckodunk egy sort megint, és nem számít, mit gondolnak mások, mert már régen éreztem magam ilyen jól, régen nevettem ennyire felszabadultan, és úgy érzem, ez kell nekem. Erre voltam kiéhezve hosszú ideje már. Minden időm vele tölteném, csakhogy halljam nevetni, vagy hogy megnevettessen, mert - most úgy érzem- bármibe is kezdenénk, annak jó muri lenne a vége. 
A deszkagyógyítás helyett egy csók küszöbén állunk. Félelmetes, hihetetlen, milyen gyorsan jutottunk el idáig. Mennyi ideje, hogy találkoztunk? Negyed órája? Fél? És már csókolni akarom. Azt szeretném, ha ennek ő is részese lenne, ha ő is akarná... És akarja.
Szeretném átölelni, a kezem a hajába fúrni, de a deszka útban van, ezért ledobom a földre, hogy aztán az ajkaira tapadhassak...
-A francba!- kiáltok fel, mielőtt a szájához érhetnék, és fájdalmasan kapom fel a lábam, mert a deszka bosszút állt. Rádőlt a lábamra, mert Lia nem őt puszilta meg, hanem engem. 
Túl puha a cipőm, a deszka az ujjaim végét éri, de elég kemény volt a becsapódás, így a romantikus pillanatomnak- pillanatnyilag- annyi. Legszívesebben belerúgnék a deszkámba, de még túlságosan fáj a lábam...
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 1:03 pm

Dylan & Amelia



Tényleg vicces lehetne vele egy alkalom kettesben részegen. Bár lehet túl sok dolgot kondanék el neki, amiről lehet nem is akarok beszélni, sőt! Talán még azt is kikotyognám, hogy anno miért nem hagytam, hogy több is legyen egy csóknál. Persze joga van erről tudni, vagy joga lenne, hiszen róla is szó van, de én úgy érzem ez csak az én dolgom. Egyszer úgy is elfogom neki mondani, már csak az kérdéses, hogy mikor. Talán soha... De az is lehet, hogy egyszer ráveszem magam, hogy bevalljam neki, hogy nem akartam csak egy újabb lyuk lenni az övén.
Jó valakivel levezetnem a fölösleges energiáimat, jó valaki mellett önmagamnak lenni, mert mostanában nem sok mindenkinek sikerül elérnie, hogy mosolyogjak. Senki nem tudja mi ennek az oka, persze sokan találgatnak és a húgomra, vagy a szülimre fogják és részben igazuk is van. De ez csak két újabb dolog. A legfontosabb, hogy eddig egy ember volt aki mellett mertem önmagam lenni, teljes mértékben, mert tudtam, hog mellettem áll mindig. Erre most itt van Dylan aki mellett gondolkodás nélkül így viselkezdtem. Mellette ez ösztönösen jött és azt hiszem pont ezért vagyok ilyen jól el vele.
Teljesen hidegen hagyott egy idő után a deszkája és csak Ő érdekelt. Tudtam, hogy nem sérült meg nagyon és sebeket sem láttam azon a részen, ahol megpusziltam, de nem is érdekelt, mert megakartam tenni. Most nem becsületből, hanem...vágyból. Arra késztetett, hogy vesszek el szemeiben és akarjam, hogy megcsókoljon, de ez sajnos nem jött össz két próbálkozásból egyszer sem. És mindkétszer a deszka zabart be. Először útban volt, aztán meg Dylan lábára esett. Most végre van egy rendes sebe is, bár kissé csalódott vagyok, de lesz még időnk ezt bepótolni, vagyis remélem.
-Gyere ülj le egy padra.-belékarolok, nem tudom mennyire fáj a lába, hogy egyedül is eltud menni vagy sem, így ha kell segítek, ha nem, nem. -Nagyon fáj? Adnék rá gyógypuszit, de a lábadra nem tudom, hogy.-tényleg megtenném, csakhogy enyhítsem a fájdalmát és most én nézek aggódva az Ő szemébe.
szószám: passz °° megjegyzés: nem jó telefonról írni  
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 1:33 pm

Bárhogy is van, egyre inkább érzem, hogy vonz engem ez a lány. Biztosan nem ok nélkül vetettem rá szemet korábban sem, de már nem emlékszem a részletekre. Csak hogy akkor kissé ittas voltam, és csak azért mertem odamenni hozzá. Amúgy szerintem az évfolyam legszebb csaja volt. Vagy az iskoláé? Utóbbi...
Úgy tűnik, ő is érez ebből valamit, a vonzódás, az érintés, a kézcsók... Apró mozzanatok egy komolyabb dolog felé, és ő bátorít, folyamatosan bátorít (remélem, most nem játszik velem). megkérdezem, megcsókolhatom-e. Nem vagyok mulya, de azt szeretném, ha ő ugyanúgy akarná ezt, mint én. És nekem tudni kell. Hallani. És kimondja...
Nem csak a szám akarom a szájának dönteni, egy igazi, érzéki "első" csókot szeretnék. Ilyennek kellett volna lennie... És elképzelem, ahogy megteszem, ahogy megölelem....
De a deszka..., az az átkozott... El kell tenni az útból. Kizökkent, majd fájdalmat okoz és elszakít. Elszakít a lehetőségtől, hogy megcsókoljam ezt a lányt, akinek emlékszem a gyümölcs illatú (és ízű) szájára, bár azóta már több lányt csókoltam, mint ahány ujj van a kezeimen...
Nem hiszem el! És rohadtul fáj. Nem tudom, mi fáj jobbam: a lábam ujjai vagy a kihagyott alkalom. 
Amelia nem nevet körbe. Kissé talán elkomorul, de aztán odatámogat egy padhoz. Leülünk rá, nem számít, hogy vizes. 
-Hagyd a lábam a francba...- nyöszörgöm, aztán a szemeibe nézek. - Gyere közelebb- megfogom a kezét, magamhoz húzom. Nem érdekel, hogy ül le: mellém, vagy az ölembe... (Utóbbinak jobban örülnék)- Te vagy a legszebb dolog, ami történhetett velem...
Megsimítom az arcát, ha hagyja, a tarkójára futtatom ujjaim, és gyengéden magamhoz húzom, hogy megkaphassam azt a csókot. Gyengéden puszilom meg, aztán hozzá dörgölöm az orrom az orrához, és ha nem húzódik el, csak akkor kezdeményezek csókot. Igazit. Férfiasat.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 3:29 pm

Dylan & Amelia



Azt hiszem életem egyik legjobb döntése volt, hogy korábbam elutasítottam, mert akkor most biztos, hogy nem lennék itt. Én valahol a használt csajok kupacban lennék és már nem is érdekelném. Vajon csak azért van velem, mert a kihívást látja bennem? Mert hát a többi lányra rámosolygott, azoknak leesett a bugyijuk és kész, már szabad kezet is kapott. Én ezt akartam elkerülni, de nem tagadhatom, hogy édes egy mosolya van a gödröcskéivel együtt. Oh, hogy miért kell ennek a pasinak ilyen jól kinéznie, azt nem tusom, de, hogy tényleg bárki fejét elcsavarja az biztos. Ezért is tetszett meg nekem, meg a bájos mosolya miatt mégis elutasítottam. Nem akartam egy lenni azok közül, mint akiket pár nap után megun és eldob. Most viszonyt úgy érzem ez más lenne, ha adnék neki egy esélyt és én adok is.
Sok embernek sok féle véleménye van az első csókról. Hogy mi a tökéleted és mi a szörnyű. Én szerintem az első csók csakis akkor tökéltes hogyha azzal történik akit szeretünk. Mondjuk régen ott voltam az érdekházasságok és akkor nem volt olyan, vagy legalább is kevés, akik mát az elejé  szerették egymást. Ilyenkor szerintem sosem volt tökéltes egy első csók. Oké mondjuk manapság is vannak ilyen érdek dolgok. Mikor a pom-pom csapat kapitánya jár a hátvéddel, az sosem igaz szerelem, csak a megfelelési kényszer. Nem is értem, hogy képesek így élni, de hát az Ő életük.
Most nagyon nem érdekelt a deszka sorsa, mert egy elég szép pillanatott cseszett el plusz még miatta fáj is Dylan lába. Annyira szerencsétlenek vagyunk ma, úgy érzem, hogy az csak na.
-Jó hagyom csak annyit mondj, hogy nagyon fáj-e.-ha Ő nem akar erről beszélni az nem gátol meg abban, hogy kiszedjem belőle. Az ölébe ülök, mikor a kezemnél fogva magához húz. Eleinte azért ülök oda, mert a pad vizes, aztán rájövök, hogy Dylan öle kényelmesebb. -Miért gondolod így?-nem tudtam mást kérdezni, mert megéreztem kezét az arcomkn, majd a tarkomón. Belepirulok abba, hogy az orrát az enyémnek dörgöli, majd megint elveszek a szemeiben és egyre közelebb hajolok hozzá. -Ajj csókolj már meg.-mondok mosolyogva, de akkor is komolyan gkndolom. Hallom a szivdobogásom a torkomban, a fülemben és mindehol, már csak az a kérdés, mikor akar kiugrani a mellkasomból.
szószám: passz °° megjegyzés: nem jó telefonról írni  
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 4:00 pm

Olyan csodálatos pillanat lett volna, ha... Ha nincs az az átkozott deszka! Iszonyú dühös vagyok, mert még soha nem vágytam így senki csókjára sem. Még az övére sem vágytam ennyire, amikor először megtettem, mert akkor még nem éreztem semmit. Szép lány volt, pont olyan, akiket abba a kategóriába soroltam, hogy "bántottál, bántalak"... Akkor rabolni akartam, kitombolni magam, vagy csak élvezkedni, már nem tudom.
Most adni szeretnék. És kapni. Mindennél jobban szeretném, ha az a csók gyengéd volna, és kölcsönös. de egyenlőre szó sem lehet róla, hiszen kínlódom a lábam miatt. Ő viszont tudja, mit akar. A lábamat gyógyítani. Na, abból nem eszik. Hogy nézne már ki, ha a park közepén a lábam puszilgatná? Na nem! A lábam most úgy jár majd, mint a deszka. el lesz hanyagolva. Miattam. Mégiscsak én vagyok az úr!
Amelia az ölembe ül, még mindig a lábam érdekli, de engem meg csak ő. Az a dolog, ami félbeszakadt köztünk. Nem bírom tovább, beszélnem kell, és nyálas dolgot mondok, de jobb nem jut eszembe. És nem hazudok. Mondanék mást is, de nem hinné el, én sem hittem el, hogy lehetek így szerelmes, ennyi idő alatt, de a helyzet nagyon olyan, hogy én most elvesztem. Belezúgtam ebbe a lányba. 
- Nagyon fáj- adom meg magam, de már nem csak a lábamról beszélek. Ezt neki viszont nem kell tudnia. 
Gyengéden simítom a haját, adok neki puszit, csukott szemmel dörgölődöm az orrához, és majdnem kiszakad az örömtől a szívem, amikor újra arra kér, csókoljam meg. Örömmel engedelmeskedem. 
Ahogy az ajkához ér az ajkam, ezernyi szikra szalad végig rajtam. Nincs már fájdalom, félelem, kétség... Nekem ez a lány kell. Akarom! Szorosan -mégis gyengéden, vigyázva törékeny testére- ölelem magamhoz.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 6:34 pm

Dylan & Amelia



Igazából nem haragzom senkire, illetve semmire, hogy elrontotta a csókot, mert ha igazám akajuk mindketten, akkor úgyis megtörténik előbb-utóbb aminek meg kell történnie. Én akartam a csókot, szóval nem álttam annak útjába, hogy bekövetkezzen ez és reméltem, hogy Ő is akarja. Igazábóp nem ezen kellett volna aggódnom, hiszen biztos voltam bene, hogy Ő hasonlókép  vágyik a csókra. Ezért inkább a lába miatt aggodalmaskodtam. Tudni akartam, hogy minden rendben van-e vele, főleg, hogy az ölében kötöttem ki. Elég kényelmes volt, még akkor is, hogyha csontos fenekem van.
Nagyon reménykedem abban, hogy azért a lába nem tört el, vagy ilyenek, mert akkor úgy érezném, hogy ez, az én hibám, pedig egy pillanatig sem akartam ártani neki. Fontos személy lett az életemben ilyen rövid idő alatt és nem tudom, hogy kezeljem a helyzetet, mert ilyen még nem történt velem soha. Nem tudom hol vannak a határaink, hogy mit hogyan kéne csinálni és, hogy Ő pontosan mit érez, de valahogy ezek nem tűnnek most olyan fontosnak.
-Haza kéne menni és lejegelni, vagy ilyenek, nem gondolod? Nem kéne, hogy bedagadjon.-lassan elvesztem a mondatomban és csak éritésére tudtam figyelni és, még jobban vágytam arra, hogy végre megcsókoljon. Képtelen voltam tovább gondolkozni, így arra kértem, hogy csókoljon meg. Nem mertem kinyitni közben a szemem, mert nem tudtam mit tudnék leolvasni az arcáról. Hát Istenem nem tudok mit tenni, szókimondó csaj vagyok.
Hihetetlen érzév volt, mikor az ajkai az enyémekhez értek és nem tudtam volnanmeg mondani mi zajlik le bennem. Furcsa érzés volt, de nagyon is jó volt, emiatt ajkaimat enyhén szétnyitottam, jobban elmélyítve ezt a kapcsolatot. Kezeim, mintha önálló életet éltek volna, úgy fonódtak nyaka köré. Homlokomat az övének döntöttem, amikor levegő hiámy miatt abbahagytuk a csókot.
-Hű ez....ez...rohadt jó volt.-nem találtam rá a megfelelő szót, szpval még mindig nem tudtam magam rendesen kifejezni, de elégedett mosoly játszott ajkaimon, mert tényleg  nagyon jó vot. El sem tudtam volna képzeni, hogy azok után ami korábban volt lehet még jobb. Mondjuk lehet az a különbség, hogy az részegen és érzelem mentesen történt ez meg nem. Vagyis részemről voltak benne érzelmek.
szószám: passz °° megjegyzés: mondtam, hogy indulás előtt írok  
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 10:50 pm

A "balesetem" után a padhoz vánszorgunk, én ráülök, Lia az ölembe és így sajnáljuk a lábamat. Azaz Lia sajnálja, én tűröm, hogy fájjon, megpróbálkozom nem foglalkozni vele, mert igencsak cifrákat mondanék, ha szavakkal kellene kifejeznem, mennyire kellemetlen érzés, ha az ember utolsó lábujjperceire esik valami kemény. Jelen esetben a deszka, ami most a pad szélénél fekszik, tisztes távolságba tőlem, hogy szét ne rúgjam a .... 
Szerencséjére (vagy szerencsémre), itt van ez a pici lány az ölemben, és semmi mást nem akarok, csak vele foglalkozni, így nem engedem neki, hogy gyógyítsa a lábam, és az az ötlete sem tetszik, hogy jegeljük. Nem kell jég. Ő kell. Megérintem, és megpuszilom, és bújnék hozzá, mert jobb gyógyszer most ő nekem, mint az Advil ultra, ami pedig a világ első számú fájdalomcsillapítója. 
Iszonyú béna vagyok, az előbb nagyon elszúrtam, tökéletes lehetett volna a pillanat, de az elmúlt, és talán most is csak egy megerősítésre várok, hogy engedje, akarja... Mert enélkül nem bírom megcsókolni, csak sóvárgok utána. Túl lassú lehetek, ő talán már türelmetlen, de a szavaival boldoggá tesz, így engedelmeskedem, és egyre inkább belelovalom magam abba, amit az ajka nyújt, mert sokkal finomabb, mint ahogy emlékeztem, és eszméletlenül puha, és amikor szétnyitja a száját, óvatosan bekapom az alsó ajkát és szívni kezdem, finoman... Érzem a lélegzetét a számban, és ez mámorító érzés. Mintha repülnék. A csillagok között. Még látom is őket, pedig fényes nappal van.
Valamikor átölelte a nyakam, valamikor átfontam a derekán a kezeim... Homlokát az enyémnek dönti, úgy piheg... Én meg fohászkodom, hogy legyek ébren, ugye, ez nem csak álom volt? 
Szavaival térít magához, és bármennyire el vagyok alélva a csókjától, be nem vallanám, hogy nekem mennyire jól esett, ezért aztán húzni kezdem... Flegmán és lazán vetem neki oda:
- Ha sokat gyakorlunk, lesz ez még jobb is...
A helyében megsértődnék, de nem adok neki időt rá, nevetve újra magamhoz húzom, újabb csókot lopva tőle, az sem számít, milyen lesz, jobb-e vagy rosszabb az előzőnél, mert vele lehetek... Körbefonom vékony kis testét, és úgy becézgetem, ott a padon, amíg csak hagyja...
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 16, 2013 6:00 am

Dylan & Amelia



Az ölében ülve csak még nagyobb bűntudatom lett, mert mégis csak a lábával tartott, ami ugye megsérült. Így biztos nehezebb volt tartania még akkor is, hogyha vasággyal nyomtam 50 kilót. Talán összekéne szednem magam és hízókúrába kezdeni, csak nem tudon, hogy akkor mennyivel kéne többet ennem, főleg, hogy körülbelül ötször eszem egy nap. De én nem úgy, hogy sokszor keveset, hanem háromszor sokat, kétszer keveset. Már rég tonnásnak kéne lennem, de valahogy sosem jön össze.
Igen aggódtam a lábáért, talán túlságosan is, de féltem, hogy valami komoly baja lesz. Úgy viselkedtem, mitha az anyja lennék, pedig ez egy pasinak nagyon nem imponál, de annyira zavart, hogy ez miattam is van. A deszka ebbe nem hibás, de mondjuk azért én sem szívesen látom most, viszont tudom, hogyha rendesen szem előtt lenne Dylan megrugdosná, ami most így csak ártana neki, de a deszkának nem.
Eleinte nem tudtam mi vitt arra, hogy megkérjem, hogy csókoljon meg, de életem egyik legokosabb kérése volt az biztos. Ajkai teltek és puhák voltak, pont, mint ahogy emlékeztem és úgy tűnik igaz a mondás, hogy a gyakorlat teszi a mestert, mert ezerszer jobban csókolt, mint régen. Eleinte puha volt a csók, de ahogy melegedtünk be, egyre merészebbek voltunk. Ajkaim elnyíltak, amit szerencsére ki is használt, mert ha nem tette volna, elég furcsa helyzet állt volna be közénk. Sosem hittem volna, hogy egyszer még tényleg csókolózhatok vele, de nagyon örültem neki, szívem úgy vert, mint még soha, azt hittem helyben fogok szívrohamot kapni. Bár boldogan haltam volna meg, de még nem kaptam eleget így nyugodni próbáltam. Csalódottan vettem tudomásul, hogy muszáj elszakadnom tőle, mert elfogyott a levegőm.
-Szóval gyakorolni kéne még? És mennyit?-igazából meg is sértődhettem volna rá, de tetszett az ötlet, hogy még gyakorolgassuk ezt a dolgot, így csak elrejtettem egy mosolyt, azzal, hogy az ajkamba haraptam. Azt hiszem ez még egy szokásommá vált, szóval ezt még sokat kell elviselnie. Bár szívesebben harapnám az övét. Oh mikre gondolok...
Mikor ajkai megint az enyémekre kerültek, egy hatalmas mosoly keretében kezdtem ajkait kényeztetni, kezem pedig a hajába túrtam. Anyám, hogy neki milyen puha haja van. A legtöbb csaj biztos irigyli, mert bevallom nekem is jól jönne egy ilyen szerkezetű haj.
szószám: passz °° megjegyzés: hazafele úton írtam, szóval elég szar
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 16, 2013 7:45 pm

A padon ülve újra alkalmam nyílik, hogy helyrehozzam az iménti hibámat. Mintha csak nem bíznék magamban eléggé, újra megvárom, amíg megkér, hogy fordítsam komolyra a szót. Azaz cselekedjek, ne csak sóvárogjak.
A csókja mennyei, és élvezem, hogy szétnyitja a száját, és én tovább tudom kényeztetni, jobban... Szeretem az ajkait. Az egyetlen bajom vele, hogy elfelejtett levegőt venni, és ettől a csókom hossza megrövidült. Szívem szerint talán soha nem hagytam volna abba. Ha ettől eltekintünk... Eszméletlen élmény volt, és úgy tűnik, neki is tetszik, mert szóvá teszi.
Játszom a lazát, nem kell tudnia, milyen hatással van rám, így úgy teszek, mintha kissé elégedetlen lennék, és húzom... De aztán nevetek, és inkább valóban húzom... Naná, őt magamhoz, egy újabb csókra, nem foglalkozva azzal, hogy lesz levegő... Majd kigyakoroljuk.
-Sokat... Nagyon sokat...- válaszolom neki, puszik és csókok közben. 
Gyengéden ölelem át. Ujjaim önkéntelenül szántanak a hajába, siklanak végig a hátán. Jó érinteni őt. Finom az illata, jó az íze... Olyannyira boldoggá tesz a pillanat, hogy a lábfájásról is megfeledkezem. Újabb csókokat váltunk, keze a hajamba túr. Izgalmas érzés és feszülni kezdek odalent.
-Öhm, khm- mocorgok...- Szóval nem akarok ünneprontó lenni, de... - Most hogy mondjam el neki, ha ezt sürgősen nem hagyja abba, baj lesz? Mentő ötletem támad- Mindkettőnk feneke vizes. Ha meg akarjuk úszni felfázás nélkül, indulni kellene... 
Szememben mosoly, ahogy rá nézek. Egy hajfürtöt az ujjaim köré tekerek. Nézem az ajkait, ahogy belé harap és szívesen harapnám én is... Mert nagyon szexi. Szerencsés fickónak érzem magam.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 16, 2013 8:28 pm

Dylan & Amelia



Néha elfelejtek levegőt venni, olyan pillanatokban, amikor muszáj lenne és így nem lesz olyan jó. Sajnos emiatt hagytuk abba, mert én buta voltam és nem vettem rendesen levegőt. Ezt még biztosan gyakorolnom kell, mert így nagyon nem lesz jó. Vajon milyen gyakorlatok vannak erre? Egyáltalán vannak ilyen gyakorlatok?Másoknak nincs bajuk azzal, hogy mikor vegyenek levegőt? Jézusom miken jár a fejem, amikor inkább az előttem, vagy inkább alattam ülő srácra kéne összpontosítanom, bár ez nem lesz nehéz.
-Rendben... én nem vagyok semmi rossz elrontója.-mondtam egy rejtett mosollyal, mert örültem neki. Ha valakinek ezt mondja a pasija, vagy valaki ilyen, akkor besértődik, hogy, hogy lehet olyan bunkó, hogy ilyeneket mond, de én ennek csak örülök. Mert ez azt jelenti, hogy még akar velem csókolózni, bár lehet, hogy neki nem volt olyan jó, de még akar.
Beleborzongok érintésébe, annyira, jó érezni, ahogy teste az enyémnek feszül és ujjai a hátamon és hajamba kalandoznak. Ujjaim végig húzom tarkóján, majd dús hajába túrok. Ajkai olyan puhák voltak, mint valami vattacukor, amit utoljára egy éve ettem. Eddig nem tudtam, mit hagytam ki a múltkor, mikor nem hagytam magam, de tudom, hogyha akkor engedek neki, most ez ne lenne. Így csak örülök annak, hogy azon a bizonyos estén semmi nem történt. Egyik kezem, még mindig a hajában a másikat, viszont levezetem a nyakán a mellkasáig. El tudnám viselni ezt egész nap, egész nap tudnám csókolni és sok mindent megtennék, hogy ez a pillanat ne múljon el. Persze egyszer mindennek vége van, ahogy elvileg ennek is, legnagyobb bánatomra.
-Basszus erről meg is feledkeztem. Teljesen igazad van.-mondtam mikor eszembe jutott, hogy még mindig csurom víz vagyok. Aztán a lába is az eszembe jutott, de nem akartam rákérdezni, mert azt hiszem nem akar róla beszélni, így csak megpróbáltam lemászni az öléből a talajra. Most jól jönne valami ami hamar megszárítja a fenekem, mert túl régóta vizes. Ha holnapra megbetegszem, akkor sem érdekel, mert megérte.
szószám: 311 °° megjegyzés: jó újra gépről írni
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 16, 2013 9:26 pm

Ameliával csókolózni a padon... Reggel még nem sejtettem, hogy mit tartogat nekem a mai nap. A csókkal önmagával semmi hiba nincsen, de az fura, ahogy visszatartja a levegőt. Pici gyakorlatlanságra utal. De nem bánom ezt sem. Ha én lehetek, aki megtanítja, hogyan lehet igazán hosszan és jól csókolózni, boldog ember leszek! 
- Rossz? - nézek rá nagyra nyílt szemekkel- ha rossz volt, inkább hagyjuk a francba...- nevetem el magam. Az előbb még másképp nyilatkozott, tudom, hogy ugrat, de tetszik, hogy ő is évődik velem. Szívesen ölelem, puszilgatom, csókolom még. Túl jó az élmény, hogy hirtelen hagyjam abba. Igazából nem is szándékozom, de aztán feszíteni kezd az alsóm. Ezt még az az sem akadályozza meg, hogy a pad viszont vizes volt, és alulról tiszta víz a seggem (bocsánat: hátsóm). 
Szóval nehezen bár, de ráveszem magam arra, hogy elszakadjak tőle, bejelentve ötletemet, hogy induljunk el... Merre is? Erről nem beszéltünk még. Mindketten vizesek vagyunk, mindkettőnknek száraz ruhára van szüksége. 
- Liácska- mondom neki szelíden- most hazaviszlek, jó? Aztán hazamegyek én is. Holnap pedig- megsimítom az arcát, mert mintha kis csalódottságot vettem volna észre rajta átsuhanni- megtartjuk az első órákat- Elvigyorodom, rákacsintok. Na jah, többes szám. Nem csak a deszkázást fogjuk gyakorolni, de nem ám! 
Ha beleegyezik, felállunk, és elindulunk. Úgy terveztem, hogy majd a deszkára ültetem, és hazáig lököm magunkat, de -tekintve, hogy ráesett a lábamra az a nyavalyás- ez most nem fog menni. Kissé sántikálva lépek néhányat, aztán rájövök a trükkre: ha nem teszem le a lábfejem, csak a sarkamra támaszkodom, nem is olyan rossz a helyzet. Szóval, a bal kezembe fogom a deszkám, és jobb kezem nyújtom a lánynak. Azt még nem tudom, vajon közelebb akar-e bújni, ha így van, én nem fogok ellenkezni. 
- Mutasd az utat, pici lány, mert fogalmam sincs, merre laksz- így aztán nehéz boldogulnom. De másodjára majd könnyebb dolgom lesz.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 16, 2013 10:04 pm

Dylan & Amelia



Nem arról van szó, hogy nem tudok rendesen levegőt venni csók közben, mert van benne egy kevés gyakorlatom, de Dylan mellett valahogy nem megy rendesen. Mintha összezavarná a légzőrendszerem, vagy valami ilyesmi. Hogy ez milyen hülyén hangzik... De így van, vagy csak a fejemben okoz kavart, hiszen mindent az agy irányít.
-Na, tudod, hogy nem volt rossz!-mosolyogtam rá és megsimogattam az arcát. Örültem, hogy nem sértődött meg, mert tényleg csak viccnek szántam. Jó volt húzni az agyát, mint ahogy Ő is teszi velem, így nem voltam feszült sem és zavarban sem éreztem magam. Pedig régen volt olyan, hogy amiatt rontottam el valamit, hogy zavarban voltam, vagy csak idegeskedtem, hogy mindent jól csinálok-e. De vele nem érzem úgy, hogy ez így menne, mert minden pillanatban nagyon jól érzem magam és egy pillanatig sem aggódom, olyan dolog miatt, hogy rosszul csinálok valamit.
Kissé csalódott voltam, amiatt, hogy el kellett szakadnom tőle, mert nagyon élveztem, hogy érint engem, hogy csókol és jó volt ugyanezt csinálni vele. Remélem még sok alkalmunk lesz ezt csinálni, mert sokszor mosolyt tud csalni az arcomra, akárcsak egy apró mozdulattal.
-Jó rendben, ránk fér már a száraz ruha...--a tenyerébe csókoltam, mikor megsimogatta az arcom. Órákat? Nem csak deszkázunk?-néztem rá kérdőn és teljesen nem értettem semmit, főleg, hogy kacsintott. Vajon min töri a fejét annyira?
-Ne segítsek?-kérdezem tőle, mikor sántikálva indul meg, de persze tudom, hogy úgyis nem lesz a válasz, mert a pasik szeretnek mindent egyedül megoldani. Az lepne meg, hogyha igent mondana, mert én nagyon szívesen segítek neki, bármiben. A felém nyújtott kezét megfogom és elég közel indulok el mellette. Csak remélem, hogy nem zavarja, vagy ilyenek, mert szeretem a közelségét, szóval amikor csak tehetem a közelében szeretnék lenni. Persze azért megfojtani sem akarom, így egy picit arrébb állok tőle.
-Hát most még menjünk egyenesen, aztán a második utcánál balra.-nem laktam messze a parktól, aminek örültem sokszor, de most jobban örültem volna, hogyha, még egy olyan 5-10 perccel hosszabb lenne az út.
szószám: 319 °° megjegyzés: -
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 17, 2013 12:53 am

Kicsit elveszünk egymásban, azon a padon, és megszűnik egy kicsit a világ. Elfelejtődik minden, a fájós lábam, a vizes ruháink... de ez nem maradhat így örökre. Féltem őt és magamat is, hogy fel találunk fázni. A nyár elejét nem lenne jó így kezdeni. 
- Szerinted, ha rossz volt, akarnék még?- kacsintok megint rá, aztán lopok még egy puszit, csak a megerősítés kedvéért. Persze, nagyon jól tudom, hogy neki is jó volt, elárulja a kipirult arca, a csillogó szeme. 
Bár én nógatom indulásra, lassan válok el tőle és ennek nem a lábam az oka. Órákig tudnék így maradni vele. Nem zavar, hogy az ölemben ül, hogy karolja a nyakam, hogy ujjai a hajamat szántják. Nem zavar... Túlságosan jól esik. Jó ürügy a vizes ruha, de leginkább az izgalmamat kell rejtegetnem. Rég volt rám így lány hatással. (Talán Marcie, de ő tabu.)
Megsimítom az arcát, hogy ezzel is érzékeltessem, magam is sajnálom, hogy nem maradhatunk tovább, és meglepetésemre belecsókol... Ez egy olyan dolog, aminek számomra jelentőségteljes üzenete van. Nem tudom, neki ugyanezt jelenti-e. És igaz, hogy az előbb csókolóztunk, ez a tenyércsók azt jelenti (nekem), hogy ő bízik bennem. Mert ez a bizalom jele. (Egyszer valaki ezt mondta.)
- Gyakorolni kell. Már nem is emlékszel?- rötyögöm el magam megint. - Deszka és csók... Mindkettőből sok-sok órát veszünk. - Bólogatok, kissé behúzott nyakkal. Mikor kapok fülest a szemtelenségemért? 
Szóval lassan elindulunk, és a jobbomra húzom, mert úgy érzem, a bal lábamnak kell a hely... Kicsit sután lépek vele, de aztán rájövök, ha csak a sarkamra teszem a testsúlyom, nem olyan vészes. Fogja a kezem, így indulunk el, de én többet szeretnék. Kihúzom a kezem az övéből, és gyengéden átkarolom a vállát. Remélem, hogy ő is átöleli a derekam. És nem azért, mert kényelmesebb így... Hanem mert közelebb érezhetem magamhoz.
-Édes vagy, köszönöm- adok a feje búbjára egy puszit- már így is sokat segítesz...
Kicsit bénán , kicsit sántikálva, de elindulunk hozzájuk. A deszkázás most nem menne, mert nem bírom a lábfejemet kellőképpen megfeszíteni. Reménykedem, hogy a helyzet nem rossz, és egy nap alatt javul annyit a lábam, hogy ne akadályozzon a terveimben, de igazából máris szövegetek egy B-tervet. Csak a biztonság kedvéért.
Ő kérdésemre megmondja az irányt, és célba is vesszük. Úgy tűnik, nem lakik túl messze, és ennek most több szempontból is örülök. (Bár van oka annak is, hogy miért nem.) Nehéz megállnom, hogy ne állítsam le minden sarkon, minden 10. lépésnél, hogy újra és újra érezhessem a szája ízét, de fegyelmezem magam. Micsoda pasi lennék, ha állandóan a száján lógnék? 
Befordulunk az utcába, amit mondott, és rá bízom magam. Biztosan szól, ha elérünk a házukig. Máris hiányérzetem kezd lenni, nem akarok elszakadni még tőle, de az idejét sem akarom rabolni. Azzal nyugtatom magam, hogy minden rendben van, és sok időnk lesz még együtt. Különben is: fel kell dolgoznom az élményt, hogy valaki ilyen gyorsan levett a lábamról. Hű... Ahogy lesz rá alkalom, ezt meg kell beszélnem Marcieval!
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 17, 2013 2:26 am

Dylan & Amelia



Kizártam a külvilágot míg az ölében ültem, nem gondoltam semmi másra, csak rá és puha ajkaira, ujjainak érintésére. Körülbelül most olyannak hatok, mint valami megszállot, pedig nem vagyok az, csak élvezem a pillanatot Dylanel.
-Hát én ezt nem tudhatom.-vontam meg a vállamat, de nem tudtam takarni, hogy szeritem Ő is élvezte. Rajtam meg hát látszott. Piros voltam, mint a pipacs, ami azért ha azt vesszük vicces, mert sosem goltam az a pirulós fajta, de Dylan mellett néha rám jön a szégyenlősség.
Nehezen váltam el tőle, nem is akartam, de tudom, hogy muszáj lesz. A fenekem kezdett egyre jobban fázni és semmi kedvem nem volt ahhoz, hogy megbetegedjek, de... istenem olyan jó volt csak úgy ücsörögni vele és jól érezni magamat. Sosem gondoltam volna, hogy egyszer tényleg így fogunk kikötni, főleg azután a buli után ahol elutasítottam. Más rég elásta volna magát, hogy véletlen se találkozzon velem miutám lekoptattam, de Ő nem tette. Mondjuk azok után egy ideig nem beszéltünk erre most itt vagyunk ahol. Hogyha reggel valaki azt mondja nekem, hogy most ez lesz, kiröhögöm és még idiótának is nevezem. Aztán most kérhetnék bocsánatot. A tenyerébe csókoltam, aki tudom milyen fontos gesztus. Még senkivel nem csináltam ezt, maximum a húgommal, de az más tészta.
-Ugye tudod, hogy más már helyretett volna téged?-kérdeztem mosolyogva, majd egy puszit nyomtam az arcára. -És de igen emlékszem. Viszont a lábad bírni fogja?-kérdeztem halkan, mert nem tudtam, hogy fogja fogadni. Eddig nagyon nem örült annak ha a lábáról kérdeztem, szóval reménykedtem benne, hogy nem fog megharagudni emiatt. Először nem tudtam, hogy mit szeretne, mikor elengedte a kezem, de egy nagy mosollyal jutalmaztam, mikor rájöttem, hogy csak átkarol. Átöleltem  a derekát és képtelen voltam nem mosolyogni, sőt még egy kicsit elpirultam is.
-Szívesen segítek. Mindenben.-tényleg szívesen segítettem neki, főleg, hogy hibásnak éreztem magam egy kissé.
Elgondolkoztam azon, hogy Ő most hogyan is fog haza jutni, de szerintem gondolt erre, hiszen Ő mondta, hogy hazajut egyedül. Pedig szívesen elkísértem volna és én mrgoldtam volna a haza utat egyedül. De nem mertem felbetni ezt az ötletet, mert nem akartam, hogy azt higgye nem hiszem elég férfiasnak, vagy ilyenek, mert erről egy szó sem volt. Én csak szeretném ha biztonságosan haza érne. Bár lehet, hogy csak túl aggódom a helyzetet és nem is kéne ezzel annyira foglalkoznom.
Csendben tettük meg az utat, míg elindultunk haza, vagyis hozzám és bevallom ezt nem ereztem kínosnak. Legtöbbször az ilyen helyzetekben úgy érzem, hogy kínos a csend és muszáj valahogy megtörni, de ez most nem olyan. Vagyis én nem érzem úgy. Majd meglátjuk mi lesz a végén, hiszen ha megérkezünk minden ki fog derülni. Az egyik ház kapujában megálltam, de aztán újra megindultam, de most már a feljárón az ajtóig. Felléptem arra a két lépcsőfokra ami ott volt, és visszafordultam Dylanhez.
-Hát meg is érkeztünk...-magamban elmotyogtam még egy sajnost, de ezt hamgosan biztos nem fogom kimondani. Nem kell, hogy mindenről tudjon, hiszen a csóknál így sem tudtam tartani a szám.
szószám: passz °° megjegyzés: lassan, de biztosan megírtam
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 17, 2013 2:54 am

Hülyeségeket kezdünk beszélni, és le kell állítsam, mielőtt rosszra gondolna.
-Dilinyós vagy. - Ennyiben hagyom, most már tényleg nem akarok róla többet beszélni. Vagy legalábbis nem ebben a formában. Vagy inkább csinálnám és nem beszélnék róla. Ó, megőrjít ez a lány! Aztán abban még csak megállapodunk, hogy gyakorolni kell még (hisz gyakorlat teszi a mestert), és tartok tőle, most már elveszti a türelmét, és nyakon vág. 
- Hogyan teszed helyre a srácokat, Lia? - vonom fel a szemöldököm. Tudni akarom, milyen módszerei vannak, mire készüljek fel. Általában eddig, ha szemtelen voltam, leöntöttek, felpofoztak, egyszer egy lány bokán rúgott. Voltam már bunkó, hülye, egyszer köcsögnek is tituláltak, de nem igazán vettem szívemre a dolgokat. Talán azért, mert igazuk volt. Mindig. Vagy majdnem mindig. Rászolgáltam, hogy ilyeneket mondjanak rólam, mert ugye... nem voltam mindig angyal. A lányos anyák réme voltam. Csak nem tudtam róla. 
- Nem tudom, mi köze a lábamnak a csók-órákhoz- játszom az értetlent. Mintha a deszkázás most az én fejemből esett volna ki. Magamban kuncogok. Ha rajtam múlik, először úgyis ezt fogjuk gyakorolni, fenébe a deszkával!
Elindulunk, és nem elégedem meg azzal, hogy a kezem fogja. Gyengéden karolom át, bár a sántikálás miatt lehet, hogy kicsit nagyobb teherrel nehezkedem rá. Ő segítőkésznek mutatkozik, én meg kihasználom a helyzetet: kellemeset a hasznossal. Mert bizony sokkal könnyebb így menni. 
Csendesen ballagunk egymás mellett, és mégsem feszélyezve. Nem tudnék most nagyon miről beszélni, túl zajos bennem most minden, hogy szavakba öntsem, ő pedig nem faggatózik. Örülök neki, hogy csendes is tud lenni. 
Befordul egy kapun, én meg megyek utána, pedig biztos vagyok benne, hogy nem megyek fel hozzá. Akkor sem, ha hív. Most túl forró a fejem, le kell higgadnom, helyre kell tennem a dolgokat bennem. Így is totál zavaros minden. 
- Szóval itt laksz...- nézek rá vigyorogva. Mulattat, hogy ennyire tudok olvasni az arcáról. Most azt látom, eszébe sincs felmenni, elszakadni. 
-Hé, kicsi lány- dúrom meg a haját. Bár így, hogy felállt a lépcsőfokra, éppen nem is olyan kicsi. Leteszem a deszkám, kellő távolságba tőlünk, nehogy megint bezavarjon, aztán újra Liának szentelem a figyelmemet. Átkarolom, beszívom az illatát. Neki dörgölöm az orrom, aztán megcsókolom újra meg újra. 
- Holnap délután érted jövök, és elkezdjük a leckéket- súgom neki.- Hányra jöjjek? 
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 17, 2013 5:24 am

Dylan & Amelia



Teljes mértékben egyetértettem vele, mert tényleg dilinyós voltam. Mondjuk ez nem volt új dolog, nem egyszer mondták már és mindig igazat adtam az illetőnek. Ezért sem firtattam tovább ezt a témát és ráhagtam. Sokszor megkaptam, hogy dilinyós vagyok, meg még egy-két ilyet, bár voltak durvábbak is. Viszont én ezekkel nem foglalkozom, gondoljanak rólam amit akarnak, ha nem tetszik nekik, nem kell velem foglalkozniuk. Senki kedvéért nem fogok megváltozni.  De csak jellem szempontjából, hisz az életstílusomon már változtattam, de azt sem más kedvéért tettem, hanem a sajátom miatt. Nem volt jó a buta liba élet, egy idő után unalmas lett.
-Hát elfenekelem őket.-mondtam egy sanda vigyorral, mert ezt persze csak viccnek szántam. -Na jó nem is, de ez így vicceseb. Amúgy csak nyakon csapom őket.nem vagyok az, az erőszakos fajta, nem szokásom bámtani az embereket, maximum szavakkal és mostanaban azt is csak akkor teszem, ha muszáj. Egyesek annyira irritálóak tudnak lenni, hogy nem lehet kibírni velük egy légkörben, vagyis muszáj helyrerakni őket.
-Tudod mire mondtam.-fintorogtam egyet, még akkor is, hogyha mások nyelvet öltöttek volna. Én mem vagyok az a fajta, csak akkor kerül ki a nyelvem a számból, mikor nagyon koncentrálok, vagy valami más... Habár engem nem zavarna, hogyha megfeledkeznénk a deszkáról, bár tuti vicces lenne, hogy én deszkázni tanulok.
Egy cseppet sem zavart, hogy nem a kezem fogta, hanem átkarolt és az sem zavart, hogy kicsit jobban rám nehezedik. Nem vagyoo valami nehéz ember, így a lábam elbírta még az Ő súlyát is. Milyen jó, hogy mindenhova lépcsővel megyek és így a lábam bírja a strapát. 
Nem akartam beszélni miközben mentünk és nem is tudtam volna miről, mert magamban helyezgettem a dolgokat. Tényleg nem gondoltam volna, hogy ez lesz a mai napból, ami annyira rosszul indult, de szerencsére nagyon jól végződött.
-Nem, nem itt lakom. Ez a szomszéd háza és azért hoztalak ide, hogy ne tudd meg hol lakom.-mondtam neki szarkasztikusan, de közben mosolyogtam, hogy még véletlenül se sértsem meg. Szeretem így ugratni, mert így meg tudom hol vannak a határai.
Rámosolyogtam a velem szemben álló srácra, aki még így is elég magas volt hozzám képest. Hogy nőtt ilyen magasra? Sok időm nem volt ezen gondolkozni, mert megéreztem a karját körülöttem és egyből nyaka köré fontam a sajátomat. Jó volt érezni az illatát a közelségét és viszonoztam csókjait.
-Rendben. És akkor jössz amikor akarsz.-mondtam halkan közben tarkóját simogattam. Annyira nem volt kedvem bemenni, de egyszer muszáj lesz, sajnos.
szószám: passz °° megjegyzés: lassan, de biztosan megírtam
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Park
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Park
» Park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Defiant Universe :: Beta Verse • Los Angeles :: • Belváros-
Ugrás: