The Defiant Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ, de mégis három... Ugyanaz, de mégsem... Az emberek nagyravágyósága miatt a világ, amiben élünk megváltozott. Minden csupán tőlünk függ. Hol, hogyan, kivel és miként élünk. Tapasztald meg egyazon világ három arcát és tedd a helyére a dolgokat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
Üdv a defiant universe különös világában! Ha tetszik, amit látsz, rajta... regisztálj és légy részese egy cseppet sem hétköznapi történetnek!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
staff

Legutóbbi témák
» Második randi, avagy a strandon
Club Cherry Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm by Dylan Branfort

» Albérletben...
Club Cherry Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 1:46 pm by Robert Garfield

» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
Club Cherry Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am by Dylan Branfort

» Képet, neked, szeretettel!
Club Cherry Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:38 am by Amelia Bright

» Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
Club Cherry Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am by Marcie Owanfell

» Branfort kúria
Club Cherry Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am by Dylan Branfort

» Phoenix Rose
Club Cherry Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:00 am by Marcie Owanfell

» Katrina White
Club Cherry Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:50 pm by Katrina White

» Noel Jackobs készülget
Club Cherry Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:32 am by Noel Jackobs

» Erdei utak
Club Cherry Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:54 am by Marcie Owanfell

frpg toplista
Club Cherry 2zid75e
~ frpg toplista ~
Kérlek, segíts nekünk minden nap egy kattintással, hogy egyre előrébb kerülhessünk a szerepezős fórumok toplistáján.
Top posters
Admin
Club Cherry Vote_lcapClub Cherry Voting_barClub Cherry Vote_rcap 
Dylan Branfort
Club Cherry Vote_lcapClub Cherry Voting_barClub Cherry Vote_rcap 
Amelia Bright
Club Cherry Vote_lcapClub Cherry Voting_barClub Cherry Vote_rcap 
Marcie Owanfell
Club Cherry Vote_lcapClub Cherry Voting_barClub Cherry Vote_rcap 
Rei Minh
Club Cherry Vote_lcapClub Cherry Voting_barClub Cherry Vote_rcap 
Ciel D. Blackall
Club Cherry Vote_lcapClub Cherry Voting_barClub Cherry Vote_rcap 
Robert Garfield
Club Cherry Vote_lcapClub Cherry Voting_barClub Cherry Vote_rcap 
Joyce Romain
Club Cherry Vote_lcapClub Cherry Voting_barClub Cherry Vote_rcap 
Dylan Prince Rosso
Club Cherry Vote_lcapClub Cherry Voting_barClub Cherry Vote_rcap 
Svetlana Rimmer
Club Cherry Vote_lcapClub Cherry Voting_barClub Cherry Vote_rcap 
kiemelt
Club Cherry A>
anniversary
oldalnyitás napja: 2013.05.21.

 

 Club Cherry

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Admin

Admin


Posts : 210
Join date : 2013. Apr. 30.

Club Cherry Empty
TémanyitásTárgy: Club Cherry   Club Cherry Icon_minitimeKedd Május 21, 2013 1:11 am

Vissza az elejére Go down
https://defiantuniv.hungarianforum.com
Ciel D. Blackall

Ciel D. Blackall


Posts : 27
Join date : 2013. May. 22.
Residence : under your bed
Age : 32
Play by : ezra miller

Club Cherry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 11:47 pm


This is a damn cold night, honey, don't leave me alone now when I finally found you



A tömeg őrjöngött, az üvöltésük behallatszott az öltözőbe. A kanapén terpeszkedtem, unottan szívva a cigimet, négy ideges tekintet kereszttüzében. Még mindenki emlékezett arra, mi volt két éve a debütáló koncertünkön, amikor egy nagyobb vodka-kokain-whisky kombó után eldurrant az agyam. Őszintén? Féltem attól, hogy ez meg fog ismétlődni. Igaz, hogy tiszta voltam már egy ideje, de ez nem változtat azon, hogy féltettem a srácokat magamtól. Talán Jace volt az, akiért a legjobban aggódtam. Fél évvel ezelőttig nem is beszéltünk egymással, azok után, hogy majdnem megöltem.
Tényleg újra akartuk kezdeni? Összeraktunk egy lemezt, leszerveztünk egy turnét, visszakönyörögtük magunkat a klubba. (Nem akartak minket visszafogadni, mert nem fizettük ki a két éve tönkretett színpadot... De meggyőztem őket, hogy mindenkinek jobb lesz, ha kapunk még egy esélyt.) A rajongótáborunk is megmaradt, bár korántsem lelkesedtek értem annyira, mint régebben. Talán... Nem is tudom. Megváltoztam. Hogy tudnám összeegyeztetni a fejvadász énemet a gitárossal? Hírnév vagy munka? Élet vagy halál...?
Unottan fújtam ki a füstöt, egyenesen Alex arcába, aki morogva nézett rám. Utálta, ha ezt csináltam, utálta, ha cigiztem, de mindig mellettem volt, amikor szükségem volt rá... És abból a süllyesztőből is kihúzott, amibe belezuhantam.
- Ciel... Itt az idő.
- Szerinted képes leszek rá? - Ráemeltem a tekintetem, mire csak halványan elmosolyodott. Tényleg bízott bennem. Sokkal jobban, mint én magamban.
Utolsóként mentem fel a színpadra, tekintetem mindvégig a padlóba szegezve. A gitárom már ott várt, szintén Alextől kaptam, miután a másikat szerencsésen széttörtem a padlón... Valaki rám sziszegett, bocsánatkérően vállat vontam, majd elkezdődött a koncert.

* * *

- Te jó ég, Ciel, nem mondtad, hogy ennyire jól megy az a gitárszóló! - Jace megveregette a vállam, majd félrehúzott, mielőtt a többiekkel együtt be lettünk volna rángatva az öltözőbe. Kissé zihált, látszott rajta, hogy zavarban van, de kicsit sem szándékoztam megkönnyíteni a dolgát. Imádtam benne, hogy ennyire könnyen zavarba lehetett hozni, hogy ennyire bizonytalan volt, hogy nem tudta, hogy viselkedjen velem, vagy a srácokkal. - Nézd, szóval... Csak annyit akartam, hogy.... Bocsánat. Alex mondta, hogy megváltoztá...
Bla, bla, bla. Csak beszélt és beszélt, észre sem vette, hogy nem figyelek rá. Mászkált a folyosón oda-vissza, puha ajkai közül csak úgy folytak a szavak, de az én figyelmemet valami teljesen más kötötte le...
Pontosabban valaki.
Ott állt a személyzeti bejárat ajtajában, tekintete ide-oda cikázott a gyengén megvilágított, kékes-vörös fényben úszó folyosón, amin Jace még mindig rótta a köröket, és félig suttogva-félig könyörögve beszélt hozzám. Fogadni merek, hogy arról papol, mennyire sajnálja, meg mennyire szar embernek érzi magát... Azt hiszi, ez engem érdekel?
Tekintetem újfent a folyosó elején álldogáló srácra kúszott, mögötte pedig, az ajtón túl, kiszúrtam még néhány nevetgélő alakot. Már elsőre is meg kellett állapítanom, hogy nem nézett ki tipikus partiállatnak... Lehet, hogy egy elvesztett fogadás miatt kellett idejönnie? Vagy a többiek betuszkolták azon az ajtón?
A felismerés villámcsapásként hasított belém; hiszen én már láttam őt! Két éve ott állt az első sorban, látta, ahogy sápadt ujjaim Jace nyakára kulcsolódnak, látta az őrületet a tekintetemben... És most is ott volt az első sorban, ugyanott, ahol két éve, bámultam őt a szemembe hulló sötét hajtincsek mögül, és reméltem, hogy talán ő is rám pillant egyszer, észrevesz, és nem csak Jace után áhítozik majd, mint a rajongótáborunk nagy része...
- Ciel, van még valami, amit el akarok mondani... Szóval én... Azt hiszem... Beléd zúgtam. - Még el se jutottak a szavai az agyamig, mikor a szöszi ajkai az enyémekre tapadtak, izzadt mancsait becsúsztatta a pólóm alá, mindvégig a falhoz szegezve engem. Az első, kezdeti sokk után döbbentem csak rá, mi történik, akkor viszont ellöktem őt magamtól, tenyerem csattant az arcán, a tekintetemben a hitetlenség és a düh keveredett.
- Megmondanád, mi az istent csinálsz?! - Valószínűleg nem ez lett volna az egyetlen kérdésem hozzá, de ő a nyakába szedte a lábát és elslisszolt, mielőtt bármit tehettem volna. Te jó ég, mit tettem!
Tekintetem egyből az eddig az ajtóban álló srác után kezdett el kutakodni, de őt sem találtam hirtelen. Hangosan káromkodva rúgtam bele az egyik dobozba, ami a fal mellett állt, majd elővettem a cigis dobozom a zsebemből, az ajkaim közé fogtam egy szálat és meggyújtottam.
Miért mindig velem történnek az ilyenek?

TAG: Robert | WORD COUNT: ### | NOTES: fogalmam sincs, mikor kapcsolják le a netem, úgyhogy jobbnak láttam megírni most, mert... csak. ez nem az eredeti ötletem, arról tengerpart hiányában le kellett mondanom... ahh, mindegy is, remélem nem lett annyira szar, xx
Vissza az elejére Go down
Robert Garfield

Robert Garfield


Posts : 22
Join date : 2013. Jul. 02.
Residence : Los Angeles
Age : 33
Play by : Logan Lerman

Club Cherry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 9:21 am

Tisztára be voltam zsongva. Két évvel ezelőtt történt velem valami, ami megváltoztatta az egész életemet, mondhatni, értelmet nyert... És most megint találkozhatok azzal a személlyel, láthatom, talán beszélhetek is vele.
Furcsa ez. Sosem hittem abban, hogy fel lehet lobbanni valaki iránt első látásra, azt hittem, ez csak a nővéreim hülyesége, hisz ők hetente szerettek bele más-és más fiúkba első látásra. Már-már nevetséges volt a dolog. Sosem hittem, hogy ez velem is megtörténhet. Pláne nem így.
Nem vagyok különösebben visszataszító alak, és bármennyire különcnek tartottak, ragadt rám egy-két csaj a gimiben és az egyetemen. De hiába mentem el velük randizni (így kívánta az illem, a közösség, anyámék, a nővéreim...), nem éreztem semmit egyik lány iránt sem. Néhány alkalom után szépen el is maradtak mellőlem.
Az a buli, és aztán a koncert... Ha nincs az a buli, sosem jutok el a koncertre. De ott voltam, és tombolni akartam, ott lenni legelöl... És így mindent láttam. Elsősorban őt, és bármilyen furcsán végződött az az éjszaka, bennem minden megváltozott. Nem tudom megmondani, szerelmes lettem-e azonnal. Megkövülve álltam és néztem őt, már akkor is, amikor nem borult el az agya. És összeszorult a szívem, amikor megtörtént. Aggódni kezdtem. Érte. Pedig nem is ismertem.
Az agressziója, a dühe... meg kellett volna ijesztenie. A szüleim mindig arra tanítottak, hogy tartsam távol magam azoktól az emberektől, akiben megvan az agressziónak akárcsak a szikrája is, mert sosem lehet tudni, mikor robban a bomba. Féltettek. De én nem féltem.
Azt gondoltam, talán csak az érzékeim csaptak be, és naponta néztem magamba, meleg vagyok-e, csak azért, mert megtetszett egy fiú. És ahogy telt az idő, egyre biztosabb voltam. Mert az érzés nem múlt el. Időnként olyan erővel erősödött fel bennem, hogy magamhoz nyúltam, pedig azelőtt sosem tettem ilyet. Az ő arcát képzeltem magam elé, és... Nem kell ezt ecsetelni.
...
Eltelt két év, és most újra itt vannak a klubban. Korán érkezem, mert ugyanott akarok állni, ugyanolyan közel, és tudni, most is azt a hatást váltja ki belőlem, mint akkor. Vagy csak valami ördögféle bújt belém, hogy megtévesszen, összezavarjon?
Őrületes a hangulat, és mégis feszültségekkel teli. A korlátnak támaszkodom. Csendben vagyok, nem üvöltök a tömeggel. Őt keresi a szemem, és amikor meglátom, a szívverésem megint kihagy. Tehát valóság. Nem álom volt, nem illúzió. Valóság. És a koncerten mégsem merem csak őt nézni. Úgy érzem, már mindenki tudja, már mindenki észrevette. És ez egy kicsit megijeszt.
...
Vége a koncertnek, és tudom, hogy valamiképp beszélni kellene vele. Megismerni. Bármi. Belógok a folyosóra, nem vagyok túl feltűnő jelenség, így senki sem állít meg. Hallom az örömkiáltásokat, a gratulációkat, és akkor meglátom őt is, ahogy egy másik pasassal beszél. Nem akarom megzavarni. Látom, hogy a pasi, aki beszél hozzá, egy kicsit ideges. Egy pillanatra ugyan összeakad a pillantásunk, de ekkor történik valami...
Nekem pedig már nincs maradásom. Menekülök. Futnom kell, szaladni, rohanni, ki a klubból, ki a városból. Teljesen barom vagyok! Egy idióta állat! Hülye! Hogyan is képzelhettem!? Beszaladok egy kapualjba, összezuhanok, tépem a hajam. A reményeim egyetlen pillantás alatt váltak semmivé.
Vissza az elejére Go down
Ciel D. Blackall

Ciel D. Blackall


Posts : 27
Join date : 2013. May. 22.
Residence : under your bed
Age : 32
Play by : ezra miller

Club Cherry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 9:28 pm


This is a damn cold night, honey, don't leave me alone now when I finally found you



Jace megcsókolt. Miután felébredtem az első sokkból, rádöbbentem, hogy mi is történt. Mindent látott, én pedig nem tettem semmit. Még mindig éreztem a meggy és a vodka ízét az ajkaimon, de amikor eszembe jutott megint, mi történt, kétszer is kirázott a hideg. Szörnyű. Jó, nem mondom, hogy Jace annyira bitangul csúnya volt, de... Nekem nem kellett.
Nekem Ő kellett.
Ő, aki pont fél perce távozott, hangos ajtócsapódás kíséretében. Belerúgtam az egyik dobozba, rágyújtottam, majd miután valamennyire kitisztult a fejem, úgy döntöttem - hülyeség vagy sem - megtalálom a srácot, aki az előbb még itt volt. Sietős léptekkel távoztam a szolgálati bejáraton át, egyenesen a táncoló, partihangulattól fűtött tömegbe. Néhányan vetettek rám egy-egy kósza pillantást, néhány sikongató fangörl is elindult felém, de nem törődtem velük. Tekintetem azt az ismeretlen-ismerős barna hajkoronát kereste, és hosszas nézelődés után meg is találtam, az ajtónál. Halkan káromkodva törtem ki a fangörl-körből és elindultam a kijárat felé, próbálva átverekedni magam a tömegen. Utol kellett érnem, mielőtt eltűnik a szemeim elől.

* * *

Még a szemem sarkából láttam, ahogy bekanyarodik az egyik kapualjba, és akkor megálltam. Nem voltam biztos abban, hogy jó ötlet lesz utána menni... Hiszen nem is ismertem, nem is tudtam, hogy hívják, nem tudtam semmit. De meg akartam őt ismerni, elmagyarázni, hogy ez a csók nem jelentett semmit. Valamiért késztetést éreztem arra, hogy ezt megtegyem, még ha nem is tudtam, mit kéne mondanom vagy tennem.
Egy gondterhelt sóhaj kíséretében szívtam bele a cigimbe, majd eldobtam a csikket, bizonytalan léptekkel indultam el a kapualj felé, ahol Ő eltűnt. Mikor odaértem, még utoljára keresztet vetettem (nem hittem istenben, de hát... próba-szerencse), majd odaléptem Hozzá és leguggoltam elé.
- Hey, minden rendben?
Gratulálok, Ciel, a lehető legpocsékabb kérdés, amit feltehettél. De mit kellett volna mondanom? Hirtelen minden szó értelmetlennek tűnt, fölöslegesnek... Nem is tudom. De nem akartam, hogy úgy emlékezzen rám, mint aki Jace-el smárolt a folyosón. Mert az nem én voltam. Nekem csak Ő kellett... Azóta, amióta először megpillantottam a debütáló koncertünkön... Csak hogy most valószínűleg elküld majd a picsába, erre meg nem voltam felkészülve.

TAG: Robert | WORD COUNT: ### | NOTES: lesz ez még jobb is, csak várd ki
Vissza az elejére Go down
Robert Garfield

Robert Garfield


Posts : 22
Join date : 2013. Jul. 02.
Residence : Los Angeles
Age : 33
Play by : Logan Lerman

Club Cherry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 2:35 am

Eszméletlenül vártam azt a napot, amikor a banda újra a színpadra lép. Az utolsó fellépésük óta, ami olyan csúnyán ért véget, interneten követtem, mi történik az együttessel, a tagokkal. Néhány morzsa eljutott hozzánk, rajongókhoz, de sok volt a találgatás. Szóba került drog, pia, elvonó, gyógykezelés, de egyik hírről sem lehetett azt állítani, teljesen megbízható.
Hogy mit éreztem... Őszintén, nem tudom. Furcsa dermedtséget és örömöt, és egyben izgalmat és félelmet, amikor először összeakadt a pillantásunk a gitárossal. És 2 évig titokban tartottam mindenki előtt, hogy végre valaki felkeltette az érdeklődésemet. Én is tudni akartam, vajon ez csak egy pillanatnyi fellángolás volt-e, hóbort vagy valami kábulat, az eufória mellékhatása vagy.. De aztán újra megtörtént, és biztosnak tűnt, vonzódom ahhoz a sráchoz.
A közelükbe férkőztem. Bejutottam a színpad mögé, és már csak arra vártam, hogy őt is lássam, de arra nem számítottam, hogy éppen egy másikkal fogom meglátni. Hogy megcsókolják egymást. Üvölteni tudtam volna csalódottságomban, de csak futni voltam képes. Menekülni. Aztán összezuhanni egy kapualjban.
Magamat sajnálom. 22 éves vagyok, és teljesen magányos. Nincsenek igazi barátaim. Nincs csajom (mondjuk, soha nem is vágytam egyre sem). És aztán a srác, aki megtetszik, valaki másé. Tépem a hajam, hogy az fájjon, és ne a lelkem. Sebzettnek érzem magam. Néhányszor beleverem a fejem a falba, aztán a felhúzott térdeimre hajtom a fejem. Most mi lesz?
Ki akartam zárni a külvilágot, mert túlságosan sajnáltam magam. Meghallom a kérdést, pedig száguldoznak a gondolataim, és haragosan nézek fel, de még nem tudom, kinek szólok:
-Szerinted? - és bennem akad a szó. A levegő is. Pontosan Ő van előttem, ott guggol, kézzel elérhető távolságban.
Hirtelen azt sem tudom, hol vagyok. Álmodom? A képzeletem játszik velem csalfa játékot? Zavarban vagyok, és fogalmam sincs, mint mondhatnék. "Miattad kerültem padlóra, pajti?" És egyszerre szeretnék elszaladni újra, menekülni a helyzet elől, illetve ott maradni, és elszántsággal kitartani, megtudva, mit is akar tőlem, miért...
- Miért jöttél utánam? - nyikorgom. Nem vagyok ura a hangszálaimnak. Rá bámulok, aztán elkapom a tekintetem. Félek elárulni magam. Talán mégsem...
Vissza az elejére Go down
Ciel D. Blackall

Ciel D. Blackall


Posts : 27
Join date : 2013. May. 22.
Residence : under your bed
Age : 32
Play by : ezra miller

Club Cherry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 7:30 pm


This is a damn cold night, honey, don't leave me alone now when I finally found you



Nem is tudom, mi volt az erősebb: a vágy, hogy visszamenjek és pofán kenjem Jace-t, vagy a vágy, hogy minden elmagyarázzak, és elmondjam a srácnak, akinek még a nevét sem tudtam, hogy az a csók nem jelentett semmit, mert... Én nem akartam. Nem Jace-től.

Amikor rájöttem, hogy igazából a saját nememhez vonzódok, nagyjából tizenöt éves lehettem. Akkor a BC Groan még csak egy álom volt, amit épphogy elkezdtünk megvalósítgatni, a viktoriánus stílusú, egykor barackszínű, akkor már piszkosszürke házunk garázsában, az egyik feloszlott helyi banda használt hangszerein gyakorolva. Akkor még az első felállásban játszottunk, amiben a tizenöt évemmel én voltam a legfiatalabb, mégis a legkomolyabb, a legelszántabb, aki minden áron el akarta érni a hírnevet, megmarkolni és nem engedni... És azt hittem, ez sikerülni is fog. Minden csak egy karnyújtásnyira volt tőlünk... És akkor nekünk meg kellett ünnepelni a sikert, ami még nem volt a miénk. A mai napig élénken él az emlékezetemben az a kép: a srácokkal (akkor még Jace nélkül) a kanapénkon ültünk, valami ezer éves, ócska horrort néztünk és tömtük magunkba a popcorn-t, amikor valamelyik hülye kitalálta, hogy "Felelsz vagy mersz?"-ezzünk. Ismeritek a játékot, igaz? Hogy őszinte legyek, szörnyen féltem attól, mi lesz, ha valaki majd engem talál meg, nekem ad majd feladványt. Akkor már egyikünk se volt józan, a feladatok egyre durvábbak voltak... Aztán végre eljött az én sorom.
Igazából kaphattam volna rosszabbat is. De a gyomrom így is görcsbe rándult, mikor végignéztem azon a négy, önelégült arcon. A feladatom az volt, hogy válasszam ki a leghelyesebb srácot, és csókoljam meg. Akkor már valahol, a szívem mélyén sejtettem, hogy valami nincs rendben velem... Sose néztem meg a lányokat az utcán, sose akartam egyikkel sem sokkal többet, mint barátság, bár sosem voltam az a tipikusan lányos srác, mint amilyennek mindenki elképzelni a melegeket. Na, de a témához visszatérve... Az akkori énekesünket választottam, aminek az lett a vége, hogy a szüleim hálószobájában végeztük. Nem mondom, hogy pont így képzeltem el az első éjszakámat egy sráccal... De aztán ő eltűnt, kilépett a bandából, és jött a helyére Jace. Persze a szüleim mindenről tudomást szereztek, és kezdődött az üvöltözés, apám kidobott otthonról, fizetnem kellett neki a garázsért, hogy legyen hol próbálnunk, és minden összeomlott. Az idilli életnek vége volt, én pedig magamra maradtam, pont akkor, amikor a legnagyobb szükségem lett volna valaki segítségére.


Talán ha Ő nem jelenik meg, képes leszek elnyomni magamban a vonzódást a srácokhoz. Talán akkor már lenne barátnőm, esetleg menyasszonyom, a szüleim boldogok lennének, találkoznánk minden hétvégén, és... Hiú álmok. Sosem akartam, hogy így legyen, és ebben csak megerősített a debütáló koncertünk, ahol rátaláltam arra a személyre, akire mindvégig vártam. Két év... Két teljes év, ami alatt elmegyógyintézetek és elvonók tucatjait jártam meg, mindvégig arra a srácra gondolva, akinek még csak a nevét sem tudtam, de már elrabolta a szívem... És aki most minden bizonnyal gyűlölt azért, mert az vagyok, aki.
Logikus mondatokat összerakni úgy, hogy közben a tekintetem az ajkaira szegeztem, lehetetlen feladat. Piszkosul kedvem volt őt megcsókolni, de ez már csak azért sem volt jó ötlet, mert biztos voltam abban, hogy elküldene a bús-bánatosba, ami viszont kicsit sem tett volna jót nekem, sem az egómnak... Ráadásul akkor vissza kellene mennem a bandához, és úgy tenni, mintha mi sem történt volna... Ch.
A kérdésére a torkomon akad minden szó. Hogy miért...? "Mert beléd zúgtam már akkor, amikor először láttalak, és szeretném, AKAROM, hogy ne láss olyan szörnyetegnek, mint amilyen igazából vagyok, és mert igazából piszkosul nagy kedvem van téged megcsókolni?" Nem, ez határozottan nem a legjobb válasz.
- Hát, mert... Én... Nos... - Fantasztikus, Ciel, eddig nagyon sokat mondtál... Az orrom alatt halkan morogva próbáltam összeszedni a gondolataimat, még egy mentális pofont is adtam magamnak, majd vettem egy mély levegőt, és ahogy azt kiengedtem, elhadartam gyorsan, és valószínűleg érthetetlenül, ami megfogalmazódott az amúgy is gondolatoktól túltengő agyamban. - Figyelj, az a csók, amit láttál, mert minden valószínűséggel láttad, mert láttalak, hogy ott voltál, na szóval az nem úgy volt, hogy én akartam, hogy Jace megcsókoljon, hanem mert ő azt hitte hogy az egy kurva jó ötlet lesz először két évig szarni a fejemre aztán meg hirtelen kijelenteni, hogy "bocs haver, beléd zúgtam", na és akkor átéltem egy ilyen kisebb sokkot és elküldtem a picsába, pedig nem állítom hogy nem helyes srác, de nekem ő nem kell és... szóval láttam, hogy kirohantál és muszáj volt utánad jönnöm, hogy elmondjam, hogy ez egyáltalán nem úgy van, ahogy gondolod, mert Jace igazából fogadni merek, hogy hetero és csak seggrészeg volt és villantani akart. Zavar, ha rágyújtok?
Meg sem várva a válaszát a cigis dobozom után nyúltam, kivettem egy szálat, már a másodikat az elmúlt tíz percben, majd rágyújtottam, és mikor a füst végigáramlott a légcsövemen, megkönnyebbülten sóhajtottam. Oké, ezen is túl vagyok.
Elmormoltam magamban egy gyors imát (nem hiszek istenben, de próba-szerencse), majd átültem mellé, mivel a guggolástól már kicsit elzsibbadt a lábam... De továbbra sem néztem rá, nem tudtam, bármennyire is akartam. Csak szótlanul szívtam a cigimet, és reménykedtem abban, hogy nem fog teljesen hülyének nézni.

TAG: Robert | WORD COUNT: ### | NOTES: legközelebb reggelizek, mielőtt nekikezdek reagolni, mert... ez így nem megy, bocsánat, nekem még reggel van
Vissza az elejére Go down
Robert Garfield

Robert Garfield


Posts : 22
Join date : 2013. Jul. 02.
Residence : Los Angeles
Age : 33
Play by : Logan Lerman

Club Cherry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 4:08 am

Ahhoz képest, hogy mennyire vágytam őt látni élőben, újra, szemtől-szemben, nem hittem, hogy az egész így érhet véget. Az összes lehetséges képet megkerestem a neten. Külön mappákban gyűjtöttem az infót az együttesről, a tagokról, róla. Képek garmada. Cikkek, pletykák, hírfoszlányok, nyilatkozatok. Őrültje lettem mindennek, ami vele (és az együttessel) kapcsolatos.
Egyedül a hangját nem ismertem. Nem ismertem fel, amikor megszólított, én meg durván reagáltam, és amikor megláttam, kinek szóltam, majdnem elsüllyedtem. Lehet valamit elcseszni egy szóval? Féltem, hogy én megtettem. Minden volt a hangomban, csak az nem, hogy beszélni akarok róla. Inkább azt közvetítette, menj a pi..ba, hagyj békén!
De ő nem ment el sehova, én meg még mindig értetlenül néztem rá. Aztán inkább a földre. Fel sem fogom, hogy jött ki belőlem a kérdés, de kicsúszott. Hogy mire számítottam? Nem tudom. Biztos nem azonnali szerelmi vallomásra, hisz nem is ismer, hát hogyan szerethetne? De az, hogy ennyire a torkán akad a szó, egy kissé meglep.
Aztán magyarázkodni kezd, arról, amit láthattam (látnom kellett) azon a folyosón, és elkezd bennem nevetni valaki, és amikor azt kérdi, rágyújthat-e, én csak bólintok, mert félek, ha hang jön ki belőlem, akkor kitör az önfeledt nevetésem is. Mintha súlyok estek volna le a vállamról, érezhetően megkönnyebbülök. Ő rágyújt, aztán mellém ül, de nem néz rám. És én nem nézek rá. Lássuk, hogyan is állunk...
Ülünk a földön, én könnyektől maszatos arccal, ő cigizve. Szótlanul. Kissé (?) bizonytalanul. És bármennyire hihetetlen, az, hogy ő zavarban van, egy kicsit megnyugtat engem. Mert azt mutatja, hasonlók vagyunk. Talán ő sem egy rámenős fajta, hiszen nem kezeli könnyen a dolgot, nem tűnik úgy, mintha naponta keveredne kalandokba.
- Szóval... nem vagy együtt vele, ...Jace-szel? - kérdezem halkan, és kissé oldalra fordítom a fejem, hogy ha csak a szemem sarkából is, de lássam a rezdülését. Tudni akarom, igazat mond-e.
Vissza az elejére Go down
Ciel D. Blackall

Ciel D. Blackall


Posts : 27
Join date : 2013. May. 22.
Residence : under your bed
Age : 32
Play by : ezra miller

Club Cherry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 7:36 pm

Ciel D. Blackall írta:

This is a damn cold night, honey, don't leave me alone now when I finally found you



Azt hiszem, sosem voltam jó a döntéshozásban. A szüleim szerint még azt is képtelen vagyok egyedül eldönteni, hogy a Black Dahlia Murder-es pólómhoz a piros kockás, vagy a fekete nadrágom passzol jobban... És ezt előszeretettel is dörgölték az orrom alá, már amíg velük laktam. Utána meg magamtól is rájöttem, hogy igazuk volt. Mert ez a kisebb monológ, amit elhadartam, határozottan szintén nem tartozott a legjobb döntéseim közé. De az a lényeg, hogy megértette, amit közölni akartam, vagy nem?
Ennek ellenére a szavak gyorsan elfogytak az agyamból, szóval csak ültem mellette, mint az a rakás szerencsétlenség, és szívtam a cigimet és néztem, ahogy a csikk végéről a hamu a cipőm orrára hull. Kínos a csend. Így jobban belegondolva, tényleg elég kellemetlen, mert más esetben már rég rástartoltam volna, csak... amikor ideértem, valami visszatartott attól, hogy felrántsam a földről, a falhoz préseljem és addig csókoljam, amíg levegőért nem könyörög. Pedig legszívesebben ezt tettem volna, szinte égetett a vágy...
A füst bántotta a tüdőmet, így a félig elszívott cigit elnyomtam a földön, majd a csikktől ugyanúgy szabadultam meg, mint legutóbb. Ehelyett viszont úgy helyezkedtem el, hogy profilból lássam őt, még akkor is, ha a tekintetem épp nem az arcán időzött, hanem - példának jogáért - a földön. És már épp készültem volna arra, hogy valami random témával beszélgetést kezdeményezek; de akkor meghallottam a kérdését, és hálát adtam az egeknek, hogy a cigi már nem lógott ki az ajkaim közül, mert biztos lenyeltem volna, amennyire nevettem.
- Jace-el? Hahahaha! - Jó néhány percig nevettem, mielőtt sikerült annyira összekapnom magam, hogy értelmes választ adjak. Igaz, még akkor is megesett, hogy halkan felkacagtam. - Nem, dehogy! Sosem voltam, sose leszek és nem is akarok vele lenni... Ő csak egy taknyos kölyök, aki nem tudja, mit akar az élettől... Ellentétben velem.
Mielőtt jobban meggondolhattam volna, mit is mondok, ezek a szavak már elhagyták a számat, én pedig újfent a hajamba túrtam, gondolatban lekenve magamnak egy hatalmas pofont. Igazából meglepett, hogy ennyire érdekli a dolog, de ez még nem jelenti azt, hogy egyből a srácokhoz vonzódik, csakúgy, mint én... De mi van, hogy ha így van? Lehet, hogy érdemes lenne kockáztatni? De ha tévedek, és csak egy egyszerű rajongó, akkor viszont akár el is híresztelheti, hogy meleg vagyok, és akkor... Arrgh, belegondolni is rossz.
Nem mintha szégyellném azt, hogy a srácokhoz vonzódok. Mindig is büszke voltam arra, aki vagyok, még ha ki is tűntem a tömegből az eléggé egyedi zenei ízlésem, öltözködési stílusom és vulgáris viselkedésem miatt. Az életem így is egy pokol volt az iskolában, még csak az hiányzott, hogy még ez a pletyka, aminek kivételesen volt igazságalapja, elterjedjen.
Így, a gondolatmenetem kellős közepén döbbentem csak rá arra, hogy igazából még be sem mutatkoztam. Mondjuk ha ott volt a koncerten, akkor biztos tudta, hogy hívnak... De akkor is a személyes bemutatkozás az más. Sietősen eltüntettem a bizonytalan arckifejezésemet, helyette a legszívdöglesztőbb mosolyomat vettem elő, és felé nyújtottam a kezem.
- Egyébként Ciel vagyok... De ezt minden bizonnyal már tudod. - Egy pillanatra lehervadt a mosolyom, utáltam, ha a hírnevem megelőz és az emberek már úgy is mindent tudnak rólam, hogy nem is ismernek. De hátha őt érdekelni fogja, mi van a hírnév mögött... Hátha.


TAG: Robert | WORD COUNT: ### | NOTES: másnaposan se írok többé reagot, haha :"D
[/b]
Vissza az elejére Go down
Robert Garfield

Robert Garfield


Posts : 22
Join date : 2013. Jul. 02.
Residence : Los Angeles
Age : 33
Play by : Logan Lerman

Club Cherry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 10:20 pm

Miért akadtam ki? Miért szaladtam el? Az a csók, amit láttam, kissé váratlanul ért. Elég sokat olvastam a balhékról, de nem hallottam arról, hogy ő a saját neméhez vonzódna. Voltak persze összeölelkezős képek a neten, de kinek nincs ilyenje? Az együttes tagjai meg amúgy is mindig lapogatják egymást. Főleg, ha jó a kapcsolat a bandatagok között. Nos, akadt néhány ilyen kép, de senki nem gondolhat miatta semmi rosszra. Rosszra?
Rossz lennék, hogy nekem egy fiú tetszik? Hogy olyan érzéseket váltott ki belőlem, amit azelőtt még soha senki? Hogy órákat képzelődtem róla, hogyan és miképp fogunk találkozni, ismerkedni... szerelmeskedni? Én is csak egy ember vagyok, és azt mondják, a fajtánk a szeretetre vágyik a legjobban. Én sem vagyok más, mint a többi, csak... Csak.
Azért sírok, mert a kiszemeltem éppen egy másik fiú ajkait élvezi. Talán nem esett volna olyan rosszul, ha egy lánnyal csinálja ugyanezt, hiszen akkor szépen bemagyaráztam volna magamnak, hogy sosem lehet köztünk több ... (minél is? Semmi sincs köztünk!), de így, hogy esetleg ő is meleg... Micsoda pofon a sorstól, hogy egyszerre villantja meg az esélyt és egyszerre veszi el!
A lépcsőházban ő szólít meg. És nem hagy magamra, amikor undok vagyok. Aztán a magyarázkodása után, amely pont azért tűnik őszintének, mert olyan akadozó, már én érzem magam teljesen hülyének.
Minden mozdulatát látom, még ha nem is nézek egyenesen rá. Keresem az okokat, miért nem söpri le a hamut a cipőjéről, vagy miért csak félig szívja el a cigijét... Miért hallgat. Inkább felteszek én egy kérdést, mielőtt ő hozna zavarba. Tiszta pancser vagyok, de jobb nem jut eszembe.
Elneveti magát. Nem csak felkacag, hanem hosszan nevet, mintha bizony nagyon vicceset mondtam volna, és felmerül bennem, rajtam nevet. Azt neveti ki, hogy feltételezem róla... Talán mégsem a saját neméhez vonzódik? Nem merek vele nevetni, pedig annyira feszítenek az érzelmeim, hogy attól tartok, megőrülök. Kapóra jön, amit mond, és örülök, hogy hagy időt összeszedni magam, mert új lehetőség kínálkozik az újrakezdéshez. Elképesztően szép mosollyal néz rám, amit nem lehet viszonzatlanul hagyni.
- Igen, igazad van... A nevedet már ismertem- bólogatok neki, de érzem, nem csak erre gondol.
- Robert  vagyok..., a barátaimnak csak Bobby...- elpirulok egy kicsit, hogy a becenevem is elmondom neki. Mintha csak bátorítanám, hogy így hívjon, de ezzel jelzem neki, nincs semmi gondom azzal, amit "tudok" róla. - Ideje, hogy elhúzzuk innen a seggünket, nem gondolod?- nézek rá, és a kezem nyújtom felé, hogy esetleg felhúzhassuk egymást.
Ha igazam van, így is lesz, és egymás súlyát kihasználva állunk fel a földről. Egy pillanatig farkasszemet nézünk, de túl bátortalan vagyok bármit is csinálni, (bármennyire vonz a közelsége), így kihúzom a kezem az övéből, és zavartan megkérdezem:
- Meginnál velem egy sört valahol?
Tiszta lappal indulunk. Van esély arra, hogy beszélgessünk, hogy ismerkedjünk. Nem egészen úgy, ahogy elképzeltem, de ez már nem számít. Most csak az számít, hogy megismerkedjünk, a jövő meg... csak rajtunk múlik, nem igaz?
Vissza az elejére Go down
Ciel D. Blackall

Ciel D. Blackall


Posts : 27
Join date : 2013. May. 22.
Residence : under your bed
Age : 32
Play by : ezra miller

Club Cherry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 1:11 am


This is a damn cold night, honey, don't leave me alone now when I finally found you



Én magam sem tudom elhinni, mi történik. Én, aki már hosszú ideje csak néhány erőltetett mosolyra tudtam rávenni magam, most őszintén nevettem a társaságában. Meglepődtem a saját viselkedésemen, mert hát... Igazából hosszú ideje nem éreztem ennyire jól mint most, pont ennek a srácnak a társaságában. De nem is tudom, talán hülyeség lenne most mindent elbaszni azzal, hogy bevallom, hogy meleg vagyok. De hát érdemes ezt titkolni azok után, amit látott a folyosón?
Egy pillanatig még figyelem, ahogy a cigim csikkje elalszik, majd tekintetem a másik srácra szegezem, a szemem sarkából még végig is mérem, a tekintetem egy hosszabb pillanatra elidőzik az ajkain, amiket annyira szeretnék megízlelni... Akár csak egyetlen pillanatra, még úgy is, hogy a nevét sem tudom.
Vagyis már de. A becenevét is, és legszívesebben bedobnék valami "ha kitalálsz egy becenevet a Cielre, ingyen és bérmentve megcsókolhatod a legdögösebb srácot a földön:engem" stílusú szöveget... De az most nem lenne nyerő, igaz? Viszont a kérdése, miszerint mennünk kéne a kapualjból, kicsit meg is lep.
- Ennyire nem kényelmes a járda? - Rávigyorgok megint, de azért elfogadom a felém nyújtott kezét, és lényegében felhúzom őt a földről. Mindig is fürge voltam, meg a látszatra vézna testalkatom ellenére sem volt mire panaszkodnom, szóval lényegében inkább én húztam őt fel a földről, mint ténylegesen felállt... Tekintetünk egy hosszabb pillanatra összeakadt, biztos voltam benne, hogy a szemeim megcsillantak, de aztán ő elhúzta a kezét, a pillanat véget ért, én pedig megint késztetést éreztem arra, hogy rágyújtsak. Elővettem a dobozt a zsebemből, de még mielőtt kiszolgáltam volna magam, felé nyújtottam azt.
- Rágyújtasz? - Akárhogy is válaszol, én kiveszek egy szálat, megint meggyújtom és engedem, hogy a füst végigsöpörjön a légcsövemen, még ha a köhögőroham is kerülget. Ilyen akkor van, amikor túl sokat dohányzok... Mint például most.
Az ajánlatára természetesen igent mondok, de azt természetesen "elfelejtem" megemlíteni, hogy mi a srácokkal már korábban kicsit felöntöttünk a garatra, szóval nem vállalok felelősséget magamért...
- Van esetleg valami kedvenc helyed, vagy random választunk egyet? - Kihasználva azt a pillanatot, amikor hátat fordított nekem, hogy körülnézzen, odaléptem szorosan mögé és az utolsó mondatot a fülébe duruzsoltam... Nem is tudom, mi vett erre rá, de teljesen belebizseregtem abba, hogy ilyen közel vagyok hozzá... Omg.


TAG: Robert | WORD COUNT: ### | NOTES: yup. kijózanodtam.
Vissza az elejére Go down
Robert Garfield

Robert Garfield


Posts : 22
Join date : 2013. Jul. 02.
Residence : Los Angeles
Age : 33
Play by : Logan Lerman

Club Cherry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 1:44 am

A nevetése megint kétféle hatást vált ki belőlem, és elgondolkodom, mennyire nem ismerem még. Fogalmam sincs, rajtam nevet-e ilyen jó ízűen, vagy azon, amit mondtam. Lényegében így még abban sem vagyok biztos, hogy lenne esélyem nála, bár azzal, hogy utánam jött... de nem árt a bizonyosság. talán sosem mernék újra pasival kezdeni, ha most pofára esek.
Azt tanácsolom, lépjünk le onnan, a kapualjból, a járdáról. El onnan, ahol megszégyenültem, ahol bátortalan voltam. És el onnan, ahol akár kísértésbe is eshetek, hiszen olyan közel van hozzám és még mindig eszméletlenül vonz. Inkább biztosra megyek. Haladjunk lassabban, de tudjam, a vonzalom kölcsönös. Most haragszom először magamra, amiért nem szereztem gyakorlatot, amikor lehetőségem lett volna rá. Fogalmam sincs, hogyan viselkedjem.
A kezemet megfogja, de nem teljesen úgy állunk fel, ahogy azt előre elképzeltem. Olyan fürgén pattan fel, hogy szinte ránt magával engem is. Szó sincs arról, hogy egyszerre állnánk fel. Nem esek rá, pedig nagy a lendület, amivel felránt. Egy kicsivel tovább nézünk össze, mint ahogy azt a helyzet megkövetelné, de én még nem állok készen rá, hogy megöleljem vagy megcsókoljam, bármi is járjon a fejében. Vagy csak én láttam úgy, mert azt akartam látni? Az a csillanás a szemében nem olyan volt, mint egy ki nem mondott kívánság? Vagy csak az agyam húzza? Incselkedik?
Félszeg mosollyal húzom el kezem az övéből, ő pedig újra csak rágyújt, megkínálva engem is.
- Kösz, nem élek vele- rázom a fejem. Jobban tetszene, ha ő sem szívná, de nincs jogom beledumálni, hogyan teszi tönkre magát. Időnként megrezzen, apró krákogás jön ki a torkán, mintha csak fojtogatná az a rohadt füst, de csak szívja tovább. Önpusztítás. Nem gondolok mást róla.
Sörözni hívom. A legtöbb korombéli srác valami pia mellett szokta megbeszélni az ügyes-bajos dolgait. Az összes pia közül a sört bírom a legjobban. Jó az íze, és imádom a szénsavat. Ez jut eszembe legelőször. Szét is pillantok, vajon van-e a közelben egy hely, ahova beülhetünk vagy...
Meleg fuvallatok érintik füleim, ahogy abba sutyorog. Van ebben valami izgató és meglep, hogy ilyen hatással van rám. Végigszalad a hátamon a borzongás, és feláll a szőröm. Kissé  beleállok a betonba, hirtelen nem tudok lépni, emiatt összeütődnek vállaink.
- Van... Tulajdonképpen van kedvenc helyem, de az nem egy kocsma- válaszolom neki halkan. A fenébe, miért is vagyok ennyire őszinte? Nem igazán szeretnék egy füstös helyre beülni. Nem akarok mások szeme előtt lenni vele, mert meg lenne annak az esélye, hogy felismerik, és akkor a beszélgetésünknek lőttek. Csendes helyre vágyom, és nyugalomra. Ahol zavartalanul tudnánk beszélgetni. - Vegyük meg a sört és menjünk ki a partra, ha nem gond- ajánlom, és felhúzom a vállaim, mintha nekem mindegy volna. Nem mindegy, de ezt nem akarom elárulni.
Vissza az elejére Go down
Ciel D. Blackall

Ciel D. Blackall


Posts : 27
Join date : 2013. May. 22.
Residence : under your bed
Age : 32
Play by : ezra miller

Club Cherry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 2:44 am


This is a damn cold night, honey, don't leave me alone now when I finally found you



Nem is tudom, talán nem kéne annyira beleélnem magam abba, hogy itt van. Talán ő egyáltalán nem gondol rám ÚGY, hanem csak a tipikus sztár-rajongó kapcsolatot látja, hogy eldumálgatunk pár percet, aztán kér egy autogramot és lelép. Örökre, és soha többet nem látom már. Valószínűleg fájna, mert már akkor hatalmasat dobbant a szívem, amikor két éve megláttam ott, az első sorban a koncerten... Hát még most, amikor megláttam azon a folyosón! Aztán Jace meg a hülyesége kicsit komplikálták a dolgokat.
A csalódottság halvány árnyéka suhan át az arcomon, mikor elhúzza a kezét, annyira forró a bőre az enyémhez képest. Nekem elég gyenge a vérkeringésem, éppen ezért mindig jéghidegek a kezeim, így kissé bele is borzongtam az érintésébe, és egyre többet akartam, és... Állj, Ciel, mire gondolsz te?
Amikor nem szolgálja ki magát a cigimből, megvonom a vállam, persze ez nem tart vissza attól, hogy rágyújtsak... És az sem igazán zavar, hogy a füst vaskarmokkal tépi a légcsövemet. Valami másra kellett koncentrálnom, aminek semmi köze nem volt a sráchoz, és lekötött annyira, hogy ne akarjam itt helyben magam alá gyűrni.
Tetszik, ahogy reagál rám. Annyira közel vagyok hozzá, szinte érzem, ahogy megremeg, elképzelem a bőrének tapintását az ujjaim alatt, és... Állj, Ciel, állj!
Olyan hirtelen áll meg, hogy nekiütközök, de el is húzódok rögtön, hogy azért ne dúljam fel teljesen a személyes terét. Amikor kijelenti, hogy a kedvenc helye nem egy kocsma, a szemöldököm a magasba szalad. Igaz, nem néztem volna őt tipikus partiállatnak, de ez akkor is meglepett. A legtöbb korabeli (korunkbeli?) fiatal az idejének nagy részét pont az ilyen szórakozóhelyeken tölti... De a tengerpart egész biztatóan hangzik. Emlékszem, hogy gyerekkoromban szerettem a szüleimmel nézni a hullámokat és a fölöttük repkedő sirályokat. A szüleim... Nem tartoznak a kellemes emlékek közé. Gondolatban adtam magamnak egy pofont, amiért megint rájuk gondoltam, majd visszaöltöttem a mosolyomat az arcomra és úgy válaszoltam.
- Nem gond, dehogy... - Egy pillanatra elbizonytalanodtam, hogy el kéne-e mondanom neki, hogy mi már a srácokkal ittunk a koncert előtt... De ahogy belegondoltam, mi lenne a vége a whiskey + sör kombónak, jobbnak láttam szólni erről. - De én szívem szerint megmaradnék a whiskey mellett, ha nem gond.
Villantok még rá egy ártatlan, angyali mosolyt, majd elhúztam az első bolt felé. Gyerünk, legyünk túl azon a bevásárláson, én már a parton akarok lenni, kettesben vele...


TAG: Robert | WORD COUNT: ### | NOTES: na ez érdekes lett... nevermind.
Vissza az elejére Go down
Robert Garfield

Robert Garfield


Posts : 22
Join date : 2013. Jul. 02.
Residence : Los Angeles
Age : 33
Play by : Logan Lerman

Club Cherry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 5:09 am

Azt hiszem, jót tesz nekem, hogy úton vagyunk, mozgásban. A maszatos arcomat valahogy megtörölgettem, már nem marja a só a számat, az orromat. Volt egy pillanat, amikor összevillant a szemünk, de én még nem voltam felkészülve rá, hogy közeledjünk...
Elindulunk, ő rágyújt egy cigire. Azt javaslom, menjünk sörözni. Burkolt célzás, hogy dumáljunk, de azt hiszem, érti. Ahogy belesuttog a fülembe, furcsa borzongás szalad rajtam végig. Van abban valami érzékiség, ahogy a szájából áramló levegő a fülemet csiklandozza. Véletlen volt vagy szándékosan csinálta? Sosem tudom meg. Aztán tulajdonképpen a partra invitálom. És vele tartok, amikor egy bolt felé indul, hogy whiskyt vegyen sör helyett. Értem a célzást, hogy ittak már a buli előtt, és nem akarja az alkoholt keverni. Titkon adok neki egy piros pontot, hogy nem okádással akarja velem az időt tölteni.
-Ha te whiskey-t iszol, akkor én is- mondom neki, és nem bánkódom a sör miatt. Szívesen vágtam volna fel előtte, milyen jól tudok böfögve beszélni, de talán gyerekes dolog az egész, és nem is lett volna jó ötlet. Meglehet, csak én tartom viccesnek a dolgot. A neve biztos nem okozna gondot.
Azt mondják, nincsenek véletlenek. Ez most így alakult, és cseppet sem bánom. Az utcán nem szabad inni, ezért a piát a zakóm alá dugva megyünk a partra. Gyávának tűnhetek, de késő este elég sok zsaru glasszál már az utcán, és nem akarom, hogy kínosan érjen véget az este. Elég nekem, hogy kínosan kezdődött.
Tulajdonképpen jól érzem magam. Noha kicsit feszélyez, hogy azzal a sráccal vagyok együtt, aki tetszik nekem, de mit is akarhatnék mást? Erre vártam két hosszú éve, ki kell használnom a lehetőséget. Legalább annyira, hogy jobban megismerjük egymást. Valami, ott legbelül, valahol a gyomrom tájékán azonban sokkal többet akar. Úgy szorongat, hogy szinte fáj.
A part kihalt, és csak néhány tompa fényű lámpa világít a sétányon. A többit kiparittyázták a helybéli srácok, akik a csajokkal járnak ide "romantikázni". Van azonban egy partszakasz, ami a sziklák miatt kissé nehezebben megközelíthető. Én mindig oda mászok be, ha egyedül akarok lenni. Most is oda tartok, hogy együtt lehessek... vele. Meg sem kérdezem, velem tart-e. Észre sem veszem, egyre gyorsabban megyek.
Vissza az elejére Go down
Ciel D. Blackall

Ciel D. Blackall


Posts : 27
Join date : 2013. May. 22.
Residence : under your bed
Age : 32
Play by : ezra miller

Club Cherry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 9:23 am


This is a damn cold night, honey, don't leave me alone now when I finally found you



Meglepően gyorsan vette az adást ezzel a whisky-vel, amiért kifejezetten hálás voltam neki, tekintve, hogy elég kínos lett volna magyarázgatni, miből mennyit fogyasztottam a koncert előtt. Legyen elég annyi, hogy azzal a mennyiséggel egy vaddisznót is el lehetett volna altatni... De mi volt az nekem? A testem már megszokta, így gyorsan kitisztult a cucc a szervezetemből, tiszta voltam. Ennek ellenére mindvégig szövegeltem, amíg a boltban voltunk, egy kisebb kiselőadást tartva neki mindegy egyes alkoholról, amit ismertem... Már pedig ismertem vagy néhány tucatot, amióta be lettem rángatva a showbiznisz mocskos világába, nem egy üveg megfordult már a kezemben. Ennek ellenére már tudtam, mit keresek, így a bevásárlást elég gyorsan megejtjük... Na jó, közepesen gyorsan, mert én kitaláltam, hogy én márpedig epres cigit akarok, ha már csokis nincsen... És a tulajnak meg kellett keresnie az utolsó dobozt, ami volt raktáron. Csak miután már ez is megvolt, indultunk el a part felé; ő - gondosan a zakója alá rejtve a whisky-s üveget, én - szégyentelenül végigvonulva azzal az utcán, közben még a cigi is ott füstölgött a szám sarkában, inkább afféle figyelemelterelésképp, mint ténylegesen azért, mert szükségem volt rá.
Ez egyáltalán lehetséges volt, hogy ennyire vágyjak valakire, akit lényegében csak tíz perce ismertem meg? Ha valaki egyszer azt mondja, hogy ez megtörténik velem, biztos, hogy a képébe röhögök és elküldöm a zárt osztályba, hogy kezeltesse magát. De most... Át kell tennem az üveget a bal kezembe, hogy még véletlenül se akarjak hozzáérni, mert még a végén szétfoszlik, mint egy álomkép, és akkor én magamra maradok. Nem akarok egyedül lenni.
Az út egy részét szótlanul tettük meg, de aztán nekem hirtelen szómenésem lett, és elkezdtem szövegelni mindenről, ami csak eszembe jutott... Szóval mire kiértünk a partra, már minden bizonnyal kívülről fújta a leendő macskáim nevét, és kismilliónyi egyéb, haszontalan információt, amiknek csak akkor lett vége, amikor kiértünk a partra.
Nagyjából tizennégy év telt el azóta, hogy utoljára a tengerparton jártam. Egy pillanatra a földbe gyökerezett a lábam, csak néztem a hullámok játékát, egészen addig, amíg rá nem jövök, hogy Ő már nincs sehol. A tekintetem keresi őt a sötétben, és meg is találja, ahogy a sziklás partszakasz felé tart. Újfent meglepődök, miféle helyeket ismer, de azért sietős léptekkel elindulok utána, annak ellenére, hogy fogalmam sincs, hova vezet.
- Öhm... Csak úgy mellékesen megjegyezném... Hova is megyünk? - Nem mintha lenne bármi különbség is... Mert végre esélyt kaptam, hogy megismerjem őt, és ezt nem pocsékolhatom el.


TAG: Robert | WORD COUNT: ### | NOTES: nyehehe.
Vissza az elejére Go down
Robert Garfield

Robert Garfield


Posts : 22
Join date : 2013. Jul. 02.
Residence : Los Angeles
Age : 33
Play by : Logan Lerman

Club Cherry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 10:04 am

A bolt egyfajta vízválasztó lesz a kapcsolatunkban, mert olyan témáról kezd beszélni, amiben láthatóan otthon van, én pedig élvezettel hallgatom. Még sosem beszélt hozzám senki ennyit egyhuzamban. Nem vagyok otthon a témákban, ezért nekem kínai, amiről beszél, de komolyan tetszik a lelkesedése.
-Epres cigi... Most hülyítesz?- kérdezem tőle, amikor a boltost elküldi az áruért. Csupa meglepetés ez a srác.
Viszonylag gyorsan megvagyunk, és felszerelkezve a piával indulunk el az utcán. Én elrejtem az üveget, ő nyíltan lóbálja. Helyette is kémlelem a környéket, mert nem szeretnék lebukni. És nem szeretném, ha most érne véget az este, amikor már sínen vagyunk. Bár ez az első este, amikor beszélgetünk, talán esélyem van rá, hogy jobban megismerkedjünk. Én nagyon kíváncsi vagyok rá, és itt a kínálkozó lehetőség. Nem kívánom elszalasztani. Talán sosem lesz még egyszer ekkora szerencsém.
Őrülten tetszik, hogy nem kezd el faggatózni, hanem ő nyomja a sódert. Félelmetesen jó beszélőjéke van. Néha ugyan nem tudom követni, de az nem jelenti azt, hogy nem figyelek. Csak kissé megzavarodom a jelenlegi és a jövőbeli macskái neve között. Ennyi az egész. Így jutunk el a partig, és én már nagyon mennék a titkos helyem felé.
Ő azonban kissé lemarad, és vissza kell rá néznem, vajon mi történt. Az a fajta döbbenet van az arcán, mint a kisgyerekekén, amikor először látják a Télapót. Kissé tátott szájjal áll ott, mintha csak először látná a partot, a tengert, pedig állítása szerint járt már itt. És míg ő a vizet nézi, én őt. Furcsa borzongás kavarog a gyomromban és be kell harapjam az ajkam, mert legszívesebben rá kiáltanék: "Gyere már!" De megvárom. Ha két évig tudtam várni, ez a pár perc már nem jelent semmit.
Aztán észhez tér, és sietve közeledik felém. Most először van valami a hangjában, amit nem értek.
- Csak gyere. Nem fogsz csalódni- mondom neki sejtelmesen, és megyek tovább, figyelve arra, hogy ne maradjon le túlságosan. Az a hely... Az én titkos búvóhelyem. Még nem mutattam meg senkinek. És mellesleg csak most közelíthető meg, éjjel, az apály ideje alatt. Nappal víz alatt van.
Vissza az elejére Go down
Ciel D. Blackall

Ciel D. Blackall


Posts : 27
Join date : 2013. May. 22.
Residence : under your bed
Age : 32
Play by : ezra miller

Club Cherry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 10:41 am


This is a damn cold night, honey, don't leave me alone now when I finally found you



Látva a meglepetését, amikor elkezdtem követelni az epres cigimet az eladótól, kedvem támadt megint nevetni. Mi volt ebben a fura? Jó, talán maga a rózsaszín doboz, a vékony, rózsaszín cigaretták és kilométerekre érződő eperillat nem volt valami férfias, de hát... Meleg vagyok, nekem szabad, nem?
Aztán meg csak beszéltem, mindenféléről, ami eszembe jutott, de nagyrészt csak a macskáimról, egy azért, mert imádtam őket, a bundás kis testüket, a puha talppárnácskákat és érdes, apró, rózsaszín nyelveket. Szóval csak beszéltem és beszéltem, mindenféléről, néha felé pislogva, nem untatom-e még... és akkor eszembe jutott, amit az epres cigiről mondott még a boltban, és muszáj voltam ehhez hozzáfűzni valamit.
- Egyáltalán nem hülyítelek, az epres cigi, kérlek szépen, a világ legjobb dolga... Egyszer ki kell próbálnod, nem fogod megbánni. - Még villantok rá egy elég sejtelmes vigyort, majd visszatérek a macskákhoz... Pont mint egy kilencven éves nénike, aki hetvenkét macskát nevel a lakásában... Brr, ugye én nem fogom így végezni?
Aztán jön a kezdeti, tengerparti sokk, amikor felidézem a szüleimet. Szinte látom magam előtt az egész családunkat, ahogy a kockás pléden ülünk, és... Mindegy, a szüleim már csak a múlt részei, amióta úgy döntöttek, hogy szarnak a fejemre. Ideje ezt is elfelejteni, és elindulni a sziklák felé, vagy végleg szem elől tévesztem Őt, akire annyi ideje vártam. A kérdésemre nem ad konkrét választ, engem pedig kegyetlenül felizgat a titokzatossága. Vagy ez csak azért van, mert olyan kegyetlenül szexi, ahogy az ajkát harapdálja, hogy kedvem van rávetni magam itt és most? Vagy talán ezért, mert már nagyjából fél éve nem volt senkim, és ki voltam éhezve? Vagy az összes egyszerre...?
Na jó, talán nem pont most kéne ezen filozofálni, igaz? Inkább arra kéne figyelnem, hogy ne törjem ki a bokám a sziklákon... Mert az nem lenne túl szerencsés, ha utána törött/kificamodott bokával, seggrészegen kéne engem hazacipelnie, aztán meg még egész éjszaka üldögélni mellettem, amíg kijózanodok... Ki akarná ezt csinálni?
Nem tudom, hova vezet, de miután már legutóbb is kitérő választ adott, nem kérdeztem még egyszer. Inkább szolidan végigmértem, kihasználva, hogy előttem, megy, és... Kicsit belelovagoltam magam a gondolataimba, így minden valószínűséggel észre sem veszem, amikor megérkezünk.


TAG: Robert | WORD COUNT: ### | NOTES: a dumagép nem beszél? érdekes.
Vissza az elejére Go down
Robert Garfield

Robert Garfield


Posts : 22
Join date : 2013. Jul. 02.
Residence : Los Angeles
Age : 33
Play by : Logan Lerman

Club Cherry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 11:21 am

Azt hiszem, ugrat azzal az epres cigivel, aztán kiderül, hogy valóban létezik olyan. Később az jut eszembe, egyszer majd erről is kifaggatom, hátha legalább annyit tud beszélni a cigiről is, mint a piákról vagy a macskákról. Élvezem, ahogy beszél. Beleéli magát a mondandójába, és ezzel elárulja, mennyire szenvedélyes tud lenni. Ez nagyon tetszik nekem.
Nem is nagyon szakítom félbe, ahogy mesél, mert szerelmes leszek a hangjába. Ha énekelni is olyan jól tud, ahogy gitározni, vagy ahogy beszélni, nehéz dolog lesz őt megtartanom. Talán egyszer megkérem, énekeljen nekem. És aztán a titkot megtartom magamnak.
- Nem, köszi, egyenlőre nem tervezem befüstölni a tüdőmet- mondom mosolyogva. Nem igazán szeretem azokat a személyeket, akikről dől a cigarettafüst. Nem tudom, Ciellel mégis miért teszek kivételt. Talán nagyobb vonzalmat érzek iránta, mint amennyire taszít a káros szenvedélye.
Leírja nekem a macskáit, és olyan jól csinálja, hogy kedvem van megismerni őket. Amúgy jómagam is macskapárti vagyok, bár a szüleim sosem engedték, hogy tartsunk állatot a házban. Egyszer hazavittem egyet, hetekig hallgattam, mennyi időbe telt kiírtani a bolhákat a lakásból. Egy kölyök macska volt, tetőtől talpig fekete, csak a mancsai vége volt fehér. A Zoknis nevet adtam neki. Aztán a nővérem egyik barátnője vette magához, akitől megszökött.
A parton és sietősre veszem a lépteim, ő meg lemarad. Bevárom, aztán együtt megyünk tovább, bár konkrétan nem mondom meg neki, hova. A lényeg, hogy jön. Mindig hátra nézek, megvan-e még, jól van-e. És remélem, hogy a lába elé néz, mert itt könnyen megsérülhet, ha rossz helyre lép.
-Próbálj oda lépni, ahova én. - szólok neki hátra, mert az igencsak furcsán venné ki magát, ha kezet nyújtanék neki.
Hamarosan azonban beérünk egy kisebb öbölbe, és a sziklák közé vezetem. Egy csöppnyi barlang, alig néhány négyzetméter, kristálytiszta tengervízzel az öblében. Nem tudom, ismeri-e valaki ezt a helyet rajtam kívül. Hát ide vezetem be.
Vissza az elejére Go down
Ciel D. Blackall

Ciel D. Blackall


Posts : 27
Join date : 2013. May. 22.
Residence : under your bed
Age : 32
Play by : ezra miller

Club Cherry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 11:43 am


This is a damn cold night, honey, don't leave me alone now when I finally found you



Nem kér a cigimből, de nem ítélem el ezért. Mindig is csodáltam az olyan embereket, akiknek semmilyen káros szenvedélyük nem volt, ellen tudtak állni a csábításnak... És nem ilyen voltam, engem mindig is valami láthatatlan erő a káros életmód felé hajtott, eleinte csak azért, hogy kibasszak a szüleimmel, utána meg pont azért, hogy magammal. Lehet, hogy ez nem látszik meg rajtam, de megjártam már nem egy olyan helyet, ahova átlagember sosem szeretné betenné a lábát, még a legrémisztőbb rémálmaiban sem. Börtönöm, elvonók, elmegyógyintézetek... Pedig az elmémmel semmi gond nincs, egyszerűen csak vannak helyzetek, amik rosszul hatnak rám... De ezt a drogok és az alkohol tompítják, szóval vedelek és szívok ezerrel, és jól érzem magam. Élek. Önmagam vagyok. Hülyeség, ugye?
Szótlanul követem őt, a gondolataimba mélyedve, természetesen ennek az lesz a következménye, hogy nem figyelek oda, ahova lépnek kéne. Érzem, ahogy az egyik kiálló szikla a bokámba vág, biztos vagyok benne, hogy az amúgy is szakadt fekete farmeromon egyel több lyuk lesz, és egy szép vérfolt is, ahol a szikla felsértette a bőröm. De úgy nézek én ki, mint akit ez érdekel? Igaz, fáj egy kicsit, de túl lehet élni. Az elvonóról is egy darabban jöttem ki, nem igaz?
A szavai kirántanak a gondolatmenetemből, felkapom a fejem, válaszolok valamit, de a saját szavaimra sem emlékszem, nem még hogy arra, amit ő mondott. Annyira lekötöttek a gondolataim, amik menet közben elkalandoztak egy teljesen más, kellemesebb irányba, hogy az agyam teljesen kizárta a külvilágot... És az lett a vége, ami lett. Reménykedjünk, hogy ez nem egy kérdés volt.
És igen, tudtam, hogy azt a pillanatot is eltévesztem, amikor megérkezünk. Meg kell állnia ahhoz, hogy ezt én is megtegyem, egyenesen nekiütközve.
- Öhm, bocs, elgondolkodtam. - Zavartan túrtam a hajamba, majd körülnéztem, végül hol is vagyunk, és... Leesett az állam. Persze nem szó szerint, szóval ezt ne úgy képzeld el, hogy álltam ott, tátott szájjal és bambultam, hanem csak... Meglepődtem. Majdnem az egész életem itt éltem le, és fogalmam sem volt ennek a helynek a létezéséről.
- Wow... Hát, gratulálok, sikerült meglepned. Ez eddig nem sokaknak sikerült. - Rávillantok egy újabb colgate reklámba illő mosolyt, majd kényelembe helyezem (ha ha ha) magam az egyik sziklán, vetve egy kósza pillantást a bokámra. Egyben van még, szóval tekintetem sokkal inkább a whisky-re koncentrálódik és... Rá. - Szóval, akkor mire iszunk?


TAG: Robert | WORD COUNT: ### | NOTES: és nekem már nagyon késő van, vár a haverszagú ágyam, szóval megyek aludni, szép álmokat, jóéjt <3
Vissza az elejére Go down
Robert Garfield

Robert Garfield


Posts : 22
Join date : 2013. Jul. 02.
Residence : Los Angeles
Age : 33
Play by : Logan Lerman

Club Cherry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 12:42 pm

Kissé elvarázsoltnak érzem magam. A szavaival, a meséivel rabul ejt. Elképzelem, ahogy együtt neveljük a macskákat, felváltva dögönyözve őket és egymást. Buta gondolat, talán korai képzelgés, de két év feszültsége van bennem. Nem tilthatom meg az agyamnak, hogy bármibe belekapaszkodjon, amibe csak tud.
Sietek a rejtekhelyem felé, mert ott mindig biztonságban érzem magam. Erre a biztonságra vágyom most is. Vissza kell fogni a tempómat, a nekem ismerős sziklák neki veszélyesek lehetnek, ezért kérem, hogy oda lépjen, ahova én. Kissé belém ütközik, talán elgondolkodott vagy unja a társaságom... remélem, nem az utóbbi.
Zúg a tenger, egyébként tökéletes a csönd. A Hold és néhány lámpa világítja meg a partot. A sziklák közé azonban a lámpák fénye már nem ér el. Bevárom, együtt lépünk a barlangba. Az a kevés fény, ami ide betör, megcsillan a víz színén. Csak így tudjuk, hol a víz, és hol van száraz föld a lábunk alatt. A kijárat közelében ülünk le, egy sziklára, ami belenyúlik a vízbe.
Ha nem szólna semmit, akkor is látnám rajta, hogy tetszik neki a hely. Majdnem tökéletes a pillanat. Összeszorítom a szám, védekezve a fogaimtól, mert megint rágcsálom, az meg ... nagyon ciki. Örülök, hogy elárulja, sikerült meglepnem. Őszintének tűnik. A mosolya pedig zavarba ejtő. Leül.
Figyelmem nem kerüli el, hogy megnézi a lábát.
-Megsérültél? - aggódva nézek rá. Hogy nem vettem észre?
Kirakom az üveget a zakóm belső zsebéből, nehogy most törjem össze, amikor már célnál vagyunk. Megnézem a lábát, de a sötétben nem tudom jól felmérni, vajon mennyire súlyos a sérülése. Azzal nyugtatom magam, nem lehet nagy a baj, ha ő nem teszi szóvá. És ő nevetve kérdezi, mire igyunk...
Váratlanul ér a kérdése, erre nem készültem fel. Kicsit talán gondolkodnom kell. A legegyszerűbb dolog jut eszembe.
- Ránk.- Mi másra?


A hozzászólást Robert Garfield összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 07, 2013 11:23 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ciel D. Blackall

Ciel D. Blackall


Posts : 27
Join date : 2013. May. 22.
Residence : under your bed
Age : 32
Play by : ezra miller

Club Cherry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry Icon_minitimeVas. Júl. 07, 2013 7:56 am


This is a damn cold night, honey, don't leave me alone now when I finally found you



Csend. Félsötét. A tenger halk morajlása, az apró barlang, mindez tökéletes hely egy randevúhoz. Olyan... romantikus. Vajon ezt most úgy kéne kezelnem, mint egy randit?
Nézem, ahogy az alsó ajkát rágcsálja, és valahol a szívem mélyén azt kívánom, hogy hagyja abba, mert így csak még nagyobb kedvem van őt megcsókolni.
Leülök az első kőre, közel a kijárathoz, felkészülve arra, hogy ha esetleg valami hülyeséget csinálnék, amiért ő megharagudhatna rám, meglegyen a menekülési út, majd tekintetem a vízre szegezem, még mindig elgondolkodva. Általában tudtam, hogy viselkedjek az emberekkel, bár senki sem nevelt belőlem jó fiút. Általában egy arrogáns fasz vagyok, mindenkivel, aki csak az utamba került, mert ha valamit, akkor ezt tökéletesen kigyakoroltam a szüleimen, mikor rosszabb napjaimon próbáltak belepofázni az életembe. Ők voltak azok, akik először áldozatul estek az arroganciámnak, és akiknek a legtöbbet kellett szenvedniük miatta. Sajnáltam őket? Dehogy. Megérdemelték azt, amit kaptak. Nem éreztem bűntudatot akkor sem, amikor megmondtam anyámnak, hogy ha nem viselkedett volna úgy, mint egy olcsó ribanc, akkor talán apám nem a korombeli titkárnőjét kefélné a kocsija hátsó ülésén. Apámnak meg azt mondtam, hogy ha kivételesen anyám mellett is ugyanúgy tonnaszámra nyelné be a viagrát, mint amikor a kurváit keféli a vörös lámpás negyedben. Azt hiszem, ez volt az a pont, amikor a boldog, ideális Blackall família idilli képét darabokra téptem és tönkretettem mindazt a törékeny illúziót, amivel az életadóim próbálták védeni magukat az igazsággal szemben.
Még mindig az ajkát harapdálta, annyira csábító volt, mégsem mertem lépni. Talán féltem a reakciójától, attól, hogy rám ordít, hogy beteg vagyok, majd elviharzik. Általában nem szoktam ennyit vacakolni, ha valakit meg akarok szerezni, azt meg is szerzem, akkor vele miért más a helyzet?
A kérdésével úgy teszek, mintha meg sem hallanám, hiszen ez csak egy karcolás, komoly bajom nem lesz, hiszen ebcsont beforr, nem igaz? Igaz, érzem, ahogy a sebből szivárog a vér, de kit érdekel? A vér látványa sosem ijesztett meg, pont ellentétesen. Talán pont ezért is döntöttem úgy, hogy inkább terelem a témát, és kinyitom a whisky-t, és megkérdezem, mire iszunk.
Valami kevésbé konkrét válaszra számítok, mint például a koncert, vagy valami sikeres vizsgák, vagy akármi.... Talán pont ezért lep meg a válasza, ezért akad majdnem a torkomon a cigifüst, ezért bámulok rá a lehető legkétértelműbb, megszuggerálóbb pillantásommal.
- Ámen. - Koccintunk, majd meghúzom az üveget, addig nem is nézek rá. A cigi még ott füstölög a másik kezemben, kicsit hülyén érezném magam, ha most eldobnám a csikket. Ráadásul egy nem éppen illendő kérdés is kikívánkozik belőlem, és az alkohol hatására kissé a gátlásaim is oldódnak... Ajjaj.
- Csodás ez a hely... A barátnőd nagyon szerencsés lehet, ha őt is ide szoktad hozni.


TAG: Robert | WORD COUNT: ### | NOTES: nem remekeltem, tudom, de lesz ez még jobb is, ígérem ^^
Vissza az elejére Go down
Robert Garfield

Robert Garfield


Posts : 22
Join date : 2013. Jul. 02.
Residence : Los Angeles
Age : 33
Play by : Logan Lerman

Club Cherry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry Icon_minitimeVas. Júl. 07, 2013 11:45 am

Végre bent vagyunk a barlangban. Megszáll az a nyugalom, ami mindig szokott, ha eljövök ide. Rengeteg időt töltöttem itt, amikor magányra volt szükségem, gondolkodni akartam, vagy csak kitisztítani a fejem. Soha nem jutott eszembe, hogy bárkit is elhozzak ide, most mégis ketten vagyunk itt. Ő és én.
Fogalmam sincs, mi ez a bizsergés bennem, de csak jobban felerősödik, ahogy a mosolyát látom. Sokkal teltebbek az ajkai, mint az enyémek. Míg ezen agyalok, rájövök, hogy megint rágcsálom a sajátomat. Ideje lenne erről leszokni, nagyon kiábrándító szokás.
Abban a kevés fényben, ami beszűrődik, nem igazán jól látom a lábát, de ő nem foglalkozik vele, én meg úgy hiszem, akkor nem lehet komolyabb baja. Az italra tereli a szót, és amikor azt mondom, ránk igyunk, érzem, hogy kisebb döbbenetet okozok. Hallom, ahogy egy pillanatra elakad a lélegzete, és korholom magam, amiért ennyire figyelmetlen voltam. Talán mégsem úgy van minden, ahogy elképzeltem, ahogy hittem... De akkor miért jött velem? Egyáltalán, miért jött utánam? Egyre jobban zavar a tapasztalatlanságom.
Követem a példáját, és kinyitom én is az üvegem, bár közel sem vagyok benne biztos, hogy ezt jó volna mind meginni. Aztán koccintunk. Ránk. Ámen, azt jelenti, úgy legyen. Furcsa, hogy ezt a kifejezést használja. Bibliai. Sokan a valláshoz kötik, és csak arra mondják, amiben komolyan hisznek, ami valóban fontos az életükben.
Meghúzzuk az üveget. Becsukom a szemem, ahogy a forróság ellepi a nyelőcsövem. Mindaddig nincs gond, amíg iszom..., de amikor elemelem a számtól az üveget, köhögnöm kell. Nem igazán vagyok hozzászokva az effajta italokhoz. Viszont jó az íze. Szerencsém van, hogy a kérdése akkor hangzik el, amikor már biztonságban van az üveg, és nem a számon.
- Hm? Barátnő? - Nézek rá csodálkozva. Aztán rájövök, ennyi nem elég. Ez a fiú semmit nem tud rólam, és én se róla, és éppen azért hívtam ide, hogy beszélgessünk. Őszintén. Nekem ez a tervem, mert fontos nekem.- Sosem volt barátnőm. És még sohasem hoztam ide senkit.
Kissé ideges vagyok. Mert ha jól sejtem, most jönnek azok a kérdések, hogy vajon miért nem volt csajom soha. Az egy dolog, hogy elterveztem, őszinte leszek hozzá. De vajon lesz-e bátorságom kiteríteni a lapjaimat, ha rákérdez?
Vissza az elejére Go down
Ciel D. Blackall

Ciel D. Blackall


Posts : 27
Join date : 2013. May. 22.
Residence : under your bed
Age : 32
Play by : ezra miller

Club Cherry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 6:46 am


This is a damn cold night, honey, don't leave me alone now when I finally found you



Nem kéne ennyit innom. Már most érzem, ahogy az alkohol kissé a fejembe száll, félek attól, hogy valami hülyeséget fogok csinálni. Nem akarom már az elején elcseszni a dolgokat, pedig ehhez tendenciám van, és minden egyéb, ami csak szükséges... Mert mindig csak előbb beszélek vagy cselekszem, és csak utána gondolkodom, ami bizonyos helyzetekben, nos... Elég kellemetlen tud lenni. Már most biztos vagyok abban, hogy nem ihatom meg az egész üveget.
Még egyszer felé nézek, figyelem, ahogy fogai az alsó ajkába mélyednek, annyira vonz ilyenkor. Vajon hogy reagálna, ha meg akarnám csókolni? Egy pillanatig elgondolkodok ezen, de végül elvetem az ötletet. Nem hinném, hogy az a könnyen megkapható fajta lenne, legalábbis nem néz ki olyannak... És én sem csak egy éjszakára szeretném őt megkapni. Annál sokkal többet látok benne, egy éjszakára meg egyébként is csak az olyan ficsúrok jók, mint Jace...
Kissé szórakozottan mosolyodok el, mikor köhögni kezd; már a legelején számítottam arra, hogy a whisky talán kicsit túl erős lesz neki, talán ezért is nem ajánlottam fel... De hát tévedhetek én is, ki tudja, lehet, hogy a szelíd srác álarca mögött igazi partiállat rejtőzik? Azt hiszem, erre is rá kell majd kérdeznem... idővel.
Amikor visszakérdez, szemöldököm az égbe szökik. Hát még akkor, amikor közli, hogy még egy barátnője sem volt...! Megdöbbentő. Pedig azt várná az ember, hogy már több lányt is a magáénak tudhat. Természetesen megint nem tudom befogni azt a kibaszott nagy számat, és még mielőtt jobban átgondolhatnám, mit is akarok mondani, már meg is szólalok.
- Hogyhogy nem volt még barátnőd? - Az, hogy előttem még nem hozott ide senkit, az is eléggé meglep, de inkább azon vagyok fennakadva, hogy hogy a jó istenbe nem volt még barátnője NEKI? Hiszen megkaphatna bárkit... - Nézz csak magadra, mindened megvan, ami ahhoz kell, hogy bármelyik lányt vagy srácot megkaphasd... Szóval nem értem, ez most hogy van?
Meghúzom az üveget még egyszer, majd az epres cigim is előkerül, meggyújtok egy szálat, majd tekintetem a mellettem ülő srácra függesztem. Annyira közel van, csak kicsit közelebb kéne hozzá húzódnom, és neki is hozzám...
Kissé frusztráltan szívom be a cigifüstöt, a lehető leghosszabb ideig a tüdőmben tartva azt, hogy kiélvezhessem az eper ízét. Így, jobban belegondolva, nagyon sokakat zavar, ha cigiszagú vagyok... Vajon őt is? És mennyire ismeri a partikörökben elterjedt jeleket? Mint például... Vajon arra rájönne, mennyire kívánom, ha egyenesen az arcába fújnám a füstöt? Ez egyértelmű jelzés, majdnem annyira, mint régebben, még Dzsásztin Bíbör előtt a "SWAG" volt, majd a segged felénél hordott nadrág a börtönben. Vajon rájönne erre? Annyira szeretném megtudni. Annyi mindent szeretnék róla megtudni... De vajon ha rá kerül a sor, hogy kérdezzen, lesz elég bátorságom őszintén válaszolni?


TAG: Robert | WORD COUNT: ### | NOTES: egészségünkre *kimegy cigiszünetre*
Vissza az elejére Go down
Robert Garfield

Robert Garfield


Posts : 22
Join date : 2013. Jul. 02.
Residence : Los Angeles
Age : 33
Play by : Logan Lerman

Club Cherry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 8:50 am

Miután elhitetem magammal, hogy a lábának nincs baja - túlzás lenne azt mondani, hogy meggyőződtem róla-, a közelében ülök le. Kinyitja az üvegét, és kinyitom a sajátomat, és ránk iszunk, koccintva előtte. Egyszer azt hallottam, hogy ha koccintasz, fenékig kell innod, amit a kezedben tartasz, de tekintve, hogy egy üveg whiskyvel van dolgom, ezt talán mégsem kockáztatnám meg. Ciel biztosan megbocsájtja.
Marja a torkom az ital, de meglepően kellemes az íze. Végigszántja a nyelőcsövem, majd megül a gyomromban, mint valami forró viasz. Köhögnöm kell, de nem tart sokáig, és az üvegem is biztonságban van, amikor Ciel kérdez, én meg kissé megijedek. Most kéne kiteríteni a lapjaimat? Egyenlőre még óvatos vagyok. De arra számítok, ma kell tiszta vizet önteni a pohárba. És persze jönnek is a kérdések, amikre számítottam, amiktől féltem.
- Nem tudom- vonom meg a vállam. - Sosem éreztem vonzalmat még egyik lány iránt sem.- Szent igaz. Bár a nővéreim egy-egy barátnőjével volt "randevúm", sosem én kezdeményeztem. A nővéreim azt hitték, bátortalan vagyok, én meg meghagytam őket ebben a hitben. Magam sem tudtam biztosan, mi bajom van, amíg nem láttam meg Cielt...
Kiakaszt, hogy még mindig ezen lovagol, mert közben elejt egy apró bókot is. És most inkább visszapasszolom a labdát.
- Igazán? Mi minden kell ahhoz, hogy bárkit megkapjak? - Érzem, hogy elpirulok, és örülök, hogy erős piát ittunk, mert így legalább arra foghatom. Egyáltalán észreveszi ebben a félhomályban? Mindegy. Elég, hogy én tudom.
Iszik újra, és rágyújt egy cigire. Fura, tényleg eper illat lengi körül, ahogy kifújja a füstöt. Nem mondom, hogy rá fogok szokni erre, de most nem zavar. Nem zavar a füst sem, és az sem, hogy egészen közel van hozzám. Az előbbi mondata zakatol a szívemben, az agyamban... "bármelyik lányt vagy srácot megkaphatnád", és szinte kívánom, hogy jöjjön rá, azért hívtam őt ma ide, és csak őt, előtte senki mást, mert... Nekem ő tetszik. Ez ilyen egyszerű. És közben mégsem az.
Vissza az elejére Go down
Ciel D. Blackall

Ciel D. Blackall


Posts : 27
Join date : 2013. May. 22.
Residence : under your bed
Age : 32
Play by : ezra miller

Club Cherry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry Icon_minitimeKedd Júl. 09, 2013 7:49 pm


This is a damn cold night, honey, don't leave me alone now when I finally found you



Nézem, ahogy belekortyol az italba, ahogy az fogy az üvegből, és csendben figyelek. Vele ellentétben nekem könnyebben megy át a torkomon a whisky, nekem ez a mindennapok része volt, de ő... Nem is tudom, kezdtem egyre biztosabb lenni abban, hogy nem az a partiállat típus, aminek lényegében örültem is. Hogy őszinte legyek, az ilyen típusú emberek már kezdtek kissé untatni, hiszen a mindennapokban ők vettek körül... Én pedig kegyetlenül imádtam a változatosságot.
Hagyok neki egy kis időt, hogy meggondolja a választ a kérdésemre, közben szívom a cigimet, minden pillanatát igyekszem kiélvezni annak, ahogy a füst végigáramlik a légcsövemen, de az is a torkomon akad, mikor meghallom a válaszát. Ez azt jelentené, hogy ő...? Az ajkaimhoz emelem a whisky-s üveget, és meglepetten veszem észre, hogy több, mint a fele már üres, lassan ellazulok... Amikor ő visszapasszolja a labdát.
Tekintetem rá függesztem, aprót sóhajtok. Álljunk csak meg egy pillanatra, jól láttam, hogy kissé elpirult? Félszegen elmosolyodok, ráharapok az alsó ajkamra, majd megfogalmazok egy majdnem összefüggő, egészen logikus választ.
- Igazán... Hidd el, én már csak tudom. - Rákacsintok, majd még jobban felé fordulok, tekintetem az övébe fúrva. Igéző, világoskék szemek, annyira különbözőek az enyémektől, amikben csak mérhetetlen üresség és sötétség rejtőzik. - Nekem, személy szerint, tetszenek a szemeid, olyan különlegesek. És... Kegyetlenül szexi, mikor az ajkaidat harapdálod.
Félszegen elmosolyodok, és észre sem veszem, mikor kezem az arcához ér, lassan végigsimít rajta... Annyira, annyira kívánom! Bár nem vagyok benne biztos, hogy ez tényleg jó ötlet, egy szó nélkül csókolom őt meg; még érzem a whisky ízét az ajkain, és ahogy az összekeveredik a cigim füstjének eprével, ez a tűz majdnem feléget. Egyik kezem még mindig az arcán pihen, másik pedig a hajába túr, igyekszem kiélvezni ezt a pillanatot a lehető legtovább, mert arra számítok, hogy most majd ellök magától, leordít és itt hagy, és még egy ilyen alkalmam nem lesz.
Mikor végre elhúzódok tőle, egyből fel is kelek mellőle, és a vízhez térdelek, ujjaim belemártom és szórakozottan rajzolok különböző jeleket a felszínére. Nem nézek hátra, nem teszek semmit, nem szólok semmit... Te jó ég, mekkora hülyeséget csináltam.


TAG: Robert | WORD COUNT: ### | NOTES: bocsánat a minőségért, a késésért, de éhes vagyok, álmos vagyok.... a következő jobb lesz, I promise.
Vissza az elejére Go down
Robert Garfield

Robert Garfield


Posts : 22
Join date : 2013. Jul. 02.
Residence : Los Angeles
Age : 33
Play by : Logan Lerman

Club Cherry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry Icon_minitimeKedd Júl. 09, 2013 10:21 pm

Iszogatom a whiskyt, mert időnként a számhoz emelem, miközben beszélgetünk Ciellel. Egyre jobban tetszik az a melegség a gyomromban és a mellkasomban. Vágyom arra, hogy az egész testem kitöltse. A lábam már gumiból van, mintha nem is az én testem része volna, úgy érzem, képtelen lennék rá állni.
A kérdések, amiket kapok, mintha egyre direktebbek lennének, és én azon filózom, mennyire nyílhatok meg egy olyan ember előtt, akit nem is ismerek (de aki tetszik, Istenem, mennyire tetszik!). Őszinte vagyok, mégis óvatos, de tudom, hogy előbb-utóbb ki kell mondanom majd a nyilvánvalót. Vagy valami csoda történik...
A lányokról beszélgetünk, nem egészen úgy, ahogy a haverok szoktak, akik élvezettel mondanak el minden mocskos részletet, melyik csaj hogy szereti ha... Nem, Ciellel egy kicsit más. Vagy nagyon? Ő is azt mondta volna, hogy nem vonzódik hozzájuk? Az alkohol kissé tompítja a gondolkodásomat, nem egészen tudom, mire helyeselt, vagy mondta azt, hogy "én már csak tudom". Előtte én azt mondtam, sosem vonzódtam a lányokhoz. Ha jól értem, ez azt jelenti... A kacsintása kicsit megzavar. Ez cinkosság most, vagy azt jelenti, viccel?
Közben meg olyan kijelentést tesz, hogy én bárkit megkaphatnék. Na, erre kíváncsi vagyok. Mégis hogyan? Miért? Közelebb húzódik, mintha titkot akarna elmondani, és ez most nagyon édes, nem akarok elhúzódni, szemeimet az ajkaira szegezem, mintha félnék attól, hogy nem fogom hallani, amit mond, és akkor sosem fogom megtudni a nagy titkot. Legalább megpróbálkozom, hogy leolvassam...
Aha, a kék szemeim..., az ajakharapdálás... Szexi?
Alig jutnak el az agyamig a szavai, amikor a kezét az arcomon érzem, aztán a száját az enyémre tapasztja. Az a forróság önt el, amire az imént vágyódtam, még a hajam vége is lángol, és úgy érzem, besszippant a világegyetem, ahogy a másik keze a hajamhoz ér. Mintha felrobbantam volna, mégis őrülten jól érzem magam. Mintha minden felesleges súlyt a földön hagytam volna, én meg repülnék.
Elszakad tőlem. Nem csak az ajkaival, hanem testileg is eltávolodik, de én még mindig valahol fényév távolságra járok a földtől, le vagyok lassulva, nem tudok utána nyúlni, hogy ne menjen. Kezem az üveg nyakára kulcsolódott, még mindig azt szorongatom. Óvatosan dőlök hátra, és most valóban harapdálom az ajkam. Hogy lehet, hogy nincs már ott, ami az előbb annyira boldoggá tett? Tudatosul bennem, hogy az előbb megcsókoltak, és hitetlenkedem. Álmodtam volna? Tovább rágom és szívom a szám, és ott van az a kesernyés mégis epres íz, ami csak egy helyről származhat.
- Ciel...- suttogom a nevét, éppen úgy, ahogy nemegyszer otthon, az ágyamban, amikor róla ábrándoztam, és vigyorogni van kedvem. Szétestem, darabokra hullottam, tessék engem összeszedni!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Club Cherry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Club Cherry
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» CLUB N.Y.C.
» Salsa club
» Club Chocolate disco
» Club Jackpot disco
» Glass Door club

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Defiant Universe :: Alpha Verse • Los Angeles :: • Ázsiai negyed-
Ugrás: