The Defiant Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ, de mégis három... Ugyanaz, de mégsem... Az emberek nagyravágyósága miatt a világ, amiben élünk megváltozott. Minden csupán tőlünk függ. Hol, hogyan, kivel és miként élünk. Tapasztald meg egyazon világ három arcát és tedd a helyére a dolgokat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
Üdv a defiant universe különös világában! Ha tetszik, amit látsz, rajta... regisztálj és légy részese egy cseppet sem hétköznapi történetnek!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
staff

Legutóbbi témák
» Második randi, avagy a strandon
Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm by Dylan Branfort

» Albérletben...
Második randi, avagy a strandon Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 1:46 pm by Robert Garfield

» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am by Dylan Branfort

» Képet, neked, szeretettel!
Második randi, avagy a strandon Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:38 am by Amelia Bright

» Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
Második randi, avagy a strandon Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am by Marcie Owanfell

» Branfort kúria
Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am by Dylan Branfort

» Phoenix Rose
Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:00 am by Marcie Owanfell

» Katrina White
Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:50 pm by Katrina White

» Noel Jackobs készülget
Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:32 am by Noel Jackobs

» Erdei utak
Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:54 am by Marcie Owanfell

frpg toplista
Második randi, avagy a strandon 2zid75e
~ frpg toplista ~
Kérlek, segíts nekünk minden nap egy kattintással, hogy egyre előrébb kerülhessünk a szerepezős fórumok toplistáján.
Top posters
Admin
Második randi, avagy a strandon Vote_lcapMásodik randi, avagy a strandon Voting_barMásodik randi, avagy a strandon Vote_rcap 
Dylan Branfort
Második randi, avagy a strandon Vote_lcapMásodik randi, avagy a strandon Voting_barMásodik randi, avagy a strandon Vote_rcap 
Amelia Bright
Második randi, avagy a strandon Vote_lcapMásodik randi, avagy a strandon Voting_barMásodik randi, avagy a strandon Vote_rcap 
Marcie Owanfell
Második randi, avagy a strandon Vote_lcapMásodik randi, avagy a strandon Voting_barMásodik randi, avagy a strandon Vote_rcap 
Rei Minh
Második randi, avagy a strandon Vote_lcapMásodik randi, avagy a strandon Voting_barMásodik randi, avagy a strandon Vote_rcap 
Ciel D. Blackall
Második randi, avagy a strandon Vote_lcapMásodik randi, avagy a strandon Voting_barMásodik randi, avagy a strandon Vote_rcap 
Robert Garfield
Második randi, avagy a strandon Vote_lcapMásodik randi, avagy a strandon Voting_barMásodik randi, avagy a strandon Vote_rcap 
Joyce Romain
Második randi, avagy a strandon Vote_lcapMásodik randi, avagy a strandon Voting_barMásodik randi, avagy a strandon Vote_rcap 
Dylan Prince Rosso
Második randi, avagy a strandon Vote_lcapMásodik randi, avagy a strandon Voting_barMásodik randi, avagy a strandon Vote_rcap 
Svetlana Rimmer
Második randi, avagy a strandon Vote_lcapMásodik randi, avagy a strandon Voting_barMásodik randi, avagy a strandon Vote_rcap 
kiemelt
Második randi, avagy a strandon A>
anniversary
oldalnyitás napja: 2013.05.21.

 

 Második randi, avagy a strandon

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Második randi, avagy a strandon Empty
TémanyitásTárgy: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 11:30 pm


Amelia


Igencsak későre jár, amikor hazaérek. piszkosul fáj a lábam, és az a szerencsém, anyám már nincs ébren, így nem tud megszidni, hogy gyalog jöttem haza. De kellett az idő, hogy lehiggadjak megint. Amelia hatás.
Büszke vagyok magamra, hogy nem felejtettem el a számát elkérni. Amilyen rövid eszem van, képes lettem volna megint elkövetni ezt a hibát, de szerencsére, valamiért eszembe jutott.
Ahogy hazaérek, küldök neki egy sms-t, hogy minden rendben, otthon vagyok. A lányok és az anyák hajlamosak aggódni értünk, fiúkért, így ezt valahogy természetesnek veszem, már megszoktam anyámnál. Csak most éppen haza jöttem.
Nem igazán szokásom, hogy sokáig álljak a tus alatt, de most kifejezetten elnyújtom az ott eltöltött perceket, és folyamatosan hűtöm magamon a vizet. Vacogva bújok az ágyamba, miután a fogamat is megmostam, és nyakig húzom a takarót. Fülesen a rádiót hallgatom, ahol éppen azt ecsetelik, milyen jó strandidő lesz az elkövetkezendő napokban.
Innen jön az ötlet és rá is írok a kis Csibére: "Strand, holnap?"

//Bocs, hogy ilyen rövid. Sokat vártam a reag írással, és közben elálmosodtam. De megígértem... //
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Második randi, avagy a strandon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 11:35 pm

Dylan & Amelia



Szemeimet alig bírtam nyitva tartani, miután Dylan elment, így fel is mentem a szobámba és bedőltem az ágyba. Már majdnem el is aludtam, mikor rájöttem, hogy még nem szabadna, mert át kell öltöznöm, meg lefürödnöm, meg ilyenek, szóval gyorsan fel is pattantam az ágyból, amire vissza is ültem, mert csillagokat láttam és szédültem. Azt hiszem túl gyorsan álltam fel az volt a baj, de most nem tudok mit tenni, így jött össze.
A telefonom pittyegésére figyeltem fel, ami azt jelentette, hogy üzenetem jött. Eleinte nem tudtam, hogy ki az, mert nem szokásom ilyen későn üzenetet kapni, ilyenkor hívni sem szoktak, mert minden ismerősöm alszik, vagy nem is akarom tudni, hogy mit csinál. Na mindegy, megfogtam a telefonom, kioldottam a képernyőzárt, majd megnéztem, hogy kinek is jutottam eszébe ilyenkor. Megmosolyogtam az üzenetet, hiszen Dylan küldte, hogy jól van és hazaért. Örültem, hogy írt, mert szerintem elalvás előtt aggódtam volna egy sort, majd idegesen aludtam volna el, ami rémálmokat idéz elő nálam, legtöbbször babákkal, vagy kígyókkal. De ez így elmarad, szóval nyugodt szívvel mentem el fürödni.
A kádat tele engedtem vízzel, mert így sokkal könnyebb volt nem felébrednem. Mikor a kádban voltam hanyatt dőltem és lehunytam szemeimet, ami miatt majdnem elaludtam, de a telefonom megint pittyegett. Azt hiszem le kell cserélnem róla ezt a jelzést, mert nagyon idegesítő, mert mindig azt hiszem, hogy valami hülye videojáték adja ki a hangot. Gyorsan kimásztam a jó meleg vízből, törölközőt tekertem magam köré, leengedtem a vizet, majd visszamentem a szobámba.
Megmosolyogtatott, hogy megint Dylan írt és gyorsan vissza is írtam neki: "Benne vagyok. Mikor?" majd a telefont a párnámra dobtam és felvettem a pizsim, ami egy nagyon nagy pólóból, francia bugyiból és egy rövidnadrágból állt.
szószám: passz °° megjegyzés: ráért volna, tudok várni
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Második randi, avagy a strandon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 12:06 am

Alig váltam el Ameliától, máris ő jár a fejemben. Azaz egy percre sem ment ki onnan. Normális, hogy csak rá tudok gondolni? Fáj a lábam, de beveszek valami sz@rt, amit az orvos ajánlott. Még mindig forrónak érzem magam, bár a búcsú perceit nem lengte át az erotika. Elsősorban az illata és az íze leng még körül, érzem a pólómon, a számban... Üzenetet küldök neki, amikor hazaérek, hogy biztosan ne aggódjon miattam.
Zuhannyal hűtöm le magam, aztán a rádiót hallgatva fekszem az ágyamon. A házban már csend van, anyámék biztosan korán lefeküdtek, Marcie is magára csukta az ajtót. Nem zavar a fülhallgató, a hátamon fekve nézem a plafont. Ha zene szól, ritmusra jár a kezem a levegőben, mintha dobolnék. Fáradt vagyok, de nem tudok aludni, és csak vánszorognak a percek. Hírek, időjárás... Jobb híján ezt is meghallgatom, aztán kapok egy ötletet és újabb sms-t küldök a Csibének (hisz olyan kis picike).
Nem várom, hogy azonnal válaszol, mégis rezeg a telefon, hogy írt valaki. Még rá sem nézek a kijelzőre, tudom, hogy ő az, és mosolyra húzódik a szám. "Kettő körül érted megyek." Már nem merek konkrét időpontot írni (pedig azt szeretem jobban), mert nem tudom felmérni, milyen lesz a holnapom. Az ebéd után túl széles intervallum, de ez így megteszi. Remélem, Ameliának is megfelel majd. A strandot mindig szerettem. Jobban élvezem az élő vizet, de most kell a szórakozás is. Csúszdák, csobogók, masszázs medencék. Egy kis kényeztetés. Jól fog esni. Pihenve is lehet szórakozni, ha pedig jól lesz a lábam... Hát, nem is tudom. Lesz nemulass Ameliának! Megint eszembe jut a törékeny teste, a bőre, az illata... Gratulálok magamnak, hogy volt önuralmam megállni, megállítani... Valóban jól éreztem, hogy ő is kívánt engem? Elképzelhető ez? A telefont az ágyam mellé, a földre teszem, miután beállítom rajta az ébresztőt. 8:30-kor ideális felkelni.
A rádióból egy Muse album szól, és kapóra jön, hogy kedvelem őket, mert halkan én is énekelgetni kezdek. Lassan elterelődnek a gondolataim, elcsitulok, és belealszom a zenébe. Valamikor később arra ébredek, hogy elhalt a fülem, ezért megszabadulok terheitől és kikapcsolom a rádiót. Fogalmam sincs, mennyi az idő.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Második randi, avagy a strandon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 1:55 am

Dylan & Amelia



Igazából hulla fáradt voltam miután Dylan elment és magamra hagyott, de valamiért ne tudtam elaludni. Vagy csak a mai események hatása volt, vagy csak béna vagyok az elalvásban, nem tudom, de az biztos, hogy egy ideig nem fog ez menni. Mondjuk előtte el kell mennem tisztálkodni is, de a zuhanytól mindig felébredek. Gondolkodásom az idióta pittyegés zavarja meg, de nem baj örülök neki, mert Dylan írt, hogy minden oké vele. Örülök, hogy tudatta velem ezt, de remélem tudja, hogy ez nem muszáj neki, mert én nem olyan csaj vagyok, aki mindig, minden pillanatban tudni akar a másik hollétérő, még ha csak vécén is van. Fuj nem akarom én azt tudni. tényleg nem bírom ezeket a csajokat, akik folyton ezt csinálják és, ha kiderül, hogy a pasijuk beszél egy másik csajjal, már biztos benne, hogy a pasija megcsalja és bosszút akar állni a pasin is, meg a r*bancon is. És, hogy én honnan vagyok ilyen tapasztalt ebben, hogyha nem ilyen vagyok? Hát mert a legtöbb barátnőm ilyen volt. Szörnyen idegesítőek voltak, főleg mikor engem is belerángattak a féltékenykedési és bosszúállói hadjáratukba. Jobb szeretem a békességet ezen a téren.
A zuhany helyett a kád nyert, mert attól nem ébredek fel, hanem még inkább elálmosodom. amint benne ültem a forróság, csak még jobban átjárta a testemet, mivel nagyon magas hőfokú vízben szoktam fürdeni és mindig megégetem magam egy picit. De, hogy akkor miért nem fürdök másmilyen vízben? Mert ezt szeretem. Szeretem a gőzt, ahogy ellazít a meleg víz és teljesen kizárok mindent a tudatomból. Persze egy idő után megfájdul a fejem a nagy forróságból és mindig attól félek, hogy mikor a csap felett lévő tükörbe nézek, a párába lesz írva valami. Vagy mikor letörlöm a párát mögöttem lesz valaki. Most ettől pont nincs időm félni, mert hát a telefonom pittyeg én meg nagyon gyorsan jutok ki a fürdőbe érte. Gyorsan írok vissza neki, ami talán azért van, mert már elég nagy rutinom van a telefonról üzenetírásban. "Jó rendben, várlak." Ennyit írtam vissza nem ragoztam túl.
Már vagy ezer éve nem voltam strandon, mert egyik nyáron se jött össze, mert a szüleim nem engedtek egyedül, vagy én nem akartam menni, amikor lehetőség volt rá, így nagyon régóta ne jutottam ki oda. Régen nem is szerettem az ilyen helyeket, ahol fürdőruhában kellett flangálni, mert mindig is utáltam az alakom, túl soványnak és picinek tartottam magam, amiatt nem is szeretek fürdőruhában sem mutatkozni. Ez a gondolkodás módom még mindig meg van, de most már elmegyek ilyen helyekre, csak próbálom nem nagyon mutogatni magam.
Gyorsa átöltöztem pizsamába, majd lementem a nappaliba, hogy nézzek még valami filmet mielőtt elalszom és, hát ennek az lett a vége, hogy el is aludtam a nappaliban a kanapén összehúzódva, feküdve és nem zavart, hogy a tévében épp sikongat egy nő, olyan mélyen elaludtam. Reggel arra keltem, hogy anyámék hazajöttek az évfordulóról és kiabálnak velem, hogy miért hagytam egész éjjel menni a tévét és miért nem a szobámban aludtam. Jó kis reggeli ébresztő volt, de legalább éber lettem.
szószám: 492 °° megjegyzés: ennyi szó a semmiről....
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Második randi, avagy a strandon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 5:33 am

Ágyba fekvés után még váltok sms-t Ameliával, megbeszélve a másnapi programot, miszerint strandra megyünk. Eszembe jut, hogy hívnom kéne talán Marcie-t is, de ismerem a véleményét a zavaró harmadikról. Bár nekem más a véleményem, engem nem zavarna, főleg, hogy ők is ismerik egymást, inkább nem feszítem a húrt.
Amúgy is, úgy érzem, nem vagyok mostanában a szíve csücske. Akkor szórakoztunk együtt utoljára jól, amikor az udvaron hülyéskedtünk a gumimedencében. Akkor jókat nevettünk, de azóta mintha eltávolodott volna. És nem tudom, mi köze ehhez azoknak a telefonhívásoknak, amiket kap. Mert akkor mindig elvonul. Mintha szégyellné vagy titkolná, nem is tudom.
A délelőtt lassan telik, ágyban fekve olvasok (elővettem Rómeó és Júlia történetét), de a nyelvezete most sem tetszik jobban, mint a gimiben. Elképzelem az egészet egy modernebb korban, ahol nem bálról van szó, hanem valami extravagány partyról, házibuliról, és a szereplők a mi nyelvünket használják, kissé leereszkedően beszélnek egymással de közben marha vagányak. Elbohóckodva olvasok fel romantikusnak szánt sorokat, aztán a párnába fúrva a fejem röhögök magamon.
Későn reggelizem, inkább már ebédnek illene be, amit összeütök magamnak, hiszen omlettet csinálok szalámival, sajttal, uborkával, hagymával... És csak amikor bevágom jövök rá, a hagymát igazán kihagyhattam volna. Nos, igen, meg kell szoknom a gondolatot, hogy barátnőm van.
Kb 10 percig mosom a fogam, és további 5 percig öblögetek szájvízzel, de a hagymaszagot magamon ég mindig érzem. Benyomok a számba 3 rágót, és vadul rágcsálom, de a helyzet nem sokat javul. Leküldök még fél liter kólát, hatalmasat böfögök, aztán újra kezdem az egészet. Elmúlhat valaha a számból a hagyma íze, szaga? Jelenleg erősen kételkedem.
Előszedem a fürdőnadrágom, a múltkori Marcie-s kalandnak hála most könnyen kezembe kerül, és összepakolom a cuccom. Fürdőlepedő, napszemüveg, baseball-sapka. naptej. Sosem használom, de izgalmas dolog lesz bekenni vele Ameliát... Hűha, máris min jár az eszem? Bár jelenleg nem fáj a lábam, teszek el néhány fájdalomcsillapítót is.
Bermudát veszek fel, és egy ujjatlan pólót. Napszemüveg és a sapi... Már otthon se vagyok. A hűtőn hagyok üzenetet: "Strandra mentem, este jövök". Aztán irány a lány! Szinte repülök. Jó érzéssel csöngetek be hozzá, táskám hanyagul a vállamra dobva. Megnedvesítem az ajkam. És azért vigyorgok olyan idétlenül, mert végre nem érzem magamon a hagymaszagot.

Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Második randi, avagy a strandon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 6:55 am

Dylan & Amelia



Miután megbeszéltük sms-ben, hogy másnap hova megyünk, én átöltöztem és lecaplattam a nappaliba, hogy nézzek valami filmet. Igazából semmi konkrét nem volt, csak az volt a lényeg hogy elálmosodjak rajta, mert valamitől felkeltem. Nem hinném, hogy ez a fürdés lett volna, vagy ilyenek, mert a meleg víz csak még jobban elálmosított, de aztán felébredtem. Na mindegy a lényeg, hogy egyszer csak elnyomott az álom még lent a nappaliban.
Reggel elég későn keltem ráadásul arra, hogy a szüleim, vagyis inkább csak anyám kiabál velem, hogy miért nem fent aludtam a szobámban és miért hagytam egész éjjel menni a tévét. Persze nem az érdekli, hogy elaludtam-e a nyakam, vagy bármi más, az anyagi dolog. Istenem, hogyha régen is ennyire anyagias lett volna, nem lennék én és a húgom se lett volna. Nem értem pontosan mi változtatta meg őket annyira, mert az nem a húgom halála volt, mert előtte is ilyen volt, de ötletem sincs, hogy miért és el se mondta nekem soha, mondjuk nem is kérdeztem, de mindegy.
amikor az órámra pillantottam olyan 10 körül járt, ami azt jelentette, hogy kényelmes a kanapé, mert a saját ágyamban nem alszom eddig soha. Mikor iskola van, akkor is 2 órával előbb felkelek, mint kéne, mert egy óra míg összekészülök, de hogy mit csinálok a maradék eggyel az kész titok, amit senkinek soha nem fogok elmondani. Hogy miért azt nem tudom, de ha már nagyjából nyitott könyv vagyok, hadd legyen egy apró kis titkom is.
Mikor a késői reggelim közben közöltem anyuval a mai tervet, majdnem félrenyelt, apu meg elég mérgesen nézett. Na ez is jól kezdődik. Egész reggeli közben vitatkoztak és ami a legjobban, hogy anyám mellettem állt és nem ellenem volt. Apró mosolyt csalt az arcomra ez a kis gesztus, de nem nagyon akartam elvigyorodni. Anyám persze egyből felzavart a szobámba, hogy szedjem össze magam, míg Ő listát ír, hogy mit vigyek magammal. Uram isten! Ha Ő listát ír az faltó, falig ér és a fele cucc felesleges, legalább is szerintem. Persze a végén mindig kiderül, hogy ez, vagy az kellett volna. Eleinte anyám erősködött, hogy vegyem fel a fürdőruhámat a ruha alá, mert akkor nem kell öltözködnöm, de én nem akartam, mert semmi kedvem nem volt szoknyát felvenni, de aztán sikerült meggyőznie. Tényleg sokkal egyszerűbb úgy. A fürdőruhám és pánt nélküli felsőből állt és egy kötős alsóból és az egész fekete volt, piros pöttyökkel. Valahogy most annyira odavagyok a pöttyökért. A ruha amit felvettem szintén pánt nélküli volt és még ez is fekete volt. Ez volt az egyetlen lenge ruhám, ha megsülök benne az sem érdekel.
Anyám addig bepakolt egy kis táskába, ami meglepett, mert azt hittem több cuccot rak el. Az egész táska körülbelül akkora volt, mint egy A4-es lap, de mindegy nem tettem szóvá. Ahogy belenéztem volt ott naptej, önbarnító, bár ezt sose használnám, akkor fejfájás csillapító, az egyik zsebben hajgumi, pénz, már a telefonom is benne volt, irataim, szóval minden. Anyám aztán tényleg felkészült, minden eshetőségre, mert még esernyő is volt a táskában. Még szóvá akarom tenni az esernyőt, de ekkor csengetnek és ott hagytam anyámat a szobámba, de a táskát vittem magammal. Amint ajtót nyitok Dylant pillantom meg, ami nem ér meglepetésül, majd odahajolok hozzá egy csókra, de nem sokáig tart, mert érzem, hogy valaki, vagy valakik tekintete égeti a hátamat.
-Szia, indulunk?-kérdezem, mert már egyre jobban el akarok tűnni innen, mielőtt apám elfelejti az egyezségünket és mégis idejön beszélgetni hozzánk. Megbeszéltem vele, hogyha akarom, majd beszélgethetnek és majd én oldom meg a körülményeket is, de az nem most van. Még egy kicsit ideges, hiszen csak reggel tudta meg az egészet.
szószám: 588 °° megjegyzés: mi bajod a megjegyzéseimmel?! és bocsi a szófosásért
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Második randi, avagy a strandon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 10:19 am

Minden lelkiismeret furdalás nélkül megyek el otthonról, bár anyám a lelkemre kötötte, hogy pihenjek. Tudom, hogy este majd számon fog kérni, de majd arra hivatkozom, az egészre nem is emlékszem. (Félálomban voltam még, amikor kora reggel a szobámba jött, és halkan duruzsolt a fülembe.) Bár hallottam minden szavát, fel is fogtam, úgy tettem, mintha még nagyon aludnék. Még nyöszörögtem is egy kicsit.
A napom mindaddig eseménytelenül telik, míg el nem indulok a nagylányhoz (aki tulajdonképpen kicsike). Előre eltervezem, hogy ma is jó napunk lesz, tele nevetéssel, ismerkedéssel. Nem készülök órát adni, nem bújok a Tanárbácsi szerepébe, ez majd ráér... A mai nap csak a kikapcsolódásé.
Fekete ruciban nyit ajtót, ami nagyon csinos, , meg is kell kérnem, hogy forduljon körbe, hogy minden oldalról megcsodálhassam. Azon agyalok, vajon mi tarthatja az ikreit, mert pántokat nem látok (sem fürdőruháét, sem melltartóét).
- Hű, valaki nagyon csinos!- csapok egyet a fenekére, ahogy hozzám simul egy csókra. És már indulna is, totál be van sózva. Titkon remélem, nem csak az ősök miatt menekülne otthonról, hanem mert kedve van ahhoz, amit javasoltam, de nem feszegetem a dolgot. Kézen fogom, és elindulok vele, és közben megkérdezem, hogyan aludt az éjjel és hogy telt eddig a napja.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Második randi, avagy a strandon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 10:54 am

Dylan & Amelia



Anyám még a szobában volt, apám meg a konyhában, amikor én már az ajtónál voltam, mert pár pillanattal korábban csengettek. Amikor kinyitom az ajtót Dylan kicsit megnéz és megkér, hogy forduljak körbe, amit én boldogan teljesítek. Mikor csókra hajolok hozzá a fenekemre mért ütéstől a csókba sóhajtok, de gyorsan kontrollálom magam és apró kis hangjaimat, hiszen apám a hátam mögött mindent árgus szemmel figyel. Persze ez idő alatt már anyám is lent volt, így már 4 szem szegeződött ránk, amit én elég frusztrálónak éreztem.
-Azért a szüleim előtt óvatosan ezekkel a mozdulatokkal.-utaltam arra, hogy a fenekemre csapott, de nem is ragoztam tovább. Mikor megfogja a kezem, még intek anyáméknak és még kiabálok egy "majd jövök"-öt és megyek Dylan után, mert egy picit húz is azzal, hogy a kezem fogja, de ez egy pillanatig sem zavar. Egy ideig csendben megyünk, de nem tart sokáig, mert Dylan megtöri szerencsére. Nem a kedvencem a csend, persze vannak olyan pillanatok, amikor az kell, de ez nem hiszem, hogy olyan lenne.
-Elég furán aludtam az éjjel, mert a kanapén ért el az álom manó, de amúgy jó volt. És eddig nem volt semmi különös a napomba, csak anyám kiállt mellettem, különben most jönne velünk apu is.-végig gondolva, nem lett volna jó, ha apu is velünk tart, mert akkor semmit nem csinálhatnánk. Szerintem még azt sem hagyná, hogy fürdőruhában flangáljak egy strandon, ha meg mégis minden pasit leütne aki rám néz. Basszus erre nem is gondoltam. Utálom, ha megbámulnak ismeretlenek. -Na és te, hogy aludtál és milyen volt eddig a napod?-érdekel a válasza és mosolyogva nézek fel rá. Hát igen sokkal magasabb, mint én, így elég viccesen nézhetünk ki.
szószám:passz °° megjegyzés: nagyon rövid lett és elég rossz....ezer bocsánat
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Második randi, avagy a strandon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 11:51 am

Megérkezem hozzá, és írtó szexi abban a göncben, amit magára húzott, meztelenül hagyva a vállait. csodálatos vállai vannak. Igazán selymes a bőre, felejthetetlenül selymes, és amikor megcsókolom, szívesen haladnék tovább a vállára, de valami nem olyan, mint szokott lenni. Ő sürget egy kicsit, én a fenekére csapok, és csak akkor döbbenek rá, mi lehet a zavarának az oka, amikor kiejti a "szüleim" szót a száján.
Egy részem nagyon kívánja őket megismerni, de Amelia jeleiből arra következtetek, nem alkalmas rá most az idő. Kezet nyújtok neki, és szinte húzni kezdem, ő pedig csak int a szüleinek, lazán vetve oda szavait. Erről a saját üzenetem jut eszembe a hűtőajtón, és elmosolyodom.
Az éjszakájáról és a napjáról kérdezem, továbbra is a kezét fogva. Volt időm gyakorolni a járást, a hüvelykujjam kissé felfeszítve egészen jól megy, alig sántítok. Mondjuk elég hülyén néz ki a felmeredező nagyujjam, de akinek nem tetszik, ne nézzen oda.
- És miért nem mentél lefeküdni a saját ágyadba, ha álmosnak érezted magad? - nézek rá értetlenül. Én sehol máshol nem tudok jól aludni, csak az ágyamban. Amióta az eszemet tudom, mindig abban az ágyban aszom, el sem tudnék képzelni más fekhelyet. ha máshol töltöttem az éjszakám, aludni akkor is hazamentem.
-Erről mesélj egy kicsit. Mi történt?- csillan fel a szemem, amikor az anyjáról beszél. Tegnap egy másfajta képet festettem róla, és ez most másítaná a benyomásaimat. Talán mégsem olyan szörnyeteg, ahogy először gondoltam.
- Hazaértem. Stop. Letusoltam. Stop. Bezuhantam az ágyba. Stop. És zenét hallgattam, míg el nem aludtam. Stop. - Kezdem távirati stílusban. Aztán beszédesebb leszek- Későn keltem, aztán bereggeliztem, háromszor mostam fogat, hogy ne legyek hagymaszagú és Shakespeare-t olvastam...- Megszorítom a kezét, ahogy rá pillantok. - Ha átraknánk a sztorit a jelen korba, nem is lenne olyan rossz, elhiszed nekem?
Ma még nem hallottam igazán jót nevetni, és ez nagyon hiányzik. Talán jobban, mint a csókja, pedig majd megesz a fene az eperízű ajkaiért.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Második randi, avagy a strandon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeVas. Júl. 07, 2013 12:15 am

Dylan & Amelia



Szívesen bemutattam volna Dylant a szüleimnek, mert apám úgy csak jobban biztonságban érzett volna vele, de most nem volt jó a pillanat. Mivel ma reggel tudta meg ezt az egészet, tuti, hogy feltett volna olyan kínos kérdéseket, mint ami benne volt az apja lányában is. "Mit akarsz a lányomtól?" Uram isten, meg is halnék, ha erre rákérdezne, de szerintem nem csak nekem lenne cikis az egész, szóval mindketten, vagyis inkább mindannyian jobban járunk így.
Mosolyogva a kezét fogva megyek mellette és meglep, hogy már nem sántít annyira, de persze örülök neki, mert még mindig úgy érzem, hogy hibás vagyok abban, hogy megsérült a lába. Lehet, hogy nem vagyok teljesen ok, maximum közvetve, de akkor is, nyomja a lelkemet.
-Mert nem vettem észre, hogy elálmosodtam. Még emlékszem, hogy épp valamit nőt akartak megölni és kergették, de aztán csak annyi van meg, hogy anyám kiabál.-megesik velem az ilyen, hogy nem veszem észre, hogy elálmosodtam, és akkor elnyomott nyakkal ébredek. Emiatt az egész napom el szokott romlani, mert ha fáj a nyakam az nem jó, de most próbálok nem rá figyelni, van annál jobb dolgom is.
-Hát mikor meséltem neki, reggelinél, hogy hova jövök, persze apum megkérdezte kivel és, hát nem hazudhatok neki, kissé felhúzta magát meg minden. Mondta, hogy nem enged el veled, hogy akkor Ő is jön, de anyu lecsitította, meg észérvekkel jött, mint ahogy az egy volt ügyvédtől várható és körülbelül ennyi volt.-nem nagy dolog, hogy kiállt mellettem, persze jól esett meg minden, de nála csak most először láttam, hogy valami érdekli ami velem kapcsolatos. Lehet mikor haza megyek, megint kiabálni fog, de most nem tudok mit tenni, csak tűrni.
Kuncogtam egy kicsit, mikor elkezdte mesélni, hogy mit csinált otthon, mert olyan viccesen hatott, ahogy mondta. Nem is értem, hogy jutott ez eszébe, de tetszett és máris jobb volt a kedvem és elfelejtődött a nyakam.
-Ezen még nem gondolkoztam el, de hiszek neked.-hogy a Rómeó és Júlia milyen lenne ebben a korszakban, nem tudom, de biztos jobb lenne, mint úgy, ahogy akkoriban volt de nem tudom, mert ezen tényleg nem gondolkoztam még el. Szerintem manapság nincs is olyan nagy szerelem, bár néha ledöbbenek, mikor mondják, hogy egy 80 éves házaspár, már 60 éve együtt van. Ez olyan jól hangzik, de tudom, hogy az ilyen szerelem ritka, mint a fehér olló, ezért sem vágyom rá.
szószám: 379 °° megjegyzés: inkább nem mondok semmit
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Második randi, avagy a strandon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeVas. Júl. 07, 2013 12:59 am

Egy picit feszesnek érzem, amikor az üdvözléskor megpuszilom (az egész testével azt sugározza, "most ne csókolj meg!"), és bár a kölcsönös sürgetésnek van egy kis pikantériája, visszafogom magam, mert rájövök, a szülei jelenléte miatt viselkedik így. Igen, bele tudom élni magam a helyzetbe, a lányos apák néha elég buta kérdéseket tudnak feltenni. Volt már alkalmam hallani ilyesmit. Tulajdonképpen vannak válaszaim, de az bizony furán adná ki magát, hogy lényegében csak két napja vagyunk együtt, máris ilyen közeli a kapcsolatunk. És honnan tudhatnám, mit hoz a jövő?
Szóval, bízok Ameliában, és nem erőltetem ezt a dolgot a szüleivel, inkább én is húznék a strandra, hogy a zubogók alatt megdögönyöztessem magam. Kis barátnőm kezét fogva az egymás nélkül töltött időről beszélgetünk, és meglep, amit magáról mesél.
- Micsoda hidegvérű nő vagy te, Amelia- húzom az agyát- Szóval gyilkolnak egy nőt, te meg belealszol az agóniájába... Ej! Semmi együttérzés?- Kicsit megcsipkedem az oldalát, aztán elnevetem magam. Remélem, nem veszi zokon, hogy ilyen hülye vagyok.
Összeáll a kép, hogy a nappaliban aludt (azon a süppedős kanapén, ahol együtt néztünk a filmet) és elképzelem, mennyire lehetett az kényelmes. Nem igazán sikerül. De ő tudja! Nekem a saját ágyam a legkényelmesebb.
Figyelmesen hallgatom, ahogy arról beszél, az anyja és az apja hogyan reagált a hírre, miszerint randira hívták a lányukat, és azt veszem a fejembe, hogy mindenképpen bemutatkozom majd nekik. Látniuk kell, hogy nem vagyok gonosztevő, és nem kell félteniük tőlem a lányukat. Talán nyugodtabb szívvel engedik el velem máskor is, és nem lesz otthon feszültség.
Beszélünk rólam is, mit is csináltam, mióta elváltunk. Nincs okom eltitkolni semmit, de olyan érdektelen az egész, hogy vázlatpontokban beszélek. Aztán váltok, de így is röviden foglalom össze, mert nem találok benne semmi érdekeset. Ami/aki érdekes, az itt battyog mellettem. Eszembe jut Rómeó s Júlia, és elmondom neki azt is, mit képzelegtem délelőtt az ágyamon fekve, de nem hozza úgy lázba, ahogy számítottam rá. Mindegy. Nem vagyunk egyformák.
A strandhoz közeledve egyre több árus bódéja tűnik fel a szemünk előtt: hamburgeres, hot-dogos, fagyis, vattacukros...
- Nem is kérdeztem: ebédeltél? Ennél valamit? Édességet?- A magam részéről elég későn reggeliztem, bár bőségesen, most mégis megkordult a gyomrom. Valamit lehet, hogy be kéne nyomni, mert a víz csak jobban ki fog szívni. Amelia kívánságának megfelelően vásárolunk. Legyen bármi, amit kíván, megveszem neki.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Második randi, avagy a strandon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeVas. Júl. 07, 2013 1:36 am

Dylan & Amelia



Nagy szerencsémre apám tartotta az egyezséget, miszerint nem jön oda hozzánk, nem szól be, nem tesz megjegyzést, így simán el tudtunk indulni, aminek tényleg nagyon örültem. anyámmal nem kellett alkut kötnöm, mert Ő tudta azért, hogy mit csinálhat és mit nem, mert Ő is volt annyi idő, mint én és őt is vitték randira, amibe talán az anyja beleszólt és tudta milyen cikis lenne nekem. Azt hiszem ezért is szokott megérteni jobban, de akkor is bunkóbb, mint amilyennek kéne lennie, mondjuk talán a saját tapasztalatai miatt. De én bőven nem olyan vagyok, mint Ő, mert Ő ennyi idősen már drogozott is, meg cigizett is. Na, jó cigizni én is cigiztem, de már egy éve semmi, sikeresen leszoktam róla és meg se kívántam. Viszont anyám még mindig szívja azt a szemetet, emiatt is volt nehéz leszokni, de megtettem és kicsit jobbnak érzem magam nála emiatt.
-Nem vagyok én hidegvérű, mert akkor folyton fáznék.-persze tudom, hogy nem így értette, de nekem erről mindig ez jut eszembe. És ha így nézzük én melegvérű vagyok, mert folyton melegem van, még akkor is, mikor más megfagy. -De van együttérzésem, csak nem az ismeretlenek felé, meg nem akkor mikor az álom manó sertepertél körülöttem.-mondtam mosolyogva, majd mikor nevetni kezdett nem bírtam ki én is nevettem egy picit. Nem tudom, hogy csinálja, de még a nyakfájós időszakomban is megnevetett, ami eddig talán csak két embernek sikerült. A legjobb barátnőmnek és a volt pasimnak. Vicces egy srác, főleg, mikor női ruhákban rohangál, de mondjuk ez nála megszokott mióta kiderült, hogy meleg. Elég durva, hogy egy meleg sráccal jártam, de akkor még egyikünk sem tudta ezt az apró, de mégis nagyon fontos tényt. Most már teljesen mindegy az egész, bár fura érzés volt, hogy egy pasi miatt dobott, de én nem ítélem el az ilyeneket. Ha neki ez tetszik akkor legyen, a lényeg, hogy boldog legyen.
Megnevettet, ahogy elmeséli a tegnapot, amíg nem találkoztunk, de szerintem az mér egy alap dolog, hogy mellette nevetek. Talán ha a szüleim ezt látnák, akkor nyugodtabbak lennének, mert manapság nehéz engem ennyire jóízűen nevetni látni, mert valami fenntartásom mindig van. Vagy csak nem olyan a kedvem még, ha valami vicces is. Mondjuk nekem sosem volt humorom és még gázul is nevetek, szóval nem sok okom van erre. De addig jó, míg nem röfögök nevetés közben, mint a barátnőm, mert azon én sírva szoktam nevetni. Olyan mint egy malac ami a sárban fetreng és röfög. Mert igen, nevetés közben forgolódik, vergődik, nem csak röfög.
Amikor a strandhoz közeledünk az árusok bódéját nézem és rájövök, hogy rég ettem, de nem vagyok éhes, ami azért kicsit fura, mert én mindig is sokat ettem, bár az utóbbi hetekben ez nem nagyon volt így.
-Nem ebédeltem, viszont olyan 1 órája ha ettem, szóval nem igazán vagyok éhes. Bár vattacukrot most szívesen ennék.-gondolkozom el egy pillanatra, majd Dylanre nézek. -Na és te nem vagy éhes?-ha az akkor remélem enni is fog, mert nem akarom, hogy éhezzen.
szószám: 483 °° megjegyzés: elég ramaty lett, de nézd el, fáj a fejem
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Második randi, avagy a strandon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeVas. Júl. 07, 2013 5:11 am

Kézen fogva indulunk a strandra, és közben az egymás nélkül töltött időről beszélgetünk. Nekem kicsit furcsa, hogy a szavaimat sokszor kiforgatja, nem úgy értelmezi, ahogy szánom, de ezt én is szoktam csinálni, úgyhogy nem vethetek a szemére semmit. A lényeg, hogy tudunk egymáson és magunkon nevetni, ezzel viszont elégedett vagyok.
Végül is szórakoztatjuk egymást, és ez így rendben van. Nem nagyon van tapasztalatom, hogyan kell szórakoztatni a lányokat, biztos nagyon béna vagyok, de még ezt sem bánom, mert Amelia láthatóan jól szórakozik, ezzel viszont engem örvendeztet meg. Mintha csak a rendeltetésem lenne, hogy nevettessem.
A stand közelében arról kérdezem, enne-e valamit. Ő vattacukrot enne, és már csak az a nagy kérdés, milyen ízűt akar enni.
- Kitalálhatom...? Eper?- nézek rá félmosollyal, de igazából mindegy , milyet akar.
Én egy hamburgert eszem (hagyma nélkül). Édességre nem vágyom, legalábbis most nem. A vattacukorért pedig sosem voltam oda. De jól megvagyunk egymás mellett, ő a vattacukrot majszolgatja élvezettel, én a hamburgert. Én hamarabb kivégzem a szendvicset, mint Amelia a vattacukrot, így bőven van időm meglesni a technikáját. Szemeim előtt lelassulnak a képek, mintha csak filmet néznék... és furcsa érzés fog el. Figyelem, ahogy a hajába belekap a szél, ahogy belecsíp a vattacukorba, és mosolyogva teszi a leszakított darabot a szájába. Aztán a varázslat véget ér, az idő visszagyorsul, eltűnik az a ragyogás, amit eddig láttam, és helyére zökken minden. Megrázom a fejem, mintha csak álmodtam volna, aztán magam elé nézek. Közeledünk a strand bejáratához.
Nincs nagy sor, nem kell sokat várni, hamar bejutunk a stand területére.
-Árnyékba pakoljunk, vagy kifeküdnél napfürdőzni?- lesek Ameliára.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Második randi, avagy a strandon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeVas. Júl. 07, 2013 7:04 am

Dylan & Amelia



Nőből vagyok, szokásom félreérteni a dolgokat, ahogy minden nő teszi, de én azért mértékkel csinálom, ha jól emlékszem. Egyáltalán lehet az ilyet mértékkel tenni, vagy sem? Lehet, sőt biztos, hogy sokszor félreértek, félreértelmezek dolgokat, de azt hiszem ez tényleg sok mindenkivel megesik és itt nem csak a nőkre gondolod, hanem a pasikra is. Na tessék, már megint filozofálok egy ilyen kis semmiségen. Nem is igazán értem magamat, hogy ebben mi a jó nekem mert egy idő után csak felidegesítem magamat és olyankor morcosabb vagyok, mint általában. Azt hiszem ez most senkinek se jönne jól, szóval inkább kikapcsolom az agyam, vagy legalább nem filozofálok és akadok fent minden dolgon, mint, ahogy most is teszem.
Már majdnem a strandon voltunk, mikor megkérdezte, hogy éhes vagyok-e. Nem voltam az, mostanában nem nagyon van étvágyam és, amúgy is nemrég ettem, szóval megmaradtam a vattacukornál.
-Honnan tudtad?-nézek rá tágra nyílt szemekkel, mikor kitalálja, hogy mi a kedvencem vattacukorból. Ennyire könnyen kiismerhető lennék?
Megkapom a vattacukromat, Dylan pedig a hamburgerét és megyünk tovább. Nyáron valahogy sosem tudok rendesen enni, olyankor mindig elmegy az étvágyam, de nem baj, mert így legalább leadom a téli plusz kilókat, ami igazából olyan 3 kiló, de nem baj. az epres vattacukrom majszolva jövök rá, hogy ezer éve nem ettem ilyet és, hogy mindig ragacsos leszek tőle, de mindegy is, mert úgyis lemosom majd valahol, de nem egyszer nyúltam mér bele így a szemembe, vagy a hajamba és az egész hajam tiszta ragacs lett tőle egy idő után. Mondjuk ez engem sosem zavart, mert oda vagyok ezért az édességért, pedig mostanában nem vagyok édesszájú. A csokit megeszem, meg a vattacukrot és ennyi, most inkább a sós dolgokért vagyok oda, de ezt nem kell félreérteni.
A strand előtt most nincs nagy sor ami meglep, hiszen jó idő van és ilyenkor szokott mindenki becsődülni egyszerre, nem törődve semmivel.
-Inkább az árnyékba, nem akarom, hogy napszúrást kapjunk.-oké nem ez volt a fő ok, inkább az, hogy ott annyira nem látnak a fürdőruhámba. Nincsenek önértékelési problémáim azt hiszen, de az is lehet, hogy van, hogyha ilyen dolgokat ennyire nem akarok. Nem szeretem ha néznek, valahogy nem érzem úgy jól magam a bőrömben és zavarba jövök. Mondjuk az első legtöbbször csak akkor van, ha idegenek néznek meg a második meg mindig. Pedig nem vagyok valami gátlásos.
szószám: 374 °° megjegyzés: nem mondok semmit, úgyis tudod a véleményem
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Második randi, avagy a strandon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeVas. Júl. 07, 2013 12:17 pm

Nem nehéz ráérezni, mi lehet a kedvenc íze, hiszen arról már a szájfénye is árulkodik. Annak kifejezetten eper íze van, és milyen ízt kívánna magának az ember egész napra, ha nem olyat, amit nagyon szeret? Mikor visszakérdez, honnan tudom, meg kell állnom egy pillanatra. Mivel fogom a kezét, őt is megállásra kényszerítem, és közelebb lépek hozzá. Rádöbbenek, hogy ma még nem is csókoltam meg, ezért a tenyerem az arcára simítom, onnan a tarkójára és finoman magamhoz húzom. Gyengéd csókot hintek az ajkaira, majd megnyalom a számat. Mosolyogva felelem neki:
- Hát innen. - Megsimítom a haját, aztán megveszem neki azt a vattacukrot, ha már arra fáj a foga. csak miatta ne fájjon...
Magamnak hamburgert veszek, és gyorsan be is tömöm, így bőségesen van időm gyönyörködni abban, ahogy Amelia azt a ragacsos habságot majszolgatja. Egyszer gyerekkoromban az egész vattacukrot összemajszoltam a tenyeremben. Egy nagy ragacsgolyó lett belőle, kemény, mint a kő, és ehetetlen. Kidobtam a kukába, és soha többé nem akartam vattacukrot enni. Amelia viszont kéjes élvezettel eszi. Sosem fogom kiábrándítani, hogy tulajdonképpen tömény cukrot eszik.
Nincsenek sokan a sorban, gyorsan haladunk, és gyorsan bejutunk a strand területére. Első feladat, hogy lepakoljunk egy számunkra alkalmas helyre, és leginkább Amelia döntése számít.
- Az valóban nem lenne jó-bólintok a magyarázatára, és elindulok egy öreg tölgy felé, melynek szép nagy lombja van, és jó nagy árnyéka. Még alig vannak alatta. - Itt jó lesz?
Ha rábólint, lepakolunk a fa árnyékában. Kiterítem a fürdőlepedőt, ami olyan nagy, hogy kettőnknek is bőven elég. Megszabadulok a ruháimtól, amiket összehajtva rakok vissza a sporttáskámba. Aztán Ameliára nézek, mert még mindig a ruhájában áll.
- Te nem akarsz levetkőzni, Csibe?- Vigyorgok egy kicsit, mert arra számítok, talán engem akar szórakoztatni, és már előre élvezkedem. Biztos vagyok benne, hogy csodálatos látványban lesz részem. - Ugye, fürdőruha van a ruhád alatt?- vonom fel a szemöldököm, amikor meglátom a zavarát. Módosítom előbbi véleményem és inkább megkérdezem: - Akarod, hogy becsukjam a szemem? - Kuncogok magamban, hiszen strandon vagyunk. Fürdőruhában vagyunk mi is, mások is, előbb utóbb úgyis látnom kell. Miért fél? Mitől fél? Az alakja tökéletes!
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Második randi, avagy a strandon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 2:38 am

Dylan & Amelia



Valóban meglep, hogy ennyire gyorsan és könnyen kitalálja, hogy milyen ízt is szeretek, csak nem tudom honnan tudja. Ezért is kérdezek rá, mert hajt a kíváncsiságom és képtelen vagyok megállni, hogy rákérdezzek, megint nem tudom tartani a számat. Amikor megtorpan nekem is meg kell állnom, hogyha nem akarom, hogy neki menjek, vagy elengedjem a kezét, de mivel egyiket sem szeretném, így inkább megállok tőle pár centire és nagy szemekkel nézek rá, hogy vajon mit szeretne. Hagyom, hogy keze arcomra, majd nyakamra csússzon, mert élvezem érintését, majd mosollyal az arcomon nyugtázom csókját. Ma még nem is volt rendes csókunk, csak az a kis valami ott az ajtónkban és azért hiányzott már ajkainak érintése. Az ajkamba harapok miután szétválunk és megadja kérdésemre a választ. Oh, hogy erre nem is gondoltam, a szájfényem elég árulkodó, de erre sosem gondoltam volna, hacsak nem mondja. De így, hogy mutatta sokkal jobban örültem a válaszának.
Vattacukor evés közben rápillantok Dylanre, aki már bőven megette a hamburgerét és felé nyújtom az édességem hátha kér. Furcsa, hogy mostanában egyre kevesebbet és egyre lassabban eszem. Régen mindig én voltam az első aki felállt az asztaltól és még a tányérom is üres volt, de mostanában képtelen vagyok enni. Az okét nem tudom, de én a nyárra tippelek, most már csak az a kérdés, hogy akkor tavaly miért nem volt ilyen.
Szerencsénkre hamar bejutunk a strandra és Dylan  rám hagyja a helyválasztást és én inkább árnyékos részt mondok. Nincs semmi bajom a nappal, szoktam napozni, hogyha olyan ismerősnél vagyunk akinek van medencéje, de idegenek előtt nem igazán szeretek még fürdőruhában sem lenni. Nem vagyok szégyenlős vagy ilyenek, csak utálom, ha megnéznek. Csak rábólintottam a helyre, mert nekem igazából jó volt és árnyék volt ott.
Figyelem, ahogy Dylan leterít valamit, majd, ahogy levetkőzik és az ajkamba harapok. Oké láttam tegnap is felső nélkül, de akkor nem volt ennyi időm megnézni őt, most viszont volt. Minden mozdulatánál láttam, ahogy izmai mozognak és azt hiszem kicsit sokáig néztem, mert arra lettem figyelmes, hogy hozzám szól.
-Hát, de kéne....kezdtem el a ruhám szélével játszani, mert nem sok kedvem volt megszabadulni tőle, de tudom, hogy egyszer úgyis le kell vennem és nem akarom, hogy Dylan gyerekesnek tartson. -Igen az van.-pár szóval fogok most minden kérdésére válaszolni? Basszus össze kell szednem magam, nem nyámnyiláskodni. Előbb utóbb úgy is meg kell válnom a ruhámtól, szóval hajrá. -Na, ne gonoszkodj. Nem kell becsuknod a szemed veled nincs baj.-istenem. muszáj összeszednem magam, szóval most fogom és leveszem a ruhámat. Csak kitudnám cipzározni hátul...
-Segítesz?-mutatok a hátamon a cipzárra és Dylannek háttal állok meg. Nem értem, hogy egy nyári ruhára minek cipzár, bár ez lehet, hogy csak a pántok pótlására van. Na mindegy nem erőltetem meg magamat a gondolkozással.
szószám: 443 °° megjegyzés: utálok asztaliról írni
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Második randi, avagy a strandon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 5:16 pm

Hamburgert választok magamnak, Amelia vattacukrot. Én hamar végzem a szendvicsemmel, se Amelia kínálgatására sem veszek a vattacukorból. Nem az én édességem, az már bizonyos. Ő viszont lassan, de élvezkedve eszi, és szép a látvány, elgyönyörködöm benne.
Bent a strandon egy tölgy árnyékába húzódunk, és viszonylag gyorsan kipakolok, veszem le magamról a cuccaim. Nagyon kellemes, jó idő van, vágyom már a vízben lenni. Amelia viszont mintha nem akarna megszabadulni a ruháitól. Nagy naivan arra gondolok, talán szórakoztatni akar azzal, ahogy levetkőzik előttem, aztán meg az ellenkezőjét. Kiderül, hogy csak egy kis segítségre szorul. Arra kér, segítsek "kicsomagolni" a ruhájából. (Én legalábbis így akarom érteni.)
- Ezer örömmel- pattanok mellé és súgom a fülébe. Önkéntelenül simítok végig a karjain, puszilom meg az arcát. Aztán valóban lehúzom azt a cipzárt, és eljátszom a gondolattal, hogy legközelebb ezt kínzóan lassan fogom megtenni, hogy kiélvezhessem a gondolataimat, melyek a művelet alatt az agyamba tolultak.
Nem, nem! Most nem csinálok ilyet. Egyikőnket sem szeretném zavarba hozni, így normális maradok.
Félresöpröm a haját, hogy nehogy valahogy becsípődjön, meghúzzam, vagy valami hasonló gorombaságot csináljak vele, és csak egy pillanatig habozok, amikor először szemügyre veszem az így szabaddá vált nyakát, vállait. Kedvem lenne csókokat hinteni rá, de nem esek kísértésbe.
- Kész- engedem, hogy saját maga bújjon ki a ruhából, pedig szívesen segítettem volna ebben is. Nem állok tőle messze, ha támaszra van szüksége vagy bármi másra, egy pillanat alatt a segítségére tudok sietni.
-Akarod, hogy bekenjelek naptejjel? - kérdezem aztán. Számomra fontos a bőr védelme, és azt sem szeretném, ha a kis barátnőm égne le. (Mármint a bőre.)
Az alakja amúgy tökéletes. Nekem nagyon tetszik. Ő is, a fürdőruhája is, azokkal a pöttyökkel együtt. Gondolatban most Katicának hívom, de ezt hangosan biztosan nem fogom kimondani, nehogy félreértsen vagy megsértődjön, tekintve, hogy Katica nevű ismerősöm van. Nehogy véletlenül azt gondolja, nem tudom, hogy kivel vagyok. Vagy netán gúnyolódnék a fürdőruciján.
Szóval, ha kívánja, lekenegetem, és bekenem magam is...
- Segítesz? - kacsintok rá. Nem kerülte el a figyelmemet, de eddig nem tettem szóvá, hogy észrevettem, amikor megbámulta a felsőtestemet. Itt az alkalom, hogy egy kis időre újra birtokba vegye, hiszen tegnap is előszeretettel kényeztette. A dolgot persze nem erőltetem rá. Ha úgy látom, most ehhez nincs kedve, vagy zavarja az a néhány ember, aki körülöttünk van (de nem minket néz), akkor... Megoldom magam. Elvégre ügyes nagyfiú vagyok már!
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Második randi, avagy a strandon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeKedd Júl. 09, 2013 11:14 pm

Dylan & Amelia



A strandon az árnyékba pakolunk és ezt azzal indoklom, hogy nem akarom, hogy napszúrást kapjunk, pedig ez nem így van. Mondjuk elég elfogadható ok volt, hiszen oda pakoltunk le. Míg Dylan levetkőzött én figyeltem őt, meg is feledkezve arról, hogy át kéne öltöznöm, vagyis inkább csak le kéne venni a ruhámat. Kissé zavar, hogyha mások látnak fürdőruhában, mert...mert...istenem nem is tudom miért, de így van és ez ellen nem tudok tenni. Ekkor rájövök, hogy muszáj lesz levennem a ruhám, így elég jó ok volt arra, hogy nem vetkőztem még le, hogy cipzáros a ruhám és emiatt segítséget kértem Dylantől.
Ajkamba harapok, mikor fülembe suttog és félig lehunyom a szememet, mikor hozzám ér. Jó érzés, ahogy hozzám ér, de tudom, hogy nem szabad rossz dolgokra gondolnom, emberek között vagyunk. Emiatt is nyitom ki a szememet és próbálok nem puha kezeire gondolni.
Mikor kész lettem, megperdültem a tengelyem körül, Dylan felé fordultam, de a ruhámat még nem vettem le. Egy nagy puszit nyomtam a velem szemben álló srác arcára, majd meg is szólaltam, hiszen azt is meg kell tenni. -Köszönöm.-mosolyogtam rá, majd lassan elkezdtem lecsúsztatni a ruhát magamról, majd mikor földet ért kiléptem belőle. Gyorsan lehajoltam érte, majd összehajtogattam és beraktam a táskámba a többi cucc mellé.
-Igen az jó lenne.-mosolyogtam még mindig és el sem tudtam képzelni, hogy mennyit vagyok képes mosolyogni mellette. Nem is értem, hogy nem görcsöltek be még az arcizmaim, mikor ilyen levakarhatatlan mosoly van az arcomon egész nap. Lehet tennem kéne ez ellen, de inkább nem teszek, mert rég nem mosolyogtam annyit, mint amennyit az Ő közelében mosolygok.
-Persze segítek.-hatalmas mosoly terült el ajkaimon és úgy éreztem már fáj az arcom.
A vállaitól kezdve kezdtem el kenegetni Dylant, majd lassan haladtam egyre lejjebb, miközben végig a felsőtestét néztem, majd inkább a szemeit, mert így legalább nem gondolok rossz dolgokra. De sokáig nem tudtam oda nézni, mert a mellkasa sokkal jobban elvonta a figyelmemet, ahogy kezemet végig húztam ott. Mikor elől végeztem mögé álltam és a hátát is alaposan bekentem. Szerencsére itt nem volt akkora a kísértés, mint elől, így itt gyorsabban végeztem, majd megint megpusziltam.
-Készen is vagy-mosolyogtam rá és komolyan az, az érzésem most már, hogy ez a mosoly mindig az ajkaimon lesz, mikor vele vagyok.
szószám: 364°° megjegyzés: szerintem jobb ha nem írok semmit, mert nekem annyi
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Második randi, avagy a strandon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeKedd Júl. 09, 2013 11:59 pm

Az árnyékban pakolunk le, és nekem egy pillanat csak levetni a gönceim. Ameliára nézek, aki még mindig a ruhácskájában áll. Segítek neki lehúzni a cipzárt, és közben lopva megsimítom, csak mert kell. Nagyon cuki abban a pöttyös fürdőruciban, örömmel ajánlkozom, hogy lekenem naptejjel, ha úgy akarja.
Megkérem, hogy emelje fel a haját, hogy hozzáférjek a nyakához, vállaihoz, hátához... És ezeket sorra bekenem. Nem, előre nem megyek, túl nagy kísértés lenne, illetve fura is, tekintve, hogy azt eléri magának is.
Éppen ezért lep meg, amikor ő a mellkasomat is kenegetni kezdi. Visszafogom a sóhajtásomat, hiszen ez az érzés nagyon kellemes, és felidézi bennem a tegnapot, a szobáját, a babzsákot... Az arcát figyelem, miközben ügyködik. Szeretem rajta azt a mosolyt. Nagyon szép az arca, amikor mosolyog, öröm látni így őt. Időnként a szemeimbe néz, ilyenkor úgy érzem, mégsem a strandra kellett volna jönnünk, de.. Végez a mellkasommal, és a hátam mögé lép, a késztetés pedig, hogy most azonnal magamhoz öleljem, eloszlik.
- Gyere, dőljünk le ide egy kicsit...- húzom magammal a kiterített fürdőlepedőre, és ha lefekszik, mellé fekszem én is. A hasamra gördülök, a könyökömre támasztom magam, és egy fűszálat tépek, hogy azzal szórakoztassam magam és a kezem...
- Kell egy kis idő, míg leülepszik bennem a hamburger, aztán végigmulatjuk a délutánt, ígérem- mondom neki, és félszegen elmosolyodom. Biztos nem úgy tervezte a strandolást, hogy tunyulunk az árnyékban egész nap.
- Feljössz velem az óriás csúszdára?- nézek rá kíváncsian. A csúszdát néhány éve építették, azóta az egyik kedvencem, mert 37 méter magasról indul, és vannak benne olyan meredek szakaszok, hogy az ember segge sem ér a csúszdához, miközben zúg lefelé. Mikor legelőször jöttem rajta, sikítva röhögtem, szó szerint... És ha kijövök, mindig lecsúszok rajta néhányszor, mert totál bepörgök tőle. Tiszta adrenalin-bomba. Ezt az érzést akarom Ameliával is megosztani. Kérdés, hogy van-e benne elég bátorság. A csajok nem mindig kedvelik az ilyesmit.
Közben, hogy, hogy nem, a kezemben lévő fűszállal a karját kezdem simogatni. A bőrére fókuszálok, szinte a pórusait is látom, a finom pelyheket a karján. És újfent elvarázsol.

Megjegyzés: úgy tűnik, hatékony a módszerem. Puszillak! Smile
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Második randi, avagy a strandon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 8:25 am

Dylan & Amelia



Teszem amit Dylan kér és megfogom hajamat, kicsit tekerek rajta, hogy minden tincsem össze tudjam szedni, majd a fejem tetejére húzom. Bevallom elképzeltem magam így és elég viccesen nézhettem ki, de most ez annyira nem izgatott. Érintése azonban még inkább, de visszafogtam magam és nem borultam karjai közé, hogy megcsókolhassam, pedig vágytam ajkaira, de visszafogtam magam. Én sem szeretem, mikor a strandon sétálgatva, mindenhol nyáladzó párokat látok, valahogy az mindig elveszi a kedvem mindentől. Bár ez lehet, csak a keserű szinglik sorsa akik várnak valakire és minden este az ablakban ülnek, sóhajtozva nézik az eget hátha látnak egy hullócsillagot és kívánhatnak maguknak egy herceget. Na jó, ez talán kissé túlzás, mert én sem csináltam ilyet, de azért egy-két emberből kinézem ezt.
Tudom, hogy elől be tudja magát kenni, de késztetést éreztem arra, hogy ezt most én tegyem meg és ne hagyjam rá. Legalább ebbe lelje hasznomat, ha már másban nem igazán lehet hasznomat venni. Tegnap amúgy sem volt igazán esélyem arra, hogy mellkasát kényeztessem, így hogyha még krémmel is, de hozzáérhettem, ami azért felvidított egy csöppet. Hogy miért arról ötletem sincs.
Mikor végzek a hátával is, magával húz a fürdőlepedőre én meg a hátamra fekszem és felé pillantok, mikor mellém érkezik.
-Jó, rendben ráérünk.-mosolyodtam el és felé fordultam az oldalamra és a könyökömre támaszkodtam. Nem a legkényelmesebb így, de így legalább rendes rálátásom van Dylanre. Amúgy meg nem siettetem a dolgot, addig sem kell a sok ismeretlen ember közé mennem.
-Persze, miért ne?!-mondom neki mosollyal az arcomon. Már megint ez a hülye mosoly. A csúszdás ötlet viszont tetszik. Eddig bármikor voltunk itt, mindig ki akartam próbálni, de anyámék és a húgom is, amikor még élt, féltet engem és nekem mindennél fontosabb volt a húgom. Egyszer mikor Bloody Mary-zni akartam egyik haverommal a húgom arra kért ne tegyem, mert fél, hogy bajom lesz és emiatt nem is csináltam meg. Persze azt mondták, hogy nyuszi vagyok, de nem érdekelt, mert csak az volt a fontos, hogy a húgom jól legyen. Istenem, de hiányzik...
Átfordulok a hasamra, válla Dylan vállát súrolja, meg felé fordulok a fejemmel és puszit nyomok az arcára. Mostanában, nagyon ilyen lettem, de lehet ezt is csak Ő hozza ki belőlem, mint, ahogy az állandó mosolygást is, ami még most is megvan. Egyszer jönne le a mosoly az arcomról, többet nem engedném vissza az biztos.
szószám: 380 °° megjegyzés: nekem annyira nem tetszik ez a módszer, mert nem tudom mit mondhatok és mit nem
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Második randi, avagy a strandon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 10:42 am

Klasszul bekenjük egymást, miután segítek őt kihámozni a ruhájából. Mintha kissé elkalandozott volna, és nem tudom, ennek én vagyok-e az oka (micsoda nagyképű ötlet tőlem!) vagy ő szégyenlős egy kicsit. Elidőzik a keze a mellkasomon, ahogy keneget, és összeakad a tekintetünk. Ez nagyon édes, komolyan, kedvem lenne, felkapni és megpörgetni, de aztán átvándorol a hátamra, én meg lenyugszom. Még szükségem van egy kis időre, míg a gyomromban van a vér (és még szerencse, hogy ott van, és nem mondjuk 40 cm-rel lejjebb), így a takaróra fekszem, és oda hívom őt is egy kis pihenésre. Először a hátár fekszik, aztán az oldalára, és közben azt próbálom kipuhatolni, vajon felmerészkedik-e velem az óriás csúszdára.
- Ez szuper!-mondom neki, amikor, beleegyezését adja. Belevaló lánnyal hozott össze a sors, és ennek most kifejezetten örülök. Egyrészt a saját élményem miatt, másrészt, hogy azt megoszthatom vele.
- Kipróbáltad már valaha?- jut eszembe. Lehet, hogy gyakorlott csúszóval van dolgom, és nem lesz neki újdonság, amit mutatni akarok. A dolog nem keserítene el, de jobban tetszene, ha ezt velem élné át először.
Egy fűszállal kezdek játszani, húzogatom a karján le, fel, csiklandozva őt. Ő pedig a hasára fordul, de kapok egy puszit, amitől mosolyogni támad kedvem.
- Köszi. Ezt miért kaptam? - ugaratom. Talán ma még nem is csináltam hasonlót. Megsimítom az arcát, és is közelebb hajolok, én is megpuszilom, csak hogy ki ne maradjon a jóból. És ahogy nézem őt, a szépséges mosolyát eszembe jut valami, amiről tegnap beszélgettünk.
- Gondolkoztál-e azon, merre fogunk kirándulni a közeljövőben?

Megjegyzés: írhatsz bármit, ha építő jellegű. Negatív kritika, pláne önkritika továbbra is megengedhetetlen!
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Második randi, avagy a strandon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeCsüt. Júl. 11, 2013 1:40 am

Dylan & Amelia



Tetszik az ötlet, hogy még pihenjünk egy kicsit, mert az igazat megvallva nem nagyon akarok még emberek közé menni, így. Meg nem is akarom, hogy aztán Dylan rosszul legyen. Velem szerencsére még nem volt ilyen, de apám csinált már olyat, hogy megevett vagy 3 hotdogot és egy idő után a sok rohangálásba, vizezésbe annyira rosszul lett, hogy nem jött ki a mosdóból, vagy fél óráig. Oké, mondjuk 3 hotdog nem semmi, szóval valamennyire érthető a szitu, de akár kevéstől is lehet ilyen rosszul az ember, az a kérdés, hogy mennyire erős a gyomra. Ezek szerint nekem 3 hotdog után sem lenne bajom, de annyit úgysem fogok soha enni, mert arra nem lennék képes. Lehet, hogy erős gyomrom van, de ehhez túl kicsi, bár egyszer szívesen kipróbálnám, hogy mennyit bírok enni egy huzamba.
Megmosolyogtat, ahogy reagál arra, hogy beleegyeztem a csúszdázásba. Nem értem miért lenne ez ellen bármi ellenvetésem is, hiszen nem olyan szörnyű, hogy ne lehessen bevállalni. Bár biztos vannak, olyanok akik semmi pénzért nem mennének fel rá, na, de az nem én vagyok.
-Nem még soha, pedig mindig is kiakartam próbálni.-igen kiakartam próbálni, de mindig lebeszéltek róla, mert, hogy veszélyes, vagy megsérülhetek. De a legjobb ok arra, hogy nem próbáltam ki a csúszdát, hogy egy csajnak amiatt leesett a fürdőruha felsője. Persze mindenki jót nevetett rajta, mert semmi melle nem volt, de azért szar lehetett neki.
Megmosolygom, ahogy a karomon húzogatja a fűszálat, mert egy kicsit csikiz, amiatt is mozdulok át a hasamra, bár így egy kicsit kényelmetlen a melleim miatt, de csak túlélem.
-Csak úgy. Mert jó kedvem van.-mosolyogtam, mikor én is kaptam egy puszit. Jaj istenem tényleg elegem van a mosolygásból, de mellette képtelen vagyok uralkodni az arcizmaimon, bár talán, hogyha a fájós nyakamra gondolok eltűnik a mosoly az arcomról... Nem sokáig tudok erre összpontosítani, mert Dylan megszólal, mondjuk örülök neki, hogy megzavart.
-Öhm...igazából még nem. De nekem édes mindegy hova megyünk, mindenhol elvagyok.-tényleg ötletem sem volt, hogy hova is mehetnénk.
szószám: 319 °° megjegyzés: akkor jobb, ha ezt a mezőt mindig üresen hagyom....
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Második randi, avagy a strandon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeCsüt. Júl. 11, 2013 3:24 am

Miután bekenegettük egymást, kis időre le is fekszünk. Szeretném, ha a gyomromban lévő hamburger nem jönne vissza, illetve a testemre kent naptej kissé felszívódna. Pár perc elég, nem kell túl sok, viszont ez alkalmat teremt egy kis beszélgetésre.
Legelőször a mai nap kerül előtérbe, és a csúszda, amit -bármilyen nagy mamlasz vagyok- annyira imádok. Tetszik, hogy zárt rendszerről van szó, villogó fényekkel, éles kanyarokkal, egy helyen olyan meredek szakasszal, hogy az ember valóban (szinte) szabadesésben zuhan lefelé... És ezen mindenképpen csúszni akarok ma is. Az, hogy Amelia hajlandó velem tartani csak a hab a tortán.
Nem keserít el, hogy még nem gondolkodott a kirándulásainkon, tulajdonképpen hihette azt is, hogy a levegőbe beszélek. Én azonban komolyan gondoltam, és azt is tudom már, mit viszek magammal a legközelebbi randira. Ha Amelia a saját szemével látja, mennyi csodás hely van az államban, az országban, (a világon), biztosan lesz ötlete, merre is induljunk. Én elviszem bárhová. Csak egy szavába kerül.
- Szerinted mennyi időre engednének el velem a szüleid?- kérdezem aztán. Biztos, hogy előbb meg kellene ismerniük, de nem árt tudni, a kirándulásainkat csak egy-egy napra tervezzem, vagy van arra esély, hogy elengedik hosszabb időre is.
Egy fűszállal csiklandozom, és ő a fészkelődésével jelzi, talán zavarja a dolog, de aztán kapok egy puszit, amit majd vissza is adok neki. Nem tudom, mennyire szándékos ez nála, vagy csak ösztönből ilyen, de azzal, hogy most ennyire visszafogott, csak még jobban tüzel. Persze, én is visszafogom a gyeplőt, hogy aztán majd -ha eljön az ideje- szabadjára engedhessem a bennem dúló vágyakat.

UI usertől: ma csodálatos élményben volt részem, és ezt veled is megosztom majd játékon belül. Persze, ehhez te is kellesz majd, de -előre úgy sejtem- nem lesz gond... A többi meg maradjon titok.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Második randi, avagy a strandon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeCsüt. Júl. 11, 2013 6:53 am

Dylan & Amelia



Örülök, hogy kicsit tudunk beszélgetni, mert a tegnapi nap, inkább hallgattunk, ami nem volt rossz, mert élveztem a vele együtt töltött perceket, de szeretek vele beszélgetni is. Persze más dolgokat is jó vele csinálni, de engem érdekel is, hogy mit mond. Nagyon sokszor van olyan, hogy beszélnek hozzám és hallom amit mondanak, de valahogy nem jut el az agyamig. Ez lehet, hogy csak az én bénaságom, de ebben az is benne van, hogy nem érdekel, hogy mit mond az adott ember. De ez Dylanel nem így van. Az mindig érdekel, hogy Ő mit mond, ami azért furcsa, de nem tudok mit tenni. Amúgy meg nem akarok bunkó lenni, és figyelmen kívül hagyni amit mond, meg nem is arra tanítottak. Bár nem vagyok szent, hogy mindent úgy tegyek, ahogy megtanultam gyermekkoromban, de azért egy-két dolgot még mindig betartok.
Kicsit elszégyellem magam, amikor az utazásunkról kérdez, mert tényleg nem gondolkoztam még helyeken. Nagyon sok hely van tudom én, de sosem gondolkoztam el azon, hogy hova szeretnék menni, mert eddig nem volt rá esélyem és azt hittem nem is lesz soha. Mondjuk azt is hittem, hogy többet nem leszek boldog, de már ez sem igaz, szóval...most már bármi megeshet.
-Hát az attól függ mennyire messze megyünk, milyen környékre és...hogy milyennek ismernek meg.-hát igen. Apát nem az érdekli, hogy én mit mesélek arról a valakiről, hanem, hogy milyen benyomást tesz rá. Mondjuk ez sosem tükrözi teljesen azt a személyt, hiszen akkor mindig nagy a nyomás, vagy mi.
Forgolódom egy picit, nem azért mert zavar, hogy a karommal és egy fűszállal játszik, hanem, mert csikiz és most hülyén venné ki magát ha nevetni kezdenék, vagy nem is tudom. Inkább megpuszilom, bár szívem szerint nem azt tenném. Mondjuk inkább csókolnám, de azt most nem szabad, emberek között vagyunk. És mivel Ő is csak megpuszil gondolom neki is jobb így. Vállának döntöm fejemet és sóhajtok egyet. Most jó itt feküdni és nem csinálni semmit, jó elszakadni otthonról. Uramisten, milyen vallatásom lesz otthon.
szószám: 323 °° megjegyzés: az a gáz, hogy én minden titoktól félek, rossz szokás
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Második randi, avagy a strandon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon Icon_minitimeCsüt. Júl. 11, 2013 7:00 pm

A kirándulás jut eszembe, amiről tegnap beszélgettünk. tulajdonképpen megegyeztünk abban, hogy én elviszem bárhova, ahova szeretne eljutni, ő meg mindent megörökít. Fényképezőgéppel. Nem ismerem annyira (semennyire) a szüleit, hogy tudjam, elengednék-e a lányukat, és ha igen, mennyi időre, ha kirándulni volna kedve. A tegnapi beszélgetésünkből nekem nagyon úgy tűnt, hogy szigorúak Ameliával, de nem igazán foglalkoznak vele. A mai standos randink viszont az apját sokkolta egy kicsit, az anyja engedékenyebbnek bizonyult.
-Nos, amíg teljesen meg nem gyógyul a lábam, nem ígérhetem, hogy gyakran vinnélek kirándulni. Ez az idő viszont alkalmas lehet arra, hogy a szüleiddel megismerkedjek. Ehhez te is kellesz, ugye tudod? Be kell mutass, alkalmat kell találj arra, hogy ne csak futólag találkozzam velük. A többit rám bízhatod. - mondom neki szelíden.
- Volt már barátod, akit bemutattál nekik? - kérdezem tőle, és naná, hogy pasira gondolok, nem olyan barát-barátra, hanem udvarlóra. Nem mintha tartanék a szüleitől. Na jó, egy kicsit.
Szeretném, ha a szüleiben megfelelő benyomás alakulna ki rólam. Nem fogom azonban játszani a fejem csak azért, hogy megfeleljek nekik. Nem igazán vagyok hajlékony tipus, elég makacs vagyok. Viszont eléggé komoly elhatározásom, hogy Ameliát összevakarom egy kicsit, hiszen láthatóan boldogtalan (volt), és ezt orvosolni kell. Én kedvelem azt a lányt benne, aki valaha volt: életvidám, mosolygós, nevetős... Ezt szeretném feltámasztani benne. És erősíteni az önbizalmát, mert azt valahol nagyon elveszítette.
Valamiért jó hatással van rám ez a lány. Bár a folyamat régebben kezdődött, amikor elhagyni kezdtem a rossz szokásaimat, sosem volt előttem igazán konkrét cél, kiért vagy miért legyek jobb ember annál, aki eddig voltam. Most találtam valamit (valakit), akiért érdemes dolgozni, magamon javítani. Az én szüleim már ezért biztosan szeretni fogják Ameliát.
-Gyere, Csibe...- mondom neki, miután megbeszéltük a szüleivel szembeni stratégiát. - Itt az ideje, hogy megmártózzunk a medence kék vizében...- rákacsintok a barátnőmre, felugrom, és a kezemet nyújtom neki, hogy őt is felsegítsem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Második randi, avagy a strandon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második randi, avagy a strandon   Második randi, avagy a strandon Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Második randi, avagy a strandon
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Az első randi (Dylan és Amelia)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Defiant Universe :: Speciális játékterek :: •Magánjátékok-
Ugrás: