The Defiant Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ, de mégis három... Ugyanaz, de mégsem... Az emberek nagyravágyósága miatt a világ, amiben élünk megváltozott. Minden csupán tőlünk függ. Hol, hogyan, kivel és miként élünk. Tapasztald meg egyazon világ három arcát és tedd a helyére a dolgokat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
Üdv a defiant universe különös világában! Ha tetszik, amit látsz, rajta... regisztálj és légy részese egy cseppet sem hétköznapi történetnek!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
staff

Legutóbbi témák
» Második randi, avagy a strandon
Club Cherry - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm by Dylan Branfort

» Albérletben...
Club Cherry - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 1:46 pm by Robert Garfield

» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
Club Cherry - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am by Dylan Branfort

» Képet, neked, szeretettel!
Club Cherry - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:38 am by Amelia Bright

» Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
Club Cherry - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am by Marcie Owanfell

» Branfort kúria
Club Cherry - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am by Dylan Branfort

» Phoenix Rose
Club Cherry - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:00 am by Marcie Owanfell

» Katrina White
Club Cherry - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:50 pm by Katrina White

» Noel Jackobs készülget
Club Cherry - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:32 am by Noel Jackobs

» Erdei utak
Club Cherry - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:54 am by Marcie Owanfell

frpg toplista
Club Cherry - Page 2 2zid75e
~ frpg toplista ~
Kérlek, segíts nekünk minden nap egy kattintással, hogy egyre előrébb kerülhessünk a szerepezős fórumok toplistáján.
Top posters
Admin
Club Cherry - Page 2 Vote_lcapClub Cherry - Page 2 Voting_barClub Cherry - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Branfort
Club Cherry - Page 2 Vote_lcapClub Cherry - Page 2 Voting_barClub Cherry - Page 2 Vote_rcap 
Amelia Bright
Club Cherry - Page 2 Vote_lcapClub Cherry - Page 2 Voting_barClub Cherry - Page 2 Vote_rcap 
Marcie Owanfell
Club Cherry - Page 2 Vote_lcapClub Cherry - Page 2 Voting_barClub Cherry - Page 2 Vote_rcap 
Rei Minh
Club Cherry - Page 2 Vote_lcapClub Cherry - Page 2 Voting_barClub Cherry - Page 2 Vote_rcap 
Ciel D. Blackall
Club Cherry - Page 2 Vote_lcapClub Cherry - Page 2 Voting_barClub Cherry - Page 2 Vote_rcap 
Robert Garfield
Club Cherry - Page 2 Vote_lcapClub Cherry - Page 2 Voting_barClub Cherry - Page 2 Vote_rcap 
Joyce Romain
Club Cherry - Page 2 Vote_lcapClub Cherry - Page 2 Voting_barClub Cherry - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Prince Rosso
Club Cherry - Page 2 Vote_lcapClub Cherry - Page 2 Voting_barClub Cherry - Page 2 Vote_rcap 
Svetlana Rimmer
Club Cherry - Page 2 Vote_lcapClub Cherry - Page 2 Voting_barClub Cherry - Page 2 Vote_rcap 
kiemelt
Club Cherry - Page 2 A>
anniversary
oldalnyitás napja: 2013.05.21.

 

 Club Cherry

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Ciel D. Blackall

Ciel D. Blackall


Posts : 27
Join date : 2013. May. 22.
Residence : under your bed
Age : 32
Play by : ezra miller

Club Cherry - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 11:42 pm


This is a damn cold night, honey, don't leave me alone now when I finally found you



Gondolkodok. Intenzíven gondolkodok, kattognak a fogaskerekek az agyamban, szinte már füstölög, de semmi értelmes dolog nem jut eszembe. Az a csók... Azt hittem, napirendre fogok tudni térni efölött, de nem tudtam. Néztem a saját tükörképem a víz felszínén, ujjaim önkéntelenül is az ajkaimhoz vándoroltak, leszidtam magam a hülyeségemért. Vajon az normális, hogy ennyire kívánok valakit?
A nevemet suttogja, akaratlanul is hátra fordulok. Kezében még mindig ott a whisky-s üveg, látom rajta, hogy részeg, ezen el kell mosolyodnom. Mondjuk valamilyen szinten bűntudatom is van, mert ez az én hibám. Igaz, nem én itattam le, de ha nem én és a hülye whisky-m, most nem kéne azon filozofálnom, mégis hogy az istenbe magyarázom majd ki magam holnap, mikor kijózanodik. Oh, és mindenek előtt hogy hurcolom majd innen ki, ha majd jön a dagály és erősen veszélyeztetve leszünk a víz által. Vajon nagyon megdöbbenne, ha az én ágyamban érné a reggel? És nem, még mielőtt bárki valamilyen szexuálisan túlfűtött, deviáns alakot csinálna belőlem,megsúgom, hogy itt arra gondoltam, hogy fogalmam sincs, hol lakik, viszont az én lakásom üres, és mivel csak egy hálószobám van, nos... Mondjuk elférek én a kanapén is, nem?
Megcsóválom a fejem, majd felállok, kinyújtóztatom az elgémberedett végtagjaimat. A szám sarkában még mindig ott díszeleg a cigaretta, eper illatú füstfelhőt von körém, amibe szeretnék elrejtőzni. Mégis, visszaülök mellé, mintha mi sem történt volna és kiveszem a kezéből a whisky-s üveget, halványan mosolyogva.
- Azt hiszem, jobb lesz, ha ezt nem fejezed be. - Párszor meglengetem az orra előtt a félig üres üveget majd leteszem magam mellé, hogy még véletlenül se érje el, csak ha átmászik rajtam és kiveszi a kő mögül. De egy dolog még mindig foglalkoztat, és szinte késztetést érzek, hogy szövegeljek... Mint mindig, amikor valami  (valaki) összezavar.
- Nézd, én... Szóval... - Megint nagyon ambiciózusan kezdek neki, gondolatban vállon is veregetem magam, amiért ilyen ügyes vagyok. De vajon emlékezni fog egyáltalán bármire is holnap? - Ne haragudj azért a csókért, kicsit beleéltem magam a dolgokba, szóval... Áh, mindegy, felejtsd el.


TAG: Robert | WORD COUNT: ### | NOTES: megint bocsánat a minőségért, a következő jobb lesz Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Robert Garfield

Robert Garfield


Posts : 22
Join date : 2013. Jul. 02.
Residence : Los Angeles
Age : 33
Play by : Logan Lerman

Club Cherry - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 11, 2013 3:03 am

Melegséggel önt el a pia, és lángolok, amikor Ciel megcsókol. Mit lángolok? Égek, repülök, bezsongok, széthullok, egyszerre van kedvem sírni és nevetni, megölelni az egész világot és szerelmet vallani ... és... Megőrültem. Biztos álmodom, csak a pia teheti, hogy képzelődöm, mert az eper íze is itt van a számban, az meg mégiscsak lehetetlen, hogy ő csókolt volna szájon.
Utána nyöszörgök, mert itt hagyott, inkább a vizet baszkurálja, minthogy velem beszélgessen. Valami rosszat mondtam volna? Próbálok az agyamban kutatni, de túlságosan sok darázs van a fejemben, és a sok zsongástól a saját gondolataimat sem hallom. De igazából nem is érdekel. Ha álom volt, nem akarom, hogy vége legyen, becsukom a szemem, hogy könnyebb legyen visszaidézni a képet, az érintést, az ízt... Kétségbeesetten igyekszem felidézni, és újra sóvárgok utána. Az első csókom. Életem első csókja, és én emlékezni akarok rá. Nem csak azért, mert az első, hanem mert egy olyan személytől kaptam, aki valóban sokat jelent nekem.
Fekszem a sziklán, a a barlang sötétjébe bámulok, érzem, hogy szétterül a vigyor az arcomon és nem tudom (nem is akarom visszafogni). Hirtelen megint ott terem Ő, és a legelső dolog, amit tesz, hogy kiveszi az üveget a kezemből. Rötyögök, amikor azt feltételezi, amiatt vagyok ennyire boldog. Már szóvá tenném, hogy kárpótolnia kell, de nem forog az észkerék, nem forog a nyelvem sem, ő pedig beszélni kezd, és megint kicsit leforráz, éppen úgy, mint amikor azzal a másikkal láttam meg.
Ne haragudjak? Azt mondta, ne haragudjak? Szóval... A szememhez emelem a kezeim, kissé mellé nyúlok, de aztán megfogom az orrnyergemet és összeszorítom, hogy nehogy már sírni kezdjek, amiatt, mert valaki csókot lopott tőlem, amikor nem is gondolta komolyan. Vagy most mi van?
Felülök, és képletesen a sarkamra állok, mert elég állhatatos vagyok, ha olyan dologról van szó, ami érdekel, és ő pont ezek közé tartozik. Ráadásul élő személy. És én érzek iránta valamit. Elengedhetném úgy, hogy fogalmam sincs, mit gondol most?
- Ciel... Elfelejteni? - Nézek rá kissé búsan, de alig látom a sötétben. A Hold fénye már nem ragyogja be úgy a barlangot, mint amikor ideértünk. Vajon mennyi idő telt el? -Nem, nem akarom elfelejteni. Éld bele magad újra...
Basszus, ez elég konkrét, tulajdonképpen arra kérem, csókoljon meg még egyszer, de most, hogy szabad mind a két kezem, talán én is megérinthetném. Kurvára nem érdekel a whisky, csak a csókjára szomjazom, ezért húzódom hozzá közelebb. Izgulok, totálisan izgulok, remeg minden tagom, nem akarok felsülni, azt akarom, hogy jó legyen, mert most nem csak kapni akarok, hanem adni is...
Vissza az elejére Go down
Ciel D. Blackall

Ciel D. Blackall


Posts : 27
Join date : 2013. May. 22.
Residence : under your bed
Age : 32
Play by : ezra miller

Club Cherry - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 12, 2013 1:27 am


This is a damn cold night, honey, don't leave me alone now when I finally found you



Tiltakozik, mikor kiveszem a kezéből az üveget, de nem hagyom magam meggyőzni, nem adom azt neki vissza. Még mielőtt félretenném azt, megiszom a whisky-t, ami benne maradt, talán hogy egy kissé felbátorodjak, mert őszintén szólva saját magamat is összezavartam ezzel a csókkal, nem még hogy őt... E tudom képzelni, mit gondolhat most magában, a BC Groan gitárosa meleg és pont most csókolta őt meg... Tele lesznek ezzel holnap az újságok, már ha elrohan ezzel az első szerkesztőségbe, vagy meglát minket valami paparazzi. Nem mintha annyira érdekelt volna, de hát híresség voltam... És nem akartam, hogy miattam az ő nyomában is loholjanak a lesifotósok. Engem ez már nem zavart, de ő... Hogy reagált volna erre?
És ami a legjobban megzavar, hogy sokkal többet akarok. Akár itt és most, mert ez az egy csók annyi mindent indított el bennem, hogy én magam is megdöbbentem. Nem egy kapcsolatom volt már, tartós vagy egyéjszakás, ki mit szeret, de... Nem is tudom.
Amikor megszólal, nem figyelek a szavaira, legalábbis eleinte nem. Csak azután, hogy azt mondja... nem akarja elfelejteni? Meglepetten nézek rá, nem értem, pedig elég konkrétan fejezi ki magát. De biztos, hogy ezt akarja, és nem csak az alkohol beszél belőle? Kár lenne, ha csak így lenne, mert kegyetlenül kívánom őt, és ha holnap reggel seggbe rúgna, az hosszabb időre földhöz vágna. Azt hiszem.
- Honnan tudod, hogy nem csak az alkohol beszél belőled? - Közelebb húzódok hozzá, felé fordulok, de nem várom meg, hogy válaszoljon. Mutatóujjam az ajkaira helyezem, ezzel elhallgattatva őt, majd utolsót szívok a cigimből, mélyen letüdőzve a füstöt. Akár az alkohol beszél belőle, akár nem, ma éjjel az enyém volt, hiába bánhattuk holnap ezt mindketten... Főleg, hogy én pár nap múlva elutazok, a banda turnéja folytatódik és ki tudja, mikor ér véget? Minduntalan új ajánlatokat kapunk, új lehetőségeket, koncertmeghívásokat, és nem szokásunk visszautasítani semmit sem...
Ujjaim bizonytalanul rajzolják körbe ajkainak a körvonalát, majd még mindig a tüdőmben tartva a cigarettafüstöt hajoltam egészen közel hozzá. Nyelvem végigsiklott az alsó ajkán, majd gyengéden rá is haraptam, miközben a combjain támaszkodtam, hogy ne essünk le a kőről, egyenesen bele a vízbe. Egyenesen az arcába fújtam a cigarettafüstöt, hátha ez elég egyértelmű jel lesz a számára, ha meg nem, akkor így jártunk.
Két kezem közé fogtam az arcát és magamhoz húztam, olyan közel, amennyire csak tudtam és habozás nélkül az ajkaira szorítottam a sajátomat. Fel sem tűnt, mennyire heves és durva vagyok egészen addig, amíg meg nem éreztem a vérének ízét a számban. Nyelvem végigsiklott az apró seben, amit a fogaim ejtettek rajta, majd loptam tőle még egy utolsó csókot, ezúttal már sokkal gyengédebben, még mielőtt elhúzódtam volna és homlokom az övének támasztva, zihálva próbáltam szóhoz jutni. Ujjaim a barna hajtincsekbe temettem, gyengéden tartottam, de annyira határozottan hogy ne húzódhasson el, amíg én nem akarom... Én pedig nem akartam, szóval ha ő sem lök el, akkor valószínűleg így is maradunk, amíg el nem húzódok, hogy újra rágyújtsak.


TAG: Robert | WORD COUNT: ### | NOTES: hát ez ilyen lett, nem másmilyen.
Vissza az elejére Go down
Robert Garfield

Robert Garfield


Posts : 22
Join date : 2013. Jul. 02.
Residence : Los Angeles
Age : 33
Play by : Logan Lerman

Club Cherry - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 12, 2013 2:18 am

Megcsókol, velem felrobban a világ, repülök, boldog vagyok... Ő meg sajnálkozik. Lehet ekkorát zuhanni seperc alatt? Majdnem bőgök, komolyan, ilyet még nem éreztem soha, hogy egyetlen perc leforgása alatt legyek mennyben és a pokolban, hacsak nem a hullámvasúton, az ilyen. A gyomrom liftezik. Felülök, és igyekszem összeszedni magam, hogy érthetően beszéljek, és ne legyek zavaros. Tulajdonképpen az ő szavaival élek, és tudni akarom, mi az, amibe beleélte magát az előbb. A csók volt, vagy valami más?
Kérdez, és már mondanám, hogy két évig nem lehettem folyamatosan részeg, és én tudom, hogy mit akarok, amikor belém is fojtja a szót. Az ujjával teszi, ezen meghökkenek egy kicsit, de mozdulni sem merek. Ha ez az egyetlen mód, ahogy most hozzám akar érni, most ezt sem szeretném elveszíteni. Ahhoz is idő kell, hogy felfogjam, az egész csak illúzió volt. Vagy mégsem?
Figyelem, ahogy letüdőzi a füstöt, ahogy a cigijébe szív (az eper illatúba), és aztán az ujjai után a nyelvével is az alsó ajkamat érinti, én ismét behunyom a szemem, arra a csodára várok, amit az előbb kaptam, ellazítom magam, hogy vissza tudjak csókolni, de ő most az arcomba fújja a füstöt, mintha ez jelentene valamit, de nem tudom mi az... És Istenem...
Harap és sokkal vadabb, mint az előbb. Érzem, hogy kiserken a vérem, és marja a szemem a füst, és ott van az eper íze a számban, és ha akarnék se tudnék elszakadni tőle, mert olyan szorosan tartja a tenyereiben az arcom. Mit érzek most? Nem tudom. Össze vagyok zavarodva. Ahelyett, hogy összevakart volna, még apróbb darabokra tört.
És aztán ismét gyengéd, ebbe a csókba szívesen belegabalyodnék, ezt szívesen folytatnám, de ő megint elhúzódik, hogy aztán csak a homlokunk érjen össze. Én meg zihálok. Ő is. A keze a hajamba kúszik, én meg ismét erőt próbálok gyűjteni...
Kell egy-két pillanat, amíg magamhoz térek. Nem álmodtam. valóság volt. Itt a vérem íze a számban, ez valóban csók volt, tehát előtte is az volt, és azóta is volt még egy... Ez a pasas engem megőrjít, és ha ilyen a szerelem, akkor örülök, hogy csak most élem át, mert pár éve még belehaltam volna.
- Ciel- nyöszörgöm halkan, és érzem, milyen szánalmasnak tűnhetek- Egy picivel gyengédebben szeress, mert nem fogom tudni kimagyarázni a sebeimet...
Talán az alkohol miatt, de nevetni kezdek, aztán, ahogy lazul a keze a hajamban, a fejem a nyakába fúrom, ott nevetek tovább, hacsak el nem húzódik, aztán puszikat adok neki oda (a nyakára), és megölelem, mert erre vágyom, és nem akarom, hogy újra elhúzódjon. Nem tudom, hogyan kell szeretni, de az ölelés jó módszer, az ölelés biztonságos, az ölelés jó és meleg. Csak őt akarom ölelni.
És ha késznek érzi magát rá, ha nem akad ki a szavaim miatt, és ha nem lök el magától, akkor most én csókolom meg a száját. Puhán és kísérletezgetőn, hiszen járatlan vagyok még ebben a dologban, de azt tudom, az előbb nekem mi volt a jó.
Vissza az elejére Go down
Ciel D. Blackall

Ciel D. Blackall


Posts : 27
Join date : 2013. May. 22.
Residence : under your bed
Age : 32
Play by : ezra miller

Club Cherry - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 12, 2013 7:25 pm


This is a damn cold night, honey, don't leave me alone now when I finally found you



Nem akarok ennyire durva, ennyire érzéketlen lenni, de nem tehetek róla, hogy ilyen reakciót vált ki belőlem. Csókolni akarom őt, harapni, kényeztetni, de ez nem lenne ehhez a megfelelő hely... És egyébként sem hiszem, hogy ő az a fajta lenne, aki egyből beugrik egy ismeretlen srác, jelen esetben szerény személyem ágyába. Mondanám, hogy sajnálom ezt? Talán egy kicsikét, de tudom, hogy előbb-utóbb úgyis megkapom, amit akarok... És valamiért érzem, hogy ez esetben ez az a bizonyos "utóbb" lesz.
Még mindig érzem a vére ízét az ajkaimon, sápadtan elmosolyodok, miközben mindvégig tartom őt, ujjaim még mindig a hajtincsei közt pihennek, majd elhúzódok, bánatosan mosolyogva. Nem tudom, mit akar, konkrétabban kéne kifejeznie magát,kimondania, hogy tényleg akarja mindezt, hogy kellek neki, nem csak szórakozik.
Kér, hogy vigyázzak rá, én pedig kissé elhúzom a szám. Tényleg nem voltam valami óvatos, hiszen mi van akkor, ha ő nem ezt szokta meg? Sőt, biztos, hogy nem ezt szokta meg. Én már megszoktam, milyen az, ha valaki agresszív velem az ágyban (és nem csak), nem maguktól jelentek meg a testemen a karmolások és zúzódások... De az tény, hogy nekem is sokáig kellett szoknom és sokáig gondolkodnom, hogy magyarázzam ki magam ebből. Talán pont ezért reagáltam csak le a szavait egy halk sóhajjal, miközben a whisky felé nyúltam, nem volt még bennem elég alkohol mindehhez.
- Oh, bocsánat... Legközelebb óvatosabb leszek. - Arcát a nyakamba fúrja és nevet, meggyőződök, hogy tényleg talán nem kellett volna leitatni. Leitatni? Nem tiltakozott. De akkor is, kicsikét bűntudatom van, nehogy holnap megbánja. Hiszen nincs annál rosszabb, ha valaki hirtelen közli veled, hogy nem vagy neki elég jó...
Ajkai a nyakamat érintik, megborzongok, halkan felsóhajtok, majd fogaim az alsó ajkamba mélyesztem, vajon ő tudja, mit tesz velem? Vajon tudja, mennyire kívánom őt?
Gyengéden csókol, bizonytalanul, én pedig hagyom, hogy kísérletezzen, csak néha viszonozom egy-egy csókját, hasonlóan óvatosan, nem akarom őt bántani... Ami nekem egy elég jellemző tulajdonságom.


TAG: Robert | WORD COUNT: ### | NOTES: 'reggelt.
Vissza az elejére Go down
Robert Garfield

Robert Garfield


Posts : 22
Join date : 2013. Jul. 02.
Residence : Los Angeles
Age : 33
Play by : Logan Lerman

Club Cherry - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 2:26 am

Életem első csókja után a mennyben járok. Még akkor is, ha pillanatokkal később a pokolba zuhanok, hiszen akitől azt a csókot kaptam, látszólag megbánta, amit tett. Nem akarom, hogy így legyen. És talán ő sem így gondolta igazából, mert újra a közelembe jön, és ismét közelebb kerülünk egymáshoz. Válaszolnék a kérdésére, de nem hagyja, az az új csók pedig letaglóz, mert egészen másmilyen, mint amit az előbb kaptam.
Tagadhatnám, hogy ebben is van egyfajta izgalom, hiszen olyasmi vadságot vélek benne felfedezni, mint amikor a gitárját törte szét a színpadon, vagy ahogy a zenésztársa nyakának esett. Ez tűzzel teli, szenvedélyes... De nekem az előbbi sokkal jobban tetszett. Felsebzi az ajkam, és a vérem íze keveredik az ő szájának ízével, fura elegyet alkotva a whiskyvel...
Aztán, mintha megérezné, hogy ez így akár ijesztő is lehetett számomra, puhább csókot is kapok tőle, mintegy engesztelésül, én pedig arra kérem, szelíden szeressen. Az egészben azonban van valami vicces is, vagy nem tudom, micsoda, de nevetni kezdek. Fogalmam sincs, honnan jön ez, biztos, hogy nem rajta nevetek és nem jókedvből, de egyfajta feszültségtől szabadít meg, és ez jó.
Minden tagom finoman vibrál, és amikor lazít a szorításán, én a nyakához fúrom a fejem, oda adok puszit neki, hogy aztán rátaláljak a szájára, kezdeményezzek én, mert vágyom rá, hogy újra mennybe repítsen.
Azt ígérte, legközelebb óvatosabb lesz, és én most szaván fogom. A legközelebb most van. És talán hülye gondolat, és úgyis lehetetlen vállalkozás, de az elmúlt 22 év minden elmulasztott csókját rajta (és vele) kívánom behajtani. Úgy érzem, érdemes volt eddig várni, mert ez a csók őszinte, és valódi érzelmeken alapul, nem csak pillanatnyi vágy fűti. Bennem biztosan.
Óvatosan és gyengéden csókolgatom a száját, érintem a nyelvemmel, miközben a bal kezemmel egy hajtincset húzok ki az arcából, hogy aztán a tarkójára csússzon a kezem. Nehezen szakadok el, mégis muszájnak érzem, mert nem vagyok önző, és úgy érzem, hogy valami nem teljesen stimmel.
- Valamit... valamit rosszul csinálok?- kérdezem, és érzem, hogy a szívem a torkomban dobog. Csak egy picit húzódom tőle hátrébb, kb 20-30 cm lehet közöttünk. Zavartan nyúlok a számhoz, a kis seb érintése szúró érzést okoz, ezért újra beszívom az alsó ajkam, de a vér ízét most nem érzem. Valami fáj belül, csalódott vagyok, hogy csalódást okoztam, de senki sem születik csókkirálynak, én sem vagyok kivétel. Mégis haragszom magamra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Club Cherry - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Cherry   Club Cherry - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Club Cherry
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» CLUB N.Y.C.
» Salsa club
» Club Chocolate disco
» Club Jackpot disco
» Glass Door club

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Defiant Universe :: Alpha Verse • Los Angeles :: • Ázsiai negyed-
Ugrás: