The Defiant Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ, de mégis három... Ugyanaz, de mégsem... Az emberek nagyravágyósága miatt a világ, amiben élünk megváltozott. Minden csupán tőlünk függ. Hol, hogyan, kivel és miként élünk. Tapasztald meg egyazon világ három arcát és tedd a helyére a dolgokat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
Üdv a defiant universe különös világában! Ha tetszik, amit látsz, rajta... regisztálj és légy részese egy cseppet sem hétköznapi történetnek!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
staff

Legutóbbi témák
» Második randi, avagy a strandon
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm by Dylan Branfort

» Albérletben...
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 1:46 pm by Robert Garfield

» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am by Dylan Branfort

» Képet, neked, szeretettel!
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:38 am by Amelia Bright

» Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am by Marcie Owanfell

» Branfort kúria
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am by Dylan Branfort

» Phoenix Rose
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:00 am by Marcie Owanfell

» Katrina White
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:50 pm by Katrina White

» Noel Jackobs készülget
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:32 am by Noel Jackobs

» Erdei utak
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:54 am by Marcie Owanfell

frpg toplista
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 2zid75e
~ frpg toplista ~
Kérlek, segíts nekünk minden nap egy kattintással, hogy egyre előrébb kerülhessünk a szerepezős fórumok toplistáján.
Top posters
Admin
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Branfort
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Vote_rcap 
Amelia Bright
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Vote_rcap 
Marcie Owanfell
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Vote_rcap 
Rei Minh
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Vote_rcap 
Ciel D. Blackall
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Vote_rcap 
Robert Garfield
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Vote_rcap 
Joyce Romain
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Prince Rosso
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Vote_rcap 
Svetlana Rimmer
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Vote_rcap 
kiemelt
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 A>
anniversary
oldalnyitás napja: 2013.05.21.

 

 Az első randi (Dylan és Amelia)

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 21, 2013 11:27 pm

Fura, hogy itt van ez a lány, aki odaadásáról tanúskodik, én pedig ellen állok a kísértésnek. Talán megtehetném, most azonnal, hogy tovább megyek vele, de nem akarok. Ameliában van valami, eddig megfejthetetlen dolog számomra, ami miatt sebezhetőnek tűnik, éppen ezért nem kihasználni, hanem védeni akarom őt. Talán fura mása magamnak, bár nem hiszem, hogy ugyanazok a gondok gyötrik, mint engem.
Tegnap jó volt megnevettetni, és nagyon érzékenyen érintett, hogy megcsókolhattam. És most is érzékeny vagyok erre, vágyom rá, és gyengéd vagyok vele. Úgy cirógatom, mintha valami törékeny dolog lenne. Csókcsatákat vívunk, de nem vagyok durva vele, ebben sem, ahogy másban sem leszek vele soha. Meg-megszívom az ajkait, de nem okozok fájdalmat, és isten ments, hogy baja legyen abból, amit csinálunk. 
Megállítom, amikor úgy érzem, elszaladhatna a ló, és visszafogom magam a csókokban is. Megállunk, hogy pihenhessen, hogy pihenhessek én is. Feldúlt engem ez a lány, felkavart olyan dolgokat, amiket már régen eltemettem magamban. Nem akarok hinni ebben, és mégis akarok... Csak egy apró bókot mondok neki, ez szívből jön, de elutasítja, és ez nem esik túl jól. Úgy vagyok vele, nem vitatkozom, ráhagyom. A lányok többsége úgysem hiszi el, amit mondanak nekik.
- B terv? - nézek rá, magamhoz fordítva arcát, ahogy az állát megemelem. - Tekintve, hogy nálad vagyunk, neked kéne kitalálnod valamit...
Oké, felfogtam, hiányzik neki a beígért deszkázás, de majd bepótoljuk. ezek szerint  a csókokból is elege van, mert mást csinálna. Hát ajánljon valamit ő. Kis elégedetlen! Zsörtölődök kicsit magamban, de sokkal jobban mulatok. 
- Mi lenne, ha megmutatnád a szobád?- jut eszembe hirtelen. A szoba árulkodó lehet. Milyen könyveket olvas, milyen zenét hallgat, milyen poszterek lógnak a falon... Nem beszélve arról, rend van-e. Voltam olyan lány szobájában, hogy sikítva menekültem volna, ha az anyja vagyok. Szerencsére senki anyja nem vagyok. És nem is lehetek, tekintve, hogy férfi vagyok. De az a szoba... Förtelmesen rendetlen volt. Azt még én sem engedhetem meg magamnak! 
Remélem, tudja, hogy semmi rossz szándék nincs bennem, s nem azért akarok a szobájába menni, hogy visszaéljek a helyzettel. Talán mondanom kellene, de akkor meg puhánynak tartana. Fingom nincs, hogy lenne helyesebb. Inkább megsimogatom az arcát, és így vágom ki magam:
- De az is megfelel, ha itt maradunk, és zenét hallgatunk, vagy megnézünk egy filmet. - Igazából minden ráér. Meglátni a szobáját, jobban megismerni... Most csak élvezni akarom a társaságát. Akár úgy is, ha egy szót sem szól hozzám. A csend is beszéde, nem igaz?
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 12:35 am

Dylan & Amelia



Kissé meglepő, hogy leállít, de az még inkább, hogy nagyon visszafogott. Vagyis nem tudom. Annyira gyengéd volt velem, mintha attól félne, hogy összetörök, pedig nem vagyok olyan töréleny, mint amilyennek látszom. Volt egy két rossz dolog az életemben, ami lelkileg megerősített. Oké testileg apró termetem van és törékenynek látszom, de nem vagyok az. Még sosem volt eltörve egy csontom sem, pedig estem már párat, de az igazat megvallva, azért teszik, hogy óvatos velem. De azt hiszem sort fogok keríteni arra, hogy megmutassam neki, hogy nem vagyok törékeny. De ezt eddig még nem sikerült, mert csókcsatáink közben nem tudtam kibontakozni, ami persze normális.
Jó mellkasára hajtani a fejemet és hallgatni szívdobogását. Nyugtatni szeretném a saját szívverésemet, ezért mély levegőket vettem és próbáltam elvonatkoztatni a gondolataimat, puha ajkairól. Persze nehezen ment ez, de azért nagyon is próbálkoztam, még ha nagyon nehezen is ment. Szívesen csókolóztam volna még vele, csak féltem, hogy Ő nem akarja, hiszen nem én állítottam meg.
-Igen az.-mondtam, mikor megemelte az arcom és szemeibe néztem. Még mindig csodálatosan elragadóak voltak. -Oké ebben van valami...-ezzel csak annyi volt a baj, hogy ötletem sem volt. Bár pár pillanat után biztos eszembe jut, majd valami, de viszont addig is csende lennénk.
-Hát ha szeretnéd megmutathatom. De nem valami nagy szám a szobám.-szerettem a szobámat, mert teljesen a saját ízlésem szerint lett  berendezve meg minden. Bár nem szoktam nagyon oda felvinni pasikat, mert tele van az ágyam plüss állatokkal, így kicsit cikisnek érzem magam. Persze minden lánynak vannak plüssei elvileg, de nekem kb kétszer annyi van. Oda vagyok az ilyenekért, mert jó ölelgetni őket és kényelmes azon az alvás is, mert puhák és szőrösek. Istenem tényleg cikis vagyok.
-Na akkor melyiket szeretnéd? Ha szeretnéd csinálhatjuk is egymás után a kettőt.-vontam meg a vállam, mert nekem teljesen mindegy volt igazából. A lényeg, hogy közben vele vagyok és még jól is fogunk szórakozni, remélhetőleg.
szószám: passz °° megjegyzés: -
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 1:34 am

Mielőtt túlhevülnék, leállítom magam, leállítom őt... És kicsit összebújva van időm pihenni, gondolkodni. Tisztán látni? Talán. Nincs azzal semmi baj, hogy ennyire be vagyunk egymásra gerjedve, hiszen veszem a jeleket, hogy neki is tetszik, amit művelünk. De mégsem akarom lerohanni. Amikor leérettségiztem, megfogadtam, hogy normálisabb kapcsolataim lesznek. Arról nem igazán tehetek, hogy nem igazán léteznek normális lányok. Ha vannak, nem állnak szóba velem. Ha szóba állnak, valami más gikszer van. Marcie például rendes lány, de a házunkban lakik. Kizárt, hogy vele legyen kapcsolatom. Amúgy sem én kellek neki, hanem az a Lance...
A főiskolás lányok a felsőbb évesekre buknak, és a legtöbbnek arról szól az élete, hány pasival tud ágyba menni. Hihetetlen, hogy ezt kell lássam, eddig azt hittem, csak a férfiak ennyire mocskosak. Én is az voltam. Igazi Ördögfióka. De annak az életnek már vége. Én másképp képzelem a jövőm.
Amelia éppen ezért más a szememben, mint a legtöbb lány, akit ismerek. Nem tudom még megfejteni, hogy mi okból, de vonzódom hozzá, és úgy tűnik, ő is hozzám. Olyan sután alakult tegnap a beszélgetésünk, aztán egészen jól elszórakoztunk, természetes, hogy most újra vele akarok lenni. De nem csak a kémiának akarok behódolni. Ismerni szeretném, hogy szerethessem. Igazán. Önmagáért.
A B terv kapóra jön. És ha neki nincs ötlete, nekem van. Megnézném a szobáját, ha engedi. De ha nem, mozizhatunk vagy valami hasonló. Szerencsémre nincs ellenére, hogy körülnézzek nála. 
- Oké, Kicsi lány, akkor mutasd az utat!- Paskolom meg kicsit a combját, hogy felőlem akár most is indulhatunk. Nem érdekel, hogy máris szabadkozik. Mit jelent az, hogy "nem nagy szám a szobám"?  Fogalmam sincs. Nem számítok semmire, így meg sem lepődhetek. Nem nagyon hoz lázba a pénz, meg a technikai újdonságok, úgyhogy ha nem a legmodernebb gépekkel van teli a szobája, nem okoz csalódást. Sőt. Kifejezetten örülnék neki. 
Kézen fogva sétálunk a szobájáig. tekintettel van rám, hogy nem vagyok a tempómnál, és ő sem kapkodja a lábait. Nem felejtem el, hogy akár mozizhatnánk is, de most tényleg a szobája az első. Ahogy belépünk, az első, amit meglátok, az ágya, tele plüssel. 
-Szabad?- kérdezem tőle, és közelebb megyek. Gyerekkoromban nekem is volt egy kedvencem. Talán akkor kaptam, amikor oviba mentem, de sokáig az ágyamban tartottam. Jó illata volt, és időnként beleszagoltam, ha szomorú voltam. Az ő ágyán is van egy hasonló maci. Ahhoz nyúlok először, és az orromhoz emelem. Egészen más illata van, mint amilyen az enyémnek volt, de elmosolyodom.
- Mindet kaptad, vagy te veszed őket? - felé nyújtom a kezem, és ahogy közelebb lép, átkulcsolom a derekát. 
Ez a lány szeretethiányos. Ha csak plüssgyűjtő lenne, a játékait a polcon tartaná. De az ágyában vannak... Sorban elrendezve, takaros rendben. Mindig, minden nap foglalkozik velük. Úgy tűnik, nincs egyetlen kedvence, mert nem tűnik fel, hogy egyik vagy másik játék kopottabb lenne. A maci illata az övéhez hasonló... Velük alszik. Meg kell öleljem őt, apró puszit lehelve a feje búbjára.
- Szép gyűjtemény... Máris féltékeny vagyok- Hogy miért? Legyen az én titkom. 
Lassan veszem szemügyre a szoba többi részét, és abban reménykedem, hogy mint egy idegenvezető, beszél majd a szobájáról. A képekről a falon. A könyveiről... Bármiről. Érdekel nagyon. Mert ez igazán ő. És amit látok, tetszik.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 2:20 am

Dylan & Amelia



Nem is emlékszem arra, hogy ki járt utoljára a szobámba, aki nem a családból volt, vagy nem a legjobb barátnőm. Azt hiszem kissé cikisnek tartom a szobám, pedig nem sok olyan dolog van benne. Maximum talán a plüsseim olyan nagyon cikisek, de kinek nem volt olyanja? Minden plüss állatom az ágyra van kipakolva, kivéve a legrégebbi. Azt már annyiszor foltoztam meg és annyira el van kopva, hogy biztosan jobb, hogy nincs szemelőtt.
-Mutatom, mutatom.-mondtam mosolyogva és egy picit megugrottam, mikor megpaskolta a combomat. Nem zavart, sőt tetszett, hogy így érintett. Kezdem úgy érezni, hogy Ő bármikor meg tud lepni, persze nagyjából érthető is, hiszen nem ismerem, viszont nagyon is szeretném megismerni. Azzal csak még fontosabb lenne nekem.
A kezét fogva indultam meg a szobám felé és húztam magammal. De csak óvatosan, mert tudtam, hogy kissé lassan megy ez neki és amúgy sem siettem sehova. Elég sok időnk van még szerintem, mert ha Ő nem siet sehova, felőlem nyugodtan maradhat még sokáig.
-Igen szabad, csak nyugodtan.-nagyot nyeltem közben. Amikor a barátnőm meglátta ezeket kinevetett, a szüleim gyerekesnek gondolnak emiatt, de én szeretem a plüssöket. Remélem Dylan nem fog kinevetni, mert az elég rosszul esne és feszélyezve nézem, ahogy elveszi az egyik macim az ágyról.
-Kaptam őket, még elég rég.-lépek felé mikor kinyújtja kezét, majd hozzábújok. Azt hiszem kissé megszállotnak tűnhetek a plüssökkel, mert minden nap rájuk szánok 10 percet, de van amikor nagyon unatkozom és ezzel töltöm a fél napom. Anyám utálja őket, mert mindig attól fél, hogy neki kell majd kimosnia őket, pedig ez nem így van. Ami az enyém azt én le is rendezem, nem hagyom másra. Kissé pirulva simulok karjaiba, mikor átölel. Szörnyű bújós természetem van, azt hiszem ez hamar megunható.
-Köszönöm. Ha megkérdezem miért vagy az, nem fogsz válaszolni, mi?-érdekelne, hogy miért féltékeny a plüsseimre, de szerintem tudom az indokot. Bár lehet hogy nem úgy van, sőt biztos, de hát ez van.
-Érdekel valami? Ha valamit szeretnél tudni, kérdezt és válaszolok.-nem szeretek magamról beszélni, hogyha nem kérdeznek, csak mert nem tudom, mennyit mondjak, meddig nem vagyok unalmas. Nem akarom eluntatni, mert a végén még bealszik.
Mondjuk nem sok dolog van a szobámban az ágyam, a ruhásszekrényem, egy asztal meg babzsákfoteleken kívűl. Nem az, az igazi lányos szoba, de én szeretem, mert tényleg úgy lett festve berendezve, ahogy én szerettem volna. Anyám persze hisztizett egy sort, mert én barackszínű szobát akartam, anya meg nem akarta azt, de végül, addig kérleltem, míg bele nem ment. Posztereket sosem raktam a falra, mert nem voltam az a fajta, viszont képek, cetlik, rajzok vannak kint, nagyon sok is. Mindent szeretek elrakni, mert szentimentális fajta vagyok, ami lehet kissé furán hangzik, de nem tehetek semmit, ilyen a természetem. Most nem volt nálam kupi, mindent szép rednben elraktam, de azért az asztalomon éktelenkedett a Rómeó és Júlia. Bevallom nem tetszik annyira az a könyv, de ha már 5 oldalas olvasó napló kell belőle muszáj lesz elolvasnom. A polcomon még van egy-két könyv, de legtöbbször neten olvasom a könyveket, mert anyám szerint ez praktikusabb és takarékosabb is. CD-ket is találni azon az apró kis polcon, de körülbelül, ha egyszer meghallgattam őket az nagy szó. Nem szokásom magamnak ilyeneket venni, így csak az van amit kapok. Naplóm is van emiatt, de ha egyszer írtam bele akkor sokat mondok.
szószám: passz °° megjegyzés: -
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 12:02 pm

Deszkázás helyett megnézzük a szobáját. Hirtelen ez jutott eszembe, mint B terv. Szerencsére, nem tiltakozik, és hamarosan ott állunk a szobájában.Legelőször a hatalmas ágyát pillantom meg, tele plüssel, és ez megmosolyogtat. Az jut eszembe, Amelia egy édes kislány, aki tengernyi szeretetre vágyik. Aztán meglátom az egyik maciját, ami az enyémhez hasonló... Abba bele is szagolok.  Engedi. Persze, nem az én otthonom (anyám) illata van rajta, hanem az övé. Most ez is megnyugtat. Nem mintha különösebben ideges lennék...
Magamhoz hívom, és átölelem a derekát, miközben puszit adok a fejére. Késztetést érzek erre, tudatni, kedvelem. Kicsit elpirul, és nem tudom, mitől van ez. A kérdésemtől, a puszimtól? Eddig nem tűnt pirulósnak, talán más indok van a dolog mögött. Elárulom, hogy féltékeny vagyok a plüsseire, és rákérdez, hogy miért. Magam felé fordítom, és belenézek a szemeibe. 
- Csibe, ezt még te is ki tudod találni...- Magamhoz ölelem, de most nem csókolom meg. Inkább a szobájára fordítom a figyelmem. Jobban szeretném, ha körbevezetne, és mesélne a dolgairól, de úgy tűnik, ő nem ez a típus. Azt mondja, csak kérdezgessek, majd ő válaszol. Vajon azt gondolja, untatna, ha magáról mesélne? Hogy untathatna már az első napon? 
Jó volt belépni a szobájába, mert olyan kellemes hangulata volt. Azon elmélkedtem, mi ennek az oka, mert elsőre nem tűnt fel semmi különleges, (a plüssein kívül), ami felkeltette volna a kíváncsiságom. Aztán rájöttem, hogy a szoba színe az, ami olyan hatást kelt, mintha állandóan napnyugta lenne. Meleg sárga színe volt a falaknak. Igazán tetszett. Barátságossá és meleggé tette a szoba hangulatát. Nem volt túl nagy, és mégsem volt zsúfolt. A falon, az íróasztala körül cetlik, képek, rajzok. Közelebb lépek hozzájuk, azokat nézegetem. 
-Ezeket te rajzoltad?- mutatok a falra.
A fényképeket is megnézem, de arról inkább nem kérdezem. Van mellette egy kisebb lány, és azt gondolom, csak a húga lehet. Őróla meg tegnap megtudtam... Nos, nem lenne kellemes téma. Nem a mai naphoz való. Talán majd egyszer, ha már jobban ismerjük egymást...
-Nocsak, nocsak. - veszek kezembe a könyvet- Kötelező olvasmány?- kissé elvigyorodom. Rómeó és Júlia története állítólag az egyik legromantikusabb szerelmi történet, de Rómeó szerintem csak egy elkényeztetett nyikhaj volt, aki saját hülyesége miatt halt meg. Júlia... Nos, Júlia egy hisztis tinilány. Sosem tudtam elképzelni, hogy életem adnám egy lányért, és azt sem, hogy értem adja valaki a sajátját. Ekkora szerelem nem létezik. - Tetszik? 
Meghallgatom a válaszát, de közben már lépek tovább, nem engedve őt el. Ha csak a kezét foghatom, nekem úgy is jó. A polcain nincs sok könyv, de gyanítom nem azért, mert nem szeret olvasni. A modern kor vívmányainak hátránya, hogy minden hozzáférhető már elektronikusan. Én a hagyományos módot jobban kedvelem. Rengeteg könyvem van. Szeretek beleszagolni egy-egy új könyvbe. 
Szinte kopárnak tűnnek a polcok. Így egy kicsit barátságtalannak tűnik, de nem mindenki egyforma. 
-Sok időt töltesz itt vagy keveset?- kérdezem. Gyanítom, ha sok időt tölt itt, akkor a számítógépébe lehet belebújva. Nem nagyon látok más kedvtelésre utaló jeleket.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 12:45 pm

Dylan & Amelia



Furcsa volt beengedni a szobámba, mert az egy olyan hely, amit nem sokaknak mutatok meg. Az, az én kis helyem, ahova nem szeretem, ha bejönnek. Persze vannak kivételek. Akkor például nagyon utálom, amikor valaki engedély nélkül jön be, viszont vannak olyan emberek, akik bármikor bejöhetnek. A szüleim nem tartoznak ide, a húgom ide tartozott, de azért vele is sokat vitatkoztam, hogy kopogjon mielőtt benyit. Akkor itt van még a legjobb barátnőm, aki tényleg bármelyik pillanatban bejöhet, neki mindig nyitva áll a szobám ajtaja. Azt viszont még nem tudom, hogy Dylant hova soroljam, de ez majd idővel ki fog derülni, vagyis remélem. 
Nem nevetett ki a plüsseim miatt, legalább is eddig nem tette, így egy kicsit megnyugodtam. De persze még bármikor elkezdhet nevetni, hogy milyen gyerekes vagyok és inkább valami dokihoz kéne járnom, hogy kiderüljön ez miért van. De azért reménykedem benne, hogy erre nem fog sor kerülni, mert akkor biztos felmegy bennem a pumpa, ami nem jelent jót.
-Igen persze, de jobb ezt a te szádból hallani.-mosolygok és tényleg szívesen hallanám az Ő szájából. Hogy ennek mi oka van? Ez egy nagyon jó kérdés, amire nem tudom a választ. Kicsit többet kéne gondolkoznom, mert akkor tudnám a kérdéseimre a választ.
-Van egy pár amit igen, de a legtöbbet nem. Inkább a húgom rajzait tettem ki, meg amiket unokatesómtól kaptam szülinapomra és karácsonyra.-húgom nagy hobbija volt a rajzolás és a korához képest szépen rajzolt. Még rajzversenyre is benevezték az ovónői, amiben második helyezett lett. Mindenki büstke volt rá és én megkaptam azt a rajzot, majd kiraktam. Sokan mondták, hogy nagyon hülyén néz ki így a fal, elrontom ezzel a szép szobámat, de nekem ez nagyon sokat jelentett. Mindig amikor ezekre nézek, jó érzés fog el, na meg persze hiányérzet is, de azt próbálom lakat alá zár ni. Kisebb nagyobb sikerekkel menni is szokott.
Nagyra értékelem, hogy a képekről nem kérdezz, mert a legtöbb kép velem és a húgommal van. Hát régen ez nem így volt. A plázacicás korszakomban a "legjobb barátnőimmel" volt sok kép, de amióta rájöttem, hogy én nem olyan vagyok, mint ők, leszedtem őket. Mindenki más ki is dobta volna azokat a képeket, de néha jó visszaemlékezni a képek alapjám, meg jót röhögni magamon. A falamon persze nem csak a húgommal voltak képek, volt ott a legjobb barátnőmmel is, a szüleimmel, a nagyimmal is, meg a volt pasimmal. Vele csak azért, mert baráti viszonyban váltunk el és néha még össze is járunk egy-két beszélgetés erejéig.
-Ha csak nekem lenne az... Az egyik haverom képtelen volt kiolvasni, így engem kért meg. Én meg megígértem neki, hogy megírom az 5 oldalas fogalmazást...-most simán gondolhat papucsnak, vagy ilyeneknek, de valahogy nem tudtam ellent mondabni. Írni mindig is szerettem, így nem esik nehezemre az, az 5 oldal, de azért mégis munka van vele. -Hát nem is tudom... Elég bugyuta egy könyv. Hogyha egy-két apró dolgot másképp csinálnak semmi tragédia nem lett volna.-ha az a két forrófejű, nem csatázik, akkor nem hal meg az egyikük. Akkor a másik nem áll bosszút a barátjáért és nem száműzik és akkor, ha Júlia mégis "meg akarja ölni" magát, időben értesül róla Rómeó és egyikük sem hal meg igazából. Ha lett volna eszük most minden rendben lenne. Arról meg nem mondok véleményt, hogy annyira szeretik egymást, hogy megölik magukat. Nem hiszem, hogy van ekkora szerelem, maximum ha látom, vagy érzem.
-Azt hiszem igen. Már amikor nem a parkban, vagy valahol máshol ücsörgök.-szeretek a szobámban lenni, de nem sok mindent tudok itt kezdeni. Legtöbbször zenét hallgatok, vagy olvasok, de egy idő után az is unalmas. Sőt ezeket egyedül is csinálom, bár ha elmegyek itthonról, akkor is legtöbbet egyedül vagyok. Nem a legvidámabb ez így, tudom, de hát nem tudok mást.
szószám: passz °° megjegyzés: -
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 11:27 pm

Érzem, hogy tudja, miért vagyok a plüsseire féltékeny, de én nem akarom kimondani. Ő rákérdez, én kitérő választ adok, aztán valamiért mégis megindít, ahogy néz rám.
- Mert ők egész éjjel veled lehetnek...- súgom a fülébe. 
De erről nem akarok többet beszélni, kicsit húzom arrébb, a szoba többi pontja felé, és arról kérdezgetem, amit látok. Az asztala van középpontban, rajta a könyv, amiről akár beszélgethetnénk is. Nem nagyon kedvelem a sztorit, és a mű nyelvezete sem igazán a stílusom, de elismerem, Shakespeare nagy koponya volt. 
- Én is nehezen boldogultam vele annak idején- túrok bele zavartan a hajamba. Ciki, hogy az angol irodalom gondot okoz, de ez a verses izé nekem sosem jött be. Jó lenne most valamit bohóckodni, de ami eszembe jut, túl gyerekes, így inkább csöndben maradok. (Elárulom, az jutott eszembe, szavalni kezdem, hogy : "To be or not to be...", mintha ez is a Rómeó és Júlia része lenne, de ehhez el kellett volna engednem Amelia kezét, és kezembe venni a könyvet. Ehhez viszont jelenleg nem volt kedvem. )
-Szóval a haverod helyett írsz leckét...- féloldalasan nézek rá. - Helyetted ő számtanegyenletet old meg? - gondolom, kisegítik egymást. A főiskolára jár egy ikerpár, nos, azoknak fura trükkjei vannak. Egymás helyett mennek be vizsgázni, arra hivatkozva, így feleannyit kell tanulni, mint egyébként. Nem tudom, attól tartok, előbb-utóbb nagyon megszívják...
Nézem a rajzokat és a képeket a falon. Előbbiekről nem feltétlenül tudom eldönteni, ő rajzolta-e, vagy valaki más. Annyi bizonyos, kislány rajzolhatta, hiszen mind nagyon színes és vidám. Házak, virágok, alakok, napocska, szivárvány... Ha tanultam volna pszichológiát, fejlődéslélektant, tudnám, mi mit jelent. Így csak összességében látom: ezek egy boldog gyermek rajzai. 
A fényképeken rokonok, barátok, ismerősök... Úgy tűnik, némelyikről ki is találhatnám, kit ábrázol, de ezeket a dolgokat most nem nagyon firtatom. Az jut eszembe, vajon szándékos-e, hogy ezek a képek vannak nap mint nap szem előtt. Egyfajta vezeklés lehet? Vagy csak emlékezni akar? Így búcsúzik? 
Van egy kép, amit talán tovább nézek, mint kellene. Egy fiút ábrázol (és Ameliát), nagyon össze vannak bújva. Valami szerelemféle lehet. Egy ex... Ő miért van kint a falon? Biztos nem utálja, ezek szerint nincsenek haragban. Lehet, hogy nekem is számolnom kell vele? Veszélyt jelenthet még ő a mi kapcsolatunkra? Nem tudom. És nem is akarok erre gondolni.
Inkább a szobája hangulatát szívom magamba. A színek miatt nagyon meleg, de valami nekem nagyon hiányzik. Meg nem tudnám mondani, micsoda. Túl nagy a rend? Szinte üresek a pocok? Semmi mütyür és a lányokra jellemző káosz? Nem tudom... Csak úgy érzem, valami nem stimmel. Megkérdezem hát, sok időt tölt-e itt. 
- Értem...- bólogatok, pedig nem teljesen értem. Ha sokat van itt, valahogy személyesebbnek kellene lennie. Nem ilyen... sterilnek. Nem tudom, miért jut eszembe ez a szó. 
-Van valami hobbid? - kérdezem aztán. Meglehet, hogy nem fest, nem zenél, hiszen erre utaló jeleket nem látok, de ... igazából semmi mást sem, ami erre utalna. Volt egy csajszi a gimiben, ő minden szabadidejét gyöngyszövéssel töltötte. Eszméletlen karkötőket és nyakláncokat csinált. Nagyon kreatív volt, szerettem nézni, ahogy ügyködik egy-egy darabon, miközben üvöltött a zene a hangszórókból, a haverok meg össze-vissza ugráltak a szobájában (tánc gyanánt?).
- Nem szoktak átjönni az osztálytársaid, barátaid? 
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 24, 2013 12:11 am

Dylan & Amelia



Hatalmas mosoly kúszik az arcomra, mikor elmondja, hogy miért féltékeny a plüsseimre. Mondjuk tudtam, hogy erre gondol, de nekem valahogy sokat jelentett, hogy kimondta, nem hagyott kétségek között.
-Egyszer, talán majd te leszel a macik helyén.-mondom az alsó ajkam rágcsálva. Oké néha kissé elszalad velem a ló és nehéz visszafognom magam. Olyankor ilyen dolgok csúsznak ki a számon, még ha nem is akarom.
-Nehéz is ez a könyv. Nem értem miért vannak ezért oda az emberek...-nem sok könyv fog ki rajtam, de ez valahogy eltartott egy hónapig. Olyan nehezen tudtam megérteni, hogy akkor most, mikor, ki, meg hol van, hogy azt éreztem közben, mintha valami 3 éves lennék, aki nem tud olvasni. Gondolom vannak olyanok akik ezt szeretik és kirázzák a kisujjukból az ilyet, de nekem nem megy ez.
-Igen helyette, de csak azért, hogy ne bukjon meg.-nem szívesen teszem meg helyette, hiszen ettől nem lesz okosabb, de a szülie jóban vannak az enyémekkel, szóval jobban járok, hogy segítek neki. -Áh nem, akkor tuti rossz lenne az egyenletem.-igen a matektudásom is jobb, mint az övé, ezzel most nem dicsekedni akarok, vagy ilyenek, mert nem szeretem, ha valaki dicsekszik, csak úgy mondom. Oké most lehet azt gondolni rólam, hogy stréber vagyok, de sosem tanulok rendesen, szóval ezt nyugodtan elfelejtheti mindenki.
Anyám mindig mondta, hogy rakjam el a rajzokat, mert csak fájdalmas emlékeket kelt mindenkiben a családban, de nekem ezek nagyon fontosak. Az emberek képesek elfelejteni, hogy mik is történtek velük és a boldog emlékek még inkább múlandók, ezért szeretem a rajzokat. A húgom sok emléket papírra vetett, mikor unatkozott, én meg kiraktam őket. Annyira voldog volt mindig, mikor meglátta egy-egy rajzát a falamon.
A képek is ilyen emlékek. Régen nagyon szerettem fotózni, ez volt az egyik hobbim és sokak szerint értettemmis hozzá. Sok kép van rólam és még valakiről kint, de vannak olyanok is, ahol én fel sem tűnök. Azokat mindig én fotóztam és ebből van a több, mert régen nem nagyon szerettem ha fotóztak, vagy hozzá nyúltak a gépemhez. A gép még valahol meg is van... Azt hiszem valamelyik polcon, de lehet, hogy már a fiókomba dobtam be. Valahogy mostanában nincs sok kedvem a fényképezéshez.
-Mostanában nem nagyon van. Talán annyi, hogy eljárok a parkba meg ilyenek, bár régen nagyon szerettem fényképezni.-hogy mikor tűntek el a hobbijaim? A húgom halálakor. Akkor magamba zuhantam teljesen és csak ücsörögtem a szobámba. Akkoriban több cucc volt az asztalon, vagy a polcokon, igazából mindenhol. Tele volt a szobám üveg tárgyakkal, Kinder csokis játékokkal, meg ilyen apró dolgokkal. Még kisautóm is volt, de mindent kidobtam aznap, mikor haza jöhettem a kórházból. Dühroham miatt? Talán...
-Hát igazából ide nem sok mindenkit engedek be.-igen ez így van,l és nem hiszem, hogy változni fog. Persze ki tudja mit hoz a jövő.
-É neked van valami hobbid a deszkázáson kívül?-érdekel, hogy mihez fog most kezdeni, hogy nem deszkázhat.
szószám: passz °° megjegyzés: -
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 25, 2013 11:32 am

Lehet, hogy hibát követek el, amikor elárulom, féltékeny vagyok a macijaira. Lehet, akkor követek el nagyobb hibát, amikor elárulom neki, hogy miért is vagyok féltékeny. A válasza meglep, de úgy érzem, csak a kedvemben akar járni (hiszen ismeri a híremet), és ezért tisztáznom kell vele egy dolgot. Magam felé fordítom a fejét, és belenézek a szemeibe. Igyekszem összeszedni a gondolataimat, hogy világosan értsen.
- Hé, hé... Nem kell semmit siettetni. Ne mondj és ne ígérj semmit, csak azért, mert úgy érzed, nekem az tetszene. Nem akarom, hogy aztán a fejemhez vágd, csak miattam volt minden, az én kedvemért... Ha majd valóban úgy érzed, eljött az ideje, együtt fogunk... aludni, de addig is van időnk ismerkedni. Oké? 
Utálnám, ha csak azért akarna a kedvembe járni, mert fél attól, hogy elveszít. Sokkal többre értékelem az őszinteséget. Nem egy rongybábu barátnőt akarok, hanem egy hús-vér csajt, a ki képes kiállni magáért, az elveiért, az érzéseiért, saját magáért... 
Hozzá dörgölöm az orrom, egy leheletnyi puszit adok a szájára, és máris az íróasztalára szegezem a tekintetem. Arra a könyvre, ami azon hever kinyitva. Aztán arról kezdünk beszélgetni.
- Te még sosem voltál szerelmes? Nem mondtad: az életem adnám ezért (vagy azért) a fiúért? Hogy mindent megtennél valakiért? - kérdezek rá nyíltan. A szerelem néha megbolondítja az embert. Ezért kell a kontroll. Különben velem is elszaladhatott volna már a ló.
Furcsa, hogy azért olvassa, hogy egy ismerősét kihúzza a kakiból. Ha még valami kölcsönös megegyezés lenne. Mit tudom én, a srác helyette matek- vagy fizikapéldákat old meg. Vagy nem tudom. De ezek szerint a srác nem valami észlény. 
- Nem jobb neki, ha megbukik, vagy megtanulja saját erőből? Előbb-utóbb úgyis kiderül, mire képes önerőből. Nem értesz egyet?- kérdezem, mintegy mellékesen.
A falán lévő képekről, rajzokról beszélgetünk. Egyértelmű, hogy érzelmileg kötődik hozzájuk, aztán az is kiderül, miért. Legalábbis én gondolok valamire. Nem biztos, hogy feltétlenül igazam van, de rákérdezni nem nagyon merek/bírok még. Egyszer majd biztosan beszélünk róla, ha ő is akarja. Ez is olyan dolog, amit nem szeretnék siettetni. Eljön az ideje. Vagy nem. El kell fogadnom.
Nem teljesen értem mindig őt, de ez a zavarodottság onnan is eredhet, hogy még zárkózott velem. Nem is ismer, talán lemondani sem akar nekem mindent arról, amit kérdezek. De a hobbira vonatkozó kérdésemre legalább válaszol.
-Komolyan?- kérdezem, felcsillanó szemmel.- Milyen géped van? És mi a kedvenc témád? Van ilyen egyáltalán?- ezernyi kérdést tennék fel neki, hiszen nagyon kreatív alkotói kifejezésmódnak tekintem a fényképészetet. Sok mindent elárulhat egy kép az alkotóról. Máris kíváncsi vagyok a képeire. 
Kiderül, hogy a szobájába nem járnak be sokan. Meglep, hogy most én mégis itt vagyok. Vegyem ezt jó jelnek? Bizalomnak? Titkon örülök. Remélem, nm okozok neki csalódást. Aztán ő kérdez a hobbimról.
- Nos... , van egy titkos szenvedélyem...- kacsintok rá. - De nem beszélhetek róla, hiszen titkos. De majd egyszer talán beavatlak...- húzom fel a szemöldököm- És van a motor. Szeretem bütykölni, javítgatni... és aztán száguldozni vele. A sebesség kihúzza belőlem a feszültséget. - Vonom meg a vállam. 
- Neked milyen stresszkezelő módszereid vannak? - átkarolom a vállát, és ha csak más javaslata vagy ötlete nincs, a babzsákra ülök, és magammal húzom őt is. Keresztben ülhet a combjaimon, vagy ahogy neki jól esik.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 25, 2013 12:20 pm

Dylan & Amelia



Nem azért mondtam, amit mondtam, mert muszájnak éreztem, hanem mert ezt szerettem volna mondani. Vagyis igazából elszaladt velem a ló és vépetlenül mondtam, mert hangosan eredetileg nem akartam kimondani, de bennem már megfogalmazódott, szóval valamikor kimondásra került volna. Furcsa, hogy nem esik le neki, hogy ezt azért mondom, mert szeretném ezt, de mindegy, ezen nem töröm a fejem, hiszen pasiból van, sosem érteném meg.
-Nem is azt mondtam, hogy most rögtön, vagy, hogy a te kedvedért, mert akit nem akarok az ágyamban tudni, az nem is fog odakerülni. Igen van időnk, ebben egyetértek veled, és nyugi, nem fogom azért tenni, mert szerintem tetszene neked.-persze biztos voltam benne, hogy tetszene neki, de nem fogok csak azért vele aludni. Majd ha én is akarom akkor lehet róla szó, de ez szerintem alap. Az meg, hogy szex lenne-e a vége az együtt alvásnak az nem olyan biztos, hiszen nem kell szex az alváshoz.
Elmosolyofok apró gesztusain, majd az íróasztalon heverő könyvön és a kérdésén kezdek gondolkozni. Hogyha ilyen bolodá tesz a szerelem, akkor még nem voltam igazán szerelmes.
-De azt hiszem voltam az, de nem ennyire. Vagyis nem tudom. Nem kerültem soha olyan helyzetbe, hogy ezen kelljen gondolkoznom. És te voltál már ennyire szerelmes?-lehet, hogy voltam már olyan szerelmes, hogy az életem adtam volna az illetőért, de ezt nem tudom így, hogy már nem vagyunk együtt és sosem voltunk olyan helyzetben. Szerintem a szerelem múló dolg és emiatt nem kell belelovalnunk magunkat ilyen komoly döntésekbe, de lehet, hogy egyszer még meg fog változni a döntésem. Ki tudhatja előre?
-De egyetértek veled, de nem sok választásom volt. Túl jóban vannak a szülők, még ha én utálom is a gyereket.-oké, az utálom, talán erős kifejezés, de nagyon nem bírom a gyerket. Régen, még mikor 6-7 éves lehettem a legjobb haverom volt, de aztán messzebb kerültünk egymástól és mindketten változtunk. Ő egy erőszakos disznó lett, én meg olyan, amilyen. Egyszer majdnem betörtem az orrát, a fal segítségével, mikor rám mászott és nem hagyott békén. De persze erről senki sem tud, mert ez egy nagyon mélységes titok.
Azt hiszem egyszer beszélnem kell, majd Dylannek a húgomról, persze csak, ha akar bármit is mondani. Hiszen, ha így haladunk lesz okom neki kiönteni a szívemet, de nem akarok nagyon előre gondolkodni, mert csak én fogom megszívni. Minden a maga idejében, majd lerendezünk.
-Igen komoly. Fogalmam sincs, valami ezer éves vacak.-mondtam, majd elkezdtem kutakodni, hátha megtalálom a hozzám legközelebb eső fiókban. Ügyeltem arra, hogy Dylan közelében maradjak, és közben meg is találtam az említett szerkezetet. -Na itt is van. És a kérdésedre válaszolva, nincs kedvenc témám. Ami megfogja a fantáziám, vagy letaglóz azt lefotózom, vagyis ezt tettem.-mindenkinek más fogja meg a fantáziáját. Ez körülbelül olyan, mint a rajzolás, vagy a festés. Vannak akik személyeket fotóznak, mások csendéletet, sokak madarakat -bár ebben nem tudom mi a jó- és akkor ott vannak még a terészet fotósok is. Ő és a legsikeresebbeket manapsán kihagytam. Az aktfotósok. Ezen a téren senkivel nem tudok azonosulni, mert mindent boldogan és nagy kedvel fotózom.
-Kezdjek félni ettől a szenvedélyedtől?-vonom fel a szemöldököm és ez most komolyan érdekel. -Van motorod?-lepődök meg kissé, mert az igazat megvallva, ezt nem nézném ki belőle. -Egyszer majd megmutatod?-vapahogy mindig is oda voltam a motorokért. A kocsikat is szeretem és biztos vagyok benne, hogy nekem valami nagy kocsim lesz, vagy olyan, mint amilyen a hippiknek volt, de a motor más. Valahogy a szabadságot idézi fel bennem. Talán csak az, az oka, hogy nincs lezárva teljesen.
-Ezzel most megfogtál, mert ötletem sincs.-sóhajtottam miközben elhelyezkedtem az ölében. Annyira kényelmes volt rajta ülni, hogy az már nekem volt furcsa, de szerintem, nem fogom ezt elmondani neki, mert még elbízza magát.
szószám: passz °° megjegyzés: hát ez elég...öhm szar...
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 12:37 pm

Úgy tűnik, Amelia olyan lány, aki rögtön kimondja, amit gondol. Ez egyszerre jó és rossz. szokatlan nekem, hogy minden szavamat lereagálják. Általában csendesek a mai lányok, keveset beszélnek, és éppen ezért nehéz kiigazodni rajtuk. Ez viszont tetszik, hogy ezzel a lánnyal más a helyzet.
- Oké..., akkor ezt meg is beszéltük- Mintha csak azt kérdeztem volna, mennyi az idő. Úgy érzem, szerencsés flótás vagyok. Itt nem lesznek félrebeszélések, pláne nem félreértések. Ha akarok valamit, közlöm, ha akar valamit, közli. Ilyen egyszerű.
Rómeó és Júlia kapcsán kezdünk beszélgetni a szerelemről. Az önfeláldozás, az öngyilkosság valahogy távol áll tőlem. Persze, az ember fejében megfordulnak buta gondolatok, de... Erről inkább nem akarok neki beszélni. Ő azt mondja, sosem volt még ilyen helyzetben (hiszek neki) és én is inkább kikerülöm a kérdést.
- Óvodás koromtól folyamatosan szerelmes vagyok. Akkor egy kislány kedvéért belefeküdtem egy pocsolyába. - Elvigyorodom. Akár hülyéskedésnek is veheti, pedig a sztori igaz. Annyira bizonygattam annak a kislánynak, hogy szeretem, hogy erre is képes voltam miatta. A kislány kinevetett, anyám egy hétre eltiltott a kedvenc mesesorozatomtól. Irtó pipa volt. Én is. Úgy éreztem, rossz üzletet kötöttem. Se kislány, se mesesorozat. (A gyalog kakukk volt? Azt hiszem)
Az, hogy valaki más helyett dolgozik, nem igazán tetszik. Csalás szaga van az egésznek, ettől kissé rosszul érzem magam. A szüleim nagyon konzervatívok, nem szeretik az ilyen témát. Azt hiszem, Amelia nem szerezne jó pontot náluk ezzel a húzásával. Akkor sem, ha úgymond "kényszerből" teszi. Nem is értem a szüleit. Hogyan hagyhatják?
Körbekémlelem a szobáját, és kérdéseket szegezek neki, finoman, óvatosan. Időnként talán elszalad velem a ló, de ha valami felkelti a kíváncsiságom, nehezen állok ellen. Ilyen a fotózás is. Szinte sajnálom, hogy abbahagyta (vagy jelenleg nem űzi) a hobbiját, mert ami képek vannak a falon kifüggesztve, ragasztva, azok jók.
- Nem szabadna abbahagynod. Szerintem érdekes a látásmódod. Nem szokványos...- Persze, néhány kép akár közhelyes is lehetne. Mindenkinek vannak ilyen képei. De ahogy a mélység-élességet használja...- Fogadok, hogy nem automata géped van. Azokkal nem lehet ezt a hatást elérni- mutatok egy képre. Egy mogyoróvajas kenyeret majszoló kislányt ábrázol, akinek a szemében visszatükröződik a fotós sziluettje. - Ezt szándékosan fényképezted így?
Közben előszed valahonnan egy gépet és a kezembe nyomja.
- Hű, még hogy vacak! - Mechanikus Canon, olyan, amin mindent a fotósnak kell beállítani.- Ki tanított fotózni? - Sajnos, nekem nincs érzékem hozzá. Digitális gépem van, de még azokkal sem tudok jó képeket csinálni. Valahogy nem jön vissza az, amit le szeretnék kapni. A hobbimról faggat, de ez alól a kérdés alól is kibújok. Nagyon ciki lenne beismerni, hogy mivel foglalkozom. Egyenlőre nem beszélek neki róla.
-Nincs benne semmi félelmetes- rázom meg a fejem. Kicsit tartok tőle, rosszra gondol, ezért hozzáteszem: -Nem káros az egészségre és nem törvénytelen. Még csak nem is erkölcstelen- pirulok el egy kicsit, ahogy a hajamba túrok. Mert mire gondolhat a lány, ha egy fiú nem akar beszélni a szenvedélyéről? (Nos, én sem kerülöm az ilyen dolgokat, de túlzás lenne azt mondani, hogy az a szenvedélyem).
Inkább a mocimat említem meg neki, és erre felcsillan a szeme. Erre az enyém is. Máris kirajzolódik előttem, hogy ül mögöttem, a haját lobogtatja a szél, ahogy rójuk az országutat. Remélem, lesz rá alkalmunk.
- Naná. Meg is tervezheted, miket szeretnél megnézni a nyáron. Én elviszlek oda, te meg megörökíted az élményeinket. Áll az alku?- nyújtok neki kezet.
Annak kapcsán, hogy beavatom, az én életemben milyen szerepet játszik a motor, megkérdezem tőle is, hogy milyen feszültséglevezető módszerei vannak. Az, hogy nagyon pipa tud lenni, azt már láttam. (Bár még olcsón megúsztam, azt hiszem.) Erre viszont nem tud (vagy nem akar) válaszolni. Szemétség lenne a testvérével jönni, vajon az ő halálát hogyan dolgozta fel. Biztosan nem volt könnyű. Talán orvoshoz járt. talán nem. Most, hogy jobban belegondolok, talán ezért magányosodott el. Korábban gyakran járt társaságba, de tegnap azt mesélte,  a korábbi barátaival alig tart kapcsolatot, ide se hív senkit. A depresszió viszont rossz orvosság.
Leülök a babzsákra, és megtámasztom a hátam a falnak. Magamhoz húzom, bele az ölembe, mert már túl régen kényeztettem, és bevallom, hiányzik. Egy kicsit. na jó... nagyon. Könnyedén bújik hozzám, mintha ő is csak erre várt volna, én pedig ettől bátrabb leszek és simogatni, puszilgatni kezdem. Kezem a hátát járja be, a pólóján keresztül, és ahogy belefeledkezünk egy-egy csókba, úgy kell erőt venni magamon, hogy ne tévedjek előre... Szeretném megérinteni a melleit, de nem akarom elriasztani.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 11:50 pm

Dylan & Amelia



Anyám arra tanított, hogy egy kérdést, vagy kijelentést se hagyjak lógni a levegőben, mert a beszélgető partnerem félreértheti. Emiatt is szoktam néha olyan dolgokat mondani, amik még gondolatban sem szalon képesek. Kéne szereznem egy szájzárat, amitől nem tudok beszélni olyan hirtelen, csak ha végig gondolom a dolgot. Na jó nem kell olyan, mert biztos vagyok benne, hogy nem lenne valami szexi. Úgy néznék ki, mint a boxolók azzal a fogvédővel és, hát az nem állna valami jól nekem, még ha kockás hasam és 2 tonnás izom kötegem lenne sem. Fuj nem akarom így elképzelni magamat.
Na jó, a mostani megjegyzését nem reagálom le, mert ezen nincs mit, mert csak egy nagyon egyszerű válasz volt az enyémre. Van amit már nem kell tovább ragozni és én tudom, hogy hol a határ. Legalább is néha...
A Rómeó és Júlia mindig is távol állt tőlem, sosem szerettem az ilyen mindent elsöprő szerelmes könyveket, mert tudom, hogy úgyse fog senkivel ilyen történni. Persze vannak különleges esetek, de azok nagyon ritkán, az meg, hogy velem történjen meg 1 a millióhoz.
-Pocsolyába? Komolyan?! Tudod a lányok nem nagyon vannak oda a koszos fiúkért. Lehet jobban jártál volna valami mással.-elképzeltem, ahogy a pocsolyában fekszik egy csaj miatt. Vajon mi lett a vége? Én biztos örültem volna ennek a gesztusnak, mert azért ez aranyos. Oké kaptam én is ilyen gesztusokat, de azok nem voltak ennyire....hogy is mondjam.....látványosak!
A fényképezést szerettem ez idáig az életemben, jobban, mint a zene hallgatást, éneklést, béna táncolást, rajzolást, vagy ilyeneket. Ebben valahogy igazán ki tudom magam fejezni, még akkor is, hogyha maga a kép adott. Az elhelyezkedést és a többi beállítást is át tudom alakítani, vagyis  a képet igazán át tudom alakítani saját izlésem alapján, de úgy is szépek, hogyha nem csinálok vele semmit. Főleg, hogyha jó a fotóalanyom.
-Sokan mondták már ezt, de a szüleim szerit, nem megyek semmire ezzel, még hobbinak sem jó.-elhúztam a számat, mert tényleg ezt mondták. Mikor először ezzel komolyabban akartam foglalkozni, hallani sem akartak róla. Ezek után màr csam azért is vettem magamnak egy profi gépet, de ezzel csak a tüzet szítottam, majd leálltam ezzel az egész fotózással. Még mindig szeretek fotózni, ha nem is űzöm már ezt. Igen szívesen csinálnám még, de visszatartanak az emlékek, bár lehet, hogyha újra neki kezdenék valamiért nem is lenne rossz. -Igazából nem direkt csináltam úgy, csak olyanra sikerült.-mondom egy pillanatra felpillantva a képre, mert közben még mindig a gépem kerestem. Ahhoz képest, hogy régóta nem használtam nagyon jó állapotban van és még nem is poros.
-Á már van ennél modernebb is.-mondtam egy halovány mosollyal. Lehet, hogy van jobb, de nekem ezzel vannak emlékeim, szóval nem fogom sosem lecserélni. -Senki. Nem volt aki tanítson, magamtól próbalgattam.-ha lett is volna tanárom, úgysem hallgattam volna rá, mert szeretek magamtól rájönni a dolgok nyitjára, még akkor is, hogyha ez egy nagy adag csapkodással, szitkozódással és egy kevés káromkodással is jár. Sokkal jobb így megtanulni a dolgokat, mintha más magyarázná el folyton.
-Akkor megnyugodtam.-igazábóp semmire sem gondoltam, de azért aranyos volt, ahogy próbálta elmagyarázni, hogy nem kell félnem a szenvedélyétől. Mondjuk nem is néztem volna ki belőle, hogy olyan szenvedélye van amitől félnem kéne. Bár a mai világban ki tudja...
A motor hallatán felcsillan a szemem. Nem tudom miért, de nagyon oda vagyok a motorokért, akkor is, hogyha a filmekben a motorosok, nagydarab, bunkó állatok. Erre már meg is van az ellen példa Dylan, hiszen nem egy nagydarab bunkó állat. 
-Elég jó üzletnek tűnik.... Rendben legyen, benne vagyok-mosolyogtam és nyújtott keze után nyúltam.
Régen úgy vezettem le a feszültséget, hogy téptem a hajamat, vagy csapkodtam, de azt hiszem ez már nincs meg. Mostanában inkább kisírom magamból, vagy ilyenek, de ezt senkinek sem mondanám el. Sokat jelent nekem Dylan így ennyi idő elteltével, de akkor sem szeretném elmondani, mert a végén, még hisztis picsának tartana, amit nem szeretnék.
Szorosan bújok hozzá, amikor már az ölében foglalok helyet. Ajkai és keze érintésére egyből válaszolok és karjaim nyaka köré fonom, bár nem sokáig tudom egyhelyben tartani a kezem és tarkóját cirógatom egy-egy puha csók közben. Azt hiszem már túl sok idő eltelt az utolsó rendes csókunk óta, de erre megérte várni.
szószám: passz °° megjegyzés: elég rövid, tudom és bocsi, de a felét útközben írtam
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 5:17 am

Elmondom neki, hogy óvodás korom óta szerelmes vagyok valakibe, és hülyeségekre is képes voltam lányok miatt. azt hiszem, a legelsőt mondom, amire emlékszem.
- Kicsim, még csak 4 éves voltam. Nem volt túl nagy fantáziám...- nevetem el magam. Akkoriban nagy cucc volt ellent mondani a mamának, összekoszolni magam. Azt gondoltam, ez legalább olyan hőstett, mintha kimentett volna valakit a tűzből. Vagy valami hasonló. De a kislány kinevetett, én büntetést kaptam, és utólag az egész nagyon is nevetséges volt. Mentségemre legyen mondva, többé ezzel a trükkel nem próbálkoztam.
A fényképek a falon nagyon érdekesek. Egyik-másik különösen érdekes. Nekem legalábbis nagyon tetszenek. Rá is kérdezek, ki tanította, mert úgy gondolom, egy tizenéves lány ilyet nem tud magától csinálni. Totál kiakadok, amikor meghallom, hogyan vélekednek a szülei.
- Ne haragudj, ez szerintem hülyeség! - Megint ahhoz a képhez lépek közelebb, ami a legjobban tetszik. -Egyszerűen elképesztő az a kép, ha véletlen is... -bár ezt erősen kétlem- Ez a kép díjnyertes. Gondolkoztál már azon, hogy megpályáztatod?
Azt gondolom, az ember időnként beleszalad valamibe, ami sikerélményt okoz. És ha ez megtörténik, hatalmas energiák szabadulhatnak fel. Az ember úgy érzi, szárnyakat kap, egyszerűen lelőhetetlen, és ontja magából a jobbnál jobb ötleteket. Lehet, hogy Ameliánál 100 képből egyetlen egy lesz ilyen jó. De akkor is... Megéri. Előbb-utóbb rá fog érezni, hogy mi az, ami szépen mutat, ami az embert megérinti, ami beszél... Beállítások, látásmód, perspektíva, fényerő, mélység-élesség... Nem nagyon értek a fotózáshoz, de úgy gondolom, egy embernek lehet bármilyen szuper gépe, ha nem ért hozzá, ha nincs érzéke hozzá, semmit sem ér el vele....
- Szerintem tökéletes hobbi. Ha csak a magad szórakoztatására csinálod, akkor is jó. De képzeld csak el, hogy ezeket a képeket megőrzöd... Aztán megmutatod a barátaidnak, a gyerekeidnek... És el tudod mesélni, miket éreztél, amikor éppen azt a képet készítetted. Fel tudod eleveníteni magadban az emléket, mert nem csak láttad, hanem láttatni akartad, az akkori érzülettel, érzelmi töltéssel és ez benne a plusz....- Érzem, ahogy elragad a hév. Lendületesen beszélek neki, tőlem szokatlan módon. Nem szokásom ennyit dumálni egyhuzamban.
Közben előveszi a gépét, én meg megcsodálom. A márkát ismerem, a gép tipusát nem, csak tippelem, hogy középkategóriás lehet. Amelia szabadkozik is miatta.
-Ne csináld ezt. Néha a régi cuccokkal többre mész, mint ezekkel a modern kütyükkel. Némelyiket pár év után le kell selejtezni. Különben is, mindig újabb és újabb kütyüket dobnak piacra. A régebbiekben még valóban megvolt az anyag, minőséget képviseltek... Manapság minden kidobós. Egyszerűen tönkremennek, elavulnak. Ez- a kezembe nyomott gépre mutatok- sosem évül el. Mindig világmárka marad. És tökéletesen fog működni, erre mérget is vehetsz.
Az én hobbimról nem akarok beszélni. Kevesen tudnak róla (szerintem csak egy barátom, de abban sem vagyok biztos, neki említettem-e) Mindenesetre nem árulom el. Lehet, hogy majd egyszer... Inkább a mocimra terelem a szót, és ez érdekli kis barátnőmet is. Mindjárt terveket is kezdünk kovácsolni. Ez tetszik. Lehet, hogy tényleg csak én kellettem ennek a lánynak? És lehet, hogy ő kellett nekem? Kezet ad az ötletemre, így ezt ígéretnek veszem.
Leülök, magammal húzom és újra édesgetni kezdem. Kívánom az eper ízű ajkait és már mást is kívánnék, de egyenlőre uralkodok magamon. Csak a hátán járatom a kezem... Tetszik nekem, ahogy reagál, és átöleli a nyakam. Ezer apró csókot hintek rá, rövidebbet, hosszabbat, szelídebbet és vadabbat, míg bele nem fáradunk. Óvatosan lépek tovább, figyelve minden rezdülésére. Nyelvemmel török utat a szájába, csiklandozom ajkait, majd a nyelvét. Finoman szívom meg, hogy bátorítsam, dugja nyelvét a számba. Ha megteszi, gyengéden csókolom körbe, finoman szívom, nehogy fájdalmat okozzak, és közben szorosabban ölelem magamhoz, hogy mellkasa az enyémnek feszüljön.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 6:05 am

Dylan & Amelia



Nevetni kezdek, de nem azért, mert ki akarom nevetni, csak azért vicces egy történet. Szerintem ha kicsit jobban törte volna a buksiját jobb ötlete is lehetett volna, de azért ez aranyos. Ha nekem csinálta volna ezt egy srác, akkor eleinte nevettem volna rajta, de aztán kiérdemelt volna ezzel egy puszit. Hiszen azért mégiscsak jutalmat érdemel az a srác, aki ilyet csinál, hiszen a szülők nem szeretik ezt. Szerintem ha én csináltam volna ilyet, anyám egy évre megvonta volna tőlem a tévét. Bár én sosem szerettem piszkos lenni akkoriban, így ilyen sosem történt volna velem.
Régen a fényképezés jelentett nekem mindent és minden pillanatban fényképeztem, ezzel fejezve ki önmagamat. Ha rossz pillanatom volt fényképeztem, ha boldog voltam akkor is, na meg ha unatkoztam. Azt hiszem igazából csak ezt csináltam egész álló nap és ezzel mindenki agyára mentem itthon.
-Szerintem is az, de a szülőkkel nem jó vitázni.-mondtam vállat vonva, mint akit nem érdekelt. Ez persze nem volt igaz, mert örültem volna, hogyha a szüleim elismerik azt amit csinálni szeretnék, bár nem ez volt az első olyan dolog, amiben nem értettek velem egyet. A pszichológiás dolognak sem örülnek, azt is ellenzik, de már nem érdekel a véleményük. -Köszönöm. Nem, nem gondolkoztam ezen, mert úgy voltam vele, hogy ennek semmi értelme, csak időpocsékolás.-sosem jutott eszembe, hogy meg kéne pályáztatni a fotóimat, mert szerintem nem olyan szépek.
Egész életemben úgy gondoltam, hogy megmarad hobbinak ez az egész, mert tudom, hogy nem csinálok olyan jó képeket, inkább átlagosakat, mert, ahogy láttam egy-kettőt, csak ámultam. egyesek olyan gyönyörű képeket tudnak létrehozni, minden mű effekt nélkül, hogy eláll az ember lélegzete. Ez az, amire én képtelen leszek egész életemben.
-Pont emiatt kezdtem el ezt a hobbit, mert megakartam őrizni a pillanatot, hogy később is emlékezzek rá, mert az emberek hamar elfelejtenek dolgokat, amiket nem kéne.-anyám pont ugyanezt akarja tenni a húgommal. Úgy akar tenni, mintha soha nem is létezett volna és emiatt is raktam ki ezeket a képeket, hogy minden nap emlékeztessem rá és tudassam vele, hogy én nem akarom elfelejteni, ahogy ő teszi.
-Igen tudom, hogy a régi cuccok jók, ezért sem akarom lecserélni, akármilyen öreg is lesz. És nekem szentimentális értéke van ennek a gépnek.-most nyugodtan gondolhat egy ragaszkodó embernek, de nem tudok mást tenni, mert nekem az emlékeim nagyon sokat jelentenek. Nem tudom mit tennék, ha egyszer elveszteném az összes emlékemet, mert nagyon is ragaszkodom hozzájuk.
Biztos vagyok benne, hogy mivel kezet fogtunk a mocis ötletre, meg is fogjuk tenni és nem csak a levegőbe beszélünk. Én legalábbis nem beszélek csak úgy és szerintem ő sem. Na, de ezt majd meglátjuk, amikor megcsináljuk, vagy épp nem.
Jó újra kényelmes ölében helyet foglalni, miközben ajkai az enyémeken voltak. Teljesen elvette az eszemet édes csókja és képtelen voltam bármire is figyelni, de nem is kell most másra figyelnem, hiszen minek is tenném. Inkább elveszek érintésében és csókjában, ami kezd egyre forróbb lenni, mikor nyelvét megérzem a számban. Nem ellenkezem egy pillanatig sem, mert élvezem, bár eddig szerintem mindent élveztem vele. A puha szívásra szinte egyből reagálok, mert nyelvem megindul ajkai felé, majd pár pillanattal később már ajkai közé is furakszom. Mellkasom szorosan az övének nyomódott, ahogy átölelt én, pedig hajába túrtam, vigyázva, hogy ne húzzam meg, mert tudom, hogy az eléggé tud fájni, persze, csak ha erősen teszik az.
szószám: passz °° megjegyzés: újra gépről^^
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 9:34 am

-Ne haragudj, hogy ilyet mondok, de akkor az egészből hagyd ki a szüleidet, csináld csak a magad kedvére- mondom kissé felháborodottan. Hogyan lehetséges, hogy a szülők nem bátorítják a lányukat? És most nem csak a megélt tragédia miatt, hanem azért, mert tehetséges... Igen, úgy érzem, hogy az. Én bátorítanám. Ezt is teszem.
- Ha rajtam múlna, megversenyeztetném néhány képedet. Például ezt- mutatok a kedvencemre. -Ez szép kép. És nagyon érdekes.
Aztán beszélni kezdek neki arról, miért nem szabad abbahagynia a fotózást. Kicsit belemelegszem, de a téma magával ragad. És mert úgy érzem, ez is egy mentőöv Ameliának, hogy ne érezze magát egyedül. Amikor az ember alkot, egy cél lebeg a szeme előtt. Teljesen mindegy, mi a cél, ha kimozdít a holtpontról. Úgy tűnik, egyetért velem, és ezen mosolyognom kell. Úgy érzem, jó nyomon vagyunk. Talán nem kell sokat győzködnöm, hogy csinálja, folytassa, amit egyszer szeretett. A szavaiban azonban van valami keserűség, és úgy hiszem, ez megint a húgával lehet kapcsolatos.
- Szentimentális érték? Ezt hogy érted?- kérdezek vissza. Talán érzelmileg is kötődik ahhoz a géphez? Kapta valakitől vagy örökölte? Nem tudok másra gondolni, és érdekel a válasza.
A motorozással összekapcsolt fényképezésre kezet ad, és ezt sikernek könyvelem el. Már csak az kell, hogy meggyógyuljon a nyamvadt lábam, és róhatjuk a kilométereket. Máris örömmámor tölt el, hogy ezzel a csodás lánnyal lesznek közös programjaink.
A babzsákra ülve ismét csókolózni kezdünk. Belemelegszünk, már nem csak az ajkaink, a nyelveink is ismerkednek egymással, és ez ... igencsak ingerlő. A kezem a hátát simogatja, és én a csupasz bőrét szeretném érinteni. Egy pillanatra elengedem a száját, és s szemébe nézek, ahogy a pólója felé nyúlok. Ha engedi, lassan kihúzom a nadrágjából. Közben visszatérek az ajkaihoz.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 10:15 am

Dylan & Amelia



-Igen azt kéne, tudom, de valahogy mindig rájönnek. Korábban egyszer megpróbáltam, na annak az lett a vége, hogy elvették a fényképezőm, majd szobafogságot kaptam.-sosem bátorított anyum, de nagyon apám sem, mert ő mindig anyának adott igazat, mert félt a vitától. Mondjuk az ő helyében én is behúznám fülem-farkam és azt csinálnám amit anyám mond. Milyen furcsa, hogy apám helyében szófogadó lennék, de a saját helyemben nem vagyok az. Ez miért alakult ki így?
-Köszönöm.-igazából erre nem sok mindent tudok mondani, de azért örülök, hogy ilyeneket mond az én kis nyomi képeimre, mert hát szerintem nem a legjobbak.
Leget, sőt biztos, hogy nem szabadna hagynom, hogy a múltam elrontsa a jelenemet, hogy egy nagyon erős rossz emlék miatt hagyjam abba, azt az egy olyan dolgot, amit igazán szerettem, de eddig nem nagyon volt rá indokom. Az, hogy szeretem ezt csinálni nem volt elég ok. Na, jó hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem próbáltam meg fényképezni a tragédia után, de nem ment jól. Sírógörcsöt kaptam egy idő után, bár ez lehet, hogy csak az utolsó gépen maradt képek miatt volt. Nem tudom... Lehet meg kéne próbálnom megint, de félek tőle, egyedül meg sosem próbálnám meg megint.
-Ezt úgy értem, hogy ezzel az eszközzel csináltam az összes képem. Emiatt vannak megörökítve az emlékeim.-válaszoltam a kérdésére. Apám milyen idiótának gondolhat most és ezt meg is értem, mert ha nem velem lenne ez, gyogyósnak gondolnám az illetőt. -Biztos bolondnak tartasz most.-mondtam kicsit zavartan. Lehet erre gondol csak nem mondja ki, mert eddig bárkinek elmondtam ezt kiröhögött és azt mondta hülye vagyok. Szóval már megszoktam.
A motorozásnak megörülök, viszont fogalmam sincs, hogy fogok erőt venni magamon, hogy fotózzak. Talán ha kiszakadok a megszokott hétköznapokból menni fog, de ha nem is legalább vele tölthetem az időmet, ami már alapból örömmel töltött el.
Teljesen elveszek mámorító csókjaiban, amibe kezdünk egyre jobban bemelegedni és én egyre többet szeretnék. Nyelveink találkozásánál, már nem bírok magammal, kezem a hajába szökik, amit puhán markolok, de nem húzom, még véletlenül sem. Amikor abba marad az édes kényeztetés kicsit csalódott leszek, de aztán rámosolygok, amolyan biztatásképp, hogy csinálja bármit is szeretne. Hagyom neki, hogy kihúzza a felsőmet a nadrágomból, közben újra egymásnak ajkainak esünk. Kezeim önálló életre kelnek és, amíg az egyik még mindig mélyen a hajában van, a másik megint mellkasára téved, remélem most nem állít le, mert semmi rosszat nem akarok.
szószám: 384 °° megjegyzés: hát ez elég rövidke lett
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 10:46 am

Már nem mondok semmit. Azt gondolom, szívesen menekíteném ki a szülei rabságából, mert úgy tűnik, nagyon is a szülei akaratának a rabja. Azt hiszem, szeretném őket megismerni. Megvan róluk a véleményem, de tartok tőle, Amelia talán túlozhat kicsit. Nem lehetnek ilyenek a szülők! Velem mit tesznek majd? Eltiltanak? Kitiltanak a körzetből, a városból, a megyéből, az országból? Netán a kontinensről is el kell költöznöm majd, mert jót akarok a lányuknak? Boldognak látni őt nekik fájdalom? Őt büntetik azért, mert meghalt a kisebbik lányuk? Nem engedik, hogy ő boldog legyen, mert ők boldogtalanok? Ezernyi érzés és gondolat suhan át rajtam.
Kérdésemre meglepő nyíltsággal válaszol. Eszembe juthatott volna.
-Értem- bólintok röviden, és könyvelem, egyetlen gépe van. Mindent ezzel a géppel csinált. Emlékek százai, ezrei. Szépek, kellemesek... és fájdalmasak. Csak így lehet. Magamhoz húzom, amikor butaságokat kezd beszélni. - Az a bolond, aki ilyet gondol vagy mond rólad.
A legtöbb ember rejtegeti az érzelmeit. Nem mondják és nem mutatják ki az érzéseiket. Talán ők a normálisak? Még nekem is tanulnom kell, hogyan kell kimutatni az érzéseimet, egyáltalán, meg kell értenem őket, mert fogalmam sincs, mit is érzek most pontosan. A régi énem kiabál, hogy itt a lehetőség, másszak rá, döngessem meg a lányt, de az agyamban (a szívemben?) egy másik hang kérlel: ne tegyem.
Semmi rossz szándék nincs bennem, amikor a babzsákon csókolózni kezdek vele. Követelőzik bennem egy kis hang, mert kívánom őt érezni és szeretgetni. Hogy ez meddig megy ma el, nem tudom. Azt tudom, hogy ezt a lányt nem bánthatom meg. Olyan törékeny, kedves, és -úgy érzem- oltalomra szorul. Nem biztos, hogy jó módszer, ha belém zúg, és az sem biztos, hogy jó lenne, ha én esnék bele fülig, de most mégis pont erre vágyom. Vele lenni. Csókolni. Érezni. Tapintani.
A kezem ezért indul el... És ő nem állít meg. Néma kérdésemre mosollyal felel, én pedig kihúzom a pólót a nadrágjából. Szám a szájára tapad, egyúttal fordítok rajta egy kicsit, hogy szemben ülhessen velem. Térdeit a csípőm mellé húzom, és bal tenyerem a meztelen hátára simítom. Jobb kezem a hajába simítom. Először a homlokánál húzok el egy tincset, majd lassan, a füle mellett csúsztatom le a tarkójára. A nyelvem finoman dugom a szájába, simogatom az ajkait, nyelvét, fogait... A bal kezem pedig végigtáncol a gerincén, éppen olyan lágyan, ahogy a nyelvemmel kényeztetem: le és fel, le és fel... szüntelen. Felizgat a gondolat, a tudat (!), hogy nincsen rajta melltartó.
Alig veszem észre, hogy kis keze letévedt ismét a mellkasomra. Most nem zavar. Most nem állítom meg. Túl szép a pillanat, túl jó az érzés... Engedem sodortatni magam.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 11:25 am

Dylan & Amelia



Egyszer eldöntöttem, hogy nem hagyom anyámat uralkodni fölöttem, mert már túl sokszor ítélkezett felettem, ítélt el, meg ilyenek. Sosem bízott bennem, mindig is én voltam az a lánya, akivel semmit nem tudott kezdeni, mert én nem akartam, hogy tudjon velem bármit is kezdeni. Még egy dicséretet sem kaptam tőle soha, pedig nagyon is jól esett volna. Szerintem minden gyereknek jól esik ha az anyja megdicséri és nekem elég lett volna egy annyi is, hogy ügyes vagy, vagy ilyenek, de ha jó jegyet is hoztam haza a suliban, csak a rosszat látta. Ha hoztam matekból egy ötöst, ő azt nézte, hogy egy másik tantárgyból kettest hoztam. Valahogy mindig csak a rosszat látta meg bennem, nem úgy, mint a húgomban. Mindig ő volt a jó kislány, akiről példát kellett volna vennem. Persze imádtam a gyagyást, de mégis fájt, hogy anyám jobban szereti őt, mint engem.
Nem válaszolok arra, amit mond, hiszen erre nem is kell, csak hozzábújok és örülök, hogy nem tart bolondnak. Ez nekem felemelő érzés, azok után, hogy emiatt sokak leszóltak. De, mint erre már rájöhettem volna, Dylan más, mint akiket eddig megismertem. Vagyis most már más, hogy régen milyen volt az felejthető. Mármint úgy felejthető, hogy nem kell vele foglalkozni, mert bennem már régen is mély nyomot hagyott.
Megannyi érzés kavarog bennem, mikor magával húz a babzsákfotelbe, de nem mutatom ki, hogy mik ezek. Nem tudom pontosan mit szeretne elérni a csókjaival, a simogatásával, de jobbnak érzem nem gondolkozni rajta. Talán pont ezt akarta elérni? Hogy ne gondolkozzak? Ha igen nagyon jól sikerült neki, mert tényleg teljesen üres lett a fejem és csak a csókjaira gondolok. Talán nincs ez így jól, talán igen, lehet nem kéne hagynom, hogy tegye amit szeretne, mert nem tudhatom mi lesz ennek a kimenetele, de élvezem, ahogy csókol és érint, így most semmi más nem érdekel. Az sem, hogy mit szabad és mit nem.
Pont ezért sem állítom meg abban, hogy kihúzza a felsőmet a nadrágomból. Csak érezni akarom a kezét magamon, de nem ruhán keresztül. Ezt talán nem szabad? Ajkait újra az enyémeken érzem és pillanatokkal később már sokkal kényelmesebb pózban ülök rajta. Hajával játszom, ahogy ő is az enyémmel, bár én igazából csak túrom a haját, amitől eléggé össze-vissza fog állni hamarosan, de most valahogy ez egy cseppet se érdekel, mert szeretem a haját piszkálni. Olyan puha, bár nem jobban, mint ajkai, vagy nyelve, ami már megint az én számban van. Félre értés ne essék, imádom ezt az érzést. Beleborzongok érintésébe és csókjába egyszerre, hiszen nagyon jó érzés, ahogy a meztelen hátam simogatja és akkor még csókol is. Talán amikor ma megjelent bántam, hogy nem vettem fel melltartót, de most már csak örülök ennek, úgyis csak kényelmetlen az a vacak, semmire sem jó.
Kezem kicsit lejjebb csúszik a mellkasán, majd csak derekára helyezem a kezemet és kicsit szórakozom a felsője aljával. Nem tudom mit szólna hozzá, ha most én is azt csinálnám vele, mint amit ő tett velem pár perce, de rákérdezni nem merek, -hogy miért azt nem tudom- így inkább hagyom és csak köröket rajzolok a derekánál.
szószám: 502 °° megjegyzés: na ez elég rossz lett, bocsi
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 12:03 pm

Csak egy dologban vagyok biztos: jó itt lenni. Jól érzem magam ezzel a lánnyal, pedig tele van gátlással és fájdalommal és sértettséggel és... Nem érzi jól magát a bőrében. legalábbis nem boldog itthon, a szüleivel, a négy fal között. Mit lát bennem?
Szalmaszál vagyok, akibe kapaszkodik? Miért ilyen odaadó, ennyire kedves? Miért érzem ennyire, hogy ragaszkodni akar? Mi vagyok én neki? És akarom-e, hogy ennyire kötődjön hozzám? Van ebben valami félelmetes, és tele van felelősséggel. Ez egyszerre vonz és taszít.
Most viszont védeni akarom. Szeretgetni, babusgatni. Éreztetni vele, hogy fontos, hogy értékes, hogy számít. Mellette én is annak érzem magam. Lehet, éppen egymásra van szükségünk. Fura fintora lenne a sorsnak: két lelkileg sérült egymásra talál és megmenti egymást. Kontra Rómeó és Júlia.
Belebújok a csókjába. Kezem a pólója alá téved, mert engedi. Ujjbegyeimen érzem bőre simaságát, és beleborzongok, mennyire puha. Simogatom, és a száját kényeztetem, és elveszek az illatában. Magamhoz szeretném húzni, de keze a mellkasomon játszik. Aztán a kis kéz lecsúszik a pólóm aljához. Köröket rajzol a derekamra, amitől nevethetnékem lesz, hiszen szörnyen csikis vagyok, de még elborítja az agyam a vér, így fel sem fogom az új ingert. Felfogom aztán, mit szeretne, és egy pillanatra elengedem. Az ajkait is, őt is. Határozatlanul emelem magasabbra a kezeim. Ha le akarja venni rólam ezt a vacakot, tegye meg ő.
Érzem, hogy hevesebben kezd verni a szívem. Kihívón nézek rá. Figyelem a kipirult arcát, a tágult pupilláit, és tudom, hogy benne is elindult valami. De ha ez történik az első randin, vajon meddig tudom visszafogni magam?
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 12:28 pm

Dylan & Amelia



Nem is értem magamat. Régen mikor bepróbálkozott nálam ez a srác, volt egy csók, de én aztán lekoptattam. Jó volt a csók meg minden, de valami hiányzott, de akkor meg nem mondtam volna, hogy mi az. Igazából most sem tudom mi az oka, hiszen nekem már akkor is tetszett, még ha nem is mutattam ki, de valami visszatartott. Szerintem már soha nem fogok rájönni, hogy mi volt az, mert most is épp itt vagyok vele. Igen ebből kiderül, hogy mi tetszik rajta a kinézetén kívül. Vagyis azt tudom, hogy bírom a humorát, meg a jellemét, de valami mégis jobban megfogott benne, mint ezek. De vajon mi a fene az?
Na jó erre szerintem sosem fogok rájönni, na meg arra sem, hogy ő mit eszik rajtam. Hogy miért van velem, miért bátorít bármire is, miért érdeklem. Nem vagyok semmivel sem jobb, vagy több, mint a legtöbb csaj errefelé, sőt még rosszabb is vagyok, mint ők, de ő mégis velem van és nem valaki mással. Vajon miért teszi ezt? Most megfordulhatna a fejemben, hogy csak kihasznál, de ma már közölte velem, hogy nem akar semmit elsietni. Úgy érzem nem értem őt, vagyis csak a velem kapcsolatos "dolgait". Bár ha ő is most olyan állapotban van, mint én, akkor ő sem érti. De az is lehet, hogy ő végig tudja, hogy mit akar. Istenem túl sok gondolat, meg fog fájdulni a fejem.
Érintése és csókja egyszerre pörget fel és varázsol el. Nem a legjobb párosítás, hiszen az egyiktől belassul az ember, a másiktól meg értelemszerűen bepörög, de most én mégis ezt a kettősséget érzem. Míg Ő a felsőm alatt kalandozik, a kezem megindul a pólója aljához. Kissé zavar az anyag, de nem tudom, hogy mondjam ezt neki, vagy jelezzem, emiatt elkezdek apró köröket rajzolni az említett helyre, hátha érti mire célzok. Ha meg nem, akkor így jártam.
Szerencsére megértette a szándékomat és miután elvált tőlem a magasba emelte karjait. Egy pillanatra meglepődtem, mert azt hittem leveszi magától, de igazából semmi ellenvetésem nem volt az ellen, hogy én vegyem le róla. Lassan a puha anyagot ujjaim közé fogtam az aljánál, majd talán picit túl lassan is, de elkezdtem lehúzni róla. Amint lekerült róla az anyag eléggé megbámulhattam és, hogy kicsit elvonja a figyelmem az ajkamba haraptam. Nagyon is jól nézett ki, nem hittem volna, hogy ennyire izmos, de persze ez nem zavart.
Felé hajoltam és megcsókoltam, miközben kezemmel felfedező útra indultam felsőtestén.
szószám: 394 °° megjegyzés: már nem látom a billentyűket, szóval bocsi a félregépelésekért
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 1:14 pm

Annak ellenére, hogy megfogadtam, nem teszek semmi olyat, amit korábban gátlások nélkül megtettem volna, most egyre közelebb sodródunk ahhoz a dologhoz. Mi hozza egymás után a dolgokat? Hol lehet abbahagyni anélkül, hogy törést, fájdalmat okoznánk? És kell-e abbahagyni valamit, ha ennyire jó?
Amikor a babzsákra ültem, egyszerűen csak vele akartam lenni. Érezni az illatát, az ajkait, gyakorolni... A gondolat is megmosolyogtat. Kiváló partnerem Amelia. Pontosan érzi, hogyan kényeztesse az ajkaim. És úgy érzem, én is érzem őt. Szívom őt magamba, ahogy ő engem. Csodálatos összhang van közöttünk, és már a levegővétel sem probléma. Tökéletesen működik minden.
A bőrét akarom érinteni, és engedi. Nem szedem le róla a felsőjét és a kezem nem téved előre, mégis felemelő érzés érinteni őt. Kalandozni kezd ő is. Rá bízom a döntést, vajon csak addig megy-e el, ameddig én eljutottam, vagy tovább halad. Ő merészebb nálam, leszedi rólam a felsőm. Kínzóan lassan vetkőztet. Nem is tudja, mennyire felhúz ezzel.
Végignéz rajtam, és most érzem, hogyan érezhették magukat a lányok, akiket én mustráltam végig. Van ebben a dologban valami nagyon szexi. Izgalmas és vad érzések kavarognak bennem. Ahogy az ajkába harap, én is hasonlóképpen teszek. Végighúzom az ujjaim a karjain. Aztán a jobb kezemmel a szájához nyúlok, finoman húzom végig rajta az ujjaim. Szemkontaktust tartok vele, míg meg nem csókol újra. Ég az arcom, melegem van és mégis kényelemben érzem magam. Nem zavar semmi. Teljes csend van a fejemben, békesség a lelkemben. Nincs vita, nincs kérdés, nincsenek kétségeim.
Megfogom egyik cirógató kezét, és a számhoz húzom, végigpuszilva minden ujját, ujjbegyét, tenyerét. Magamhoz húzom, és olyan szorosan ölelem magamhoz, hogy éppen csak ne okozzak fájdalmat. A nyakába fúrom a fejem, a fülcimpája alatt csókolom meg a nyakát.
Bódít az illata, az íze. Igyekszem a testem kontroll alatt tartani, de közel járok ahhoz, amikor már nem tudom visszatartani magam. Feszít az alsóm, és hogy egy picit enyhítsek magamon, még közelebb húzom magamhoz. Hozzám ér a teste, és bár közöttünk van több réteg ruha, mégis felnyögök, olyan kellemes az érintés. Csak az jár a fejemben meg kell állni, most kell megállni, amíg még meg tudom tenni, amíg még vissza tudom magam fogni... De nem akarom. Hideg dolgokra gondolok, azokra az autotréninges dolgokra, amit fiúknak írnak a nagyokosok, hogyan késleltethetik az ejakulációt... Még szerencse, hogy volt alkalmam gyakorolni.
Bal kezemmel kitámasztom a hátát, és a jobbal most merészen simítok végig rajta elől. Ujjaim végigsiklanak a mellén, azon a tenyérnyi halmon, és a kezem a szám követi, anyagon keresztül kezdem csókolni.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 1:49 pm

Dylan & Amelia



Amikor átjött ma nem tudtam, hogy itt kötünk ki. Hogyha nem lenne baj a lábával biztos, hogy nem itt lennénk, hanem valahol esdekelnénk, ami elég szórakoztató lenne. De jobb, mint ez? Vagy ez ott is kijött volna rajtunk egy kósza csók közben? Erre sosem fogom megtudni a választ, de arra talán igen, hogy ezt abba kéne-e hagynunk. Igazábóp nem tudom, mert mindkettő felé vonz valami. Hogyha folytatjuk még ribancnak is gondolhat, de ajj, annyira jó ez az egész vele. Képtelen vagyok leállni, azt meg nem szeretném ha ô állítana le.
Teljesen elvesztem a fejem amjkor bőr a bőrhöz ér és a hátamat simogatja a felsőm alatt. Ennyire megbolondít az érzés, hogy az ő pólója után nyúlok, eleinte félve, várva a reakciót. De amikor szabad kezet kapok, képtelen vagyok visszafogni magam és leveszem róla a pólót, ezzel felfedve felsőtestét.
Sosem értettem, hogy másoknak mi a jó abban, higyha megbámulnak valakit, de valahogy értelmet nyert az egész, amint megláttam Dylan felsőtestét. Kellően ki volt dolgozva, de mégsem volt az, az izomagy, mintha tudta volna, hol a határ, meddig mehet. Lehet tudta is, de én nekem erről fogalmam sincs. Mosolyogni támad kedvem, ahogy ajkába harap ő is és keze megindul karjaimon, de inkább nem mosolygok, mikor ajkamon húzza végig az ujját. Végig a szemébe nézek, közben apró puszit adok az egyik ujjára, amit a számon húzitt végif, majd hozzá hajolok és megcsókolom. Ajkaimmal puhán kényeztetem ajkait, mintha félnék vagy ilyenek, pedig aról szó sincs.
Ajkamba harapva figyelem, hogy mit csinál a kezemmel és csak ámulni tudok. Úgy néz ki így, mint aki törődik velem és ilyen érzést is kelt bennem, ami egyszerre tetszik meg nem is. De mondjuk inkább tetszik. Nyakánál ölelem át és simulok hozzá, mikor magához húz. Lecsukott szemmel élvezem a csókjait nyakamon, de nagyon mást nem is tehetnék, mondjuk nem is akarok.
Hagyom, hogy húzzon magához annyira amennyire szeretné, mert teljesen beindított és nem akarom abbahagyni ezt, pedig tudom, hogy ezt kéna. Amikor az agyam két percre gondolkozni tud, szinte sikít, hogy állítsam meg, de ezzel egy időben azért is kiált, hogy ne merjem abbahagyni, vagy leállítani. Még nem tudom melyikre halgassak, most csak hagyom, hogy az érzések vezessenek.
Nem lep meg, hogy keze mellemre téved, az viszont igen, hogy ajkaival is követni fogja majd és, hogy ilyen érzést fg belőlem kiváltabi. Még csak ruhán keresztül volt ez, mégis mocorogni kezdtem az ölében, mint aki nem tud rendesen ülni. Ezzel egyidőben egyik kezem hajában kereste a kapaszkodót, míg a másikkal vállát használtam.
szószám: passz °° megjegyzés: vissza a régi kerékvágásba. Telefonról az éjszaka közepén
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 3:21 pm

Összeolvadunk a babzsák fotelben. Egymást cirógatva és csókolgatva hajtjuk egymást egyre mélyebbre, magasabbra, mint egy hullámvasúton, melynek végállomás a gyönyör. Nem érdekel, meddig jutunk el, mert minden érintés és csók megközelíti azt az érzést.
Tartózkodó akartam lenni vele, hogy bizonyítsam neki, már nem az az élvhajhász bunkó vagyok, aki régen. Számos más ok miatt is sokkal inkább gyengédségre és szeretetre szorul, nem egy nagy marha férfira, aki lerohanja. Nem is a teste az elsősorban, ami elvarázsol, hanem a belőle áradó vonzás. Úgy érzem, szív magához, mintha csak vasreszelék lennék, ő pedig a mágnes. Túl gyenge vagyok neki ellenállni.
Bátorsága engem is bátorít. Közelebb húzom, intimebb csókokat adok neki. Érintem a mellét, majd a pólóján keresztül csókolgatom. Érzem, hogy mocorog az ölemben, és talán tudja, hogy ezzel engem is ingerel, de most kontroll alatt tartom magam. Csak ő érdekel. A keze a tarkómra téved, újra és újra ott túr hajamba, és a mozdulataiból érzem, nincs benne feszültség, félelem. Nem tol el magától, inkább húz tovább, mintha arra biztatna, csináljam erősebben...
Bal kezemmel még mindig a meztelen hátát támasztom, és most jobbal is benyúlok a pólója alá. Elszakadok egy kicsit az ajkaitól, hogy lehetőséget adjak neki szólni, ha meg akarna állítani, mert a kezem most ugyanúgy felfedező útra indul, ahogy az előbb ő tette velem. Megsimítom a hasát a tenyeremmel, majd a kézfejemmel. Oda-vissza, többször és egyre feljebb haladva. Óvatosan érintem meg a csupasz keblét, finoman átsimítva rajta az ujjaim, majd a tenyerem. Nagyon finom érzés. Eszméletlen puha a bőre. Gyengéden tapasztom jobb tenyerem a bal mellére, és a hüvelykujjammal érintem a mellbimbóját. Meglep, máris mennyire kemény. Újra a számba veszem, és sajnálom, hogy ott az az anyag, de még így is érzem, ahogy megfeszül az ölemben. Gyengéden markolászom, ahogy csókolom azt a kis borsószemet, és arra gondolok, ha ez ennyire izgat, milyen lesz, ha a csupasz bőrét csókolhatom.
Valamiféle élvezethez akarom juttatni, nyögést, sóhajt kihúzni belőle, hogy tudjam, megtanuljam, mi a jó neki, mit és hogyan szeret. Nem hanyagolom el a száját sem, arra leginkább nekem van szükségem. Arra az édes ízre, a puha nyelvre, és a nedvességre, amit azok jelentenek. Mindkét kezemmel ölelem magamhoz és szívom magamba, amit ad, hogy adhassam neki, amit elfogad.
Butaságok jutnak eszembe, miket is mondhatnék, amivel a kedvében járhatok, de nem akarom megtörni a csendet. Sóhajaim beszélnek helyettem.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 11:11 pm

Dylan & Amelia



Nem is értem, hogy jutottunk el idáig, hiszen a legtöbb pasinak még az első randin csókot sem engedek, erre jön Dylan akivel még a randi előtt csókolózom. Erre ma, meg már összagabalyodva ülünk a babzsákfotelemben.  Valami nagyon vonz ebben a srácban, ami tetszik, nagyon is, de közben félek is tőle egy kicsit. Persze az elején megmondta, hogy már nem olyan, mint régen, de ki van ha mégis? Ez egy kicsit megrémiszt, de valahogy puha ajkai elfeledtetik ezt velem egy-két édes csókkal. Nem azt mondom, hogy nem élvezem, vagy nem akarom ezt, mert akkor hazudnék, csak nem akarok az egyik játékszere lenni, mert nekem fontos lett ő. Oh ha ezt hallaná, biztos kifutna a világból.
Jó érezni kezem alatt meztelen felső testét, bár mellkasát nem sokáig tudom cirógatni, mert vándorló keze és ajkai elveszi az eszem. Apró sóhajt engedek kiszökni ajkaimon, miközben hajába kapaszkodom, amivel csak közelebb húzom. Nem tudom megállni, hogy ne mocorogjak, vaditó érzés már így textilen keresztül is amit csinál. Mi lesz velem ha ez egyszer nem lesz rajtam és ugyanezt fogja csinálni?
Egy pillanatra nem értem miér hagyta abba a csókot, de aztán rájövök és hallgatással jelzem, hogy nincs semmilyen ellenvetésem az ellen amit tenni szeretne. Lehunyt szemmel élvezem érintését, majd remegés fut végig a testemen, ahogy melleimhez ér. Sokkal jobb érzés így az anyag nélkül, mert ez intimebb és még inkább nem tudom magam kontrollálni. Próbálom visszatartani, de nem sokàig megy, mert egy nyögés kiszökik ajkaim közül.  Nem tehetek róla, nagyon jó érzés.
Újabb csókunk közben kezemmel végif simítok az arcán, majd újra eltűnik hajában a jobb kezem. A bal megint önálló életre kel és, amíg puha akjaival játszom a bal kezem mellkasára csúszik és simogatni kezdem. Nem tudom mit fog hozzá szólni, de ha már Ő kényeztett engem, én is akarom őt.
szószám: passz °° megjegyzés: kissé álmosan írtam bocsi érte
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 12:17 am

Összeölelkezve szeretgetjük egymást egyre merészebben, egyre többet birtokolva egymás testéből. Lehet, hogy mindkettőnknek jó az érzés, és lehet, hogy akadálytalanul léphetnék tovább és tovább ki tudja meddig, de megígértem, hogy jő fiú leszek és vigyázni fogok rá, így bármennyire is igéz puha ajka, csodás melle, nem megyek tovább.
Tulajdonképpen csodálatos vele így is minden perc, és húzom, amíg lehet. Még sosem próbáltam ilyen módon kényeztetni senkit. Ezt a dolgot elnagyoltam, elkapkodtam, és gyorsabban tértem rá a lényegre (amit anno az aktus jelentett), és sosem törődtem igazán a partnerem kényeztetésével. Nem ezen a módon és nem ilyen finoman.
Éppen Amelia érintése döbbent rá, milyen messze mentem. Az ő puha kezének érintése az én felsőtestemen, ahogy újra barangolni kezd ráébreszt, mennyire önző vagyok. Milyen sokat akartam és tettem meg máris, mindazok ellenére, amit megfogadtam.
Lassanként vonulok vissza, csitítom le dübörgő szívemet. Előbb a mellét hagyom ott, aztán a meztelen felsőtestet. Már csak pólón keresztül ölelgetem, és a csókjaimat is igyekszem szelídíteni, hogy aztán az álla alá nyúlva a szemébe nézhessek, és egy rövidke csönd után így mondhassam neki:
- Köszönöm. Köszönök mindent. Téged és amit adsz nekem.
Magamhoz ölelem, hogy érezze, nincs semmi baj. Ugyanúgy szeretem, mint eddig. Szeretem... Igen. Talán semmi sem bizonyíthatja jobban, hogy szeretem, mint az, amit tenni készülök. de vajon érteni fogja? Nem érzi majd úgy, elutasítottam, eltaszítottam magamtól? Talán mondanom kell még valamit.
- Pici lány... A mai leckének itt és most kell véget vetni. Így is túl buzgó tanítvány voltál...- megsimogatom az arcát, rá mosolygok- A Tanár Úr kifáradt. Nem készült fel rendesen, a következő óra anyagát már nem tudja leadni...
Talán a hasonlatból érti, nem akarok ma tovább lépni. A szemeit nézem, az arcocskáját, vajon milyen érzések tükröződnek rajta. Sosem akarom bántani. Még mindig a legszebb lánynak tartom, akivel valaha találkoztam.
Megnyugvást érzek, ahogy kimondom neki a szavaimat, és úgy érzem, jól döntöttem, hiába hajtott volna tovább a testem. Kell, hogy kettőnk közül legalább egyikünk fékezni tudja magát, jelen esetben ez én vagyok, és nem kizárt, hogy legközelebb Amelia. Ma nagyon sokat haladtunk egymás megismerésében, és nem bántam semmit. Szeretném, ha ő is ugyanígy érezne, és tudom, hogy most talán így érez, mert még az ölelések és csókok hatása alatt áll, de ugyanígy kell éreznie akkor is, ha már nem leszek vele, ha egyedül fekszik az ágyán (vagy a plüsseivel). Bíznia kell bennem, és biztosnak lenni abban, hogy amit teszünk, az jó és helyénvaló. Hogy nem kapkodtuk el. Inkább legyen most kevesebb, mint...
- Ugye, nem haragszol, kedves?- Tudnom kell. Ki kell mondatnom vele, és még mindig ölelem a derekát, tehát a teste rezdülésén is érezni fogom, ha nem mond igazat. Miért is ne mondana? Az eddigi tapasztalatom alapján nem olyan lány, mint az átlag.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az első randi (Dylan és Amelia)
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» amelia bright
» Második randi, avagy a strandon
» Dylan Branfort
» Dylan Prince Rosso
» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Defiant Universe :: Speciális játékterek :: •Magánjátékok-
Ugrás: