The Defiant Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ, de mégis három... Ugyanaz, de mégsem... Az emberek nagyravágyósága miatt a világ, amiben élünk megváltozott. Minden csupán tőlünk függ. Hol, hogyan, kivel és miként élünk. Tapasztald meg egyazon világ három arcát és tedd a helyére a dolgokat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
Üdv a defiant universe különös világában! Ha tetszik, amit látsz, rajta... regisztálj és légy részese egy cseppet sem hétköznapi történetnek!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
staff

Legutóbbi témák
» Második randi, avagy a strandon
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 4:10 pm by Dylan Branfort

» Albérletben...
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 1:46 pm by Robert Garfield

» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 1:06 am by Dylan Branfort

» Képet, neked, szeretettel!
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:38 am by Amelia Bright

» Kérdezz! Válaszolj! Ismerj meg!
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:34 am by Marcie Owanfell

» Branfort kúria
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 11:10 am by Dylan Branfort

» Phoenix Rose
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:00 am by Marcie Owanfell

» Katrina White
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:50 pm by Katrina White

» Noel Jackobs készülget
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:32 am by Noel Jackobs

» Erdei utak
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 4:54 am by Marcie Owanfell

frpg toplista
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 2zid75e
~ frpg toplista ~
Kérlek, segíts nekünk minden nap egy kattintással, hogy egyre előrébb kerülhessünk a szerepezős fórumok toplistáján.
Top posters
Admin
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Vote_rcap 
Dylan Branfort
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Vote_rcap 
Amelia Bright
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Vote_rcap 
Marcie Owanfell
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Vote_rcap 
Rei Minh
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Vote_rcap 
Ciel D. Blackall
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Vote_rcap 
Robert Garfield
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Vote_rcap 
Joyce Romain
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Vote_rcap 
Dylan Prince Rosso
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Vote_rcap 
Svetlana Rimmer
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Vote_lcapAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Voting_barAz első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Vote_rcap 
kiemelt
Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 A>
anniversary
oldalnyitás napja: 2013.05.21.

 

 Az első randi (Dylan és Amelia)

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 2:49 pm

Megegyezünk abban, hogy a piros betűs ünnepeket majd mindig sütivel ünnepeljük meg, de az eszembe sem jut, hogy neki esetleg ezzel gondja lenne. Mármint a torta sütéssel. ha tudnám, levenném vállairól a terhet. Hiszen csak arról volt szó, hogy gondoskodnia kell róla, nem arról, hogy ő is készítse. És azt nem hagynám, hogy ő fizessen nekem. Elvégre én vagyok a férfi, vagy mi a szösz!
A nappaliban... Nos eltelik egy kis idő, mire elindítjuk a filmnek, és még egy kicsi, míg el is kezdjük nézni. Persze, vissza kell pörgetni, és még mindig jobb, hogy az pörög, nem az én Kiscsibém. Ritkán hoz össze a sorsom ennyire pörgős lánnyal, ezért is lesz jó vele sok időt tölteni. Ő kicsit felráz engem, én -remélhetően- kicsit lenyugtatom őt.
Nehezen állom meg, hogy ne csókolgassam megint újra össze-vissza, de megígértem neki is és magamnak is, hogy jó leszek. És a film tényleg érdekes, bár kissé nehézkesen indul. Megszoktam már King stílusát, tudom, hogy milyen apró részletességgel szokta fokozni a feszültséget, és ez most is sikerül. A filmen keresztül is. Nem okoz csalódást, mint a legtöbb King adaptáció. A könyvei nagyrészt ugyanis -szerény véleményem szerint - mesterművek, a belőlük készült filmek viszont ritka kivétellel, de csapnivalóak. (Tisztelet a kivételnek.) Tisztelet ennek a filmnek is, így Darabont -nak is, aki megalkotta az író elképzelését.
- Nem is volt olyan rossz?- nézek nagy szemekkel Ameliára. Jézusom, aludt ez a lány? Ez a film remek volt! Engem úgy elbűvölt, magához láncolt a sztori, hogy szinte Ameliáról is megfeledkeztem. (Biztos ebben az is közrejátszott, hogy egy hangot sem adott ki magából az egy "juj"-on kívül.) Valóban nem volt pörgős film, de nagyon elgondolkodtató, tele tanulsággal, és nem értem, hogy nem látja benne az üzenetet, amit ő is hasznára fordíthatna. Ehelyett álmos és nyújtózkodik.
Bevallom, kicsit lelomboz, hogy ilyen a reakciója. Egyben jelzés is számomra, hogy talán ideje mennem. Hosszú volt a film, későre jár...
- Csibe...- szólítom kedvesen, állok fel, és a kezem nyújtom felé, hogy csatlakozzon hozzám- Most haza kell mennem. Köszönöm neked a szép délutánt. - Ha felállt, megölelem a derekát, és a homlokára nyomok egy puszit.
Az előszoba felé araszolok, ahol leraktam a cipőm, a sapkám, a napszemüvegem... Bár utóbbira nem lesz már szükségem. Klasszul ránk esteledett.
Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 9:38 pm

Dylan & Amelia



Hát sikerül megbeszélni, hogy tortát kell sütnöm és én, már most teljesen biztos vagyok benne, hogy erre egyedül képtelen leszek. A sütés és én, két külön fogalom vagyunk, mert ő szeret nélkülem meglenni, én meg próbálom megtanulni, hogy mi a nyitja. Azt hiszem ez egy hosszú csata lesz kettőnk között, de nem fogom feladni.
A nappaliban történik egy-két esemény, ami miatt egész nehezen kezdjük el filmet, mert valamelyikőnk mindig megszólal, vagy megmozdul és így sehogy sem jó. Végül Nagy nehezen, de elválunk egymástól és visszatekerem a filmet, hogy ne maradjunk le semmiről és végig lássuk, ne csak a közepétől. Úgy semmi értelme nem lenne, ha meg mégis én biztos nem érteném. De ez lehet csak annak az oka, hogy meggárgyultam, viszont én sosem voltam normális, szóval ezt az ötletet elvetem.
Dylan vállára hajtva a fejem, nézem a filmet, ami elég érdekesnek bizonyul, de azért néha, néha belezavarodom egy-két dologba, de ez nálam már alap dolog. Nem tudom, hogy ez most a film hibája, vagy az enyém, ezért is döntök úgy, hogy elfogom olvasni a könyvet és utána megnézem még egyszer a filmet, hátha több mindent megértek, mint amit eddig nem. Bár ez lehet, csak az én hibám, hogy nem értem, de azért vegyük bele, hogy már este van és a sok fekvéstől mát nem megy annyira a gondolkozás. Nem hiszem, hogy ez csak velem lenne így, de mondjuk ezt is el tudom képzelni. Istenem már gondolatban sem tudok értelmes lenni, mi lesz velem, ha beszélnem kell?
-Hát igen....Jó volt meg tanulságos, meg érdekes, de engem egy kissé lefárasztott. Mondjuk, ha ezt nem vesszük, akkor tetszett.-hát igen kissé félhulla állapotba kerültem a film után, de ez az estének is bemondható. Talán, hogyha értetlenkedtem volna a film közben most semmi bajom nem lenne és igazán tudnám értékelni a filmet, de így....ez felejtős.
A nyújtózkodás nem segít az ásításomon, még mindig álmosnak érzem magam, pedig annyira nem akarok aludni, vagy egyáltalán elbúcsúzni Dylantől, de tudom, hogy muszáj lesz.
-Rendben és én köszönöm.-elfogadtam a felém nyújtott kezét és ölelésébe burkolóztam, miközben kezeim nyaka köré helyeztem.
Utána mentem az előszoba felé, majd nekidőltem a falnak és néztem, ahogy összeszedi magát. Kár, hogy mennie kell, de azért örülök, hogy itt volt és nem azzal töltöttem az egész napomat, hogy a szobában kuksolok, bár azt is megoldottam volna valahogy viccesen, de így jobb volt, sokkal jobb.
szószám: passz °° megjegyzés: most keltem, szóval a reag is olyan minőségű
Vissza az elejére Go down
Dylan Branfort

Dylan Branfort


Posts : 155
Join date : 2013. Jun. 04.
Residence : New York
Age : 29
Play by : Harry Styles

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 9:32 am

Eljutunk a film végéig újabb megszakítások nélkül (elismerésem azok után, amit addig tapasztaltam), de kissé letaglóz a reakciója. Azt hittem, éppen úgy fog lelkesedni érte, mint én. Hogy megérinti a film mondanivalója, hiszen leginkább az üzenete az, ami fontos számunkra. Sosem adhatjuk fel.
Talán még fiatal hozzá, nem tudom. Az életében bekövetkezett törés miatt azonban talán éppolyan kilátástalannak érezheti az életét, mint a filmben Andy, aki életfogytot kapott. De az üzenet nem jut el hozzá. Vagy nem érti. Vagy tényleg kellene hozzá a könyv? Én vagy ötször olvastam már, szinte kívülről fújom az egészet, ezen múlna? Nem tudom.
Ásít, nyújtózik, és érzem, hogy itt az ideje mennem. Magammal húzom egy ölelésre, aztán ki az előszobába, hogy összekészülhessek, és elbúcsúzhassak. Nyugodt szívvel hagyom magára, hiszen ettől a filmtől biztosan nem fog rosszat álmodni.
Megköszönöm neki az együtt töltött időt, és búcsúcsókot adok neki. Már kint vagyok az ajtón, amikor eszembe jut valami, és elkérem a telefonszámát. Kevésen múlt, hogy megint elfelejtettem. Újra megcsókolom, aztán bicegve indulok haza. Fáradt vagyok.

// Köszönöm szépen a játékot. Folytatjuk majd... Smile //

Vissza az elejére Go down
Amelia Bright

Amelia Bright


Posts : 105
Join date : 2013. Jun. 07.
Play by : cher lloyd

Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 9:35 pm

Dylan & Amelia



Sikeresen végig tudtuk nézni a filmet, mert most nem szóltam közben egyszer sem, de nem is éreztem ennek hiányát, mert így legalább nem mentem Dylan agyára. Ezzel csak annyi baj van, hogy a sok nem beszelés miatt elálmosodtam, de nagyon is és már alig éreztem a külvilágot és egyre jobban csukódott le a szemem, de még tartottam magam. Azért mégsem fogok bealudni, mert hamarosan vége van a filmnek, meg hülyén is érezném magam másnap, hogy bealudtam.
Úgy érzem, hogy a könyvet is el kell majd olvasnom, hogy ezt a filmet teljesen megértsem, mert úgy sokkal több minden jön át az embernek, mint az ilyen filmekben. Ott minden részletesebb és fantáziadúsabb és azokban minden részletes. A filmekben meg elnagyolják a dolgokat, hogy beleférjen 2 órába az egész és csak a lényeg legyen benne, hogy a néző ne aludjon be. Hát van amikor pont ezzel csesznek el egy jó filmet, de azt hiszem ők ezt nem nagyon tudják. A Harry Potter is jobb könyvben, mint filmben és az igazat megvallva könyvben az alkonyattal sincs bajom, ne de filmben. Kész katasztrófa.
A gondolkodásba még inkább elfáradtam, így ásítottam és egy nyújtózkodással szerettem volna ezt kompenzálni, de nem nagyon jött össze. Csak annyit értem el vele, hogy a rég nem mozgatott csontjaim megroppantak, ami azért egy kicsit fájt. Dylan öleléséből kibontakozva, az előszobába, megyünk, hogy összekészüljön, bár az igazat megvallva nem szívesen engedem el, de tudom, hogy késő van, nem marasztalhatom.
Mosolyogva jelzem, hogy én is köszönöm, hogy én is ezt az egészet, majd még mindig mosolyogva viszonozom a csókját. Meglep, hogy visszafordul, de hamar megértem, hogy mi volt a baj és persze megadom neki a telefonszámom. Újabb csókját megint mosolyogva viszonozom, majd egy ideig még állok az ajtó nézem, hogy biceg, majd bezárkózom és szó szerint bedőlök az ágyba és csak órák múlva sikerül elaludnom.
szószám: 299 °° megjegyzés: köszönöm a játékot (:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első randi (Dylan és Amelia)   Az első randi (Dylan és Amelia) - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az első randi (Dylan és Amelia)
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» amelia bright
» Második randi, avagy a strandon
» Dylan Branfort
» Dylan Prince Rosso
» Mozi & Pláza → Dylan and Marcie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Defiant Universe :: Speciális játékterek :: •Magánjátékok-
Ugrás: